• Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Ito, Yuna 04:30 Ushijima, Risa
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Akita, Shiho 04:30 Kamada, Natsumi
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Nashiki, Sumire 04:30 Padamata, Sneha
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Tian, Ran 05:30 Vivekanand, Oviya
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Mori, Yuka 05:30 Takayama, Chihiro
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Fukuda, Shiori 06:00 Kijima, Mizuno
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Okamura, Kyoka 06:00 Yamada, Natsuko
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Suzuki, Reiko 06:00 Yamamoto, Hikari
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Miyazaki, Yumi 07:00 Takayama, Chihiro
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Koshino, Yurina 07:00 Mori, Yuka
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Ninomiya, Makoto 07:30 Sakata, Reika
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Yamamoto, Midori 07:30 Hanatani, Nagi
  • Noto, Singles Qualifying W-C25...
    Baba, Sari 07:30 Yamasoto, Aki
  • Turkey F29, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 0 0 Ilkel, Cem 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Prosperi, Valeria 0 0 Shkudun, Anna 0 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Sakvarelidze, Liana 08:00 Frolova, Anastasia
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Monova, Polina 08:00 Demidova, Diana
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Vaynberg, Sofia 08:00 Mokh, Maria
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Rudakova, Anastasia 08:00 Pushkareva, Ksenia
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Blyukhterova, Anastasia 08:00 Lidkovskaya, Irina
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Marozava, Lidziya 08:00 Koloney, Mariya
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Chumachenko, Elena 08:00 Bogoliy, Diana
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Danilina, Anna 08:00 Tarpischeva, Aliya
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Tsyganova, Anastasia 08:00 Saidova, Shakhlo
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Lopes, Ekaterina 08:00 Vikhryanova, Elina
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Sharipova, Luiza 08:00 Lysakova, Antonina
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Grinchishina, Alexandra 08:00 Kulikova, Valentina
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Valetova, Julia 08:00 Patakhonova, Svetlana
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Kamenskaya, Viktoria 08:00 Gabueva, Angelina
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Avanesyan, Lusine 09:00 Pogrebnyak, Valeriya
  • Romania F13, Singles
    Cacic, Nikola 09:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Konig, Pia 09:30 Haas, Barbara
  • Austria F9, Singles
    Partl, Adrian 09:30 Semrajc, Janez
  • France F17, Singles Qualifying
    Platero, Gerard 10:30 Boulpiquante, Nicolas
  • France F17, Singles Qualifying
    Noa, Sebastien 10:30 Simbozel, Florian
  • Spain F25, Singles Qualifying
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Vaseux, Adrien
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Voinea, Christian 11:00 Miro, Antonio
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Romero De Avila Senise, Alberto 11:00 Nieto, Alberto
  • Serbia F11, Singles
    Zekic, Miljan 12:00 Petrovic, Danilo
  • Iran F9, Singles
    Marie, Jules 12:00 Musialek, Alexis
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Ferrer-Suarez, Ines 12:00 Van De Velde, Bernice
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Bua, Tatiana 12:00 Lister, Cornelia
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Subira Taboada, David 12:30 Arias De Velasco Siso, Alvaro
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Perez Esteve, Manel 12:30 Platero Avello, Juan
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Diaz Freire, Gabriel 12:30 DEL Olmo Diaz, Ramon
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Sorribes Tormo, Sara 13:00 Sarrazin, Laetitia
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Geuer, Nicola 13:00 Scheepens, Jainy
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lemoine, Quirine 13:00 Saez Larra, Olga
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Taberner, Carlos 13:30 Merkulov, Denis
  • Spain F25, Singles Qualifying
    Capel, Carlos 13:30 Frljanic, Stefan
  • France F17, Singles Qualifying
    Laporte, Nicolas 13:30 Marzol, Clement
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Kramperova, Katerina 13:30 Kerfs, Deborah
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Moser, Lisa Maria 13:30 Chantraine, Catherine
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Kucova, Kristina 14:30 Rodina, Evgeniya
  • Belgium F13, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:30 Dubail, Julien
  • France F17, Singles Qualifying
    Suillerot, Vincent 15:00 De Schepper, Joeffrey
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Mitu, Cristina-Andreea 15:00 Martincova, Tereza
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Grymalska, Anastasia 15:00 Perrin, Conny
  • Como, Italy
    Troicki, Viktor 15:00 Sorensen, Louk
  • Gabon F2, Singles
    Roelofse, Ruan 15:00 Barry, Sam
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Pirazhenka, Sviatlana 15:00 Korpatsch, Tamara
  • Alphen A/d Rijn, Singles Quali...
    Orlova, Natalia 15:00 Lottner, Antonia
  • Netherlands F6, Singles
    Obry, Julien 15:00 King, Darian
  • Iran F9, Doubles
    Kalovelonis M / Madanchi A 15:30 Kaza V S / Prashanth N V S
  • Croatia F15, Singles
    Marti, Javier 16:00 Suc, Dominik
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 16:00 Abou Zekry, Ola
  • US Open, New York, USA
    Nishikori, Kei 16:00 Raonic, Milos
  • US Open, New York, USA, Double...
    Rojer J-J / Tecau H 16:00 Marrero D / Verdasco F
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 16:00 Jankovic J / Koukalova K
  • US Open, New York, USA
    Pennetta, Flavia 16:00 Dellacqua, Casey
  • US Open, New York, USA
    Krunic, Aleksandra 16:00 Azarenka, Victoria
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 16:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Gajdosova J / Tomljanovic A 16:00 Hingis M / Pennetta F
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 16:00 Kanepi, Kaia
  • US Open, New York, USA, Double...
    Kukushkin M / Venus M 16:00 Peya A / Soares B
  • US Open, New York, USA, Double...
    Paes L / Stepanek R 16:00 Granollers M / Lopez M
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Krueger, Mitchell 16:00 Guzina, Marko
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Tikhomirov, Maksim 16:00 Fan, Felix
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Fawcett, Tom 16:00 Kirchheimer, Strong
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Davanzo, Killian 16:00 Zieba, Konrad
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 16:00 Klahn B / Smyczek T
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 16:00 Kohlschreiber, Philipp
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 16:00 Paes L / Black C
  • US Open, New York, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Bouchard, Eugenie
  • France F17, Singles Qualifying
    Abbadie, Pierre 16:30 Walter, Ludovic
  • US Open, New York, USA, Double...
    Butorac E / Klaasen R 17:00 Garcia-Lopez G / Oswald P
  • US Open, New York, USA
    Errani, Sara 17:00 Lucic-Baroni, Mirjana
  • US Open, New York, USA
    Simon, Gilles 17:00 Ferrer, David
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Townsend T / Young D 17:00 Hlavackova A / Peya A
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Albin Martin, Wenceslao 17:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 17:00 Valarezo Plaza, Alejandro
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Moyano, Agustin 17:00 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Maldonado Rodriguez, Mateo Francisco 17:00 Basile Lobartolo, Giuliano
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Tsitsipas, Stefanos 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Lin, Winston 17:30 Shropshire, Samuel
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Koleganov, Egor 17:30 Bratt, Eric D.
  • Canada F9, Singles Qualifying
    Guzina, Nemanja 17:30 Colorado, Maximiliano
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 18:00 Anderson, Kevin
  • US Open, New York, USA, Double...
    Williams S / Williams V 18:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • US Open, New York, USA
    Sharapova, Maria 18:15 Wozniacki, Caroline
  • US Open, New York, USA, Double...
    King V / Raymond L 18:20 Makarova E / Vesnina E
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Chan H-C / Mirnyi M 18:30 Barty A / Peers J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Fyrstenberg M / Matkowski M 18:30 Dodig I / Melo M
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Sama, Yasin 18:30 Carneiro Torres Goncalves, Gabriel
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 18:30 Weisskopf, Andres
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Scaravilli, Franco 18:30 Barrezueta, Galo
  • Ecuador F5, Singles Qualifying
    Custode, Fabricio 18:30 Benalcazar, Juan-Pablo
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 19:15 Gabashvili, Teimuraz
  • US Open, New York, USA
    Lopez, Feliciano 19:30 Thiem, Dominic
  • US Open, New York, USA
    Granollers, Marcel 19:30 Federer, Roger
  • US Open, New York, USA, Double...
    Nestor D / Zimonjic N 19:45 Lipsky S / Ram R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hradecka L / Krajicek M 19:50 Diyas Z / XU Y-F
  • US Open, New York, USA
    Mannarino, Adrian 20:00 Bautista-Agut, Roberto
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Embree, Lauren 20:00 Zacarias, Marcela
  • Mexico F10, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:30 Patino, Luis
  • US Open, New York, USA
    Safarova, Lucie 21:00 Peng, Shuai
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Medina Garrigues A / Klaasen R 21:05 Srebotnik K / Bopanna R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Peschke K / Matkowski M 21:05 Mchale C / Kozlov S
  • Spain F24, Singles
    Corrie, Edward 21:15 Klein, Brydan
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pospisil V / Sock J 21:30 Berlocq C / Mayer L
  • US Open, New York, USA
    Monfils, Gael 23:00 Gasquet, Richard

Žreb u Nionu

AEL preko Anderlehta ide u Ligu šampiona

Fudbal

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta

AEL u Ligi sampiona

Fudbaleri kiparskog AEL-a, koji su eliminisali Partizan u trećem kolu kvalifikacija, igraće protiv belgijskog Anderlehta u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, odlučeno je žrebom u Nionu, Tako će srpski internacionalac u redovima Anderlehta Milan Lane Jovanović imati priliku da se osveti Kipranima.

Interesantan će biti i komšijski duel Dinama iz Zagreba i Maribora, ali i dvomeč Helsingborga i Seltika. Kada je u pitanju istanbulski Fenerbahče, novi klub našeg Miloša Krasića, će se sastati sa moskovskim Spartakom, dok će nemački predstavnik Borusija iz Menhengladbaha na megdan kijevskom Dinamu. Španska Malaga igraće protiv grčkog Panatinaikosa.

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta.

Liga šampiona

Parovi plej-ofa

Bazel - Kluž

Helsingborg - Seltik

BATE Borisov - Hapoel Šmona

AEL - Anderleht

Dinamo - Maribor

Braga - Udineze

Spartak Moskva - Fenerbahče

Malaga - Panatinaikos

Borusija Dortmund - Dinamo Kijev

Lil - Kopenhagen

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Vojvodina nije i neće biti država, pa ne može da ima vladu nacionalnog jedinstva sa SNS Bojan Pajtić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!