• Seoul, South Korea, Qualifying
    Kovinic, Danka 2 0 7 6 2 2 Voracova, Renata 1 6 6 4 1 1
  • Guangzhou, China
    Riske, Alison 2 6 7 2 2 Larsson, Johanna 0 4 6 0 0
  • Guangzhou, China
    Piter, Katarzyna 1 7 3 1 Doi, Misaki 0 5 4 0
  • Guangzhou, China
    Peer, Shahar 1 7 5 1 Parmentier, Pauline 0 6 3 0
  • Guangzhou, China
    Beck, Annika 0 4 6 0 Torro-Flor, Maria-Teresa 1 6 5 1
  • Seoul, South Korea
    Rogowska, Olivia 0 1 0 0 Lepchenko, Varvara 1 6 2 1
  • Tokyo, Japan, Qualifying
    Rodionova, Anastasia 0 2 3 0 Gavrilova, Daria 1 6 1 1
  • Seoul, South Korea
    Mchale, Christina 1 6 3 1 Arruabarrena-Vecino, Lara 0 2 0 0
  • Tokyo, Japan
    Keys, Madison 0 1 0 Safarova, Lucie 0 0 0
  • Tokyo, Japan, Qualifying
    Erakovic, Marina 0 5 0 Namigata, Junri 0 1 0
  • Seoul, South Korea, Qualifying
    Bogdan, Ana 0 1 0 Kulichkova, Elizaveta 0 2 0
  • Seoul, South Korea
    Friedsam, Anna-Lena 06:25 Shvedova, Yaroslava
  • Seoul, South Korea
    Scheepers, Chanelle 06:30 Begu, Irina-Camelia
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Rosolska A / Savchuk O 06:35 Jankovic J / Parra Santonja A
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Aoyama S / Nara K 06:55 Kops-Jones R / Spears A
  • Seoul, South Korea
    Han, Na-Lae 07:10 Jang, SU Jeong
  • Seoul, South Korea
    Barthel, Mona 07:30 Garcia, Caroline
  • Tokyo, Japan
    Kuznetsova, Svetlana 07:55 Bencic, Belinda
  • Guangzhou, China
    Vinci, Roberta 08:00 Zhu, Lin
  • Guangzhou, China, Doubles
    XU S / Yang Z 08:00 Kostova E / Niculescu M
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Paolini, Jasmine 08:00 Veksler, Maryna
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Pribylova, Anastasia 08:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Piskun, Oleksandra 08:00 Tsiklauri, Ekaterina
  • Tokyo, Japan
    Zahlavova Strycova, Barbora 08:10 Svitolina, Elina
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Leykina, Polina 09:00 Lottner, Antonia
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Neuwirth, Yvonne 09:00 Njiric, Silvia
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Daniels, Carolin
  • Izmir, Turkey
    Yurtacan, Efe 09:00 Pavic, Ante
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 09:00 Altuna, Tuna
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 09:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 09:00 Bemelmans, Ruben
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 09:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Izmir, Turkey
    Gerasimov, Egor 09:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 09:00 Brkic, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 09:00 Moriya, Hiroki
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 09:00 Marchenko, Illya
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 09:00 Basic, Mirza
  • Izmir, Turkey
    Ilkel, Cem 09:00 Fabbiano, Thomas
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 09:00 Petzschner, Philipp
  • Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 09:10 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 09:15 Linette, Magda
  • Guangzhou, China
    Putintseva, Yulia 09:15 Cornet, Alize
  • Seoul, South Korea, Doubles
    LEE H-M / Lee S J 09:15 Bogdan E / Kuwata H
  • Guangzhou, China, Doubles
    Thorpe L / Zhang K-L 09:30 LIU C / Tian R
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Amiraghyan, Ani 09:30 Szatmari, Agnes
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Argyelan, Csilla 09:30 Memishishi, Nino
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Fomina, Alona 09:30 Pakatsochvili, Elizaveta
  • Italy F32, Singles
    Leonardi, Filippo 09:45 Jastraunig, Lukas
  • Italy F32, Singles
    Campo, Antonio 09:45 Giraldi Requena, Marcos
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 09:45 Bonuccelli, Ferdinando
  • Italy F32, Singles
    Raab, Demian 09:45 Fortuna, Claudio
  • Italy F32, Singles
    Sonego, Lorenzo 09:45 Oliveira, Goncalo
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 10:00 Beck K / Zelenay I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 10:00 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Carpen A-D / Ignatik U
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 10:00 Kapas A / Koniusz B
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 10:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 10:00 Balleret B / Motti A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 10:00 Fucsovics M / Godry L
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 10:00 Fransen S / Haase R
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 10:00 Chardy J / Rosol L
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 10:00 Marray J / Murray J
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 10:00 Fleming C / Venus M
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 10:00 Bednarek T / SA A
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 10:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 10:00 Becker B / Muller G
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 10:00 Inglot D / Mergea F
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 10:00 Beck, Karol
  • Trnava, Slovakia
    Balleret, Benjamin 10:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Choinski, Jan
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 10:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 10:00 Kovalik, Jozef
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 10:00 De Greef, Arthur
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 10:00 Torebko, Peter
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 10:00 Delic, Mate
  • Trnava, Slovakia
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Kubler, Jason
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 10:00 Cecchinato, Marco
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 10:00 Riba, Pere
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Rola, Blaz
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Van Beem, Colin 10:00 Durguti, Besir
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Dimov, Valentin 10:00 Serdarusic, Nino
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Sulea, Tudor Cristian 10:00 Deari, Shendrit
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Martinski, Aleks 10:00 Borsos, Gabor
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 10:00 Chardy, Jeremy
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 10:00 Struff, Jan-Lennard
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 10:00 Mannarino, Adrian
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 10:00 Lorenzi, Paolo
  • Metz, France
    Seppi, Andreas 10:00 Sijsling, Igor
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 10:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 10:00 Dodig, Ivan
  • France F19, Singles Qualifying
    Lechevretel, Louis 10:00 Champion, Gauthier
  • France F19, Singles Qualifying
    Boehler, Dominik 10:00 Gayte, Maxime
  • France F19, Singles Qualifying
    Le Boulch, Thomas 10:00 Galdon, Mateo
  • France F19, Singles Qualifying
    Danes, Alexandru 10:00 Remond, Florian
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Melander, Hilda 10:30 Bara, Irina Maria
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Cadar, Elena Teodora 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Shinikova, Isabella 10:30 Raykova, Tanya
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 11:00 Ning, Yuqing
  • Sweden F4, Singles
    Sekulic, Milos 11:00 Cao, Zhaoyi
  • Sweden F4, Singles
    Haenle, Pirmin 11:00 Kivanda, Sizya Ernest
  • Sweden F4, Singles
    Solberg, Christoffer 11:00 Balaji, N. Sriram
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Zhyrmont, Dzmitry 11:00 Baluda, Victor
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Kuzmanov, Dimitar 11:00 Ledovskikh, Mikhail
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Marozava, Lidziya 11:00 Sumbadze, Tamari
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Sterenbach, Saray 11:00 Vorontsova, Victoria
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 11:00 Pouille, Lucas
  • Meknes, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 11:00 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Idmbarek, Yassine 11:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Cipolla, Flavio 11:00 Karatsev, Aslan
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 11:00 Viola, Matteo
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 11:00 Vaisse, Martin
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 11:00 Dzumhur, Damir
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 11:00 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 11:00 Diez, Steven
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 11:00 Ouahab, Lamine
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 11:00 Sabry, Sherif
  • Metz, France, Qualifying
    Herbert, Pierre Hugues 11:00 Bossel, Adrien
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Benhalima, Sofia 11:00 Benaissa, Amira
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Moroi, Cristina 11:00 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 11:00 Khetib, Doria
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:15 Cammarata, Alberto
  • France F19, Singles Qualifying
    David, Alexandre 11:30 Walch, Antoine
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Milojevic, Nikola 11:30 Waloch, Marcel
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Trendafilov, Petar 11:30 Malyshev, Georgyi
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Djurdjevic, Bogdan 11:30 Massa, Alexandre
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Micov, Stefan 11:30 Tarpov, Danail
  • France F19, Singles Qualifying
    Commin, Cedrick 11:30 Bouquet, Lucas
  • France F19, Singles Qualifying
    Brechemier, Thomas 11:30 Poullain, Lucas
  • France F19, Singles Qualifying
    Dauzet, Romain 11:30 Mitjana, Leny
  • Metz, France, Qualifying
    Bachinger, Matthias 12:00 Serra, Florent
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Fetecau, Irina 12:00 Prenkovic, Linda
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Ploskina, Helen 12:00 Rudakova, Anastasia
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 12:00 Bourgue, Mathias
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 12:00 DI Mauro A / Naso G
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Deviatiarov, Marat 12:20 Shyla, Yaraslau
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Jankovic, Miki 12:20 Vorster, Tucker
  • Metz, France, Qualifying
    De Schepper, Kenny 12:20 Mathieu, Julien
  • Sweden F4, Singles
    Samuelsson, Christian 12:30 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 12:30 Mridha, Jonathan
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 12:30 Blomgren, Tobias
  • Sweden F4, Singles
    Borg, Stefan 12:30 Ivashka, Ilya
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Georges, Myrtille 12:30 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Arcangioli, Manon 12:30 Askew, Sarah Beth
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Badosa Gibert, Paula 12:30 Foster, Manisha
  • Italy F32, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 12:30 Bonuccelli F / Cammarata A
  • Italy F32, Doubles
    Dettinger M / Raab D 12:30 Campo A / Leonardi F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:30 Giraldi Requena M / Oliveira G
  • Italy F32, Doubles
    Fortuna C / Torroni G 12:30 Giacalone O / Rondoni P
  • Italy F32, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:00 Gomez, Ibai
  • Spain F27, Doubles
    Herrero Araguas R / Vivero Gonzalez P 13:00 Kocyla A / Pulgar-Garcia J
  • Spain F27, Doubles
    Amantegui J / Blanco Paris F A 13:00 Lescure M / Willis M
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Guisard, Estelle 13:00 Paquet, Chloe
  • Meknes, Morocco
    Khaddari, Hicham 13:20 Mertens, Yannick
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 13:20 Pavlasek, Adam
  • Sweden F4, Singles
    Vidgren, Marcus 14:00 Ouyang, Bowen
  • Sweden F4, Doubles
    Lundkvist G / Regner A 14:00 Forsell O / Renard L
  • Sweden F4, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 14:00 Mansson M / Windahl D
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 14:00 CAO Z / Ning Y
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Bowtell, Amy 14:00 Simpson, Jessica
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Dodin, Oceane 14:00 Nicholls, Olivia
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    O'Neill, Jillian 14:00 Dart, Harriet
  • Metz, France, Qualifying
    Przysiezny, Michal 14:00 Moraing, Mats
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 14:30 Arrogante-De Lanuza F / Manrique-Velazquez D-J
  • Spain F27, Doubles
    Ledesma Pineda D / Molina A 14:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Spain F27, Doubles
    Sanjurjo Hermida A / Semmler M 14:30 Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 14:30 Goldengoren T / Voinea C F
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Erguden B / Ilhan M 14:30 Gerasimov E / Ortega-Olmedo R
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 14:30 Niedmers, Nora
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:40 Middelkoop, Matwe
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:40 Cachin, Pedro
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Muntean S / Muntean V 15:00 Scheepens J / Scholsen H
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Mina, Gianni
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 15:00 Scarpelli, Ghilherme
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:00 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Romboli, Fernando
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Turini, Thales
  • France F19, Doubles
    Le Boulch T / Meehan H 15:00 Marquis C / Stevenson K
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 15:00 Boehler D / Novotny D
  • Metz, France, Doubles
    Bracciali D / Marach O 15:30 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Santos, Nicolas 15:30 Brandao, Filipe
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Sorgi, Joao Pedro 15:30 Blumenberg, Alex
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Zampieri, Caio 15:30 Junior, Osni
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Laine, Emma 15:30 Brown, Lucy
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Barbat, Karen 15:30 Geuer, Nicola
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shropshire, Samuel 16:00 Kumar, Mihir
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shane, Justin 16:00 Baev, Fedor
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Silverman, Cameron 16:00 Leduc, Antoine
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Distelmans, Steffi 16:00 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 16:30 Silbereisen T / Weisen J
  • France F19, Doubles
    Halys Q / Jacq G 16:30 Commin C / Medvedev D
  • France F19, Doubles
    Gayte M / Walch A 16:30 Brechemier T / Galdon M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:50 Silva, Caio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 17:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 17:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 17:00 Pella, Guido
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador
    Reyes-Varela, Miguel Angel 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Quito, Ecuador
    Campozano, Julio-Cesar 17:00 King, Kevin
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 17:00 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 17:00 Mektic, Nikola
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 17:00 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 17:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 17:00 Adnaoui M / Chakrouni A
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Montes, Juan 17:00 Quinti, Adriano
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 17:00 Melano Granados, William Jamphier
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 17:00 Espindola, Edgar D
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Trujillo, Carlos Ernesto
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 17:00 Bredl, Natasha
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Radjaa, Samira 17:00 Rigozzi, Chantelle
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Tikhomirov, Maksim 17:30 Mcconnell, Bryan
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Gore, Rico 17:30 Major, Philip Wilbert
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Fan, Felix 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Campinas, Brazil
    Telles, Leonardo 17:30 Andreozzi, Guido
  • Spain F27, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 17:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Doubles
    Mardones B / Martinez M N 17:30 Cukierman D / Leshem E
  • Spain F27, Doubles
    Ortega Palacios A / Ortiz Couder J 17:30 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bhatia R / Fafaliou S 17:30 Heil A M / Peckl K
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Becker, Benjamin
  • Quito, Ecuador
    Escobar, Gonzalo 18:00 Beretta, Duilio
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Angelinos T / Mektic N 18:00 Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G
  • Argentina F18, Singles
    Gennaro, Dante 18:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Iriarte, Tomas 18:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:00 Cressa, Mateo Facundo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 18:00 Doria, Luciano
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 18:00 EL Idrissi N / Tifnouti T
  • France F19, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 18:00 Crepaldi E / Jahn J
  • France F19, Doubles
    Chala R / Fomba E 18:00 Inzerillo J / Rice D
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 18:00 Pesch, Sharon
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 18:00 Schoelink, Jade
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:30 Cucalon Herrera, Paolo
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Cordonnier, Gregorio 18:30 Ariza Vargas, Hernan
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Becerra, Miguel 18:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Santamaria, Felipe 18:30 Tellez, Julian Andres
  • Campinas, Brazil
    Pereira, Jose 18:50 Sant'Anna, Bruno
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Vega, Quinton 19:00 Kandath, Matthew
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Kushnirovich, Gary 19:00 Marcotte, David
  • Campinas, Brazil
    Alund, Martin 19:00 Collarini, Andrea
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Sanchez, Maria 19:00 Kenin, Sofia
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weatherholt, Mary 19:00 Kinard, Tori
  • Quito, Ecuador
    Endara, Ivan 19:20 Molteni, Andres
  • Quito, Ecuador
    Echazu, Mauricio 19:20 Souza, Joao Olavo
  • Metz, France
    Roger-Vasselin, Edouard 19:20 Muller, Gilles
  • Canada F11, Doubles
    Guzina M / Guzina N 19:30 Rosenzweig N / Shapovalov D
  • Argentina F18, Doubles
    Bertucci F N / Moreno F 19:30 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Farro J-L / Mendez F 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 20:00 Mantilla, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Marin, Adolfo 20:00 Torres, Oscar
  • Colombia F6, Singles
    Ramirez Luna, Felipe 20:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 20:00 Arconada, Jordi
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Romboli F / Turini T 20:20 Becker R / Gaio F
  • Bolivia F1, Singles
    Nunez Leal, Victor 20:30 Merino, Alexander
  • Bolivia F1, Singles
    Matute, Juan Manuel 20:30 Makiguchi, Ryusei
  • Bolivia F1, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 20:30 Feitt, Franco
  • Bolivia F1, Singles
    Pasutti, Andreas Ignacio 20:30 Vallebuona, Duilio
  • Canada F11, Doubles
    Hara T S / Siyyid A 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Melichar, Nicole 20:30 Shamayko, Marina
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 20:30 Bellis, Catherine Cartan
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weinhold, Ashley 20:30 Crawford, Samantha
  • Canada F11, Doubles
    FAN F / Volfson D 21:00 Shane J S / Shane R
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 21:00 De Gregorio N A / Rondina M
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 21:00 Arus R / Doria L
  • Quito, Ecuador
    Lipovsek Puches, Tomas 21:00 Miele, Andre
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:30 Erazo C A / Montes J
  • Colombia F6, Doubles
    Osorio J S / Sepulveda Navarro C A 21:30 Rodriguez Castillo J S / Tellez J A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:30 Sanabria N / Trujillo C E
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Ruiz Naranjo M A 21:30 Espindola E D / Mira C
  • Bolivia F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 22:00 Zuliani, Santiago
  • Bolivia F1, Singles
    Araya, Javier 22:00 Villarruel, Santiago
  • Quito, Ecuador
    Konstantinov, David 22:00 Gomez, Emilio
  • Bolivia F1, Singles
    Claudino, Caio 22:00 Bruna, Esteban
  • Bolivia F1, Singles
    Ceppo, Andres 22:00 Becerra Jeria, Serge
  • Canada F11, Doubles
    Ghinda I-L / Whittingham K R 22:00 Peliwo F / Skripnik D
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 22:00 Olivo, Renzo
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Lao, Danielle 22:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Rampre, Petra 22:00 Pera, Bernarda
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Cunha H / Escobar G 22:20 Molteni A / Ramirez C
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Endara I / Mena F 23:20 Londero J I / Pella G
  • Bolivia F1, Doubles
    Laranja A / Tsuchiya A 23:30 Dellien Velasco M A / Guardia F
  • Bolivia F1, Doubles
    Dorado A / Guerrero I G 23:30 Arreche N A / Matute J M
  • Bolivia F1, Doubles
    Iliev J I / Rondina M 23:30 Banzer R / Zeballos F
  • Bolivia F1, Doubles
    Busch J / Moyano A 23:30 Apaza G / Porro T

Srpski košarkaš otišao u Moskvu

Erceg i zvaničko u CSKA

Košarka

Srpski krilni centar je potpisao ugovor na dve godinu, uz mogućnost da se saradnja produži za još jednu sezonu.

Zoran Erceg, olimpijakos,

Potencijalni srpski reprezentativac Zoran Erceg je i zvanično postao košarkaš CSKA iz Moskve. Srpski krilni centar je potpisao ugovor na dve godinu, uz mogućnost da se saradnja produži za još jednu sezonu.

"Razgovarao sam sa Teodosićem, Krstićem, selektorom Ivkovićem i niko od njih nije mogao da mi kaže ni jednu jedinu lošu reč o CSKA. Naravno da sam srećan što sam potpisao za klub sa tako velikom tradicijom. CSKA svake godine ima najveće ciljeve i mislim da je želja svakog evropskog igrača da jednom dođe u CSKA. Naravno, igranje u ovakvom klubu nosi sa sobom i pritisak, ali ja sam spreman za tako nešto", rekao je Erceg.

Košarkaš koji se našao na spisku selektora Dušana Ivkovića za kvalifikacije za Eurobasket u Sloveniji je tako postao klupski drug Miloša Teodosića i Nenada Krstića, koji bi trebalo da produži ugovor sa Moskovljanima, jer mu aktuelni ističe 15. jula.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Žalili smo se sudu u Strazburu zahtevajući da nas Srbija registruje kao versku zajednicu, a izbriše Zukorlića Adem Zilkić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!