• Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Pella, Catalina 1 6 1 1 Pfizenmaier, Dinah 0 1 3 0
  • Great Britain F15, Singles
    Sapwell, Joshua 1 3 6 2 1 1 Renard, Lucas 2 6 4 6 2 2
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Konotoptseva, Danielle 1 7 2 4 1 1 Gibson, Aimee 2 5 6 6 2 2
  • Italy F30, Singles
    Turco, Andrea 1 1 7 3 1 1 Urbanija, Mike 2 6 5 6 2 2
  • Tunisia F4, Singles
    Adnaoui, Mohamed 0 3 4 0 Ubiergo, Jordan 1 6 5 1
  • St. Remy, France
    Ouanna, Josselin 1 6 7 4 1 Gombos, Norbert 2 7 5 6 2
  • Belgium F14, Singles
    Ouyang, Bowen 1 6 6 5 1 Vibert, Francois Arthur 1 7 4 6 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    De Sutter, Justine 0 2 6 0 0 Dentoni, Corinna 2 6 7 2 2
  • France F17, Singles
    Bonzi, Benjamin 2 7 7 2 2 Ortega-Olmedo, Roberto 0 5 6 0 0
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Doroshina O / Von Deichmann K 14:00 Ivakhnenko V / Kalabina Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Marozava L / Melnikova M 14:00 Grinchishina A / Rudakova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kamenskaya V / Saidova S 14:00 Kudermetova V / Rodina E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Bogoliy D / Tarasova A 14:00 Lazareva M / Pashkova E
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Hornung S / Peckl K 1 1 7 8 1 1 Helbet J / Ionescu S 2 6 6 10 2 2
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Kramperova K / Moser L-M 14:00 RUS A / Rus K
  • Belgium F14, Singles
    Mijic, Ivo 0 3 3 0 0 Navarro, Simon 2 6 6 2 2
  • Great Britain F15, Singles
    Thornton-Brown, Adam 0 1 5 0 0 Hudson, Oliver 2 6 7 2 2
  • Genoa, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 1 6 6 7 1 Arneodo R / Fucsovics M 1 4 7 5 1
  • Poland F7, Singles
    Safranek, Vaclav 1 5 6 2 1 Smola, Maciej 1 7 4 1 1
  • Spain F25, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 1 7 4 1 Romero De Avila Senise, Alberto 0 6 1 0
  • Brasov, Romania
    Luncanu, Petru-Alexandru 2 6 6 2 2 Cornea, Vlad Victor 0 3 2 0 0
  • Italy F30, Singles
    Frigerio, Lorenzo 2 6 6 2 2 Molina, Emanuele 0 1 2 0 0
  • Great Britain F15, Singles
    Bettles, Andrew 0 4 2 0 0 Salisbury, Joe 2 6 6 2 2
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Scheepens, Jainy 0 3 2 0 Geuer, Nicola 1 6 4 1
  • St. Remy, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 1 7 5 1 Gerasimov E / Moriya H 0 6 4 0
  • Poland F7, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 14:30 Agar, Ryan
  • Great Britain F15, Singles
    Harris, Billy 0 1 5 0 Willis, Marcus 1 6 5 1
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 1 6 4 1 Heil, Anna Maria 0 3 3 0
  • Brasov, Romania, Doubles
    Carpen A D / Walsh D 1 1 6 1 Machado R / Riba P 1 6 4 1
  • Belgium F14, Singles
    Geens, Clement 0 4 2 0 Ejupovic, Elmar 1 6 4 1
  • Austria F10, Doubles
    Pichler D / Waloch M 1 6 5 1 Link J V / Portmann K 0 4 4 0
  • Great Britain F15, Singles
    Evans, Daniel 0 6 0 Tutu, Marshall 0 6 0
  • Alphen, Netherlands
    Gimeno-Traver, Daniel 1 6 4 1 Donati, Matteo 0 2 5 0
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Reichel, Lena 0 3 3 0 0 Hobgarski, Katharina 2 6 6 2 2
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pogrebnyak, Valeriya 14:55 Mokh, Maria
  • St. Remy, France
    Martin, Fabrice 1 6 4 1 Serra, Florent 0 3 2 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tarasova, Alena 15:00 Rudakova, Anastasia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kalabina, Yuliya 15:00 Lysakova, Antonina
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Curovic T / Milovanovic D 1 6 3 1 Lazic M / Polic E 0 2 2 0
  • Genoa, Italy, Doubles
    Bedene A / Delic M 15:00 Balleret B / Motti A
  • Russia F9, Doubles
    Alekseenko V / Kushakov A 1 6 4 1 Bzarov A / Tyurnev E 0 4 1 0
  • Croatia F16, Doubles
    Celebic L / Jandric D 2 6 6 2 2 Lombe H / Sadler O 0 1 3 0 0
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Hogenkamp, Richel 1 6 2 1 Chantraine, Catherine 0 3 0 0
  • France F17, Singles
    Hemery, Calvin 1 7 1 Couacaud, Enzo 0 5 0
  • Tunisia F4, Singles
    Garcia-Roman, Marc 15:05 Grassi, Claudio
  • Turkey F30, Singles
    Garcia Oliveda, Hector 0 2 0 Lizen, Aswin 0 3 0
  • Russia F9, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 1 6 1 1 Pribilov S / Razmaitov T 0 4 2 0
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Simion O G / Szatmari A 0 5 0 Andrei S / Ianchuk E 0 3 0
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Csoregi, Ilka 0 2 0 Chiesa, Deborah 0 4 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Lazareva, Margarita 15:25 Palkina, Ksenia
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kremen I / Vasylyeva A 15:30 Frolova A / Kerimbayeva K
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Tarpischeva A / Vaynberg S 15:30 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kostic N / Shinikova I 0 5 0 Selakovic N / Tomic D 0 1 0
  • Croatia F16, Doubles
    Borsos G / Mastrelia A 0 4 0 Curavic L / Divic Z 0 2 0
  • Croatia F16, Doubles
    Laurent Y / Mick P 1 6 1 Bryant T / Sturley M 0 2 0
  • Tunisia F4, Singles
    Travaglia, Stefano 0 2 0 Giraudeau, Thomas 0 3 0
  • Great Britain F15, Singles
    Chaudry, James 1 6 1 Meehan, Harry David 0 1 0
  • Belgium F14, Singles
    Gigounon, Germain 15:35 Storme, James Junior
  • Genoa, Italy
    Ignatik, Uladzimir 0 3 0 Volandri, Filippo 0 0 0
  • Brasov, Romania, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 0 1 0 Eysseric J / Veic A 0 1 0
  • Croatia F16, Doubles
    Bonadio R / Sinicropi R 0 1 0 Chiurulli D / Mandic F 0 4 0
  • Croatia F16, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 0 5 0 Bizjak B / Papez Z 0 1 0
  • Belgium F14, Singles
    Mann, Maximilian 0 0 Cao, Zhaoyi 0 0
  • Alphen, Netherlands
    Lamasine, Tristan 0 1 0 Carballes Baena, Roberto 0 0 0
  • Italy F30, Singles
    Della Tommasina, Davide 0 1 0 Simon, Tobias 0 2 0
  • Italy F30, Singles
    DI Nicola, Gianluca 15:45 Carli, Cristian
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Duca G / Truca I 15:55 Ciobanu D / Perper A
  • Croatia F16, Doubles
    Monaco A / Recek D 15:55 Cagalj S / Jevtic S
  • France F17, Singles
    Dubail, Julien 15:55 Cancel, Thibault
  • Great Britain F15, Singles
    Klein, Brydan 15:55 Marsalek, James
  • Medellin, Colombia
    Clezar, Guilherme 16:00 Olivo, Renzo
  • Medellin, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Odesnik, Wayne
  • Medellin, Colombia
    Molteni, Andres 16:00 Souza, Joao Olavo
  • Medellin, Colombia
    Lapentti, Giovanni 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    D Oliveira, Eden 16:00 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Smallbone, Antonia 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 16:00 Mackey, Ashley
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Andrady, Arantxa 16:00 Boccard, Ambre
  • Turkey F30, Doubles
    Halebian A / Jomby T 16:00 Favier B / Meraut T
  • Turkey F30, Doubles
    Gurevich V / Khabibulin T 16:00 Djamalov A / Polonskiy I
  • Turkey F30, Doubles
    Nastasi U / Nickels C 16:00 Boe-Wiegaard W / Walsh D
  • Turkey F30, Doubles
    Moritani S / Nakamura R 16:00 Dubinski A / Kruk V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Akdemir Y / Klaric V 16:00 Kokce E / OZ I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Huber L M / Prosperi V 16:00 Shkudun A / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Djamalova K / Paya C 16:00 Omae A / Takahata K
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Matoula M / Stefanou A 16:00 Stankovic I / Stosic A
  • Brasov, Romania, Doubles
    Copil M / Crivoi V 16:00 Sulea T C / Tatomir L G
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Arends S / Lootsma N 16:00 Ramirez Hidalgo R / Viola M
  • Tunisia F4, Doubles
    Borella F / Giannuzzi A 16:00 Gaspar Murta A / Sualehe D
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 16:00 Pennetta, Flavia
  • Belgium F14, Doubles
    GAO X / Ning Y 16:00 Frenevello C / Pipere J
  • Spain F25, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 16:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F25, Doubles
    PLA Malfeito J / Zapata Miralles B 16:00 Blanco-Criado J-E / Culler F J
  • Canada F9, Singles
    King, Evan 16:00 Recouderc, Laurent
  • Canada F9, Singles
    Choi, Henry 16:00 Siller, Rogelio
  • Canada F9, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 16:00 Bangoura, Sekou
  • Canada F9, Singles
    Bester, Philip 16:00 Wennakoski, Max
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 16:00 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 16:00 Murray, Andy
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F16, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F16, Singles
    Senattore, Rodrigo 16:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F16, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 16:00 Grimolizzi, Gaston-Arturo
  • Argentina F16, Singles
    Casanova, Hernan 16:00 Doria, Luciano
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 16:00 Chan Y-J / Hutchins R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 16:00 Townsend T / Young D
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 16:00 Makarova, Ekaterina
  • St. Remy, France
    Vaisse, Martin 16:05 Fischer, Martin
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brown D / Kas C 16:05 Andreozzi G / Arnaboldi A
  • Brasov, Romania, Doubles
    Giorgini D / Ungur A 16:05 Cipolla F / Grigelis L
  • Austria F10, Doubles
    Brunner P / Dmitriev K 16:05 Bilcik A / Sedletzky M
  • Poland F7, Doubles
    Khassanov R / Terczynski M 16:05 Gresk P / Zawisza P
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Stoilkovska M / Van Rijn K 16:15 Gorgodze E / Orlova N
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Kurz, Karoline 16:20 Morgosova, Karin
  • Belgium F14, Doubles
    Maas C / Mkrtchyan A 16:20 Meis P / Vibert F-A
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Novotna, Natalie 16:25 Szupper, Marlies
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Danilina, Anna 16:30 Knoll, Xenia
  • St. Remy, France, Doubles
    Buchner A / Tringali E 16:30 Bemelmans R / Shamasdin A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Sheng Y / Zhang Y 16:30 Chernetsova D / Dmitrieva S
  • Genoa, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 16:55 Elias G / Sousa P
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lipsky S / Ram R 17:00 Butorac E / Klaasen R
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Monova P / Yashina E 17:00 Danilina A / Knoll X
  • Genoa, Italy, Doubles
    Beck A / Paire B 17:00 Dzumhur D / Setkic A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Klasen A / Klasen C 17:00 Cheli C / Leweurs A
  • Tunisia F4, Doubles
    Hassan M / Karakhi R 17:00 Castro M / Vecchia E F
  • Austria F10, Doubles
    Barbosa R / Partl A 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Spain F25, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Garin, Christian
  • Great Britain F15, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 17:00 Allen T / Thornton-Brown A
  • Great Britain F15, Doubles
    Marsalek J / Oakley K 17:00 Hudson O / Kolpakov A
  • Great Britain F15, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 17:00 Strachan B / Tutu M
  • Ecuador F5, Singles
    Cunha, Henrique 17:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Ecuador F5, Singles
    Lourido Sanchez, Eduardo 17:00 Sama, Yasin
  • Ecuador F5, Singles
    Macias Torres, Carlos Alejandro 17:00 Endara, Ivan
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Rodriguez, Sabrina 17:00 Blanco, Sofia
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Ferrero, Melina 17:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Guimaraes Bueno, Flavia 17:00 Kharchenko, Anastasia
  • Peru F5, Singles
    Aguilar, Jorge 17:00 Vernier, Michel
  • Peru F5, Singles
    Bruna, Esteban 17:00 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Peru F5, Singles
    Raposo De Oliveira, Alvaro 17:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Peru F5, Singles
    Mccarthy, Devin 17:00 Espricigo, Renan Conti
  • Poland F7, Doubles
    Drzewiecki K / Walkow S 17:05 Andrzejczuk A / Mugevicius L
  • Tunisia F4, Doubles
    Duberville O / Harajchi A 17:10 Donnini M / Stancati M
  • St. Remy, France, Doubles
    Matsukevich D / Zverev A 17:15 Betov S / Bury A
  • Italy F30, Doubles
    Pontoglio D / Rigamonti M 17:15 Bortolotti M / Rondoni P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Cucca M / Dentoni C 17:25 Jung J / Mijacika A
  • France F17, Doubles
    Chettar M / Le Boulch T 17:25 Barrere G / Suillerot V
  • Great Britain F15, Doubles
    Bothwell P / Woolley J 17:25 Jones B / Sikka R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Selvarajoo T / Suhail U 17:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chilumula N / Peddi Reddy S V 17:30 GAI A / Sunkara R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 17:30 Bruzzone G / Rana S
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Hanescu V / Marx P 17:30 Fransen S / Haase R
  • France F17, Singles
    Corrie, Edward 17:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • Belgium F14, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 Darcis, Steve
  • Canada F9, Singles
    Bois, Michael 17:30 Krainik, Pavel
  • Canada F9, Singles
    Lin, Winston 17:30 Fawcett, Tom
  • Canada F9, Singles
    Koleganov, Egor 17:30 Tikhomirov, Maksim
  • Canada F9, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Nguyen, Daniel
  • Argentina F16, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F16, Singles
    Arus, Rodrigo 17:30 Duran, Guillermo
  • Argentina F16, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 17:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F16, Singles
    Guerses, Gustavo 17:30 Viu, Franco
  • Poland F7, Doubles
    Pyla P / Szmigiel M 17:35 Gadomski P / Smola M
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Vajdova, Natalia 17:50 Konig, Pia
  • Belgium F14, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 17:50 Grego L / Munafo P
  • St. Remy, France
    Mahut, Nicolas 18:00 Becker, Richard
  • Medellin, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:00 King, Kevin
  • Medellin, Colombia
    Turini, Thales 18:00 Hernandez, Jose
  • Medellin, Colombia
    Konstantinov, David 18:00 Krajicek, Austin
  • US Open, New York, USA, Double...
    Williams S / Williams V 18:00 Makarova E / Vesnina E
  • US Open, New York, USA
    Bencic, Belinda 18:00 Peng, Shuai
  • Genoa, Italy, Doubles
    Ceppellini A / Naso G 18:00 Bracciali D / Starace P
  • Mexico F11, Singles
    Carpenter, Kevin Jack 18:00 Letcher, Chris
  • Mexico F11, Singles
    Bar, Dekel 18:00 Moreno Figueroa, Alejandro
  • Mexico F11, Singles
    Ochotta, Andrew 18:00 Aramburu Contreras, Ivar Jose
  • Mexico F11, Singles
    Rodriguez Rodriguez, Jose Antonio 18:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Spain F25, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:15 Garcia Onrubia J / Garcia Torrealba N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Paul S S 18:30 Mfoumouangana G / Mfoumouangana V
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Jovanovic A M / Pantuckova M 18:30 Nanti M / Ryskova L
  • Great Britain F15, Doubles
    Davies G / Kivanda S E 18:30 Martin T / Meehan H
  • Ecuador F5, Singles
    Echazu, Mauricio 18:30 Miele, Andre
  • Ecuador F5, Singles
    Reyes Plua, Jorman Gustavo 18:30 Scaravilli, Franco
  • Ecuador F5, Singles
    Barros, Manuel 18:30 Ponce, Camilo
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:30 Quiceno, Valerie
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Brogan, Anna 18:30 Bueno, Marcela-Guimaraes
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Kurata, Nathaly 18:30 Cardone, Laura
  • Peru F5, Singles
    Saez, Juan Carlos 18:30 Brandao, Filipe
  • Peru F5, Singles
    Cavalheiro, Nicolas 18:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Peru F5, Singles
    Vallebuona, Duilio 18:30 Santos, Nicolas
  • Peru F5, Singles
    Lacalle, Eduardo 18:30 Beretta, Duilio
  • Poland F7, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 18:35 Lipka D / Majchrowicz A
  • Spain F25, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Merkulov D 18:45 Alcolea Salido Y / Gonzalez Del Valle Lopez J L
  • Italy F30, Doubles
    Borgo F / Volante M 18:45 Cembellin Prieto A / Turco A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Drazic M / Sunjic M 18:55 Flood E / Maggen I
  • France F17, Singles
    Khachanov, Karen 18:55 Fomba, Eric
  • Great Britain F15, Doubles
    COX D / Klein B 18:55 Cooper J / Holt S
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    DAW L / Smallbone A 19:00 Andrady A / D'Oliveira E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Sammons M 19:00 Mackey A / Stotyka V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Boccard A / Ruhrig G 19:00 Pereira A R E / YU Y
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 19:00 Tsitsipas S / Volfson D
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 19:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Argentina F16, Singles
    Paz, Juan Pablo 19:00 Almada, Oscar
  • Argentina F16, Singles
    Lavaselli, Gonzalo 19:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Argentina F16, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Ortiz, Oscar Gabriel
  • Argentina F16, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Coria, Federico
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 19:15 Simon, Gilles
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 19:15 Monfils, Gael
  • Medellin, Colombia
    Ghem, Andre 19:20 Romboli, Fernando
  • Medellin, Colombia
    Cuevas, Martin 19:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Austria F10, Doubles
    Kalenichenko D / Popko D 19:20 Neuhauser M / Pichler A
  • Medellin, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 19:30 Spir, Juan Carlos
  • Mexico F11, Singles
    Chaplin, Jarryd 19:30 Patino, Luis
  • Mexico F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 19:30 Ruiz-Rosales, Antonio
  • Mexico F11, Singles
    Mclachlan, Ben 19:30 Fernandez, Adrian
  • Alphen, Netherlands
    Coppejans, Kimmer 20:00 De Bakker, Thiemo
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 20:00 Seeberger M / Siwy R
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Jebawy, Jasmin 20:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Lucero, Carla 20:00 Rojas, Sofia
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Chan Baratau A / Jimenez Coello M V 20:00 Ayala S / Varela-Alvarado T
  • Peru F5, Singles
    Vega Ortiz, Frank Alexander 20:00 Lopes, Thiago
  • Peru F5, Singles
    Neis, Fabricio 20:00 Pasutti, Andreas Ignacio
  • Peru F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Ecuador F5, Singles
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 20:30 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F5, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 20:30 Quiroz, Diego
  • Ecuador F5, Singles
    Basile Lobartolo, Giuliano 20:30 Escobar, Gonzalo
  • Medellin, Colombia
    Novikov, Dennis 20:40 Mina, Gianni
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 20:45 Thiem, Dominic
  • Medellin, Colombia
    Trungelliti, Marco 20:50 Dellien, Hugo
  • Genoa, Italy
    Hajek, Jan 21:00 Mager, Gianluca
  • Canada F9, Singles
    Shapovalov, Denis 21:00 Rosenzweig, Nicolas
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barnett S / Kim K 21:00 Martinez L D / Struvay E
  • Canada F9, Doubles
    Bois M / Davanzo K 21:00 Bourchier E / Bourchier H
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 21:00 Peschke K / Srebotnik K
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Brito F / Zeballos Melgar N 21:30 Brogan A / Golovin J
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Cardone L / Ferrero M 21:30 Blanco S / Madcur A
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 21:30 Roldan D / Tomita G
  • Peru F5, Doubles
    Cassimiro De Oliveira M / Espricigo R C 21:30 Mccarthy D / Sanchez R
  • Peru F5, Doubles
    Feitt F / Vallebuona D 21:30 Saavedra-Corvalan C / Saez J C
  • Mexico F11, Doubles
    Astorga M / Rojas-Maldonado A 22:00 Aramburu A / Aramburu Contreras I J
  • Mexico F11, Doubles
    Swaysland J / Tajonar A 22:00 BAR D / Song E
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 22:15 Diyas Z / XU Y-F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 22:20 Behar A / Olivo R
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Builes T / Mena F 23:00 Jarry N / Llompart A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Clezar G / De Paula F 23:00 King K / Spir J-C
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 23:00 Marrero D / Verdasco F
  • Mexico F11, Doubles
    Diaz-Figueroa C / Patino L 23:30 Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A

Japanci nisu jedini

Australijanci se svađali zbog mesta u avionu

Ostali sportovi

Autor:

Košarkašice ljute jer su i pored medalja u London putovale ekonomskom, dok su košarkaši koji do sada nisu bili na postolju išli biznis klasom

avion

Olimpijske igre u Londonu još nisu ni počele, a Australiju je potresao veliki skandal jer su košarkašice te zemlje u glavni grad Velike Britanije putovale ekonomskom, a košarkaši biznis klasom.

Javnost je ogorčena, čuju se optužbe za seksizam, pogotovo zbog činjenice da je ženski tim Australije na poslednja tri olimpijska turnira (Peking, Atina, Sidnej) osvojio srebro, a prethodno u Atlanti 1996. godine bronzu. Sa druge strane, muškarci nikada nisu osvojili medalju, a najbolji plasman ostvarili su u Sidneju 2000. i Atlanti 1996. godine kada su bili četvrti.

Ovaj slučaj u Australiji je repriza iz Japana, pošto je njihova ženska fudbalska selekcija, aktuelni prvak sveta, putovala ekonomskom klasom na OI, dok je muški tim išao biznis klasom.

"Preispitaćemo našu politiku kada su u pitanju putovanja. Želimo da osiguramo da jednakost za muške i ženske selekcije u budućnosti", navodi se u saopštenju australijskog olimpijskog komiteta.

Predstavnica košarkaškog saveza te zemlje Kristina Kineli rekla je da ne postoji izgovor za ovakav potez u 21. veku.
"Stvar je još čudnija s obzirom da je naš ženski tim jedan od najboljih na svetu", navela je Kineli.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • yugo45

    yugo45

    Provjereno. Vijest je tacna!

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!