• New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 1 4 6 2 1 1 Wang, Xi-Yao 2 6 3 6 2 2
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 1 6 5 1 Khachanov, Karen 0 2 5 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 2 4 6 6 2 2 Biryukov, Mikhail 1 6 2 1 1 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 0 3 2 0 Chen, TI 1 6 4 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Pichkhadze, Tamara 1 3 6 5 1 Piskun, Oleksandra 1 6 1 5 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 0 1 3 0 0 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Saigo, Yukina 1 2 6 0 1 Thandi, Karman Kaur 1 6 4 3 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Cucca, Marcella 1 3 6 1 1 Vaynberg, Sofia 1 6 1 4 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 0 4 3 0 Chilumula, Nidhi 1 6 1 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 0 2 1 0 Pirazhenka, Sviatlana 1 6 1 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte, Agne 0 1 0 Bolkvadze, Mariam 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 0 0 0 Mun, Viktoryia 0 3 0
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 0 5 0 Javakhishvili, Giorgi 0 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 0 0 0 Huang, Liang-Chi 0 1 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 08:55 Han, Sung-Hee
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Tona, Miriana 0 0 Hristea, Camelia-Elena 0 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Fetecau, Irina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Talaba, Gabriela 09:00 Ciufrila, Raluca
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 09:00 Leshem, Edan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Eraydin, Basak 09:00 Vangelova, Ani
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Frlicka, Michaela 09:00 Wang, Yan
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 09:00 YE, Qiu YU
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Silich, Alina 09:00 Iakovleva, Anna
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Schoelink, Jade 09:00 Smagina, Sofia
  • Kazakhstan F10, Singles
    Kalovelonis, Markos 09:10 Vasilevski, Andrei
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:10 Khabibulin, Timur
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Maggen, India 09:10 Chalaganidze, Tamari
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Bokhua, Tina 09:10 Kalabina, Yuliya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 09:30 Boev, Michaela
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 09:30 Garzelli, Francesco
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Dembek, Michal
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:30 Lipka, Dariusz
  • Georgia F1, Singles
    Marfia, Matteo 09:55 Dmitriev, Maxim
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Cechova, Karolina 10:00 Jaruskova, Timea
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Benackova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kowalska, Marta 10:00 Marfutina, Maria
  • Segovia, Spain
    Klein, Brydan 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 10:00 Grinchishina, Alexandra
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Buzean, Diana 10:00 Peterson, Rebecca
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Trusendi, Walter
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 10:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 10:00 Papamichail, Despina
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 10:00 Bourgue, Mathias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 10:00 Thorpe, Laura
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Chepelev, Alexandr
  • Russia F5, Singles
    Shatskiy, Ilia 10:00 Kushakov, Alexandr
  • Russia F5, Singles
    Alekseenko, Gleb 10:00 Gilmutdinov, Salikh
  • Russia F5, Singles
    Levine, Andrei 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 10:00 Knoll, Xenia
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 10:00 Karimov D / Pulatov S
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 10:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Celebic, Ljubomir
  • Serbia F7, Singles
    Chettar, Medy 10:00 De Sousa, Gilles
  • Serbia F7, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 10:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 10:00 De Sutter, Justine
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 10:00 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Napolitano, Stefano
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Liu, Fangzhou 10:00 Han, Xinyun
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:00 Pazicky, Michal
  • Slovak Republic F3, Singles
    Nejedly, Pavel 10:00 Milko, Michal
  • Slovak Republic F3, Singles
    Musil, Tomas 10:00 Ursu, Vadym
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fiacan, Stefan 10:00 Ternar, Tomislav
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 10:00 Bhosale R / Kim D
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Paul S S / Peddi Reddy S V 10:00 Baluu S / Wang X-Y
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 10:00 Sunkara R / Thombare P
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Mertens, Yannick
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Voracova, Renata 10:00 Martincova, Tereza
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanaka, Mari 10:00 Zhang, Kai Lin
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 10:00 Tian, Ran
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Stuchla, Karolina 10:00 Njiric, Silvia
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 10:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kramperova, Katerina 10:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 10:05 Khmiadashvili, Mikheil
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 10:15 Eltaev A / Khairulla N
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 10:25 Chakravarthi R / Palha N
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 10:30 Dukic, Dajana
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Guna, Ioana 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Mihaila, Ana Bianca 10:30 Bara, Irina Maria
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 10:30 Kalovelonis M / Shofayziyev S
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Ulvefeldt, Malin 10:30 Jespersen, Maria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 10:30 Anil, Cemre
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 10:30 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 10:30 Sezer, Melis
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 10:30 Eklund, Mia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Pasanen, Milka-Emilia
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Francati, Emilie 10:30 Grage, Mai
  • Denmark F2, Singles
    Kromann, Thomas 10:30 Whittington, Andrew
  • Denmark F2, Singles
    Barth, Florian 10:30 Shabib, Mohamed
  • Denmark F2, Singles
    Matic, Nico 10:30 Sigsgaard, Christian
  • Denmark F2, Singles
    Raab, Demian 10:30 Hannestad, Benjamin
  • Denmark F2, Singles
    Gaspar Murta, Andre 10:30 Corrie, Edward
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Reznik O / Yevseyev D 10:40 Abiyev K / Ayap S
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 10:40 Karimov D / Pulatov S
  • Georgia F1, Singles
    Cias, Pawel 10:40 Ghazaryan, Arshak
  • Georgia F1, Singles
    Diep, Florent 10:40 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 11:00 Lyuksheva P / Paigina M
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 11:00 Bega, Alessandro
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Marin, Teodor Nicolae
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Pavic M / SA A 11:00 Bracciali D / Golubev A
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 11:00 Glancy, Daniel
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:00 Bachinger, Matthias
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 11:00 Portaluri, Giorgio
  • Lithuania F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 11:00 Deviatiarov, Marat
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:00 Setkic, Aldin
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 11:00 Gonzalez, Maximo
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Grosheva, Anastasia 11:25 Petriashvili, Medea
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hruba, Marina 11:30 Novotna, Natalie
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Mayerova, Marie 11:30 Priscakova, Sona
  • Liberec, Czech Republic
    Pavlasek, Adam 11:30 Darcis, Steve
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Ling 11:30 Kolar, Nastja
  • Liberec, Czech Republic
    Safwat, Mohamed 11:30 Carballes Baena, Roberto
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ferrer-Suarez, Ines 11:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 11:30 Luknarova, Zuzana
  • Romania F10, Singles
    Dima, Dragos 11:30 Torebko, Peter
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 11:30 Ghedin, Nicola
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 11:30 Sabanin, Yan
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:30 Lebedev, Ilya
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:30 Polyakov, Vladimir
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 11:30 Safiullin, Roman
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 11:30 Jani, Reka-Luca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 11:30 Melander, Hilda
  • Serbia F7, Singles
    Cammarata, Alberto 11:30 Filipenko, Viktor
  • Serbia F7, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Serbia F7, Singles
    Haenle, Pirmin 11:30 Peric, Nebojsa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 11:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 11:30 Chiesa, Deborah
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 11:30 Njoze, Mirabelle
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 11:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kosec, Ivan 11:30 Oliveira, Goncalo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 11:30 Vajda, Peter
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kekercheni, Filipp 11:30 Geib, Daniel
  • Slovak Republic F3, Singles
    Kurek, Vladimir 11:30 Beck, Karol
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 11:30 DI Giuseppe, Martina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Szlavikovics, Szabina 11:30 Georges, Myrtille
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:30 Sharipova, Sabina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 11:30 Wang, Yafan
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pradova, Martina 11:30 Skamlova, Chantal
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Adamczak, Monique 11:30 Wang, Qiang
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Borecka, Martina 11:30 Alexandrova, Ekaterina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Bukta, Agnes 11:30 Sramkova, Marta
  • Georgia F1, Singles
    Yatsyk, Yahor 11:35 Metreveli, Aleksandre
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khachanov K / Rublev A 11:45 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:00 Arends S / Lootsma N
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Duldaev D / Lobkov A 12:00 Prudnikau A / Skripnik D
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 12:00 Spigarelli, Martina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic, Bojana 12:00 Radosavljevic, Teodora
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Surdeanu, Andrada Ioana 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Germany F10, Singles
    Kaczynski, Kevin 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Vagnozzi, Simone
  • Segovia, Spain
    Garin, Christian 12:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Noe, Julie 12:00 Bjork, Viktoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Mokh, Maria 12:00 Stefanou, Agni
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 12:00 Saitova, Anastasiya
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 12:00 Ocheva V / Yordanova N
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Tuomi, Tanja 12:00 Bogoliy, Diana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 12:00 Parviainen, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 12:00 Serra, Florent
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Celik, Susanne 12:00 Schmidt, Carolin
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Jacobsgaard, Karina 12:00 Cedermark, Beatrice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Chimura, Natsumi 12:00 Barbat, Karen
  • Denmark F2, Singles
    Donati, Matteo 12:00 Bergevi, Filip
  • Belgium F9, Singles
    Hill, Tom 12:00 Nastasi, Ugo
  • Denmark F2, Singles
    Chazal, Maxime 12:00 Parada, Felipe
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 12:00 Hoang, Antoine
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 12:00 Sporken, Moos
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Cukierman D / Leshem E 12:10 Shyla Y / Vasilevski A
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Bubka S / Molchanov D 12:10 Fayziev S / Ismailov T
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva, Violetta 12:10 Moroi, Cristina
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 12:10 Tyurnev, Evgeny
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 12:20 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 12:20 Monaco, Juan
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:30 Couacaud, Enzo
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 12:30 Vibert, Francois Arthur
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 12:30 Malakauskas S / Zemaitelis K
  • Liberec, Czech Republic
    Hajek, Jan 12:50 Martin, Andrej
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 12:50 Coric, Borna
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kalabina Y / Vdovenco A 12:55 Andriashvili L / Sumbadze T
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vlachova, Karolina 13:00 Pirok, Alexa
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Jablonovska J / Kostalova M
  • Kitzbuhel, Austria
    Andujar, Pablo 13:00 Lorenzi, Paolo
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Daniels, Carolin 13:00 Barrois, Kristina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 13:00 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 13:00 Solovyeva, Valeria
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 13:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 13:00 Tatomir, Luca Georg
  • Russia F5, Doubles
    Chepelev A / Saplin K 13:00 Galkin A / Lakhno I
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 13:00 Zander, Nina
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 13:00 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Germany F10, Singles
    Wehnelt, Kai 13:00 Kahlke, Jannis
  • Kitzbuhel, Austria
    Rosol, Lukas 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Raspudic, Franjo
  • Serbia F7, Singles
    Puttergill, Calum 13:00 Sabanov, Matej
  • Serbia F7, Singles
    Zaninovic, Luka 13:00 Arneodo, Romain
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 13:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Jastraunig L / Masar J 13:00 Semjan M / Simon J
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 13:00 Fiacan S / Horansky F
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Filipsky J / Satral J 13:00 Michnev P / Vodak P
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 13:00 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 13:00 Coppola, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Chiesa D / Marchetti G 13:00 Bacquie A / Brabant M
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Sumova, Diana 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Vankova, Katerina 13:00 Czink, Melinda
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Sema E / Sema Y 13:00 Kato M / Ninomiya M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    HAN X / Zhang K-L 13:00 Miyamura M / Tanaka M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 13:00 Doroshina O / Poznikhirenko G
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Tian R / Zhu L 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Lazareva M / Sterenbach S 13:05 Piskun O / Rigozzi C
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 13:20 Chiudinelli, Marco
  • Denmark F2, Doubles
    Barth F / Boe-Wiegaard W 13:30 Gaspar Murta A / Goldsteiner P
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 13:30 Blomgren T / Brunstrom J
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 13:30 Ene, Cristina
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 13:30 Ciufrila R / Ghitescu A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Ionescu S / Lancranjan P
  • Denmark F2, Doubles
    Grills J / Whittington A 13:30 Arvidsson I / Kromann T
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    GAO X / You X 13:30 Shinikova I / Stamatova J
  • Germany F10, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:30 Schonenberg, Tom
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Silva, Johanna 13:30 Lehnert, Katharina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Mihaylova G / Vangelova A 13:30 Wang Y / YE Q Y
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Kajevic E / Sezer M 13:30 Anil C / Bukhanko A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Paalma, Eva 13:30 Leivo, Ella
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Safronenka, Anita 13:30 Laine, Emma
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 13:30 Ilhan, Marsel
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Flood, Emma 13:30 Matviyenko, Lisa
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Poikajarvi R / Ulvefeldt M 13:30 Francati E / Jespersen M
  • Denmark F2, Singles
    Ferrigno, Marc 13:30 Eriksson, Markus
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 13:40 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 13:40 Krstin, Pedja
  • Kitzbuhel, Austria
    Riba, Pere 13:40 Seppi, Andreas
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Amineva N / Pichkhadze T 13:40 Ciobanu D / Husak R
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Kuznetsova V / Vaynberg S 13:40 Fomina A / Maggen I
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 14:00 Borella, Filippo
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 Estevez, Maximiliano
  • Germany F10, Doubles
    Manzarbeitia-Ugarte A / Taborcia-Beitia J 14:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 14:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Belgium F9, Singles
    Martens, Stieg 14:00 Storme, James Junior
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 14:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Belgium F9, Singles
    De Weerdt, Olaf 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 14:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 14:00 Lestienne, Constant
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 14:20 Granollers, Marcel
  • Kitzbuhel, Austria
    Kohlschreiber, Philipp 14:20 Goffin, David
  • Georgia F1, Doubles
    Cias P / Kocyla A 14:25 Diep F / Medvedev D
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Bukta A / Juhaszova V 14:30 Avanesyan L / Marfutina M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 14:30 Sabino L / Savoretti A
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Hrabalova K / Mayerova M 14:30 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 14:30 Bozoljac I / Tosic G
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Arcangioli, Manon 14:30 Vorih, Stefanie
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 14:30 Hofer V / Ladurner J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 14:30 CE, Gabriela
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 14:30 Levine A / Zaitsev A
  • Russia F5, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 14:30 Bradaric M / Safiullin R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Ramialison, Irina 14:30 Witthoeft, Carina
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Klec I / Sproch D 14:30 Kurek V / Pous I
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 14:30 Kucharova M / Uberalova P
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Hogenkamp R / Kerkhove L 14:30 Kramperova K / Moser L-M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    SUK N / Zovincova V 14:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Georgia F1, Doubles
    Bonadio R / Marfia M 14:35 Bakshi A / Tsivadze G
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 15:00 Csoregi I / Mihaila A B
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 15:00 Melzer G / Melzer J
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:00 Pashanski, Boris
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Celik S / Ponomar L 15:00 Chimura N / Lister C
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:00 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Ignat D C / Szekely A 15:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:00 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 15:00 Baumann, Moritz
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Jevtic, Slobodan
  • Serbia F7, Singles
    Gorcic, Ismar 15:00 Saraydarpour, Salar
  • Serbia F7, Singles
    Pjevcevic, Petar 15:00 Nagy, Peter
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 15:00 Koolhof W / Motti A
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Barbat K / Boczova K 15:00 Ditlev M / Noe J
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Bjork V / Jensen E M 15:00 Malm M / Novoselova P
  • Georgia F1, Doubles
    Badanov D / Yatsyk Y 15:10 Dzudzewicz B / Wojnar B
  • Georgia F1, Doubles
    Manafli A / Yarkov A 15:10 Barnes K / Harajchi A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Middelkoop M / Westerhof B 15:20 Arguello F / Behar A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Gombos N / Zelenay I
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 15:30 Capecchi, Daniele
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 15:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 15:30 Hanescu, Victor
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 15:30 Fallert, Florian
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Choinski, Jan
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 15:40 Begemann A / Haase R
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 15:45 Mugevicius L / Slobodchikov R
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 15:50 Klein B / Mektic N
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Kuwata, Hiroko
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:00 Chawich K / Davanzo K
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 16:00 LU, Jiaxi
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 16:00 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Walters, Alexandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 16:00 Tan, Li-Yun
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Cercone, Alexandra 16:00 Zhuravleva, Angelina
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Sharma, Astra 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Olmos, Giuliana
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 16:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Sanchez, Rodrigo
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 16:00 Rochus, Olivier
  • Segovia, Spain
    Nedunchezhiyan, Jeevan 16:15 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    KAS C / Kohlschreiber P 16:20 Kontinen H / Nieminen J
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:20 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 16:20 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Romania F10, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 16:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Liberec, Czech Republic
    Hernych, Jan 16:30 Rola, Blaz
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Basilashvili N / Setkic A
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:00 Fons V / Kanar J
  • Spain F20, Singles
    Dauzet, Romain 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Bonuccelli, Ferdinando
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 17:00 Negritu, Christoph
  • Germany F10, Doubles
    Meinecke J / Rossier S 17:00 Elangovan N / Wehnelt K
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Vesely, Jiri
  • USA F22, Singles
    Gard, Catalin-Ionut 17:00 Boltz, Sebastien
  • USA F22, Singles
    Harrington, Hunter 17:00 Mott, Blake
  • USA F22, Singles
    Styslinger, Mac 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F22, Singles
    Nguyen, Daniel 17:00 Efferding, Jeremy
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 17:30 Tomova, Viktoriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 17:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 17:30 Cristian, Jaqueline Adina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 17:30 Ciraolo, Vincenza
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Hermoso, Ximena 17:30 HO, Jessica
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 17:30 Simmons, Sianna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Smith, Kristina N
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Lee-Waters, Lindsay 17:30 Higuchi, Yuka
  • Argentina F12, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:30 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 17:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Makiguchi, Ryusei 17:30 Manzanares, Facundo
  • Segovia, Spain, Doubles
    Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 17:35 COX D / Rice D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 17:40 Fanucci P / Giacalone O
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 18:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 18:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 18:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 18:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 18:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 18:00 Folie, Alexandre
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 18:30 Fago M / Mazzella M
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Perez Sanz, David
  • USA F22, Singles
    Broady, Liam 18:30 Tashi, Vullnet
  • USA F22, Singles
    Webb, Dane 18:30 Silverman, Cameron
  • USA F22, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 18:30 Papa, Spencer
  • USA F22, Singles
    Bambridge, Luke 18:30 Vega, Quinton
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 18:55 Granollers G / Semmler M
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 19:00 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 19:00 Kerber, Angelique
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 19:00 Sills, Savannah
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 19:00 Fayol, Clemence
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pereira, Alory Regina Elorriaga 19:00 Romeo, Caroline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 19:00 Rohira, Tanisha
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Cercone A / Guarachi A 19:00 Harris S / Stratman L
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Bowtell A / Lykina K 19:00 Kobelt M / Okuno A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Nefedova A E / Sadler T 19:00 Olmos G / Westby M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Carter H / Tan L-Y 19:00 Fournier E / Mills D
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 19:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Argentina F12, Singles
    Perez Mota, Mauricio 19:00 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 19:00 Duran G / Pashanski B
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 19:30 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 19:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 19:30 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Washington, USA
    Rogers, Shelby 19:30 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Diyas, Zarina 20:00 Nara, Kurumi
  • USA F22, Singles
    Fawcett, Tom 20:00 Gosea, Farris Fathi
  • USA F22, Singles
    Sarmiento, Raymond 20:00 Monette, Samuel
  • USA F22, Doubles
    Ansari A / Harrington H 20:00 Boltz S / Surreaux A
  • Stanford, USA
    Puig, Monica 20:00 Vickery, Sachia
  • Vancouver, Canada
    Millot, Vincent 20:15 Bogomolov Jr, Alex
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Matute J / Vellbach G
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Mantilla F / Sanchez R
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 21:15 Petrone, Alessandro
  • USA F22, Singles
    Kopinski, Tim 21:30 Chappell, Nick
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Gabb R / Sato B 21:30 Kokkinakis T / Thompson J
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 21:35 Nishioka, Yoshihito
  • Stanford, USA
    Lepchenko, Varvara 22:00 Radwanska, Agnieszka
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Lopez, Feliciano
  • Washington, USA
    Nishikori, Kei 22:00 Querrey, Sam
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 22:00 Aoyama S / Dabrowski G
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Fratangelo B / Schneider R
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Clayton S / Martin T
  • Washington, USA
    Young, Donald 22:00 Benneteau, Julien
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 22:00 Monteferrario J-J / Sorgi J P
  • Argentina F12, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 22:00 Coria F / Galarza J I
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 22:00 Townsend, Taylor
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 22:30 Gavrilova D / XU Y-F
  • Vancouver, Canada
    Collarini, Andrea 22:50 Dustov, Farrukh
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Giraldo, Santiago 23:20 Becker, Benjamin
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Cirstea, Sorana
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 23:30 Cornet A / Flipkens K

Hej izvređao Klička pred meč u Hamburgu

Sport

Autor:

LONDON - Svetski šampion u teškoj kategoriiji u WBA verziji Britanac Dejvid Hej kaže da će se sa aktuelnim IBF i WBO prvakom Ukrajincem Vladimirom Kličkom rukovati samo - kada ga bude posetio u bolnici posle meča u subotu

boks, vladimir kličko, dejvid hej

LONDON - Svetski šampion u teškoj kategoriiji u WBA verziji Britanac Dejvid Hej kaže da će se sa aktuelnim IBF i WBO prvakom Ukrajincem Vladimirom Kličkom rukovati samo - kada ga bude posetio u bolnici posle meča u subotu.

Ovo je poslednja iz "bogatog aresenala" pretnji kojima je Hej u poslednje vreme "čašćavao" protivnika u meču za objedinjenu titulu u Hamburgu.
Hej je odbio da se rukuje sa Kličkom na konferenicji za novinare u ponedeljak.

- Egzekucija kojoj ćete prisustvovati na ringu u subotu nije viđena godinama unazad- poručio je Hej svojim navijačima.

Kličko je s druge strane, ocenio da je ovakvo ponašanje Heja "sramotno".
- Sramotno je da zelite drugom čoveku da narušite zdravlje- rekao je Kličko.

On je podsetio na čijenicu da je u boksu bilo puno slučajeva u kojima su borci u ringu ostali invalidi, a mnogi su i umrli od posledica prebijanja.
- Sramota me je zbog ovakvog ponašanja Heja koje baca veliku senku na naš sport- rekao je Kličko i dodao da se oseća obaveznim da "učestvuje u rehabilitaciji Heja u subotu".

 - Ta rehabilitacija će ga učiniti dobrom osobom- rekao je Kličko i dodao da je bes i ljutnju koje je osećao u poslednje tri godine "transformisao u potpunu fokusiranbost na meč i visoku motivisanost".

Predstojeći meč biće tek peta borba Heja u teškoj kategoriji Kličko koji je do sada od ukupno 58 mečeva nokautom dobio 49 borbi, insistira da mu Hej bude 50. na listi nokautiranih.



 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • TNT

    TNT

    UZIVACU DOK GA KLICKO BUDE RAZARAO.

    39 Odgovori 
  • PREDATOR

    PREDATOR

    2.7 OVE SUBOTE BOKSUJU DIREKTAN PRENOS OD 22:00h.a mec pocinje negde oko 22:45 ili 23:00h kako glavni servis RTL-javlja.jedino RTL ima ugovor sa oba brata Klickova za prenos njihovih meceva.ugovori medzu oba KLICKOVA I RTL-a TEZAK 10-12 milijona evra godisnje a pre par godina ti ugovori potpisani.

    17 Odgovori 

Poslednji komentar

  • TNT

    TNT

    UZIVACU DOK GA KLICKO BUDE RAZARAO.

    39 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Da li sam na sebe preuzeo krivicu za Srbiju i Avganistan? Da, naravno. Ljudi su ginuli, ljudi su bili ranjavani Gerhard Šreder

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!