• Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Fung S / Januskova P 1 6 4 1 Crawford S / Oprandi R 0 4 4 0
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 02:40 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 03:00 Daniell M / Sitak A
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 1 6 6 8 1 1 Dodig I / Melo M 2 4 7 10 2 2
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 0 6 5 0 Johnson S / Querrey S 1 7 5 1
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 0 5 5 0 Peya A / Soares B 1 7 5 1
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 2 7 6 2 2 Pliskova, Karolina 0 5 2 0 0
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 0 1 1 0 0 Daniell M / Sitak A 2 6 6 2 2
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Tsurenko, Lesia 0 3 0 Oudin, Melanie 0 1 0
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 05:25 Kania P / Siniakova K
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Palha, Natasha 05:30 Wang, Xi-Yao
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 05:30 Plipuech, Peangtarn
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 05:30 Thandi, Karman Kaur
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 06:30 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova, Vera 06:30 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kvatsabaia, Sofia 06:30 Monova, Polina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina, Alexandra 06:30 Ianchuk, Olga
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 06:30 Shkudun, Anna
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Mun, Viktoryia 06:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 07:00 Reddy, Snehadevi S
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 07:00 Vaynberg, Sofia
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 07:00 Manekina, Ekaterina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Maggen, India 07:00 Prosperi, Valeria
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 07:00 Pinto, Giorgia
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 08:00 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 08:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 08:00 Huang, Liang-Chi
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 08:00 Chen, TI
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 08:00 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Gabueva, Angelina 08:00 Ekshibarova, Vlada
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Moroi, Cristina 08:30 Pichkhadze, Tamara
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Lazareva, Margarita 08:30 Kutubidze, Tamar
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 08:30 Molina, Emanuele
  • Georgia F1, Singles
    Cias, Pawel 08:30 Bakshi, Aleksandre
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 09:00 Scholsen, Helene
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 09:00 Virtanen, Eveliina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:30 Bhosale R / Kim D
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Baluu S / Wang X-Y 09:30 Sunkara R / Thombare P
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 09:30 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 09:30 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 09:30 Orlova N / Shkudun A
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 09:30 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Lomacki, Piotr
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 10:00 Hamou, Maxime
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Sabanin, Yan
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 10:00 Safiullin, Roman
  • Russia F5, Singles
    Alekseenko, Gleb 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 10:00 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 10:00 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 10:00 Pashanski, Boris
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 10:00 Hanescu, Victor
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 10:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 10:00 Grigoriu P / Paval C
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 10:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Bolkvadze, Mariam 10:00 Fomina, Alona
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 10:00 Cechova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 10:00 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Kotelesova, Barbara
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Eraydin, Basak 10:00 Wang, Yan
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Grosheva, Anastasia 10:00 Kalabina, Yuliya
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 10:00 Sezer, Melis
  • Georgia F1, Singles
    Medvedev, Daniil 10:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 10:00 Markovic, Goran
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 10:00 Darcis, Steve
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 10:00 DI Giuseppe, Martina
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Danis, Marko
  • Slovak Republic F3, Singles
    Ursu, Vadym 10:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 10:00 Kekercheni, Filipp
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 10:00 Georges, Myrtille
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Martincova, Tereza 10:00 Czink, Melinda
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Alexandrova, Ekaterina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:00 Rubini, Stefania
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 10:00 Primorac, Iva
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Smagina, Sofia 10:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 10:30 Nancarrow, Alexandra
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 11:00 Reznik O / Yevseyev D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 11:00 Khabibulin T / Khassanov R
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Prudnikau A / Skripnik D 11:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Fayziev S / Ismailov T 11:00 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 11:00 Lorenzi, Paolo
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 11:00 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Ozga, Justine
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 11:00 Goffin, David
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Yafan 11:00 Zhang, Kai Lin
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tian, Ran 11:00 Wang, Qiang
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 11:00 Zander, Nina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Han, Xinyun 11:00 Kato, Miyu
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Cedermark, Beatrice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Cuk, Pia 11:00 Kairi, Angeliki
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Jespersen, Maria 11:00 Barbat, Karen
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 11:00 Lister, Cornelia
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 11:00 Suvrijn, Jade
  • Denmark F2, Singles
    Blomgren, Tobias 11:00 Whittington, Andrew
  • Denmark F2, Singles
    Arvidsson, Isak 11:00 Barth, Florian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 11:00 Haenle, Pirmin
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Ivan 11:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Matej 11:00 Zaninovic, Luka
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Monaco, Juan
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 11:15 Petrone, Alessandro
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 11:15 Estevez, Maximiliano
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 11:20 Setkic, Aldin
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:20 Lapentti, Giovanni
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 11:20 Koolhof W / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 11:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 11:30 Vibert, Francois Arthur
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:30 Perfilov, Alexander
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 11:30 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:30 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Ghedin, Nicola 11:30 Bourgue, Mathias
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Holanova, Nina 11:30 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hruba, Marina 11:30 Marfutina, Maria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 11:30 Fridman, Olga
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Pirok, Alexa 11:30 Jablonovska, Jana
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 11:30 Marfia, Matteo
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 11:30 Metreveli, Aleksandre
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 11:30 Yarkov, Alexander
  • Georgia F1, Singles
    Wojnar, Bartosz 11:30 Diep, Florent
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 11:30 Coppola, Claudia
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 11:30 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:30 Sproch, Dominik
  • Slovak Republic F3, Singles
    Ternar, Tomislav 11:30 Beck, Karol
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Mikulcic, Ema 11:30 Dinu, Cristina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Skamlova, Chantal 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 11:30 Njiric, Silvia
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 12:00 Mugevicius, Lukas
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:00 Gulbe, Laura
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 12:00 Bogoliy, Diana
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 12:00 Ene, Cristina
  • Segovia, Spain
    Klein, Brydan 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 12:00 Lestienne, Constant
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 12:00 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 12:00 Michalicka M / Suc D
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 12:00 Heinova A / Vrbenska A
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 12:20 Granollers, Marcel
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:20 Vesely, Jiri
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 12:20 Seppi, Andreas
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Luknarova, Zuzana
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 12:30 Zhang, Ling
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Tomova, Viktoriya
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Celik, Susanne 12:30 Holert, Katharina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Ponomar, Lisa 12:30 Grage, Mai
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 12:30 Grills, Jacob
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 12:30 Matic, Nico
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 12:30 Schutt, Leon
  • Denmark F2, Singles
    Hannestad, Benjamin 12:30 Corrie, Edward
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 12:30 Wang Y / YE Q Y
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 12:30 Vucic, Ilija
  • Serbia F7, Singles
    Saraydarpour, Salar 12:30 Van Peperzeel, Gavin
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 12:30 Nagy, Peter
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:40 Krajinovic, Filip
  • Italy F25, Singles
    Mazzella, Manuel 12:45 Azzaro, Leonardo
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:45 Marti, Javier
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 13:00 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 13:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Namigata J / Wang Y 13:00 Kato M / Ninomiya M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 13:00 Tian R / Zhu L
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 13:00 Couacaud, Enzo
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 13:00 Torebko, Peter
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu D / Husak R 13:00 Fomina A / Maggen I
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Bukta, Agnes 13:00 Heil, Anna Maria
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 13:00 Priscakova, Sona
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Piskun O / Rigozzi C 13:00 Degtiareva V / Manekina E
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 13:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 13:00 Cepelyte A / Moroi C
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 13:00 GAO X / You X
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 13:00 Korolev, Evgeny
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 13:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 13:00 Sabino, Lisa
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 13:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 13:00 Nejedly, Pavel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 13:00 Milko M / Voscek M
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 13:00 Sumova, Diana
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 13:00 Kostova, Elitsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 13:00 Siedliska, Natalia
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 13:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 13:20 Jebavy, Roman
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Mertens, Yannick
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Silich, Alina 13:30 Nazarova, Gyulnara
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 13:30 Laine, Emma
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:30 Platon R E / Stancu C-M
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:40 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:40 Begemann A / Haase R
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Ivanova M / Karavaeva A 14:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 14:00 Solovyeva, Valeria
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Gombos, Norbert
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 14:00 Basilashvili N / Setkic A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:00 CE, Gabriela
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 14:00 Jani, Reka-Luca
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Lehnert, Katharina
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Chimura N / Lister C 14:00 Barbat K / Boczova K
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Malm M / Novoselova P
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Eriksson, Markus
  • Denmark F2, Doubles
    Arvidsson I / Kromann T 14:00 Barth F / Boe-Wiegaard W
  • Denmark F2, Doubles
    Blomgren T / Brunstrom J 14:00 Arends S / Lootsma N
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 14:00 Chettar, Medy
  • Serbia F7, Singles
    Cammarata, Alberto 14:00 Jotovski, Tomislav
  • Belgium F9, Singles
    Nastasi, Ugo 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Borroni A / Rossi M 14:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:15 Kanar, Jonathan
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 14:15 Capecchi, Daniele
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 14:30 Sabino L / Savoretti A
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 14:30 Muradashvili N / Tyurnev E
  • Georgia F1, Doubles
    Barnes K / Harajchi A 14:30 Molina E / Sinicropi R
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 14:30 Lenz, Julian
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 14:30 Hofer V / Ladurner J
  • Georgia F1, Doubles
    Bakshi A / Tsivadze G 14:30 Oztuzun C / Plattes C
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 14:30 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 14:30 Cechova K / Horakova N
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Aleshcheva V / Wikkerink J 14:30 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 14:30 Gawron, Marcin
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 14:30 Bacquie A / Brabant M
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 14:30 Klec I / Sproch D
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Shcherba V / Ursu V 14:30 Havaj F / Simcak J
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Dinu C / Njiric S 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 14:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:50 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:50 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 14:50 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Nancarrow A / Sakkari M 15:00 Ponomareva D / Safronenka A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Eklund M N / Schoelink J 15:00 Bogoliy D / Laine E
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 15:00 Kontinen H / Nieminen J
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 15:00 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 15:00 Yang, Tsung-Hua
  • Argentina F12, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Perez Mota, Mauricio 15:00 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 15:20 Fanucci P / Giacalone O
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:30 Smagina S / Vasilyeva L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 15:30 Vorih, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 15:30 Witthoeft, Carina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 15:30 Puodziunas S / Puttergill C
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 15:30 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 15:45 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 16:00 Dustov, Farrukh
  • Germany F10, Doubles
    Elangovan N / Wehnelt K 16:00 Belot C / Tchoutakian M
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Reid M / Saville L 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Weatherholt, Mary
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 16:00 Watanabe, Hirono
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Olmos, Giuliana 16:00 Lee-Waters, Lindsay
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 16:00 Sipek, Natalija
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 16:00 Rochus, Olivier
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 16:00 Arneodo R / Harvey L I
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 16:00 Jovanovski, Bojana
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Nara, Kurumi
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kokkinakis T / Thompson J 16:00 Bogomolov A / Cerretani J
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 16:10 Duran G / Pashanski B
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bozoljac I / Tosic G 16:30 Klein B / Mektic N
  • Germany F10, Singles
    Kahlke, Jannis 16:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Arguello F / Behar A 16:30 Jebavy R / Pospisil J
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:30 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Argentina F12, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Manzanares, Facundo
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 17:00 Kobelt M / Okuno A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kalinina A / Kapshay V 17:00 CE G / Papamichail D
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 17:00 Carter M / Schaefer A
  • Spain F20, Singles
    Gomez, Lucas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 17:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 17:00 Crepaldi E / Estevez M
  • Italy F25, Doubles
    Fago M / Mazzella M 17:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 17:30 Kiro, Lynn
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 17:30 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Prenkovic, Linda
  • Segovia, Spain
    Edmund, Kyle 17:50 Ortega-Olmedo, Roberto
  • USA F22, Singles
    Boltz, Sebastien 18:00 Mott, Blake
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 18:00 Barrois, Kristina
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 18:00 Martens, Stieg
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:30 Lopez San Martin, Alvaro
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 18:30 Gille S / Hoang A
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 19:00 Styslinger, Mac
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Altick F / Sharma A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Olmos G / Westby M 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Merdeeva A / Rohira T
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Sammons M / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Intert A 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 Payet P / Strakhova V
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 19:00 Monteferrario J-J / Sorgi J P
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 19:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 19:00 Coria F / Galarza J I
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 19:30 Silverman, Cameron
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 19:30 Hiltzik, Jared
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 19:30 Konig P / Schultheiss C
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 19:45 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 20:00 Kuwata, Hiroko
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 20:00 Odesnik, Wayne
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 20:00 Hantuchova, Daniela
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 20:00 Evans, Daniel
  • USA F22, Singles
    Chappell, Nick 21:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Gosea, Farris Fathi 21:00 Quigley, Eric
  • USA F22, Singles
    Monette, Samuel 21:00 Fratangelo, Bjorn
  • Vancouver, Canada
    De Voest, Rik 21:20 Kokkinakis, Thanasi
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 21:30 Jung J / King E
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 22:00 Kerber, Angelique
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 22:00 Jaziri, Malek
  • Washington, USA
    King, Vania 22:00 Mchale, Christina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Karlovic, Ivo
  • Washington, USA, Doubles
    Cabal J S / Marrero D 22:00 Groth S / Paes L
  • USA F22, Doubles
    Boltz S / Surreaux A 22:30 Clayton S / Martin T
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 23:15 Makarova, Ekaterina
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 23:20 Rodionova A / Rogowska O

Uzrok poraza

Filipović: Italijani jači u bazenu i van njega

Ostali sportovi

Autor:

Ne bi trebalo pričati o sudijama, ipak je ovo polufinale OI, ali osećam ogorčenje jer mislim da smo mogli da ih stignemo, a sudije nam to nisu dale, poručio je Nikić.

Sami protiv svih: Filip Filipović

Sami protiv svih: Filip Filipović

LONDON - Srpski vaterpolista Filip Filipović posle poraza od Italijana (9:7) u polufinalu Olimpijskih igara u Londonu čestitao je protivniku, koji je, kako je naveo, bio bolji u bazenu i van njega.

"Emotivno i psihički smo istrošeni skroz, voleo bih da možemo nešto da vratimo, ali nažalost Italijani su bili jači u vodi i van vode. Moramo da dignemo glavu i da se okrenemo meču za treće mesto. Znam da je teško, ali, na kraju krajeva, ovo je sport i neko je morao da pobedi", rekao je Filipović novinarima u Londonu.

Sa njim se složio i Slobodan Nikić, koji je istakao da sudije nisu dale srpskom timu da se vrati u meč.

"U prvoj četvrtini smo primili dva gola na odbitak i kada tako krene posle je jako teško vratiti se, videlo se da to nisu Australijanci. I na kraju, kad god je trebalo da im se primaknemo na gol razlike, oni su dobijali dva-tri igrača više. Ne bi trebalo pričati o sudijama, ipak je ovo polufinale OI, ali osećam ogorčenje jer mislim da smo mogli da ih stignemo, a sudije nam to nisu dale", poručio je Nikić.

Srbija će u meču za bronzanu medalju igrati protiv Crne Gore u nedelju od 15.30 sati.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (3)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • hr

    hr

    Braćo srbi , osvetićemo vas.

    3 Odgovori 
  • Filip Cofi

    Filip Cofi

    Naopako... Nema sta da se kaze,nasi vaterpolisti nisu odigrali kako se od njih ocekivalo... u svakom slucaju,borimo se za medalju,pa makar to bila i bronzana... SVIM

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • hr

    hr

    Braćo srbi , osvetićemo vas.

    3 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Da li sam na sebe preuzeo krivicu za Srbiju i Avganistan? Da, naravno. Ljudi su ginuli, ljudi su bili ranjavani Gerhard Šreder

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!