• Iran F10, Singles
    Nadaf, Hamid Reza 07:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Russia F9, Singles
    Elistratov, Evgeny 1 7 4 3 1 1 Muzaev, Richard 2 5 6 6 2 2
  • Iran F10, Singles
    Marfia, Matteo 1 6 3 3 1 Madanchi, Amirvala 1 4 6 3 1
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Ionescu, Simona 0 4 4 0 0 Fetecau, Irina 2 6 6 2 2
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Ciobanu, Daniela 0 4 1 0 0 Duca, Gabriela 2 6 6 2 2
  • Iran F10, Singles
    Hossein Zade, Mohsen 09:00 Musialek, Alexis
  • Iran F10, Singles
    Pancaldi, Luca 09:05 Shahgholi, Anoosha
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Adler, Lou 0 0 3 0 0 Laine, Emma 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Ossombi, Anabel 0 1 0 0 0 Giger, Samira 2 6 6 2 2
  • Poland F7, Singles
    Janik, Patryk 1 7 1 1 Pyla, Piotr 0 6 1 0
  • Poland F7, Singles
    Lipka, Dariusz 1 6 5 1 Majchrowicz, Adam 0 2 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Covington, Dominique 0 6 0 0 Aponasenko, Vasilisa 1 7 2 1
  • Turkey F30, Singles
    Vorster, Tucker 1 6 5 1 Chervyakov, Fedor 0 3 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Yondem, Ilayda 0 1 1 0 0 Serrano Garcia, Natalia 2 6 6 2 2
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Collie N / Karaitiana J 1 6 5 1 Drew J / Fourouclas N 0 3 1 0
  • Russia F9, Singles
    Galyamov, Mikhail 0 3 3 0 0 Bobrov, Bogdan 2 6 6 2 2
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Kerfs, Deborah 10:00 Burger, Cindy
  • Croatia F16, Singles
    Tabatruong, Maxime 1 6 1 Mastrelia, Antonio 0 2 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Sibille, Constance 0 6 0 Chernetsova, Darya 0 5 0
  • Austria F10, Singles
    Dmitriev, Kirill 1 6 1 1 Rettl, Stefan 0 3 3 0
  • Austria F10, Singles
    Michnev, Petr 0 4 2 0 Weissborn, Tristan-Samuel 1 6 5 1
  • Brasov, Romania
    Rudnev, Valery 0 4 0 Sikora, Adrian 0 3 0
  • Austria F10, Singles
    Statzberger, Thomas 1 6 1 1 Bader, Sebastian 0 2 1 0
  • Brasov, Romania
    Grigelis, Laurynas 1 6 2 1 Pouille, Lucas 0 3 1 0
  • Brasov, Romania
    Melzer, Gerald 1 6 1 1 Jankovic, Miki 0 4 1 0
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Borecka, Martina 1 6 2 1 Stuchla, Karolina 0 4 3 0
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kubicikova, Martina 5 5 Zeminova, Marketa 2 2
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Rouckova, Kristyna 0 2 3 0 Krejsova, Petra 1 6 4 1
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Markovic, Mina 0 1 1 0 Ushakova, Anastasia 1 6 2 1
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Stojacic, Ana 0 1 1 0 0 Herdzelas, Dea 2 6 6 2 2
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Mastilovic, Marija 1 6 1 1 Lazic, Marina 0 3 3 0
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Dukic, Dajana 0 2 0 0 Malikova, Tereza 1 6 2 1
  • Italy F30, Singles
    Speronello, Marco 1 6 2 1 Jastraunig, Lukas 0 4 2 0
  • Italy F30, Singles
    Pontoglio, Davide 0 5 0 Reissig, Nicolas 1 7 1
  • France F17, Singles
    Grinberg, Thomas 0 6 0 Ramiaramanana, Lofo 0 5 0
  • France F17, Singles
    Rousset, Elie 1 6 3 1 Boulpiquante, Nicolas 0 1 1 0
  • Croatia F16, Singles
    Bensoussan, Samuel 0 4 0 Bonadio, Riccardo 0 4 0
  • Austria F10, Singles
    Lang, Robin 0 3 1 0 Partl, Adrian 1 6 1 1
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kolesnikova, Ksenia 0 0 0 0 0 Kolarova, Veronika 2 6 6 2 2
  • Russia F9, Singles
    Giner, Marc 0 3 0 Poplavskyy, Stanislav 0 4 0
  • Iran F10, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 1 6 2 1 Mirzakhani, Ali 0 0 2 0
  • Russia F9, Singles
    Badanov, Dmytro 0 2 0 Saplin, Kirill 0 1 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Adamescu, Cristina 0 1 0 Perper, Alexandra 0 2 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Martinov, Alisa 0 0 0 Hincu, Bianca 0 2 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Tudor, Cristiana Miruna 0 0 Ianchuk, Elizaveta 0 0
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Pereira, Teliana 11:00 Orlova, Natalia
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Johansson, Mathilde 11:00 Bua, Tatiana
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Sorribes Tormo, Sara 11:00 Schuurs, Demi
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Khromacheva, Irina 11:00 Cadantu, Alexandra
  • Croatia F16, Singles
    Jandric, Darko 11:00 Raspudic, Franjo
  • Belgium F14, Singles
    Netuschil, Marvin 11:00 Gomez Mantilla, Ivan
  • Belgium F14, Singles
    Maas, Clement 11:00 Gonzalez Carrasco, Juan Matias
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Zhang, Yukun 11:00 Flood, Emma
  • Belgium F14, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 Ning, Yuqing
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Pantuckova, Magdalena 11:00 Sunjic, Margita
  • Iran F10, Singles
    Dabiri, Ashkan 11:00 Souri, Mahdi
  • Alphen, Netherlands, Qualifyin...
    Koolhof, Wesley 11:00 Ruepke, Lukas
  • St. Remy, France
    Moriya, Hiroki 11:00 Millot, Vincent
  • St. Remy, France
    Kravchuk, Konstantin 11:00 Bemelmans, Ruben
  • Great Britain F15, Singles
    Clayton, Scott 11:00 Martin, Toby
  • Great Britain F15, Singles
    Ward Hibbert, Joshua 11:00 Pauffley, Neil
  • Great Britain F15, Singles
    Milton, Joshua 0 0 Oakley, Keelan 0 0
  • Great Britain F15, Singles
    Bambridge, Luke 11:00 Burton, Lewis
  • Great Britain F15, Singles
    Aswat, Imran 11:00 Nielsen, Frederik
  • Great Britain F15, Singles
    Carpenter, Jack 11:00 Cox, Daniel
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Holanova, Nina 11:00 Hrabalova, Kristyna
  • Poland F7, Singles
    Baranski, Piotr 11:10 Majchrzak, Kamil
  • Italy F30, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 11:10 Cembellin Prieto, Antonio
  • Poland F7, Singles
    Zbroja, Piotr 11:20 Wagner, Bastian
  • Iran F10, Singles
    Gorovyts, Oleksandr 11:20 Rawat, Sidharth
  • Italy F30, Singles
    Turco, Andrea 11:25 Urbanija, Mike
  • Croatia F16, Singles
    O'Connell, Christopher 11:30 Kondulukov, Alexey
  • Austria F10, Singles
    Langer, Nils 11:30 Petrenko, Anatoliy
  • Austria F10, Singles
    Nejedly, Pavel 11:30 Uhlig, Daniel
  • Spain F25, Singles
    Frljanic, Stefan 11:30 Semmler, Miguel
  • Spain F25, Singles
    Martinez Portero, Pedro 11:30 DEL Olmo Diaz, Ramon
  • Spain F25, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 11:30 Perez Esteve, Manel
  • Tunisia F4, Singles
    Fournerie, Theo 11:30 Stancati, Marco
  • Tunisia F4, Singles
    Janvier, Maxime 11:30 Karakhi, Reda
  • Tunisia F4, Singles
    Hassan, Mohamed 11:30 Milojevic, Nikola
  • Genoa, Italy
    Arnaboldi, Andrea 11:30 Bedene, Aljaz
  • Genoa, Italy
    Giannessi, Alessandro 11:30 Andreozzi, Guido
  • Genoa, Italy
    Kubler, Jason 11:30 Elias, Gastao
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Stojanovic, Jelena 11:30 Kostic, Natalija
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Curovic, Tamara 11:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Cobanovic A / Nikitovic N 11:30 Alibalic N / Stojanovic N
  • Italy F30, Singles
    Trinker, Bastian 11:30 Jahn, Jeremy
  • France F17, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:40 Chala, Remy
  • France F17, Singles
    Groll, Teri 11:40 Cayre, Paul
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    De Sutter, Justine 11:40 Dentoni, Corinna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Leweurs, Angela 11:40 Sipek, Natalija
  • Austria F10, Singles
    Schretter, Johannes 11:40 Diarra, Gibril
  • Austria F10, Singles
    Weidinger, Dominic 11:40 AL Mahmoud, Adnan
  • Brasov, Romania
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:40 Buchanan, Chase
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Muchova, Karolina 11:40 Tomanova, Nikola
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Muntean, Victoria 11:40 Kropackova, Eliska
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Matviyenko, Lisa 11:40 Horakova, Nikola
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Selakovic, Nevena 11:40 Stamenkovic, Dunja
  • Italy F30, Singles
    DI Nicola, Gianluca 11:40 Carli, Cristian
  • Italy F30, Singles
    Della Tommasina, Davide 11:55 Simon, Tobias
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Rosatello, Camilla 12:00 Burrage, Jodie Anna
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Dodin, Oceane 12:00 Carter, Margot
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Stanciute, Lina 12:00 Axon, Georgina
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Grajdek, Kim-Alice 12:00 Hillyer, Natasha
  • Brasov, Romania
    Bourgue, Mathias 12:00 Arguello, Facundo
  • Alphen, Netherlands
    Mektic, Nikola 12:00 Sels, Jelle
  • Alphen, Netherlands
    Viola, Matteo 12:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Alphen, Netherlands
    Garanganga, Takanyi 12:00 Giustino, Lorenzo
  • Alphen, Netherlands
    Mertens, Yannick 12:00 Michon, Axel
  • Brasov, Romania
    Rufin, Guillaume 12:00 Cipolla, Flavio
  • St. Remy, France
    Veger, Filip 12:20 Herbert, Pierre Hugues
  • St. Remy, France
    Botzer, Bar Tzuf 12:20 Marti, Yann
  • St. Remy, France
    Ouanna, Josselin 12:20 Gombos, Norbert
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Buzean D / Fernandez Rabener A 12:25 Cozac M / Oante I
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    ENE C / Negreanu D 12:25 Craciun G A / Tig P M
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Erkens M / Kremer D 12:30 Platon R E / Talaba G
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Hogenkamp, Richel 12:30 Chantraine, Catherine
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Ferrer-Suarez, Ines 12:30 Zaniewska, Sandra
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Pella, Catalina 12:30 Pfizenmaier, Dinah
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Kramperova K / Moser L-M 12:30 RUS A / Rus K
  • Belgium F14, Singles
    Folie, Alexandre 12:30 Jacq, Gregoire
  • Belgium F14, Singles
    Mijic, Ivo 12:30 Navarro, Simon
  • Belgium F14, Singles
    Negritu, Christoph 12:30 De Weerdt, Olaf
  • Great Britain F15, Singles
    O'Hare, David 12:30 Farquharson, Tom
  • Great Britain F15, Singles
    Bettles, Andrew 12:30 Salisbury, Joe
  • Great Britain F15, Singles
    Zhukov, Pavlo 12:30 Coupland, George
  • Great Britain F15, Singles
    Skinner, Harry 12:30 Barry, Sam
  • Great Britain F15, Singles
    Thornton-Brown, Adam 12:30 Hudson, Oliver
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Kolb M / Kolb N 12:30 Krejsova P / Luknarova Z
  • Poland F7, Singles
    Koniusz, Blazej 12:40 Kekercheni, Filipp
  • Great Britain F15, Singles
    Sapwell, Joshua 12:40 Renard, Lucas
  • Poland F7, Singles
    Rajski, Maciej 12:50 Mugevicius, Lukas
  • Iran F10, Singles
    Kohastani, Reza 12:50 Kalovelonis, Markos
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Nefedova, Anastasia 13:00 Kremen, Ilona
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Melnikova, Marina 13:00 Doroshina, Olga
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kudermetova, Veronika 13:00 Sotnikova, Alyona
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 13:00 Urzhumova, Valeriya
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    VON Deichmann, Kathinka 13:00 Rodina, Evgeniya
  • Croatia F16, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 13:00 Mitak, Mladen
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Maciejewska, Zuzanna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Van De Graaf, Gabriela 13:00 Susak, Antonela
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Hruba M / LI X 13:00 Chen C / Fedosenkova G
  • Austria F10, Singles
    Kaluzik, Tomas 13:00 Semjan, Marek
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Ivakhnenko, Valentyna 13:00 Katsitadze, Mayya
  • Spain F25, Singles
    MAS Mascolo, Adria 13:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F25, Singles
    Sanjurjo Hermida, Adam 13:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F25, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 13:00 Calvo Eman F / Guell Bartrina E
  • Tunisia F4, Singles
    Adnaoui, Mohamed 13:00 Ubiergo, Jordan
  • Tunisia F4, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Gaspar Murta, Andre
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Lekaj, Adrijana 13:00 Horackova, Gabriela
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Cecez B / Stojacic A 13:00 Marinkovic B / Markovic M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Bogicevic J / Janosevic J 13:00 Kovacevic J / Mastilovic M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Lodikova D / Makhorkina A 13:00 Dukic D / Novakovic M
  • Italy F30, Singles
    Maccari, Federico 13:00 Ternar, Tomislav
  • France F17, Singles
    Voljacques, Hugo 13:10 Lokoli, Laurent
  • France F17, Singles
    Bonzi, Benjamin 13:10 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Croatia F16, Doubles
    Laurent Y / Mick P 13:10 Bryant T / Sturley M
  • Croatia F16, Doubles
    Monaco A / Recek D 13:10 Cagalj S / Jevtic S
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Reichel, Lena 13:10 Hobgarski, Katharina
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Stresnakova, Katarina 13:10 Grabher, Julia
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Kolarova V / Maleckova J 13:10 Kolesnikova K / Proese N
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Mayerova M / Vrbenska A 13:10 Paterova D / Zovincova V
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Kulhankova D / Rutarova E 13:10 Borecka M / Kubicikova M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Dancetovic E / Lukic J 13:10 Ushakova A / Zivkovic I
  • Brasov, Romania
    Luncanu, Petru-Alexandru 13:20 Cornea, Vlad Victor
  • Alphen, Netherlands
    Lamasine, Tristan 13:20 Carballes Baena, Roberto
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Middelkoop M / Torebko P 13:20 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Genoa, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 13:30 Arneodo R / Fucsovics M
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Deigman, Laura 13:30 Pearce, Charlotte
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Brown, Lucy 13:30 Masini, Maria
  • Barnstaple, Singles Qualifying...
    Konotoptseva, Danielle 13:30 Gibson, Aimee
  • Genoa, Italy
    Setkic, Aldin 13:30 Picco, Francesco
  • St. Remy, France
    Martin, Fabrice 13:40 Serra, Florent
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Hornung S / Peckl K 13:55 Helbet J / Ionescu S
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Adamescu C / Hincu B 13:55 Popescu I F / Stanciu L
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Boev M / Fetecau I 14:00 Martinov A / Mokrova V
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Doroshina O / Von Deichmann K 14:00 Ivakhnenko V / Kalabina Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Marozava L / Melnikova M 14:00 Grinchishina A / Rudakova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kamenskaya V / Saidova S 14:00 Kudermetova V / Rodina E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Bogoliy D / Tarasova A 14:00 Lazareva M / Pashkova E
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Stoilkovska M / Van Rijn K 14:00 Gorgodze E / Orlova N
  • Belgium F14, Singles
    Mann, Maximilian 14:00 Cao, Zhaoyi
  • Brasov, Romania, Doubles
    Karatsev A / Rudnev V 14:00 Jankovic M / Patrui A
  • Brasov, Romania, Doubles
    Carpen A D / Walsh D 14:00 Machado R / Riba P
  • Belgium F14, Doubles
    GAO X / Ning Y 14:00 Frenevello C / Pipere J
  • Alphen, Netherlands
    Gimeno-Traver, Daniel 14:00 Donati, Matteo
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Scheepens, Jainy 14:00 Geuer, Nicola
  • Poland F7, Singles
    Safranek, Vaclav 14:10 Smola, Maciej
  • Poland F7, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 14:20 Agar, Ryan
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Vinogradova, Polina 14:30 Bogoliy, Diana
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tarasova, Alena 14:30 Rudakova, Anastasia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Lazareva, Margarita 14:30 Palkina, Ksenia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pospelova, Aleksandra 14:30 Kamenskaya, Viktoria
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pogrebnyak, Valeriya 14:30 Mokh, Maria
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kalabina, Yuliya 14:30 Lysakova, Antonina
  • Croatia F16, Doubles
    Bonadio R / Sinicropi R 14:30 Chiurulli D / Mandic F
  • Croatia F16, Doubles
    Borsos G / Mastrelia A 14:30 Curavic L / Divic Z
  • Croatia F16, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 14:30 Bizjak B / Papez Z
  • Belgium F14, Singles
    Geens, Clement 14:30 Ejupovic, Elmar
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Cucca M / Dentoni C 14:30 Jung J / Mijacika A
  • Spain F25, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 14:30 Romero De Avila Senise, Alberto
  • Austria F10, Doubles
    Pichler D / Waloch M 14:30 Link J V / Portmann K
  • Great Britain F15, Singles
    Evans, Daniel 14:30 Tutu, Marshall
  • Great Britain F15, Singles
    Chaudry, James 14:30 Meehan, Harry David
  • Great Britain F15, Singles
    Harris, Billy 14:30 Willis, Marcus
  • St. Remy, France
    Vaisse, Martin 14:30 Fischer, Martin
  • Tunisia F4, Singles
    Travaglia, Stefano 14:30 Giraudeau, Thomas
  • Tunisia F4, Singles
    Garcia-Roman, Marc 14:30 Grassi, Claudio
  • St. Remy, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 14:30 Gerasimov E / Moriya H
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Csoregi, Ilka 14:30 Chiesa, Deborah
  • Great Britain F15, Singles
    Klein, Brydan 14:30 Marsalek, James
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kostic N / Shinikova I 14:30 Selakovic N / Tomic D
  • Italy F30, Singles
    Frigerio, Lorenzo 14:30 Molina, Emanuele
  • France F17, Singles
    Hemery, Calvin 14:40 Couacaud, Enzo
  • France F17, Singles
    Dubail, Julien 14:40 Cancel, Thibault
  • Croatia F16, Doubles
    Celebic L / Jandric D 14:40 Lombe H / Sadler O
  • Brasov, Romania, Doubles
    Copil M / Crivoi V 14:40 Sulea T C / Tatomir L G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Klasen A / Klasen C 14:40 Cheli C / Leweurs A
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 14:40 Heil, Anna Maria
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Kurz, Karoline 14:40 Morgosova, Karin
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Curovic T / Milovanovic D 14:40 Lazic M / Polic E
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brown D / Kas C 14:50 Andreozzi G / Arnaboldi A
  • Genoa, Italy
    Ignatik, Uladzimir 14:50 Volandri, Filippo
  • Genoa, Italy, Doubles
    Bedene A / Delic M 15:00 Balleret B / Motti A
  • Russia F9, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 15:00 Pribilov S / Razmaitov T
  • Russia F9, Doubles
    Alekseenko V / Kushakov A 15:00 Bzarov A / Tyurnev E
  • Turkey F30, Singles
    Garcia Oliveda, Hector 15:00 Lizen, Aswin
  • Brasov, Romania, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:20 Eysseric J / Veic A
  • Brasov, Romania, Doubles
    Giorgini D / Ungur A 15:20 Cipolla F / Grigelis L
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Duca G / Truca I 15:25 Ciobanu D / Perper A
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Simion O G / Szatmari A 15:30 Andrei S / Ianchuk E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kremen I / Vasylyeva A 15:30 Frolova A / Kerimbayeva K
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Tarpischeva A / Vaynberg S 15:30 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Belgium F14, Singles
    Gigounon, Germain 15:30 Storme, James Junior
  • Poland F7, Doubles
    Khassanov R / Terczynski M 15:40 Gresk P / Zawisza P
  • Poland F7, Doubles
    Drzewiecki K / Walkow S 15:50 Andrzejczuk A / Mugevicius L
  • St. Remy, France, Doubles
    Matsukevich D / Zverev A 15:50 Betov S / Bury A
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 16:00 Pennetta, Flavia
  • Medellin, Colombia
    Clezar, Guilherme 16:00 Olivo, Renzo
  • Medellin, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Odesnik, Wayne
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 16:00 Murray, Andy
  • Medellin, Colombia
    Molteni, Andres 16:00 Souza, Joao Olavo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 16:00 Peya A / Soares B
  • Medellin, Colombia
    Lapentti, Giovanni 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Danilina, Anna 16:00 Knoll, Xenia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    D Oliveira, Eden 16:00 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Smallbone, Antonia 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 16:00 Mackey, Ashley
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Andrady, Arantxa 16:00 Boccard, Ambre
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 16:00 Chan Y-J / Hutchins R
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 16:00 Townsend T / Young D
  • Belgium F14, Doubles
    Maas C / Mkrtchyan A 16:00 Meis P / Vibert F-A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Sheng Y / Zhang Y 16:00 Chernetsova D / Dmitrieva S
  • Argentina F16, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F16, Singles
    Senattore, Rodrigo 16:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Austria F10, Doubles
    Barbosa R / Partl A 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • Argentina F16, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 16:00 Grimolizzi, Gaston-Arturo
  • Argentina F16, Singles
    Casanova, Hernan 16:00 Doria, Luciano
  • Spain F25, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 16:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F25, Doubles
    PLA Malfeito J / Zapata Miralles B 16:00 Blanco-Criado J-E / Culler F J
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Arends S / Lootsma N 16:00 Ramirez Hidalgo R / Viola M
  • Turkey F30, Doubles
    Halebian A / Jomby T 16:00 Favier B / Meraut T
  • Turkey F30, Doubles
    Gurevich V / Khabibulin T 16:00 Djamalov A / Polonskiy I
  • Turkey F30, Doubles
    Nastasi U / Nickels C 16:00 Boe-Wiegaard W / Walsh D
  • Turkey F30, Doubles
    Moritani S / Nakamura R 16:00 Dubinski A / Kruk V
  • Tunisia F4, Doubles
    Duberville O / Harajchi A 16:00 Donnini M / Stancati M
  • Tunisia F4, Doubles
    Hassan M / Karakhi R 16:00 Castro M / Vecchia E F
  • Tunisia F4, Doubles
    Borella F / Giannuzzi A 16:00 Gaspar Murta A / Sualehe D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Akdemir Y / Klaric V 16:00 Kokce E / OZ I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Huber L M / Prosperi V 16:00 Shkudun A / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Djamalova K / Paya C 16:00 Omae A / Takahata K
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Novotna, Natalie 16:00 Szupper, Marlies
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Matoula M / Stefanou A 16:00 Stankovic I / Stosic A
  • Italy F30, Doubles
    Jurman M / Kocevar-Desman T 16:00 Jahn J / Jastraunig L
  • Italy F30, Doubles
    Pontoglio D / Rigamonti M 16:00 Bortolotti M / Rondoni P
  • Canada F9, Singles
    King, Evan 16:00 Recouderc, Laurent
  • Canada F9, Singles
    Choi, Henry 16:00 Siller, Rogelio
  • Canada F9, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 16:00 Bangoura, Sekou
  • Canada F9, Singles
    Bester, Philip 16:00 Wennakoski, Max
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 16:00 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • France F17, Doubles
    Chettar M / Le Boulch T 16:10 Barrere G / Suillerot V
  • Genoa, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 16:10 Elias G / Sousa P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Jovanovic A M / Pantuckova M 16:10 Nanti M / Ryskova L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Drazic M / Sunjic M 16:10 Flood E / Maggen I
  • Austria F10, Doubles
    Brunner P / Dmitriev K 16:10 Bilcik A / Sedletzky M
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Vajdova, Natalia 16:10 Konig, Pia
  • Italy F30, Doubles
    Borgo F / Volante M 16:15 Cembellin Prieto A / Turco A
  • St. Remy, France, Doubles
    Buchner A / Tringali E 16:30 Bemelmans R / Shamasdin A
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Hanescu V / Marx P 16:40 Fransen S / Haase R
  • Peru F5, Singles
    Aguilar, Jorge 17:00 Vernier, Michel
  • Peru F5, Singles
    Bruna, Esteban 17:00 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Peru F5, Singles
    Raposo De Oliveira, Alvaro 17:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Peru F5, Singles
    Mccarthy, Devin 17:00 Espricigo, Renan Conti
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lipsky S / Ram R 17:00 Butorac E / Klaasen R
  • Genoa, Italy, Doubles
    Beck A / Paire B 17:00 Dzumhur D / Setkic A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Monova P / Yashina E 17:00 Danilina A / Knoll X
  • Ecuador F5, Singles
    Cunha, Henrique 17:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Ecuador F5, Singles
    Lourido Sanchez, Eduardo 17:00 Sama, Yasin
  • Ecuador F5, Singles
    Macias Torres, Carlos Alejandro 17:00 Endara, Ivan
  • Spain F25, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Garin, Christian
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Rodriguez, Sabrina 17:00 Blanco, Sofia
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Ferrero, Melina 17:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Guimaraes Bueno, Flavia 17:00 Kharchenko, Anastasia
  • Great Britain F15, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 17:00 Allen T / Thornton-Brown A
  • Great Britain F15, Doubles
    Marsalek J / Oakley K 17:00 Hudson O / Kolpakov A
  • Great Britain F15, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 17:00 Strachan B / Tutu M
  • Great Britain F15, Doubles
    Bothwell P / Woolley J 17:00 Jones B / Sikka R
  • Poland F7, Doubles
    Pyla P / Szmigiel M 17:10 Gadomski P / Smola M
  • Poland F7, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 17:20 Lipka D / Majchrowicz A
  • France F17, Singles
    Corrie, Edward 17:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Selvarajoo T / Suhail U 17:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Belgium F14, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 Darcis, Steve
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chilumula N / Peddi Reddy S V 17:30 GAI A / Sunkara R
  • Belgium F14, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 17:30 Grego L / Munafo P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 17:30 Bruzzone G / Rana S
  • Argentina F16, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F16, Singles
    Arus, Rodrigo 17:30 Duran, Guillermo
  • Argentina F16, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 17:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F16, Singles
    Guerses, Gustavo 17:30 Viu, Franco
  • Italy F30, Doubles
    Bonuccelli F / Cammarata A 17:30 Ghedin N / Maccari F
  • Canada F9, Singles
    Bois, Michael 17:30 Krainik, Pavel
  • Canada F9, Singles
    Lin, Winston 17:30 Fawcett, Tom
  • Canada F9, Singles
    Koleganov, Egor 17:30 Tikhomirov, Maksim
  • Canada F9, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Nguyen, Daniel
  • Austria F10, Doubles
    Kalenichenko D / Popko D 17:40 Neuhauser M / Pichler A
  • France F17, Singles
    Khachanov, Karen 18:00 Fomba, Eric
  • Medellin, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:00 King, Kevin
  • Genoa, Italy, Doubles
    Ceppellini A / Naso G 18:00 Bracciali D / Starace P
  • Medellin, Colombia
    Turini, Thales 18:00 Hernandez, Jose
  • Medellin, Colombia
    Konstantinov, David 18:00 Krajicek, Austin
  • US Open, New York, USA, Double...
    Williams S / Williams V 18:00 Makarova E / Vesnina E
  • Mexico F11, Singles
    Carpenter, Kevin Jack 18:00 Letcher, Chris
  • Mexico F11, Singles
    Bar, Dekel 18:00 Moreno Figueroa, Alejandro
  • Mexico F11, Singles
    Ochotta, Andrew 18:00 Aramburu Contreras, Ivar Jose
  • Mexico F11, Singles
    Rodriguez Rodriguez, Jose Antonio 18:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • St. Remy, France
    Mahut, Nicolas 18:00 Becker, Richard
  • US Open, New York, USA
    Bencic, Belinda 18:00 Peng, Shuai
  • Spain F25, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 18:15 Garcia Onrubia J / Garcia Torrealba N
  • Peru F5, Singles
    Saez, Juan Carlos 18:30 Brandao, Filipe
  • Peru F5, Singles
    Cavalheiro, Nicolas 18:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Peru F5, Singles
    Vallebuona, Duilio 18:30 Santos, Nicolas
  • Peru F5, Singles
    Lacalle, Eduardo 18:30 Beretta, Duilio
  • Ecuador F5, Singles
    Echazu, Mauricio 18:30 Miele, Andre
  • Ecuador F5, Singles
    Reyes Plua, Jorman Gustavo 18:30 Scaravilli, Franco
  • Ecuador F5, Singles
    Barros, Manuel 18:30 Ponce, Camilo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Paul S S 18:30 Mfoumouangana G / Mfoumouangana V
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:30 Quiceno, Valerie
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Brogan, Anna 18:30 Bueno, Marcela-Guimaraes
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Kurata, Nathaly 18:30 Cardone, Laura
  • Great Britain F15, Doubles
    COX D / Klein B 18:30 Cooper J / Holt S
  • Great Britain F15, Doubles
    Davies G / Kivanda S E 18:30 Martin T / Meehan H
  • Spain F25, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Merkulov D 18:45 Alcolea Salido Y / Gonzalez Del Valle Lopez J L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    DAW L / Smallbone A 19:00 Andrady A / D'Oliveira E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Sammons M 19:00 Mackey A / Stotyka V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Boccard A / Ruhrig G 19:00 Pereira A R E / YU Y
  • Argentina F16, Singles
    Paz, Juan Pablo 19:00 Almada, Oscar
  • Argentina F16, Singles
    Lavaselli, Gonzalo 19:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Argentina F16, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Ortiz, Oscar Gabriel
  • Argentina F16, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Coria, Federico
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 19:00 Tsitsipas S / Volfson D
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 19:00 Fratangelo B / Krueger M
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 19:15 Simon, Gilles
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 19:15 Monfils, Gael
  • Medellin, Colombia
    Ghem, Andre 19:20 Romboli, Fernando
  • Medellin, Colombia
    Cuevas, Martin 19:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Medellin, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 19:30 Spir, Juan Carlos
  • Mexico F11, Singles
    Chaplin, Jarryd 19:30 Patino, Luis
  • Mexico F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 19:30 Ruiz-Rosales, Antonio
  • Mexico F11, Singles
    Mclachlan, Ben 19:30 Fernandez, Adrian
  • Peru F5, Singles
    Vega Ortiz, Frank Alexander 20:00 Lopes, Thiago
  • Peru F5, Singles
    Neis, Fabricio 20:00 Pasutti, Andreas Ignacio
  • Peru F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Alphen, Netherlands
    Coppejans, Kimmer 20:00 De Bakker, Thiemo
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Jebawy, Jasmin 20:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Quito, Singles W-C10-ECU-01A
    Lucero, Carla 20:00 Rojas, Sofia
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Chan Baratau A / Jimenez Coello M V 20:00 Ayala S / Varela-Alvarado T
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 20:00 Seeberger M / Siwy R
  • Ecuador F5, Singles
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 20:30 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F5, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 20:30 Quiroz, Diego
  • Ecuador F5, Singles
    Basile Lobartolo, Giuliano 20:30 Escobar, Gonzalo
  • Medellin, Colombia
    Novikov, Dennis 20:40 Mina, Gianni
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 20:45 Thiem, Dominic
  • Medellin, Colombia
    Trungelliti, Marco 20:50 Dellien, Hugo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 21:00 Peschke K / Srebotnik K
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barnett S / Kim K 21:00 Martinez L D / Struvay E
  • Genoa, Italy
    Hajek, Jan 21:00 Mager, Gianluca
  • Canada F9, Singles
    Shapovalov, Denis 21:00 Rosenzweig, Nicolas
  • Canada F9, Doubles
    Bois M / Davanzo K 21:00 Bourchier E / Bourchier H
  • Peru F5, Doubles
    Cassimiro De Oliveira M / Espricigo R C 21:30 Mccarthy D / Sanchez R
  • Peru F5, Doubles
    Feitt F / Vallebuona D 21:30 Saavedra-Corvalan C / Saez J C
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Brito F / Zeballos Melgar N 21:30 Brogan A / Golovin J
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Cardone L / Ferrero M 21:30 Blanco S / Madcur A
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-01A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 21:30 Roldan D / Tomita G
  • Mexico F11, Doubles
    Astorga M / Rojas-Maldonado A 22:00 Aramburu A / Aramburu Contreras I J
  • Mexico F11, Doubles
    Swaysland J / Tajonar A 22:00 BAR D / Song E
  • US Open, New York, USA, Double...
    Black C / Mirza S 22:15 Diyas Z / XU Y-F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 22:20 Behar A / Olivo R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 23:00 Marrero D / Verdasco F
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Builes T / Mena F 23:00 Jarry N / Llompart A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Clezar G / De Paula F 23:00 King K / Spir J-C
  • Mexico F11, Doubles
    Diaz-Figueroa C / Patino L 23:30 Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A

Provokacija

FIFA 14: Igraj sa Mesijem u zatvoru!

Fudbal

Autor:

Mesi se na omotu izuzetno popularne igrice FIFA 14 pojavljuje u zatvorskom odelu

Lionel Mesi,

Lionel Mesi

Najbolji fudbaler sveta, Lionel Mesi, optužen je za utaju poreza, što su ljubitelji fudbala kojima Argentinac nije simpatičan iskoristili kao povod za razne provokacije na njegov račun.

Tako se na omotu izuzetno popularne video igrice FIFA 14, najbolji fudbaler Barselone pojavljuje u zatvorskom odelu.

Prema pisanju španskih medija Mesi i njegov otac optuženi su za utaju poreza u iznosu od četiri miliona evra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!