• Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Fung S / Januskova P 1 6 4 1 Crawford S / Oprandi R 0 4 4 0
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 02:40 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 03:00 Daniell M / Sitak A
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 1 6 6 8 1 1 Dodig I / Melo M 2 4 7 10 2 2
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 2 7 6 2 2 Donaldson J / Kozlov S 0 5 0 0 0
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 0 6 4 0 Johnson S / Querrey S 1 7 4 1
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 0 5 5 0 Peya A / Soares B 1 7 5 1
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 2 7 6 2 2 Pliskova, Karolina 0 5 2 0 0
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 0 1 1 0 0 Daniell M / Sitak A 2 6 6 2 2
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Tsurenko, Lesia 0 3 0 Oudin, Melanie 0 1 0
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 05:25 Kania P / Siniakova K
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 05:30 Wang, Xi-Yao
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 05:30 Plipuech, Peangtarn
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 05:30 Thandi, Karman Kaur
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 06:30 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova, Vera 06:30 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kvatsabaia, Sofia 06:30 Monova, Polina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina, Alexandra 06:30 Ianchuk, Olga
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 06:30 Shkudun, Anna
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Mun, Viktoryia 06:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 07:00 Reddy, Snehadevi S
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 07:00 Vaynberg, Sofia
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 07:00 Manekina, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Maggen, India 07:00 Prosperi, Valeria
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 07:00 Pinto, Giorgia
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 08:00 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 08:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 08:00 Huang, Liang-Chi
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 08:00 Chen, TI
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 08:00 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Gabueva, Angelina 08:00 Ekshibarova, Vlada
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Moroi, Cristina 08:30 Pichkhadze, Tamara
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Lazareva, Margarita 08:30 Kutubidze, Tamar
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 08:30 Molina, Emanuele
  • Georgia F1, Singles
    Cias, Pawel 08:30 Bakshi, Aleksandre
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 09:00 Scholsen, Helene
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 09:00 Virtanen, Eveliina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:30 Bhosale R / Kim D
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Baluu S / Wang X-Y 09:30 Sunkara R / Thombare P
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 09:30 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 09:30 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 09:30 Orlova N / Shkudun A
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 09:30 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Lomacki, Piotr
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 10:00 Hamou, Maxime
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Sabanin, Yan
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 10:00 Safiullin, Roman
  • Russia F5, Singles
    Alekseenko, Gleb 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 10:00 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 10:00 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 10:00 Pashanski, Boris
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 10:00 Hanescu, Victor
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 10:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 10:00 Grigoriu P / Paval C
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 10:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Bolkvadze, Mariam 10:00 Fomina, Alona
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 10:00 Cechova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 10:00 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Kotelesova, Barbara
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Eraydin, Basak 10:00 Wang, Yan
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Grosheva, Anastasia 10:00 Kalabina, Yuliya
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 10:00 Sezer, Melis
  • Georgia F1, Singles
    Medvedev, Daniil 10:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 10:00 Markovic, Goran
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 10:00 Darcis, Steve
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 10:00 DI Giuseppe, Martina
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Danis, Marko
  • Slovak Republic F3, Singles
    Ursu, Vadym 10:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 10:00 Kekercheni, Filipp
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 10:00 Georges, Myrtille
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Martincova, Tereza 10:00 Czink, Melinda
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Alexandrova, Ekaterina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:00 Rubini, Stefania
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 10:00 Primorac, Iva
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Smagina, Sofia 10:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 10:30 Nancarrow, Alexandra
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 11:00 Reznik O / Yevseyev D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 11:00 Khabibulin T / Khassanov R
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Prudnikau A / Skripnik D 11:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Fayziev S / Ismailov T 11:00 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 11:00 Lorenzi, Paolo
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 11:00 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Ozga, Justine
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 11:00 Goffin, David
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Yafan 11:00 Zhang, Kai Lin
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tian, Ran 11:00 Wang, Qiang
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 11:00 Zander, Nina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Han, Xinyun 11:00 Kato, Miyu
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Cedermark, Beatrice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Cuk, Pia 11:00 Kairi, Angeliki
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Jespersen, Maria 11:00 Barbat, Karen
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 11:00 Lister, Cornelia
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 11:00 Suvrijn, Jade
  • Denmark F2, Singles
    Blomgren, Tobias 11:00 Whittington, Andrew
  • Denmark F2, Singles
    Arvidsson, Isak 11:00 Barth, Florian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 11:00 Haenle, Pirmin
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Ivan 11:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Matej 11:00 Zaninovic, Luka
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Monaco, Juan
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 11:15 Petrone, Alessandro
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 11:15 Estevez, Maximiliano
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 11:20 Setkic, Aldin
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:20 Lapentti, Giovanni
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 11:20 Koolhof W / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 11:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 11:30 Vibert, Francois Arthur
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:30 Perfilov, Alexander
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 11:30 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:30 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Ghedin, Nicola 11:30 Bourgue, Mathias
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Holanova, Nina 11:30 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hruba, Marina 11:30 Marfutina, Maria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 11:30 Fridman, Olga
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Pirok, Alexa 11:30 Jablonovska, Jana
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 11:30 Marfia, Matteo
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 11:30 Metreveli, Aleksandre
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 11:30 Yarkov, Alexander
  • Georgia F1, Singles
    Wojnar, Bartosz 11:30 Diep, Florent
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 11:30 Coppola, Claudia
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 11:30 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:30 Sproch, Dominik
  • Slovak Republic F3, Singles
    Ternar, Tomislav 11:30 Beck, Karol
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Mikulcic, Ema 11:30 Dinu, Cristina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Skamlova, Chantal 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 11:30 Njiric, Silvia
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 12:00 Mugevicius, Lukas
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:00 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 12:00 Bogoliy, Diana
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 12:00 Ene, Cristina
  • Segovia, Spain
    Klein, Brydan 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 12:00 Lestienne, Constant
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 12:00 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 12:00 Michalicka M / Suc D
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 12:00 Heinova A / Vrbenska A
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 12:20 Granollers, Marcel
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:20 Vesely, Jiri
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 12:20 Seppi, Andreas
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Luknarova, Zuzana
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 12:30 Zhang, Ling
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Tomova, Viktoriya
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Celik, Susanne 12:30 Holert, Katharina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Ponomar, Lisa 12:30 Grage, Mai
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 12:30 Grills, Jacob
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 12:30 Matic, Nico
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 12:30 Schutt, Leon
  • Denmark F2, Singles
    Hannestad, Benjamin 12:30 Corrie, Edward
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 12:30 Wang Y / YE Q Y
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 12:30 Vucic, Ilija
  • Serbia F7, Singles
    Saraydarpour, Salar 12:30 Van Peperzeel, Gavin
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 12:30 Nagy, Peter
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:40 Krajinovic, Filip
  • Italy F25, Singles
    Mazzella, Manuel 12:45 Azzaro, Leonardo
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:45 Marti, Javier
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 13:00 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 13:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Namigata J / Wang Y 13:00 Kato M / Ninomiya M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 13:00 Tian R / Zhu L
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 13:00 Couacaud, Enzo
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 13:00 Torebko, Peter
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu D / Husak R 13:00 Fomina A / Maggen I
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Bukta, Agnes 13:00 Heil, Anna Maria
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 13:00 Priscakova, Sona
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Piskun O / Rigozzi C 13:00 Degtiareva V / Manekina E
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 13:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 13:00 Cepelyte A / Moroi C
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 13:00 GAO X / You X
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 13:00 Korolev, Evgeny
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 13:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 13:00 Sabino, Lisa
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 13:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 13:00 Nejedly, Pavel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 13:00 Milko M / Voscek M
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 13:00 Sumova, Diana
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 13:00 Kostova, Elitsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 13:00 Siedliska, Natalia
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 13:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 13:20 Jebavy, Roman
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Mertens, Yannick
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Silich, Alina 13:30 Nazarova, Gyulnara
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 13:30 Laine, Emma
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:30 Platon R E / Stancu C-M
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:40 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:40 Begemann A / Haase R
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Ivanova M / Karavaeva A 14:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 14:00 Solovyeva, Valeria
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Gombos, Norbert
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 14:00 Basilashvili N / Setkic A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:00 CE, Gabriela
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 14:00 Jani, Reka-Luca
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Lehnert, Katharina
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Chimura N / Lister C 14:00 Barbat K / Boczova K
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Malm M / Novoselova P
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Eriksson, Markus
  • Denmark F2, Doubles
    Arvidsson I / Kromann T 14:00 Barth F / Boe-Wiegaard W
  • Denmark F2, Doubles
    Blomgren T / Brunstrom J 14:00 Arends S / Lootsma N
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 14:00 Chettar, Medy
  • Serbia F7, Singles
    Cammarata, Alberto 14:00 Jotovski, Tomislav
  • Belgium F9, Singles
    Nastasi, Ugo 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Borroni A / Rossi M 14:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:15 Kanar, Jonathan
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 14:15 Capecchi, Daniele
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 14:30 Sabino L / Savoretti A
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 14:30 Muradashvili N / Tyurnev E
  • Georgia F1, Doubles
    Barnes K / Harajchi A 14:30 Molina E / Sinicropi R
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 14:30 Lenz, Julian
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 14:30 Hofer V / Ladurner J
  • Georgia F1, Doubles
    Bakshi A / Tsivadze G 14:30 Oztuzun C / Plattes C
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 14:30 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 14:30 Cechova K / Horakova N
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Aleshcheva V / Wikkerink J 14:30 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 14:30 Gawron, Marcin
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 14:30 Bacquie A / Brabant M
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 14:30 Klec I / Sproch D
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Shcherba V / Ursu V 14:30 Havaj F / Simcak J
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Dinu C / Njiric S 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 14:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:50 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:50 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 14:50 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Nancarrow A / Sakkari M 15:00 Ponomareva D / Safronenka A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Eklund M N / Schoelink J 15:00 Bogoliy D / Laine E
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 15:00 Kontinen H / Nieminen J
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 15:00 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 15:00 Yang, Tsung-Hua
  • Argentina F12, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Perez Mota, Mauricio 15:00 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 15:20 Fanucci P / Giacalone O
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:30 Smagina S / Vasilyeva L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 15:30 Vorih, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 15:30 Witthoeft, Carina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 15:30 Puodziunas S / Puttergill C
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 15:30 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 15:45 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 16:00 Dustov, Farrukh
  • Germany F10, Doubles
    Elangovan N / Wehnelt K 16:00 Belot C / Tchoutakian M
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Reid M / Saville L 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Weatherholt, Mary
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 16:00 Watanabe, Hirono
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Olmos, Giuliana 16:00 Lee-Waters, Lindsay
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 16:00 Sipek, Natalija
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 16:00 Rochus, Olivier
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 16:00 Arneodo R / Harvey L I
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 16:00 Jovanovski, Bojana
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Nara, Kurumi
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kokkinakis T / Thompson J 16:00 Bogomolov A / Cerretani J
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 16:10 Duran G / Pashanski B
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bozoljac I / Tosic G 16:30 Klein B / Mektic N
  • Germany F10, Singles
    Kahlke, Jannis 16:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Arguello F / Behar A 16:30 Jebavy R / Pospisil J
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:30 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Argentina F12, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Manzanares, Facundo
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 17:00 Kobelt M / Okuno A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kalinina A / Kapshay V 17:00 CE G / Papamichail D
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 17:00 Carter M / Schaefer A
  • Spain F20, Singles
    Gomez, Lucas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 17:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 17:00 Crepaldi E / Estevez M
  • Italy F25, Doubles
    Fago M / Mazzella M 17:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 17:30 Kiro, Lynn
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 17:30 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Prenkovic, Linda
  • Segovia, Spain
    Edmund, Kyle 17:50 Ortega-Olmedo, Roberto
  • USA F22, Singles
    Boltz, Sebastien 18:00 Mott, Blake
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 18:00 Barrois, Kristina
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 18:00 Martens, Stieg
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:30 Lopez San Martin, Alvaro
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 18:30 Gille S / Hoang A
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 19:00 Styslinger, Mac
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Altick F / Sharma A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Olmos G / Westby M 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Merdeeva A / Rohira T
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Sammons M / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Intert A 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 Payet P / Strakhova V
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 19:00 Monteferrario J-J / Sorgi J P
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 19:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 19:00 Coria F / Galarza J I
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 19:30 Silverman, Cameron
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 19:30 Hiltzik, Jared
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 19:30 Konig P / Schultheiss C
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 20:00 Kuwata, Hiroko
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 20:00 Odesnik, Wayne
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 20:00 Hantuchova, Daniela
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 20:00 Evans, Daniel
  • USA F22, Singles
    Chappell, Nick 21:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Gosea, Farris Fathi 21:00 Quigley, Eric
  • USA F22, Singles
    Monette, Samuel 21:00 Fratangelo, Bjorn
  • Vancouver, Canada
    De Voest, Rik 21:20 Kokkinakis, Thanasi
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 21:30 Jung J / King E
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 22:00 Kerber, Angelique
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 22:00 Jaziri, Malek
  • Washington, USA
    King, Vania 22:00 Mchale, Christina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Karlovic, Ivo
  • Washington, USA, Doubles
    Cabal J S / Marrero D 22:00 Groth S / Paes L
  • USA F22, Doubles
    Boltz S / Surreaux A 22:30 Clayton S / Martin T
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 23:15 Makarova, Ekaterina
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 23:20 Rodionova A / Rogowska O

Federer srećan, Marej se rasplakao

Tenis

Marej nekoliko minuta nije mogao da govori, a publika je neprekidnim aplauzom pokazala koliko je ponosna na njegov plasman u završnicu turnira i igru u finalu

Federer, Marej, Vimbldon

LONDON - Švajcarski teniser Rodžer Federer izjavio je da je veoma srećan što je osvojio sedmu titulu na Vimbldonu i što je uspeo ponovo da se vrati na prvo mesto ATP liste.

Federer je pobedio Endija Mareja u finalu Vimbldona sa 3:1 (4:6, 7:5, 6:3, 6:4).

"Odigrao sam jedan od najboljih mečeva u poslednje vreme. Sjajno se osećam. Osvojio sam titulu!", rekao je Federer posle meča. On je dodao da je imao nekoliko teških godina u svom životu i da je ova titula došla u pravom trenutku. "Sa sedam titula na Vimbldonu izjednačio sam se sa Pitom Samprasom, koji je moj heroj", rekao je Federer i dodao: "Pozicija broj jedan na ATP listi se ne osvaja lako. Imao sam ranije prilike, ali nisam uspeo".

Prema njegovim rečima, imao je veliko samopouzdanje, igrao je "kao lud" i pored porodičnih obaveza i to mu se vratilo.

Ljubimac domaće publike Endi Marej nije krio suze posle poraza, a Švajcarski teniser je pohvalio igru protivnika u finalu i naglasio da se nada da će uspeti "jednog dana da osvoji Vimbldon".

Marej nekoliko minuta nije mogao da govori, a publika je neprekidnim aplauzom pokazala koliko je ponosna na njegov plasman u završnicu turnira i igru u finalu.

"Čestitam Rodžeru. Ima 30 godina, ali uopšte nije loš", pokušao je da se našali finalista Vimbldona. Zatim je dodao da je Federer igrao dobro i pokazao da u njegovoj igri "još ima rezerve".

"Pokušaću da ga ne pogledam. Ne mogu da gledam ni u pravcu moje lože. Svi govore o pritisku na Vimldonu... Nisu u pitanju ljudi koji me gledaju, oni me podržavaju... Hvala svima", rekao je Maraj pokušavajući ponovo da ne zaplače.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Da li sam na sebe preuzeo krivicu za Srbiju i Avganistan? Da, naravno. Ljudi su ginuli, ljudi su bili ranjavani Gerhard Šreder

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!