• Turkey F28, Singles
    Shevkedov, Ferdun 1 3 6 4 1 1 Chervyakov, Fedor 2 6 0 6 2 2
  • Finland F3, Singles
    Paukku, Juho 1 1 6 1 1 Gao, Xin 1 6 2 0 1
  • Finland F3, Singles
    Sillanpaa, Henrik 0 3 0 Ouyang, Bowen 0 4 0
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D 09:15 Deaves E / Parviz Y
  • Netherlands F5, Singles
    Negritu, Christoph 09:15 Sidorenko, Alexandre
  • Netherlands F5, Singles
    Matic, Nico 09:30 Obry, Julien
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Morderger, Yana 09:30 Scheepens, Jainy
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Morderger, Yana 2 6 6 6 2 2 Scheepens, Jainy 1 3 7 1 1 1
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 2 6 7 2 2 Uzhylovsky, Vladimir 0 3 6 0 0
  • Belarus F2, Singles
    Propoggia, Dane 2 6 6 2 2 Glancy, Daniel 0 3 1 0 0
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 0 6 5 0 Marterer, Maximilian 1 7 4 1
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 1 6 4 2 1 Baumann, Moritz 1 3 6 3 1
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 1 6 5 1 Zheng, Weiqiang 0 0 4 0
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Seguel, Daniela 1 4 7 1 Bua, Tatiana 1 6 5 1
  • Belarus F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 1 1 6 3 1 Ivashka, Ilya 1 6 3 1 1
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cadar, Selma Stefania 1 6 3 1 Ionescu, Simona 1 3 6 1
  • Russia F8, Doubles
    Kirillov E / Krasnorutskiy A 1 4 6 7 1 1 Elistratov E / Miocic F 2 6 1 10 2 2
  • Russia F8, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 2 7 6 2 2 Gorodetsky V / Muzaev R 0 6 3 0 0
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 2 6 7 2 2 Safranek, Vaclav 0 2 5 0 0
  • Romania F12, Doubles
    Gheorghe L / Merzuki M A 2 6 3 10 2 2 Sulea T C / Tatomir L G 1 1 6 4 1 1
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Sotnikova, Alyona 0 6 0 Ozgen, Pemra 0 6 0
  • Korea F11, Doubles
    Moon J-H / Yoon Y-S 0 3 1 0 0 Chung H / Noh S-W 2 6 6 2 2
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Marfutina, Maria 0 2 4 0 Mikulcic, Ema 1 6 4 1
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Tatarus, Gabriela Nicole 0 3 3 0 Duca, Gabriela 1 6 2 1
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Rikkert, Maurien 0 3 3 0 Niketta, Sina 1 6 3 1
  • Croatia F14, Singles
    Raspudic, Franjo 1 7 1 Reissig, Nicolas 0 5 0
  • Gabon F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 11:00 Momo-Kassa, Kryce-Didier
  • Gabon F1, Singles
    Surreaux, Arthur 11:00 Indondo Ilongende, Denis
  • Gabon F1, Singles
    Ahuja, Sagar 11:00 Roelofse, Ruan
  • Gabon F1, Singles
    Gille, Sander 11:00 Barry, Sam
  • Gabon F1, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 11:00 Ndayishimiye H / Surreaux A
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 11:00 Miedler, Lucas
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 11:00 Luttikhuis, Nikki
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Graaf, Gabriela 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 0 4 0 Luttikhuis, Nikki 0 5 0
  • Croatia F14, Singles
    Jastraunig, Lukas 0 3 0 0 Couacaud, Enzo 1 6 1 1
  • Finland F3, Singles
    Vasa, Eero 0 4 0 Jahn, Jeremy 0 5 0
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Steur, Julyette Maria Josephine 0 5 0 Wachaczyk, Julia 1 7 1
  • Korea F11, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 2 6 6 2 2 KIM C-E / Lim J-S 0 1 2 0 0
  • Serbia F10, Singles
    Sakharov, Gleb 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Serbia F10, Singles
    Zekic, Miljan 11:30 Vidak, Antun
  • Serbia F10, Singles
    Barrere, Gregoire 11:30 Bjelica, Ivan
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    LU, Jia-Jing 0 3 0 Wikkerink, Janneke 0 3 0
  • Romania F12, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 0 4 0 Torroni, Giulio 0 3 0
  • Finland F3, Singles
    Solberg, Christoffer 0 3 0 Arneodo, Romain 0 3 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Ghitescu, Andreea 0 3 0 Pinto, Giorgia 0 1 0
  • Finland F3, Singles
    Vasilenko, Alexander 0 4 0 Pollanen, Aaro 0 0 0
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Fernandez Rabener A 11:45 Platon R E / Stancu C-M
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Heil, Anna Maria 12:00 Brglez, Pia
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Lekaj, Adrijana 12:00 Cesnekova, Sarlota
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Stresnakova, Katarina 12:00 Lukas, Tena
  • Serbia F10, Singles
    Nekic, Tim 12:00 Sborowitz, Matias
  • Austria F8, Singles
    Trubrig, Christian 12:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Austria F8, Singles
    Popko, Dmitry 0 1 0 Eames, Jake 0 0 0
  • Austria F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 0 0 Konecny, Michal 0 0
  • Belarus F2, Doubles
    Betov S / Bury A 12:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 0 0 Frech, Magdalena 0 0
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Gabric, Anna 0 0 Saez Larra, Olga 0 0
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Mendesova, Pernilla 0 0 Klasen, Anna 0 0
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Graaf, Gabriela 12:00 Sarrazin, Laetitia
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 12:00 Miedler, Lucas
  • Romania F12, Singles
    Napolitano, Stefano 12:00 Kapogiannis, Charalampos
  • Finland F3, Doubles
    Julin M / Tuomi V 12:05 Goldsteiner P / Jahn J
  • Romania F12, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:15 Rondoni, Pietro
  • Belarus F2, Doubles
    Duldaev D / Uzhylovsky V 12:20 NYS H / Propoggia D
  • Germany F13, Singles
    Ehrat, Sandro 12:20 Haerteis, Johannes
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 12:20 Kapric, Denis
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Esen, Hulya 12:20 Jakupovic, Dalila
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Lazareva M / Marozava L 12:25 Dzalamidze N / Pivovarova A
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Diatchenko V / Kremen I 12:30 Danilina A / Pashkova E
  • Croatia F14, Singles
    Partl, Adrian 12:30 Heller, Peter
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Helbet J / Perper A 12:30 Hristea C-E / Simion O G
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 12:35 Wunner, Matthias
  • Croatia F14, Singles
    Kekez, Duje 12:40 Urbanija, Mike
  • Netherlands F5, Singles
    Constantinovici, Robert 12:40 Bloemke, Dennis
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 12:40 Kremer, Dana
  • Serbia F10, Singles
    Pehar, Antun 13:00 Bejtulahi, Denis
  • Serbia F10, Singles
    Katic, Dejan 13:00 Petrovic, Danilo
  • Serbia F10, Singles
    Ciric, Nikola 13:00 Tepavac, Marko
  • Switzerland F4, Singles
    Rossier, Simeon 13:00 Bossel, Adrien
  • Poland F5, Singles
    Gawron, Marcin 13:00 Panfil, Grzegorz
  • Romania F12, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 13:00 Horansky, Filip
  • Finland F3, Doubles
    Portaluri G / Renard L 13:05 Folie A / Witmeur A
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 13:10 Van Dijkman, Inger
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Kairi, Angeliki 13:30 Pantuckova, Gabriela
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Alibalic, Nina 13:30 Barzo, Lilla
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 13:30 Kovacevic, Janja
  • Austria F8, Singles
    Scheucher, Niklas 13:30 Fatic, Nerman
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 13:30 Brunner, Pascal
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Ponomar, Lisa 13:30 Distelmans, Steffi
  • Austria F8, Singles
    Bellotti, Riccardo 13:30 Pazicky, Michal
  • Austria F8, Singles
    Kim, Young Seok 13:30 Ternar, Tomislav
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Bosio, Victoria 13:30 Leykina, Polina
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Suvrijn, Jade 13:30 Krejsova, Petra
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Klasen, Charlotte 13:30 Stamatova, Julia
  • Germany F13, Singles
    Krawietz, Kevin 13:50 Zynga, Lennart
  • Croatia F14, Doubles
    Draganja T / Sancic A 14:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Lescure, Mick
  • Belgium F12, Singles
    Plotniy, Andrei 14:00 Salman, Omar
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Langer, Nils
  • Turkey F28, Singles
    Jankovits, Yannick 14:00 Fabian, Patrik
  • Turkey F28, Singles
    Pecotic, Matija 14:00 Nastasi, Ugo
  • Turkey F28, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 14:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Fomina, Alona 14:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Prenkovic, Linda 14:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Arcidiacono, Federica 14:00 Fridman, Olga
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Pribylova, Anastasia 14:00 De Bernardi, Clothilde
  • Poland F5, Singles
    Schmid, Michal 14:00 Chadaj, Adam
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Stamenkovic, Dunja 14:00 Lukacs, Vanda
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Nancarrow A / Totka N 14:00 Petrei M / Pribaz S
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Mertens, Elise 14:00 Melander, Hilda
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Niketta S / Stoilkovska M 14:05 Boeykens E / Scheepens J
  • Croatia F14, Doubles
    Kuncik J / Suc D 14:10 Kekez D / Rath M
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Versteeg, Kelly 14:10 Morderger, Tayisiya
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Geurts L / Wikkerink J 14:10 RUS K / Wagemaker M
  • Serbia F10, Singles
    Djokovic, Marko 14:30 Jankovic, Miki
  • Switzerland F4, Singles
    Rousset, Elie 14:30 Hoang, Antoine
  • Poland F5, Singles
    Kowalczyk, Mateusz 14:30 Sikora, Adrian
  • Austria F8, Doubles
    Brunner P / Statzberger T 15:00 Bellotti R / Novak D
  • Austria F8, Doubles
    Mozgovoy A / Wagner S 15:00 Miedler L / Pichler D
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Radanovic, Dejana 15:00 Dukic, Dajana
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Horakova, Nikola 15:00 Mekovec, Iva
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Fett J / Lekaj A 15:00 Brglez P / Marc M
  • Gabon F1, Doubles
    Castro M / Gille S 15:00 Fynn M / Roelofse R
  • Netherlands F5, Singles
    Meuffels, Alban 15:00 Mertens, Yannick
  • Austria F8, Singles
    Ofner, Patrick 15:00 Tuksar, Sasa
  • Austria F8, Singles
    Geib, Daniel 15:00 Brtnicky, Filip
  • Italy F28, Singles
    Trusendi, Walter 15:00 Cachin, Pedro
  • Italy F28, Singles
    Reuter, Yannik 15:00 Picco, Francesco
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Shinikova, Isabella 15:00 Perrin, Conny
  • Argentina F14, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Spain F23, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 15:00 Vega Hernandez, David
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Germany F13, Singles
    Ejupovic, Elmar 15:30 Korolev, Evgeny
  • Turkey F28, Doubles
    Ilkel C / Yurtacan E 15:30 Chervyakov F / Shevkedov F
  • Turkey F28, Doubles
    Gomez J / Trujillo-Soler G 15:30 Uzakov V / Yatsyk Y
  • Turkey F28, Doubles
    Ayap S / Lizen A 15:30 Deviatiarov M / Halebian A
  • Turkey F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 15:30 Erguden U / Yuksel A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Fomina A / Shakovets C 15:30 Cruciani D / Palmigiano F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Nakano Y / Prenkovic L 15:30 Arcidiacono F / Palhoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Boubelikova J / Virtanen E 15:30 Collie N / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Grajdek K-A / Toljan J 15:30 Omae A / Wang Y
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Chimura N / Lehnert K M 15:30 Bogoliy D / Matteucci A
  • Spain F23, Singles
    Martos Gornes, Sergio 15:30 Esteve Lobato, Eduard
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Haas, Barbara 15:30 Savoretti, Alice
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Primorac, Iva 15:30 Korzeniak, Anna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Daw, Leah
  • Belgium F12, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:00 Choinski, Jan
  • Serbia F10, Doubles
    Bjelica I / Zekic M 16:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Victoire 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Zander, Nina 16:00 Lottner, Antonia
  • Switzerland F4, Singles
    Basso, Andrea 16:00 Siwy, Rudolf
  • Switzerland F4, Doubles
    Ghareeb M / Maqdes A 16:00 Bossel A / Lammer M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 16:00 Myers, Abbie
  • Poland F5, Singles
    Kostin, Viktor 16:00 Smola, Maciej
  • Poland F5, Doubles
    Kapas A / Koniusz B 16:00 Gawron M / Panfil G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Williams, Claudia 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Parres Azcoitia, Olga 16:00 Khazaniuk, Deniz
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    BUA T / Seguel D 16:00 Celik S / Eraydin B
  • Austria F8, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 16:30 Popko D / Weissborn T-S
  • Austria F8, Doubles
    Eger D / Weidinger D 16:30 Oliveira G / Ternar T
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 16:30 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Italy F28, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 16:30 GIL F / Giustino L
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Ferrer-Suarez I / Papamichail D 16:30 Klasen A / Klasen C
  • Argentina F14, Singles
    Grimolizzi, Gaston-Arturo 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F14, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Kicker, Nicolas
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 16:30 Roca Batalla, Oriol
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Faber T / Palcic S 16:30 Barzo L / Bukta A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Larcher De Brito, Michelle 17:00 Krejcikova, Barbora
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kumkhum, Luksika 17:00 Witthoeft, Carina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bemelmans, Ruben 17:00 Moriya, Hiroki
  • Germany F13, Singles
    Trinker, Bastian 17:00 Ritschard, Alexander
  • Germany F13, Doubles
    Hirschmueller C / Kapric D 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Paszek, Tamira 17:00 Pavlovic, Irena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gomez, Emilio 17:00 Martin, Andrej
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Huta Galung, Jesse 17:00 Londero, Juan Ignacio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaziri, Malek 17:00 Chiudinelli, Marco
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Black, Tornado Alicia 17:00 Kudryavtseva, Alla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajinovic, Filip 17:00 Cecchinato, Marco
  • New Haven, USA, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 17:00 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaksic, Jovana 17:00 Zheng, Saisai
  • Ecuador F3, Singles
    Zeballos, Federico 17:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Ecuador F3, Singles
    Aubone, Jean-Yves 17:00 Echazu, Mauricio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Nishioka, Yoshihito 17:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Boren, Brynn 17:00 Gilchrist, Nadja
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Russell, Michael 17:00 Darcis, Steve
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 17:00 Ilhan, Marsel
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Boulter, Katie 17:00 Bhargava, Anamika
  • Canada F8, Singles
    Thompson, Jordan 17:00 Mccoy, Wyatt
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhu, Lin 17:00 Rodionova, Arina
  • Canada F8, Singles
    Hewitt, Ashley 17:00 Kutrovsky, Dimitar
  • Canada F8, Singles
    Myneni, Saketh 17:00 Mott, Blake
  • Canada F8, Singles
    Clayton, Scott 17:00 Novikov, Dennis
  • Colombia F3, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F3, Singles
    Spir, Juan Carlos 17:00 Mina, Gianni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Fujioka, Nozomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 WU, HO Ching
  • Belgium F12, Doubles
    Forcin M / Lescure M 17:30 Cagnina J / Salman O
  • Serbia F10, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 17:30 Grbic F / Tepavac M
  • Switzerland F4, Doubles
    Kahoun J / Navarro S 17:30 Crepaldi E / Haenle P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Koehler, Maria Joao 17:30 Homutova, Anastasija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 17:30 Martinez Martinez, Maria
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    Mertens E / Schuurs D 17:30 Melander H / Wacanno E
  • Brazil F8, Singles
    Cunha, Henrique 18:00 Sakamoto, Pedro
  • Belgium F12, Singles
    Gigounon, Germain 18:00 Grabul, Dimitar
  • Italy F28, Singles
    Basic, Mirza 18:00 Lamasine, Tristan
  • Winston Salem, USA
    Seppi, Andreas 18:00 LU, Yen-Hsun
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 18:00 Domingues, Joao
  • Spain F23, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Roca Batalla O 18:00 Domingues J / Vega Hernandez D
  • Spain F23, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:00 Baryshev S / Gakhov I
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 18:15 Tiel E / Vogelsang E
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gojowczyk, Peter 18:15 Molchanov, Denys
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hernandez, Oscar 18:15 Andreozzi, Guido
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bagnis, Facundo 18:15 Marcora, Roberto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Duckworth, James 18:15 Escobedo, Ernesto
  • New Haven, USA, Doubles
    Black C / Mirza S 18:15 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Brianti, Alberta 18:15 Shapatava, Sofia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 18:20 Bedene, Aljaz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Friedsam, Anna-Lena 18:20 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Desein, Niels 18:20 Elias, Gastao
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kerkhove, Lesley 18:20 Duan, Ying-Ying
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Barbieri, Gioia 18:20 Cepede Royg, Veronica
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lucic-Baroni, Mirjana 18:20 Falconi, Irina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jabeur, Ons 18:20 Maria, Tatjana
  • Switzerland F4, Singles
    Nikles, Johan 18:30 Perret, Loic
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Busch, Julian
  • Ecuador F3, Singles
    Banzer, Rodrigo 18:30 Smith, Connor
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Mayr-Achleitner, Patricia 18:30 Alves, Maria Fernanda
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Petrick, Charlotte 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Kinard, Tori 18:30 Robillard-Millette, Charlotte
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Bowtell, Amy 18:30 Wallace, Isabelle
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Todd, Parris 18:30 Zhao, Carol
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Albanese, Lauren 18:30 Hibi, Mayo
  • Colombia F3, Singles
    De Paula, Fabiano 18:30 Mena, Facundo
  • Colombia F3, Singles
    Llompart, Alex 18:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • New Haven, USA
    Zahlavova Strycova, Barbora 19:00 Kvitova, Petra
  • New Haven, USA, Doubles
    Medina Garrigues A / Shvedova Y 19:00 Erakovic M / Parra Santonja A
  • Argentina F14, Doubles
    Descotte M F / Massonneau M 19:00 Capalbo F / Ficovich J P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Morgina A 19:00 Martinez Martinez M / Pereira A R E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    D'Oliveira E / Daw L 19:00 Geukens B / Ladurner J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Myers A / Williams C 19:00 Boccard AL / Boccard AM
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Lukic V 19:00 Bruzzone G / Rana S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Stewart, Katerina 19:20 Tsurenko, Lesia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 19:35 Bychkova, Ekaterina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajicek, Austin 19:35 Zhang, ZE
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Marchenko, Illya 19:35 Mertl, Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 19:35 Androic, Toni
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Panova, Alexandra 19:35 Chirico, Louisa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Polansky, Peter 19:35 Mecir, Miloslav
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rogowska, Olivia 19:35 Siegemund, Laura
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sanchez, Maria 19:35 Putintseva, Yulia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abduraimova, Nigina 19:35 Kania, Paula
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sugita, Yuichi 19:35 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hlavackova, Andrea 19:35 Pervak, Ksenia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bachinger, Matthias 19:35 Viola, Matteo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Petzschner, Philipp 19:40 WU, DI
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Weedon, Kirsten-Andrea 20:00 Wang, Dan NI
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Parravi, Tory 20:00 Neffa De Los Rios, Ana Paula
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Leacock, Yolande 20:00 Clark, Erin
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 20:00 Lopes, Thiago
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Failla, Jessica 20:00 Rodriguez, Victoria
  • Ecuador F3, Doubles
    Silva C / Turini T 20:00 Echazu M / Zeballos F
  • Brazil F8, Singles
    Aguilar, Jorge 20:00 Romboli, Fernando
  • Canada F8, Singles
    Bambridge, Luke 20:00 Daniell, Marcus
  • Canada F8, Singles
    Broady, Liam 20:00 Kylar, Kevin
  • Canada F8, Singles
    Bester, Philip 20:00 Jones, Greg
  • Canada F8, Doubles
    Mott B / Thompson J 20:00 Jasika O / Vukic A
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:15 Riske, Alison
  • Colombia F3, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 20:30 Arevalo-Gonzalez M / Ramirez C
  • Italy F28, Doubles
    Picco F / Trusendi W 20:30 Caruso S / Fago M
  • Argentina F14, Doubles
    Casanova H / Kicker N 20:30 Arus R / De Gregorio N A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ito, Tatsuma 20:50 Bogomolov Jr, Alex
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rodionova, Anastasia 20:50 Pfizenmaier, Dinah
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlov, Stefan 20:50 Coric, Borna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Radwanska, Urszula 20:50 Hogenkamp, Richel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Wang, Jimmy 20:50 Chung, Hyeon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vogt, Stephanie 20:50 Zanevska, Maryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 20:50 Przysiezny, Michal
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Allertova, Denisa 20:50 Krunic, Aleksandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlova, Kateryna 20:55 EL Tabakh, Heidi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gavrilova, Daria 20:55 Chan, Yung-Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siniakova, Katerina 20:55 Duque Marino, Mariana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mcgee, James 20:55 Bhambri, Yuki
  • Winston Salem, USA
    Janowicz, Jerzy 21:00 Goffin, David
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Riley A / Simmons S 21:00 Hibi M / Zhao C
  • Canada F8, Doubles
    Larson T / Mccoy W 21:00 Kutrovsky D / Myneni S
  • Mexico F9, Singles
    Song, Evan 21:30 Elliott, Erik
  • Mexico F9, Singles
    Mcmorrow, Kyle 21:30 Santiago, Mico
  • Mexico F9, Singles
    Johns, Collin 21:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • New Haven, USA
    Giorgi, Camila 21:30 Muguruza Blanco, Garbine
  • Ecuador F3, Doubles
    Aubone J-Y / Smith C 21:30 Escobar G / Sanchez R
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Alves M-F / Bhargava A 21:30 LEE S / Tennant M
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Molnar S / O'Neill J 21:30 Albanese L / Hardebeck K
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 21:30 Johanson R / Petrick C
  • Canada F8, Singles
    Nielsen, Frederik 21:30 Krueger, Mitchell
  • Colombia F3, Doubles
    Gard C-I / Mena F 22:00 Martinez L D / Salamanca Caicedo C
  • Brazil F8, Doubles
    Sakamoto P / Sorgi J P 22:00 Britto L / Longhi Neto C A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Williams, Rhyne 22:05 Ram, Rajeev
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibino, Nao 22:05 Abanda, Francoise
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 22:05 Krajicek, Michaella
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vankova, Katerina 22:10 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ward, James 22:10 Millot, Vincent
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Beck, Andreas 22:10 Singh, Sanam
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Albot, Radu 22:15 Fucsovics, Marton
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Foretz, Stephanie 22:15 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Alund, Martin 22:15 Kudryavtsev, Alexander
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Whoriskey, Caitlin 22:20 Barty, Ashleigh
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Eguchi, Misa 22:20 Buyukakcay, Cagla
  • Winston Salem, USA
    Isner, John 22:20 Rosol, Lukas
  • Mexico F9, Singles
    Hank, Tigre 23:00 Matthews, Oscar Fabian
  • Rosarito, Doubles W-C10-MEX-08...
    Cercone A / Guarachi A 23:00 Clark E / Okuno A
  • Canada F8, Doubles
    Bester P / Daniell M 23:00 Clayton S / Uspensky D
  • Canada F8, Doubles
    Ghinda I-L / Kylar K 23:00 De Voest R / Seeberger M
  • Brazil F8, Singles
    Sant'Anna, Bruno 23:30 Hocevar, Ricardo
  • Brazil F8, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Dischinger E / Laranja A

oborio rekorrd

Felps najtrofejniji sportista u istoriji OI

Ostali sportovi

Autor:

Felps, osvajač osam zlatnih medalja pre četiri godine u Pekingu, pretekao je dosadašnju rekorderku, rusku gimnastičarku Larisu Latinjinu, koja je između 1956. i 1964. godine osvojila 18 olimpijskih trofeja

Navikao na uspeh: Majkl Felps

Navikao na uspeh: Majkl Felps

LONDON - Američki plivač Majkl Felps postao je sportista sa najviše trofeja u istoriji Olimpijskih igara pošto je večeras kao član pobedničke štafete na 4x200 metara osvojio ukupno 19. odličje.

Felps, osvajač osam zlatnih medalja pre četiri godine u Pekingu, pretekao je dosadašnju rekorderku, rusku gimnastičarku Larisu Latinjinu, koja je između 1956. i 1964. godine osvojila 18 olimpijskih trofeja.

Legendarni Amerikanac izjednačio se sa Latinjinom osvojivši srebro na 200 metara leptir, a posle manje od sata vratio se u bazen i dokopao se zlatnog, rekordnog odličja predvodeći nacionalnu štafetu na 4x200 metara, koja je trijumfovala ispred Francuske i Kine.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Mare

    Mare

    Bilo bi korektno da napisete da on ne ide na antidoping kontrolu kao ostali osvajaci medalja te stoga te medalje nemaju ama bas nikakav legitimitet. A tek kad se uzme u obzir kakva masinerija radi za njega, pa i da ode na antidoping kontrolu bio bi OK jer ce se tek za desetak godina saznati sta americki sportisti uzimaju sada.

    10 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija može da svira na dva klavira Obrad Kesić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!