• Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Zhang, Ling 2 7 6 2 2 Zhang, Yuxuan 0 6 2 0 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Yang, ZI 1 7 2 0 1 Tang, Hao Chen 1 6 6 1 1
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Kuwata, Hiroko 2 7 6 2 2 Hayman, Emma 0 5 4 0 0
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Date-Krumm, Kimiko 6 6 Imanishi, Miharu 6 6
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Jorovic, Ivana 1 7 2 1 Doi, Misaki 0 5 4 0
  • Korea F1, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 1 6 2 1 Kim, Cheong-Eui 0 2 1 0
  • Shenzhen, China
    Mektic, Nikola 0 4 3 0 Lacko, Lukas 1 6 5 1
  • Shenzhen, China
    Weintraub, Amir 0 6 4 0 Reid, Matt 2 7 6 2
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Liu, Chang 0 2 4 0 0 Chan, Yung-Jan 2 6 6 2 2
  • Seoul, Doubles W-C50-KOR-01A
    Chan C-W / Chuang C-J 0 4 0 Hsieh S-Y / Rodionova A 0 1 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 0 6 0 Karimov, Djurabeck 0 6 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Fufygin, Mikhail 1 6 1 1 Ismailov, Temur 0 3 1 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Balaji, N. Sriram 0 4 0 Kozyukov, Vitaly 0 4 0
  • Seoul, Doubles W-C50-KOR-01A
    BAI A / Moore J 07:30 Pavlovic I / Pliskova K
  • Iran F6, Singles
    Androic, Toni 0 2 0 Rodriguez, Cristian 0 0 0
  • Iran F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 0 0 Musialek, Alexis 0 0
  • Seoul, Doubles W-C50-KOR-01A
    RAE J / Smith A 07:50 Jang S J / Lee S-R
  • Shenzhen, China, Doubles
    Baluda V / Kravchuk K 07:55 Sugita Y / Udomchoke D
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Hibino N / Jegiolka J 07:55 HAN X / Zhang K-L
  • Shenzhen, China, Doubles
    Meffert D / Puetz T 08:00 Myneni S / Peng H-Y
  • Seoul, Doubles W-C50-KOR-01A
    Gajdosova J / Sanders S 08:00 Alvarez-Teran M-F / Guthrie A
  • Korea F1, Doubles
    Neuchrist M / Roelofse R 08:00 Nagao K / Oku H
  • Iran F6, Singles
    Van Beem, Colin 08:00 Vaisse, Martin
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Majeric T / Webley-Smith E 08:10 Inoue M / Okadaue C
  • Korea F1, Doubles
    Cunha H / Nguyen D 08:15 Daniell M / Gabb R
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Wang B / Wang Yan 08:30 LIU C / Tian R
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Tang H C / Yang ZH 08:30 Zhang L / Zheng S
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-04A
    Okamura K / Xun F Y 08:30 Okuno A / Sumner A
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-04A
    Koshino Y / Nunome C 08:30 Flood E / Mladin D
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Sharipova, Sabina 08:30 Bychkova, Ekaterina
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Vasylyeva, Anastasiya 08:40 Bogdan, Ana
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Abduraimova, Nigina 08:40 Monova, Polina
  • Korea F1, Doubles
    CHO M H / Cho S-J 09:00 LEE H-T / Lim Y-K
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Sterenbach, Saray 09:00 LI, Huijie
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Honigova, Sandra 09:00 Prenkovic, Linda
  • Turkey F13, Singles
    Nys, Hugo 09:00 Meraut, Tristan
  • Turkey F13, Singles
    Podzus, Janis 09:00 Heller, Peter
  • Turkey F13, Singles
    Chile Fonte, Ricardo 09:00 Vovk, Stanislav
  • Turkey F13, Singles
    Rossier, Simeon 09:00 Zaitsev, Anton
  • Bucharest, Romania
    Rosol, Lukas 09:00 Simon, Gilles
  • Shenzhen, China, Doubles
    Delgado J / Muller G 09:10 Bolt A / Whittington A
  • Shenzhen, China, Doubles
    Groth S / Guccione C 09:10 Soeda G / Uchiyama Y
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Sirotkina, Marta 09:30 Allertova, Denisa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Laine, Emma 09:30 Dart, Harriet
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Collombon, Alix 09:30 Mori, Yuka
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Der Sypt, Elena 09:30 Cadar, Elena Teodora
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stotyka, Veronika 09:30 Boulter, Katie
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Soylu, Ipek 09:30 Camerin, Maria Elena
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Krunic, Aleksandra 09:30 Diatchenko, Vitalia
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Gabashvili T / Kukushkin M 10:00 Fognini F / Melzer J
  • Bucharest, Romania
    Ungur, Adrian 10:00 Istomin, Denis
  • Uzbekistan F2, Singles
    Safiullin, Roman 10:00 Molchanov, Denys
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 10:00 Bopanna R / Qureshi A U H
  • Egypt F15, Singles
    Vucic, Ilija 10:00 AL Taweel, Issam
  • Egypt F15, Singles
    Salaba, Libor 10:00 Amiri, Farzin Danny
  • Egypt F15, Singles
    Surchenko, Dmitry 10:00 Erguden, Umud Baris
  • Egypt F15, Singles
    Ilkel, Cem 10:00 Pehar, Antun
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Huber L / Husarova J 10:00 Lottner A / Zaja A
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Sadikovic, Amra 10:00 Schaefer, Anne
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Mrdeza, Tereza 10:00 Neuwirth, Yvonne
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jani, Reka-Luca 10:00 Jokic, Katarina
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:10 Kalovelonis M / Vasilenko A
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Kasatkina, Darya 10:10 Broady, Naomi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ushijima, Risa 10:30 Muntean, Victoria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Reichel, Lena 10:30 Fuentes, Camila
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Dean, Eleanor 10:30 Rodriguez, Victoria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Tehrani, Tina 10:30 Eklund, Mia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vdovenco, Anastasia 10:30 Kerfs, Deborah
  • Turkey F13, Singles
    Sato, Bumpei 10:30 Klegou, Alexis
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Murray J / Peers J 11:00 Bracciali D / Seppi A
  • Vercelli, Italy
    Peliwo, Filip 11:00 Eysseric, Jonathan
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Pervak, Ksenia 11:00 Smitkova, Tereza
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Knowle J / Pospisil V 11:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Vercelli, Italy
    Brown, Dustin 11:00 Cecchinato, Marco
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 11:00 Silva, Eden
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 11:00 Bowtell, Amy
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konig, Pia 11:00 Selakovic, Nevena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Prosperi, Valeria 11:00 Konotoptseva, Danielle
  • Vercelli, Italy
    Goffin, David 11:00 Travaglia, Stefano
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Ozgen, Pemra 11:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Kichenok, Lyudmyla 11:00 Katsitadze, Mayya
  • Italy F11, Singles
    Marcora, Roberto 11:00 Oliveira, Goncalo
  • Italy F11, Singles
    Vanni, Luca 11:00 Maden, Yannick
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Korzeniak, Anna 11:00 Paquet, Chloe
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Stiteler, Alexandria 11:00 Cascino, Estelle
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Wikkerink, Janneke 11:00 Ostapenko, Jelena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Schaeder, Laura 11:00 Van Der Hoek, Rosalie
  • Bucharest, Romania
    Haase, Robin 11:20 Youzhny, Mikhail
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Pashkova E / Poznikhirenko G 11:30 Grigoryan A / Sharipova S
  • Egypt F15, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 11:30 Chrysochos, Petros
  • Egypt F15, Singles
    Perchicot, Mathieu 11:30 Richard, Antoine
  • Egypt F15, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 11:30 Bretting, Dimitri
  • Egypt F15, Singles
    Gennaro, Dante 11:30 Petrovic, Danilo
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jaksic, Jovana 11:30 Shkudun, Anna
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Vogt, Stephanie 11:30 Mikulcic, Ema
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Uberalova, Petra 11:30 Teichmann, Jil Belen
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Fufygin M / Shofayziyev S 11:40 Gadomski P / Vardhan V
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Buchina Y / Gamiz A 11:40 Khabibulina A / Vasylyeva A
  • Barcelona, Spain
    Golubev, Andrey 12:00 Nishikori, Kei
  • Barcelona, Spain
    Cervantes-Huegun, Inigo 12:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Romeo, Caroline 12:00 Bryzgalova, Yulia
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 12:00 Raspudic, Franjo
  • Turkey F13, Singles
    Katayama, Sho 12:00 Podzus, Martins
  • Turkey F13, Singles
    Demois, Julien 12:00 Bubka, Sergei
  • Turkey F13, Doubles
    Vovk S / Zaitsev A 12:00 Heller P / Nys H
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Istomin D / Rosol L 12:20 Butorac E / Klaasen R
  • Vercelli, Italy
    Delic, Mate 12:20 Hajek, Jan
  • Vercelli, Italy
    Reissig, Nicolas 12:20 Starace, Potito
  • Stuttgart, Germany
    Radwanska, Agnieszka 12:30 Vinci, Roberta
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Luknarova, Zuzana 12:30 Kozlova, Kateryna
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Shymanovich, Iryna 12:30 Kania, Paula
  • Italy F11, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:30 Galdon, Pablo
  • Italy F11, Singles
    Sinicropi, Riccardo 12:30 Lokoli, Laurent
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Boualem, Josephine 12:30 Cheli, Camille
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sugnaux, Tess 12:30 Andrei, Stefana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Marti Riembau, Ariadna 12:30 Arcangioli, Manon
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Tona, Miriana 12:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Bucharest, Romania
    Monfils, Gael 13:00 Berankis, Ricardas
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Honigova S / Kerfs D 13:00 Fuentes C / Szlavikovics S
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Doroshina O / Pigossi L 13:00 Krejsova P / Smitkova T
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Shinikova, Isabella 13:00 Rus, Arantxa
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Malikova, Tereza 13:00 Hradecka, Lucie
  • Barcelona, Spain
    Montanes, Albert 13:20 Gulbis, Ernests
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Rodriguez V / Zacarias M 13:30 LI H / Tarpischeva A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Muntean V / Prenkovic L 13:30 Furukawa S / Ushijima R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Dean E / Hauer J 13:30 LEE P-C / Sterenbach S
  • Turkey F13, Doubles
    Patino L / Rossier S 13:30 Agostinelli B / Volfson D
  • Turkey F13, Doubles
    Klegou A / Margaroli L 13:30 Chergov V / Milushev P
  • Iran F6, Singles
    Pancaldi, Luca 13:30 Sborowitz, Matias
  • Iran F6, Doubles
    Castro M / Rodriguez C 13:30 Manuja R / Wagh A
  • Vercelli, Italy
    Guez, David 13:40 Edmund, Kyle
  • Vercelli, Italy
    Arnaboldi, Andrea 13:40 Ignatik, Uladzimir
  • Stuttgart, Germany
    Pavlyuchenkova, Anastasia 13:45 Sharapova, Maria
  • Marrakech, Morocco
    Meusburger, Yvonne 14:00 Cabeza-Candela, Estrella
  • Marrakech, Morocco
    Oprandi, Romina 14:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Laine E / Morgina A 14:00 Pradova M / Vrbenska A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cadar E-T / Payet P 14:00 Dart H / Dunne K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bamburac S / Selakovic N 14:00 Dong X / Konig P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Boulter K / Van Der Sypt E 14:00 Mori Y / Silva E
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Devvarman S / Pavic A 14:00 Huta Galung J / Robert S
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Krajicek M / Krunic A 14:00 Sirotkina M / Vrljic A
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    AL Nabhani F / Sezer M 14:00 Eraydin B / Soylu I
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 14:00 Jastraunig L / Rath M
  • Italy F11, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Oliveira G 14:00 Moritani S / Saito T
  • Italy F11, Doubles
    Frigerio L / Vanni L 14:00 Campo A / Giacalone O
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Schaeder L / Stemmer S 14:00 Van Der Meij C / Wikkerink J
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Scala C 14:00 Ostapenko J / Van Der Hoek R
  • Great Britain F9, Doubles
    Burton L / Willis M 14:00 Carter R / Peniston R
  • Great Britain F9, Doubles
    Haenle P / Majchrzak K 14:00 Eames J / Klein B
  • Bucharest, Romania
    Copil, Marius 14:20 Mathieu, Paul-Henri
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Ivakhnenko V / Jani R-L 14:30 Matteucci A / Rosatello C
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Knoll X / Mihaila A B 14:30 Grimm C / Teichmann J
  • Barcelona, Spain
    Verdasco, Fernando 14:30 Almagro, Nicholas
  • Barcelona, Spain
    Kohlschreiber, Philipp 14:40 Melzer, Jurgen
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 15:00 Hajek J / Martin A
  • Santos, Brazil, Doubles
    Pella G / Schwartzman D S 15:00 Gonzalez M / Molteni A
  • Egypt F15, Doubles
    Salaba L / Statzberger T 15:00 Altuna T / Hrbaty D
  • Egypt F15, Doubles
    Erguden U B / Ilkel C 15:00 Yuksel A / Yurtacan E
  • Egypt F15, Doubles
    Gennaro D / Jotovski T 15:00 Hossam K / Maamoun K-M
  • Egypt F15, Doubles
    Sobolta I / Surchenko D 15:00 Petrovic D / Vucic I
  • Stuttgart, Germany
    Ivanovic, Ana 15:00 Goerges, Julia
  • Stuttgart, Germany
    Jankovic, Jelena 15:00 Pennetta, Flavia
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 15:15 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Motti A / Starace P 15:20 Rondoni P / Travaglia S
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Dodig I / Melo M 15:20 Kubot L / Lindstedt R
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Glushko J / Peer S 15:20 Klemenschits S / Klepac A
  • Barcelona, Spain
    Robredo, Tommy 15:50 Cilic, Marin
  • Vercelli, Italy
    Cuevas, Pablo 16:00 Bolelli, Simone
  • Savannah, USA, Doubles
    Marx P / Mertinak M 16:00 Bagnis F / Bogomolov JR A
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Putintseva, Yulia 16:00 Karatantcheva, Sesil
  • Barcelona, Spain
    Giraldo, Santiago 16:00 Thiem, Dominic
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Arcangioli M / Sarrazin L 16:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cascino E / Paquet C 16:00 Cheli C / Peral M
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Eikeri, Ulrikke 16:00 Abanda, Francoise
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Muguruza G / Oprandi R 16:00 Buryachok I / Solovieva V
  • Brazil F3, Singles
    Turini, Thales 16:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Brazil F3, Singles
    Zampieri, Caio 16:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F3, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Sant'Anna, Bruno
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Errani S / Vinci R 16:15 Mircic T / Thorpe L
  • Santos, Brazil
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Santos, Brazil
    Coppejans, Kimmer 17:00 Michon, Axel
  • Savannah, USA
    King, Evan 17:00 Kuznetsov, Alex
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kontaveit, Anett 17:00 Gibbs, Nicole
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Marcinkevica D / Sasnovich A 17:30 Jankovic J / Kleybanova A
  • Brazil F3, Singles
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 17:30 Cuevas, Martin
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Rodionova, Anastasia 17:30 Townsend, Taylor
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Duval, Victoria 17:30 Kremen, Ilona
  • Mexico F1, Singles
    Meister, Nicolas 18:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Santos, Brazil
    Odesnik, Wayne 18:20 Eriksson, Markus
  • Savannah, USA
    Polansky, Peter 18:20 Marchenko, Illya
  • Santos, Brazil
    Pella, Guido 18:20 Gonzalez, Maximo
  • Stuttgart, Germany
    Kerber, Angelique 18:30 Suarez Navarro, Carla
  • Santos, Brazil
    De Bakker, Thiemo 18:30 Sorensen, Louk
  • Marrakech, Morocco
    Hercog, Polona 18:30 Van Uytvanck, Alison
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Gonzalez, Montserrat 18:30 Kovalets, Sofiya
  • Barcelona, Spain
    Nadal, Rafael 19:00 Dodig, Ivan
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kostova, Elitsa 19:00 Min, Grace
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Marand, Sanaz 19:00 Klaffner, Melanie
  • Savannah, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 19:00 Jenkins J / Young D
  • Mexico F1, Singles
    EL Mihdawy, Adam 19:00 Ramirez, Cesar
  • Stuttgart, Germany
    Kuznetsova, Svetlana 19:30 Halep, Simona
  • Santos, Brazil
    Gomez, Emilio 19:40 Elias, Gastao
  • Savannah, USA, Doubles
    Marx P / Mertinak M 19:40 Bagnis F / Bogomolov JR A
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Piter K / Zanevska M 19:45 Foretz Gacon S / Hrdinova E
  • Brazil F3, Doubles
    Brandao F / Gutierrez O J 20:00 Dutra DA Silva D / Zampieri C
  • Brazil F3, Doubles
    Kicker N / Laranja A 20:00 Kestelboim M / Villanueva G
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Falconi I / Sanchez M 20:00 Abanda F / Hsu C-Y
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Cepede Royg V / Molinero F 20:30 Kontaveit A / Kremen I
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    EL Tabakh H / Kiick A 20:30 Muhammad A / Townsend T
  • Mexico F1, Singles
    Letcher, Chris 20:30 King, Kevin
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Barrois K / Beck A 20:45 Black C / Mirza S
  • Mexico F1, Singles
    Echazu, Mauricio 21:30 Estevez, Maximiliano
  • Savannah, USA
    Nishioka, Yoshihito 22:00 Kyrgios, Nick
  • Santos, Brazil, Doubles
    Pella G / Schwartzman D S 22:20 Gonzalez M / Molteni A
  • Santos, Brazil, Doubles
    Behar A / Souto D 22:30 De Bakker T / Demoliner M
  • Mexico F1, Doubles
    Moreno Figueroa A / Rodriguez Billerbeck B 23:00 King K / O'Brien D

Novi Srbin u NBA ligi

DVA BRATA: Ognjen Kuzmić pridružio se Nedoviću u Golden Stejtu

Košarka

Autor:

Gorostasni košarkaš iz Republike Srpske Ognjen Kuzmić praviće društvo Nemanji Nedoviću u redovima „ratnika“ iz San Franciska

Ognjen Kuzmić zoom

Prošle sezone, igrajući za Huventud, beležio 6,9 poena, 5,5 skokova i 0,7 blokada... Ognjen Kuzmić

Liči na Frana Vaskeza.
Ognjen Kuzmić, mladi košarkaš rođen u Doboju pre 23 godine, potpisao je dvogodišnji ugovor sa NBA klubom Golden Stejt. Gorostas od 216 centimetara praviće društvo košarkaškom reprezentativcu Srbije Nemanji Nedoviću u San Francisku.

Banana men

Izabran je kao 52. pik na NBA draftu 2012. godine. Ognjen Kuzmić je košarkaš za kojeg naša javnost nije mnogo čula. Prošlu sezonu proveo je u španskom Huventudu beležeći 6,9 poena, 5,5 skokova i 0,7 blokada u sezoni. NBA analitičari ga opisuju kao izrazitog blokera i odličnog defanzivnog košarkaša, dok u napadu ima dosta prostora za napredak. Biće treći centar „ratnika“, posle Džermejna O‘Nila i Mariza Spajtsa, i tajno oružje u rukama trenera Marka Džeksona.

Karijeru je počeo u Banjaluci, a potom je otišao u Finsku, gde je igrao za ekipu Korihajt. Potom se vratio u Bosnu, gde je igrao u Čeliku. Već 2011. je potpisao za Malagu i bio prosleđen na pozajmicu drugoligašu Klinikas. Prošle sezone igrao je za Huventud, gde je pružao odlične partije. U Golden Stejtu je izabrao dres sa brojem jedan.

Zahvalio se Petroviću

Ovog leta Ognjen Kuzmić imao je ponudu selektora košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Aleksandra Petrovića da zaigra na EP u Sloveniji, ali je on to odbio. Velika mu je želja da zaigra za reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Španiji sledeće godine.

Spala knjiga na tri slova

Pored Nemanje Nedovića i Ognjena Kuzmića u Golden Stejtu, ove godine u NBA ligi mogli bi da zaigraju još Vladimir Radmanović i Saša Pavlović, koji su u potrazi za angažmanom.
Kandidat za selektora košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov radi kao pomoćni trener u Klivlend Kavalirsima, gde asistira Majku Braunu.

Savović i Šalić čekaju Ameriku

Kao Srbin iz Republike Srpske, Ognjen Kuzmić ima izražen nacionalni stav i veliku želju da igra za Srbiju. Isto žele i njegovi zemljaci Boris Savović, koji je rođen u Trebinju, i Đoko Šalić, rodom iz Sarajeva.
Za razliku od Kuzmića, Savović i Šalić su igrali u našoj zemlji, Boris za Crvenu zvezdu, dok je Đoko član Partizana.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • igor

    igor

    SVAKA cast jarane to je pravi SRBIN.POZ iz PRAGA OD ex SARAJLIJE .

    11 Odgovori 
  • Postar

    Postar

    Cekamo sa nestrpljenjem vase pojavljivanje u reprezentaciji i zelimo vam puno uspeha u USA.
    Ugledajte se na Novaka,odbojkase,vaterpoliste i opet ce mo se radovati sa vama..

    9 Odgovori 
  • Nesalomivi

    Nesalomivi

    Zapamti SRBIJA. Ti u timu zajedno sa Nedovicem i Krletom.

    9 Odgovori 

Poslednji komentar

  • igor

    igor

    SVAKA cast jarane to je pravi SRBIN.POZ iz PRAGA OD ex SARAJLIJE .

    11 Odgovori 

Najčitanije

Facebook

Izjava dana

Šutanovac i ja smo završili isti fakultet, čak isti smer, ali ne znam koja je to matematika o kojoj govori Zoran Babić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh