• Beijing, China
    Makarova, Ekaterina 04:00 Vinci, Roberta
  • Australia F6, Singles
    Andrijic, Jay 1 6 3 5 1 Niki, Takuto 1 3 6 5 1
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Zolotareva, Alina 0 1 6 0 0 Grinchishina, Alexandra 2 6 7 2 2
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 1 5 6 4 1 Khabibulin, Timur 1 7 3 2 1
  • Kazakhstan F12, Singles
    Sabanin, Yan 0 4 4 0 0 Hamou, Maxime 2 6 6 2 2
  • Kazakhstan F12, Singles
    Ayap, Sagadat 0 3 3 0 0 Nedunchezhiyan, Jeevan 2 6 6 2 2
  • Tokyo, Japan
    Nishikori, Kei 2 6 6 2 2 Dodig, Ivan 0 3 4 0 0
  • Australia F6, Doubles
    De Waard S / Puttergill C 06:30 Jenkins J / Krueger M
  • Beijing, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 06:30 HAN X / Zhang K-L
  • Beijing, China
    Troicki, Viktor 06:30 Berdych, Tomas
  • Beijing, China
    Kvitova, Petra 2 6 6 2 2 Peng, Shuai 0 4 2 0 0
  • Tokyo, Japan
    Golubev, Andrey 0 2 0 Sock, Jack 0 4 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Klyueva, Ekaterina 1 6 1 Lodikova, Daria 0 3 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Kvatsabaia, Sofia 1 6 2 1 Mun, Viktoryia 0 0 0 0
  • Beijing, China, Doubles
    Klepac A / Soler-Espinosa S 07:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Stresnakova, Katarina 0 0 Khabibulina, Albina 0 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Pekhova, Polina 07:50 Sosnovschi, Adriana
  • Kazakhstan F12, Singles
    Sillanpaa, Henrik 07:50 Gakhov, Ivan
  • Beijing, China
    Stosur, Samantha 07:55 Wozniacki, Caroline
  • Australia F6, Doubles
    Klein B / Propoggia D 08:00 ITO Y / Onozawa A
  • Tokyo, Japan
    Simon, Gilles 08:00 Muller, Gilles
  • Kazakhstan F12, Singles
    Metreveli, Aleksandre 08:00 Schutt, Leon
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 08:15 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 08:15 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 08:20 Dimitrov, Grigor
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Lazareva, Margarita 08:35 Yepisheva, Anastasiya
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Shipilov S / Tsoy P 08:50 Monteban P / Sporken M
  • Turkey F34, Singles
    Hajek, Jan 09:00 Bonzi, Benjamin
  • Turkey F34, Singles
    Reboul, Fabien 09:00 Marfia, Matteo
  • Turkey F34, Singles
    Erguden, Baris 09:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Turkey F34, Singles
    Uchida, Kaichi 09:00 Marsalek, James
  • Turkey F34, Singles
    AL Taweel, Issam 09:00 Carpenter, Jack
  • Turkey F34, Singles
    Tyurnev, Evgeny 09:00 Hernych, Jan
  • Beijing, China
    Djokovic, Novak 09:00 Pospisil, Vasek
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Buzean, Diana 09:00 Ciobanu, Daniela
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Adamescu, Cristina 09:00 Stinga, Teodora
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Terziyska, Julia 09:00 Martinov, Alisa
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ocheva, Victoria 09:00 Platon, Raluca Elena
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bracciali D / Roger-Vasselin E 09:00 Dodig I / Melo M
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Simic, Jelena 09:15 Piludu, Natasha
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 09:15 Boualem, Josephine
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Samsonova, Ludmilla 09:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Alessandrelli, Diletta 09:15 Meliss, Verena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 09:15 Remondina, Anna-Giulia
  • Italy F34, Singles
    Trusendi, Walter 09:15 Capecchi, Daniele
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Kolisnyk O 09:15 Khabibulin T / Yevseyev D
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Stakhanova, Aleksandra 09:20 Rudakova, Anastasia
  • Kazakhstan F12, Singles
    Reichelt, Timon 09:20 Horansky, Filip
  • Tokyo, Japan
    Ito, Tatsuma 09:20 Becker, Benjamin
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 09:30 Hlavackova A / Peng S
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 09:30 Gerlakh, Konstantin
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 09:40 Davis, Lauren
  • Croatia F20, Singles
    Kraljevic, Filip 10:00 Dmitriev, Kirill
  • Croatia F20, Singles
    Simunek, David 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F20, Singles
    Serdarusic, Nino 10:00 Statzberger, Thomas
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Ternar, Tomislav
  • Germany F14, Singles
    Kobelt, Peter 10:00 Prechtel, Sebastian
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Janis 10:00 Schmid, Michal
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Gamiz, Andrea 10:15 Garcia Perez, Georgina
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Bua, Tatiana 10:15 Stokke, Melanie
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers, Ivonne 10:15 Yamamoto, Rika
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Parres Azcoitia, Olga 10:15 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Yusupova G / Zhuk S 10:20 Grinchishina A / Palkina K
  • Turkey F34, Singles
    Altuna, Tuna 10:30 Bodmer, Adrian
  • Turkey F34, Singles
    Tutu, Marshall 10:30 Nagao, Katsuki
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 10:30 HU Kwo, Michel James
  • Turkey F34, Singles
    Kim, Young Seok 10:30 Ramanathan, Ramkumar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Topsel, Muge 10:30 Kerfs, Deborah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Mokh, Maria 10:30 Aksu, Ayla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Fetecau, Irina 10:30 Klymenko, Anastasiya
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Helbet, Julia 10:30 Argyelan, Csilla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ionescu, Simona 10:30 Kuncikova, Lenka
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kulikova, Yulia 10:30 Shinikova, Isabella
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bryan B / Bryan M 10:40 Simon G / Tsonga J W
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 10:45 Moroni, Gian Marco
  • Italy F34, Singles
    Pellegrino, Andrea 10:45 Maden, Yannick
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:45 Rondoni, Pietro
  • Italy F34, Singles
    Mastrelia, Antonio 10:45 Basso, Andrea
  • Italy F34, Singles
    Zucca, Antonio 10:45 Chazal, Maxime
  • Italy F34, Singles
    Leonardi, Filippo 10:45 De Loore, Joris
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 10:45 Benneteau J / Pospisil V
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Sosnovschi A / Wira K 10:50 MUN V / Tcakanian M
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 10:55 Kuznetsova, Svetlana
  • Mons, Belgium
    Dustov, Farrukh 11:00 Kamke, Tobias
  • Mons, Belgium, Doubles
    Bednarek T / Kowalczyk M 11:00 Marach O / Oswald P
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 11:00 Chervyakov F / Sabanin Y
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 11:00 Sualehe, Danyal
  • Portugal F8, Singles
    Durasovic, Viktor 11:00 Pavic, Mate
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Glancy, Daniel
  • Tokyo, Japan, Doubles
    ITO T / Soeda G 11:00 Bopanna R / Paes L
  • Croatia F20, Singles
    Lustyk, Jakub 11:30 Osmakcic, Marko
  • Croatia F20, Singles
    Krivic, Ivan 11:30 Smola, Maciej
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 11:30 Miocic, Franko
  • Croatia F20, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Spain F29, Singles
    Carballes Baena, Roberto 11:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Spain F29, Singles
    Takemoto, Yusuke 11:30 Lizariturry, Juan
  • Germany F14, Singles
    Smith, Connor 11:30 Wagner, Bastian
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 11:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F14, Singles
    Dittmer, Philipp 11:30 Wagner, Hannes
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Guisard, Estelle 11:45 Orlova, Natalia
  • France F21, Singles
    Grinberg, Thomas 12:00 Desein, Niels
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 12:00 Marquis C / Stevenson K
  • Turkey F34, Singles
    Bois, Michael 12:00 Durmus, Durukan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 12:00 Degtiareva, Violetta
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Afanasyeva, Daria 12:00 YE, Qiu YU
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Dubska, Linda 12:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 12:00 Schaerer, Sarah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:00 Kyrpot, Olena
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 12:00 Zlatanova, Vivian
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Yakalieva, Gabriela 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Ciobanu D / Perper A 12:00 Esen H / Esen L
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Melicharkova T / Puskkarevsky A 12:00 Buzean D / Platon R
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 12:05 Halep S / Olaru R
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M 12:10 Djokovic N / Krajinovic F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 12:15 Boualem J / Ormazabal-Oregui A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 12:15 Samsonova L / Sartori G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Mazzari S / Verpelli M 12:15 Ferrando C / Nancarrow A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 12:15 Klasen A / Klasen C
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 12:15 Roncalli, Simone
  • Italy F34, Doubles
    Carli C / Cutuli M 12:15 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 12:20 De Schepper, Kenny
  • Mons, Belgium, Doubles
    Junaid R / Raja P 12:30 Gicquel M / Mahut N
  • Portugal F8, Singles
    Barbosa, Romain 12:30 Gaspar Murta, Andre
  • Portugal F8, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 12:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Spain F29, Singles
    Van Der Duim, Antal 13:00 Mesquida Berg, Oscar
  • Spain F29, Singles
    Martinez Portero, Pedro 13:00 Musialek, Alexis
  • Germany F14, Singles
    Haerteis, Johannes 13:00 Zynga, Lennart
  • Germany F14, Doubles
    Prechtel S / Schnaitter J 13:00 Podzus J / Podzus M
  • Beijing, China
    Suarez Navarro, Carla 13:30 Sharapova, Maria
  • France F21, Singles
    Hemery, Calvin 13:30 Forcin, Maxime
  • France F21, Singles
    Nys, Hugo 13:30 Boltz, Sebastien
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 13:30 Celikbilek, Altug
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Shlomo, Keren 13:30 Scholsen, Helene
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kocher, Imane 13:30 Koshino, Yurina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Distelmans, Steffi 13:30 Kajevic, Ena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Ottomano, Sara 13:30 Reix, Sherazad
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 13:30 Van Der Meij, Charlotte
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Husak R / Mendesova P
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Shinikova I / Terziyska J 13:30 Ploskina H / Vdovenco A
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Gamiz A / Parres Azcoitia O 13:30 Paredes Roemer L C / Saez Larra O
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 13:30 BUA T / Savoretti A
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 13:45 Pellegrino A / Portaluri G
  • Italy F34, Doubles
    Kahoun J / Mazzella M 13:45 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Oradini G / Vavassori A 13:45 Capecchi D / Oliveira G
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 13:50 Emmrich M / Kretschmer G
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:00 Eriksson, Markus
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 14:00 Samuelsson, Christian
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 14:00 Radinski A / Ternar T
  • Croatia F20, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Bellotti R / Statzberger T
  • Croatia F20, Doubles
    Drzewiecki K / Smola M 14:00 Miocic F / Popko D
  • Mons, Belgium
    Zverev, Alexander 14:00 Brown, Dustin
  • Croatia F20, Doubles
    Cagalj S / Zaninovic L 14:00 Nekic T / Vidak A
  • Sweden F6, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Donati, Matteo
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 14:30 Netuschil, Marvin
  • Mons, Belgium, Doubles
    Skupski K / Skupski N 15:00 Huta Galung J / Venus M
  • France F21, Singles
    Denolly, Corentin 15:00 Baumann, Moritz
  • Beijing, China
    Isner, John 15:00 Robredo, Tommy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Arconada, Usue Maitane
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 15:00 Dolehide, Caroline
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 15:00 Oosterhout, Erica
  • Mons, Belgium
    Berrer, Michael 15:20 Sijsling, Igor
  • Sweden F6, Singles
    Brunstrom, Jesper 15:30 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Ivanov, Vladimir
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ditlev, Martine 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Saikai, Yui
  • Spain F29, Doubles
    Esteve Lobato E / Granollers-Pujol G 16:00 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Spain F29, Doubles
    Calvo Eman F / Garcia Oliveda H 16:00 Lizariturry J / Roca Batalla O
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Lourenco, Diogo
  • Portugal F8, Doubles
    GIL F / Tavares L 16:00 Perez Sanz D / Pulgar-Garcia J
  • Chile F4, Singles
    Nunez Leal, Victor 16:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Naser, Javier 16:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Ugarte, Benjamin 16:00 Pereira, Jose
  • Germany F14, Singles
    Choinski, Jan 16:00 Hirschmueller, Christian
  • Germany F14, Doubles
    Dittmer P / Thurau U 16:00 Haerteis J / Wagner H
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:20 Bellucci T / SA A
  • France F21, Singles
    Couacaud, Enzo 16:30 Rousset, Elie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Failla, Jessica 16:30 Shaffer, Kennedy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Stefani, Luisa 16:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Lewis, Jade 16:30 Pegula, Jessica
  • Sweden F6, Singles
    Borg, Stefan 17:00 Zopp, Jurgen
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Solberg C / Solberg R
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sweden F6, Singles
    Arvidsson, Isak 17:00 Kontinen, Micke
  • Portugal F8, Singles
    Muller, Alexandre 17:00 Escoffier, Antoine
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:30 Gomez, Emilio
  • Cali, Colombia
    Jarry, Nicolas 17:30 Zeballos, Horacio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 17:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sezer, Melis 17:30 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 17:30 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 17:30 Veselinovic, Ana
  • Cali, Colombia
    King, Darian 17:30 Lorenzi, Paolo
  • Spain F29, Doubles
    Musialek A / Sebaoun L J 17:30 PLA Malfeito J / Werner J-M
  • Portugal F8, Singles
    Vaisse, Martin 17:30 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Portugal F8, Doubles
    Domingues J / Gaspar Murta A 17:30 Andrade G / Lourenco T
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 17:30 Walendowsky, Joao
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Lacalle, Eduardo
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:30 Doria, Luciano
  • France F21, Singles
    Charroin, Olivier 18:00 Lokoli, Laurent
  • Mons, Belgium
    Haider-Maurer, Andreas 18:00 Bemelmans, Ruben
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Flood, Emma 18:00 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 18:00 Yang, Amy
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Chang S / Daniell A K 18:00 Norris M / Valdes R
  • Spain F29, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:00 Djurdjevic B / Sabate-Bretos O
  • Germany F14, Singles
    Pauffley, Neil 18:00 Marterer, Maximilian
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Samuelsson C / Soderlund C
  • France F21, Singles
    Guez, David 18:30 Halys, Quentin
  • Sweden F6, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Forsell O / Gustavsson A
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 18:50 Lama, Gonzalo
  • Cali, Colombia
    Alund, Martin 18:50 Lindell, Christian
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 19:00 Millman, John
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Clezar, Guilherme
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 19:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daxhelet, Caroline 19:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 19:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Lier, Michelle 19:00 Wang, Xi-Yao
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sukhareva, Mariya 19:00 Haas, Barbara
  • Sacramento, USA
    Vanni, Luca 19:00 Donaldson, Jared
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 19:00 Nguyen, Daniel
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 19:00 Cavalheiro, Nicolas
  • Chile F4, Singles
    Olivares, Francisco 19:00 Sborowitz, Matias
  • Chile F4, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Saez J C 19:00 Alvo F / Fleming D
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Clark E / Yergina K 20:00 Aney J / Failla J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 20:00 Lewis J / Toljan J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Arconada U M / Frenkel N 20:00 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 20:00 Ymer, Elias
  • Sacramento, USA
    Kozlov, Stefan 20:00 Smith, John-Patrick
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Bagnis, Facundo
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:30 Loyola Ruz A / Montero J
  • Chile F4, Doubles
    Russi E / Walendowsky J 20:30 Coria F / Rivera-Aranguiz G
  • Chile F4, Doubles
    Irarrazabal G / Naser J 20:30 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Mons, Belgium
    Rochus, Olivier 21:00 Melzer, Gerald
  • Sacramento, USA
    Odesnik, Wayne 21:20 Williams, Rhyne
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 De Voest R / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Clezar G / Collarini A 22:00 Gomez E / Jarry N
  • Cali, Colombia, Doubles
    Bortolotti M / Lorenzi P 22:00 King K / Spir J-C
  • Bolivia F3, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 22:30 Busch, Julian
  • Bolivia F3, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 22:30 Estevez, Maximiliano
  • Bolivia F3, Singles
    Dellien Velasco, Murkel Alejandro 22:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sacramento, USA, Doubles
    Broady L / Thompson J 22:40 Bolt A / Dancevic F
  • Sacramento, USA
    Mcgee, James 22:50 Smyczek, Tim
  • Bolivia F3, Singles
    Feitt, Franco 23:30 Ameal, Juan Ignacio

Žreb u Nionu

AEL preko Anderlehta ide u Ligu šampiona

Fudbal

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta

AEL u Ligi sampiona

Fudbaleri kiparskog AEL-a, koji su eliminisali Partizan u trećem kolu kvalifikacija, igraće protiv belgijskog Anderlehta u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, odlučeno je žrebom u Nionu, Tako će srpski internacionalac u redovima Anderlehta Milan Lane Jovanović imati priliku da se osveti Kipranima.

Interesantan će biti i komšijski duel Dinama iz Zagreba i Maribora, ali i dvomeč Helsingborga i Seltika. Kada je u pitanju istanbulski Fenerbahče, novi klub našeg Miloša Krasića, će se sastati sa moskovskim Spartakom, dok će nemački predstavnik Borusija iz Menhengladbaha na megdan kijevskom Dinamu. Španska Malaga igraće protiv grčkog Panatinaikosa.

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta.

Liga šampiona

Parovi plej-ofa

Bazel - Kluž

Helsingborg - Seltik

BATE Borisov - Hapoel Šmona

AEL - Anderleht

Dinamo - Maribor

Braga - Udineze

Spartak Moskva - Fenerbahče

Malaga - Panatinaikos

Borusija Dortmund - Dinamo Kijev

Lil - Kopenhagen

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Napad na Andreja Vučića predstavlja prekoračenje svih ovlašćenja i zaslužuje osudu Zoran Babić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!