• Washington, USA
    Bertens, Kiki 1 4 6 3 1 1 Cirstea, Sorana 2 6 4 6 2 2
  • Vancouver, Canada
    De Voest, Rik 0 4 3 0 Jung, Jason 1 6 3 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sharma, Damini 0 1 1 0 0 Plipuech, Peangtarn 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Stojanovic, Jelena 0 0 0 Wang, Xi-Yao 0 2 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 1 6 1 1 IP, Katherine 0 2 1 0
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 1 6 3 1 Ahn, Kristie 0 2 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 0 1 0 Chen, TI 0 4 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 0 2 0 Khachanov, Karen 0 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khassanov, Roman 0 2 0 Huang, Liang-Chi 0 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 0 1 0 Yevseyev, Denis 0 1 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 06:30 Maheta, Eetee
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 06:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai, Nicha 06:40 Mukherjee, Amrita
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Baluu, Sharrmadaa 07:00 Chilumula, Nidhi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 07:10 Kim, Dabin
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yepisheva, Anastasiya 07:30 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kvatsabaia, Sofia 07:40 Malikova, Katya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pekhova, Polina 07:45 Ekshibarova, Vlada
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kyrpot, Olena 07:45 Bessonova, Vera
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Zhamiyeva, Dina 07:55 Monova, Polina
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 08:00 Kozyukov, Vitaly
  • Russia F5, Singles
    Chepelev, Alexandr 08:00 Khalil, Kamil
  • Russia F5, Singles
    Sabanin, Yan 08:00 Zhurbin, Alexander
  • Russia F5, Singles
    Galkin, Anton 08:00 Ivanov, Vladimir
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 08:00 Reddy, Snehadevi S
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    HE, Chun-Yan 08:00 Saigo, Yukina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Lazareva, Margarita 08:00 Codino, Fiona
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi, Ana 08:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Skryabina, Margarita
  • Georgia F1, Singles
    Yagudin, Varis 08:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Georgia F1, Singles
    Vartanian, Suren 08:00 Markovic, Goran
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 08:10 Sawhney, Vanshika
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 08:30 Bhatia, Riya
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 08:40 Dadi Reddy, Mahitha
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 09:00 Pokotilov, Boris
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Ghitescu, Andreea
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 09:00 Lancranjan, Patricia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Piran, Alessia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Van Der Meij, Charlotte 09:00 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 09:00 Czarnik, Paulina
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Frlicka, Michaela 09:00 Tomey, Ege
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Bardarova, Viktoria 09:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 09:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 09:00 Bukhanko, Anastasia
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:10 Dmitriev, Kirill
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 09:15 Karimov, Djurabeck
  • Kazakhstan F10, Singles
    Cukierman, Daniel 09:15 Kalovelonis, Markos
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 09:25 Biryukov, Mikhail
  • Russia F5, Singles
    Kiuamov, Timur 09:30 Polyakov, Vladimir
  • Russia F5, Singles
    Fufygin, Mikhail 09:30 Shatskiy, Ilia
  • Russia F5, Singles
    Desyatnik, Anton 09:30 Safiullin, Roman
  • Russia F5, Singles
    Saplin, Kirill 09:30 Levine, Andrei
  • Romania F10, Singles
    Coman, Robert 09:30 Marin, Teodor Nicolae
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 09:30 Sulea, Tudor Cristian
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 09:30 Jecan, Mircea-Alexandru
  • Romania F10, Singles
    Civarolo, Matteo 09:30 Bourgue, Mathias
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 09:30 Ricca, Giorgio
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Lis, Nikita
  • Lithuania F1, Singles
    Colella, Alessandro 09:30 Hamou, Maxime
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 09:30 De Weerdt, Olaf
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu, Daniela 09:30 Manekina, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Dmitrieva, Ksenia 09:30 Prosperi, Valeria
  • Georgia F1, Singles
    Manafli, Aykhan 09:30 Molina, Emanuele
  • Georgia F1, Singles
    Bakshi, Aleksandre 09:30 Badanov, Dmytro
  • Georgia F1, Singles
    Oztuzun, Can 09:30 Wojnar, Bartosz
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 09:30 Griekspoor, Scott
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 10:00 Raina, Ankita
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Kai Lin 10:00 Zhu, Lin
  • Cortina, Italy
    Hossam, Karim 10:00 Lapentti, Giovanni
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 10:00 Namigata, Junri
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 10:00 Krajinovic, Filip
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 10:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 10:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 10:00 Uberalova, Petra
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 10:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Zovincova, Vendula 10:00 Dinu, Cristina
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 10:00 Puttergill, Calum
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 10:00 Pjevcevic, Petar
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 10:00 Rohanova, Petra
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 10:00 Arovin, Oleksiy
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 10:00 Arguello F / Behar A
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 10:00 Jevtic, Slobodan
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 10:00 Turati, Anna
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:00 Proese, Natalie
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 10:00 Clerici, Giada
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Stresnakova, Katarina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hrabalova, Kristyna 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 10:00 Tehrani, Tina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tang, Hao Chen 10:00 Tian, Ran
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Yang, Zhaoxuan 10:00 Han, Xinyun
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 10:00 Bagnis, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Przysiezny, Michal 10:00 Safwat, Mohamed
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 10:00 Ymer, Elias
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Ilhan, Marsel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 10:30 Grigoryan, Anna
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Csoregi, Ilka
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 10:30 Muntean, Victoria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Honigova, Sandra 10:30 Radanovic, Dejana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Virtanen, Eveliina 10:30 Lysakova, Antonina
  • Segovia, Spain
    Wang, Chuhan 10:30 Granollers-Pujol, Gerard
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Joronen, Elina 10:30 Belova, Natalia
  • Segovia, Spain
    Lopez-Perez, Enrique 10:30 Serra, Florent
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 10:30 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Anil, Cemre 10:30 Tari, Burcu
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    YE, Qiu YU 10:30 Omae, Akiko
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamenkovic, Dunja 10:30 Fridman, Olga
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Boz, Oyku 10:30 Saitova, Anastasiya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yashina, Ekaterina 10:40 Gabueva, Angelina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 10:45 Paigina, Marta
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 10:45 Lyuksheva, Polina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lodikova, Daria 10:55 Ianchuk, Olga
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Slovak Republic F3, Singles
    Carpenter, Jack 11:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Rumler, Robert 11:00 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:00 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:00 Kellovsky, Dominik
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 11:00 Moreno-Higueras, Rafael
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:00 Saveliev, Andrey
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 11:00 Komakhidze, Beka
  • Russia F5, Singles
    Gilmutdinov, Salikh 11:00 Korshunov, Stanislav
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 11:00 De Schepper, Kenny
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:00 Ontica, Cosmin
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 11:00 Antonescu, Vasile
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:00 Szekely, Andras
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 11:00 Cociasu, Andrei
  • Spain F20, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 11:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F20, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 11:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 11:00 Feler, Melik
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Novoselova, Polina
  • Lithuania F1, Singles
    Garcia-Roman, Marc 11:00 Glancy, Daniel
  • Lithuania F1, Singles
    Radziukynas, Augustas 11:00 Dembek, Michal
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Lister, Cornelia 11:00 Van De Velde, Bernice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Berge, Kathrine 11:00 Suvrijn, Jade
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 11:00 DI Maro, Marco
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 11:00 Chen, Chaoyi
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 11:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:00 Grabul, Dimitar
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 11:00 Popova, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Andriashvili, Latavra 11:00 Pinto, Giorgia
  • Denmark F2, Singles
    Grills, Jacob 11:00 Reinwein, Sami
  • Denmark F2, Singles
    Boe-Wiegaard, William 11:00 Blomgren, Tobias
  • Denmark F2, Singles
    Lootsma, Niels 11:00 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 11:00 Arends, Sander
  • Georgia F1, Singles
    Mick, Peter 11:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 11:00 Markovic G / Taweel I H
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 11:00 Cant, Louis
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:20 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 11:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:20 Setkic, Aldin
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 11:20 Hajek, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 11:20 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 11:20 Hernych, Jan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kato, Miyu 11:30 Zheng, Saisai
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Jakupovic, Dalila 11:30 Adamczak, Monique
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Suk, Natalie 11:30 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 11:30 Moser, Lisa Maria
  • Spain F20, Singles
    Calvo Eman, Ferran 11:30 Dauzet, Romain
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Doroshina, Olga 11:30 Kostova, Elitsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 11:30 Barbiero, Cecilia Maria
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Simic, Jelena 11:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Boeykens, Elyne 11:30 Sabino, Lisa
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kaminkova, Katerina 11:30 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 11:30 Wikkerink, Janneke
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Aleshcheva, Vera
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Okamura, Kyoka 11:30 Kolar, Nastja
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 11:30 LU, Jia-Jing
  • Germany F10, Singles
    Pel, David 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Masur, Daniel
  • Germany F10, Singles
    Christ, Constantin 12:00 Baumann, Moritz
  • Germany F10, Singles
    Galdon, Pablo 12:00 Wehnelt, Kai
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 12:00 Pavic M / SA A
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Simon, Tobias
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 12:00 Virali Murugesan, Ranjeet
  • Serbia F7, Singles
    Ciric, Nikola 12:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Jandric, Darko 12:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 12:00 Vucic, Ilija
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Surdeanu A I / Szatmari A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ciufrila R / Ghitescu A 12:00 Mitrea R / Vladutu A M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ionescu S / Lancranjan P 12:00 Lavrikova E / Piran A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:00 Ponomareva, Daria
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Nazarova, Gyulnara 12:00 Runcha, Adrija
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 12:00 Knoll, Xenia
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 12:00 Chiudinelli, Marco
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 12:00 Balleret, Benjamin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 12:00 Vorontsova, Victoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Drew, Jazzamay 12:00 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 12:00 Durmus, Aysenur
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Brouleau, Lou 12:00 Sezer, Melis
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 12:10 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khabibulin, Timur 12:15 Prudnikau, Aliaksandr
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 12:15 Leshem, Edan
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 12:20 Haase, Robin
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 12:25 Abiyev, Kuatbek
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 12:30 Lago, Tommaso
  • Slovak Republic F3, Singles
    Sproch, Dominik 12:30 Toledo Bague, Pol
  • Italy F25, Singles
    Rizzuti, Giovanni 12:30 Bega, Alessandro
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fabian, Patrik 12:30 Urbanija, Mike
  • Italy F25, Singles
    Giorgini, Daniele 12:30 Mager, Gianluca
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:30 Papasidero, Lorenzo
  • Russia F5, Singles
    Vaks, Mikhail 12:30 Alekseenko, Gleb
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kremen I / Lertcheewakarn N 12:30 Namigata J / Wang Y
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 12:30 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Holert, Katharina 12:30 Adler, Lou
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Buchina, Yana 12:30 Ponomar, Lisa
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Argyelan, Csilla 12:30 Cuk, Pia
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Roy, Matthieu
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Ditlev M / Noe J 12:30 Ejdesgaard M / Grage M
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 12:30 Adomavicius L / Stropus J
  • Lithuania F1, Doubles
    Kaldawi S / Scott J 12:30 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 12:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi A / Petriashvili M 12:30 Degtiareva V / Manekina E
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Hansson, Gustav
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 12:30 Holm A / Shabib M
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:30 Ferrigno M / Ferrigno N
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 12:30 Harajchi, Aria
  • Georgia F1, Doubles
    Dolidze N / Khmiadashvili M 12:30 Oztuzun C / Plattes C
  • Georgia F1, Doubles
    Davitadze D / Javakhishvili G 12:30 Dmitriev M / Vartanyan S
  • Georgia F1, Doubles
    Kvernadze D / Metreveli I 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Barrois K / Thorpe L 12:30 Buzean D / Fernandez Rabener A
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:40 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 12:40 Reuter, Yannik
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 12:40 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 12:40 Safranek, Vaclav
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 12:40 Arguello, Facundo
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 13:00 Monaco, Juan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Erika 13:00 Liu, Fangzhou
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Nejedly P 13:00 Beck K / Kekercheni F
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Yuxuan 13:00 Zhang, Ling
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Jurikova, Lenka 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 13:00 Poznikhirenko, Ganna
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Tarasova A / Zakarlyuk M 13:00 Heinova A / Vrbenska A
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 13:00 Lestienne, Constant
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Muchova, Karolina 13:00 Vajdova, Natalia
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Peckl, Kerstin 13:00 Kotelesova, Barbara
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 13:00 Kolb M / Kolb N
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanasugarn, Tamarine 13:00 Wang, Qiang
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Liang C / Yang Z 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Belgium F9, Doubles
    Nematzadeh K / Tourlousse A 13:00 Gille S / Hoang A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:20 Junaid R / Venus M
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 13:20 Klein, Brydan
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Cox, Daniel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 13:30 Sotnikova, Alyona
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 13:30 Fatic, Nerman
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 13:30 Daljev P / Milojevic D
  • Serbia F7, Doubles
    Chettar M / Chettar Y 13:30 Borroni A / Rossi M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Fetecau I / Oante I
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 13:30 Csoregi I / Mihaila A B
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic B / Radosavljevic T 13:30 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Scholsen, Helene 13:30 Nylund, Nanette
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Burk, Birgit 13:30 Nancarrow, Alexandra
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Rubini, Stefania 13:30 Meliss, Verena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 13:30 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 13:30 Njoze, Mirabelle
  • Germany F10, Singles
    Michaelis, Thorben 13:30 Schonenberg, Tom
  • Germany F10, Singles
    Gerch, Lucas 13:30 Kaczynski, Kevin
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Hassan, Benjamin
  • Segovia, Spain
    Rice, David 13:30 Edmund, Kyle
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 13:40 KAS C / Kohlschreiber P
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 13:40 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 13:45 Grinchishina, Alexandra
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 13:45 Mun, Viktoryia
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 13:50 Coric, Borna
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 13:55 Kazionova, Ekaterina
  • Italy F25, Singles
    Chiurulli, Daniele 14:00 Borella, Filippo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 14:00 Filipsky, Jakub
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:00 Turco, Andrea
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 DI Ienno, Damiano
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 14:00 Simcak, Juraj
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Kosec I / Poplavskyy S
  • Russia F5, Doubles
    Akhmetshin A / Perfilov A 14:00 Boborykin A / Kiuamov T
  • Russia F5, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 14:00 Fufygin M / Polyakov V
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 14:00 Virgili, Adelchi
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Smirnov, Artem
  • Liberec, Czech Republic
    Monteiro, Thiago Moura 14:00 Gombos, Norbert
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:00 Mina, Gianni
  • Romania F10, Singles
    Richard, Antoine 14:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Crapcenco, Andrei 14:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Ciorcila, Patrick 14:00 Torebko, Peter
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Ozga J / Zander N 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Wulcan, Paulina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Kairi, Angeliki 14:00 Poikajarvi, Rebecca
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Melsted C L / Rasmussen A S 14:00 Chimura N / Lister C
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 14:00 Colella A / Ricca G
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Haakansson E / Karst F
  • Lithuania F1, Doubles
    Malakauskas S / Zemaitelis K 14:00 Bugailiskis M / Tverijonas A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:00 Napolitano, Stefano
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Chen C / Kadagidze A 14:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 14:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte A / Moroi C 14:00 Krivoshapov K / Puskkarevsky A
  • Denmark F2, Singles
    Manafov, Vladyslav 14:00 Arvidsson, Isak
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Goransson, Andre
  • Germany F10, Singles
    Meinecke, Jonas 14:00 Vagnozzi, Simone
  • Denmark F2, Singles
    Schutt, Leon 14:00 Galskov, Tobias
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 14:00 Tsivadze, George
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Andujar, Pablo
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Danis M / Kellovsky D 14:30 Shcherba V / Ursu V
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Krejsova P / Skamlova C 14:30 Dinu C / Njiric S
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 14:30 Esen H / Esen L
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Jablonovska, Jana 14:30 Morgosova, Karin
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Holanova N / Stresnakova K 14:30 Hrabalova K / Mayerova M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Pradova M / Rohanova P 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 14:50 Obry, Julien
  • Germany F10, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Lenz, Julian
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 15:00 Knowle J / Marach O
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 15:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Serbia F7, Doubles
    Raspudic F / Saraydarpour S 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jevtic S / Zaninovic L
  • Serbia F7, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 15:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Djurdjevic B / Navarro S 15:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Honigova S / Muntean V 15:00 Simion O G / Talaba G
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Prati F / Truca I
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:00 Chernetsova D / Iakovleva A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 15:00 Melander, Hilda
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 15:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 15:00 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 15:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 15:00 Dehaen, Thomas
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 15:00 Martens S / Merckx J
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 15:10 Bubka, Sergei
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 15:20 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:20 Pashanski, Boris
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:20 Pospisil, Jaroslav
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 15:25 Lyuksheva P / Paigina M
  • Italy F25, Singles
    Della Tommasina, Davide 15:30 Estevez, Maximiliano
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 15:30 Milko M / Voscek M
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:30 Farcas I / Turcu M L S
  • Romania F10, Doubles
    Ontica C / Stelian R A 15:30 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:30 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Germany F10, Singles
    Negritu, Christoph 15:30 Mijic, Ivo
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 15:30 Plotniy, Andrei
  • Lithuania F1, Singles
    Sakinis, Dovydas 15:45 Vibert, Francois Arthur
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ogata, Haine 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 16:00 Sipek, Natalija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zhang, Ying 16:00 Prenkovic, Linda
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 16:00 Hanescu, Victor
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Harrison, Catherine 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Mills, Danielle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Smith, Maria 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Suomalainen, Piia 16:00 Watanabe, Hirono
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 16:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 16:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F12, Singles
    Manzanares, Facundo 16:00 Coria, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 16:30 Sabino L / Savoretti A
  • Germany F10, Singles
    Belot, Constantin 16:30 Kahlke, Jannis
  • Serbia F7, Doubles
    Jandric D / Pjevcevic P 16:30 Arneodo R / Harvey L I
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 16:30 Michalicka, Marek
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 16:30 De Sutter, Justine
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Hofer V / Ladurner J 16:30 Barbiero C M / Bastianello L
  • Germany F10, Singles
    Hocevar, Ricardo 16:30 Mokrzycki, Marco
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Giorgetti, Filippo
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:00 Herbring N / Stoica A
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Italy F25, Doubles
    Lulli G / Schold T 17:00 Fago M / Mazzella M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kleinsteuber T / Vorih S 17:00 Bogdan E / Jani R-L
  • USA F22, Singles Qualifying
    Styslinger, Mac 17:00 Kan, Maksim
  • USA F22, Singles Qualifying
    Harrington, Hunter 17:00 Lunn, Justin
  • USA F22, Singles Qualifying
    Monette, Samuel 17:00 Kirchheimer, Strong
  • Spain F20, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles Qualifying
    Chappell, Nick 17:00 Reese, Hunter
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Uspensky, Dennis
  • USA F22, Singles Qualifying
    DEL Nunzio, Richard 17:00 Vega, Quinton
  • Spain F20, Doubles
    Herrera R / Zapata Miralles B 17:00 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Aragon Domenech M / Calvo Milla I 17:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:00 Chiesa, Deborah
  • Spain F20, Doubles
    Nieto A / Ventura-Martell F 17:00 Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A
  • Belgium F9, Singles
    Smalyanyy, Filipp 17:00 Rochus, Olivier
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 17:30 Begemann A / Haase R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Rohira T 17:30 Boubelikova J / Pertusa Garcia L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Sammons M / Shaulskaya A 17:30 Fayol C / Romeo C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Alves Pereira Valle M / Pereira A R E 17:30 Cristian J A / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Romania F10, Doubles
    Coman R / Torebko P 17:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kiro, Lynn 17:30 Harris, Samantha
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:30 Samir, Sandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 17:30 Norris, Marie
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Okuno, Ayaka 17:30 Guarachi, Alexa
  • Argentina F12, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 17:30 Monzon, Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 17:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F12, Singles
    Sanchez, Rodrigo 17:30 Sborowitz, Matias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 18:00 Tomova, Viktoriya
  • USA F22, Singles
    Hiltzik, Jared 18:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F22, Singles
    Surreaux, Arthur 18:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Martin, Toby
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 18:00 Rossier, Simeon
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Germany F10, Doubles
    Schmid T / Schonenberg T 18:30 Lenz J / Poerschke L
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Valeriano, Alex
  • Spain F20, Singles
    Estruch Mano, David 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Eames, Jake
  • Spain F20, Doubles
    Kozlov N / Sanchis-Hernandez E 18:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 18:30 Blonda M / Gelade P
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 19:00 Crepaldi, Erik
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Gisonna A / Pera C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic P / Zhang Y 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 D'Oliveira E / Ogata H
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 19:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 19:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 19:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 19:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 19:00 Petkovic, Andrea
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Stanford, USA, Doubles
    Ormaechea P / Wozniak A 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Hermoso X 19:00 Harrison C / Weatherholt M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Altick F / Sharma A 19:00 Oosterhout E / Profit E A A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 COX S / Simmons S
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Collie N / Kopinski M 19:00 Hine K / Smith K N
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 19:00 Dodig I / Melo M
  • Argentina F12, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 DI Aloy, Stefano
  • Argentina F12, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 19:00 Perez Mota, Mauricio
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Schaeder L 19:30 Haddad Maia B / Lottner A
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 19:45 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 20:00 Erakovic, Marina
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 20:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 20:00 Ellison R / Ellison S A
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 20:00 Wickmayer, Yanina
  • USA F22, Singles
    Nava, Eduardo 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Puig, Monica
  • USA F22, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 20:00 Chaplin J / Ghasya F
  • USA F22, Doubles
    Silverman C / Vega Q 20:00 Ansari A / Harrington H
  • Vancouver, Canada
    Giron, Marcos 20:00 Collarini, Andrea
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 20:15 Murray J / Peers J
  • Argentina F12, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Manzanares F / Pini S E
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Monzon I / Varrone E
  • Washington, USA, Doubles
    Abanda F / Rogers S 21:00 RAE J / Smith A
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 21:15 Zito, Ettore
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:15 Razzano, Virginie
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 21:20 Millot, Vincent
  • Stanford, USA, Doubles
    Osaka M / Shamayko M 21:30 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 21:40 Dustov, Farrukh
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Duckworth, James
  • Washington, USA, Doubles
    King V / Townsend T 22:00 Litvak L / Mueller A
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 22:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Efferding J / Goldhoff G
  • USA F22, Doubles
    Reese H / Schipanski J 22:00 Bushamuka W / Gomez A
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Kirchheimer S / Nakagawa N
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:30 Kamke, Tobias
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 22:40 Saville, Luke
  • Stanford, USA, Doubles
    Garcia C / Zhang S 23:00 AHN K / Zhao C
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Rogowska, Olivia
  • Washington, USA, Doubles
    Kuwata H / Nara K 23:35 Slater N / Webley-Smith E
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 23:50 LU, Yen-Hsun

Kup Srbije

Borac ide u finale, pobedio Vojvodinu

Fudbal

Autor:

Gol je postigao Filip Knežević u 65. minutu. Borac će u finalu igrati sa boljim iz duela Partizana i Crvene zvezde

NOVI SAD - Hladan tuš u Novom Sadu... Fudbaleri Borca plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su u gostima u revanš meču polufinala, pobedili Vojvodinu sa 1:0. U prvom meču bilo je 0:0.

Gol je postigao Filip Knežević u 65. minutu. Borac će u finalu igrati sa boljim iz duela Partizana i Crvene zvezde, koji igraju kasnije danas. Crveno-beli imaju prednost od 2:0. Finale se igra 16. maja u Novom Sadu.

Strelac je bio Knežević, ali je rezerva Ivan Jovanović napravio najveći deo posla. Samo dva minuta pošto je ušao u igru umesto Srđana Stanića, Jovanović je prošao po levoj strani, prešavši nekoliko igrača Vojvodine, a onda je ubacio loptu po zemlji pred samu gol liniju.

Tu se našao defanzivac Vojvodine Branislav Trajković, koji je izbacio samo do Kneževića, a on je neometan sa 11 metara ubacio u mrežu. Najuzbudljivije u prvom poluvremenu bilo je od 33. do 35. minuta, kada su obe ekipe propustile po dve odlične prilike.

Prvo je golman Vojvodine Nemanja Supić stigao do lopte pre igrača Kneževića, a potom je vezista Novosađana Miroslav Stevanović bio u kontranapadu, ali su ga stigli defanzivci Čačana. Odmah posle toga Knežević je imao priliku za Borac, ali mu je šut sa oko 10 metara odbranio Supić, da bi onda na drugoj strani Stevanović šutirao pored gola sa ivice peterca.

Na početku drugog poluvremena, Vojvodina je imala dobru priliku da povede, ali je Abubakar Oumaru posle kornera Stevanovića neometan sa pet metara neprecizno šutirao glavom. Vojvodina je u prolećnom delu sezone odigrala osam prvenstvenih mečeva i dva u kupu, ali je postigla samo osam golova.

Na kraju utakmice stadionom Karađorđe ođekivali su povici publike: "Uprava napolje".

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zapad ne postavlja ultimatume Srbiji u vezi s pozicijom prema Rusiji Denis Kif ambasador Velike Britanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh