• France F16, Singles
    Galdon, Mateo 0 6 0 Demois, Julien 0 6 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Favier, Charlene 0 6 0 0 Stephenson, Francesca 1 7 3 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 14:00 Rivera, Sebastian
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 2 5 6 6 2 2 Wikkerink, Janneke 1 7 0 2 1 1
  • Gstaad, Switzerland
    Nedovyesov, Oleksandr 1 4 7 3 1 1 Haase, Robin 2 6 6 6 2 2
  • Belgium F8, Singles
    De Goeijen, Bobbie 1 6 7 5 1 Bonapart, Sebastiaan 1 7 5 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Touly, Carla 0 0 0 Andriamarosoa, Sandra 0 2 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 14:30 Engelmann, Jil Nora
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Huber, Luisa Marie 0 5 6 0 0 Paolini, Jasmine 2 7 7 2 2
  • Argentina F11, Singles
    Sborowitz, Matias 1 7 5 0 1 1 Manzanares, Facundo 2 5 7 6 2 2
  • Argentina F11, Singles
    Zukas, Matias 2 6 6 2 2 Cuevas, Martin 0 3 4 0 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Nazarova, Gyulnara 1 4 6 5 1 Drazic, Mariana 1 6 4 2 1
  • Italy F24, Singles
    Naso, Gianluca 1 4 6 2 1 1 Fago, Matteo 2 6 3 6 2 2
  • Austria F5, Doubles
    Sedletzky M / Weidinger D 0 6 4 0 0 Polanka F / Sochurek D 2 7 6 2 2
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 2 3 6 6 2 2 Zuur, Monique 1 6 0 2 1 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 2 7 6 2 2 Mocete-Talamantes, Paula 0 5 3 0 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 2 6 6 2 2 Paalma, Eva 0 2 3 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 1 3 6 3 1 Landener, Hanna 1 6 4 1 1
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 1 6 6 1 Jakupovic, Dalila 0 3 6 0
  • Romania F9, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 1 3 6 1 Ciorcila, Patrick 1 6 2 1
  • Romania F9, Doubles
    Ciumac A / Cozbinov A 2 6 3 10 2 2 Fortuna C / Marfia M 1 3 6 4 1 1
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Eklund M N / Schoelink J 1 6 3 7 1 1 Silich A / Vasilyeva L 2 2 6 10 2 2
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardone, Laura 0 2 2 0 0 Kurata, Nathaly 2 6 6 2 2
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Sampaio, Rafaella 1 7 4 4 1 Teodoro De Oliveira, Lara Isis 1 6 6 1 1
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Lavrikova E / Piran A 0 5 2 0 0 Bonic B / Zoric N 2 7 6 2 2
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 2 7 6 2 2 Munafo P / Ramiaramanana L 0 6 1 0 0
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Adamovic K / Burgic E 0 4 4 0 0 Bara I M / Hristea C-E 2 6 6 2 2
  • Tampere, Finland
    Mertens, Yannick 2 6 6 2 2 Kivijarvi, Timi 0 3 1 0 0
  • Nan Chang, China
    Liu, Fangzhou 1 7 1 1 Zheng, Jie 0 6 0 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Vajda, Peter 0 4 0 0 Toledo Bague, Pol 1 6 5 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 1 7 1 1 Kremen I / Lertcheewakarn N 0 5 5 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 15:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 15:30 Kalenichenko, Danylo
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 2 6 6 2 2 Drzewiecki K / Lomacki P 0 3 4 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 1 6 4 1 Bothwell, Peter 0 3 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Ferrer-Suarez, Ines 0 1 3 0 Kucova, Kristina 1 6 2 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Ruppert, Lena 15:30 Kostic, Natalija
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baranska, Agata 15:30 Lukas, Tena
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 0 5 2 0 0 Liang C / Zhu L 2 7 6 2 2
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Barrere, Eleonore 0 1 0 Morderger, Tayisiya 0 2 0
  • Austria F5, Doubles
    Filipsky J / Oliveira G 0 3 0 Beck K / Kekercheni F 0 3 0
  • Italy F24, Singles
    Rondoni, Pietro 0 4 0 Napolitano, Stefano 1 6 1
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Mejic M / Pecovski J 0 2 0 0 0 Benackova K / Kostalova M 2 6 6 2 2
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Busson, Elodie 0 5 5 0 Salas, Emmanuelle 1 7 4 1
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 0 4 2 0 Maccari, Federico 1 6 3 1
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Mayerova M / Vrbenska A 1 6 1 1 Kollarova B / Stiegner V 0 2 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 1 6 1 1 De Vroome, Indy 0 4 2 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Versteeg, Kelly 0 4 0 Lehnert, Katharina 0 5 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 0 4 0 Kellovsky, Dominik 0 3 0
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 1 7 1 Bjerrehus A / Corbett J 0 5 0
  • Ireland F1, Singles
    Ede, Simon 0 5 0 0 Dudley, Robert 1 7 1 1
  • Argentina F11, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 1 6 3 1 Moncada, Juan Cruz 0 0 1 0
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 1 6 0 1 Quinzi, Gianluigi 0 3 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 16:00 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 16:00 Przysiezny, Michal
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 16:00 Paya, Candice
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 16:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 16:00 Rafalovicz, Jade
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 2 6 6 2 2 Birau W E / Cozma V 0 1 1 0 0
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Zhao, Carol 0 3 1 0 Brady, Jennifer 1 6 1 1
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Mueller, Alexandra 0 5 0 Webley-Smith, Emily 0 2 0
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 1 6 1 1 Papa, Spencer 0 2 0 0
  • USA F21, Singles
    Mylnikov, Tommy 0 4 0 Bambridge, Luke 0 4 0
  • USA F21, Singles
    Clayton, Scott 0 3 0 Martin, Toby 0 5 0
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 0 6 0 Ansari A / Harrington H 0 5 0
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 1 6 1 1 Borza B / Sulea T C 0 3 3 0
  • Serbia F6, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 0 2 0 0 Celebic L / Melchiorre D 1 6 2 1
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 1 6 1 Kuczer, Daria 0 4 0
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 1 6 3 1 Giurgiu I-A / Sturdza C 0 2 0 0
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pigossi, Laura 1 6 1 Foretz, Stephanie 0 4 0
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Muhammad, Asia 0 4 0 Ahn, Kristie 0 3 0
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Sanchez, Maria 1 6 1 1 Shamayko, Marina 0 0 0 0
  • Serbia F6, Doubles
    Harvey L I / Puttergill C 1 6 1 1 Halachev D / Neykov A 0 2 2 0
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 1 6 1 Haider-Maurer, Andreas 0 2 0
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Mueller C / Mueller D 16:15 Castellano S / Quattrone C
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Cazeaux A / Husaric A 0 4 0 Ivanova M / Karavaeva A 0 3 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Simic, Jelena 0 2 0 Remondina, Anna-Giulia 0 2 0
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 0 3 0 Rey, Sebastian 0 3 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Sillanpaa A / Theodossiou A 0 5 0 Rissanen J / Saarteinen S 0 1 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 0 3 0 Gimenez, Sara 0 1 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Rubini, Stefania 0 2 0 Palmigiano, Francesca 0 2 0
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 0 2 0 Schwartzman, Diego Sebastian 0 2 0
  • Umag, Croatia
    Reister, Julian 0 1 0 Sijsling, Igor 0 0 0
  • Umag, Croatia
    Delic, Mate 0 1 0 Cuevas, Pablo 0 0 0
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 0 0 0 Martin, Andrej 0 0 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Amiraghyan, Ani 0 1 0 Maleckova, Jesika 0 4 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 16:30 Weatherholt, Mary
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 0 3 0 Wachaczyk, Julia 0 0 0
  • France F16, Singles
    Belot, Constantin 0 2 0 Marie, Jules 0 1 0
  • Tampere, Finland
    Munoz-De La Nava, Daniel 0 0 0 Goffin, David 0 3 0
  • Germany F9, Doubles
    Scholz P / Stephan F 16:45 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 0 0 Acierno F / Babanine A 0 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Giangreco Campiz, Camila 16:50 Rossi, Nathalia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 16:50 Pillot, Carolina
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 16:50 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F11, Singles
    Busch, Julian 16:50 Galarza, Juan Ignacio
  • Gstaad, Switzerland
    Simon, Gilles 16:55 Andujar, Pablo
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 16:55 Maggen, India
  • Italy F24, Singles
    Campo, Antonio 16:55 Travaglia, Stefano
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 17:00 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 17:00 Mecir, Miloslav
  • Lexington, USA
    Evans, Daniel 17:00 Millot, Vincent
  • Lexington, USA
    Gomez, Emilio 17:00 Mitchell, Benjamin
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 17:00 Carpenter, Jack
  • Belgium F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 17:00 Smalyanyy, Filipp
  • Belgium F8, Singles
    Cailleau, Jolan 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Doubles
    Sporken M / Van Den Honert V 17:00 Cagnina J / Gille S
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 17:00 Inclan Solis, Olaya
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Atucha Gomez, Ainhoa 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cortina Pou A / Perez-Somarriba E 17:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:00 Bois, Michael
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Pedretti, Thaisa Grana 17:00 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Spain F19, Singles
    Herrera, Robert 17:00 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F19, Singles
    Mensurado, Vasco 17:00 Eames, Jake
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 17:00 Perez Contri S / Sanz Gimenez M
  • Spain F19, Doubles
    Domingues J / Salazar Martin J A 17:00 PLA Malfeito J / Ramanathan R
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 17:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 17:00 De Sutter J / Oyen S
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bouwmans R / Forchap D C
  • Germany F9, Doubles
    Spirin A I / Zubov I 17:00 Groen S / Kaczynski K
  • Lexington, USA
    Giron, Marcos 17:00 Krajicek, Austin
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    RUS K / Wagemaker M 17:05 DEL Peral-Francin M / Sugihara R
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Borsos G / Zsiga M 17:05 Rivera S / Sualehe D
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 17:10 Thomson, Bjorn
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 17:10 Barrois K / Pfizenmaier D
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Alfredsson I / Engelmann J N 17:15 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Italy F24, Singles
    Sonego, Lorenzo 17:15 Gaio, Federico
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 17:20 Giner, Marc
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 17:25 Bracciali D / Golubev A
  • Argentina F11, Singles
    Monzon, Ignacio 17:25 Doria, Luciano
  • Ireland F1, Doubles
    Glancy D / Seator E 17:30 Bothwell P / O'Hare D
  • Ireland F1, Doubles
    EDE S / Malik J 17:30 Carson S / Rosenzweig N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 17:30 Armitano, Mathilde
  • Umag, Croatia
    Pavic, Ante 17:30 Zeballos, Horacio
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Primorac, Iva
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 17:30 Kaldawi S / Scott J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 17:35 Buril M / Smolak L
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 17:40 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 17:40 Basilashvili, Nikoloz
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 17:40 Kawa K / Kramperova K
  • Romania F9, Doubles
    Ispas R / Maru A M 17:40 Bucur S I / Dumitru V A
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hozumi, Eri 17:40 Hibino, Nao
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 17:40 Falconi, Irina
  • USA F21, Doubles
    Argent Q / Thompson B 17:40 Silverman C / Vega Q
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:50 Lajovic, Dusan
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 17:50 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia
    Cecchinato, Marco 17:50 Seppi, Andreas
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:50 Dubins B / Rizzolo K
  • Ireland F1, Doubles
    Dempsey B / Duncan S 17:55 Cooper J / Lewit C
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Tomita, Giovanna 17:55 Farfan, Daniela
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dutra Silva R / Maytin R 18:00 Desein N / Mertens Y
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 18:00 Rettich N / Shakovets C
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Maria 18:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Harrison, Catherine 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 18:00 Contreras Gomez, Fernanda
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alves M-F / Hermoso X 18:00 Alda R / Contreras Gomez F
  • France F16, Singles
    Meraut, Tristan 18:05 Sidorenko, Alexandre
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 18:05 Pasini G / Scala C
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 18:10 Kapas, Andriej
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 18:10 Bachinger, Matthias
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 18:15 Karwasz P-A / Strunk B
  • Germany F9, Doubles
    Rivchin I / Roidl T 18:15 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Lexington, USA
    Donskoy, Evgeny 18:20 Mcgee, James
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 18:20 Andujar P / Monaco J
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Brescia, Georgia 18:20 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Singles
    Junior, Osni 18:20 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 18:20 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Lexington, USA
    Sarmiento, Raymond 18:20 Moriya, Hiroki
  • Lexington, USA
    Thompson, Jordan 18:20 King, Evan
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Wikkerink J / Zuur M 18:25 Minnen G / Van Der Sypt E
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 18:25 Mercuri, Fabio
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 18:30 Pospisil, Jaroslav
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 18:30 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 18:30 Baldi F / Serrano-Gamez O
  • Belgium F8, Doubles
    Cant L / Martens S 18:30 De Vetter P / Van Duyse F
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 18:30 Defoort T / Deschamps T
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 18:30 Morderger, Yana
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:30 Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 18:30 Rochette, Laurent
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 18:30 Izuogu, Chinenye
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 18:30 Vukic, Aleksandar
  • Spain F19, Singles
    Gomez Sanchez, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Cuypers B / Feler M
  • USA F21, Doubles
    Chappell N / Lin W 18:30 Surreaux A / Tashi V
  • Belgium F8, Doubles
    Bonapart S / De Valk R S 18:30 Fleming D / Saez J C
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 18:35 Laaksonen, Henri
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 18:40 Hirschmueller C / Kapric D
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 18:50 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 18:50 Koolhof, Wesley
  • Argentina F11, Singles
    Ceppo, Andres 18:55 Torre, Eduardo Agustin
  • Atlanta, USA
    Estrella Burgos, Victor 19:00 Matosevic, Marinko
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 19:00 Carter T / O'Connell F
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Bucsa, Cristina 19:00 Pous Tio, Laura
  • Italy F24, Doubles
    Chiurulli D / Fago M 19:00 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Italy F24, Doubles
    Caruso S / Naso G 19:00 Giacalone O / Giorgini D
  • Germany F9, Doubles
    Michaelis M / Michaelis T 19:00 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Umag, Croatia
    Paire, Benoit 19:10 Ramos, Albert
  • Umag, Croatia
    Riba, Pere 19:10 Vesely, Jiri
  • France F16, Singles
    Forcin, Maxime 19:10 Hamou, Maxime
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 19:10 Coin, Julie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 19:10 Bhargava A / Muresan D
  • USA F21, Doubles
    Dome A / LI Y 19:10 Ghasya F / Redlicki M
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Arcidiacono F / Spigarelli M 19:20 Remondina A-G / Schaefer A
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 19:25 Banasik A / Hutt S
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Beirao M / Duarte A-C 19:30 Cardone L / Cardoso J R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Lykina K / Moriarty J 19:30 Cercone A / Guarachi A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Butler C / Kharchenko A 19:30 Collie N / Kopinski M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Fieldsend L / Hine K 19:30 Ellison R / Ellison S A
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 19:35 Bensoussan, Samuel
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 19:40 Collarini, Andrea
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 19:40 Jenkins, Jarmere
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 19:45 Smethurst, Daniel
  • Argentina F11, Singles
    Senattore, Rodrigo 19:50 Banzer, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 19:50 Estevarena, Juan Cruz
  • Umag, Croatia
    Montanes, Albert 20:00 Zverev, Alexander
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 20:00 Harrison, Ryan
  • Belgium F8, Doubles
    Taylor A / Taylor J 20:00 Geerts M / Merckx J
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 20:00 Blumenberg A / Boltz S
  • USA F21, Doubles
    Goldin G M / Mylnikov T 20:00 Clark B D / Schneider R
  • USA F21, Doubles
    COX C / Reese H 20:00 Clayton S / Martin T
  • Atlanta, USA
    Ram, Rajeev 20:00 Istomin, Denis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Merdeeva, Alija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 20:00 Vangelova, Ani
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kalimullina, Ralina 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Walters, Alexandra
  • Ireland F1, Doubles
    Carpenter M / Taylor S 20:10 Stride B / Thomson B
  • Atlanta, USA
    Diez, Steven 20:20 De Bakker, Thiemo
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 20:25 Benitez Chavarriaga J M / Zukas M
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 20:30 Bedene A / Delgado J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lorenzi P / Seppi A 20:30 Lajovic D / Skugor F
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 20:30 Silva De Carvalho J / Teodoro De Oliveira L I
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 20:40 Jaloviec, Marek
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 20:40 Hibino N / Hozumi E
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:40 Childers J A / Holt B
  • Lexington, USA, Doubles
    Demoliner M / Raja P 21:00 Krajicek A / Williams R
  • Italy F24, Singles
    Bortolotti, Marco 21:00 De Greef, Arthur
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 21:00 Gaio F / Licciardi P
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Cucca, Marcella 21:00 Bronzetti, Lucia
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Kilgo K / Kiro L 21:00 Baric N / Karaitiana J
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 21:05 De La Bassetiere, Constant
  • Atlanta, USA
    Ginepri, Robby 21:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 21:20 Gonzalez, Alejandro
  • Umag, Croatia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 21:30 Cecchinato M / Fognini F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 21:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 21:30 Melicharkova T / Ormazabal-Oregui A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Crescenzi G / Gisonna A 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Atlanta, USA
    Ebden, Matthew 21:40 Becker, Benjamin
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Golubovic T / Stankovic M V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 22:30 Alves Pereira Valle M / Walters A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Intert A / Strakhova V 22:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Ossombi A 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Sharan D / Young D 22:40 King K / Venus M
  • Atlanta, USA
    Smith, John-Patrick 22:40 Marchenko, Illya

LONDON 2012. Da se kladimo?

Đoković i Čavić u trci za 90 funti

Ostali sportovi

Autor:

Vaši izveštači uplatili pet funti da će srpski teniser i plivač osvojiti zlatne medalje na Igrama u Londonu

Milan Rašević,

Biće para za Kurir, mašala

Ne žalimo para za nova zlata.
Reporteri Kurira na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Londonu ubeđeni su da će Srbija imati dosta uspeha. Nošeni naletom patriotizma, krenuli smo londonskim ulicama u potrazi za nekom kladionicom.

Nije nas gonio motiv da uzmemo lovu, ali kako smo već u imperijalističkoj Britaniji, zašto ne bismo olakšali kraljičinu kasicu za koju funtu.

Srećom, kladionica ima na svakom koraku pa nam nije trebalo mnogo da nabasamo na obližnji „Vilijam Hil“. S obzirom na bogato iskustvo klađenja u rodnoj nam grudi, osetili smo se kao kod kuće.

- Dobar dan, gospodine, izvolite - ljubazno me je dočekao mladić koji prima uplate.
- Dobar dan, hteo bih da se kladim na neke olimpijske sportove - pokušao sam da se napravim naivan. Kao da ne znam da primaju opklade na sve živo, pa i na to da ću popiti svako pivo ikad napravljeno na Ostrvu.

- Koje sportove biste želeli da igrate?
- Pa-a-a-a, recimo da će Đoković, Čavić i vaterpolisti Srbije osvojiti zlatne medalje.

Momak se odmah bacio na posao, ali ni „Vilijam Hil“ nije predvideo ovakvu opkladu.
- Za Čavića ćete na jednu uloženu funtu dobiti šest, Đokovića nemam u ponudi, a vaterpolo... šta vam je to? - reče on.

- Ne znaš šta je vaterpolo? Zaboravi konje, sinko, nema to veze s tim vašim polom... Ma, zaboravi. Kako, bre, nema kvote za Đokovića? Zovite nekog u centrali - zavapio sam.

Bio sam dovoljno autoritativan i dečko je odmah uzeo telefon u ruke. Posle desetak sekundi dobili smo i kvotu na Novaka - 13/8.

- Tako te volim. Ajde mi sad sračunaj, ‘leba ti, koliko ću da dobijem na pet funti.
Trenutak kasnije dobio sam odgovor - malo više od 90 funti.
Novače, Milorade, neka je sa srećom!

SPECIJALNI IZVEŠTAČI KURIRA sa 30. letnjih olimpijskih igara

Milan Rašević zoom Milan Rašević

Milorad: Hrana je super

Srpski plivač Milorad Čavić preko svog bloga sa svojim fanovima deli iskustva iz olimpijskog sela.

„Zadovoljan sam ishranom. U trpezariji, koja je napravljena za 5.000 ljudi, mogu da biram hranu iz pet do šest svetskih kuhinja i, naravno, „Mekdonalds“. Selo nam pruža sve što nam je potrebno, neograničenu hranu i piće, vešernice, zabavu, transport“, napisao je Čavić.

Tiketi pisani rukom

Prvo iskustvo s klađenjem u Engleskoj malo me je i iznenadilo. Dok u srpskim kladionicama tikete dobijate odštampane, ovde je malo drugačije.

Tradicija, ta neprevaziđena institucija ovog podneblja, uplela je prste i u klađenje, pa su i tiketi ispisani rukom. Što je još bolje, u slučaju dobitka ne morate se vraćati na isto mesto, već novac možete podići u bilo kojoj ekspozituri „Vilijam Hila“.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh