• Timisoara, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 1 6 4 1 Szatmari, Agnes 0 2 5 0
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Ionescu, Simona 1 7 4 1 Ghioroaie, Ylona-Georgiana 0 6 5 0
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Bubka, Sergei 09:00 Karasyov, Ivan
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Leshem, Edan 09:00 Bekimov, Kaysar
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Reznik, Oran 09:00 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Prudnikau, Aliaksandr 09:00 Abiyev, Kuatbek
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 09:00 Ainitdinova G / Kazionova E
  • Lithuania F1, Singles
    Novikov, Andrei 1 7 3 4 1 Portaluri, Giorgio 1 6 6 3 1
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Okamura, Kyoka 2 2 6 6 2 2 HU, Yue-Yue 1 6 3 4 1 1
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Simunek, David 1 6 6 3 1 Mina, Gianni 1 7 4 2 1
  • Romania F10, Singles
    Giurgiu, Ilie Aurelian 1 7 0 3 1 1 Couacaud, Enzo 2 5 6 6 2 2
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Khabarova E / Lidkovskaya I 10:00 Orlova N / Shkudun A
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Rufin, Guillaume 2 6 6 2 2 Trusendi, Walter 0 4 4 0 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Skamlova, Chantal 2 6 6 2 2 Husaric, Anita 0 4 1 0 0
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Oyen, Sofie 2 6 6 2 2 Moroder, Greys 0 2 3 0 0
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Poncelet, Anke 0 3 2 0 0 Sorg, Marine 2 6 6 2 2
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Boeykens, Elyne 2 6 6 2 2 Bronzetti, Lucia 0 3 3 0 0
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 10:30 Taukumova M / Zhamiyeva D
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 1 6 3 1 Kishi, Ryota 0 3 5 0
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 0 3 3 0 Perez Sanz, David 1 6 5 1
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Nys, Hugo 0 2 5 0 Silva, Frederico Ferreira 1 6 5 1
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 0 2 4 0 0 Bracciali D / Golubev A 2 6 6 2 2
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Shabib, Mohamed 11:00 Ask, Fredrik
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Holm, Anders Arenfeldt 11:00 Goransson, Andre
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 11:00 Ingildsen, Johannes
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Parada, Felipe 11:00 Engsted, Mads
  • Russia F5, Singles
    Lebedev, Ilya 1 6 3 1 Boborykin, Alexander 0 3 3 0
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 1 6 3 1 Vasilyev, Ilya 0 4 1 0
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Serra, Florent 1 6 5 1 Munoz-Abreu, Jordi 0 3 3 0
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 11:00 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 11:00 Dmitriev, Kirill
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Chong E W / Grigoryan A 11:00 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Easwaramurthi A / Malikova K 11:00 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina A / Kyrpot O 11:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Mertens, Elise 0 2 1 0 Wang, Yafan 1 6 4 1
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Yurika 0 0 2 0 0 Tanaka, Mari 2 6 6 2 2
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Klein, Brydan 1 7 3 1 Gomez-Herrera, Carlos 0 5 0 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Wlodarczak, Karolina 1 6 2 1 Fernandez-Rabener, Arabela 0 1 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 2 6 6 2 2 Hepp, Annika 0 0 0 0 0
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Papi, Claudia 0 1 1 0 Tona, Miriana 1 6 3 1
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / HE C-Y 0 3 0 0 Sunkara R / Thombare P 1 6 1 1
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Ender, Pia 0 2 3 0 0 Daniels, Carolin 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 1 6 3 1 Singh O / Thandi K K 0 4 1 0
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 0 5 0 Kremen, Ilona 0 5 0
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 1 6 3 1 Dadi Reddy M / Kalva B 0 0 4 0
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Pashanski, Boris 0 2 1 0 Fanucci, Pietro 1 6 1 1
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 0 5 0 Kachanovskiy, Vitaly 0 3 0
  • Lithuania F1, Singles
    Kerner, Markus 0 1 0 Mugevicius, Lukas 0 4 0
  • Romania F10, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 0 1 0 Dima, Dragos 0 2 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Mendesova, Pernilla 0 2 0 Sumova, Diana 0 4 0
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Monteiro, Thiago Moura 0 3 0 Agar, Ryan 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Luknarova, Zuzana 0 2 0 Kleinsteuber, Theresa 0 1 0
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Brabant, Margaux 0 1 0 Pacholski, Lena 0 2 0
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Selakovic, Nevena 0 0 0 Ciufrila, Raluca 0 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ismailov, Temur 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Embree, Lauren 0 2 0 Rutarova, Eva 0 2 0
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Sartori, Carlotta 0 3 0 Visentin, Elisa 0 0 0
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Testa, Giorgia 0 0 De Sutter, Justine 0 0
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Adamczak M / Bai A 12:05 Tian R / Zhu L
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Kalkenova K / Kalkenova S 12:05 Klyueva E / Mun V
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Klasen, Charlotte 12:10 Ozga, Justine
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 0 0 0 Fifea C / Mercean R F 0 1 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Zakarlyuk, Marianna 12:10 Njiric, Silvia
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Honcova, Michaela 12:10 Sharipova, Sabina
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Benneweis Pramming, Oliver 12:15 Galskov, Tobias
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Polic, Ema 12:25 Stinga, Teodora
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Duca, Gabriela 12:25 Trus, Oana Carmen
  • Lithuania F1, Singles
    Julin, Mika 12:25 Garzelli, Francesco
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Troicki, Viktor 12:25 Giacalone, Omar
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 12:25 Gautam V / Zaytsev M
  • Kitzbuhel, Austria
    Gonzalez, Maximo 12:30 Carreno-Busta, Pablo
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Corrie, Edward 12:30 Orno, Philip
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Hansson, Gustav 12:30 Larsen, Jonas Zacho
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Galkin A / Lakhno I 12:30 Gorshenin V / Selivanovsky P
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Piludu, Natasha 12:30 Meliss, Verena
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 12:30 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Lobkov, Alexander 12:30 Kalovelonis, Markos
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 12:30 Biryukov, Mikhail
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 12:30 Chen, TI
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Wang, Chuhan 12:35 Baluda, Victor
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 12:40 Khaldeev M / Korshunov S
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Hsieh S-Y / LU J-J 12:40 HAN X / Zhang K-L
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Bosio, Victoria 12:45 Stemmer, Stefanie
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    GAI A / Guo S 12:50 Jakupovic D / Kolar N
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Belgium F9, Singles
    Nematzadeh, Keyvan 13:00 Hill, Tom
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 13:00 Galovic, Viktor
  • Italy F25, Singles
    Capecchi, Daniele 13:00 Eremin, Edoardo
  • Italy F25, Singles
    Cutuli, Mirko 13:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Carli, Cristian
  • Italy F25, Singles
    Petrone, Alessandro 13:00 Oradini, Giacomo
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 13:00 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 13:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 13:00 Jevtic, Slobodan
  • Belgium F9, Singles
    Vandenbulcke, Yannick 13:00 Hill, Tom
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 13:00 De Goeijen, Bobbie
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 13:00 Adriaansen, Wouter
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 13:00 Mektic, Nikola
  • Segovia, Spain
    Van Der Duim, Antal 13:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Russia F5, Doubles
    Schepelev A / Vasilyev I 13:10 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Lithuania F1, Singles
    Bugailiskis, Mantas 13:10 Deviatiarov, Marat
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Stuchla, Karolina 13:20 Esen, Hulya
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kantenwein, Hanna 13:25 Haddad Maia, Beatriz
  • Timisoara, Singles Qualifying...
    Spigarelli, Martina 13:30 Lavrikova, Ekaterina
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gombos N / Zelenay I 13:30 Recek D / Simunek D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Kuncik J / Majsajdr L 13:30 Arguello F / Behar A
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 13:35 Yevseyev, Denis
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 13:40 Porumb, Ciprian Alexandru
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:40 Tang H C / Zhu A W
  • Segovia, Spain, Doubles
    Muniesa M / Munoz Carabias P 13:55 Granollers G / Semmler M
  • Lithuania F1, Singles
    Corbitt, Andrew 13:55 Lipka, Dariusz
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ladurner, Jasmin 14:00 Hofer, Verena
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Bergevi, Filip 14:00 Schwencke Lindqvist, Thomas
  • Russia F5, Doubles
    Lebedev I / Surchenko D 14:00 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 14:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 14:00 Karimov D / Pulatov S
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Levin K / Zubov I
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:00 Clezar, Guilherme
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 14:00 Crugnola M / Ramirez Hidalgo R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum L / Tanasugarn T 14:10 Sema E / Sema Y
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Curovic T / Raina A 14:20 Miyamura M / Tanaka M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 14:20 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Kitzbuhel, Austria
    Brown, Dustin 14:20 Riba, Pere
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 14:20 Augusto Bueno, Alejandro
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 14:30 Vesely, Jiri
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 14:30 Massara, Antonio
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Giorgetti F / LO Priore P
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 14:30 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Nagy, Peter 14:30 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 14:30 Puttergill, Calum
  • Belgium F9, Singles
    Van Der Lans, Fabian 14:30 Martens, Stieg
  • Belgium F9, Singles
    Storme, James Junior 14:30 Bensoussan, Samuel
  • Belgium F9, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:30 Gille, Sander
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 14:40 Dembek M / Terczynski M
  • Romania F10, Doubles
    Alekseenko V / Cozbinov A 15:00 Bucur S I / Ispas R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Frommel T / Marsoun L 15:00 Middelkoop M / Westerhof B
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Carballes Baena R / Weinhandl L 15:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 15:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 15:00 De Weerdt, Olaf
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Blonda M / Gelade P
  • Romania F10, Doubles
    Giurgiu I-A / Jecan M-A 15:10 Bortolotti M / Ghedin N
  • Lithuania F1, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 15:25 Dubrov A / Novikov A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 15:30 Marchetti, Giorgia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bacquie A / Brabant M 15:30 Cappelletti M / Mariotto S
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Eccel S / Visentin E 15:30 Cruciani D / Testa G
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Dubins B / Rizzolo K 15:30 Coppola C / Guimaraes Y
  • Segovia, Spain, Doubles
    Klein B / Mektic N 15:40 Cluskey J / Menendez-Maceiras A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 15:55 Nedunchezhiyan J / Van Der Duim A
  • Washington, USA
    Berrer, Michael 16:00 Sock, Jack
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Kamke, Tobias
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 16:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 16:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 16:00 Duckworth, James
  • Washington, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Becker, Benjamin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 16:00 Pichl T / Seppi A
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Peng, Shuai
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Razzano, Virginie
  • Washington, USA
    Watson, Heather 16:00 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 16:00 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Stephens, Sloane
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 16:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 16:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Cortina, Italy
    Teixeira, Maxime 16:00 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 16:00 Setkic, Aldin
  • Belgium F9, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:00 Folie, Alexandre
  • Belgium F9, Singles
    Sporken, Moos 16:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 16:00 Vliegen J / Wolterbeek P
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 16:00 Cabal J S / Marrero D
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 16:10 Garzelli F / Portaluri G
  • Romania F10, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 16:30 Cornea V V / Gheorghe L
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Liberec, Czech Republic
    Eysseric, Jonathan 16:30 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 16:30 Rola, Blaz
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Romania F10, Doubles
    Marin T N / Porumb C A 17:00 Ignat D C / Szekely A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    DI Giuseppe, Martina 17:00 Giovine, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:00 Meliss V / Procacci A M
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Genovese, Elaine 17:00 LI, Yixuan
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Radovcic, Phenomena 17:00 Walters, Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sills, Savannah 17:00 Pertusa Garcia, Laura
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ogata, Haine 17:00 Kulova, Andrea
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 17:00 Lestienne, Constant
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Gakhov, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Deus N / Sousa H 17:00 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Spain F20, Doubles
    Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A 17:00 Martos Gornes S / Mesquida Berg O
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 17:00 Bonuccelli F / Valeriano A
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 17:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F12, Singles
    Castro, Matias 17:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Senattore, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 17:00 Makiguchi, Ryusei
  • Italy F25, Doubles
    Rizzuti G / Saccone G M 17:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:30 Capecchi D / Galoppini D
  • Italy F25, Doubles
    Fons V / Kanar J 17:30 Carli C / Lago T
  • Italy F25, Doubles
    Papasidero L / Petrone A 17:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Melzer G / Melzer J 18:00 Bednarek T / Gabashvili T
  • Segovia, Spain
    Vaisse, Martin 18:00 Garin, Christian
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Vasiliev, Mara 18:30 Mokrousova, Greta
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ossombi, Anabel 18:30 Zhang, Ying
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 18:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    LU, Jiaxi 18:30 Mfoumouangana, Victoire
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 18:30 Sturdza, Constantin
  • Spain F20, Singles
    Kozlov, Nikita 18:30 Gomez, Lucas
  • Spain F20, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 18:30 Sanchis-Hernandez, Emilio
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 18:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 18:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F12, Singles
    Varrone, Enzo 18:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 18:30 Dotti O F / Sprovieri L
  • Argentina F12, Doubles
    Ameal J I / Perez Mota M 18:30 Coria F / Galarza J I
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 19:00 Smith, John-Patrick
  • Vancouver, Canada
    Sarkissian, Alexander 19:00 Buchanan, Chase
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 19:00 Thompson, Jordan
  • Vancouver, Canada
    Reid, Matt 19:00 Evans, Daniel
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 19:00 Millot, Vincent
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 19:00 Saville, Luke
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada
    Kokkinakis, Thanasi 19:00 Wang, Jimmy
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Loeb, Jamie 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hardebeck, Krista 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Scandalis, Zoe Gwen
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Brady, Jennifer 19:00 Reix, Sherazad
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 19:00 Borella F / Della Tommasina D
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:00 Chiurulli D / Mora F
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 19:00 Ivanovic, Ana
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 19:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 19:00 Hantuchova, Daniela
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Puig, Monica
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Hercog, Polona
  • Washington, USA
    King, Vania 20:00 Abanda, Francoise
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 20:00 Pliskova, Karolina
  • Argentina F12, Doubles
    Matute J / Vellbach G 20:00 Buchhass M / Rondina M
  • Argentina F12, Doubles
    Monteferrario J-J / Sorgi J P 20:00 Castro M / Ceppo A
  • Argentina F12, Doubles
    Cuevas M / Paz G 20:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 20:00 Agamenone F / Torre E A
  • Vancouver, Canada
    Moriya, Hiroki 20:30 Krajicek, Austin
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 20:30 Johanson, Rosie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Jegiolka, Justyna 20:30 Zacarias, Marcela
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 20:30 Januskova, Petra
  • Stanford, USA, Doubles
    Hrdinova E / Klepac A 21:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Vancouver, Canada
    Pavic, Ante 21:50 Uchiyama, Yasutaka
  • Washington, USA
    Dancevic, Frank 22:00 Paire, Benoit
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 22:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Marand S 22:00 Rodionova A / Rogowska O
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Baric, Nives 22:00 Muresan, Denise
  • Washington, USA
    Smyczek, Tim 22:00 Kuznetsov, Alex
  • Washington, USA
    Ginepri, Robby 22:00 Falla, Alejandro
  • Stanford, USA
    Stosur, Samantha 22:00 Osaka, Naomi
  • Vancouver, Canada, Doubles, Qu...
    Gabb R / Sato B 23:00 Novikov D / Smith C
  • Washington, USA
    Sugita, Yuichi 23:00 Young, Donald
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 23:00 Zhang, Shuai
  • Washington, USA
    Riske, Alison 23:15 Kuwata, Hiroko
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 23:15 Lepchenko, Varvara
  • Washington, USA
    Ram, Rajeev 23:20 Donaldson, Jared
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Marchenko, Illya

Optužuje

Bata Kankan: Svete nam se zbog Toleta!

Fudbal

Autor:

Butorović: Prvenstvo je neregularno, Vojvodini se svete možda i zbog toga što su Novosađani vikali da je Karadžić lopov

Bata Kankan, Tomislav Karadžić, Vojvodina, FS Srbije,

Batu polako izdaje strpljenje

Ogorčen!
Predsednik Vojvodine Ratko Butorović ističe da je fudbalskog prvenstvo u Srbiji neregularno, a sve potkrepljuje činjenicom da meč 1. kola Javor - Crvena zvezda još nije odigran, kao i sudijskim greškama koje su učinjene na račun njegovog kluba.

Prvi čovek Novosađana smatra da bi problem mogao da bude i u predsedniku FS Srbije Tomislavu Karadžiću, kome je publika u Novom Sadu, na meču reprezentacije Srbije protiv Velsa, pogrdno skandirala.

- Ne znam, možda nam se neko sveti zato što je novosadska publika podržala reprezentaciju, a skandirala „Tole, lopove“. Neka se Karadžić zapita ko mu i zbog čega viče. Zaista sam ogorčen i ne znam više šta da radim. Imali smo juče sastanak UO i procenili da nešto pod hitno treba da se preduzme, ali verujte da ne znam šta možemo da učinimo - kaže Butorović.

http://www.youtube.com/watch?v=t_RpPVzy58g

Poslednja u nizu nepravdi, kaže Bata Kankan, dogodila se na meču protiv OFK Beograda, kada je Novosađanima poništen regularan pogodak, a protivničkoj ekipi dosuđen nepostojeći penal, i to od strane sudije Danila Mihajlovića, čije su izuzeće zahtevali.

- Prvenstvo je neregularno od samog početka. Utakmica prvog kola Javor - Crvena zvezda je odložena, navodno zbog Guče, a taj duel do danas nije odigran. U međuvremenu je odigrano pet kola, a crveno-beli su doveli Mudrinskog, Milijaša, igra i Babalj, pa to je sad potpuno drugačiji tim - priča Butorović i nastavlja:

- Što se Vojvodine tiče, mi smo drastično oštećeni na mečevima protiv Javora i OFK Beograda. Tražilo smo izuzeće sudije Danila Mihajlovića, ali nam se nije izašlo u susret, dok se, recimo, Zvezdi i nekim drugim klubovima takve želje uslišavaju. Sve ovo više nema nikakvog smisla i to više nećemo da trpimo.

Dokle taj Mihajlović?

Butorović kaže da mu je nejasno zašto je arbitar Danilo Mihajlović delegiran za utakmicu protiv OFK Beograda kad je i ranije sudio na štetu Novosađana.

- Praksa u našem fudbalu je da se sudija posle lošeg suđenja kazni s nekoliko utakmica zabrane suđenja, a onda se ponovo vrati na listu i radi isto to, dok klub od toga nema ništa. Vojvodina nikad nije tražila izuzeće sudija, ali ono što nam radi Mihajlović je zaista mnogo. Shvatam da je normalno grešiti, ali nemoguće je da se to ponavlja  i uvek na našu štetu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (14)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • luka

    luka

    NE, to vam se vraca zato sto ste smenili trenera koji nije imao poraz!!!

    19 Odgovori 
  • mile

    mile

    ne znam sta ovaj prica? Tole je regularno izabran, liga je regularna, timovi i reprezentacija su cenjeni u svetu i imaju zapazene nastupe, ma k'o da smo u Svedskoj!!!!!

    17 Odgovori 
  • Franjo

    Franjo

    Buturoviću, pa možda bi trebalo da smeniš trenera! Ili napustiš klub !

    17 Odgovori 

Poslednji komentar

  • mix

    mix

    Evo resenja: neka se donese propis da sudijska organizacija upitnikom pred pocetak sezone zatrazi od klubova koje sudije ne zele da im sude njihove meceve! Ukupno trojica bi mogli da budu izuzeti, i to jedan na listu A (pod obavezno) i dvojica na listi B, tj. alternativno, tj. pozeljno! Taj upitnik bi bio potpuno tajni dokument za sudijsku organ ... više izaciju i sluzio bi za resavanje ovog problema. Sudijska organizacija bi morala ispostovati liste A a liste be ne, ali ne i ignorisati ih vec gde je god moguce postupiti po zelji klubova!Prvenstvo bi imali klubovi gosti! Ovo je resenje koje nalazim najboljim i bolje naci necete nikad! Oni koji se usude da ga primene bez moje saglasnosti, imace problem!!! Ahaha!

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Respekt prema Vladi i Vučiću, koji se odlučio za politiku koja je teža i izazovnija, ali je i jedini put Slobodan Petrović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh