• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 1 6 5 3 1 Wang, Xi-Yao 1 4 7 3 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 0 5 6 0 0 Shkudun, Anna 2 7 7 2 2
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 2 6 7 2 2 Vaynberg, Sofia 0 2 5 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Maggen, India 1 6 3 2 1 Prosperi, Valeria 1 2 6 4 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 1 6 5 1 Pinto, Giorgia 1 2 7 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 0 1 6 0 0 Zhyrmont, Dzmitry 2 6 7 2 2
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 2 6 6 2 2 Khachanov, Karen 0 3 4 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 0 2 1 0 Sotnikova, Alyona 1 6 2 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 0 1 0 Chen, TI 1 6 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Gabueva, Angelina 0 3 0 Ekshibarova, Vlada 0 3 0
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 0 4 0 Molina, Emanuele 0 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 0 3 0 Scholsen, Helene 0 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 0 1 0 Virtanen, Eveliina 0 1 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 0 1 0 Reddy, Snehadevi S 0 3 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Lazareva, Margarita 09:10 Kutubidze, Tamar
  • Georgia F1, Singles
    Cias, Pawel 09:10 Bakshi, Aleksandre
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Moroi, Cristina 09:15 Pichkhadze, Tamara
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 09:20 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 09:25 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:30 Huang, Liang-Chi
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Baluu S / Wang X-Y 09:30 Sunkara R / Thombare P
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Lomacki, Piotr
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 10:00 Hamou, Maxime
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Sabanin, Yan
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 10:00 Safiullin, Roman
  • Russia F5, Singles
    Alekseenko, Gleb 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 10:00 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 10:00 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 10:00 Pashanski, Boris
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 10:00 Hanescu, Victor
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 10:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 10:00 Grigoriu P / Paval C
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 10:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 10:00 Cechova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 10:00 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Kotelesova, Barbara
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Eraydin, Basak 10:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 10:00 Sezer, Melis
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 10:00 Darcis, Steve
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 10:00 DI Giuseppe, Martina
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Danis, Marko
  • Slovak Republic F3, Singles
    Ursu, Vadym 10:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 10:00 Kekercheni, Filipp
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 10:00 Georges, Myrtille
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Martincova, Tereza 10:00 Czink, Melinda
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Alexandrova, Ekaterina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:00 Rubini, Stefania
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 10:00 Primorac, Iva
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 10:00 Bessonova V / Pashkova E
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Georgia F1, Singles
    Medvedev, Daniil 10:35 Kocyla, Arkadiusz
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Smagina, Sofia 10:40 Rohde-Moe, Caroline
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 10:40 Nancarrow, Alexandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Grosheva, Anastasia 10:45 Kalabina, Yuliya
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 10:50 Khabibulin T / Khassanov R
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Fayziev S / Ismailov T 10:55 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 11:00 Lorenzi, Paolo
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 11:00 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Ozga, Justine
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 11:00 Goffin, David
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Yafan 11:00 Zhang, Kai Lin
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tian, Ran 11:00 Wang, Qiang
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 11:00 Zander, Nina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Han, Xinyun 11:00 Kato, Miyu
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Cedermark, Beatrice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Cuk, Pia 11:00 Kairi, Angeliki
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Jespersen, Maria 11:00 Barbat, Karen
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 11:00 Lister, Cornelia
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 11:00 Suvrijn, Jade
  • Denmark F2, Singles
    Blomgren, Tobias 11:00 Whittington, Andrew
  • Denmark F2, Singles
    Arvidsson, Isak 11:00 Barth, Florian
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Markovic, Goran
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 11:00 Haenle, Pirmin
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Ivan 11:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Matej 11:00 Zaninovic, Luka
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Monaco, Juan
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 11:00 Orlova N / Shkudun A
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Bolkvadze, Mariam 11:05 Fomina, Alona
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 11:15 Petrone, Alessandro
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 11:15 Estevez, Maximiliano
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 11:20 Setkic, Aldin
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:20 Lapentti, Giovanni
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 11:20 Koolhof W / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 11:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 11:30 Vibert, Francois Arthur
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 11:30 Reznik O / Yevseyev D
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:30 Perfilov, Alexander
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 11:30 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:30 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Ghedin, Nicola 11:30 Bourgue, Mathias
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Holanova, Nina 11:30 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hruba, Marina 11:30 Marfutina, Maria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 11:30 Fridman, Olga
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Pirok, Alexa 11:30 Jablonovska, Jana
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 11:30 Coppola, Claudia
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 11:30 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:30 Sproch, Dominik
  • Slovak Republic F3, Singles
    Ternar, Tomislav 11:30 Beck, Karol
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Mikulcic, Ema 11:30 Dinu, Cristina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Skamlova, Chantal 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 11:30 Njiric, Silvia
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 12:00 Mugevicius, Lukas
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 12:00 Ene, Cristina
  • Segovia, Spain
    Klein, Brydan 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 12:00 Lestienne, Constant
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 12:00 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 12:00 Michalicka M / Suc D
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 12:00 Heinova A / Vrbenska A
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 12:05 Marfia, Matteo
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:10 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 12:10 Bogoliy, Diana
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 12:15 Yarkov, Alexander
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 12:20 Granollers, Marcel
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:20 Vesely, Jiri
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 12:20 Seppi, Andreas
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Prudnikau A / Skripnik D 12:30 Shyla Y / Vasilevski A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Luknarova, Zuzana
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 12:30 Zhang, Ling
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Tomova, Viktoriya
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Celik, Susanne 12:30 Holert, Katharina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Ponomar, Lisa 12:30 Grage, Mai
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 12:30 Grills, Jacob
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 12:30 Matic, Nico
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 12:30 Schutt, Leon
  • Denmark F2, Singles
    Hannestad, Benjamin 12:30 Corrie, Edward
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 12:30 Wang Y / YE Q Y
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 12:30 Metreveli, Aleksandre
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 12:30 Vucic, Ilija
  • Serbia F7, Singles
    Saraydarpour, Salar 12:30 Van Peperzeel, Gavin
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 12:30 Nagy, Peter
  • Georgia F1, Singles
    Wojnar, Bartosz 12:35 Diep, Florent
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:40 Krajinovic, Filip
  • Italy F25, Singles
    Mazzella, Manuel 12:45 Azzaro, Leonardo
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:45 Marti, Javier
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 13:00 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 13:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Namigata J / Wang Y 13:00 Kato M / Ninomiya M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 13:00 Tian R / Zhu L
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 13:00 Couacaud, Enzo
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 13:00 Torebko, Peter
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Bukta, Agnes 13:00 Heil, Anna Maria
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 13:00 Priscakova, Sona
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 13:00 GAO X / You X
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 13:00 Korolev, Evgeny
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 13:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 13:00 Sabino, Lisa
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 13:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 13:00 Nejedly, Pavel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 13:00 Milko M / Voscek M
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 13:00 Sumova, Diana
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 13:00 Kostova, Elitsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 13:00 Siedliska, Natalia
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 13:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 13:20 Jebavy, Roman
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Mertens, Yannick
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:30 Platon R E / Stancu C-M
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 13:35 Cepelyte A / Moroi C
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Silich, Alina 13:40 Nazarova, Gyulnara
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 13:40 Laine, Emma
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:40 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:40 Begemann A / Haase R
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 13:45 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Ivanova M / Karavaeva A 14:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 14:00 Solovyeva, Valeria
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Gombos, Norbert
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 14:00 Basilashvili N / Setkic A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:00 CE, Gabriela
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 14:00 Jani, Reka-Luca
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Lehnert, Katharina
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Chimura N / Lister C 14:00 Barbat K / Boczova K
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Malm M / Novoselova P
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Eriksson, Markus
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu D / Husak R 14:00 Fomina A / Maggen I
  • Denmark F2, Doubles
    Arvidsson I / Kromann T 14:00 Barth F / Boe-Wiegaard W
  • Denmark F2, Doubles
    Blomgren T / Brunstrom J 14:00 Arends S / Lootsma N
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 14:00 Chettar, Medy
  • Serbia F7, Singles
    Cammarata, Alberto 14:00 Jotovski, Tomislav
  • Belgium F9, Singles
    Nastasi, Ugo 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Borroni A / Rossi M 14:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Piskun O / Rigozzi C 14:05 Degtiareva V / Manekina E
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:15 Kanar, Jonathan
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 14:15 Capecchi, Daniele
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 14:30 Sabino L / Savoretti A
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 14:30 Lenz, Julian
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 14:30 Hofer V / Ladurner J
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 14:30 Cechova K / Horakova N
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Aleshcheva V / Wikkerink J 14:30 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 14:30 Gawron, Marcin
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 14:30 Bacquie A / Brabant M
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 14:30 Klec I / Sproch D
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Shcherba V / Ursu V 14:30 Havaj F / Simcak J
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Dinu C / Njiric S 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 14:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:50 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:50 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 14:50 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 15:00 Kontinen H / Nieminen J
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 15:00 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 15:00 Yang, Tsung-Hua
  • Argentina F12, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Perez Mota, Mauricio 15:00 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Georgia F1, Doubles
    Barnes K / Harajchi A 15:05 Molina E / Sinicropi R
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Nancarrow A / Sakkari M 15:10 Ponomareva D / Safronenka A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Eklund M N / Schoelink J 15:10 Bogoliy D / Laine E
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 15:15 Muradashvili N / Tyurnev E
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 15:20 Fanucci P / Giacalone O
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 15:20 Fanucci P / Giacalone O
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:30 Smagina S / Vasilyeva L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 15:30 Vorih, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 15:30 Witthoeft, Carina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Georgia F1, Doubles
    Bakshi A / Tsivadze G 15:30 Oztuzun C / Plattes C
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 15:30 Puodziunas S / Puttergill C
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 15:30 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 15:35 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 15:45 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 16:00 Dustov, Farrukh
  • Germany F10, Doubles
    Elangovan N / Wehnelt K 16:00 Belot C / Tchoutakian M
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Buchanan C / Williams R
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Weatherholt, Mary
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 16:00 Watanabe, Hirono
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Olmos, Giuliana 16:00 Lee-Waters, Lindsay
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 16:00 Sipek, Natalija
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 16:00 Rochus, Olivier
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 16:00 Arneodo R / Harvey L I
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 16:00 Jovanovski, Bojana
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Nara, Kurumi
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 16:10 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 16:10 Duran G / Pashanski B
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bozoljac I / Tosic G 16:30 Klein B / Mektic N
  • Germany F10, Singles
    Kahlke, Jannis 16:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Arguello F / Behar A 16:30 Jebavy R / Pospisil J
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:30 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Argentina F12, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Manzanares, Facundo
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 17:00 Kobelt M / Okuno A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kalinina A / Kapshay V 17:00 CE G / Papamichail D
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 17:00 Carter M / Schaefer A
  • Spain F20, Singles
    Gomez, Lucas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 17:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 17:00 Crepaldi E / Estevez M
  • Italy F25, Doubles
    Fago M / Mazzella M 17:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 17:30 Kiro, Lynn
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 17:30 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Prenkovic, Linda
  • Segovia, Spain
    Edmund, Kyle 17:50 Ortega-Olmedo, Roberto
  • USA F22, Singles
    Boltz, Sebastien 18:00 Mott, Blake
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 18:00 Barrois, Kristina
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 18:00 Martens, Stieg
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:30 Lopez San Martin, Alvaro
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 18:30 Gille S / Hoang A
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 19:00 Styslinger, Mac
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Altick F / Sharma A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Olmos G / Westby M 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Merdeeva A / Rohira T
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Sammons M / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Intert A 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 Payet P / Strakhova V
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 19:00 Monteferrario J-J / Sorgi J P
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 19:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 19:00 Coria F / Galarza J I
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 19:30 Silverman, Cameron
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 19:30 Hiltzik, Jared
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 19:30 Konig P / Schultheiss C
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 20:00 Kuwata, Hiroko
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 20:00 Hantuchova, Daniela
  • USA F22, Singles
    Chappell, Nick 21:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Gosea, Farris Fathi 21:00 Quigley, Eric
  • USA F22, Singles
    Monette, Samuel 21:00 Fratangelo, Bjorn
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 21:00 Odesnik, Wayne
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 21:30 Jung J / King E
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 22:00 Kerber, Angelique
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 22:00 Jaziri, Malek
  • Washington, USA
    King, Vania 22:00 Mchale, Christina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Karlovic, Ivo
  • Washington, USA, Doubles
    Cabal J S / Marrero D 22:00 Groth S / Paes L
  • Vancouver, Canada
    De Voest, Rik 22:20 Kokkinakis, Thanasi
  • USA F22, Doubles
    Boltz S / Surreaux A 22:30 Clayton S / Martin T
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 22:30 Evans, Daniel
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 23:15 Makarova, Ekaterina
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 23:20 Rodionova A / Rogowska O

Najbolji

Felps: Uradio sam sve što sam želeo

Ostali sportovi

Autor:

Felps je osvojio ukupno 22 olimpijske medalje, od čega 18 zlatnih. Na igrama je isplivao 51 trku i prešao oko 9.900 metara u bazenima.

Uzeo sve i otišao:Majkl Felps

Majkl Felps

Najtrofejniji olimpijac svih vremena, američki plivač Majkl Felps, rekao je danas da je u karijeri postigao sve što je želeo.

Felps je sinoć, u poslednjoj trci u karijeri, osvojio u Londonu zlatnu olimpijsku medalju u trci štafeta na 4x100 metara mešovito.

"Da, da... Uradio sam sve što sam hteo. Ako neko može da kaže to za svoju karijeru, onda znači da je definitivno vreme za nešto drugo", kazao je 27. godišnji Felps.

Felps sada ima veliku želju da se odmori i da proputuje svetom sa ciljem da detaljno obiđe razna mesta.

"Tokom karijere sam bio u raznim gradovima, ali nikad nisam imao vremena da ih zaista obiđem", objasnio je američki plivač.

Velike zasluge za Felpsovu izuzetno uspešnu karijeru ima njegov trener Bob Bauman.

"Da nema njega, nikada ne bih bio ovde gde sam sada. Voleću ga do smrti", dodao je Felps.

Upitan da li će se Felps možda predomisli i vratiti u bazen uoči OI u Rio de Žaneiru za četiri godine, Bouman je rekao:

"Verujem da će se on sada posvetiti drugim stvarima. U plivanju je osvojio sve što je mogao".

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • pravda

    pravda

    a zasto za amere ne vazi doping kontrola? Ne mogu da verujem da je za druge obavezna, a za njih ne!

    6 Odgovori 
  • Mire

    Mire

    Што би рекао Илија Чворовић: "Тежак наркоман"

    5 Odgovori 
  • Mare

    Mare

    Besmisleno je ucestvovati pod tim okolnostima a i poprilicno ponizenje. Testiraju takmicare koji osvoje cetvrto mesto jer su iznenadjeni da neko moze i da se priblizi dopingovanim. Treba to sve bojkotovati i organizovati druge igre za male zemlje a veliki neka se takmice sami i neka se dopinguju.

    4 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Mare

    Mare

    Besmisleno je ucestvovati pod tim okolnostima a i poprilicno ponizenje. Testiraju takmicare koji osvoje cetvrto mesto jer su iznenadjeni da neko moze i da se priblizi dopingovanim. Treba to sve bojkotovati i organizovati druge igre za male zemlje a veliki neka se takmice sami i neka se dopinguju.

    4 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Doprinos u pravljenju mostova sa muslimanskim zemljama mogu dati građani Srbije muslimanske vere Tomislav Nikolić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!