• Austria F5, Singles
    Filipsky, Jakub 2 6 5 7 2 2 AL Mahmoud, Adnan 1 3 7 5 1 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 2 6 6 2 2 SUN X L / Zheng W 0 3 1 0 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 0 2 2 0 0 Beygelzimer Y / Minella M 2 6 6 2 2
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 1 6 6 5 1 Ciorcila, Patrick 1 7 4 5 1
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 12:05 Fornell-Mestres, Marc
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 0 3 4 0 0 Marcora, Roberto 2 6 6 2 2
  • Denmark F1, Singles
    Holm, Anders Arenfeldt 1 7 1 1 1 1 Grills, Jacob 2 6 6 6 2 2
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:50 Kremen, Ilona
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 1 4 6 1 1 Glancy, Daniel 1 6 4 2 1
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Panova A / Watson H 2 6 5 11 2 2 Jovanovski B / Kovinic D 1 4 7 9 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 0 1 1 0 0 Bolsova Zadoinov, Aliona 2 6 6 2 2
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 13:05 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 1 1 7 4 1 1 Girard, Magalie 2 6 6 6 2 2
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 1 6 4 1 1 Kosec, Ivan 1 3 6 0 1
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 2 7 4 10 2 2 Doroshina O / Dzalamidze N 1 6 6 8 1 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 0 0 Goetz, Paula 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 0 6 2 0 0 Gojowczyk, Peter 2 7 6 2 2
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 0 6 4 0 0 Parmentier, Pauline 2 7 6 2 2
  • Austria F5, Singles
    Haider-Maurer, Mario 2 7 6 2 2 Weissborn, Tristan-Samuel 0 6 4 0 0
  • Germany F9, Singles
    Mokrzycki, Marco 0 4 3 0 0 Ruepke, Lukas 2 6 6 2 2
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 1 7 4 1 Teixeira, Maxime 0 6 2 0
  • Germany F9, Singles
    Bobrov, Bogdan 0 3 4 0 0 Torebko, Peter 2 6 6 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 2 6 6 2 2 Podlipnik-Castillo, Hans 0 3 1 0 0
  • Gstaad, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 1 6 5 1 Delbonis, Federico 0 4 4 0
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 1 6 5 1 Harvey, Luke Immanuel 0 2 3 0
  • Germany F9, Singles
    Negritu, Christoph 2 6 6 2 2 Sadlowski, Jan Oliver 0 1 4 0 0
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 6 4 Bensoussan, Samuel 1 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 0 1 1 0 Cazeaux, Amandine 1 6 4 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Manjon Mihalic, Nadja 0 2 1 0 0 Ponchet, Jessika 2 6 6 2 2
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 0 3 0 0 Laine, Emma 1 6 4 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baluu, Sharrmadaa 0 1 1 0 0 Daniels, Carolin 2 6 6 2 2
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 1 7 3 1 Elias, Gastao 0 6 2 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 0 6 1 0 Degtiareva V / Vorontsova V 1 7 1 1
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 1 6 1 De Sousa, Gilles 0 4 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 0 5 0 Lehnert, Katharina 0 3 0
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 14:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 0 3 3 0 Rochus, Olivier 1 6 5 1
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 1 6 2 1 Rizzuti, Giovanni 1 2 6 1
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 0 1 0 0 0 Giorgini, Daniele 2 6 6 2 2
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:05 Rochette, Laurent
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 0 1 0 Carballes Baena, Roberto 0 1 0
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 0 6 0 Ferrigno, Nicolai 1 7 1
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 1 6 3 1 Constantinovici, Robert 0 2 3 0
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 0 4 3 0 Nielsen, Frederik 1 6 2 1
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 14:20 Berrer, Michael
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Bekker K / Frolova A 1 6 4 1 Bogoliy D / Smagina S 0 2 1 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 0 4 0 Nazarova, Gyulnara 0 5 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 0 5 0 Scholsen, Helene 1 7 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 0 5 0 Primorac, Iva 0 4 0
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 0 0 2 0 Bukta A / Pantuckova G 1 6 2 1
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 0 2 0 Heil, Anna Maria 0 5 0
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 0 3 0 Sabanov, Matej 0 3 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 1 6 1 1 Canero Perez, Maria Del Rosario 0 1 0 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 0 3 0 Rubini, Stefania 0 5 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 0 1 0 0 Ferrando, Cristiana 1 6 3 1
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 0 2 0 0 Papamichail, Despina 1 6 1 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 0 3 0 Carpenter, Jack 0 4 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 0 4 0 De Weerdt, Olaf 0 3 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 0 3 0 Vrbenska, Anna 0 2 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 0 3 0 0 Basilashvili N / Frantzen R 1 6 5 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 0 3 0 Homutova, Anastasija 0 3 0
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 0 4 0 Hutt, Sam 0 3 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 0 5 0 Honigova, Sandra 0 1 0
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 0 4 0 Pongratz, Maxi 0 3 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:00 Bagnis F / Delbonis F
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 0 0 0 Haenle, Pirmin 0 2 0
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 0 2 0 Arcangioli M / Costa Melgar C 0 0 0
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 0 0 Wikkerink J / Zuur M 0 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Sekulic, Sarah Rebecca 0 1 0 Sumova, Diana 0 1 0
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 15:05 Arends S / Raab D
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 0 1 0 Nancarrow, Alexandra 0 2 0
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 0 0 0 Simunek, David 0 1 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 0 0 HAN X / Zhang K-L 0 0
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 15:10 Ingildsen, Johannes
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 15:10 Bois M / Lescure M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 15:15 Pospisil, Jaroslav
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 0 0 DOI M / Hsieh S-Y 0 0
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 15:15 Holm A / Shabib M
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 0 0 Gaio, Federico 0 0
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 15:20 Krejcikova B / Krunic A
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 15:25 Coppola C / Orlini Campos P N
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:25 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:25 Rola, Blaz
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 15:25 Brtnicky, Filip
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 15:25 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 15:25 Korolev, Evgeny
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 15:25 Kontinen M / Zopp J
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 15:30 Blecha J / Pel D
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 15:30 Stephenson, Francesca
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:30 Ilic L / Milivojevic I
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 15:30 Morderger, Tayisiya
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 15:30 Duncan, Scott
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 15:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 15:30 Gomide, Julia Mansano
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 15:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Vorih, Stefanie 15:30 Hruba, Marina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 15:35 Iakovleva, Anna
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:35 Erler O / Grandveau F-P
  • Denmark F1, Doubles
    Gjoels Andersen S / Orno P 15:40 Donati M / Vagnozzi S
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 15:40 Bonic B / Zoric N
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 15:40 Escoffier, Antoine
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 15:45 Jakupovic D / Kolar N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:45 Cechova K / Horakova N
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:45 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:45 Charroin O / Fransen S
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 15:55 Stemmer, Stefanie
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 16:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:10 Fleming D / Saez J C
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 16:15 Vilardo, Francesco
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 16:20 EDE S / Malik J
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:30 Andujar P / Monaco J
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 16:30 De Sutter, Justine
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:35 Gadomski P / Panfil G
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:35 Groen S / Kaczynski K
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Decker, Margot 16:35 Krejsova, Petra
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 16:40 Beck K / Kekercheni F
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:40 Distelmans S / Kempen M
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:45 RUS K / Wagemaker M
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:45 Napolitano, Stefano
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 16:55 Huta Galung, Jesse
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 16:55 Razborsek N / Stosic M
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 16:55 Majchrzak, Kamil
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:55 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 16:55 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 17:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:00 Katic D / Roganovic S
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 17:00 Cilic, Marin
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 17:00 Dudley, Robert
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:00 Riba, Pere
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:05 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Holanova, Nina 17:25 Shakovets, Christina
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 17:30 Oyen, Sofie
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 17:45 Madarasz, Gergely
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:50 Brown D / Thiem D
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:50 Isaaks R / Stoute I
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 18:00 Granollers, Marcel
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 18:15 Heliovaara H / Pollanen H
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 18:25 Zsiga, Mate
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 19:00 De Sutter J / Oyen S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 19:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 19:00 LAO D / Zhao C
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 20:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 20:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Hibi M 20:30 Cako J / Pluskota N
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Jegiolka J / Shamayko M 20:30 Murray S / Zacarias M
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Atlanta, USA
    Marchenko, Illya 21:20 Pospisil, Vasek
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 22:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 22:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 22:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 22:20 Istomin, Denis
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 23:30 Monteferrario J-J / Paz G

Zabio ga sa 50 metara

Dejan Živoković: Svi mi kažu: Bravo, doktore!

Fudbal

Autor:

Fudbaler Smedereva Dejan Živković, koji je dao sjajan gol Radničkom s pola terena, kaže da mu čestitke stižu sa svih strana

Dejan Živković, FK Smederevo, pogodak,

Skromnost je vrlina!
Tek u 6. kolu Superlige fudbaleri Smedereva uspeli su da postignu prve golove ove sezone, a drugi pogodak na meču protiv Radničkog 1923 postigao je Dejan Živković, i to s pola terena. Iskusni fudbaler Smedereva skromno kaže kako tom potezu ne bi pridavao previše pažnje, ali priznaje da su mu saigrači posle meča govorili: „Bravo, doktore“.

- Ne bih mnogo pričao o svom golu, mada priznajem da je lep. Često sam pokušavao tako nešto, ali eto, uspelo mi je tek u subotu. Povukao sam loptu, imajući u vidu da je već bio finiš meča, ponestalo mi je malo snage i odlučio sam da šutnem. Lopta je udarila u prečku, a ja sam se okrenuo ka sudiji da vidim da li je prešla gol-liniju. On je pokazao na centar i shvatio sam da je ušla - kaže Živković i dodaje:

- Igrači su mi čestitali i govorili: „Bravo, majstore“ i „Doktore“, ali nije to toliko bitno. Meni je važno da smo probili led i konačno postigli pogotke ove sezone, a nadam se da će ih u nastavku prvenstva biti još. Ne treba da budu ovako lepi, samo neka lopta pređe liniju.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh