• Atlanta, USA
    Isner, John 2 4 7 7 2 2 Ginepri, Robby 1 6 6 5 1 1
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Cako J / Pluskota N 1 3 6 4 1 1 AHN K / Christian K 2 6 2 10 2 2
  • Hong Kong F3, Singles
    Nam, Hyun Woo 0 0 4 0 Takeuchi, Kento 1 6 4 1
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 2 6 6 2 2 Becker B / Moser F 0 4 1 0 0
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Yoo, MI 0 3 0 Han, Na-Lae 0 4 0
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Zlochova, Zuzana 0 5 0 Sharipova, Sabina 0 1 0
  • China F9, Singles
    Nam, JI Sung 05:30 Milojevic, Nikola
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 05:30 Cho, Min Hyeok
  • Hong Kong F3, Singles
    Song, Min-Kyu 05:40 Matsui, Toshihide
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    IP, Katherine 06:00 Tsuji, Kanami
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Thandi, Karman Kaur 06:00 Kim, Dabin
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Buyukakcay, Cagla 07:00 Vinogradova, Polina
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Olaru R / Peer S 07:00 Schiavone F / Voegele S
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Savic, Ana 07:00 Amanmuradova, Akgul
  • Hong Kong F3, Doubles
    Onozawa A / Roelofse R 07:10 Kobelt P / Mccarthy D
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 08:00 HAN N-L / Yoo M
  • China F9, Doubles
    QIU Z / TE R 08:00 CHO M H / Nam J S
  • Baku, Azerbaijan
    Eguchi, Misa 08:00 Jovanovski, Bojana
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Friedsam, Anna-Lena 08:00 Gasparyan, Margarita
  • Astana II, Kazakhstan
    Menendez-Maceiras, Adrian 08:30 Berankis, Ricardas
  • Astana II, Kazakhstan
    Ilhan, Marsel 08:30 Cipolla, Flavio
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 09:00 Artamonova, Alexandra
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 09:00 Frolova, Anastasia
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Savchuk O 09:00 Panova A / Watson H
  • Baku, Azerbaijan
    Voegele, Stefanie 09:15 Peer, Shahar
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko, Vitalia 09:30 Kudermetova, Veronika
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 09:50 Gerasimov, Egor
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 09:50 Chen T / Huang L-C
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 10:00 Kerkhove, Lesley
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 10:00 Rus, Arantxa
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 10:00 Majchrzak, Kamil
  • Slovak Republic F2, Singles
    Fabian, Patrik 10:00 Brtnicky, Filip
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 10:00 Borsos G / Zsiga M
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 10:00 Grabul, Dimitar
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 10:00 Blecha, Jan
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 10:00 Nejedly, Pavel
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Konig, Pia 10:00 Fett, Jana
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 10:00 Mekovec, Iva
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Flood, Emma 10:00 Romeo, Caroline
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Gao, Xinyu 10:00 Shinikova, Isabella
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 10:00 Burgic, Ema
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 10:00 Vajdova, Natalia
  • Estonia F2, Singles
    Lomacki, Piotr 10:30 Podzus, Janis
  • Gstaad, Switzerland
    Monaco, Juan 10:30 Bellucci, Thomaz
  • Baku, Azerbaijan
    Parmentier, Pauline 10:30 Svitolina, Elina
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 10:30 Djurdjevic, Bogdan
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:30 Melchiorre, Davide
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 10:30 Ivanov, Vladimir
  • Spain F19, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 11:00 Zheng, Saisai
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 11:00 Hess-Olesen, Soren
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 11:00 Hernandez, Jose
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 11:00 Donati, Matteo
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 11:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 11:00 Dodin, Oceane
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 11:00 Beretta, Duilio
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:00 Fortuna, Claudio
  • Nan Chang, China
    Wang, Yafan 11:00 Kumkhum, Luksika
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 11:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 11:00 Wang, Qiang
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kapshay V / Khabibulina A 11:00 Boev M / Friedsam A-L
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Stephenson, Francesca 11:00 Morderger, Tayisiya
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Cipolla F / Menendez-Maceiras A 11:10 Bubka S / Chiudinelli M
  • Astana II, Kazakhstan
    Edmund, Kyle 11:10 Kavcic, Blaz
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 11:30 Carpenter, Jack
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 11:30 Pazicky, Michal
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 11:30 Faith P / Jurovcik D
  • Austria F5, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:30 Beck, Karol
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 11:30 Haas, Barbara
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 11:30 Proese, Natalie
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 11:30 Prosperi, Valeria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 11:30 Bara, Irina Maria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 11:30 Malikova, Tereza
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 11:30 Gatto-Monticone, Giulia
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 11:30 Chilumula N / Han S-H
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 11:45 Schiavone, Francesca
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 12:00 Kostic, Natalija
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 12:00 Minokoshi M / Wang Y
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 12:00 Matojan J / Paalma E
  • France F16, Singles
    Jacq, Gregoire 12:00 Barth, Florian
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 12:00 Brunstrom J / Monroe N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 12:15 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 12:15 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 12:15 Liu, Fangzhou
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 12:20 Haase, Robin
  • Denmark F1, Singles
    Reichelt, Timon 12:30 Manafov, Vladyslav
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 12:30 Donati M / Vagnozzi S
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 12:30 Haenle, Pirmin
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 12:30 Paquet, Chloe
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 13:00 Kosec I / Semjan M
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kleman M / Zeleny L 13:00 Fabian P / Partl A
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:00 Berrer, Michael
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 13:00 Karatantcheva, Sesil
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 13:00 Katic, Dejan
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Torebko, Peter
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 13:20 Marx P / Rola B
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 13:30 Blecha J / Pel D
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Sakkari, Maria 13:30 Vasilyeva, Liubov
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 13:30 Cedermark, Beatrice
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Maleckova, Jesika
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 13:30 Van De Velde, Bernice
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 13:30 Hrabalova K / Janatova T
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 13:30 Brouleau, Lou
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 13:30 GAO X / YE Q Y
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 13:30 Rochette, Laurent
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 14:00 Ivanov V / Sabanin Y
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Geens, Clement
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 14:00 Adam, Josepha
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:00 Diarra, Gibril
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 14:00 Galdon P / Kicker N
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:20 Hajek, Jan
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 14:30 Goffin, David
  • Tampere, Finland
    Lapentti, Giovanni 14:30 Lokoli, Laurent
  • Ireland F1, Singles
    Jankovits, Yannick 14:30 Corrie, Edward
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 14:30 Netuschil, Marvin
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 15:00 Florez, Valentin
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 15:00 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 15:00 Zukas, Matias
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 15:00 Giraudeau, Thomas
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:00 Granollers, Marcel
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 15:00 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 15:00 Hamou, Maxime
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 15:00 Distelmans S / Kempen M
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Godry L / Nagy P
  • Serbia F6, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jandric D / Rakic S
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:20 Kapas A / Koniusz B
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:30 Daniels, Carolin
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 15:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 15:40 Gojowczyk, Peter
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 15:50 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 16:00 Brescia G / Ferrando C
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Italy F24, Singles
    De Greef, Arthur 16:00 Giorgini, Daniele
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 16:00 Rossi, Nathalia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gomide, Julia Mansano 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 Rochus, Olivier
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 16:30 Cuevas M / Senattore Baumbach R
  • Argentina F11, Doubles
    Mantilla F / Sanchez R 16:30 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Schneider, Ronnie
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 16:30 Bambridge, Luke
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 16:30 Czarnik P / Lysakova A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Laine E / Pivovarova A 16:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 16:30 Milton, Joshua
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 16:30 Janvier, Maxime
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:40 Bader S / Mirzadeh V
  • Spain F19, Singles
    Gutierrez-Ferrol, Sergio 17:00 Vega Hernandez, David
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 17:00 Albot R / Kowalczyk M
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:00 Cuevas, Pablo
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:30 Cilic, Marin
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 17:30 Chen, Kelly
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Weatherholt, Mary 17:30 Guarachi, Alexa
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 17:30 Krejsova, Petra
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:30 Marie, Jules
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 18:00 Brengle, Madison
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 18:00 Aoyama S / Wong K
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 18:00 Napolitano, Stefano
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Cagnina J / Gille S
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 18:00 Buchanan, Chase
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 18:00 Barrientos N / Estrella Burgos V
  • Umag, Croatia
    Carreno-Busta, Pablo 18:20 Robredo, Tommy
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Martos Gornes, Sergio
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Remondina, Anna-Giulia 18:30 Sugnaux, Tess
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Ponchet, Jessika 18:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 18:30 Pous Tio, Laura
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 19:00 Higuchi, Yuka
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Scheffbuch J / Sumova D 19:00 Melander H / Stefkova B
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Alves C M R / Gamarra Martins I
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Bothwell P / O'Hare D
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 19:00 Kucova, Kristina
  • Atlanta, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 19:20 Gonzalez S / Lipsky S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 19:30 Clark B D / Schneider R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 19:40 Cermak F / Rosol L
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 20:00 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 20:00 Strakhova, Valeriya
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Coric, Borna
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 20:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 20:30 Collie N / Kopinski M
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:40 Ward, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 21:00 Falconi, Irina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Paolini, Jasmine
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Shaulskaya A 21:30 Hattingh I / Le Roux M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bruzzone G / Totka N 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, USA, Doubles
    Jenkins J / Singh S 22:00 Buchanan C / Mcgee J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 22:00 Matosevic, Marinko

ESPN-ova geografija: Gruzija je u Americi

Fudbal

Posle serije kikseva vezano za poznavanje fudbalskih pravila i činjenica, poznata američka TV stanica ispisala je da je Španija savladala Džordžiju, a ne Gruziju

Gruzija - Španija

Gruzija ili Džordžija

Američka sportska TV stanica ESPN već se u nekoliko navrata pošteno osramotila neznanjem o fudbalu, a novim gafom pokazala da joj problem ne predstavlja samo sport već i geografija.

U kvalifikacionoj utakmici za Svetsko prvenstvo 2014. između Gruzije i Španije ESPN je nakon pobedničkog pogotka Soldada na grafici ispisao Georgia - Spain. No ništa ne bi bilo sporno da pored Gruzije (Georgia) nije stajala američka zastava što je utakmici dalo sasvim novi kontekst.

Prema ESPN-u Španci su se do 86. minute pošteno namučili protiv američke savezne države Džordžije, a ne bivše države - članice Sovjetskog Saveza. Domaća reprezentacija ipak je poraz doživela u Tbilisiju, a ne u glavnom gradu Atlanti, kako bi možda novinarska ekipa ESPN-a pomislila.

Podsetimo se nekih od gafova, američka TV stanica već je 'briljirala' svojim grafikama uvrstivši Benzemu i Iguaina u Barcelonu, zamenila brazilskog i portugalskog Ronalda, ali i upitala kkavu će igru Leo Mesi pružiti na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh