• Tokyo, Japan, Doubles
    Cibulkova D / Flipkens K 1 3 6 11 1 1 Kops-Jones R / Spears A 2 6 4 13 2 2
  • Seoul, South Korea
    Gibbs, Nicole 1 1 6 2 1 Kovinic, Danka 1 6 4 2 1
  • Seoul, South Korea
    Kirilenko, Maria 0 6 2 0 Koukalova, Klara 1 7 1 1
  • Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 0 1 0 Jankovic, Jelena 0 2 0
  • Seoul, South Korea
    Kanepi, Kaia 07:50 Pliskova, Kristyna
  • Guangzhou, China
    Niculescu, Monica 08:00 Puig, Monica
  • Guangzhou, China
    Wang, Yafan 08:00 Zhang, Kai Lin
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Paolini, Jasmine 08:00 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 08:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 08:00 Szatmari, Agnes
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Barthel M / Minella M 08:05 Bogdan E / Kuwata H
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Dzehalevich, Ekaterina 09:00 Takahata, Kotomi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Shkudun, Anna 09:00 Kramperova, Katerina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Leykina, Polina 09:00 Vogt, Stephanie
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Peterson, Rebecca 09:00 Lottner, Antonia
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Brianti, Alberta 09:00 Arshinkova, Petia
  • Turkey F32, Singles
    Ehara, Hiroyasu 09:00 Koyama, Keita
  • Turkey F32, Singles
    Kiuamov, Timur 09:00 Heller, Peter
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 09:00 Apostol, Andrei Stefan
  • Turkey F32, Singles
    Bellier, Antoine 09:00 Boutillier, Remi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    You, Xiaodi 09:00 Stiteler, Alexandria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Rottmann, Nicole 09:00 Moser, Lisa Maria
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 09:05 Kirilenko M / Wickmayer Y
  • Guangzhou, China
    Hsieh, Su-Wei 09:15 Cornet, Alize
  • Guangzhou, China, Doubles
    DOI M / XU Y-F 09:15 Beck A / Martic P
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 09:30 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 09:30 Kasatkina, Darya
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Jastraunig, Lukas
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 09:45 Carli, Cristian
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Tiel, Elke 09:45 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 09:45 Smith, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:45 Trevisan, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 09:45 Balducci, Alice
  • Izmir, Turkey
    Shyla, Yaraslau 10:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 10:00 Gerasimov, Egor
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 10:00 Partl, Adrian
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 10:00 Adaktusson, Jacob
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 10:00 Grabul, Dimitar
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 10:00 Marc, Masa
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Ymer, Mikael
  • Serbia F13, Singles
    Antonescu, Vasile 10:00 Conkic, Petar
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Zagorac, Eva 10:00 Fett, Jana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Leweurs, Angela
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:00 Durguti, Besir
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lemmens, Elke 10:00 Primorac, Iva
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova, Vivien 10:00 Vorih, Stefanie
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:00 Ilkel, Cem
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pislak, Manca 10:00 Morgosova, Karin
  • Tokyo, Japan
    Suarez Navarro, Carla 10:00 Gavrilova, Daria
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 10:00 Muchova, Karolina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kolarova, Veronika 10:00 Jablonovska, Jana
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kuncikova, Lenka 10:00 Sumova, Diana
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 10:20 Chan C-W / Hsu C-Y
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 10:30 Kubler, Jason
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 10:30 Evtimova, Dia
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 10:30 Michel, Lara
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Tig, Patricia Maria 10:30 Kozlova, Kateryna
  • Trnava, Slovakia
    Volandri, Filippo 10:30 Rola, Blaz
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 10:30 Bodmer, Adrian
  • Turkey F32, Singles
    Nagao, Katsuki 10:30 Lee, Duck Hee
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 10:30 Brinkman, Nils
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 10:30 Pecotic, Matija
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 10:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 10:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 10:30 Collombon, Alix
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Tsuji, Kanami 10:30 Giovine, Claudia
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:30 Haider-Maurer, Andreas
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    De Bernardi, Clothilde 10:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Bhambri, Prerna 10:30 Wang, Yan
  • Guangzhou, China, Doubles
    Cornet A / Linette M 10:30 Thorpe L / Zhang K-L
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 10:30 Bacsinszky, Timea
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 11:00 Bejenaru, Karola Patricia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Cazeaux, Amandine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Heil, Anna Maria 11:00 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 11:00 Tan, Harmony
  • Izmir, Turkey
    Basic, Mirza 11:00 Kravchuk, Konstantin
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 11:00 Khachanov, Karen
  • France F19, Singles
    Halys, Quentin 11:00 Dubail, Julien
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 11:00 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 11:00 Kapshay, Veronika
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ponomar, Lisa 11:00 Horakova, Nikola
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 11:15 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 11:15 Fortuna, Claudio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 11:15 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 11:15 DI Giuseppe, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Jessica 11:15 Arcidiacono, Federica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 11:15 Prati, Federica
  • Tokyo, Japan
    Gajdosova, Jarmila 11:15 Wozniacki, Caroline
  • Izmir, Turkey
    Setkic, Aldin 11:30 Marchenko, Illya
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 11:30 Nekic, Tim
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 11:30 Mijic, Ivo
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 11:30 Arneodo, Romain
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:30 Kraljevic, Filip
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 11:30 Marti, Javier
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:30 Sulea, Tudor Cristian
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 11:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Serbia F13, Singles
    Trendafilov, Petar 11:30 Katic, Dejan
  • Sweden F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:30 Ivashka, Ilya
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 11:30 Borsos, Gabor
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 11:30 Pavic, Ante
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Rutarova, Eva 11:30 Vajdova, Nikola
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 11:30 Horackova, Gabriela
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 11:30 Krtenova, Sonja
  • Trnava, Slovakia
    Cecchinato, Marco 11:50 Ungur, Adrian
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 12:00 Fetecau, Irina
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 12:00 Pavic, Mate
  • Spain F27, Singles
    Lescure, Mick 12:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 12:00 Riba, Pere
  • Metz, France
    Kamke, Tobias 12:00 Goffin, David
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 12:00 Albot, Radu
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 12:00 Sijsling, Igor
  • Izmir, Turkey
    Brkic, Tomislav 12:30 Vorster, Tucker
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 12:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Totka, Naomi
  • France F19, Singles
    Guez, David 12:30 Jacq, Gregoire
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 12:30 Galdon, Mateo
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 12:30 Fomina A / Zaniewska S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 12:30 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B 12:30 Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 12:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 12:30 Dodin, Oceane
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 12:30 Dolonc, Vesna
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 12:45 Dettinger M / Raab D
  • Italy F32, Doubles
    Frigerio L / Portaluri G 12:45 Maden D / Maden Y
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 12:45 Hammond M / Smith M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Balducci A / Brescia G 12:45 Ferrando C / Rubini S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova B / Zagorac E 13:00 Fett J / Primorac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 13:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Melander H / Peterson R 13:00 Jani R-L / Shinikova I
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 13:00 Paquet, Chloe
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 13:00 Honcova, Michaela
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 Gigounon, Germain
  • Serbia F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:00 Bjelica, Ivan
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Jablonovska J / Muchova K 13:00 Domagala V / Dubska L
  • Serbia F13, Singles
    Dimov, Valentin 13:00 Djere, Laslo
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 13:00 Pantuckova, Gabriela
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 13:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 13:00 Zhang, Yukun
  • Sweden F4, Doubles
    Brunstrom J / Dubarenco M 13:00 Balaji N / Rosenholm P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 13:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:00 Marc M / Pislak M
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:00 Safwat, Mohamed
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 13:00 Buzkova, Radka
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Kerr J / Martin F 13:00 Rudnev V / Shyla Y
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Houbova A / Veverkova A 13:00 Kolarova V / Krejsova P
  • Metz, France
    Kohlschreiber, Philipp 13:20 Lorenzi, Paolo
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 13:20 Veic, Antonio
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 13:20 Bednarek T / SA A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 13:30 Kapas A / Koniusz B
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 13:30 Coric B / Pavic A
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Marti, Yann
  • France F19, Singles
    Boehler, Dominik 14:00 Authom, Maxime
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 14:00 Carballes Baena, Roberto
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 14:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:00 Mestach, AN Sophie
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 14:20 Viola, Matteo
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 14:30 Kraljevic F / Miocic F
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 14:30 Bizjak B / Stosic M
  • Croatia F18, Doubles
    Nekic T / Vidak A 14:30 O'Connell C / O'Mara J
  • Croatia F18, Doubles
    Bellotti R / Sinicropi R 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Serbia F13, Doubles
    Grabul D / Jotovski T 14:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Metz, France, Doubles
    Moser F / Satschko A 14:40 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:50 Fransen S / Haase R
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 15:00 Balleret B / Motti A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Daniels C / Michel L 15:00 Bara I / Mitu C-A
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 15:00 Crepaldi E / Jahn J
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Versteeg, Kelly 15:00 Yerolymos, Margot
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Argentina F18, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Moreno, Federico 15:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 Hajek, Jan
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 15:30 Inzerillo J / Rice D
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer Y / Dolonc V 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 15:40 Pouille, Lucas
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:00 Inglot D / Mergea F
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ponchet, Jessika 16:00 Roemer, Charlotte
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Bredl N / Moroi C
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Cazeaux A / Wang X-Y 16:00 Belhadj S / Benaissa A
  • Metz, France
    Struff, Jan-Lennard 16:00 Chardy, Jeremy
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 16:00 Neis, Fabricio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Denisenko, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 16:00 Andrady, Arantxa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 16:00 Clezar, Guilherme
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Beck K / Zelenay I 16:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Haddad Maia, Beatriz 16:30 Rus, Arantxa
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 16:30 Desein, Niels
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 16:30 Boborykin A / Kiuamov T
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 16:30 Bellier A / Bodmer A
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 16:30 Clayton S / Gabb R
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:30 Granollers-Pujol G / Samper-Montana J
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 16:30 Casanova, Hernan
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Canada F11, Singles
    Shane, Ryan 17:00 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 17:00 Bois, Michael
  • Canada F11, Singles
    Juneau, Isade 17:00 Bourchier, Harry
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Honcova M / Niedmers N
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Mantilla, Felipe
  • Spain F27, Doubles
    Lescure M / Willis M 17:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Collarini A / Lama G 17:00 Mello H / Scarpelli G
  • Metz, France, Doubles
    Chardy J / Rosol L 17:20 Marray J / Murray J
  • Campinas, Brazil
    Mina, Gianni 17:20 Silva, Caio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 17:30 Lukic, Vojislava
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bacquie, Alice 17:30 Saez Larra, Olga
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Heil A M / Peckl K 17:30 Rigozzi C / Riley A
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi H / Boudjadi Y 17:30 Curovic T / Totka N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 17:30 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 17:30 Selvarajoo, Theiviya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 17:30 Sizikova, Yana
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 18:00 Monfils, Gael
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Klasen C / Uebelhoer C 18:00 Boeykens E / Versteeg K
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 18:00 Cressa M F / Monteferrario J-J
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 18:00 Casanova H / Torre E A
  • Canada F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 18:30 Hochwalt, Tyler
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 18:30 Tabilo, Alejandro
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 18:30 Siwy, Rudolf
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 18:30 Brouleau, Lou
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 18:40 Romboli F / Turini T
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Paul, Tommy
  • USA F25, Singles
    Dome, Andre 19:00 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Sandgren, Tennys
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 19:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Kaufinger I 19:00 Rogers M / Smallbone A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dancetovic E / Stojanovic J 19:00 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Easwaramurthi A / Lavrikova E 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Matos R / Zormann M 19:00 Andreozzi G / Duran G
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:30 Nieminen, Jarkko
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Kushnirovich, Gary
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 20:00 King, Kevin
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Wolmarans, Fritz
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 20:00 Alvarez-Guzman M / Zornosa S
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 20:30 Brymer, Gage
  • USA F25, Singles
    Baughman, Deiton 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 20:30 Trombetta, TY
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 20:30 Silverman C / Vega Q
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Doubles
    Peliwo F / Skripnik D 21:30 Bourchier H / Krainik P
  • USA F25, Singles
    Thompson, Clay 22:00 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F25, Singles
    Ouellette, Greg 22:00 Jenkins, Jarmere
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 22:00 Dadamo J / Sandgren T
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 22:00 Struvay, Eduardo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 22:00 Galdos S / Trungelliti M
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 22:30 Klec, Ivo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 23:20 King K / Spir J-C

Neobična akcija

Dresove farbaju navijačkom krvlju!

Fudbal

Autor:

Vitorija iz Baije crvenu boju na dresu zamenila belom, a kako navijači budu donirali krv, tako će se bojiti i pruge

Vitorija iz Baije, dresovi, bela boja, krv, navijači, donacija,

Plakat za kampanju Vitorije iz Baije

Pumpaj!
Brazilski drugoligaš Vitorija iz pokrajine Baija, koji punih 113 godina nastupa u crveno-crnim dresovima, odlučio je da ubuduće nose crno-belu kombinaciju sve dok navijači ne doniraju dovoljno krvi i tako sami vrate autentične boje svog kluba!

Klub se nedavno uključio humanitarnu akciju, a čelnici su se dosetili kako da na najbolji mogući način afirmišu svoje navijače da dobrovoljno daju krv. Kako broj davalaca bude rastao, tako će bela boja na dresu postajati sve crvenija, a kad se skupi dovoljno krvi, Vitorija, za koju je nastupao i srpski internacionalac Dejan Petković, ponovo će imati crveno-crne dresove.


Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • Petar

    Petar

    odlican i domisljat potez! svaka cast

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Čim udariš sirotinju po džepu, to se smatra liberalizmom. Čudno je koliko se kod nas obožava lažni liberalizam Vesna Pešić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!