• Seoul, South Korea
    Gibbs, Nicole 0 3 0 Pliskova, Karolina 0 5 0
  • Guangzhou, China
    Wang, Yafan 0 0 1 0 Niculescu, Monica 1 6 0 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 05:00 Schiavone, Francesca
  • Wuhan, China, Qualifying
    Pironkova, Tsvetana 0 1 0 Mattek-Sands, Bethanie 0 2 0
  • Wuhan, China, Qualifying
    Diyas, Zarina 0 1 0 Cirstea, Sorana 0 2 0
  • Tokyo, Japan
    Dellacqua, Casey 06:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Wuhan, China, Qualifying
    Kudryavtseva, Alla 06:00 Knapp, Karin
  • Seoul, South Korea
    Radwanska, Agnieszka 06:15 Lepchenko, Varvara
  • Wuhan, China, Qualifying
    Vekic, Donna 06:15 Tomljanovic, Ajla
  • Wuhan, China, Qualifying
    Hercog, Polona 06:15 Voegele, Stefanie
  • Wuhan, China, Qualifying
    Watson, Heather 06:15 Mladenovic, Kristina
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 06:40 Cornet, Alize
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Paolini, Jasmine 07:00 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 07:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 07:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 07:00 Szatmari, Agnes
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 07:00 Solovyeva, Valeria
  • Tokyo, Japan
    Suarez Navarro, Carla 07:15 Wozniacki, Caroline
  • Seoul, South Korea
    Kanepi, Kaia 07:30 Kirilenko, Maria
  • Wuhan, China, Qualifying
    Zhu, Lin 07:30 Soler-Espinosa, Silvia
  • Wuhan, China, Qualifying
    Yang, Zhaoxuan 07:30 Puig, Monica
  • Guangzhou, China, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 08:00 Klepac A / Torro Flor M T
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 08:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 08:30 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 08:30 Kapshay, Veronika
  • Seoul, South Korea
    Rybarikova, Magdalena 08:45 Mchale, Christina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 09:00 Leykina, Polina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 09:00 Tig, Patricia Maria
  • Guangzhou, China, Doubles
    DOI M / XU Y-F 09:15 Cornet A / Linette M
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:30 Lee, Duck Hee
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 09:30 Pecotic, Matija
  • Turkey F32, Singles
    Ehara, Hiroyasu 09:30 Heller, Peter
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 09:30 Boutillier, Remi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 09:30 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    De Bernardi, Clothilde 09:30 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Takahata, Kotomi 09:30 Kramperova, Katerina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    You, Xiaodi 09:30 Moser, Lisa Maria
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Fortuna, Claudio 09:45 Maden, Yannick
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 09:45 Tiel, Elke
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 09:45 DI Giuseppe, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Arcidiacono, Federica 09:45 Trevisan, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 09:45 Balducci, Alice
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 10:00 Cibulkova, Dominika
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Barthel M / Minella M 10:00 Chan C-W / Hsu C-Y
  • Wuhan, China, Qualifying
    Mchale, Christina 10:00 Gibbs, Nicole
  • Wuhan, China, Qualifying
    Lepchenko, Varvara 10:00 Erakovic, Marina
  • Wuhan, China, Qualifying
    Beck, Annika 10:00 Minella, Mandy
  • Wuhan, China, Qualifying
    Davis, Lauren 10:00 Gajdosova, Jarmila
  • Wuhan, China, Qualifying
    Niculescu, Monica 10:00 Pliskova, Kristyna
  • Wuhan, China, Qualifying
    Scheepers, Chanelle 10:00 Bacsinszky, Timea
  • Wuhan, China, Qualifying
    Wang, Yafan 10:00 Schmiedlova, Anna-Karolina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 10:00 Vajdova, Nikola
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Horackova, Gabriela 10:00 Jablonovska, Jana
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:00 Marchenko, Illya
  • Izmir, Turkey
    Basic, Mirza 10:00 Ledovskikh, Mikhail
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 10:00 Donati, Matteo
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Kobelt, Peter
  • Serbia F13, Singles
    Conkic, Petar 10:00 Licciardi, Pietro
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:00 Djere, Laslo
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 10:00 Arneodo, Romain
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 10:00 Partl, Adrian
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Primorac, Iva
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 10:00 Morgosova, Karin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova, Vivien 10:00 Pantuckova, Gabriela
  • Metz, France, Doubles
    Fyrstenberg M / Matkowski M 10:00 Begemann A / Knowle J
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 11:00 Kops-Jones R / Spears A
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 11:00 Riba, Pere
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 11:00 Peterson, Rebecca
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Brianti, Alberta 11:00 Rus, Arantxa
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 11:00 Garcia Perez, Georgina
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 11:00 Chiesa, Deborah
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 11:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Tokyo, Japan
    Ivanovic, Ana 11:15 Safarova, Lucie
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 11:15 Frigerio L / Portaluri G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 11:15 Balducci A / Brescia G
  • Izmir, Turkey
    Coric, Borna 11:30 Gerasimov, Egor
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ponomar, Lisa 11:30 Kuncikova, Lenka
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 11:30 Prochazkova, Tereza
  • Sweden F4, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 11:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:30 Bjelica, Ivan
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Katic, Dejan
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Nekic, Tim
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 11:30 Fett, Jana
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber T / Vorih S 11:30 Kotelesova B / Zagorac E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:00 Rudnev V / Shyla Y
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Balleret B / Motti A 12:00 Fransen S / Haase R
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 12:00 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:00 Tan, Harmony
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 12:20 Rola, Blaz
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dodin, Oceane 12:30 Beygelzimer, Yuliya
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 12:30 Saez Larra, Olga
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 12:30 Lescure, Mick
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 12:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 13:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Jablonovska J / Muchova K 13:00 Kolarova V / Krejsova P
  • Serbia F13, Doubles
    Grabul D / Jotovski T 13:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Croatia F18, Singles
    Marti, Javier 13:00 Gigounon, Germain
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 13:00 Semrajc J / Ternar T
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 13:00 Bellotti R / Sinicropi R
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 13:00 Marc M / Pislak M
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:50 Viola, Matteo
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 14:00 Fomina A / Zaniewska S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 14:00 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B 14:00 Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 14:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 14:00 Cecchinato, Marco
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Brkic, Tomislav
  • Metz, France
    Kohlschreiber, Philipp 14:00 Struff, Jan-Lennard
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mestach, AN Sophie 14:00 Witthoeft, Carina
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Authom, Maxime
  • France F19, Singles
    Halys, Quentin 14:00 Desein, Niels
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 14:30 LEE D H / Shofayziyev S
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 14:30 Clayton S / Gabb R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Kramperova K / Vankova K 14:30 Chikalkina A / Novoselova P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Nakano Y / Takahata K 14:30 De Bernardi C / Vangelova A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 14:30 Shkudun A / Wang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte A / Mikulskyte J 14:30 LI Y / You X
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 15:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Argentina F18, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Meknes, Morocco
    Pouille, Lucas 15:10 Carballes Baena, Roberto
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 15:30 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • France F19, Singles
    Guez, David 15:30 Jahn, Jeremy
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 15:30 Crepaldi, Erik
  • Metz, France, Doubles
    Marray J / Murray J 15:30 Draganja M / Kontinen H
  • Metz, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 16:00 Goffin, David
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Bara I / Mitu C-A 16:00 Jani R-L / Shinikova I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Beck K / Zelenay I 16:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 16:00 Ponchet, Jessika
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Sizikova, Yana
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Yerolymos, Margot 16:30 Honcova, Michaela
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 16:30 Heras, Patricio
  • Quito, Ecuador
    Escobar, Gonzalo 17:00 Molteni, Andres
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 17:00 Clezar, Guilherme
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Dellien, Hugo
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Bortolotti, Marco
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 17:00 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 17:00 Bourchier, Harry
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 17:30 Cagnina J / Dubail J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 17:30 Cazeaux A / Wang X-Y
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Heil A M / Peckl K 17:30 Curovic T / Totka N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 17:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 18:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 18:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 18:00 Monfils, Gael
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:00 Brouleau, Lou
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 18:00 Casanova H / Torre E A
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 18:00 Klec, Ivo
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Chirico, Louisa 18:00 Brengle, Madison
  • Campinas, Brazil
    Pereira, Jose 18:20 Andreozzi, Guido
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Andrady A / Hattingh I 18:30 Bruzzone G / Ladurner J
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 18:30 Wolmarans, Fritz
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 19:00 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Falconi, Irina 19:00 Rampre, Petra
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Trombetta, TY 19:00 Sandgren, Tennys
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 19:20 Mathieu, Paul-Henri
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Honcova M / Niedmers N 19:30 Boeykens E / Versteeg K
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:00 Jarry, Nicolas
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 20:30 Guzman J-P / Hernandez J
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Thompson, Clay 20:30 Jenkins, Jarmere
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Peliwo F / Skripnik D
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Boserup, Julia
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 21:30 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 23:00 Matos R / Zormann M
  • USA F25, Doubles
    Nicholas J H / Ore J A 23:00 Dadamo J / Sandgren T
  • USA F25, Doubles
    Mcdonald M / Redlicki M 23:00 Mcmorrow K / Trombetta T

Borijelo srušio Lacio na Olimpiku

Fudbal

Autor:

Srpski internacionalac Boško Janković odigrao je za Đenovljane drugih 45 minuta

Marko Borijelo, Đenova

Marko Borijelo, Đenova

RIM - Fudbaleri Đenove naneli su prvi ovosezonski poraz Laciju, pošto su večeras u poslednjoj utakmici četvrtog kola Serije A slavili na Olimpiku sa 1:0 (1:0).

Jedini gol postigao je Marko Borijelo u 79. minutu.

Rezultati i strelci četvrtog kola:

Sampdorija - Torino 1:1 (Poci 84 penal - Bjanki 69 penal)

Atalanta - Palermo 1:0 (Raimondi 88)

Bolonja - Peskara 1:1 (Đilardino 9 - Kvintero 41)

Katanija - Napoli

Inter - Sijena 0:2 (Vergasola 73, Valijani 90)

Udineze - Milan 2:1 (Raneđi 40, Di Natale 68 penal - El Šaravi 54)

Kaljari - Roma (odloženo)

Lacio - Đenova 0:1 (Borijelo 79)

Odigrano juče:

Parma - Fiorentina 1:1 (0:1)

Juventus - Kjevo 2:0 (0:0)

Tabela: Juventus 12, Napoli 10, Lacio 9, Sampdorija 8, Fiorentina 7, Inter 6, Đenova 6, Roma 4, Katanija 4, itd.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Čim udariš sirotinju po džepu, to se smatra liberalizmom. Čudno je koliko se kod nas obožava lažni liberalizam Vesna Pešić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!