• Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 1 2 7 2 1 Sarrazin, Laetitia 1 6 6 5 1
  • Romania F9, Singles
    Fifea, Catalin 1 3 7 2 1 1 Malouli, Laurent 2 6 5 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Degtiareva, Violetta 1 6 2 5 1 Gao, Xinyu 1 4 6 5 1
  • Estonia F2, Singles
    Tyurnev, Evgeny 1 6 5 5 1 Vasilenko, Alexander 1 1 7 6 1
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 2 3 6 10 2 2 Myers A / Saigo Y 1 6 3 3 1 1
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 1 1 6 2 1 Ghem, Andre 1 6 3 4 1
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 1 3 6 0 1 Mecir, Miloslav 1 6 3 6 1
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Friedsam, Anna-Lena 1 6 4 4 1 Pirazhenka, Sviatlana 1 1 6 4 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 1 6 5 1 Lavrikova, Ekaterina 0 3 3 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 1 6 3 1 1 Vajdova, Nikola 1 3 6 0 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Zoric, Natasa 0 1 4 0 0 Hincu, Bianca 2 6 6 2 2
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 1 6 2 5 1 Kekercheni, Filipp 1 2 6 2 1
  • Austria F5, Singles
    Rettl, Stefan 1 6 4 1 Blecha, Jan 1 1 6 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Finck, Sarah 1 2 6 5 1 Peral, Manon 1 6 3 0 1
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Nyikos, Helena 1 7 4 1 Djurdjevic, Sara 0 6 5 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Weiss, Alena 0 1 0 0 0 Jurikova, Lenka 2 6 6 2 2
  • Belgium F8, Singles
    Sporken, Moos 0 3 5 0 Meuffels, Alban 1 6 5 1
  • Belgium F8, Singles
    Geerts, Michael 1 6 4 1 Cant, Louis 0 3 3 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 1 6 3 1 Costa Melgar, Cecilia 0 4 4 0
  • Germany F9, Singles
    Gerlakh, Konstantin 0 6 2 0 Galdon, Pablo 1 7 3 1
  • Germany F9, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 1 6 2 1 Hassan, Benjamin 1 4 6 1
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 1 6 3 1 Orno, Philip 0 4 5 0
  • Denmark F1, Singles
    Matic, Nico 0 4 5 0 0 Hernandez, Jose 2 6 7 2 2
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 1 6 4 1 Morderger, Yana 0 4 5 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 10:00 Paquet, Chloe
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Schiavone F / Voegele S 2 3 6 10 2 2 Husarova J / Jans-Ignacik K 1 6 4 2 1 1
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Nebojsa 0 3 3 0 0 Melchiorre, Davide 2 6 6 2 2
  • Serbia F6, Singles
    Halachev, Dinko 1 3 6 1 Tepavac, Marko 1 6 4 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 2 6 6 2 2 Tuomi, Tanja 0 1 2 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 2 6 6 2 2 Kulikova, Anastasia 0 3 3 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Virtanen, Eveliina 1 6 6 1 Eklund, Mia 0 2 5 0
  • Gstaad, Switzerland
    Garcia-Lopez, Guillermo 0 2 4 0 Monaco, Juan 1 6 2 1
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 1 6 1 1 Bois, Michael 1 2 6 1
  • Romania F9, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 0 3 1 0 0 Luncanu, Petru-Alexandru 2 6 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 1 6 3 5 1 Bednarek T / Kontinen H 1 3 6 6 1
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Luikham J / Pasricha S 0 0 3 0 0 Chamarthi S S / Maheta E 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Peruhova, Lyuboslava 0 2 1 0 Stamenkovic, Dunja 1 6 2 1
  • Estonia F2, Singles
    Podzus, Janis 0 5 0 Garzelli, Francesco 0 4 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    NAM H-W / Song M-K 0 3 3 0 Kobelt P / Mccarthy D 1 6 2 1
  • Estonia F2, Singles
    Basso, Andrea 0 4 0 Lomacki, Piotr 0 5 0
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 2 6 6 2 2 BAI A / Simmonds C 0 1 0 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Fafaliou, Stamatia 0 3 2 0 Shinikova, Isabella 1 6 2 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 1 6 1 1 Matojan, Julia 0 3 2 0
  • Romania F9, Singles
    Marfia, Matteo 0 1 1 0 Cornea, Vlad Victor 1 6 0 1
  • Hong Kong F3, Doubles
    HO C-J / Wang C-F 0 3 0 0 ITO Y / Udomchoke D 1 6 3 1
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 0 3 0 0 Belot C / Vibert F-A 1 6 1 1
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bozoljac I / Rice D 1 6 4 1 Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 0 2 2 0
  • Nan Chang, China
    Lertcheewakarn, Noppawan 0 1 0 Wang, Qiang 1 6 1
  • Spain F19, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 0 4 0 Zapata Miralles, Bernabe 0 5 0
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 1 6 1 Labat, Stevan 0 3 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 0 4 0 Gulbe, Laura 0 3 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 0 5 0 Rivera, Sebastian 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 0 2 0 Bachinger, Matthias 0 4 0
  • Baku, Azerbaijan
    Dolonc, Vesna 0 5 0 Peer, Shahar 0 3 0
  • Spain F19, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 0 4 0 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 0 3 0
  • Spain F19, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 0 3 0 Vega Hernandez, David 0 3 0
  • Spain F19, Singles
    Gakhov, Ivan 0 5 0 Deus, Nuno 0 4 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 0 1 2 0 Kalenichenko, Danylo 1 6 1 1
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Hrabalova, Kristyna 1 1 6 2 1 Mekovec, Iva 1 6 4 4 1
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 4 4 Bjerke, Joachim 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 0 3 0 Anil, Cemre 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Safwat, Mohamed 1 6 4 1 Haerteis, Johannes 0 2 4 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 0 4 0 Wagemaker, Mandy 0 3 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 0 1 0 Kempen, Magali 0 4 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 0 2 0 Adam, Josepha 0 3 0
  • China F9, Doubles
    HU Kwo M J / Wang L 0 4 0 Kawachi K / Kondo H 0 3 0
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 0 2 0 Kaczynski, Kevin 0 1 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 0 5 0 Rafalovicz, Jade 0 1 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 11:30 Kavcic, Blaz
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 0 3 0 Coppola, Claudia 0 1 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 0 0 0 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 0 1 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Abduraimova N / Fomina A 0 2 0 Eguchi M / Mayr-Achleitner P 0 1 0
  • Estonia F2, Singles
    Garcia-Roman, Marc 11:30 Nedelko, Ivan
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Kato M / Ninomiya M 0 2 0 LEE P-C / LU J-J 0 1 0
  • Serbia F6, Singles
    Navarro, Simon 0 1 0 Katic, Dejan 0 2 0
  • Austria F5, Singles
    Filipsky, Jakub 0 1 0 AL Mahmoud, Adnan 0 1 0
  • Germany F9, Singles
    Masur, Daniel 0 0 0 Saavedra-Corvalan, Cristobal 0 3 0
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk O / Shkudun A 0 3 0 Grinchishina A / Klyueva E 0 1 0
  • Serbia F6, Singles
    Sabanov, Ivan 0 0 Jakovljevic, Srdjan 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Horakova, Nikola 11:40 Bara, Irina Maria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 0 0 Marinkovic, Bojana 0 0
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 11:40 Statzberger, Thomas
  • Austria F5, Singles
    Haider-Maurer, Mario 11:40 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Chimura, Natsumi 11:40 Rus, Kim
  • Denmark F1, Singles
    Hinzmann, Tobias 11:40 Reichelt, Timon
  • Estonia F2, Singles
    Sakinis, Dovydas 11:40 Drzewiecki, Karol
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Soylu I / Vrljic A 11:45 Kapshay V / Khabibulina A
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Dukic, Dajana 11:50 Malikova, Tereza
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 11:50 Fornell-Mestres, Marc
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 11:50 Leahu, Teodor
  • Denmark F1, Singles
    Holm, Anders Arenfeldt 11:50 Grills, Jacob
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 11:55 Engelmann, Jil Nora
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 12:00 Michel, Lara
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 12:00 Kucova, Kristina
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 12:00 Przysiezny, Michal
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Barbat, Karen 12:00 Czarnik, Paulina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Leivo, Ella 12:00 Cedermark, Beatrice
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Lysakova, Antonina 12:00 Urzhumova, Valeriya
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 12:00 De Vetter, Philip
  • Belgium F8, Singles
    Heyse, Thomas 12:00 Storme, James Junior
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 12:00 Schaffner Riera, Aina
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 12:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 12:00 Savoretti, Alice
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 12:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 12:00 Prudnikau, Aliaksandr
  • Germany F9, Singles
    Polonskiy, Ilya 12:00 Rivchin, Igor
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko V / Gasparyan M 12:00 Amanmuradova A / Bryzgalova Y
  • Tampere, Finland
    Dzumhur, Damir 12:00 Lapentti, Giovanni
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 12:00 SUN X L / Zheng W
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 12:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Meffert D / Oswald P 12:00 Draganja M / Mergea F
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 12:00 Schmid, Verena
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 12:00 Degtiareva V / Vorontsova V
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 12:00 Wong C H / Yeung P L
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 12:00 Sucevic, Luka
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 12:05 Koolhof, Wesley
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 12:05 Kaczmarek, Nina
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 12:10 Ciorcila, Patrick
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Fayol C / Romeo C 12:10 Brouleau L / Munozova A
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 12:15 Kapas, Andriej
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:15 Kremen, Ilona
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Gunay C / Koken I T 12:20 Minokoshi M / Wang Y
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 12:25 Parmentier, Pauline
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 12:30 Podzus, Martins
  • Estonia F2, Doubles
    Dubrov A / Novikov A 12:30 Ivanov V / Sabanin Y
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 12:35 Fortuna, Claudio
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 12:35 Buril, Matej
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 12:40 Marcora, Roberto
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 12:40 Jaloviec, Marek
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 12:40 Kosec, Ivan
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Stefanou A / Topsel M 12:45 Flood E / Luttikhuis N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 12:50 Armitano, Mathilde
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 12:55 Paya, Candice
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Panova A / Watson H 12:55 Jovanovski B / Kovinic D
  • Italy F24, Singles
    Leonardi, Filippo 13:00 Trevisan, Matteo
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 13:00 Haenle, Pirmin
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 13:00 Kolarova, Veronika
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Petrei, Marianna 13:00 Haas, Barbara
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Distelmans, Steffi 13:00 Lemoine, Quirine
  • Germany F9, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:00 Ruepke, Lukas
  • Germany F9, Singles
    Bobrov, Bogdan 13:00 Torebko, Peter
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 13:00 Glancy, Daniel
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 13:00 Sabanov, Matej
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 13:00 Jankovits, Yannick
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 13:00 Corrie, Edward
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 13:05 Harvey, Luke Immanuel
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Muntean, Victoria 13:10 Wienerova, Lenka
  • Estonia F2, Doubles
    Mugevicius L / Vasilenko A 13:10 De Groot R / Papasidero L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 13:15 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 13:15 DOI M / Hsieh S-Y
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:20 Berrer, Michael
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 13:20 Teixeira, Maxime
  • Germany F9, Singles
    Negritu, Christoph 13:20 Sadlowski, Jan Oliver
  • Gstaad, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 13:20 Delbonis, Federico
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:25 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 13:25 Girard, Magalie
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 13:30 Doroshina O / Dzalamidze N
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 13:30 Krejcikova B / Krunic A
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 13:30 Bensoussan, Samuel
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 13:30 Bukta A / Pantuckova G
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pimia, Olivia 13:30 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 13:30 Laine, Emma
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 13:30 Scholsen, Helene
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 13:30 Pongratz, Maxi
  • Austria F5, Singles
    Nejedly, Pavel 13:30 Reissig, Nicolas
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 13:30 Heil, Anna Maria
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 13:30 Lehnert, Katharina
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Primorac, Iva
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Manjon Mihalic, Nadja 13:30 Ponchet, Jessika
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 13:30 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 13:30 Homutova, Anastasija
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 13:30 Constantinovici, Robert
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok L / Kichenok N 13:30 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 13:30 Ingildsen, Johannes
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 13:30 Goetz, Paula
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baluu, Sharrmadaa 13:30 Daniels, Carolin
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 13:30 De Sousa, Gilles
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:35 Gojowczyk, Peter
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 13:35 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 14:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 14:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 14:00 Giorgini, Daniele
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Elias, Gastao
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:00 Cechova K / Horakova N
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 14:00 De Weerdt, Olaf
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:00 Nazarova, Gyulnara
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 14:00 Rochus, Olivier
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 14:00 Alzate Esmurzaeva A K / Sarrazin L
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 14:00 Ferrigno, Nicolai
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 14:05 Carpenter, Jack
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:10 Carballes Baena, Roberto
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:10 Rochette, Laurent
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 14:10 Brtnicky, Filip
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 14:15 Honigova, Sandra
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 14:30 Gaio, Federico
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 14:30 Vrbenska, Anna
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 14:30 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 14:30 Rubini, Stefania
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 14:30 Ferrando, Cristiana
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Papamichail, Despina
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 14:30 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 14:30 Simunek, David
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:30 Duncan, Scott
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 14:30 Hutt, Sam
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 14:30 Nielsen, Frederik
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 14:40 Bonic B / Zoric N
  • Austria F5, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 14:40 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 14:40 Coppola C / Orlini Campos P N
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 14:40 Rola, Blaz
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 14:55 Pospisil, Jaroslav
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:55 Albot R / Kowalczyk M
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Ilic L / Milivojevic I
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 15:00 Wikkerink J / Zuur M
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 15:00 Iakovleva, Anna
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 15:00 Razborsek N / Stosic M
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 15:00 Blecha J / Pel D
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 15:00 Bois M / Lescure M
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 15:00 De Sutter J / Oyen S
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Bekker K / Frolova A 15:00 Bogoliy D / Smagina S
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 15:00 Korolev, Evgeny
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 15:00 Escoffier, Antoine
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:10 Bagnis F / Delbonis F
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:20 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 15:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 15:30 Gomide, Julia Mansano
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 15:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 15:30 Stephenson, Francesca
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 15:30 Stemmer, Stefanie
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 15:30 Morderger, Tayisiya
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 15:35 Vilardo, Francesco
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:40 Erler O / Grandveau F-P
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 15:40 Majchrzak, Kamil
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 16:00 EDE S / Malik J
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 16:00 Huta Galung, Jesse
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:00 Fleming D / Saez J C
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:00 Distelmans S / Kempen M
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:00 Dudley, Robert
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:15 Gadomski P / Panfil G
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:30 Napolitano, Stefano
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:30 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 16:30 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:30 Groen S / Kaczynski K
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 16:30 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:30 RUS K / Wagemaker M
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:30 Andujar P / Monaco J
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 17:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:00 Riba, Pere
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 17:00 Cilic, Marin
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 17:05 Madarasz, Gergely
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 17:10 Zsiga, Mate
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 17:30 Granollers, Marcel
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:30 Isaaks R / Stoute I
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:50 Brown D / Thiem D
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Marchenko, Illya 21:20 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 22:20 Istomin, Denis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra

Polemika oko pevanja himne

Bivši predsednik FS Nemačke: Himna da se peva

Fudbal

Autor:

Gerhard Majer-Vorfelder je kao dobar primer naveo Italijane koji su u pred polufinale Evropskog prvenstva sa Nemačkom glasno pevali himnu i tako "pokazali strast"

Joahim Lev, selektor Nemačke, titula, polufinale, Nemačka, italija,

Bivši predsednik Fudbalskog saveza Nemačke Gerhard Majer-Vorfelder rekao je da igrači koji ne žele da pevaju himnu ne bi trebalo da igraju za reprezentaciju.

"Selektor Joakim Lev trebalo bi da donese odluku da je pevanje himne obavezno. On je više puta rekao da je nemoguće nekoga naterati na to, ali ja se ne slažem. Morao bi svakom igraču da kaže da peva ili da neće biti pozvan u tim", kazao je Majer Vorfeder.

On je kao dobar primer naveo Italijane koji su u pred polufinale Evropskog prvenstva sa Nemačkom glasno pevali himnu i tako "pokazali strast"

"A naši igrači? Bilo je gotovo sramotno " naveo je bivši predsednik nemačkog saveza.

Majer-Verfelder je dodao da ne razume argumente igrača kao što je Sami Kedira, čiji roditelji su poreklom iz Tunisa i koji je rekao da ne može da peva jer poštuje svoje korene.

"To za mene nije razlog da ćuti dok se intonira himna. Ne možete da igrate za Nemačku, da imate korist od toga, a u isto vreme da se ponašate kao polu-Nemac", naveo je on.

"Lavinu" priča oko pevanje himne u fudbalskim reprezentacijama pokrenuo je slučaj Adema Ljajića, koga je selektor Siniša Mihajlović odstranio iz selekcije Srbije.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (3)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • milos

    milos

    spanska himna nema tekst

    2 Odgovori 
  • SRB

    SRB

    SVI SU PRSTOM NA MIHAJLOVICA POKAZIVALI A U BITI SVI TAKO MISLE.
    CAK U ENGLESKOJ SE TO GOVORILO.

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

  • milos

    milos

    spanska himna nema tekst

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh