• Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Sekulic, Sarah Rebecca 1 6 6 1 1 1 Sumova, Diana 2 3 7 6 2 2
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 1 7 4 6 1 1 Carpenter, Jack 2 6 6 7 2 2
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 1 6 1 4 1 1 Gaio, Federico 2 3 6 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 1 3 7 5 1 1 Bagnis F / Delbonis F 2 6 5 10 2 2
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 15:10 Ingildsen, Johannes
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 15:25 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 1 4 6 4 1 1 Korolev, Evgeny 2 6 4 6 2 2
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 2 6 1 Stephenson, Francesca 6 4 1
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 0 2 6 0 0 Iakovleva, Anna 2 6 7 2 2
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 2 6 6 2 2 Hibi, Mayo 0 3 3 0 0
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 1 6 1 1 1 Imanishi, Miharu 1 3 6 5 1
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 0 4 5 0 Gavrilova, Daria 1 6 3 1
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 2 6 3 10 2 2 Dehaen T / Meulemans S 1 3 6 8 1 1
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 1 1 6 2 1 Dome, Andre 1 6 4 1 1
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 2 6 6 2 2 Vega, Quinton 0 3 2 0 0
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 2 6 6 2 2 LI, Yuanfeng 0 4 2 0 0
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 1 7 5 1 Lipman, Maxx 0 5 6 0
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 1 7 3 1 Arevalo-Gonzalez, Marcelo 1 5 6 1
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 0 1 6 0 0 Sanchez, Maria 2 6 7 2 2
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 2 6 6 2 2 Stemmer, Stefanie 0 3 1 0 0
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 1 6 6 1 Jakupovic D / Kolar N 0 3 6 0
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 2 6 6 2 2 Duncan, Scott 0 4 3 0 0
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 0 4 3 0 Travaglia, Stefano 1 6 3 1
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 0 4 0 Gadomski P / Panfil G 1 6 1
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 0 1 4 0 0 Distelmans S / Kempen M 2 6 6 2 2
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 0 3 3 0 0 Beck K / Kekercheni F 2 6 6 2 2
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:45 RUS K / Wagemaker M
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 1 6 6 1 Razborsek N / Stosic M 1 0 7 1
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 0 2 2 0 0 Groen S / Kaczynski K 2 6 6 2 2
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 0 4 3 0 Cuevas P / Zeballos H 1 6 1 1
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 0 5 2 0 Cilic, Marin 1 7 3 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 1 7 0 1 Nagymihaly, Luca 0 5 1 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 0 5 2 0 Garcia Fernandez, Andrea 1 7 2 1
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 0 4 0 0 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J 1 6 2 1
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 0 2 0 0 Ojeda Lara, Ricardo 1 6 2 1
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 0 2 1 0 Garcia-Villanueva, Carlos 1 6 4 1
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 0 2 0 0 Ndayishimiye, Hassan 1 6 4 1
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 1 6 3 1 Vidal, Leticia Garcia 0 4 1 0
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 1 7 1 Riba, Pere 0 6 0
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 17:05 Holm A / Shabib M
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 0 1 1 0 0 Cornea V V / Luncanu P-A 2 6 6 2 2
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 0 2 1 0 Paolini, Jasmine 1 6 5 1
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 0 4 3 0 Gakhov I / Lopez Jaen M A 1 6 1 1
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:10 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 17:25 Majchrzak, Kamil
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 0 2 0 Brady, Jennifer 0 5 0
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 0 0 0 De La Bassetiere, Constant 0 5 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 0 1 0 Watanabe, Hirono 0 3 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 0 0 0 Higuchi, Yuka 0 4 0
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 0 1 0 0 Huta Galung, Jesse 1 6 1 1
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 0 3 0 Merzuki M A / Miocic F 0 2 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 0 1 0 Arconada, Usue Maitane 0 4 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 0 2 0 Chen, Kelly 0 2 0
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 1 6 1 Strachan, Bruce 0 2 0
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 0 5 0 Oyen, Sofie 0 1 0
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 0 1 0 Granollers, Marcel 0 5 0
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 0 2 0 Brescia G / Ferrando C 0 2 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Decker, Margot 0 4 0 Krejsova, Petra 0 3 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 0 3 0 De Sutter, Justine 0 0 0
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 0 3 0 Fleming D / Saez J C 0 0 0
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 0 0 0 Loeb, Jamie 0 1 0
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:55 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 0 0 0 Polonskiy I / Prudnikau A 0 1 0
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 0 0 Napolitano, Stefano 0 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 18:00 Andujar P / Monaco J
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 18:00 Vilardo, Francesco
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 18:00 Giacalone O / Giorgini D
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 0 0 Lin, Winston 0 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Holanova, Nina 0 0 Shakovets, Christina 0 0
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 18:10 Dudley, Robert
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 18:10 Isaaks R / Stoute I
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 18:10 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:10 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:10 Escobedo, Ernesto
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 18:10 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 18:10 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 18:10 Mueller, Alexandra
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:10 De Greef, Arthur
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 18:30 Brown D / Thiem D
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:40 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 18:45 Chinellato, Silvia
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 18:50 Heliovaara H / Pollanen H
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 18:55 Zsiga, Mate
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 19:00 De Sutter J / Oyen S
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:10 Alda, Rosalia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:10 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:10 Pierson, Rachel May
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 19:30 Madarasz, Gergely
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:30 Efferding, Jeremy
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:40 Carpenter M / Taylor S
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:40 Boltz, Sebastien
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 19:40 LAO D / Zhao C
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:40 Foretz S / Webley-Smith E
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:40 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:40 Suomalainen, Piia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:40 Fieldsend, Liza
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Hibi M 21:10 Cako J / Pluskota N
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Jegiolka J / Shamayko M 21:10 Murray S / Zacarias M
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Atlanta, USA
    Marchenko, Illya 21:20 Pospisil, Vasek
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 22:20 Istomin, Denis
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 23:30 Monteferrario J-J / Paz G

WTA lista

Bez promena za Anu i Jelenu

Tenis

WTA rang lista objavljena u ponedeljak donela je samo jednu promenu u poretku prvih deset teniserki sveta, dok su Ana Ivanović i Jelena Janković ostale na pozicijama koje su imale i pre Olimpijskih igara

Ana Ivanović OI London

WTA rang lista objavljena u ponedeljak donela je samo jednu promenu u poretku prvih deset teniserki sveta, dok su Ana Ivanović i Jelena Janković ostale na pozicijama koje su imale i pre Olimpijskih igara.
Marija Šarapova i Agnješka Radvanska su zamenile mesta, pa je Ruskinja sada druga, a Poljakinja treća teniserka sveta. Poredak prvih deset je sledeći: Viktorija Azarenka, Marija Šarapova, Agnješka Radvanska, Serena Vilijams, Samanta Stosur, Petra Kvitova, Anželik Kerber, Karolina Voznijacki, Sara Erani, Marion Bartoli.

Ana Ivanović je ostala na 12. a Jelena Janković na 18. mestu. Bojana Jovanovski je pala za tri mesta i sada je 71. teniserka sveta, a mali pad su zabeležile i Aleksandra Krunić koja je 174. odnosno Vesna Dolonc koja je na 204. mestu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh