• Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 1 6 6 6 1 1 Ciorcila, Patrick 2 7 4 7 2 2
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 12:05 Fornell-Mestres, Marc
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:50 Kremen, Ilona
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 1 4 6 5 1 Glancy, Daniel 1 6 4 5 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 13:05 Kaczmarek, Nina
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 1 6 4 4 1 Kosec, Ivan 1 3 6 3 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 0 0 Goetz, Paula 0 0
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 2 7 6 2 2 Teixeira, Maxime 0 6 2 0 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 0 1 2 0 0 Cazeaux, Amandine 2 6 6 2 2
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 0 3 1 0 0 Laine, Emma 2 6 6 2 2
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 2 7 6 2 2 Elias, Gastao 0 6 4 0 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 0 6 3 0 0 Degtiareva V / Vorontsova V 2 7 6 2 2
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 0 6 4 0 Ferrigno, Nicolai 1 7 3 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 1 6 1 1 Lehnert, Katharina 0 4 4 0
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 1 6 2 4 1 Rizzuti, Giovanni 1 2 6 3 1
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 0 3 1 0 0 Rochette, Laurent 2 6 6 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 0 4 0 Carballes Baena, Roberto 0 4 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 1 7 1 Nazarova, Gyulnara 0 6 0
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 2 6 6 2 2 Constantinovici, Robert 0 2 4 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 0 4 5 0 0 Nielsen, Frederik 2 6 7 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 0 1 1 0 Berrer, Michael 1 7 1 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 0 5 2 0 Scholsen, Helene 1 7 4 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 2 6 6 2 2 Primorac, Iva 0 4 0 0 0
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 0 0 3 0 0 Bukta A / Pantuckova G 2 6 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 0 2 2 0 Heil, Anna Maria 1 6 2 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 1 6 2 1 Canero Perez, Maria Del Rosario 0 1 4 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 0 3 3 0 Rubini, Stefania 1 6 0 1
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 0 1 1 0 0 Ferrando, Cristiana 2 6 6 2 2
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 0 2 2 0 0 Papamichail, Despina 2 6 6 2 2
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 1 7 1 Carpenter, Jack 0 6 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 0 6 1 0 Homutova, Anastasija 1 7 0 1
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 1 6 2 1 De Weerdt, Olaf 0 3 1 0
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 1 7 0 1 Hutt, Sam 0 5 2 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 0 4 2 0 Vrbenska, Anna 1 6 2 1
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 0 3 3 0 0 Basilashvili N / Frantzen R 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 1 6 1 1 Honigova, Sandra 0 1 5 0
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 1 7 1 Pongratz, Maxi 0 6 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:00 Bagnis F / Delbonis F
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 0 1 2 0 Haenle, Pirmin 1 6 1 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Sekulic, Sarah Rebecca 1 6 1 1 Sumova, Diana 0 3 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 0 1 1 0 Nancarrow, Alexandra 1 6 2 1
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 0 1 1 0 Simunek, David 1 6 1 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 1 6 1 1 HAN X / Zhang K-L 0 1 0 0
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 15:10 Ingildsen, Johannes
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 0 4 0 Arcangioli M / Costa Melgar C 1 6 1
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 1 6 1 1 Pospisil, Jaroslav 0 0 1 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 0 5 0 DOI M / Hsieh S-Y 0 3 0
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 1 6 1 Wikkerink J / Zuur M 0 3 0
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 0 3 0 Gaio, Federico 0 3 0
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 0 5 0 Krejcikova B / Krunic A 0 3 0
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 0 2 0 Coppola C / Orlini Campos P N 0 2 0
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:25 Celebic L / Melchiorre D
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 0 1 0 Rola, Blaz 0 1 0
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 15:25 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 0 1 0 Korolev, Evgeny 0 2 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 0 1 0 Stephenson, Francesca 0 3 0
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:30 Ilic L / Milivojevic I
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:30 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 0 3 0 Morderger, Tayisiya 0 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 0 1 0 Perez Rojas, Guadalupe 0 3 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 0 3 0 Gomide, Julia Mansano 0 1 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 0 1 0 Sanchez, Ana Sofia 0 1 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Vorih, Stefanie 0 2 0 Hruba, Marina 0 3 0
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 0 1 0 Bois M / Lescure M 0 3 0
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:35 Erler O / Grandveau F-P
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 0 2 0 Charroin O / Fransen S 0 0 0
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 0 2 0 Bonic B / Zoric N 0 0 0
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 0 0 0 Blecha J / Pel D 0 2 0
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A EDE S / Malik J
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 0 1 0 Kontinen M / Zopp J 0 1 0
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:45 Cechova K / Horakova N
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:45 Katic D / Roganovic S
  • Denmark F1, Doubles
    Gjoels Andersen S / Orno P 15:50 Donati M / Vagnozzi S
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 0 0 0 Iakovleva, Anna 0 1 0
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:50 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 0 0 0 Birnerova E / Birnerova H 0 1 0
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 0 0 Escoffier, Antoine 0 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 15:50 Remondina, Anna-Giulia
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 16:00 Duncan, Scott
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 16:05 Brtnicky, Filip
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 16:05 Stemmer, Stefanie
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:10 Fleming D / Saez J C
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 16:15 Jakupovic D / Kolar N
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 16:15 Arends S / Raab D
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 16:15 Vilardo, Francesco
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:30 Andujar P / Monaco J
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 16:30 De Sutter, Justine
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:35 Gadomski P / Panfil G
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:35 Groen S / Kaczynski K
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Decker, Margot 16:35 Krejsova, Petra
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 16:40 Beck K / Kekercheni F
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:40 Distelmans S / Kempen M
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:45 RUS K / Wagemaker M
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:45 Napolitano, Stefano
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 17:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 17:00 Cilic, Marin
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:00 Riba, Pere
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 17:05 Razborsek N / Stosic M
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:05 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 17:05 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 17:10 Huta Galung, Jesse
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:10 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 17:20 Holm A / Shabib M
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:20 Huber L M / Siedliska N
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 17:30 Dudley, Robert
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:30 Isaaks R / Stoute I
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 17:30 Oyen, Sofie
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 17:35 Majchrzak, Kamil
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Holanova, Nina 17:35 Shakovets, Christina
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 17:45 Madarasz, Gergely
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:50 Brown D / Thiem D
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 18:00 Granollers, Marcel
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 18:30 Heliovaara H / Pollanen H
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 19:00 De Sutter J / Oyen S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 19:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 19:00 LAO D / Zhao C
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 19:05 Zsiga, Mate
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 20:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 20:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Hibi M 20:30 Cako J / Pluskota N
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Jegiolka J / Shamayko M 20:30 Murray S / Zacarias M
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Atlanta, USA
    Marchenko, Illya 21:20 Pospisil, Vasek
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 22:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 22:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 22:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 22:20 Istomin, Denis
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 23:30 Monteferrario J-J / Paz G

Raspucani srpski internacionalci

GOLOVI ZA MIHU: Pogađale sve linije tima

Fudbal

Autor:

Petorica potencijalnih reprezentativaca za meč protiv Hrvatske pogodili mrežu rivala minulog vikenda

aleksandar kolarov

Aleksandar Kolarov

BEOGRAD - Potencijalni reprezentativci Srbije za meč protiv Hrvatske bili su prilično raspucani minulog vikenda.

Računajući gol Adema Ljajića iz slobodnog udarca protiv Lacija, selektor Srbije Siniša Mihajlović mogao je da izbroji do pet. Zanimljivo je i to da su mreže rivala pogađali igrači iz svih linija tima, defanzivci, veznjaci i napadači. Golove su postigli Aleksandar Kolarov, Aleksandar Ignjovski, Luka Milivojević, Adem Ljajić i Filip Đorđević.

U iščekivanju konačnog spiska za meč na "Maksimiru" 22. marta, sastavili smo tim od igrača sa šireg spiska.

golmani
Vladimir Stojković (Partiza) odigrao svih 90 minuta
Željko Brkić (Udineze) odigrao svih 90 minuta
Damir Kahriman (Tavrija) nije bio u ekipi

defanzivci
Branislav Ivanović (Čelzi) na klupi
Aleksandar Kolarov (Mančester Siti) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Matija Nastasić (Mančester Siti) na klupi
Neven Subotić (Borusija Dortmund) odigrao svih 90 minuta
Dušan Basta (Udineze) odigrao svih 90 minuta
Antonio Rukavina (Valjadolid) odigrao svih 90 minuta
Aleksandar Luković (Zenit) na klupi
Slobodan Rajković (Hamburger) igrao od 64. minuta

srednji red
Aleksandar Ignjovski (Verder) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Ivan Radovanović (Atalanta) igrao 78 minuta
Zoran Tošić (CSKA) odigrao svih 90 minuta
Luka Milivojević (Crvena zvezda) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Radosav Petrović (Genčlerbirligi) odigrao svih 90 minuta
Nenad Krstičić (Sampdorija) nije bio u ekipi
Dušan Tadić (Tvente) odigrao svih 90 minuta
Adem Ljajić (Fiorentina) igrao do 67. minuta, postigao jedan pogodak
Dejan Stanković (Inter) igrao do 55. minuta

napadači
Nikola Đurđić (Grojter Firt) igrao 77 minuta
Filip Đorđević (Nant) odigrao svih 90 minuta, postigao jedan pogodak
Filip Đuričić (Herenven) odigrao svih 90 minuta
Miralem Sulejmani (Ajaks) nije bio u ekipi
Marko Šćepović (Partizan) nije bio u ekipi

http://www.youtube.com/watch?v=0EmFgWgN2tI
http://www.youtube.com/watch?v=Iwdg7dNt00A
http://www.youtube.com/watch?v=5yjotPy2P0A
http://www.youtube.com/watch?v=mxvC6B7BmUE
http://www.youtube.com/watch?v=KXXJTOlH9Ks
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • cro

    cro

    Bit će zanimljivo,obje ekipe su jake. Nije smak svijeta tko izgubi ionako je sve samo obična utakmica. Možda će nama biti i teže jet ovdje publika očekuje samo pobjedu

    6 Odgovori 
  • MiroslavNS

    MiroslavNS

    Evo selektore da se ne mucis sastava za 22 mart:Stojkovic,Kolarov,Nastasic.Subotic,Ivanovic,Petrovic,Ignjovski,Tadic,Tosic,Djordevic,Djuricic.Igrati hrabro i ofanzivno od pocetka u formaciji 4-3-3 a ne neke Italijanske fore jer mi nismo Italijani!

    3 Odgovori 
  • walter

    walter

    Mihajlovicu reci istinu da smo mlada ekipa i da nam treba vreme da se uigramo idite tamo i igrajte za srbiju i ako izgubimo ali treba i tada biti covek i cestitati protivniku sport nije politika ali iskreno jaci su komsije trentno od nas ali nikad se nezna

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

  • walter

    walter

    Mihajlovicu reci istinu da smo mlada ekipa i da nam treba vreme da se uigramo idite tamo i igrajte za srbiju i ako izgubimo ali treba i tada biti covek i cestitati protivniku sport nije politika ali iskreno jaci su komsije trentno od nas ali nikad se nezna

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh