• Peru F5, Singles
    Vega Ortiz, Frank Alexander 20:00 Lopes, Thiago
  • Peru F5, Singles
    Neis, Fabricio 20:00 Pasutti, Andreas Ignacio
  • Peru F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Peru F5, Doubles
    Cassimiro De Oliveira M / Espricigo R C 20:00 Mccarthy D / Sanchez R
  • Peru F5, Doubles
    Feitt F / Vallebuona D 20:00 Saavedra-Corvalan C / Saez J C
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 1 5 7 4 1 Simon, Gilles 1 7 6 4 1
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Chan Baratau A / Jimenez Coello M V 0 1 4 0 Ayala S / Varela-Alvarado T 1 6 5 1
  • Ecuador F5, Singles
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 1 6 5 1 1 Fortini Murbach, Marcelo 1 2 7 4 1
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Jebawy, Jasmin 2 7 6 2 2 Perez-Garcia, Paula Andrea 0 6 2 0 0
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Brito F / Zeballos Melgar N 1 6 5 1 Brogan A / Golovin J 0 3 2 0
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 1 6 3 1 Roldan D / Tomita G 1 3 6 1
  • Mexico F11, Doubles
    Astorga M / Rojas-Maldonado A 2 6 6 2 2 Aramburu A / Aramburu Contreras I J 0 1 4 0 0
  • Mexico F11, Doubles
    Swaysland J / Tajonar A 0 3 3 0 0 BAR D / Song E 2 6 6 2 2
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 1 6 4 1 Behar A / Olivo R 0 3 3 0
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Cardone L / Ferrero M 0 4 0 Blanco S / Madcur A 0 5 0
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 0 2 0 Diyas Z / XU Y-F 0 0 0
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Builes T / Mena F 0 2 0 Jarry N / Llompart A 0 2 0
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Clezar G / De Paula F 0 1 0 King K / Spir J-C 0 2 0
  • Canada F9, Singles
    Koleganov, Egor 23:00 Tikhomirov, Maksim
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 23:00 Tsitsipas S / Volfson D
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 23:00 Seeberger M / Siwy R
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 23:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Canada F9, Singles
    Shapovalov, Denis 23:30 Rosenzweig, Nicolas
  • Mexico F11, Doubles
    Diaz-Figueroa C / Patino L 23:40 Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 23:55 Thiem, Dominic

Žreb u Nionu

AEL preko Anderlehta ide u Ligu šampiona

Fudbal

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta

AEL u Ligi sampiona

Fudbaleri kiparskog AEL-a, koji su eliminisali Partizan u trećem kolu kvalifikacija, igraće protiv belgijskog Anderlehta u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, odlučeno je žrebom u Nionu, Tako će srpski internacionalac u redovima Anderlehta Milan Lane Jovanović imati priliku da se osveti Kipranima.

Interesantan će biti i komšijski duel Dinama iz Zagreba i Maribora, ali i dvomeč Helsingborga i Seltika. Kada je u pitanju istanbulski Fenerbahče, novi klub našeg Miloša Krasića, će se sastati sa moskovskim Spartakom, dok će nemački predstavnik Borusija iz Menhengladbaha na megdan kijevskom Dinamu. Španska Malaga igraće protiv grčkog Panatinaikosa.

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta.

Liga šampiona

Parovi plej-ofa

Bazel - Kluž

Helsingborg - Seltik

BATE Borisov - Hapoel Šmona

AEL - Anderleht

Dinamo - Maribor

Braga - Udineze

Spartak Moskva - Fenerbahče

Malaga - Panatinaikos

Borusija Dortmund - Dinamo Kijev

Lil - Kopenhagen

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!