• Australia F6, Singles
    Propoggia, Dane 0 4 0 Zelba, Marious 0 4 0
  • Beijing, China
    Makarova, Ekaterina 04:00 Vinci, Roberta
  • Tokyo, Japan
    Johnson, Steve 1 4 6 4 1 Granollers, Marcel 1 6 3 3 1
  • Australia F6, Singles
    De Waard, Steven 2 6 6 2 2 Takeuchi, Kento 0 3 0 0 0
  • Australia F6, Singles
    Kelly, Dayne 6 4 Whittington, Andrew 2 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 1 6 0 1 Inglot D / Mergea F 0 4 1 0
  • Australia F6, Singles
    Andrijic, Jay 1 6 1 Niki, Takuto 0 3 0
  • Australia F6, Singles
    Kibi, Yuuya 0 3 0 Guccione, Daniel 1 6 1
  • Monterrey, Doubles W-C25-MEX-0...
    Dominguez Lino L / Duque-Marino M 1 6 2 1 Rodriguez V / Zacarias M 0 0 1 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Zolotareva, Alina 06:00 Grinchishina, Alexandra
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Popova, Ekaterina 06:00 Palkina, Ksenia
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 06:00 Khabibulin, Timur
  • Kazakhstan F12, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 06:00 Sporken, Moos
  • Kazakhstan F12, Singles
    Sabanin, Yan 06:00 Hamou, Maxime
  • Kazakhstan F12, Singles
    Ayap, Sagadat 06:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Tokyo, Japan
    Nishikori, Kei 06:15 Dodig, Ivan
  • Tokyo, Japan
    Golubev, Andrey 06:20 Sock, Jack
  • Australia F6, Doubles
    De Waard S / Puttergill C 06:30 Jenkins J / Krueger M
  • Beijing, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 06:30 HAN X / Zhang K-L
  • Beijing, China
    Troicki, Viktor 06:30 Berdych, Tomas
  • Beijing, China
    Kvitova, Petra 06:30 Peng, Shuai
  • Australia F6, Doubles
    Klein B / Propoggia D 06:40 ITO Y / Onozawa A
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Stresnakova, Katarina 07:30 Khabibulina, Albina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Kvatsabaia, Sofia 07:30 Mun, Viktoryia
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Pekhova, Polina 07:30 Sosnovschi, Adriana
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Klyueva, Ekaterina 07:30 Lodikova, Daria
  • Beijing, China, Doubles
    Klepac A / Soler-Espinosa S 07:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Kazakhstan F12, Singles
    Metreveli, Aleksandre 07:30 Schutt, Leon
  • Kazakhstan F12, Singles
    Sillanpaa, Henrik 07:30 Gakhov, Ivan
  • Tokyo, Japan
    Simon, Gilles 07:35 Muller, Gilles
  • Beijing, China
    Stosur, Samantha 07:45 Wozniacki, Caroline
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 07:45 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 07:50 Dimitrov, Grigor
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 08:15 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Tokyo, Japan
    Ito, Tatsuma 08:55 Becker, Benjamin
  • Turkey F34, Singles
    Hajek, Jan 09:00 Bonzi, Benjamin
  • Turkey F34, Singles
    Reboul, Fabien 09:00 Marfia, Matteo
  • Turkey F34, Singles
    Erguden, Baris 09:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Turkey F34, Singles
    Uchida, Kaichi 09:00 Marsalek, James
  • Turkey F34, Singles
    AL Taweel, Issam 09:00 Carpenter, Jack
  • Turkey F34, Singles
    Tyurnev, Evgeny 09:00 Hernych, Jan
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Lazareva, Margarita 09:00 Yepisheva, Anastasiya
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Stakhanova, Aleksandra 09:00 Rudakova, Anastasia
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 09:00 Hlavackova A / Peng S
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 09:00 Gerlakh, Konstantin
  • Kazakhstan F12, Singles
    Reichelt, Timon 09:00 Horansky, Filip
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Kolisnyk O 09:00 Khabibulin T / Yevseyev D
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Shipilov S / Tsoy P 09:00 Monteban P / Sporken M
  • Beijing, China
    Djokovic, Novak 09:00 Pospisil, Vasek
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Buzean, Diana 09:00 Ciobanu, Daniela
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Adamescu, Cristina 09:00 Stinga, Teodora
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Terziyska, Julia 09:00 Martinov, Alisa
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ocheva, Victoria 09:00 Platon, Raluca Elena
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bracciali D / Roger-Vasselin E 09:00 Dodig I / Melo M
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 09:10 Davis, Lauren
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Simic, Jelena 09:15 Piludu, Natasha
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 09:15 Boualem, Josephine
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Samsonova, Ludmilla 09:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Alessandrelli, Diletta 09:15 Meliss, Verena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 09:15 Remondina, Anna-Giulia
  • Italy F34, Singles
    Trusendi, Walter 09:15 Capecchi, Daniele
  • Croatia F20, Singles
    Kraljevic, Filip 10:00 Dmitriev, Kirill
  • Croatia F20, Singles
    Simunek, David 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F20, Singles
    Serdarusic, Nino 10:00 Statzberger, Thomas
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Ternar, Tomislav
  • Germany F14, Singles
    Kobelt, Peter 10:00 Prechtel, Sebastian
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Janis 10:00 Schmid, Michal
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 10:15 Benneteau J / Pospisil V
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Gamiz, Andrea 10:15 Garcia Perez, Georgina
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Bua, Tatiana 10:15 Stokke, Melanie
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers, Ivonne 10:15 Yamamoto, Rika
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Parres Azcoitia, Olga 10:15 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bryan B / Bryan M 10:15 Simon G / Tsonga J W
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 10:25 Kuznetsova, Svetlana
  • Turkey F34, Singles
    Altuna, Tuna 10:30 Bodmer, Adrian
  • Turkey F34, Singles
    Tutu, Marshall 10:30 Nagao, Katsuki
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 10:30 HU Kwo, Michel James
  • Turkey F34, Singles
    Kim, Young Seok 10:30 Ramanathan, Ramkumar
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Sosnovschi A / Wira K 10:30 MUN V / Tcakanian M
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Yusupova G / Zhuk S 10:30 Grinchishina A / Palkina K
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Topsel, Muge 10:30 Kerfs, Deborah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Mokh, Maria 10:30 Aksu, Ayla
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 10:30 Chervyakov F / Sabanin Y
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Fetecau, Irina 10:30 Klymenko, Anastasiya
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Helbet, Julia 10:30 Argyelan, Csilla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Ionescu, Simona 10:30 Kuncikova, Lenka
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kulikova, Yulia 10:30 Shinikova, Isabella
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 10:45 Moroni, Gian Marco
  • Italy F34, Singles
    Pellegrino, Andrea 10:45 Maden, Yannick
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:45 Rondoni, Pietro
  • Italy F34, Singles
    Mastrelia, Antonio 10:45 Basso, Andrea
  • Italy F34, Singles
    Zucca, Antonio 10:45 Chazal, Maxime
  • Italy F34, Singles
    Leonardi, Filippo 10:45 De Loore, Joris
  • Mons, Belgium
    Dustov, Farrukh 11:00 Kamke, Tobias
  • Mons, Belgium, Doubles
    Bednarek T / Kowalczyk M 11:00 Marach O / Oswald P
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 11:00 Sualehe, Danyal
  • Portugal F8, Singles
    Durasovic, Viktor 11:00 Pavic, Mate
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Glancy, Daniel
  • Tokyo, Japan, Doubles
    ITO T / Soeda G 11:00 Bopanna R / Paes L
  • Croatia F20, Singles
    Lustyk, Jakub 11:30 Osmakcic, Marko
  • Croatia F20, Singles
    Krivic, Ivan 11:30 Smola, Maciej
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 11:30 Miocic, Franko
  • Croatia F20, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Spain F29, Singles
    Carballes Baena, Roberto 11:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Spain F29, Singles
    Takemoto, Yusuke 11:30 Lizariturry, Juan
  • Germany F14, Singles
    Smith, Connor 11:30 Wagner, Bastian
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 11:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F14, Singles
    Dittmer, Philipp 11:30 Wagner, Hannes
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 11:35 Halep S / Olaru R
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M 11:40 Djokovic N / Krajinovic F
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Guisard, Estelle 11:45 Orlova, Natalia
  • France F21, Singles
    Grinberg, Thomas 12:00 Desein, Niels
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 12:00 Marquis C / Stevenson K
  • Turkey F34, Singles
    Bois, Michael 12:00 Durmus, Durukan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 12:00 Degtiareva, Violetta
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Afanasyeva, Daria 12:00 YE, Qiu YU
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Dubska, Linda 12:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 12:00 Schaerer, Sarah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:00 Kyrpot, Olena
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 12:00 Zlatanova, Vivian
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Yakalieva, Gabriela 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Ciobanu D / Perper A 12:00 Esen H / Esen L
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Melicharkova T / Puskkarevsky A 12:00 Buzean D / Platon R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 12:15 Boualem J / Ormazabal-Oregui A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 12:15 Samsonova L / Sartori G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Mazzari S / Verpelli M 12:15 Ferrando C / Nancarrow A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 12:15 Klasen A / Klasen C
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 12:15 Roncalli, Simone
  • Italy F34, Doubles
    Carli C / Cutuli M 12:15 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 12:20 De Schepper, Kenny
  • Mons, Belgium, Doubles
    Junaid R / Raja P 12:30 Gicquel M / Mahut N
  • Portugal F8, Singles
    Barbosa, Romain 12:30 Gaspar Murta, Andre
  • Portugal F8, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 12:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Spain F29, Singles
    Van Der Duim, Antal 13:00 Mesquida Berg, Oscar
  • Spain F29, Singles
    Martinez Portero, Pedro 13:00 Musialek, Alexis
  • Germany F14, Singles
    Haerteis, Johannes 13:00 Zynga, Lennart
  • Germany F14, Doubles
    Prechtel S / Schnaitter J 13:00 Podzus J / Podzus M
  • Beijing, China
    Suarez Navarro, Carla 13:30 Sharapova, Maria
  • France F21, Singles
    Hemery, Calvin 13:30 Forcin, Maxime
  • France F21, Singles
    Nys, Hugo 13:30 Boltz, Sebastien
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 13:30 Celikbilek, Altug
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Shlomo, Keren 13:30 Scholsen, Helene
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kocher, Imane 13:30 Koshino, Yurina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Distelmans, Steffi 13:30 Kajevic, Ena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Ottomano, Sara 13:30 Reix, Sherazad
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 13:30 Van Der Meij, Charlotte
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Husak R / Mendesova P
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Shinikova I / Terziyska J 13:30 Ploskina H / Vdovenco A
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Gamiz A / Parres Azcoitia O 13:30 Paredes Roemer L C / Saez Larra O
  • Vallduxo, Doubles W-C10-ESP-17...
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 13:30 BUA T / Savoretti A
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 13:45 Pellegrino A / Portaluri G
  • Italy F34, Doubles
    Kahoun J / Mazzella M 13:45 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Oradini G / Vavassori A 13:45 Capecchi D / Oliveira G
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 13:50 Emmrich M / Kretschmer G
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:00 Eriksson, Markus
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 14:00 Samuelsson, Christian
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 14:00 Radinski A / Ternar T
  • Croatia F20, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Bellotti R / Statzberger T
  • Croatia F20, Doubles
    Drzewiecki K / Smola M 14:00 Miocic F / Popko D
  • Mons, Belgium
    Zverev, Alexander 14:00 Brown, Dustin
  • Croatia F20, Doubles
    Cagalj S / Zaninovic L 14:00 Nekic T / Vidak A
  • Sweden F6, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Donati, Matteo
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 14:30 Netuschil, Marvin
  • Mons, Belgium, Doubles
    Skupski K / Skupski N 15:00 Huta Galung J / Venus M
  • France F21, Singles
    Denolly, Corentin 15:00 Baumann, Moritz
  • Beijing, China
    Isner, John 15:00 Robredo, Tommy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Arconada, Usue Maitane
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 15:00 Dolehide, Caroline
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 15:00 Oosterhout, Erica
  • Mons, Belgium
    Berrer, Michael 15:20 Sijsling, Igor
  • Sweden F6, Singles
    Brunstrom, Jesper 15:30 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Ivanov, Vladimir
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ditlev, Martine 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Saikai, Yui
  • Spain F29, Doubles
    Esteve Lobato E / Granollers-Pujol G 16:00 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Spain F29, Doubles
    Calvo Eman F / Garcia Oliveda H 16:00 Lizariturry J / Roca Batalla O
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Lourenco, Diogo
  • Portugal F8, Doubles
    GIL F / Tavares L 16:00 Perez Sanz D / Pulgar-Garcia J
  • Chile F4, Singles
    Nunez Leal, Victor 16:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Naser, Javier 16:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Ugarte, Benjamin 16:00 Pereira, Jose
  • Germany F14, Singles
    Choinski, Jan 16:00 Hirschmueller, Christian
  • Germany F14, Doubles
    Dittmer P / Thurau U 16:00 Haerteis J / Wagner H
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:20 Bellucci T / SA A
  • France F21, Singles
    Couacaud, Enzo 16:30 Rousset, Elie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Failla, Jessica 16:30 Shaffer, Kennedy
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Stefani, Luisa 16:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Lewis, Jade 16:30 Pegula, Jessica
  • Sweden F6, Singles
    Borg, Stefan 17:00 Zopp, Jurgen
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Solberg C / Solberg R
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sweden F6, Singles
    Arvidsson, Isak 17:00 Kontinen, Micke
  • Portugal F8, Singles
    Muller, Alexandre 17:00 Escoffier, Antoine
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:30 Gomez, Emilio
  • Cali, Colombia
    Jarry, Nicolas 17:30 Zeballos, Horacio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 17:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sezer, Melis 17:30 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 17:30 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 17:30 Veselinovic, Ana
  • Cali, Colombia
    King, Darian 17:30 Lorenzi, Paolo
  • Spain F29, Doubles
    Musialek A / Sebaoun L J 17:30 PLA Malfeito J / Werner J-M
  • Portugal F8, Singles
    Vaisse, Martin 17:30 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Portugal F8, Doubles
    Domingues J / Gaspar Murta A 17:30 Andrade G / Lourenco T
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 17:30 Walendowsky, Joao
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Lacalle, Eduardo
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:30 Doria, Luciano
  • France F21, Singles
    Charroin, Olivier 18:00 Lokoli, Laurent
  • Mons, Belgium
    Haider-Maurer, Andreas 18:00 Bemelmans, Ruben
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Flood, Emma 18:00 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 18:00 Yang, Amy
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Chang S / Daniell A K 18:00 Norris M / Valdes R
  • Spain F29, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:00 Djurdjevic B / Sabate-Bretos O
  • Germany F14, Singles
    Pauffley, Neil 18:00 Marterer, Maximilian
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Samuelsson C / Soderlund C
  • France F21, Singles
    Guez, David 18:30 Halys, Quentin
  • Sweden F6, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Forsell O / Gustavsson A
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 18:50 Lama, Gonzalo
  • Cali, Colombia
    Alund, Martin 18:50 Lindell, Christian
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 19:00 Millman, John
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Clezar, Guilherme
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 19:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daxhelet, Caroline 19:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 19:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Lier, Michelle 19:00 Wang, Xi-Yao
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sukhareva, Mariya 19:00 Haas, Barbara
  • Sacramento, USA
    Vanni, Luca 19:00 Donaldson, Jared
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 19:00 Nguyen, Daniel
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 19:00 Cavalheiro, Nicolas
  • Chile F4, Singles
    Olivares, Francisco 19:00 Sborowitz, Matias
  • Chile F4, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Saez J C 19:00 Alvo F / Fleming D
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Clark E / Yergina K 20:00 Aney J / Failla J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 20:00 Lewis J / Toljan J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Arconada U M / Frenkel N 20:00 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 20:00 Ymer, Elias
  • Sacramento, USA
    Kozlov, Stefan 20:00 Smith, John-Patrick
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Bagnis, Facundo
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:30 Loyola Ruz A / Montero J
  • Chile F4, Doubles
    Russi E / Walendowsky J 20:30 Coria F / Rivera-Aranguiz G
  • Chile F4, Doubles
    Irarrazabal G / Naser J 20:30 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Mons, Belgium
    Rochus, Olivier 21:00 Melzer, Gerald
  • Sacramento, USA
    Odesnik, Wayne 21:20 Williams, Rhyne
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 De Voest R / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Clezar G / Collarini A 22:00 Gomez E / Jarry N
  • Cali, Colombia, Doubles
    Bortolotti M / Lorenzi P 22:00 King K / Spir J-C
  • Sacramento, USA, Doubles
    Broady L / Thompson J 22:40 Bolt A / Dancevic F
  • Sacramento, USA
    Mcgee, James 22:50 Smyczek, Tim

Sprema se za London

Ana jedva čeka da ode na Vimbldon

Tenis

Naša najbolja teniserka je pre četiri godine bila najavila učešće na Igrama u Pekingu, ali je zbog povrede morala da otkaže

Ana Ivanovic

Ana Ivanović je spremna za svoj debi na Olimpijskim igrama. Naša najbolja teniserka je pre četiri godine bila najavila učešće na Igrama u Pekingu, ali je zbog povrede morala da otkaže.

Sada je odmorna, spremna za put u London, priznaje da nestrpljvo čeka polazak za Veliku Britaniju. Ona i Novak Đoković će nešto ranije nego ostatak srpske ekspedicije otići na poprište Igara.

"Olimpijske igre uskoro počinju i uzbuđenje je na visokom nivou. Ne mogu da dočekam da vidim kako izgleda Vimbldon. Rekli su mi da će biti dosta drugačije nego što je bilo na gren slem turniru, rekla je Ivanovićeva.
Osim u singlu Ana Ivanović će se u Londonu takmičiti i u miksu sa Nenadom Zimonjićem.

Olimpijski teniski turnir će se igrati na terenima Vimbldona a najveći problem za organizatore je da li će uspeti da oporave travu na kojoj se igrao gren slem pre samo dve sedmice.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Andrej Vučić može sam po službenoj dužnosti da pokrene postupak kontrole Saša Janković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!