Ana bez problema u drugom kolu

Tokio

Tenis -

TOKIO - Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo turnira u Tokiju, pošto joj je Čehinja Andrea Hlavačkova predala meč.Čehinja se predaje u drugom setu, pri vođstvu Ivanovićeve sa 2:0, pošto je prethodno dobila prvi set sa 6:3.

U borbi za plasman u treće kolo, Anu očekuje susret sa Poljakinjom Ursulom Radvanjskom, koja je pobedila domaću teniserku Kurumi Naru sa 6:2, 6:4.

Od samog početka meča, Ana je kontrolisala rezultat i nije dozvolila svojoj rivalki ni šansu da joj uzvrati. Ivanovićevoj je u prvom setu bio dovoljan jedan brejk da bi ga osvojila, dok je odmah na startu drugog učinila isto pre nego što joj je Slovakinja predala meč.

Hlavačkova, inače, tokom celog meča nije imala nijednu priliku da Ivanovićevoj oduzme servis.