• Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Januskova, Petra 1 7 0 1 Rizzolo, Kayla 0 6 1 0
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Marcinkevica, Diana 0 2 0 Fuentes, Camila 0 0 0
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Kukharchuk N / Noury T 0 0 0 CE G / Furlanetto V 0 4 0
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Blanco S / Sanchez Palau A S 0 1 0 Rodriguez V / Zacarias M 0 2 0
  • Wuhan, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 05:00 Jurak D / Moulton-Levy M
  • Wuhan, China
    Garcia, Caroline 05:00 Vandeweghe, Coco
  • Wuhan, China
    Cornet, Alize 05:00 Flipkens, Kirsten
  • Wuhan, China, Doubles
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 06:15 Groenefeld A L / Rosolska A
  • Wuhan, China
    Svitolina, Elina 06:15 Muguruza Blanco, Garbine
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Jaziri, Malek 07:00 Przysiezny, Michal
  • Shenzhen, China, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 07:00 Betov S / Bury A
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Cuevas, Pablo 07:00 Dodig, Ivan
  • Wuhan, China
    Sharapova, Maria 07:00 Bacsinszky, Timea
  • Shenzhen, China
    Bolelli, Simone 07:00 Seppi, Andreas
  • Wuhan, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 07:00 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • Wuhan, China, Doubles
    Mattek-Sands B / Petkovic A 07:30 Peschke K / Srebotnik K
  • Wuhan, China
    Kerber, Angelique 07:30 Zahlavova Strycova, Barbora
  • Wuhan, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Mladenovic K 08:15 Black C / Garcia C
  • Wuhan, China
    Pliskova, Karolina 08:15 Kvitova, Petra
  • Shenzhen, China, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 08:20 Ebden M / Seppi A
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Butorac E / Klaasen R 08:20 Begemann A / Knowle J
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Soeda, GO 08:30 Matosevic, Marinko
  • Wuhan, China, Doubles
    Medina Garrigues A / Koukalova K 08:45 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Wuhan, China, Doubles
    Hlavackova A / Peng S 08:45 Barthel M / Minella M
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 09:00 Montanes, Albert
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Zatulko, Valeri 09:00 Ocheva, Victoria
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Doroshina, Olga 09:00 Ciobanu, Daniela
  • Sibiu, Romania
    Kubler, Jason 09:00 Semjan, Marek
  • Shenzhen, China
    Muller, Gilles 09:00 Gasquet, Richard
  • Sibiu, Romania
    Albot, Radu 09:00 Panfil, Grzegorz
  • Shenzhen, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 09:00 Donskoy E / Gabashvili T
  • Sibiu, Romania
    Kovalik, Jozef 09:00 Zekic, Miljan
  • Turkey F33, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:00 Browne, Scott
  • Turkey F33, Singles
    AL Taweel, Issam 09:00 Nagao, Katsuki
  • Turkey F33, Singles
    Yuksel, Anil 09:00 Shofayziyev, Shonigmatjon
  • Turkey F33, Singles
    Suluoglu, Sefa 09:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Lukacs, Vanda 09:00 Distelmans, Steffi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    You, Xiaodi 09:00 Kramperova, Katerina
  • Serbia F14, Singles
    Djere, Laslo 09:00 Dima, Dragos
  • Serbia F14, Singles
    Waloch, Marcel 09:00 Grabul, Dimitar
  • Serbia F14, Singles
    Fatic, Nerman 09:00 Jankovic, Miki
  • Serbia F14, Singles
    Katic, Dejan 09:00 Djurdjevic, Bogdan
  • Italy F33, Singles
    Trusendi, Walter 09:15 Campo, Antonio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 09:15 Meliss, Verena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hering, Katharina 09:15 Prati, Federica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Csoregi, Ilka 09:15 Turati, Bianca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Marchetti, Giorgia 09:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 09:15 Turati, Anna
  • Wuhan, China, Doubles
    Hantuchova D / Zahlavova Strykova B 09:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Shenzhen, China, Doubles
    Delgado J / Muller G 09:40 Fyrstenberg M / Mirnyi M
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Moser F / Satschko A 09:40 Inglot D / Mergea F
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Sousa, Joao (POR) 09:50 Becker, Benjamin
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 10:00 Hanescu, Victor
  • Sibiu, Romania
    Cipolla, Flavio 10:00 Cecchinato, Marco
  • Sibiu, Romania
    Riba, Pere 10:00 Volandri, Filippo
  • Orleans, France, Doubles
    Cerretani J / Siljestrom A 10:00 Beck A / Puetz T
  • Croatia F19, Singles
    Giner, Marc 10:00 Draganja, Tomislav
  • Croatia F19, Singles
    Vucic, Ilija 10:00 Satral, Jan
  • Croatia F19, Singles
    Mijic, Ivo 10:00 Partl, Adrian
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Vorih, Stefanie 10:00 Drazic, Mariana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Stoilkovska, Magdalena 10:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Oparenovic, Ana 10:00 Pantuckova, Gabriela
  • Spain F28, Singles
    Strachan, Bruce 10:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F28, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Masur, Daniel
  • Spain F28, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 10:00 Amantegui, Javier
  • Spain F28, Singles
    Plattes, Christian 10:00 Lizariturry, Juan
  • Spain F28, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 10:00 Semmler, Miguel
  • Shenzhen, China
    Pospisil, Vasek 10:20 Monaco, Juan
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Sterenbach, Saray 10:30 Lysakova, Antonina
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Perper, Alexandra 10:30 Ionescu, Simona
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Adamescu, Cristina 10:30 Ciufrila, Raluca
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Stinga, Teodora 10:30 Mihaylova, Gebriela
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Kyrpot, Olena 10:30 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Koshino, Yurina 10:30 Negreanu, Daiana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Takunyaci, Doga Selen 10:30 Zhang, Ying
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Kulikova, Valentina 10:30 Rottmann, Nicole
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Gaydarzhi, Ksenia 10:30 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Nakano, Yumi 10:30 Dart, Harriet
  • Serbia F14, Singles
    Marie, Jules 10:30 Ilic, Luka
  • Serbia F14, Singles
    Chettar, Medy 10:30 Durguti, Besir
  • Italy F33, Singles
    Ghedin, Nicola 10:45 Ocleppo, Julian
  • Italy F33, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 10:45 Pancaldi, Luca
  • Italy F33, Singles
    Perret, Loic 10:45 Giacalone, Omar
  • Italy F33, Singles
    Mager, Gianluca 10:45 Sonego, Lorenzo
  • Italy F33, Singles
    Fago, Matteo 10:45 Cammarata, Alberto
  • Italy F33, Singles
    Oliveira, Goncalo 10:45 Wang, Tak Khunn
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Matkowski M / Paes L 11:00 Matosevic M / Tomic B
  • Orleans, France
    Fischer, Martin 11:00 Couacaud, Enzo
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Perrin, Conny 11:00 Sahli, Sihem
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boudjadi, Hanine 11:00 Kostic, Natalija
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Konig, Pia 11:00 Bhatia, Riya
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Totka, Naomi 11:00 Boudjadi, Yassamine
  • Kenitra, Morocco
    Obry, Julien 11:00 Dzumhur, Damir
  • Portugal F7, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Barbosa, Romain
  • Portugal F7, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 11:00 Ward Hibbert, Joshua
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 11:20 Pospisil, Jaroslav
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 11:20 Ungur, Adrian
  • Croatia F19, Singles
    Bizjak, Blaz 11:30 Dmitriev, Kirill
  • Croatia F19, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 11:30 Celebic, Ljubomir
  • Croatia F19, Singles
    Kekez, Duje 11:30 Biro, Andre
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Engelmann, Jil Nora 11:30 Rohanova, Petra
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Rebersak, Polona 11:30 Cuk, Pia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Basic, Martina 11:30 Hofmanova, Nikola
  • Spain F28, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:30 Zubov, Igor
  • Spain F28, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:30 Short, Matthew
  • Spain F28, Singles
    Chaves Marcos, Gonzalo 11:30 Van Der Duim, Antal
  • Serbia F14, Singles
    Licciardi, Pietro 12:00 Bjelica, Ivan
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Pfizenmaier, Dinah 12:00 Foretz, Stephanie
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Georges, Myrtille 12:00 Orlova, Natalia
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Lizarazo, Yuliana 12:00 Zanevska, Maryna
  • Wuhan, China
    Dellacqua, Casey 12:00 Wozniacki, Caroline
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Mendesova, Pernilla 12:00 Rosca, Andreea Amalia
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Talaba, Gabriela 12:00 Surdeanu, Andrada Ioana
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Terziyska, Julia 12:00 Gjorcheska, Lina
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Buzean, Diana 12:00 Esen, Hulya
  • Kenitra, Morocco
    Ramos, Albert 12:00 Pavlasek, Adam
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 12:00 Pouille, Lucas
  • Turkey F33, Singles
    Ciumac, Andrei 12:00 Gabb, Richard
  • Turkey F33, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:00 Kalovelonis, Markos
  • Turkey F33, Singles
    Pecotic, Matija 12:00 Hernandez Perez, Oscar
  • Turkey F33, Singles
    Plotniy, Andrei 12:00 Reboul, Fabien
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Rinaldo Persson, Kajsa 12:00 Moser, Lisa Maria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Andrei, Laura-Ioana 12:00 Chapelle, Eugenie
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 12:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Kucova, Kristina 12:00 Bojanic, Tamara
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Diatchenko, Vitalia 12:00 Savic, Ana
  • Serbia F14, Singles
    Schutt, Leon 12:00 Tepavac, Marko
  • Serbia F14, Singles
    Jotovski, Tomislav 12:00 Tarpov, Danail
  • France F20, Singles
    Nastasi, Ugo 12:00 Jaensch-Mueller, Vincent
  • France F20, Singles
    Sachs, Sebastian 12:00 Shyla, Yaraslau
  • France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 12:00 Grenier, Hugo
  • Italy F33, Singles
    Maden, Yannick 12:15 Bonuccelli, Ferdinando
  • Italy F33, Doubles
    Trusendi W / Volante M 12:15 De Goeijen B / Janvier M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Samsonova L / Sartori G 12:15 Meliss V / Prati F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Spigarelli M / Verpelli M 12:15 Lombardo B / Marchetti G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 12:15 Benoit M / Zimmermann K
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 12:20 Lokoli, Laurent
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 12:30 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Eysseric J / Riba P 12:30 Gawron M / Panfil G
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Bonic, Barbara
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Halo, Assia 12:30 Reix, Sherazad
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Cazeaux, Amandine 12:30 Lazareva, Margarita
  • Portugal F7, Singles
    Martin, Toby 12:30 Escoffier, Antoine
  • Portugal F7, Singles
    Brechemier, Thomas 12:30 Gaspar Murta, Andre
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 12:40 Albot R / Fransen S
  • Croatia F19, Singles
    Bellotti, Riccardo 13:00 Marti, Javier
  • Croatia F19, Singles
    Safranek, Vaclav 13:00 Michalicka, Marek
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 13:00 Matic N / Mijic I
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Morgosova, Karin 13:00 Kotelesova, Barbara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Lemmens, Elke 13:00 Susak, Antonela
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 13:00 Kleinsteuber T / Vorih S
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Brown, Lucy 13:00 Ferrer-Suarez, Ines
  • Wuhan, China
    Riske, Alison 13:15 Bouchard, Eugenie
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 13:20 Carballes Baena, Roberto
  • Kenitra, Morocco
    Travaglia, Stefano 13:20 Idmbarek, Yassine
  • Serbia F14, Doubles
    Massa A / Micov S 13:30 Grbic F / Vukicevic D
  • Serbia F14, Doubles
    Cociasu A / Dima D 13:30 Katic D / Roganovic S
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Radeva, Polina 13:30 Platon, Raluca Elena
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Kolb, Nadiya 13:30 Zheleva, Viktoriya
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Ploskina, Helen 13:30 Shinikova, Isabella
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ciobanu D / Sterenbach S 13:30 Arshinkova P / Mihaylova G
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Coin, Julie 13:30 De Bernardi, Clothilde
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Nishikori, Kei 13:30 Ram, Rajeev
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    O'Neill, Jillian 13:30 Mestach, AN Sophie
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Ramialison, Irina 13:30 Yerolymos, Margot
  • Shenzhen, China
    Robredo, Tommy 13:30 Groth, Samuel
  • Turkey F33, Singles
    Ridout, Robbie 13:30 Carpenter, Jack
  • Turkey F33, Singles
    Goldsteiner, Peter 13:30 Apostol, Andrei Stefan
  • Turkey F33, Doubles
    Suluoglu S / Yuksel A 13:30 Ehara H / Nagao K
  • Turkey F33, Doubles
    Bodmer A / Bretting D 13:30 Ramanathan R / Rodriguez-Pace R
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Knezevic, Jovana 13:30 Gatto-Monticone, Giulia
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia, Beatriz 13:30 Brianti, Alberta
  • Serbia F14, Singles
    Sucevic, Luka 13:30 Kuncik, Jan
  • France F20, Singles
    Vasilevski, Andrei 13:30 Schonenberg, Tom
  • France F20, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Fallert, Florian
  • France F20, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 13:30 NYS H / Rousset E
  • Orleans, France
    De Schepper, Kenny 13:40 Sijsling, Igor
  • Italy F33, Doubles
    Fago M / Mazzella M 13:45 Mager G / Oliveira G
  • Italy F33, Doubles
    Cutuli M / Ocleppo J 13:45 Garzelli F / Pellegrino A
  • Italy F33, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 13:45 Giacalone O / Rondoni P
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 13:50 Kubler J / Petrovic D
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Cavalle-Reimers Y / Schaffner Riera A 14:00 Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O
  • Portugal F7, Singles
    Deus, Nuno 14:00 Muller, Alexandre
  • Portugal F7, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 14:00 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Sweden F5, Singles
    Corrie, Edward 14:00 Sekulic, Milos
  • Sweden F5, Singles
    Rosenholm, Patrik 14:00 Barth, Florian
  • Sweden F5, Singles
    Solberg, Christoffer 14:00 Adaktusson, Jacob
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 14:30 Daniell M / Sitak A
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Tan, Harmony 14:30 Boukezzi, Fatima Zohra
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Saitova, Anastasiya 14:30 Ponchet, Jessika
  • Spain F28, Doubles
    Lizariturry J / Roca Batalla O 14:30 Burrieza-Lopez O / Semmler M
  • Spain F28, Doubles
    Kocyla A / Ndayishimiye H 14:30 Chaves Marcos G / Ladron De Guevara HI J
  • Spain F28, Doubles
    Ibanez Gallego A / Pla Malfeito J 14:30 Ojeda Lara R / Perez Sanz D
  • Spain F28, Doubles
    Baryshev S / Gakhov I 14:30 Esteve Lobato E / Martos Gornes S
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 14:40 Coppejans, Kimmer
  • Kenitra, Morocco
    Machado, Rui 14:40 Ahouda, Amine
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Krajinovic, Filip 14:50 Benneteau, Julien
  • Orleans, France
    Bemelmans, Ruben 15:00 Mahut, Nicolas
  • Serbia F14, Doubles
    Chettar M / Sakharov G 15:00 Milenkovic S / Vukotic D
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Doroshina O / Gjorcheska L 15:00 Ionescu S / Perper A
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Rosca A A / Tatarus G N 15:00 Jetcheva E / Ocheva V
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Mendesova P / Rudakova A 15:00 Esen H / Esen L
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Jabeur, Ons 15:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 15:00 Ciufrila R / Kulikova Y
  • Croatia F19, Doubles
    Duan J / Panic L 15:00 Jedruszczak M / Smola M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 15:00 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 15:00 Draganja T / Vucic I
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Cadantu A / Vogt S 15:00 KAN V / Sramkova R
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Bulatovic N / Kalezic N 15:00 Knoll X / Rus A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kaminkova K / Rohanova P 15:00 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    CUK P / Marc M 15:00 Sheng Y / Zhang Y
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 15:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Hofmanova N / Ivanova M 15:00 Basic M / Lukas T
  • Porto Alegre, Brazil
    Bagnis, Facundo 15:00 Mina, Gianni
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Clezar, Guilherme
  • Portugal F7, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 15:00 Molina, Alex
  • France F20, Singles
    Coco, Rudy 15:00 Boehler, Dominik
  • France F20, Singles
    Otte, Oscar 15:00 Napolitano, Stefano
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Rossi, Nathalia 15:00 Neel, Ingrid
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Graham, Alexa 15:00 HO, Jessica
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Schmidt M / Tehrani T 15:00 Newborn R / Rodgers A
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 15:30 Durasovic V / Leshem E
  • Portugal F7, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 15:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Sweden F5, Singles
    Burton, Lewis 15:30 Figueroa, Pablo
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 15:30 Kobelt, Peter
  • Sweden F5, Singles
    Ivashka, Ilya 15:30 Smith, Connor
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:50 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 16:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 16:00 Andreozzi G / Duran G
  • Porto Alegre, Brazil
    Becker, Richard 16:00 Elias, Gastao
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Haas, Barbara 16:00 Lavrikova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 16:00 Iska, Akshara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njoze, Mirabelle 16:00 Stephenson, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Selvarajoo, Theiviya 16:00 Munozova, Anette
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 16:00 Karatsev A / Zaitcev A
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Beygelzimer Y / Zanevska M 16:00 Caramaro F / Muntean V
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 16:00 Bacquie A / Georges M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Marcan D / Sancic A 16:20 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Bara I / Mitu C-A 16:30 Kulova A / Raickovic D
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia B / Papamichail D 16:30 Husaric A / Leykina P
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Bonic B / Curovic T 16:30 Cazeaux A / Reix S
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Kostic N / Lazareva M 16:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Rigozzi C / Riley A 16:30 Totka N / Wang X-Y
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Bhatia R / Halo A 16:30 Konig P / Perrin C
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • France F20, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 16:30 Boltz S / Tchoutakian M
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Kharchenko, Anastasia 16:30 Frenkel, Nicole
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Paalma, Eva 16:30 Chang, Sophie
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 17:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 17:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:00 Demoliner M / Souza J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 17:00 Alund, Martin
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Chiesa, Deborah 17:00 Ianchuk, Elizaveta
  • Portugal F7, Doubles
    Artunedo A / Artunedo Martinavarr A 17:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Sweden F5, Singles
    Zopp, Jurgen 17:00 Bossel, Adrien
  • Sweden F5, Singles
    Mridha, Jonathan 17:00 Donati, Matteo
  • Sweden F5, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 17:00 Brunstrom J / Eriksson M
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Pella, Guido
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:00 King, Kevin
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 17:30 Bellucci T / SA A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 17:30 Solovieva, Alisa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 17:30 Silva, Eden
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 17:30 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Jelena 17:30 Veselinovic, Ana
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Arcangioli M / Konjuh A 17:30 Coin J / Foretz S
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Ramialison I / Zander N 17:30 Gasparyan M / Golubic V
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:30 Buchanan, Chase
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:30 Demoliner M / Souza J
  • Orleans, France
    Kohlschreiber, Philipp 18:00 Puetz, Tim
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Adamovic K / Flores V 18:00 Kalhorn S / Sadler T
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Jeanjean, Leolia 18:00 Lim, Alize
  • France F20, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Haenle, Pirmin
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Vikhlyantseva, Natalia 18:00 Pelletier, Jacqueline
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bouzkova, Marie 18:00 Arconada, Usue Maitane
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 18:20 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 18:20 King, Darian
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Karatantcheva, Sesil 18:30 Jaksic, Jovana
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Oudin, Melanie 18:30 Broady, Naomi
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 18:30 Tatishvili, Anna
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kolar, Nastja 18:30 Babos, Timea
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Adaktusson J / Blomgren T
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Dubarenco M / Ivashka I
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P 18:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 18:50 Pavic A / Skugor F
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 18:50 Velotti, Agustin
  • Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 19:00 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Napa, USA
    Kuznetsov, Alex 19:00 Broady, Liam
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 19:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ditlev, Martine 19:00 Daxhelet, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Andrady, Arantxa 19:00 Van Lier, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Iska, Teertha 19:00 Saikai, Yui
  • Pereira, Colombia
    Munoz-De La Nava, Daniel 19:00 Krajicek, Austin
  • Napa, USA
    Donaldson, Jared 19:00 Odesnik, Wayne
  • Napa, USA
    Nguyen, Daniel 19:00 Lenz, Julian
  • Napa, USA
    Querrey, Sam 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 19:00 Smyczek, Tim
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Millman, John
  • USA F26, Singles
    Gard, Catalin-Ionut 19:00 Rivera, Sebastian
  • USA F26, Singles
    Gosea, Farris Fathi 19:00 Ouvrard, Victor
  • USA F26, Singles
    Jones, Greg 19:00 Blanco, Randy
  • USA F26, Singles
    Matthews, Oscar Fabian 19:00 Nevolo, Dennis
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Bolt, Alex
  • Orleans, France
    Berrer, Michael 19:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Alves M-F / Wong K 19:30 Flood E / Kharchenko A
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Chang S / Daniell A K 19:30 Kobelt M / Simmons S
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Clark E / Yergina K 19:30 Dolehide C / Valdes R
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Halbauer E / Zarazua R 19:30 Mina B / Sarrazin L
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 20:00 Lopes T / Severino C
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Brengle, Madison 20:00 Boserup, Julia
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Irigoyen, Maria 20:00 Falconi, Irina
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Glatch, Alexa 20:00 Vaidisova, Nicole
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Burgic, Ema 20:00 Barbieri, Gioia
  • Pereira, Colombia
    Lindell, Christian 20:20 Lapentti, Giovanni
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 20:30 Estrella V / Llompart A
  • USA F26, Singles
    Jung, Jason 20:30 Digiulio, Joseph
  • USA F26, Singles
    Helliar, Christopher 20:30 Bakalov, Boris Nicola
  • USA F26, Singles
    Fufygin, Mikhail 20:30 Ouellette, Greg
  • USA F26, Singles
    Wang, Johnny 20:30 Ventre, Alessandro-Damiano
  • Orleans, France
    Gombos, Norbert 20:40 Beck, Andreas
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 21:00 Kicker N / Turini T
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Smitkova, Tereza 21:30 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Crawford, Samantha 21:30 Marand, Sanaz
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Melichar N / Will A 21:30 Cako J / Stancu C-M
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Slater N / Wlodarczak K 21:30 Brady J / Embree L
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 22:00 Menezes J / Russi Assumpcao E
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 22:00 Pella C / Zeballos C
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Dellien H / Galdos S 22:00 Buchanan C / Krajicek A
  • USA F26, Singles
    Sacks, Gary 22:00 Dadamo, Jeff
  • USA F26, Singles
    Mcmorrow, Kyle 22:00 Ponwith, Nathan
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Wienerova, Lenka 22:30 Pigossi, Laura
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Bhargava A / Zlochova Z 22:30 Carruthers S / Neffa De Los Rios A P
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Fritz T / Kozlov S
  • USA F26, Doubles
    Gard C-I / Nicholas J H 23:00 Ball C / Ore J A
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Muhammad A / Sanchez M 23:00 Barbieri G / Hesse A

Bosanci sekirama i noževima jurili fudbalskog sudiju

Fudbal

Autor:

LIVNO- Fudbalski sudija Drago Tabak iz Tomislavgrada za dlaku je izbegao smrt kada ga je dva kilometra kroz šumu jurila razjarena rulja naoružana noževima, palicama i sekirama, posle odigrane utakmice 14. kola Prve lige FBiH Omladinac - Čapljna (1:1), koja je odigrana u mestu Mionica prošle nedelje, objavio je portal " Relaks Livno".

fudbal, navijači, LIVNO, pretnje, utakmica, sudija, šuma, jurnjava

LIVNO- Fudbalski sudija Drago Tabak iz Tomislavgrada za dlaku je izbegao smrt kada ga je dva kilometra kroz šumu jurila razjarena rulja naoružana noževima, palicama i sekirama, posle odigrane utakmice 14. kola Prve lige FBiH Omladinac - Čapljna (1:1), koja je odigrana u mestu Mionica prošle nedelje, objavio je portal " Relaks Livno".

''Od samog dolaska na stadion domaćini na čelu s direktorom Miralemom Kamberovićem i šefom obezbeđenja Huseinom Hurjakovićem su nam dali do znanja da će biti nereda u slučaju da Omladinac ne pobedi, a za koje oni neće odgovarati. A na početku utakmice jedan igrač mi je rekao da će tako biti bez obzira kako se utakmica završila.'', ispričao je Drago Tabak.

Tabak kaže da je oko terena bilo dosta naoružanih ljudi, za koje je on tražio da se pomere, jer su vršili pritisak na pomoćnog sudiju Berislava Vrdoljaka.

" Moje težnje su bile objektivno suđenje, ali kada sam video da mi je "glava u torbi", bio sam naklonjen domaćinima.'', priznaje Tabak.
Portal " Relaks Livno" piše da je oko 70 minute direktor Omladinca Kamberović je otvorio ulaz s tribina stadiona i dopustio da 20 navijača dođe pred svlačionicu, gde su čekali gostujući tim i sudije posle utakmice.

 ''Video sam trenera i jednog igrača Čapljine krvave na zemlji. U tom haosu je pet - šest policajaca koji su ostali sa nama sudijma krenulo prema svlačionici. Uz nas je ostao samo jedan pa je to navijačima bila prilika za napad.''

Beg u šumu jedini spas


Sudija Drago Tabak ispričao je da je osetio da mora spašavati živu glavu, pa je pobegao u suprotnu stranu od svlačionice u šumu.

''Mislio sam da će pedesetak navijača koji su me progonili odustati kada iziđem van stadiona, ali su nastavili. Trčao sam otprilike 2 kilometra kroz šumu, stigao do nekih kuća, gde me jedna gospođa sklonila u šupu. Na isto mesto su stigli i progonioci, ali su bili usmereni na krivi trag. Ta gospođa im je rekla da sam otrčao dalje. Njen muž me je kasnije uveo u kuću gdje nije dopustio da uđu napadači, koji su se ponovno pojavili sumnjajući da sam tu. Kontaktirao sam policiju i posle nekih dva sata ispraćen iz Mionice.'', ispričao je svoje stravično iskustvo Drago Tabak.

Jedni pretili drugi hvalili sudiju

U opštem metežu i tuči drugi pomoćni sudija Bonislav Perković iz Tomislavgrada je u naletu navijača dobio udarac palicom od kojeg se onesvestio.

''Neki od navijača su pozivali da me ne diraju, "jer su imali najbolje suđenje dosad", dok su drugi pretili da će "ubiti ustašu. Na samom terenu udarce su dobili i prvi pomoćnik Berislav Vrdoljak  i četvrti sudija Danijel Zrnić iz Zenice, kaže Tabak.
 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (7)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Caki

    Caki

    To je bolan u Bosni sasvim normalno, mora bit malo romantike na terenu.

    47 Odgovori 
  • deki

    deki

    E oko toga bosnjacki mediji nece praviti skandal niti ce se bas toliko pisati, a da su to naparavili Hrvati ili mi o tome bi bre pisali i po decijim novinama

    44 Odgovori 
  • мушки

    мушки

    Неће људи да играју трамвај лигу, сеоска лига им сасвим одговара :)))

    34 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Srbin

    Srbin

    Śekirom ću te,Śekirom ćeš me...

    14 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pokušavamo da ozdravimo našu privredu, da napravimo zdravo telo koje će koristiti budućim generacijama Goran Knežević

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!