• Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 2 6 6 6 2 2 Cazeaux, Amandine 1 7 4 2 1 1
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 1 2 6 1 Vekic, Donna 1 6 3 1
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 2 6 6 2 2 De Schepper, Kenny 0 3 4 0 0
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 1 6 4 1 Raina, Ankita 0 2 1 0
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 0 4 1 0 0 Kumkhum, Luksika 2 6 6 2 2
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 2 6 6 2 2 Kremen, Ilona 0 3 4 0 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 1 7 4 9 1 1 Bagnis F / Delbonis F 2 5 6 11 2 2
  • Astana II, Kazakhstan
    Gerasimov, Egor 1 7 3 1 Kudryavtsev, Alexander 0 6 0 0
  • Nan Chang, China
    XU, Yi-Fan 12:00 Zheng, Saisai
  • Oberstaufen, Germany
    Diarra, Gibril 0 3 0 Przysiezny, Michal 0 3 0
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 0 5 0 Bachinger, Matthias 0 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 0 4 0 Berrer, Michael 0 3 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Korashvili O / Martincova T 12:15 Schiavone F / Voegele S
  • Nan Chang, China
    Kolar, Nastja 0 0 Liu, Fangzhou 0 0
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 12:25 Haase, Robin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 12:40 Brunstrom J / Monroe N
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 12:50 Zhu, Lin
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Baku, Azerbaijan
    Soler-Espinosa, Silvia 13:00 Svitolina, Elina
  • Nan Chang, China
    Mrdeza, Tereza 13:00 Wang, Yafan
  • Tampere, Finland
    Sillanpaa, Henrik 13:00 Ymer, Elias
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 13:00 Kleman M / Zeleny L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kremen I / Lertcheewakarn N 13:15 Beygelzimer Y / Minella M
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:15 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 13:20 Mecir, Miloslav
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 13:20 Safwat, Mohamed
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 13:20 Gojowczyk, Peter
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Nan Chang, China, Doubles
    Barbieri G / Melnikova M 13:30 Chuang C-J / Namigata J
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 13:45 Golubev, Andrey
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Andujar P / Monaco J 13:50 Meffert D / Oswald P
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 14:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 14:20 Ilic L / Milivojevic I
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 14:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:30 Kalenichenko D / Milko M
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 14:30 Goffin, David
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:40 Machado, Rui
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:40 Albot, Radu
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 15:10 Laaksonen H / Marti Y
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 15:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:50 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 16:00 Kapas A / Koniusz B
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Katic D / Roganovic S
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Mertens, Yannick
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Dutra Silva R / Maytin R
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 17:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 17:00 Seppi, Andreas
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 17:00 Krajicek, Austin
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Gonzales R / Thornley S
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 17:30 Verdasco, Fernando
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 17:30 Coric, Borna
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 18:20 Sugita, Yuichi
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:20 Riba P / Sousa J
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Moriya, Hiroki
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V

Predsednik FIFA ljut

Blater: Totalna suspenzija za rasistu tviteraša

Fudbal

Autor:

"FIFA potpuno i bezrezervno podržava odluku FS Švajcarske da pošalje Mikela Morganelu kući zbog njegovih postova o narodu Južne Koreje. Apelujem da se Morganela kazni i na ostalim takmičenjima", rekao je Blate

Protiv rasista: Sep Blater

LONDON - Predsednik Svetske fudbalske federacije (FIFA) Sep Blater rekao je da želi da Švajcarac Mikel Morganela, izbačen sa Olimpijskih igara u Londonu zbog rasizma, bude suspendovan i iz ostalih takmičenja.

"FIFA potpuno i bezrezervno podržava odluku Fudbalskog saveza Švajcarske da pošalje Mikela Morganelu kući zbog njegovih postova o narodu Južne Koreje. Fudbal mora sa rasizmom da se suoči "iznutra" i apelujem da se Morganela kazni i na ostalim takmičenjima", rekao je Blater u Londonu gde je prisustvovao skupu o suzbijanju rasizma u sportu.

Švajcarski mediji naveli su da je Morganela napisao na društvenoj mreži Tviter uvredljivu poruku o narodu Južne Koreje pošto je njegova fudbalska reprezentacija izgubila od nje sa 2:1. Dnevni list "L Matan" iz Švajcarske objavio je i fotografiju "tvita" tog fudbalera, poslatog sa naloga @morgastoš, koji je u međuvremenu obrisan sa društvene mreže.

Grčki olimpijski tim ranije je izbacio atletičarku Vulu Papahristou zbog uvredljivog komentara na Tviteru o doseljenicima iz Afrike.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh