• Shenzhen, China, Qualifying
    Kokkinakis, Thanasi 05:00 Venus, Michael
  • Wuhan, China
    Keys, Madison 05:00 Cibulkova, Dominika
  • Wuhan, China
    Errani, Sara 05:00 Watson, Heather
  • Wuhan, China, Doubles
    Medina Garrigues A / Koukalova K 05:00 Klepac A / Parra Santonja A
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Klizan, Martin 05:00 Yang, Tsung-Hua
  • Wuhan, China
    Voegele, Stefanie 05:00 Bacsinszky, Timea
  • Wuhan, China
    Beck, Annika 05:00 Vandeweghe, Coco
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Liu, Siyu 05:00 Ouyang, Bowen
  • Wuhan, China
    Safarova, Lucie 06:15 Lisicki, Sabine
  • Wuhan, China
    Cornet, Alize 06:15 Oprandi, Romina
  • Wuhan, China, Doubles
    Hantuchova D / Zahlavova Strykova B 06:15 Wang Y / Zhu L
  • Wuhan, China
    Gajdosova, Jarmila 06:15 Pennetta, Flavia
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Troicki, Viktor 06:20 Matsui, Toshihide
  • Wuhan, China
    Suarez Navarro, Carla 07:00 Zhang, Kai Lin
  • Shenzhen, China
    Ebden, Matthew 07:00 Bolelli, Simone
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Niki, Takuto 07:00 Oswald, Philipp
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Takeuchi, Kento 07:00 Sato, Bumpei
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 07:00 Paolini, Jasmine
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 07:00 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Solovyeva, Valeria 07:00 Kapshay, Veronika
  • Wuhan, China
    Muguruza Blanco, Garbine 07:30 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Wuhan, China
    Mchale, Christina 07:30 Jankovic, Jelena
  • Wuhan, China
    Vinci, Roberta 07:30 Dellacqua, Casey
  • Wuhan, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Mladenovic K 07:30 Cibulkova D / Flipkens K
  • Shenzhen, China, Doubles
    Donskoy E / Gabashvili T 07:40 QIU Z / TE R
  • Wuhan, China
    Radwanska, Agnieszka 08:15 Garcia, Caroline
  • Shenzhen, China
    Devvarman, Somdev 08:20 Gao, Xin
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Ward, James 08:20 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Nedunchezhiyan, Jeevan 08:20 Petzschner, Philipp
  • Wuhan, China
    Ivanovic, Ana 08:45 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Wuhan, China, Doubles
    Groenefeld A L / Rosolska A 08:45 Erakovic M / Voegele S
  • Wuhan, China, Doubles
    Niculescu M / Olaru I R 08:45 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • Sibiu, Romania
    Fucsovics, Marton 09:00 Kovalik, Jozef
  • Sibiu, Romania
    Arnaboldi, Andrea 09:00 Ungur, Adrian
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 09:00 Montanes, Albert
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 09:00 Hanescu, Victor
  • Sibiu, Romania
    Rola, Blaz 09:00 Albot, Radu
  • Sibiu, Romania
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Copil, Marius
  • Sibiu, Romania
    Torebko, Peter 09:00 Cornea, Vlad Victor
  • Sibiu, Romania
    Setkic, Aldin 09:00 Cecchinato, Marco
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 09:00 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 09:00 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 09:00 Apostol B I / Patrui A
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 09:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 09:00 Kubler J / Petrovic D
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 09:00 Albot R / Fransen S
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Rosca, Andreea Amalia 09:00 Ivascu, Iulia Maria
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Perper, Alexandra 09:00 Kulikova, Yulia
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Mihaylova, Gebriela 09:00 Zatulko, Valeri
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Gukasyan, Daryna 09:00 Stinga, Teodora
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Linzer, Michael 09:00 Petrovic, Danilo
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 09:00 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Drinic, Milan 09:00 Sucevic, Luka
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Conkic, Petar 09:00 Milicevic, Stefan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Waloch, Marcel 09:00 Malyshev, Georgyi
  • Italy F33, Singles
    Campo, Antonio 09:15 Pellegrino, Andrea
  • Italy F33, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 09:15 Segarelli, Emilio Andrea
  • Italy F33, Singles
    Aswat, Imran 09:15 Pancaldi, Luca
  • Italy F33, Singles
    Perret, Loic 09:15 Vavassori, Andrea
  • Italy F33, Singles
    Cammarata, Alberto 09:15 Picco, Francesco
  • Shenzhen, China, Doubles
    Groth S / Guccione C 09:40 Ouyang B / Wang A
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Lipsky S / Ram R 09:40 Andujar P / Oswald P
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Cuevas, Pablo 09:40 Melzer, Jurgen
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Plattes, Christian 10:00 Nunez Navarro, Jose
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Strachan, Bruce 10:00 Papageorgiou, George
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Dominguez Alonso, Pedro 10:00 Ibanez Gallego, Alejandro
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 10:00 Daniell M / Sitak A
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 10:00 Pavic A / Skugor F
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 10:00 Gombos N / Vesely J
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Zekic, Miljan 10:00 Jebavy, Roman
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 10:00 Bellucci T / SA A
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 10:00 Cerretani J / Siljestrom A
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 10:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 10:00 Kuznetsov A / Zverev A
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Semjan, Marek 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Orleans, France
    Kudryavtsev, Alexander 10:00 Lokoli, Laurent
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Panfil, Grzegorz 10:00 Masar, Juraj
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 10:00 Pavic, Ante
  • Orleans, France
    Bemelmans, Ruben 10:00 Mahut, Nicolas
  • Orleans, France
    Gombos, Norbert 10:00 Beck, Andreas
  • Orleans, France
    Kohlschreiber, Philipp 10:00 Puetz, Tim
  • Orleans, France
    Guez, David 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Zhang, Zhizhen 10:30 Torralbo-Albos, Marcos
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Mesquida Berg, Oscar 10:30 Izquierdo Contreras, Jose Luis
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Lysakova, Antonina 10:30 Klymenko, Anastasiya
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Tatarus, Gabriela Nicole 10:30 Ocheva, Victoria
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Ciufrila, Raluca 10:30 Gheorghita, Ioana
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Jankovic, Miki 10:30 Jandric, Darko
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Ilic, Luka 10:30 Jevtic, Slobodan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Deari, Shendrit 10:30 Shandarov, Vasil
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Massa, Alexandre 10:30 Tarpov, Danail
  • Italy F33, Singles
    Mager, Gianluca 10:45 Borella, Filippo
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    VON Deichmann, Kathinka 11:00 Kan, Victoria
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Sramkova, Rebecca 11:00 Papamichail, Despina
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Lekaj, Adrijana 11:00 Knoll, Xenia
  • Italy F33, Doubles
    Fago M / Mazzella M 11:00 Moroni G M / Roncalli S
  • Italy F33, Doubles
    Colella A / Mastrelia A 11:00 Cutuli M / Ocleppo J
  • Italy F33, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 11:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 11:00 Machado, Rui
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 11:00 Ouahab, Lamine
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 11:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 11:00 Bourgue, Mathias
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 11:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 11:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 11:00 Safwat, Mohamed
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 11:00 Pouille, Lucas
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Cornea V V / Crivoi V 11:00 Mies A / Torebko P
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 11:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 11:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Orleans, France
    Mecir, Miloslav 11:00 Berrer, Michael
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Sahli, Sihem 11:00 Moroi, Cristina
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Konig, Pia 11:00 Benaissa, Amira
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Bhatia, Riya 11:00 Heil, Anna Maria
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Lizarazo, Yuliana 11:30 Poncetta, Emmanuelle
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Orlova, Natalia 11:30 Stoll, Tatjana
  • Wuhan, China
    Stosur, Samantha 12:00 Pliskova, Karolina
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 12:00 Peng, Shuai
  • France F20, Singles
    Podzus, Janis 12:00 Schonenberg, Tom
  • France F20, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Grenier, Hugo
  • Orleans, France
    Couacaud, Enzo 12:00 Kuznetsov, Andrey
  • Italy F33, Doubles
    Garzelli F / Pellegrino A 12:15 Frigerio L / Ghedin N
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Diatchenko, Vitalia 12:30 Mekovec, Iva
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Savic, Ana 12:30 Alibalic, Nina
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia, Beatriz 12:30 Husaric, Anita
  • Italy F33, Doubles
    Rexach-Itoiz C / Segarelli E A 12:30 DI Ienno D / Vilardo F
  • Sibiu, Romania
    Volandri, Filippo 12:30 Apostol, Bogdan Ionut
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Eysseric J / Riba P 12:30 Gawron M / Panfil G
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Moriya, Hiroki 12:30 Dodig, Ivan
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 12:30 Halo, Assia
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 12:30 Riley, Alexandra
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Rigozzi, Chantelle 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Kenitra, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:00 Travaglia, Stefano
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 13:00 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 13:00 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    CUK P / Marc M 13:00 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Sheng Y / Zhang Y 13:00 Barbir N / Fedosenkova G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 13:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kleinsteuber T / Vorih S 13:00 Chernetsova D / Shulzhanok D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 13:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Basic M / Lukas T 13:00 Leweurs A / Pradova M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 13:00 Hossam K / Safwat M
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Ramialison, Irina 13:00 Van Cauter, Anais
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    O'Neill, Jillian 13:00 Bacquie, Alice
  • Wuhan, China
    Sharapova, Maria 13:15 Kuznetsova, Svetlana
  • Kenitra, Morocco
    Ahouda, Amine 13:20 Chakrouni, Ayoub
  • Orleans, France
    Lamasine, Tristan 13:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Shenzhen, China
    Delbonis, Federico 13:30 Monaco, Juan
  • France F20, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Le Boulch, Thomas
  • France F20, Doubles
    Espinosa Muller G / Messin G 13:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Krajinovic, Filip 13:30 Daniel, Taro
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 KAN V / Sramkova R
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Kulova J / Novakovic M 14:00 Kulova A / Raickovic D
  • Italy F33, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:00 Borella F / Stefanini J
  • Italy F33, Doubles
    Kalambay J / Perret L 14:00 Mager G / Oliveira G
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 14:00 Smirnov, Artem
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 14:00 Cipolla, Flavio
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 14:00 Gheorghe, Lucian
  • Sweden F5, Singles
    Ning, Yuqing 14:00 Sekulic, Milos
  • Sweden F5, Singles
    Burton, Lewis 14:00 Rasmussen, Robert
  • Sweden F5, Singles
    Eriksson, Markus 14:00 Ivashka, Ilya
  • Portugal F7, Doubles
    Lourenco D / Molina A 14:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Totka, Naomi 14:00 Amour, Samara
  • Kenitra, Morocco
    Carballes Baena, Roberto 14:20 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Karatsev A / Zaitcev A 14:20 Borgo F / Viola M
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 14:30 Biljesko D / Podvinski T
  • Croatia F19, Doubles
    Bizjak B / Radinski A 14:30 Matic N / Mijic I
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:30 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 14:30 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 14:30 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 14:30 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 14:30 Michalicka M / Zednik J
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Remondina, Anna-Giulia 14:30 Fayol, Clemence
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Payet, Pauline 14:30 Armitano, Mathilde
  • Kenitra, Morocco
    Ramos, Albert 14:40 Krstin, Pedja
  • Orleans, France
    Millot, Vincent 14:40 Marti, Yann
  • Italy F33, Doubles
    De Goeijen B / Janvier M 15:00 Binaghi R / Caddeo F
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 15:00 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 15:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Neis, Fabricio
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 15:00 Collarini, Andrea
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Arguello, Facundo
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 15:00 Zynga, Lennart
  • France F20, Doubles
    Karcher H / Krusinski L 15:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 15:00 Reynolds C / Semedo M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Portugal F7, Doubles
    Bulis M / Darmon A 15:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 15:00 Elias G / Michon A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Sweden F5, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F5, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Johansson, Morgan
  • Sweden F5, Singles
    Bettles, Andrew 15:30 Solberg, Christoffer
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Romboli, Fernando 15:30 Lopes, Thiago
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Dutra DA Silva, Daniel 15:30 Duran, Guillermo
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Zampieri, Caio 15:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:30 Brandao, Filipe
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 15:40 Cervantes I / Vervoort M
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Marinkovic, Mila 16:00 Bojanic, Tamara
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Korpatsch, Tamara 16:00 Decker, Margot
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Grassi C / Lopez-Perez E 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Adnaoui M / Chakrouni A 16:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 16:00 Durasovic V / Leshem E
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Benaissa A / Radjaa S 16:00 Rigozzi C / Riley A
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Moroi C / Sahli S 16:00 Bhatia R / Halo A
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Marquis C / Stevenson K
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 16:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 17:00 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 17:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Spir, Juan Carlos 17:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 17:00 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 17:00 Struvay, Eduardo
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 17:00 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 17:00 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan, Sat
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:00 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Buchanan, Chase 17:00 Barrientos, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Sweden F5, Singles
    Blomgren, Tobias 17:00 Donati, Matteo
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 17:00 Tubic, Igor
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P 17:00 CAO Z / Ning Y
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Arcangioli, Manon 17:00 Kocher, Imane
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 17:20 Diaz J M / Ramos-Vinolas A
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 17:30 Matos, Rafael
  • Porto Alegre, Brazil
    Alund, Martin 17:30 Turini, Thales
  • France F20, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Jankovits, Yannick
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 18:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 18:00 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 18:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Orleans, France
    Zverev, Alexander 18:00 Sijsling, Igor
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Fredborg H / Gustafsson E
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Mridha J / Sekulic M
  • Sweden F5, Doubles
    Solberg C / Solberg R 18:30 Brunstrom J / Eriksson M
  • Porto Alegre, Brazil
    Gaio, Federico 18:50 Elias, Gastao
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Odesnik, Wayne 19:00 Klahn, Bradley
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Broady, Liam 19:00 Ginepri, Robby
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Napa, USA
    Kudla, Denis 19:00 Kuznetsov, Alex
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 19:00 Edmund, Kyle
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 19:20 Gicquel, Marc
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Menezes J / Russi Assumpcao E 19:30 De Paula F / Romboli F
  • Orleans, France, Doubles
    Brown D / Kas C 20:40 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 21:00 Hocevar R / Pereira J
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Klec I / Sikora A 22:00 Dischinger E / Matos R

Zabio ga sa 50 metara

Dejan Živoković: Svi mi kažu: Bravo, doktore!

Fudbal

Autor:

Fudbaler Smedereva Dejan Živković, koji je dao sjajan gol Radničkom s pola terena, kaže da mu čestitke stižu sa svih strana

Dejan Živković, FK Smederevo, pogodak,

Skromnost je vrlina!
Tek u 6. kolu Superlige fudbaleri Smedereva uspeli su da postignu prve golove ove sezone, a drugi pogodak na meču protiv Radničkog 1923 postigao je Dejan Živković, i to s pola terena. Iskusni fudbaler Smedereva skromno kaže kako tom potezu ne bi pridavao previše pažnje, ali priznaje da su mu saigrači posle meča govorili: „Bravo, doktore“.

- Ne bih mnogo pričao o svom golu, mada priznajem da je lep. Često sam pokušavao tako nešto, ali eto, uspelo mi je tek u subotu. Povukao sam loptu, imajući u vidu da je već bio finiš meča, ponestalo mi je malo snage i odlučio sam da šutnem. Lopta je udarila u prečku, a ja sam se okrenuo ka sudiji da vidim da li je prešla gol-liniju. On je pokazao na centar i shvatio sam da je ušla - kaže Živković i dodaje:

- Igrači su mi čestitali i govorili: „Bravo, majstore“ i „Doktore“, ali nije to toliko bitno. Meni je važno da smo probili led i konačno postigli pogotke ove sezone, a nadam se da će ih u nastavku prvenstva biti još. Ne treba da budu ovako lepi, samo neka lopta pređe liniju.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Podržavamo mere, iako su one politički nepopularne, ali su ekonomski nužne i socijalno izbalansirane Rasim Ljajić lider SDPS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!