• Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 1 6 1 1 Dustov F / Raja P 0 3 2 0
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 0 6 0 Keys, Madison 0 5 0
  • Washington, USA
    Black, Tornado Alicia 0 4 0 Diyas, Zarina 0 3 0
  • Washington, USA
    Bertens, Kiki 0 3 0 Cirstea, Sorana 0 5 0
  • Stanford, USA
    Tomljanovic, Ajla 0 1 0 Petkovic, Andrea 0 5 0
  • Vancouver, Canada
    De Voest, Rik 05:10 Jung, Jason
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 05:15 Ahn, Kristie
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 05:30 IP, Katherine
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chakravarthi, Rushmi 05:30 Singh, Ojasvinee
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sharma, Damini 05:30 Plipuech, Peangtarn
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Stojanovic, Jelena 05:30 Wang, Xi-Yao
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 06:00 Yevseyev, Denis
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 06:00 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khassanov, Roman 06:00 Huang, Liang-Chi
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 06:00 Chen, TI
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 06:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Baluu, Sharrmadaa 07:00 Chilumula, Nidhi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 07:00 Maheta, Eetee
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai, Nicha 07:00 Mukherjee, Amrita
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 07:00 Kim, Dabin
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pekhova, Polina 07:30 Ekshibarova, Vlada
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kyrpot, Olena 07:30 Bessonova, Vera
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yepisheva, Anastasiya 07:30 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kvatsabaia, Sofia 07:30 Malikova, Katya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Zhamiyeva, Dina 07:30 Monova, Polina
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 08:00 Kozyukov, Vitaly
  • Russia F5, Singles
    Chepelev, Alexandr 08:00 Khalil, Kamil
  • Russia F5, Singles
    Sabanin, Yan 08:00 Zhurbin, Alexander
  • Russia F5, Singles
    Galkin, Anton 08:00 Ivanov, Vladimir
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    HE, Chun-Yan 08:00 Saigo, Yukina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Lazareva, Margarita 08:00 Codino, Fiona
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi, Ana 08:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Skryabina, Margarita
  • Georgia F1, Singles
    Yagudin, Varis 08:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Georgia F1, Singles
    Vartanian, Suren 08:00 Markovic, Goran
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 08:30 Bhatia, Riya
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 08:30 Dadi Reddy, Mahitha
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 08:30 Reddy, Snehadevi S
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 08:30 Sawhney, Vanshika
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 09:00 Pokotilov, Boris
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 09:00 Karimov, Djurabeck
  • Kazakhstan F10, Singles
    Cukierman, Daniel 09:00 Kalovelonis, Markos
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Ghitescu, Andreea
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 09:00 Lancranjan, Patricia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Piran, Alessia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Van Der Meij, Charlotte 09:00 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 09:00 Czarnik, Paulina
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 09:00 Biryukov, Mikhail
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:00 Dmitriev, Kirill
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Frlicka, Michaela 09:00 Tomey, Ege
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Bardarova, Viktoria 09:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 09:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 09:00 Bukhanko, Anastasia
  • Russia F5, Singles
    Kiuamov, Timur 09:30 Polyakov, Vladimir
  • Russia F5, Singles
    Fufygin, Mikhail 09:30 Shatskiy, Ilia
  • Russia F5, Singles
    Desyatnik, Anton 09:30 Safiullin, Roman
  • Russia F5, Singles
    Saplin, Kirill 09:30 Levine, Andrei
  • Romania F10, Singles
    Coman, Robert 09:30 Marin, Teodor Nicolae
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 09:30 Sulea, Tudor Cristian
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 09:30 Jecan, Mircea-Alexandru
  • Romania F10, Singles
    Civarolo, Matteo 09:30 Bourgue, Mathias
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 09:30 Ricca, Giorgio
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Lis, Nikita
  • Lithuania F1, Singles
    Colella, Alessandro 09:30 Hamou, Maxime
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 09:30 De Weerdt, Olaf
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu, Daniela 09:30 Manekina, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Dmitrieva, Ksenia 09:30 Prosperi, Valeria
  • Georgia F1, Singles
    Manafli, Aykhan 09:30 Molina, Emanuele
  • Georgia F1, Singles
    Bakshi, Aleksandre 09:30 Badanov, Dmytro
  • Georgia F1, Singles
    Oztuzun, Can 09:30 Wojnar, Bartosz
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 09:30 Griekspoor, Scott
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 10:00 Raina, Ankita
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Kai Lin 10:00 Zhu, Lin
  • Cortina, Italy
    Hossam, Karim 10:00 Lapentti, Giovanni
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 10:00 Namigata, Junri
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 10:00 Krajinovic, Filip
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 10:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 10:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 10:00 Uberalova, Petra
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 10:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Zovincova, Vendula 10:00 Dinu, Cristina
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 10:00 Puttergill, Calum
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 10:00 Pjevcevic, Petar
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 10:00 Rohanova, Petra
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 10:00 Arovin, Oleksiy
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 10:00 Arguello F / Behar A
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 10:00 Jevtic, Slobodan
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 10:00 Turati, Anna
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:00 Proese, Natalie
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 10:00 Clerici, Giada
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Stresnakova, Katarina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hrabalova, Kristyna 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 10:00 Tehrani, Tina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tang, Hao Chen 10:00 Tian, Ran
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Yang, Zhaoxuan 10:00 Han, Xinyun
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 10:00 Bagnis, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Przysiezny, Michal 10:00 Safwat, Mohamed
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 10:00 Ymer, Elias
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Ilhan, Marsel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 10:30 Grigoryan, Anna
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yashina, Ekaterina 10:30 Gabueva, Angelina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lodikova, Daria 10:30 Ianchuk, Olga
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 10:30 Paigina, Marta
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 10:30 Lyuksheva, Polina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Csoregi, Ilka
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 10:30 Muntean, Victoria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Honigova, Sandra 10:30 Radanovic, Dejana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Virtanen, Eveliina 10:30 Lysakova, Antonina
  • Segovia, Spain
    Wang, Chuhan 10:30 Granollers-Pujol, Gerard
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Joronen, Elina 10:30 Belova, Natalia
  • Segovia, Spain
    Lopez-Perez, Enrique 10:30 Serra, Florent
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 10:30 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Anil, Cemre 10:30 Tari, Burcu
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    YE, Qiu YU 10:30 Omae, Akiko
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamenkovic, Dunja 10:30 Fridman, Olga
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Boz, Oyku 10:30 Saitova, Anastasiya
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Slovak Republic F3, Singles
    Carpenter, Jack 11:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Rumler, Robert 11:00 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:00 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:00 Kellovsky, Dominik
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 11:00 Moreno-Higueras, Rafael
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:00 Saveliev, Andrey
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 11:00 Komakhidze, Beka
  • Russia F5, Singles
    Gilmutdinov, Salikh 11:00 Korshunov, Stanislav
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 11:00 De Schepper, Kenny
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:00 Ontica, Cosmin
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 11:00 Antonescu, Vasile
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:00 Szekely, Andras
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 11:00 Cociasu, Andrei
  • Spain F20, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 11:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F20, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 11:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 11:00 Feler, Melik
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Novoselova, Polina
  • Lithuania F1, Singles
    Garcia-Roman, Marc 11:00 Glancy, Daniel
  • Lithuania F1, Singles
    Radziukynas, Augustas 11:00 Dembek, Michal
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Lister, Cornelia 11:00 Van De Velde, Bernice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Berge, Kathrine 11:00 Suvrijn, Jade
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 11:00 DI Maro, Marco
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 11:00 Chen, Chaoyi
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 11:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:00 Grabul, Dimitar
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 11:00 Popova, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Andriashvili, Latavra 11:00 Pinto, Giorgia
  • Denmark F2, Singles
    Grills, Jacob 11:00 Reinwein, Sami
  • Denmark F2, Singles
    Boe-Wiegaard, William 11:00 Blomgren, Tobias
  • Denmark F2, Singles
    Lootsma, Niels 11:00 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 11:00 Arends, Sander
  • Georgia F1, Singles
    Mick, Peter 11:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 11:00 Markovic G / Taweel I H
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 11:00 Cant, Louis
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:20 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 11:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:20 Setkic, Aldin
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 11:20 Hajek, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 11:20 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 11:20 Hernych, Jan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kato, Miyu 11:30 Zheng, Saisai
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Jakupovic, Dalila 11:30 Adamczak, Monique
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Suk, Natalie 11:30 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 11:30 Moser, Lisa Maria
  • Spain F20, Singles
    Calvo Eman, Ferran 11:30 Dauzet, Romain
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Doroshina, Olga 11:30 Kostova, Elitsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 11:30 Barbiero, Cecilia Maria
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Simic, Jelena 11:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Boeykens, Elyne 11:30 Sabino, Lisa
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kaminkova, Katerina 11:30 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 11:30 Wikkerink, Janneke
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Aleshcheva, Vera
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Okamura, Kyoka 11:30 Kolar, Nastja
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 11:30 LU, Jia-Jing
  • Germany F10, Singles
    Pel, David 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Masur, Daniel
  • Germany F10, Singles
    Christ, Constantin 12:00 Baumann, Moritz
  • Germany F10, Singles
    Galdon, Pablo 12:00 Wehnelt, Kai
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 12:00 Pavic M / SA A
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Simon, Tobias
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 12:00 Virali Murugesan, Ranjeet
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khabibulin, Timur 12:00 Prudnikau, Aliaksandr
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 12:00 Abiyev, Kuatbek
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 12:00 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 12:00 Leshem, Edan
  • Serbia F7, Singles
    Ciric, Nikola 12:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Jandric, Darko 12:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 12:00 Vucic, Ilija
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Surdeanu A I / Szatmari A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ciufrila R / Ghitescu A 12:00 Mitrea R / Vladutu A M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ionescu S / Lancranjan P 12:00 Lavrikova E / Piran A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:00 Ponomareva, Daria
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Nazarova, Gyulnara 12:00 Runcha, Adrija
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 12:00 Knoll, Xenia
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 12:00 Chiudinelli, Marco
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 12:00 Balleret, Benjamin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 12:00 Vorontsova, Victoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Drew, Jazzamay 12:00 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 12:00 Durmus, Aysenur
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Brouleau, Lou 12:00 Sezer, Melis
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 12:20 Haase, Robin
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 12:30 Lago, Tommaso
  • Slovak Republic F3, Singles
    Sproch, Dominik 12:30 Toledo Bague, Pol
  • Italy F25, Singles
    Rizzuti, Giovanni 12:30 Bega, Alessandro
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fabian, Patrik 12:30 Urbanija, Mike
  • Italy F25, Singles
    Giorgini, Daniele 12:30 Mager, Gianluca
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:30 Papasidero, Lorenzo
  • Russia F5, Singles
    Vaks, Mikhail 12:30 Alekseenko, Gleb
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kremen I / Lertcheewakarn N 12:30 Namigata J / Wang Y
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 12:30 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Holert, Katharina 12:30 Adler, Lou
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Buchina, Yana 12:30 Ponomar, Lisa
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Argyelan, Csilla 12:30 Cuk, Pia
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Roy, Matthieu
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Ditlev M / Noe J 12:30 Ejdesgaard M / Grage M
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 12:30 Adomavicius L / Stropus J
  • Lithuania F1, Doubles
    Kaldawi S / Scott J 12:30 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 12:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi A / Petriashvili M 12:30 Degtiareva V / Manekina E
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Hansson, Gustav
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 12:30 Holm A / Shabib M
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:30 Ferrigno M / Ferrigno N
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 12:30 Harajchi, Aria
  • Georgia F1, Doubles
    Dolidze N / Khmiadashvili M 12:30 Oztuzun C / Plattes C
  • Georgia F1, Doubles
    Davitadze D / Javakhishvili G 12:30 Dmitriev M / Vartanyan S
  • Georgia F1, Doubles
    Kvernadze D / Metreveli I 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Barrois K / Thorpe L 12:30 Buzean D / Fernandez Rabener A
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:40 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 12:40 Reuter, Yannik
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 12:40 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 12:40 Safranek, Vaclav
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 12:40 Arguello, Facundo
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 13:00 Monaco, Juan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Erika 13:00 Liu, Fangzhou
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Nejedly P 13:00 Beck K / Kekercheni F
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Yuxuan 13:00 Zhang, Ling
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Jurikova, Lenka 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 13:00 Poznikhirenko, Ganna
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Tarasova A / Zakarlyuk M 13:00 Heinova A / Vrbenska A
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 13:00 Lestienne, Constant
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Muchova, Karolina 13:00 Vajdova, Natalia
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Peckl, Kerstin 13:00 Kotelesova, Barbara
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 13:00 Kolb M / Kolb N
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanasugarn, Tamarine 13:00 Wang, Qiang
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Liang C / Yang Z 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Belgium F9, Doubles
    Nematzadeh K / Tourlousse A 13:00 Gille S / Hoang A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:20 Junaid R / Venus M
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 13:20 Klein, Brydan
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Cox, Daniel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 13:30 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 13:30 Kazionova, Ekaterina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 13:30 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 13:30 Grinchishina, Alexandra
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 13:30 Mun, Viktoryia
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 13:30 Fatic, Nerman
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 13:30 Daljev P / Milojevic D
  • Serbia F7, Doubles
    Chettar M / Chettar Y 13:30 Borroni A / Rossi M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Fetecau I / Oante I
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 13:30 Csoregi I / Mihaila A B
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic B / Radosavljevic T 13:30 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Scholsen, Helene 13:30 Nylund, Nanette
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Burk, Birgit 13:30 Nancarrow, Alexandra
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Rubini, Stefania 13:30 Meliss, Verena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 13:30 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 13:30 Njoze, Mirabelle
  • Germany F10, Singles
    Michaelis, Thorben 13:30 Schonenberg, Tom
  • Germany F10, Singles
    Gerch, Lucas 13:30 Kaczynski, Kevin
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Hassan, Benjamin
  • Segovia, Spain
    Rice, David 13:30 Edmund, Kyle
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 13:40 KAS C / Kohlschreiber P
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 13:50 Coric, Borna
  • Italy F25, Singles
    Chiurulli, Daniele 14:00 Borella, Filippo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 14:00 Filipsky, Jakub
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:00 Turco, Andrea
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 DI Ienno, Damiano
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 14:00 Simcak, Juraj
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Kosec I / Poplavskyy S
  • Russia F5, Doubles
    Akhmetshin A / Perfilov A 14:00 Boborykin A / Kiuamov T
  • Russia F5, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 14:00 Fufygin M / Polyakov V
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 14:00 Virgili, Adelchi
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Smirnov, Artem
  • Liberec, Czech Republic
    Monteiro, Thiago Moura 14:00 Gombos, Norbert
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:00 Mina, Gianni
  • Romania F10, Singles
    Richard, Antoine 14:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Crapcenco, Andrei 14:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Ciorcila, Patrick 14:00 Torebko, Peter
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Ozga J / Zander N 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Wulcan, Paulina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Kairi, Angeliki 14:00 Poikajarvi, Rebecca
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Melsted C L / Rasmussen A S 14:00 Chimura N / Lister C
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 14:00 Colella A / Ricca G
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Haakansson E / Karst F
  • Lithuania F1, Doubles
    Malakauskas S / Zemaitelis K 14:00 Bugailiskis M / Tverijonas A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:00 Napolitano, Stefano
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Chen C / Kadagidze A 14:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 14:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte A / Moroi C 14:00 Krivoshapov K / Puskkarevsky A
  • Denmark F2, Singles
    Manafov, Vladyslav 14:00 Arvidsson, Isak
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Goransson, Andre
  • Germany F10, Singles
    Meinecke, Jonas 14:00 Vagnozzi, Simone
  • Denmark F2, Singles
    Schutt, Leon 14:00 Galskov, Tobias
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 14:00 Tsivadze, George
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Andujar, Pablo
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Danis M / Kellovsky D 14:30 Shcherba V / Ursu V
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Krejsova P / Skamlova C 14:30 Dinu C / Njiric S
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 14:30 Esen H / Esen L
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Jablonovska, Jana 14:30 Morgosova, Karin
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Holanova N / Stresnakova K 14:30 Hrabalova K / Mayerova M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Pradova M / Rohanova P 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 14:50 Obry, Julien
  • Germany F10, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Lenz, Julian
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 15:00 Knowle J / Marach O
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 15:00 Bubka, Sergei
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 15:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 15:00 Lyuksheva P / Paigina M
  • Serbia F7, Doubles
    Raspudic F / Saraydarpour S 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jevtic S / Zaninovic L
  • Serbia F7, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 15:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Djurdjevic B / Navarro S 15:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Honigova S / Muntean V 15:00 Simion O G / Talaba G
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Prati F / Truca I
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:00 Chernetsova D / Iakovleva A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 15:00 Melander, Hilda
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 15:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 15:00 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 15:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 15:00 Dehaen, Thomas
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 15:00 Martens S / Merckx J
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 15:20 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:20 Pashanski, Boris
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:20 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F25, Singles
    Della Tommasina, Davide 15:30 Estevez, Maximiliano
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 15:30 Milko M / Voscek M
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:30 Farcas I / Turcu M L S
  • Romania F10, Doubles
    Ontica C / Stelian R A 15:30 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:30 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Germany F10, Singles
    Negritu, Christoph 15:30 Mijic, Ivo
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 15:30 Plotniy, Andrei
  • Lithuania F1, Singles
    Sakinis, Dovydas 15:45 Vibert, Francois Arthur
  • Washington, USA
    Berrer, Michael 16:00 Sock, Jack
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Kamke, Tobias
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 16:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 16:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 16:00 Duckworth, James
  • Washington, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Becker, Benjamin
  • Washington, USA, Doubles
    Abanda F / Rogers S 16:00 RAE J / Smith A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ogata, Haine 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 16:00 Sipek, Natalija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zhang, Ying 16:00 Prenkovic, Linda
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Peng, Shuai
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Razzano, Virginie
  • Washington, USA
    Watson, Heather 16:00 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 16:00 Erakovic, Marina
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 16:00 Ellison R / Ellison S A
  • Washington, USA, Doubles
    King V / Townsend T 16:00 Litvak L / Mueller A
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 16:00 Hanescu, Victor
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 16:00 Rogowska, Olivia
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Stephens, Sloane
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 16:00 Murray J / Peers J
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Harrison, Catherine 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Mills, Danielle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Smith, Maria 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Suomalainen, Piia 16:00 Watanabe, Hirono
  • Washington, USA, Doubles
    Kuwata H / Nara K 16:00 Slater N / Webley-Smith E
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 16:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 16:00 Cabal J S / Marrero D
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 16:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F12, Singles
    Manzanares, Facundo 16:00 Coria, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 16:30 Sabino L / Savoretti A
  • Germany F10, Singles
    Belot, Constantin 16:30 Kahlke, Jannis
  • Serbia F7, Doubles
    Jandric D / Pjevcevic P 16:30 Arneodo R / Harvey L I
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 16:30 Michalicka, Marek
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 16:30 De Sutter, Justine
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Hofer V / Ladurner J 16:30 Barbiero C M / Bastianello L
  • Germany F10, Singles
    Hocevar, Ricardo 16:30 Mokrzycki, Marco
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Giorgetti, Filippo
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:00 Herbring N / Stoica A
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Italy F25, Doubles
    Lulli G / Schold T 17:00 Fago M / Mazzella M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kleinsteuber T / Vorih S 17:00 Bogdan E / Jani R-L
  • USA F22, Singles Qualifying
    Styslinger, Mac 17:00 Kan, Maksim
  • USA F22, Singles Qualifying
    Harrington, Hunter 17:00 Lunn, Justin
  • USA F22, Singles Qualifying
    Monette, Samuel 17:00 Kirchheimer, Strong
  • Spain F20, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles Qualifying
    Chappell, Nick 17:00 Reese, Hunter
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Uspensky, Dennis
  • USA F22, Singles Qualifying
    DEL Nunzio, Richard 17:00 Vega, Quinton
  • Spain F20, Doubles
    Herrera R / Zapata Miralles B 17:00 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Aragon Domenech M / Calvo Milla I 17:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:00 Chiesa, Deborah
  • Spain F20, Doubles
    Nieto A / Ventura-Martell F 17:00 Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A
  • Belgium F9, Singles
    Smalyanyy, Filipp 17:00 Rochus, Olivier
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 17:30 Begemann A / Haase R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Rohira T 17:30 Boubelikova J / Pertusa Garcia L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Sammons M / Shaulskaya A 17:30 Fayol C / Romeo C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Alves Pereira Valle M / Pereira A R E 17:30 Cristian J A / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Romania F10, Doubles
    Coman R / Torebko P 17:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kiro, Lynn 17:30 Harris, Samantha
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:30 Samir, Sandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 17:30 Norris, Marie
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Okuno, Ayaka 17:30 Guarachi, Alexa
  • Argentina F12, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 17:30 Monzon, Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 17:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F12, Singles
    Sanchez, Rodrigo 17:30 Sborowitz, Matias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 18:00 Tomova, Viktoriya
  • USA F22, Singles
    Hiltzik, Jared 18:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F22, Singles
    Surreaux, Arthur 18:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Martin, Toby
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 18:00 Rossier, Simeon
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Germany F10, Doubles
    Schmid T / Schonenberg T 18:30 Lenz J / Poerschke L
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Valeriano, Alex
  • Spain F20, Singles
    Estruch Mano, David 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Eames, Jake
  • Spain F20, Doubles
    Kozlov N / Sanchis-Hernandez E 18:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 18:30 Blonda M / Gelade P
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 19:00 Crepaldi, Erik
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Gisonna A / Pera C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic P / Zhang Y 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 D'Oliveira E / Ogata H
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 19:00 Smith, John-Patrick
  • Vancouver, Canada
    Sarkissian, Alexander 19:00 Buchanan, Chase
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 19:00 Thompson, Jordan
  • Vancouver, Canada
    Reid, Matt 19:00 Evans, Daniel
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 19:00 Millot, Vincent
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 19:00 Saville, Luke
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada
    Kokkinakis, Thanasi 19:00 Wang, Jimmy
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 19:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 19:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 19:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 19:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 19:00 Wickmayer, Yanina
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 19:00 Ivanovic, Ana
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 19:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 19:00 Hantuchova, Daniela
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Puig, Monica
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Stanford, USA, Doubles
    Garcia C / Zhang S 19:00 AHN K / Zhao C
  • Stanford, USA, Doubles
    Ormaechea P / Wozniak A 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 19:00 Wolmarans, Fritz
  • Vancouver, Canada
    Giron, Marcos 19:00 Collarini, Andrea
  • Vancouver, Canada
    Odesnik, Wayne 19:00 Smith, Connor
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Hermoso X 19:00 Harrison C / Weatherholt M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Altick F / Sharma A 19:00 Oosterhout E / Profit E A A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 COX S / Simmons S
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Collie N / Kopinski M 19:00 Hine K / Smith K N
  • Stanford, USA
    Williams, Venus 19:00 Kania, Paula
  • Argentina F12, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 DI Aloy, Stefano
  • Argentina F12, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 19:00 Perez Mota, Mauricio
  • Stanford, USA, Doubles
    Osaka M / Shamayko M 19:00 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Schaeder L 19:30 Haddad Maia B / Lottner A
  • USA F22, Singles
    Nava, Eduardo 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • USA F22, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 20:00 Chaplin J / Ghasya F
  • USA F22, Doubles
    Silverman C / Vega Q 20:00 Ansari A / Harrington H
  • Argentina F12, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Manzanares F / Pini S E
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Monzon I / Varrone E
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 21:15 Zito, Ettore
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Efferding J / Goldhoff G
  • USA F22, Doubles
    Reese H / Schipanski J 22:00 Bushamuka W / Gomez A
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Kirchheimer S / Nakagawa N

Ništa od zlata

Đoković poražen od Mareja u borbi za finale OI

Tenis

Autor:

Meč je trajao dva sata. U prvom setu, teniseri su bili potpuno izjednačeni do završnice koja je pripala domaćem teniseru. Na skorro isti način borba se vodila i u drugom setu, samo što je u poslednjem gemu Marej bio još ubedljiviji

Novak Đoković, Endi Marej

LONDON - Najbolji srpski teniser svih vremena, Novak Đoković nije uspeo da savlada Endija Mareja u borbi za finale olimpijskog turnira, izgubio je meč sa 2:0 (7:5, 7:5). Meč je trajao dva sata. U prvom setu, koji je trajao 55 minuta, teniseri su bili potpuno izjednačeni do završnice koja je pripala domaćem teniseru.

U nastavku, Marej i Đoković su opet igrali "gem za gem", a publika je mogla da uživa u odličnim potezima. Posle 4:4, Marej je poveo sa 5:4, a Đoković je servirao za ostanak u meču. Servirao je odlično i bilo je 5:5. Đoković je imao prednost od 40:30 na servis protivnika, ali je Marej zatim dobio tri naredna poena i poveo sa 6:5. Nole je servirao, a Marej više nije grešio, pa je poveo sa 30:0 i 40:0 i napravio brejk za ulazak u finale...

Tok meča

0:1 vodi Marej Prvi servis pripao je Endiju Mareju kao i prvi gem meča za vođstvo od 1:0. Idealni uslovi za igru Centralni teren dupke pun...

1:1 izjednačenje Marej propušta brejk šansu... Novak servira, ali čini se da Marej ima početnu inicijativu, što nije ni malo čudno kada je Novak u pitanju, koji često "igra na odloženo paljenje". Posle 15:40, izjednačnje 40:40 prednost ima Novak spašava gem i izjednačuje 1:1

1:2 Marej dobija treći gem. Britanac odlično serviraa pa mu nijee teško da i ovaaj gem dobije s nulom.

2:2 Bije Marej al bije i Nole, koji servira ništa lošije od svoga protivnika 40:0 izjednačenje 2:2

2:3 za Mareja... Novak dolazi u šansu za brejk vodi 30:15 na Marejev servis...ali greši i Britanac izjednačuje na 30:30..Velika bitka se razvila na terenu. Ipak Marej uspeva da se odbrani od Novakovih napada i osvoji gem na svoj servis.

3:3 Novak čuva svoj servis odolevajući Marejevim napadima, koji za sa ima laganu inicijativu

3:4 za Mareja... 40:40 Đus na Britančev servis, Novak igra sve bolje i bolje, ali nekontrolisano jak forhend šalje lopticu van i donosi Mareju prednost....Opet izjednačenje..Ipak posle veelike bittke Marej uspevaa da osvoji gem i povede sa 3:4

4:4 nastavljena je igra geem za gem..Novak siguran, kao i Marej koji na svom serissu opet dolazi do vođstva 4:5...Nole servira za ostanak u setu, što mu je uspelo bez mnogo problema 5:5.

5:6 Marej na propušta svoje prilike povećava prednost naa 5:6...

Novak servira za izjednačenje i taj-brejk 15:15....Loš prvi servis, drugi mu prolazi, raazmena udaraca i mreža pomaže Mareju za vođstvo 15:30...Ponovo Nole loš na prvom servisu, ali na svu sreću ovog puta mreža zaustavlja Marejev udarac...30:30.... Posle Novakovog sevisa, Britanac izlazi na mrežu i uspeva da poentira ...

5:7 Marej ima brejk i set loptu loptu, koju na žalost uspeva da iskoristi 5:7 i 0:1 u setovima...

Drugi set

0:1 Novak propustio šansu za brejk...Novak je odlično počeo i ugrozio Marejev servis, ali nekoliko grešaka vratilo je u igru Britanca...40:40, koji uskoro spašava servis i osvaja pri gem drugog seta. Kao nikad pre Endi Marej uspeva da odlično reaguje u kriznim situacijama što mu u suštini donosi prednost nad Novakom 0:1

1:1 Iako je Britanac svojski zapeo da osokoljen publikom učini nešto više, Novak je ipak uspeo da izjednači na 1:1, a onda je imao priliku i za preokret, ali Marej opet dolazi do prednosti 1:2

3:3 u gemovvima Iako je rezulta izjednačen, Novak je počeeo mnogo bolje da igra, dok je njegov povećao broj neiznuđenih grešaka...Novak čini sve da dođe do prvog brejka...ima 0:30, 15:30, ali Marej ispaljuje serviss kao iz topa , preko 200 kilometara na sat...30:30, a Marej uz još jedan gromovit servis izbija Noletu adutee iz ruku i spaašava gem...Ništa od brejka 3:4 za Mareja

4:4 Svako na svome... Đoković brzo stiče vođstvo na svom servisu, ali Marej se ne predaje...Svestan opasnosti ne želeći da se kocka Novak sigurno dolazi do izjednačenja 4:4

4:5 Za Mareja, Nole opet nije iskoristio brejk šansu.... Novak opet ima  šansu za brejk, posle jedne greške Mareja uspeo je da izjednači da bi posle toga iznudi Mareju još jednu grešku, ali prednost za Novaka  poništava gromovit Marejev servis 40:40...uskoro Marej preokreće situaciju i osvaja gem. Po treći put u drugom setu Novak ne uspeva da realizuje brejk šansu...

5:5 Novak je na velikom iskušenju servira za ostanak u meču....15:15, 30:15...Lukav drugi servis 40:15 za Novaka.. Marej greši...na stadionu muk 5:5

5:6... Skoro da je i u Londonu pao mrak, ali meč se još uvek igra...i Novak opet u šansi za brejk 15:30..30:40...Velika borba i Marej ipak uspeva da izjednači 40:40, Nole se hvata za glavu...Marej ima prednost, koju pretače u gem i vođstvo od 5:6. Po četvrti put u setu Nole je bio nadomak brejka...

Pri ovakvom raspletu situacije Novaku je sve teže da ostane visoko skoncentrisan, to korisrti Marej koji uskoro dolaazi do tri meč lopte...0:40 na Noletov sevis...Nole je izgubio. 2:0 (7:5,7:5) .Marej ide u finale gde ga očekuje meč protiv Federera.

Novaku preostaje da utehu potraži u borbi za bronzanu medalju, gde gaa očekuje meeč protiv Arentinca Del Potra

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (45)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • bole bgd

    bole bgd

    Nastavi samo Novače da igraš defanzivno i ziheraški! Nisi ove godine dobio dosta lekcija zbog toga? Treba još? Ne može se dobijati mečevi bez ofanzive i agresivnosti. Pogledaj snimke svojih sjajnih igara iz 2011, to će ti biti najbolja lekcija.
    Sad možeš opet na more da nastaviš odmor. Dok su drugi vredno trenirali ti se slikaš po Medit ... više eranu sa turistima. Toronto? Ma koga to više interesuje!

    50 Odgovori 
  • novakov fan

    novakov fan

    Ruku na srce kako se spremao dobro i prolazi.Čini mi se da se više ja jedim no on.

    33 Odgovori 
  • aca sa rts-a

    aca sa rts-a

    Nole je bas podbacio!!!!!!! TUGA!!!!Mada nije izgledao razocarano, pa onda ne treba ni mi da budemo. U ovoj godini je obican prosek. Zao mi je sto nije igrao Nadal, on bi mogao do zlata lagano. E Nole , Nole, i Marej je za tebe postao nocna mora.

    31 Odgovori 

Poslednji komentar

  • u prolazu

    u prolazu

    E tu grešiš,profesionalni sport nije samo sport,to je POSAO. Svako ima loš dan na poslu ali Novak ima već pola godine loš dan. Ne verujem da bi mu iko zamerio kiks na olimpijadi ali 6 meseci loših igara kad god je se sretne sa nekim iz prvih 5-e to je previše. Prošle godine je pokazao koliko može, niko ne očekuje da stalno pobeđuje ali d ... više a uporno gubi od ljudi koje je koliko do juče "jeo za doručak"-ma daj, to nema veze s mozgom.
    Dečko se uljuljkao na lovorikama i tapšanje po ramenu mu neće pomoći da se trgne.A ako smatra da su pare koje je do sada zaradio dovoljne za do kraja života - e tu se vara...navikao je da zarađuje ali i da troši.
    Novak je suviše mlad i talentovan da bi sa 25 okačio reket o klin ali sa ovakvim pristupom igri neće stići daleko. I da, život je vrlo ozbiljna stvar a razmišljanje tipa "udri brigu na veselje" ne vodi do zelene grane ni Novaka ni bilo koga drugoga.
    Ali, nadajmo da će ovo i Novak shvatiti, šteta da talenat protaći uludo, ne zbog nas nego zbog sebe.

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Respekt prema Vladi i Vučiću, koji se odlučio za politiku koja je teža i izazovnija, ali je i jedini put Slobodan Petrović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh