• Washington, USA
    Kavcic, Blaz 0 3 6 0 0 Becker, Benjamin 2 6 7 2 2
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 2 2 7 6 2 2 Stepanek, Radek 1 6 6 1 1 1
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 1 7 2 1 Thompson, Jordan 0 6 2 0
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Muresan D / Whoriskey C 03:15 Abaza J / Brengle M
  • Washington, USA
    Chardy, Jeremy 0 6 1 0 Smyczek, Tim 1 7 1 1
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 1 6 2 1 Smith, John-Patrick 0 4 1 0
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 1 6 3 1 Wolmarans, Fritz 0 4 1 0
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 0 1 0 0 Peng, Shuai 1 6 2 1
  • Stanford, USA
    Williams, Venus 1 6 1 Kania, Paula 0 3 0
  • Washington, USA
    Watson, Heather 0 3 0 Flipkens, Kirsten 1 6 1
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 0 2 0 Cabal J S / Marrero D 0 1 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai, Nicha 05:30 Myers, Abbie
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 05:30 Singh, Ojasvinee
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 05:30 Wang, Xi-Yao
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tsuji, Kanami 05:30 Plipuech, Peangtarn
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 05:55 Hantuchova, Daniela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 06:30 Kazionova, Ekaterina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 06:30 Sotnikova, Alyona
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 07:00 Shyla, Yaraslau
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 07:00 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 07:00 Biryukov, Mikhail
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 07:00 Chen, TI
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 07:00 Chilumula, Nidhi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 07:00 Han, Sung-Hee
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Pichkhadze, Tamara 07:00 Piskun, Oleksandra
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 07:00 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Shakovets, Christina 07:00 Rigozzi, Chantelle
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Saigo, Yukina 07:00 Thandi, Karman Kaur
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Cucca, Marcella 07:00 Vaynberg, Sofia
  • Georgia F1, Singles
    Yarkov, Alexander 07:00 Revazishvili, Georgi
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 08:00 Mun, Viktoryia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 08:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Kazakhstan F10, Singles
    Kalovelonis, Markos 08:30 Vasilevski, Andrei
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 08:30 Khabibulin, Timur
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 08:30 Huang, Liang-Chi
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 08:30 Leshem, Edan
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 08:30 Chakravarthi R / Palha N
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte, Agne 08:30 Bolkvadze, Mariam
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Maggen, India 08:30 Chalaganidze, Tamari
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Bokhua, Tina 08:30 Kalabina, Yuliya
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 08:30 Javakhishvili, Giorgi
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Tona, Miriana 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Fetecau, Irina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Talaba, Gabriela 09:00 Ciufrila, Raluca
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Eraydin, Basak 09:00 Vangelova, Ani
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Frlicka, Michaela 09:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 09:00 YE, Qiu YU
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Silich, Alina 09:00 Iakovleva, Anna
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Schoelink, Jade 09:00 Smagina, Sofia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 09:30 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 09:30 Grinchishina, Alexandra
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 09:30 Garzelli, Francesco
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Dembek, Michal
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:30 Lipka, Dariusz
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Cechova, Karolina 10:00 Jaruskova, Timea
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Benackova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kowalska, Marta 10:00 Marfutina, Maria
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Reznik O / Yevseyev D 10:00 Abiyev K / Ayap S
  • Segovia, Spain
    Klein, Brydan 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Buzean, Diana 10:00 Peterson, Rebecca
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Trusendi, Walter
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 10:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 10:00 Papamichail, Despina
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 10:00 Bourgue, Mathias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 10:00 Thorpe, Laura
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Chepelev, Alexandr
  • Russia F5, Singles
    Shatskiy, Ilia 10:00 Kushakov, Alexandr
  • Russia F5, Singles
    Alekseenko, Gleb 10:00 Gilmutdinov, Salikh
  • Russia F5, Singles
    Levine, Andrei 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 10:00 Kalovelonis M / Shofayziyev S
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 10:00 Knoll, Xenia
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 10:00 Karimov D / Pulatov S
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 10:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Celebic, Ljubomir
  • Serbia F7, Singles
    Chettar, Medy 10:00 De Sousa, Gilles
  • Serbia F7, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 10:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 10:00 De Sutter, Justine
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 10:00 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Napolitano, Stefano
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Liu, Fangzhou 10:00 Han, Xinyun
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:00 Pazicky, Michal
  • Slovak Republic F3, Singles
    Nejedly, Pavel 10:00 Milko, Michal
  • Slovak Republic F3, Singles
    Musil, Tomas 10:00 Ursu, Vadym
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fiacan, Stefan 10:00 Ternar, Tomislav
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 10:00 Bhosale R / Kim D
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Paul S S / Peddi Reddy S V 10:00 Baluu S / Wang X-Y
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 10:00 Sunkara R / Thombare P
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Mertens, Yannick
  • Georgia F1, Singles
    Marfia, Matteo 10:00 Dmitriev, Maxim
  • Georgia F1, Singles
    Cias, Pawel 10:00 Ghazaryan, Arshak
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 10:00 Khmiadashvili, Mikheil
  • Georgia F1, Singles
    Diep, Florent 10:00 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Voracova, Renata 10:00 Martincova, Tereza
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanaka, Mari 10:00 Zhang, Kai Lin
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 10:00 Tian, Ran
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Stuchla, Karolina 10:00 Njiric, Silvia
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 10:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kramperova, Katerina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 10:30 Dukic, Dajana
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Guna, Ioana 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Mihaila, Ana Bianca 10:30 Bara, Irina Maria
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Ulvefeldt, Malin 10:30 Jespersen, Maria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 10:30 Anil, Cemre
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 10:30 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 10:30 Sezer, Melis
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 10:30 Eklund, Mia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Pasanen, Milka-Emilia
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Francati, Emilie 10:30 Grage, Mai
  • Denmark F2, Singles
    Kromann, Thomas 10:30 Whittington, Andrew
  • Denmark F2, Singles
    Barth, Florian 10:30 Shabib, Mohamed
  • Denmark F2, Singles
    Matic, Nico 10:30 Sigsgaard, Christian
  • Denmark F2, Singles
    Raab, Demian 10:30 Hannestad, Benjamin
  • Denmark F2, Singles
    Gaspar Murta, Andre 10:30 Corrie, Edward
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 11:00 Lyuksheva P / Paigina M
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 11:00 Bega, Alessandro
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Marin, Teodor Nicolae
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Pavic M / SA A 11:00 Bracciali D / Golubev A
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 11:00 Glancy, Daniel
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:00 Bachinger, Matthias
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 11:00 Portaluri, Giorgio
  • Lithuania F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 11:00 Deviatiarov, Marat
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:00 Setkic, Aldin
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 11:00 Gonzalez, Maximo
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hruba, Marina 11:30 Novotna, Natalie
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Mayerova, Marie 11:30 Priscakova, Sona
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Duldaev D / Lobkov A 11:30 Prudnikau A / Skripnik D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Cukierman D / Leshem E 11:30 Shyla Y / Vasilevski A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Bubka S / Molchanov D 11:30 Fayziev S / Ismailov T
  • Liberec, Czech Republic
    Pavlasek, Adam 11:30 Darcis, Steve
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Ling 11:30 Kolar, Nastja
  • Liberec, Czech Republic
    Safwat, Mohamed 11:30 Carballes Baena, Roberto
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 11:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 11:30 Luknarova, Zuzana
  • Romania F10, Singles
    Dima, Dragos 11:30 Torebko, Peter
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 11:30 Ghedin, Nicola
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 11:30 Sabanin, Yan
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:30 Lebedev, Ilya
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:30 Polyakov, Vladimir
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 11:30 Safiullin, Roman
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khachanov K / Rublev A 11:30 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 11:30 Jani, Reka-Luca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 11:30 Melander, Hilda
  • Serbia F7, Singles
    Cammarata, Alberto 11:30 Filipenko, Viktor
  • Serbia F7, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Serbia F7, Singles
    Haenle, Pirmin 11:30 Peric, Nebojsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 11:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 11:30 Chiesa, Deborah
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 11:30 Njoze, Mirabelle
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 11:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 11:30 Oliveira, Goncalo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 11:30 Vajda, Peter
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kekercheni, Filipp 11:30 Geib, Daniel
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kurek, Vladimir 11:30 Beck, Karol
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva, Violetta 11:30 Moroi, Cristina
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 11:30 DI Giuseppe, Martina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Grosheva, Anastasia 11:30 Petriashvili, Medea
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 11:30 Tyurnev, Evgeny
  • Georgia F1, Singles
    Yatsyk, Yahor 11:30 Metreveli, Aleksandre
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Szlavikovics, Szabina 11:30 Georges, Myrtille
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:30 Sharipova, Sabina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 11:30 Wang, Yafan
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pradova, Martina 11:30 Skamlova, Chantal
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Adamczak, Monique 11:30 Wang, Qiang
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Borecka, Martina 11:30 Alexandrova, Ekaterina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Bukta, Agnes 11:30 Sramkova, Marta
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:00 Arends S / Lootsma N
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 12:00 Spigarelli, Martina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic, Bojana 12:00 Radosavljevic, Teodora
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Surdeanu, Andrada Ioana 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Germany F10, Singles
    Kaczynski, Kevin 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Vagnozzi, Simone
  • Segovia, Spain
    Garin, Christian 12:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 12:00 Bjork, Viktoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 12:00 Stefanou, Agni
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 12:00 Saitova, Anastasiya
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 12:00 Ocheva V / Yordanova N
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Tuomi, Tanja 12:00 Bogoliy, Diana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 12:00 Parviainen, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 12:00 Serra, Florent
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Celik, Susanne 12:00 Schmidt, Carolin
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Jacobsgaard, Karina 12:00 Cedermark, Beatrice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Chimura, Natsumi 12:00 Barbat, Karen
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 12:00 Bergevi, Filip
  • Belgium F9, Singles
    Hill, Tom 12:00 Nastasi, Ugo
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 12:00 Parada, Felipe
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 12:00 Hoang, Antoine
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 12:00 Sporken, Moos
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 12:20 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 12:20 Monaco, Juan
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:30 Couacaud, Enzo
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 12:30 Vibert, Francois Arthur
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 12:30 Malakauskas S / Zemaitelis K
  • Liberec, Czech Republic
    Hajek, Jan 12:50 Martin, Andrej
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 12:50 Coric, Borna
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vlachova, Karolina 13:00 Pirok, Alexa
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Jablonovska J / Kostalova M
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 13:00 Lorenzi, Paolo
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 13:00 Barrois, Kristina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 13:00 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 13:00 Solovyeva, Valeria
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 13:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 13:00 Tatomir, Luca Georg
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 13:00 Galkin A / Lakhno I
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 13:00 Zander, Nina
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 13:00 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Germany F10, Singles
    Wehnelt, Kai 13:00 Kahlke, Jannis
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Raspudic, Franjo
  • Serbia F7, Singles
    Puttergill, Calum 13:00 Sabanov, Matej
  • Serbia F7, Singles
    Zaninovic, Luka 13:00 Arneodo, Romain
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 13:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 13:00 Semjan M / Simon J
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 13:00 Fiacan S / Horansky F
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 13:00 Michnev P / Vodak P
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 13:00 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 13:00 Coppola, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 13:00 Bacquie A / Brabant M
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Lazareva M / Sterenbach S 13:00 Piskun O / Rigozzi C
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 13:00 Andriashvili L / Sumbadze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Amineva N / Pichkhadze T 13:00 Ciobanu D / Husak R
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kuznetsova V / Vaynberg S 13:00 Fomina A / Maggen I
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Sumova, Diana 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Vankova, Katerina 13:00 Czink, Melinda
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Sema E / Sema Y 13:00 Kato M / Ninomiya M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 13:00 Miyamura M / Tanaka M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 13:00 Doroshina O / Poznikhirenko G
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Tian R / Zhu L 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 13:20 Chiudinelli, Marco
  • Denmark F2, Doubles
    Barth F / Boe-Wiegaard W 13:30 Gaspar Murta A / Goldsteiner P
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 13:30 Blomgren T / Brunstrom J
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 13:30 Ene, Cristina
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:30 Ciufrila R / Ghitescu A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Ionescu S / Lancranjan P
  • Denmark F2, Doubles
    Grills J / Whittington A 13:30 Arvidsson I / Kromann T
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    GAO X / You X 13:30 Shinikova I / Stamatova J
  • Germany F10, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:30 Schonenberg, Tom
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Silva, Johanna 13:30 Lehnert, Katharina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Mihaylova G / Vangelova A 13:30 Wang Y / YE Q Y
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 13:30 Anil C / Bukhanko A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 13:30 Leivo, Ella
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Safronenka, Anita 13:30 Laine, Emma
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 13:30 Ilhan, Marsel
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 13:30 Matviyenko, Lisa
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Poikajarvi R / Ulvefeldt M 13:30 Francati E / Jespersen M
  • Denmark F2, Singles
    Ferrigno, Marc 13:30 Eriksson, Markus
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 13:40 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 13:40 Krstin, Pedja
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 13:40 Seppi, Andreas
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 14:00 Borella, Filippo
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 Estevez, Maximiliano
  • Germany F10, Doubles
    Manzarbeitia-Ugarte A / Taborcia-Beitia J 14:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 14:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Belgium F9, Singles
    Martens, Stieg 14:00 Storme, James Junior
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 14:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Belgium F9, Singles
    De Weerdt, Olaf 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 14:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 14:00 Lestienne, Constant
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 14:20 Granollers, Marcel
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 14:20 Goffin, David
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Bukta A / Juhaszova V 14:30 Avanesyan L / Marfutina M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 14:30 Sabino L / Savoretti A
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Hrabalova K / Mayerova M 14:30 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 14:30 Bozoljac I / Tosic G
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 14:30 Vorih, Stefanie
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 14:30 Hofer V / Ladurner J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:30 CE, Gabriela
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 14:30 Levine A / Zaitsev A
  • Russia F5, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 14:30 Bradaric M / Safiullin R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 14:30 Witthoeft, Carina
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Klec I / Sproch D 14:30 Kurek V / Pous I
  • Georgia F1, Doubles
    Bonadio R / Marfia M 14:30 Bakshi A / Tsivadze G
  • Georgia F1, Doubles
    Cias P / Kocyla A 14:30 Diep F / Medvedev D
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 14:30 Dzudzewicz B / Wojnar B
  • Georgia F1, Doubles
    Manafli A / Yarkov A 14:30 Barnes K / Harajchi A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 14:30 Kucharova M / Uberalova P
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 14:30 Kramperova K / Moser L-M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    SUK N / Zovincova V 14:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 15:00 Csoregi I / Mihaila A B
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 15:00 Melzer G / Melzer J
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:00 Pashanski, Boris
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Celik S / Ponomar L 15:00 Chimura N / Lister C
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:00 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Ignat D C / Szekely A 15:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 15:00 Baumann, Moritz
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Jevtic, Slobodan
  • Serbia F7, Singles
    Gorcic, Ismar 15:00 Saraydarpour, Salar
  • Serbia F7, Singles
    Pjevcevic, Petar 15:00 Nagy, Peter
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 15:00 Koolhof W / Motti A
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Barbat K / Boczova K 15:00 Ditlev M / Noe J
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Bjork V / Jensen E M 15:00 Malm M / Novoselova P
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 15:20 Arguello F / Behar A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Gombos N / Zelenay I
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 15:30 Capecchi, Daniele
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 15:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 15:30 Hanescu, Victor
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 15:30 Fallert, Florian
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Choinski, Jan
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 15:40 Begemann A / Haase R
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 15:45 Mugevicius L / Slobodchikov R
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 15:50 Klein B / Mektic N
  • Washington, USA, Doubles
    Black C / Mirza S 16:00 RAE J / Smith A
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Kuwata, Hiroko
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 16:00 Aoyama S / Dabrowski G
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:00 Chawich K / Davanzo K
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 16:00 LU, Jiaxi
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 16:00 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Walters, Alexandra
  • Washington, USA
    Rogers, Shelby 16:00 Erakovic, Marina
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 16:00 Tan, Li-Yun
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 16:00 Zhuravleva, Angelina
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Sharma, Astra 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Olmos, Giuliana
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Townsend, Taylor
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 16:00 Rochus, Olivier
  • Segovia, Spain
    Nedunchezhiyan, Jeevan 16:15 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 16:20 Kontinen H / Nieminen J
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 16:20 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 16:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Liberec, Czech Republic
    Hernych, Jan 16:30 Rola, Blaz
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Basilashvili N / Setkic A
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:00 Fons V / Kanar J
  • Spain F20, Singles
    Dauzet, Romain 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Bonuccelli, Ferdinando
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 17:00 Negritu, Christoph
  • Germany F10, Doubles
    Meinecke J / Rossier S 17:00 Elangovan N / Wehnelt K
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Vesely, Jiri
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 17:30 Tomova, Viktoriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 17:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Ciraolo, Vincenza
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Hermoso, Ximena 17:30 HO, Jessica
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 17:30 Simmons, Sianna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Smith, Kristina N
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Lee-Waters, Lindsay 17:30 Higuchi, Yuka
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 17:35 COX D / Rice D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 17:40 Fanucci P / Giacalone O
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 18:00 Bemelmans, Ruben
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 18:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 18:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 18:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 18:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 18:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Washington, USA
    Diyas, Zarina 18:00 Nara, Kurumi
  • Washington, USA
    Berdych, Tomas 18:00 Ginepri, Robby
  • Washington, USA
    Ram, Rajeev 18:00 Pospisil, Vasek
  • Washington, USA
    Young, Donald 18:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 18:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 18:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 18:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 18:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 18:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 18:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 18:00 Peya A / Soares B
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 18:00 Folie, Alexandre
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Gabb R / Sato B 18:00 Kokkinakis T / Thompson J
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 18:30 Fago M / Mazzella M
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Perez Sanz, David
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 18:55 Granollers G / Semmler M
  • Stanford, USA
    Lepchenko, Varvara 19:00 Radwanska, Agnieszka
  • Vancouver, Canada
    Collarini, Andrea 19:00 Dustov, Farrukh
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 19:00 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 19:00 Nishioka, Yoshihito
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 19:00 Kerber, Angelique
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 19:00 Petkovic, Andrea
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 19:00 Sills, Savannah
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 19:00 Fayol, Clemence
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 19:00 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 19:00 Rohira, Tanisha
  • Stanford, USA
    Puig, Monica 19:00 Vickery, Sachia
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Cercone A / Guarachi A 19:00 Harris S / Stratman L
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Bowtell A / Lykina K 19:00 Kobelt M / Okuno A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Nefedova A E / Sadler T 19:00 Olmos G / Westby M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Carter H / Tan L-Y 19:00 Fournier E / Mills D
  • Vancouver, Canada
    Millot, Vincent 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 19:00 Duran G / Pashanski B
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 19:30 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 19:30 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 21:15 Petrone, Alessandro
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Lopez, Feliciano
  • Washington, USA
    Nishikori, Kei 22:00 Querrey, Sam
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Cirstea, Sorana

LONDON 2012. Da se kladimo?

Đoković i Čavić u trci za 90 funti

Ostali sportovi

Autor:

Vaši izveštači uplatili pet funti da će srpski teniser i plivač osvojiti zlatne medalje na Igrama u Londonu

Milan Rašević,

Biće para za Kurir, mašala

Ne žalimo para za nova zlata.
Reporteri Kurira na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Londonu ubeđeni su da će Srbija imati dosta uspeha. Nošeni naletom patriotizma, krenuli smo londonskim ulicama u potrazi za nekom kladionicom.

Nije nas gonio motiv da uzmemo lovu, ali kako smo već u imperijalističkoj Britaniji, zašto ne bismo olakšali kraljičinu kasicu za koju funtu.

Srećom, kladionica ima na svakom koraku pa nam nije trebalo mnogo da nabasamo na obližnji „Vilijam Hil“. S obzirom na bogato iskustvo klađenja u rodnoj nam grudi, osetili smo se kao kod kuće.

- Dobar dan, gospodine, izvolite - ljubazno me je dočekao mladić koji prima uplate.
- Dobar dan, hteo bih da se kladim na neke olimpijske sportove - pokušao sam da se napravim naivan. Kao da ne znam da primaju opklade na sve živo, pa i na to da ću popiti svako pivo ikad napravljeno na Ostrvu.

- Koje sportove biste želeli da igrate?
- Pa-a-a-a, recimo da će Đoković, Čavić i vaterpolisti Srbije osvojiti zlatne medalje.

Momak se odmah bacio na posao, ali ni „Vilijam Hil“ nije predvideo ovakvu opkladu.
- Za Čavića ćete na jednu uloženu funtu dobiti šest, Đokovića nemam u ponudi, a vaterpolo... šta vam je to? - reče on.

- Ne znaš šta je vaterpolo? Zaboravi konje, sinko, nema to veze s tim vašim polom... Ma, zaboravi. Kako, bre, nema kvote za Đokovića? Zovite nekog u centrali - zavapio sam.

Bio sam dovoljno autoritativan i dečko je odmah uzeo telefon u ruke. Posle desetak sekundi dobili smo i kvotu na Novaka - 13/8.

- Tako te volim. Ajde mi sad sračunaj, ‘leba ti, koliko ću da dobijem na pet funti.
Trenutak kasnije dobio sam odgovor - malo više od 90 funti.
Novače, Milorade, neka je sa srećom!

SPECIJALNI IZVEŠTAČI KURIRA sa 30. letnjih olimpijskih igara

Milan Rašević zoom Milan Rašević

Milorad: Hrana je super

Srpski plivač Milorad Čavić preko svog bloga sa svojim fanovima deli iskustva iz olimpijskog sela.

„Zadovoljan sam ishranom. U trpezariji, koja je napravljena za 5.000 ljudi, mogu da biram hranu iz pet do šest svetskih kuhinja i, naravno, „Mekdonalds“. Selo nam pruža sve što nam je potrebno, neograničenu hranu i piće, vešernice, zabavu, transport“, napisao je Čavić.

Tiketi pisani rukom

Prvo iskustvo s klađenjem u Engleskoj malo me je i iznenadilo. Dok u srpskim kladionicama tikete dobijate odštampane, ovde je malo drugačije.

Tradicija, ta neprevaziđena institucija ovog podneblja, uplela je prste i u klađenje, pa su i tiketi ispisani rukom. Što je još bolje, u slučaju dobitka ne morate se vraćati na isto mesto, već novac možete podići u bilo kojoj ekspozituri „Vilijam Hila“.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zapad ne postavlja ultimatume Srbiji u vezi s pozicijom prema Rusiji Denis Kif ambasador Velike Britanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh