• Vancouver, Canada, Doubles
    Kokkinakis T / Thompson J 1 6 4 8 1 1 Bogomolov A / Cerretani J 2 2 6 10 2 2
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 2 7 6 2 2 Buchanan, Chase 0 6 3 0 0
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Muhammad A / Sanchez M 03:30 Hozumi E / Pavlovic I
  • Stanford, USA
    Azarenka, Victoria 0 4 5 0 Williams, Venus 1 6 5 1
  • Washington, USA
    Nishikori, Kei 1 6 2 1 1 Lacko, Lukas 1 2 6 0 1
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Baluu S / Wang X-Y 1 7 3 1 Sunkara R / Thombare P 0 5 2 0
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 05:50 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 06:00 Palha, Natasha
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Plipuech, Peangtarn 06:00 Thandi, Karman Kaur
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 07:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Kazakhstan F10, Singles
    Huang, Liang-Chi 07:00 Chen, TI
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 07:00 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Monova, Polina 07:00 Ianchuk, Olga
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 07:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Maggen, India
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 08:00 Kalabina, Yuliya
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 08:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 08:00 Diep, Florent
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ekshibarova, Vlada 08:30 Palkina, Ksenia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Ene, Cristina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova V / Pashkova E 09:00 Monova P / Yashina E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 09:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 09:00 Chen T / Zhyrmont D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 09:00 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 09:30 Pichkhadze, Tamara
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 09:30 Bolkvadze, Mariam
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 09:30 Bonadio, Riccardo
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Muzaev, Richard
  • Russia F5, Singles
    Safiullin, Roman 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Wang, Yan 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 10:00 Sezer, Melis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:00 Mugevicius, Lukas
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kotelesova, Barbara 10:00 Marfutina, Maria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 10:30 Sproch, Dominik
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 10:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 10:30 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:30 DI Giuseppe, Martina
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 11:00 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Djere, Laslo
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Qiang 11:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 11:00 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 11:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:00 Wang, Yafan
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fanucci P / Giacalone O 11:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 11:00 Fomina A / Maggen I
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Cias, Pawel
  • Serbia F7, Singles
    Vucic, Ilija 11:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 11:00 Knoll, Xenia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 11:00 Peterson, Rebecca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Arcangioli, Manon
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 11:00 Witthoeft, Carina
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 11:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:30 Krajinovic, Filip
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 11:30 GAO X / You X
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 11:30 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Jablonovska, Jana
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 12:00 Begemann A / Haase R
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 12:00 Darcis, Steve
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 12:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 12:00 Rola, Blaz
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 12:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 12:00 Seppi, Andreas
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 12:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 12:00 Beck, Karol
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 12:00 Rondoni P / Turchetti N
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:00 Granollers, Marcel
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 12:00 Bacquie A / Brabant M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 12:00 Sabino L / Savoretti A
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 12:00 Jotovski, Tomislav
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 12:20 Koolhof W / Motti A
  • Romania F10, Singles
    Torebko, Peter 12:30 Ghedin, Nicola
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 12:30 Kostova, Elitsa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 12:30 Vasylyeva, Anastasiya
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva V / Manekina E 12:30 Kalabina Y / Vdovenco A
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 12:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Lottner, Antonia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    CE, Gabriela 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Barrois, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:50 Klein, Brydan
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Sabanov, Matej
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 13:00 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 13:20 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:20 Ignatik, Uladzimir
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 13:30 Starace, Potito
  • Cortina, Italy
    Reuter, Yannik 13:30 Marcora, Roberto
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 14:00 Gonzales R / Thornley S
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Czink, Melinda 14:00 Hogenkamp, Richel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Klec I / Sproch D
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 14:00 Haddad Maia B / Lottner A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Fujiwara R / Tanaka Y 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 14:00 Bogdan E / Jani R-L
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:00 Gombos, Norbert
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Beck K / Kekercheni F
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 15:00 Lenz, Julian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Manzanares, Facundo
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 15:30 Troicki, Viktor
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 15:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:30 Kalinina A / Kapshay V
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Belgium F9, Singles
    Rochus, Olivier 16:00 Lestienne, Constant
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Strakhova, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 16:00 LI, Yixuan
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 16:00 Carter, Hayley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 16:00 Olmos, Giuliana
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:20 Edmund, Kyle
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 16:30 Fago, Matteo
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 16:30 Coria F / Galarza J I
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J
  • Serbia F7, Doubles
    Haenle P / Trendafilov P 17:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Spain F20, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 17:30 Sammons M / Shaulskaya A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Altick, Frances
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Segovia, Spain
    Granollers-Pujol, Gerard 17:40 Chiudinelli, Marco
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:00 Gille S / Hoang A
  • Germany F10, Doubles
    Belot C / Tchoutakian M 18:00 Lenz J / Poerschke L
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Calvo Eman F / Uspensky D
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 19:00 Nara, Kurumi
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 19:00 Jovanovski, Bojana
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Stanford, USA, Doubles
    Kania P / Siniakova K 19:00 Hantuchova D / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 19:00 Klein B / Mektic N
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 19:00 Young, Donald
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 19:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 19:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniell M / Sitak A 19:00 Bogomolov A / Cerretani J
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 20:00 Kerber, Angelique
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 20:15 King, Vania
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 20:15 Aoyama S / Dabrowski G
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 21:30 Fago M / Mazzella M
  • Washington, USA, Doubles
    RAE J / Smith A 21:30 Kuwata H / Nara K
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:30 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Raonic, Milos

Tajne iz svlačionice

Babović ima najveći penis

Fudbal

Autor:

Golman Partizana Stojković otkrio ko je među fudbalerima najobdareniji

Stefan Babović

Sve bih dao da imam tvojih 25

Iskren do bola!
Vladimir Stojković otkrio je, gostujući u emisiji „Noćni TV projekat“ na televiziji B92, da Stefan Babović ima najveći „ponos“ od svih fudbalera s kojima je delio svlačionicu! Kada mu je devojka iz publike postavila ovo pitanje, nekadašnji čuvar mreže Crvene zvezde, a sada jedan od najpoznatijih fudbalera Partizana, odgovorio je:

- Mogao bih lepo da naplatim ovu informaciju, ali evo da kažem. Najobdareniji je sigurno Stefan Babović, ali s druge strane nema baš sreće kad je faca u pitanju - rekao je Vladimir Stojković.

Na kraju je fudbaler Partizana rešio da razbije predrasude prema svojoj profesiji, pa se tako bacio na objašnjavanje kako su fudbaleri neobrazovani, ali su inteligentni. On je, naravno, živi primer.

Ipak, svako ko je gledao „Noćni TV projekat“ reći će da golman Partizana Vladimir Stojković ipak mnogo bolje sija na terenu!


I kad vidiš me u kraju,
odma’ reci - alal vera!
I kad snimiš me na splavu, odma’ reci - alal vera!
Mojne pričaš iza leđa,
mojne lerma da te tera,
bolje reci kada treba - alal vera! Alal vera!


Ne ide mi čitanje

Muž Bojane Stojković otkrio je i da ima problem sa čitanjem, koji vuče još iz osnovne škole. Nakon što je vidno zbunjen u ulozi stend-ap voditelja čitao s „idiota“, voditeljkama Marijani Micić i Ani Mihajlovski otkrio je da mu čitanje nikad nije išlo od ruke:

- Meni i ne ide baš najbolje čitanje, bolje se snalazim kad pričam ovako, iz glave. Još od osnovne škole imam taj problem - rekao je Stojke, mada je to onima koji su ga gledali bilo više nego očigledno.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (40)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • domacin

    domacin

    Nivo inteligencije ovog Stojkovica je bas na dnu. decko jednostavno ima problema u glavi. Kaze da mu citanje nije jaca strana ??? A sta je jadnik procitao u zivotu ?Decko je iskompleksiran, cim gleda velicinu penisa kod saigraca... Sve u svemu , samo dokazuje da je neobrazovan, da ne zna da sastavi dve prosto prosirene recenice. Ali za splavove, l ... više umperajku, i sa batinjanje supruge, to mu ne treba. Tu se pokazao, kao "majstor" .

    53 Odgovori 
  • Turbojugend Oslo

    Turbojugend Oslo

    Taj problem sa citanjem se zove disleksija.

    51 Odgovori 
  • Nislija

    Nislija

    Izgleda da je on zaduzen za "merenje". Umro sam od smeha.

    48 Odgovori 

Poslednji komentar

  • srki

    srki

    stojkovic mu ga premerava,posto je vise na klupi nego medju stativama.

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Doprinos u pravljenju mostova sa muslimanskim zemljama mogu dati građani Srbije muslimanske vere Tomislav Nikolić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!