• Astana, Singles Qualifying W-C...
    Mun, Viktoryia 06:00 Khabarova, Elizaveta
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Chong, Eudice Wong 06:00 Paigina, Marta
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Grigoryan, Anna 06:00 Kalkenova, Sara
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Pekhova, Polina 06:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Lidkovskaya, Irina 06:00 Taluenko, Arina
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Lyuksheva, Polina 06:00 Sosnovschi, Adriana
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Mongush, Choiganmaa 06:00 Zhamiyeva, Dina
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Kazionova, Ekaterina 06:00 Kalkenova, Karina
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tsuji, Kanami 07:00 Kalva, Bhuvana
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Thandi, Karman Kaur 1 6 2 1 Thombare, Prarthana G 0 3 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Virali Murugesan, Ranjeet 07:30 Djamalov, Anton
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Skripnik, Daniel 07:30 Pulatov, Sardor
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Karimov, Djurabeck 07:30 Davutov, Iskander
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Cukierman, Daniel 07:30 Eltaev, Adil
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Levine, Andrei 0 0 0 Davydov, Ivan 0 2 0
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Saplin, Kirill 0 2 0 Kolomoets, Maxim 0 0 0
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Gilmutdinov, Salikh 08:00 Kurbatov, Oleg
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Korshunov, Stanislav 0 1 0 Shchaya-Zubrov, Pavel 0 1 0
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:00 Chamarthi S S / Maheta E
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 09:00 Mukherjee A / Sawhney V
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Paul S S / Peddi Reddy S V 09:00 Andrady A / Iska T
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Shetty L / Shinde V 09:00 Baluu S / Wang X-Y
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:00 Dmitriev, Kirill
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Bubka, Sergei 09:00 Karasyov, Ivan
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Leshem, Edan 09:00 Bekimov, Kaysar
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Reznik, Oran 09:00 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Prudnikau, Aliaksandr 09:00 Abiyev, Kuatbek
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:00 Tverijonas, Aleksas
  • Lithuania F1, Singles
    Novikov, Andrei 09:00 Portaluri, Giorgio
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 09:00 Ainitdinova G / Kazionova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Khabarova E / Lidkovskaya I 09:00 Orlova N / Shkudun A
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Tian, Ran 09:30 Xun, Fang Ying
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Ayukawa, Mana 09:30 Tanasugarn, Tamarine
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Galkin, Anton 09:30 Baskov, Dmitrii
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Khaldeev, Mihail 09:30 Khalil, Kamil
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Kravtsov, Maxim 09:30 Perfilov, Alexander
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Moreno-Higueras, Rafael 09:30 Zhaunerchyk, Dzianis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 09:30 Zubov, Igor
  • Belgium F9, Singles
    Vandenbulcke, Yannick 09:30 Hill, Tom
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 09:30 De Goeijen, Bobbie
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 09:30 Adriaansen, Wouter
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Bai, Alison 09:30 Yang, Zhaoxuan
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Okamura, Kyoka 09:30 HU, Yue-Yue
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 10:00 COX D / Rice D
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 10:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 10:00 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Michalicka, Marek 10:00 Sakharov, Gleb
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 10:00 Monaco, Juan
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 10:00 Pavic M / SA A
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Simunek, David 10:00 Mina, Gianni
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Smirnov, Artem 10:00 Kaluzik, Tomas
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 10:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 10:00 Junaid R / Venus M
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 10:00 Andujar, Pablo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 10:00 Begemann A / Haase R
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 10:00 KAS C / Kohlschreiber P
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 10:00 Haase, Robin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 10:00 Knowle J / Marach O
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Goetz, Paula 10:00 Bogdan, Elena
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schultheiss, Carmen 10:00 Kennel, Karin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Vasilescu, Arina Gabriela 10:00 Buzean, Diana
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rief, Elena 10:00 Klasen, Anna
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 10:00 De Schepper, Kenny
  • Romania F10, Singles
    Giurgiu, Ilie Aurelian 10:00 Couacaud, Enzo
  • Romania F10, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Torroni, Giulio
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 10:00 Polacek L / Pultr D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 10:00 Elliott E / Walsh D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Chong E W / Grigoryan A 10:00 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Easwaramurthi A / Malikova K 10:00 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina A / Kyrpot O 10:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 10:00 Coric, Borna
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 10:00 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 10:00 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 10:00 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Napolitano, Stefano
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 10:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Rufin, Guillaume 10:00 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 10:00 Bolelli, Simone
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Virgili, Adelchi 10:00 Hossam, Karim
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 10:00 Basilashvili N / Setkic A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 10:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 10:00 Koolhof W / Motti A
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Skamlova, Chantal 10:00 Husaric, Anita
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Tarasova, Alena 10:00 Jurikova, Lenka
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Kubicikova, Martina 10:00 Szlavikovics, Szabina
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Czink, Melinda 10:00 Pantuckova, Gabriela
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 10:00 Pospisil, Jaroslav
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 10:00 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Safranek, Vaclav
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 10:00 Arguello, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 10:00 Hajek, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 10:00 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 10:00 Bagnis, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Przysiezny, Michal 10:00 Safwat, Mohamed
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 10:00 Angelinos, Theodoros
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 10:00 Ymer, Elias
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 10:00 Hernych, Jan
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 10:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 10:00 Chiudinelli, Marco
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Cox, Daniel
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 10:00 Balleret, Benjamin
  • Segovia, Spain
    Rice, David 10:00 Edmund, Kyle
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Ilhan, Marsel
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Oyen, Sofie 10:30 Moroder, Greys
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Poncelet, Anke 10:30 Sorg, Marine
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Scala, Camilla 10:30 Njoze, Mirabelle
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Boeykens, Elyne 10:30 Bronzetti, Lucia
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Dangwal V / Pasricha S 10:30 Chakravarthi R / Palha N
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 10:30 Dadi Reddy M / Kalva B
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 10:30 Singh O / Thandi K K
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / HE C-Y 10:30 Sunkara R / Thombare P
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 10:30 Chen, TI
  • Lithuania F1, Singles
    Julin, Mika 10:30 Garzelli, Francesco
  • Lithuania F1, Singles
    Kerner, Markus 10:30 Mugevicius, Lukas
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Kalkenova K / Kalkenova S 10:30 Klyueva E / Mun V
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 10:30 Taukumova M / Zhamiyeva D
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 10:45 Perez Sanz, David
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 11:00 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Shabib, Mohamed 11:00 Ask, Fredrik
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Holm, Anders Arenfeldt 11:00 Goransson, Andre
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 11:00 Ingildsen, Johannes
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Parada, Felipe 11:00 Engsted, Mads
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Benneweis Pramming, Oliver 11:00 Galskov, Tobias
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:00 Kachanovskiy, Vitaly
  • Russia F5, Singles
    Lebedev, Ilya 11:00 Boborykin, Alexander
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 11:00 Vasilyev, Ilya
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Serra, Florent 11:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 11:00 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 11:00 Kishi, Ryota
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 11:00 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 11:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 11:00 Jevtic, Slobodan
  • Belgium F9, Singles
    Van Der Lans, Fabian 11:00 Martens, Stieg
  • Belgium F9, Singles
    Storme, James Junior 11:00 Bensoussan, Samuel
  • Belgium F9, Singles
    Vanneste, Jeroen 11:00 Gille, Sander
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Honcova, Michaela 11:00 Sharipova, Sabina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 11:00 Kremen, Ilona
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Mertens, Elise 11:00 Wang, Yafan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Yurika 11:00 Tanaka, Mari
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Klein, Brydan 11:00 Gomez-Herrera, Carlos
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Monteiro, Thiago Moura 11:20 Agar, Ryan
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Ender, Pia 11:30 Daniels, Carolin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Luknarova, Zuzana 11:30 Kleinsteuber, Theresa
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Wlodarczak, Karolina 11:30 Fernandez-Rabener, Arabela
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 11:30 Hepp, Annika
  • Romania F10, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 11:30 Dima, Dragos
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 11:30 Fifea C / Mercean R F
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 11:30 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Lobkov, Alexander 11:30 Kalovelonis, Markos
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 11:30 Biryukov, Mikhail
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Troicki, Viktor 11:30 Giacalone, Omar
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Pashanski, Boris 11:30 Fanucci, Pietro
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Mendesova, Pernilla 11:30 Sumova, Diana
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Zakarlyuk, Marianna 11:30 Njiric, Silvia
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Embree, Lauren 11:30 Rutarova, Eva
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Brabant, Margaux 12:00 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Testa, Giorgia 12:00 De Sutter, Justine
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 12:00 Yevseyev, Denis
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ismailov, Temur 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 12:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Lithuania F1, Singles
    Corbitt, Andrew 12:00 Lipka, Dariusz
  • Lithuania F1, Singles
    Bugailiskis, Mantas 12:00 Deviatiarov, Marat
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Sartori, Carlotta 12:00 Visentin, Elisa
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 12:15 Gautam V / Zaytsev M
  • Kitzbuhel, Austria
    Gonzalez, Maximo 12:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Wang, Chuhan 12:20 Baluda, Victor
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    GAI A / Guo S 12:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Adamczak M / Bai A 12:30 Tian R / Zhu L
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Corrie, Edward 12:30 Orno, Philip
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Hansson, Gustav 12:30 Larsen, Jonas Zacho
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Galkin A / Lakhno I 12:30 Gorshenin V / Selivanovsky P
  • Russia F5, Doubles
    Schepelev A / Vasilyev I 12:30 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 12:30 Khaldeev M / Korshunov S
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Piludu, Natasha 12:30 Meliss, Verena
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 12:30 Tang H C / Zhu A W
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Hsieh S-Y / LU J-J 12:30 HAN X / Zhang K-L
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Klasen, Charlotte 13:00 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Bosio, Victoria 13:00 Stemmer, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kantenwein, Hanna 13:00 Haddad Maia, Beatriz
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 13:00 Galovic, Viktor
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 13:00 Porumb, Ciprian Alexandru
  • Italy F25, Singles
    Capecchi, Daniele 13:00 Eremin, Edoardo
  • Italy F25, Singles
    Cutuli, Mirko 13:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Carli, Cristian
  • Italy F25, Singles
    Petrone, Alessandro 13:00 Oradini, Giacomo
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 13:00 Karimov D / Pulatov S
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 13:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Nagy, Peter 13:00 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 13:00 Puttergill, Calum
  • Belgium F9, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 13:00 Folie, Alexandre
  • Belgium F9, Singles
    Sporken, Moos 13:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 13:00 Vliegen J / Wolterbeek P
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Stuchla, Karolina 13:00 Esen, Hulya
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 13:00 Mektic, Nikola
  • Segovia, Spain
    Van Der Duim, Antal 13:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gombos N / Zelenay I 13:30 Recek D / Simunek D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Kuncik J / Majsajdr L 13:30 Arguello F / Behar A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Muniesa M / Munoz Carabias P 13:40 Granollers G / Semmler M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Curovic T / Raina A 14:00 Miyamura M / Tanaka M
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ladurner, Jasmin 14:00 Hofer, Verena
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Bergevi, Filip 14:00 Schwencke Lindqvist, Thomas
  • Russia F5, Doubles
    Lebedev I / Surchenko D 14:00 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Levin K / Zubov I
  • Lithuania F1, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 14:00 Dubrov A / Novikov A
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 14:00 Dembek M / Terczynski M
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:00 Clezar, Guilherme
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 14:00 Crugnola M / Ramirez Hidalgo R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum L / Tanasugarn T 14:00 Sema E / Sema Y
  • Segovia, Spain, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 14:20 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Kitzbuhel, Austria
    Brown, Dustin 14:20 Riba, Pere
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 14:20 Augusto Bueno, Alejandro
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 14:30 Vesely, Jiri
  • Romania F10, Doubles
    Giurgiu I-A / Jecan M-A 14:30 Bortolotti M / Ghedin N
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 14:30 Massara, Antonio
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Giorgetti F / LO Priore P
  • Romania F10, Doubles
    Alekseenko V / Cozbinov A 15:00 Bucur S I / Ispas R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Frommel T / Marsoun L 15:00 Middelkoop M / Westerhof B
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Carballes Baena R / Weinhandl L 15:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 15:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 15:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 15:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 15:00 De Weerdt, Olaf
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Blonda M / Gelade P
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 15:30 Marchetti, Giorgia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bacquie A / Brabant M 15:30 Cappelletti M / Mariotto S
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Eccel S / Visentin E 15:30 Cruciani D / Testa G
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Dubins B / Rizzolo K 15:30 Coppola C / Guimaraes Y
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 15:30 Garzelli F / Portaluri G
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 15:40 Nedunchezhiyan J / Van Der Duim A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Klein B / Mektic N 15:40 Cluskey J / Menendez-Maceiras A
  • Washington, USA
    Berrer, Michael 16:00 Sock, Jack
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Kamke, Tobias
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 16:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 16:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 16:00 Duckworth, James
  • Washington, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Becker, Benjamin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 16:00 Pichl T / Seppi A
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Peng, Shuai
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Razzano, Virginie
  • Washington, USA
    Watson, Heather 16:00 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 16:00 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Stephens, Sloane
  • Cortina, Italy
    Teixeira, Maxime 16:00 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 16:00 Setkic, Aldin
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 16:00 Cabal J S / Marrero D
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Romania F10, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 16:30 Cornea V V / Gheorghe L
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Liberec, Czech Republic
    Eysseric, Jonathan 16:30 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 16:30 Rola, Blaz
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Romania F10, Doubles
    Marin T N / Porumb C A 17:00 Ignat D C / Szekely A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    DI Giuseppe, Martina 17:00 Giovine, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:00 Meliss V / Procacci A M
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Genovese, Elaine 17:00 LI, Yixuan
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Radovcic, Phenomena 17:00 Walters, Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sills, Savannah 17:00 Pertusa Garcia, Laura
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ogata, Haine 17:00 Kulova, Andrea
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 17:00 Lestienne, Constant
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Gakhov, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Deus N / Sousa H 17:00 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Spain F20, Doubles
    Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A 17:00 Martos Gornes S / Mesquida Berg O
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 17:00 Bonuccelli F / Valeriano A
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 17:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F12, Singles
    Castro, Matias 17:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Senattore, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 17:00 Makiguchi, Ryusei
  • Italy F25, Doubles
    Rizzuti G / Saccone G M 17:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:30 Capecchi D / Galoppini D
  • Italy F25, Doubles
    Fons V / Kanar J 17:30 Carli C / Lago T
  • Italy F25, Doubles
    Papasidero L / Petrone A 17:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Melzer G / Melzer J 18:00 Bednarek T / Gabashvili T
  • Segovia, Spain
    Vaisse, Martin 18:00 Garin, Christian
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Vasiliev, Mara 18:30 Mokrousova, Greta
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ossombi, Anabel 18:30 Zhang, Ying
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 18:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    LU, Jiaxi 18:30 Mfoumouangana, Victoire
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 18:30 Sturdza, Constantin
  • Spain F20, Singles
    Kozlov, Nikita 18:30 Gomez, Lucas
  • Spain F20, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 18:30 Sanchis-Hernandez, Emilio
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 18:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 18:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F12, Singles
    Varrone, Enzo 18:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 18:30 Dotti O F / Sprovieri L
  • Argentina F12, Doubles
    Ameal J I / Perez Mota M 18:30 Coria F / Galarza J I
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 19:00 Smith, John-Patrick
  • Vancouver, Canada
    Sarkissian, Alexander 19:00 Buchanan, Chase
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 19:00 Thompson, Jordan
  • Vancouver, Canada
    Reid, Matt 19:00 Evans, Daniel
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 19:00 Millot, Vincent
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 19:00 Saville, Luke
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada
    Kokkinakis, Thanasi 19:00 Wang, Jimmy
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Loeb, Jamie 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hardebeck, Krista 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Scandalis, Zoe Gwen
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Brady, Jennifer 19:00 Reix, Sherazad
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 19:00 Borella F / Della Tommasina D
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:00 Chiurulli D / Mora F
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 19:00 Ivanovic, Ana
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 19:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 19:00 Hantuchova, Daniela
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Puig, Monica
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Hercog, Polona
  • Washington, USA
    King, Vania 20:00 Abanda, Francoise
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 20:00 Pliskova, Karolina
  • Argentina F12, Doubles
    Matute J / Vellbach G 20:00 Buchhass M / Rondina M
  • Argentina F12, Doubles
    Monteferrario J-J / Sorgi J P 20:00 Castro M / Ceppo A
  • Argentina F12, Doubles
    Cuevas M / Paz G 20:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 20:00 Agamenone F / Torre E A
  • Vancouver, Canada
    Moriya, Hiroki 20:30 Krajicek, Austin
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 20:30 Johanson, Rosie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Jegiolka, Justyna 20:30 Zacarias, Marcela
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 20:30 Januskova, Petra
  • Stanford, USA, Doubles
    Hrdinova E / Klepac A 21:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Vancouver, Canada
    Pavic, Ante 21:50 Uchiyama, Yasutaka
  • Washington, USA
    Dancevic, Frank 22:00 Paire, Benoit
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 22:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Marand S 22:00 Rodionova A / Rogowska O
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Baric, Nives 22:00 Muresan, Denise
  • Washington, USA
    Smyczek, Tim 22:00 Kuznetsov, Alex
  • Washington, USA
    Ginepri, Robby 22:00 Falla, Alejandro
  • Stanford, USA
    Stosur, Samantha 22:00 Osaka, Naomi
  • Vancouver, Canada, Doubles, Qu...
    Gabb R / Sato B 23:00 Novikov D / Smith C
  • Washington, USA
    Sugita, Yuichi 23:00 Young, Donald
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 23:00 Zhang, Shuai
  • Washington, USA
    Riske, Alison 23:15 Kuwata, Hiroko
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 23:15 Lepchenko, Varvara
  • Washington, USA
    Ram, Rajeev 23:20 Donaldson, Jared
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Marchenko, Illya

Dejo optužio podgorički Dan zbog "srpske orjentacije"!?

Sport

Autor:

Uvek su ti Srbi krivi. Dejan Savićević, predsednik FS Crne Gore i odskoro šesta Zvezdina zvezda, stao je u odbranu selektora reprezentacije svoje zemlje Zlatka Kranjčara. Dejo

dejan savićević, dan, novine, Zlatko Kranjčar

Uvek su ti Srbi krivi. Dejan Savićević, predsednik FS Crne Gore i odskoro šesta Zvezdina zvezda, stao je u odbranu selektora reprezentacije svoje zemlje Zlatka Kranjčara. Dejo se ovih dana odmara u Budvi, gde svakog jutra ispija kapućino i „koka-kolu“, a u jutarnjoj razonodi pronašao ga je Kurirov paparaco.

Dejan Savićević smatra da se protiv Zlatka Kranjčara vodi orkestrirana medijska kampanja, u kojoj prednjači list Dan.
- Mene to ništa ne čudi. Za Dan se zna da su to srpski orijentisane novine koja nikada nisu niti će prihvatiti Crnu Goru kao samostalnu državu. Ovakav tekst, koji je katastrofa, za njih nije neka novost. Od Cicinog dolaska gotovo svakodnevno smo napadani - rekao je Dejan Savićević za SEEbiz i dodao:

- Ma, tako ni o Hitleru ne bi pisali kako pišu o nama. Istina je, izgubili smo tri utakmice, ali da smo imali možda malo više sreće, na kraju ne bismo pričali o porazima. Moramo biti svesni da Crna Gora nije Hrvatska, ili Srbija. Kad nama nedostaje jedan igrač, to se odmah oseti, ali smatram da kompletni možemo napraviti puno. Crna Gora s Vučinićem i bez njega nije ista reprezentacija.    

(S. R.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Respekt prema Vladi i Vučiću, koji se odlučio za politiku koja je teža i izazovnija, ali je i jedini put Slobodan Petrović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh