• Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 09:00 Kubler J / Petrovic D
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cruciani, Deborah 1 6 4 2 1 1 Zimmermann, Kimberley 2 3 6 6 2 2
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 10:00 Daniell M / Sitak A
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 10:00 Pavic A / Skugor F
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 10:00 Bellucci T / SA A
  • Spain F28, Singles
    Roca Batalla, Oriol 1 6 3 2 1 Esteve Lobato, Eduard 1 3 6 2 1
  • Spain F28, Singles
    Gakhov, Ivan 2 6 6 2 2 Martos Gornes, Sergio 0 3 4 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Vorih, Stefanie 1 4 6 2 1 Kleinsteuber, Theresa 1 6 4 5 1
  • Turkey F33, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 2 6 6 2 2 Ursu, Vadym 0 2 4 0 0
  • Turkey F33, Singles
    Kim, Young Seok 2 6 6 2 2 Nakamura, Ren 0 3 2 0 0
  • Turkey F33, Singles
    Chanakira, Tinotenda 0 1 0 0 0 Ehara, Hiroyasu 2 6 6 2 2
  • Croatia F19, Singles
    Faber, Mateo 0 5 2 0 0 Vucic, Ilija 2 7 6 2 2
  • Turkey F33, Singles
    Bodmer, Adrian 0 6 2 0 Lee, Duck Hee 1 7 4 1
  • Croatia F19, Singles
    Ternar, Tomislav 0 3 2 0 0 Satral, Jan 2 6 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 1 6 5 1 Baranska, Agata 0 1 5 0
  • Shenzhen, China
    Gerasimov, Egor 0 6 1 0 0 Kokkinakis, Thanasi 2 7 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hofer, Verena 0 6 0 Savoretti, Alice 1 7 1
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Bolsova Zadoinov, Aliona 0 5 0 0 Roemer, Charlotte 1 7 2 1
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Reddy, Snehadevi S 0 3 1 0 De La Torre-Sanchez, Rocio 1 6 4 1
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Versteeg, Kelly 0 4 2 0 Saez Larra, Olga 1 6 1 1
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Sorribes Tormo, Sara 1 7 2 1 Uberalova, Petra 0 5 0 0
  • Turkey F33, Singles
    Badanov, Dmytro 0 2 3 0 Yamasaki, Jumpei 1 6 1 1
  • Orleans, France
    Kudryavtsev, Alexander 0 3 2 0 0 Lokoli, Laurent 2 6 6 2 2
  • Portugal F7, Singles
    Pereira, Goncalo 0 2 3 0 Leshem, Edan 1 6 2 1
  • Portugal F7, Singles
    Hemery, Calvin 1 6 3 1 Bambridge, Luke 0 4 4 0
  • Portugal F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 1 6 3 1 Arenas-Gualda, Ivan 0 3 3 0
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Alimoussa, Ines Belkis 0 1 1 0 0 Boudjadi, Hanine 2 6 6 2 2
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Tan, Harmony 2 6 6 2 2 Benhalima, Sofia 0 1 0 0 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Sakkari, Maria 1 6 3 1 Gutierrez Carrasco, Maria 0 4 0 0
  • Wuhan, China, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 1 6 3 1 Muguruza G / Suarez Navarro C 0 3 5 0
  • Shenzhen, China, Doubles
    Gonzalez M / Monaco J 1 6 3 1 Giraldo S / Venus M 0 4 5 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Meliss V / Prati F 1 6 1 1 Lagoda K / Svatikova L 0 4 1 0
  • Sibiu, Romania
    Riba, Pere 0 4 0 Linzer, Michael 0 3 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Primorac, Iva 0 3 0 0 Lukas, Tena 1 6 2 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mazzari, Sveva 0 4 0 Balducci, Alice 0 4 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Evtimova, Dia 0 4 0 Brianti, Alberta 0 4 0
  • Shenzhen, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 1 6 3 1 Fleming C / Lindstedt R 0 2 0 0
  • Wuhan, China
    Kerber, Angelique 0 4 0 Diyas, Zarina 0 3 0
  • Spain F28, Singles
    Perez Sanz, David 0 4 0 Dominguez Alonso, Pedro 0 0 0
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 0 3 0 Smirnov, Artem 0 3 0
  • Croatia F19, Singles
    Melchiorre, Davide 0 0 0 Marti, Javier 1 6 1
  • Croatia F19, Singles
    Nekic, Tim 0 3 0 Jedruszczak, Mikolaj 0 0 0
  • Sibiu, Romania
    Torebko, Peter 0 3 0 Cornea, Vlad Victor 0 1 0
  • Croatia F19, Singles
    Celebic, Ljubomir 0 2 0 Salaba, Libor 0 2 0
  • Sibiu, Romania
    Veic, Antonio 11:55 Zekic, Miljan
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 0 1 0 Bouchard, Eugenie 0 1 0
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 0 1 0 Gimeno-Traver, Daniel 0 0 0
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 0 1 0 Bourgue, Mathias 0 1 0
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 0 0 0 Lopez-Perez, Enrique 0 0 0
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 0 0 0 Safwat, Mohamed 0 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Spigarelli M / Verpelli M 0 2 0 Alessandrelli D / Piludu N 0 1 0
  • France F20, Singles
    Margaroli, Luca 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • France F20, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Otte, Oscar
  • France F20, Doubles
    Crepaldi E / Haenle P 12:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Spain F28, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 0 2 0 Mesquida Berg, Oscar 0 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Pradova, Martina 0 2 0 Drazic, Mariana 0 1 0
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Kerkhove, Lesley 0 1 0 Beygelzimer, Yuliya 0 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Deagostini, Margaux 0 0 Remy, Vinciane 0 0
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Radjaa, Samira 12:05 Reix, Sherazad
  • Spain F28, Singles
    Ladron De Guevara Hi, Javier 12:10 MAS Mascolo, Adria
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Muntean, Victoria 0 1 0 Hradecka, Lucie 0 0 0
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Peckl, Kerstin 0 0 Curovic, Tamara 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Faber, Tea 12:15 Oparenovic, Ana
  • Orleans, France
    Vesely, Jiri 12:20 Sitak, Artem
  • Italy F33, Singles
    Bonadio, Riccardo 12:20 Giacalone, Omar
  • Croatia F19, Singles
    Fernandes, Andre DA Matta Machado 12:20 Draganja, Tomislav
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zhang, Yukun 12:20 Rohanova, Petra
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Khetib, Doria 12:20 Kostic, Natalija
  • Wuhan, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 12:25 Pavlyuchenkova A / Safarova L
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Civera Lima, Miriam 12:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Gonzalez Encinas, Marta Huqi 12:30 Palhoto, Maria
  • Serbia F14, Singles
    Licciardi, Pietro 12:30 Bjelica, Ivan
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Melzer J / Petzschner P 12:30 Cuevas P / Gonzalez S
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Tomic, Bernard 12:30 Herbert, Pierre Hugues
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Garcia Perez, Georgina 12:30 Marti Riembau, Ariadna
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Saitova, Anastasiya 12:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Sibiu, Romania
    Fucsovics, Marton 12:35 Kovalik, Jozef
  • Italy F33, Singles
    Sonego, Lorenzo 12:35 Rondoni, Pietro
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Cadantu, Alexandra 12:40 Mikulcic, Ema
  • Portugal F7, Singles
    Domingues, Joao 12:40 Lourenco, Diogo
  • Portugal F7, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 12:40 Patael, Ben
  • Portugal F7, Singles
    Tavares, Leonardo 12:40 Mensurado, Vasco
  • Croatia F19, Singles
    Djokovic, Marko 12:50 Biro, Andre
  • Italy F33, Singles
    Trusendi, Walter 12:55 Moncagatto, Francesco
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 13:00 Albot R / Fransen S
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Bulatovic, Nikoleta 13:10 Knezevic, Jovana
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 13:10 Montanes, Albert
  • Sibiu, Romania
    Kubler, Jason 13:10 Semjan, Marek
  • Wuhan, China
    Knapp, Karin 13:15 Kvitova, Petra
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:20 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 13:20 Pouille, Lucas
  • Croatia F19, Singles
    Kekez, Duje 13:20 Smola, Maciej
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Stoilkovska, Magdalena 13:20 Djurdjevic, Sara
  • Kenitra, Morocco
    Pavlasek, Adam 13:20 Ehrat, Sandro
  • Kenitra, Morocco
    Vega Hernandez, David 13:20 Idmbarek, Yassine
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 13:25 Albot R / Fransen S
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Engelmann, Jil Nora 13:25 Sheng, Yuqi
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Gatto-Monticone, Giulia 13:30 Vogt, Stephanie
  • Wuhan, China, Doubles
    Kalashnikova O / Thorpe L 13:30 Barthel M / Minella M
  • Serbia F14, Singles
    Grbic, Filip 13:30 Sabanov, Matej
  • Serbia F14, Singles
    Micov, Stefan 13:30 Suc, Dominik
  • Serbia F14, Singles
    Filipenko, Viktor 13:30 Sakharov, Gleb
  • Shenzhen, China
    Simon, Gilles 13:30 Berankis, Ricardas
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Brescia G / In-Albon Y 13:30 Benoit M / Zimmermann K
  • France F20, Singles
    Vasilevski, Andrei 13:30 Rousset, Elie
  • France F20, Singles
    Favier, Bastien 13:30 Napolitano, Stefano
  • France F20, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 13:30 Jankovits Y / Nastasi U
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Susak, Antonela 13:30 Leweurs, Angela
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Arcangioli, Manon 13:30 Zander, Nina
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Matosevic, Marinko 13:30 Kyrgios, Nick
  • Italy F33, Singles
    Ghedin, Nicola 13:35 Roncalli, Simone
  • Orleans, France
    Barrere, Gregoire 13:40 De Schepper, Kenny
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Konjuh, Ana 13:40 Golubic, Viktorija
  • Croatia F19, Singles
    Bizjak, Blaz 13:45 Rumler, Robert
  • Italy F33, Singles
    Maden, Yannick 13:50 Mercuri, Fabio
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Kaminkova, Katerina 13:50 Pantuckova, Gabriela
  • Croatia F19, Singles
    Lojda, Dusan 13:55 Bellotti, Riccardo
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Chiesa, Deborah 14:00 Inclan Solis, Olaya
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 14:00 Cavalle-Reimers Y / Schaffner Riera A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    D'Oliveira E / Reddy S S 14:00 Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 14:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 14:00 Hanescu, Victor
  • Spain F28, Doubles
    Amantegui J / Ortega Palacios A 14:00 Chaves Marcos G / Ladron De Guevara HI J
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 14:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Turkey F33, Doubles
    Kalovelonis M / Taweel I H 14:00 Clayton S / Gabb R
  • Turkey F33, Doubles
    Bava H / Ridout R 14:00 Allen T / Carpenter J
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Tanielian C / Yerolymos M 14:00 Bacquie A / Georges M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Wang Y / You X 14:00 Chapelle E / Ottomano S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Andrei L-I / Takunyaci D S 14:00 YE Q Y / Zhang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kulikova V / Kyrpot O 14:00 Dart H / Simpson J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Anil C / Miyakawa N 14:00 Gaydarzhi K / Vangelova A
  • Sweden F5, Singles
    Kobelt, Peter 14:00 Eriksson, Vincent
  • Sweden F5, Singles
    Windahl, Daniel 14:00 Smith, Connor
  • Sweden F5, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Balaji, N. Sriram
  • Italy F33, Singles
    Garzelli, Francesco 14:05 Fago, Matteo
  • Portugal F7, Singles
    Cunha-Silva, Felipe 14:10 Glancy, Daniel
  • Portugal F7, Singles
    Durasovic, Viktor 14:10 Halys, Quentin
  • Italy F33, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 14:15 Carnello, Elliot
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:20 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Jebavy R / Pospisil J
  • Croatia F19, Singles
    Giner, Marc 14:20 Peters, Flemming
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Jebavy R / Pospisil J
  • Italy F33, Singles
    Frigerio, Lorenzo 14:25 Wang, Tak Khunn
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:25 Cecchinato M / Cipolla F
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Zatulko, Valeri 14:30 Ocheva, Victoria
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boualem, Josephine 14:30 Bonic, Barbara
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Stojanovic, Nina 14:40 Siegemund, Laura
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 14:40 Machado, Rui
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 14:40 Ouahab, Lamine
  • Kenitra, Morocco
    Obry, Julien 14:40 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kenitra, Morocco
    Zaitcev, Anton 14:40 Dzumhur, Damir
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:50 Duan J / Panic L
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zagorac, Eva 14:50 Kotelesova, Barbara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Marc, Masa 14:55 Cuk, Pia
  • Porto Alegre, Brazil
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:00 Hocevar, Ricardo
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Rus, Arantxa 15:00 Herdzelas, Dea
  • Serbia F14, Singles
    Roganovic, Stefan 15:00 Conkic, Petar
  • Serbia F14, Singles
    Cociasu, Andrei 15:00 Vukicevic, Dusan
  • Serbia F14, Singles
    Deari, Shendrit 15:00 Sabanov, Ivan
  • Orleans, France
    Fischer, Martin 15:00 Lammer, Michael
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • France F20, Singles
    Blecha, Jan 15:00 Joncour, Ronan
  • France F20, Singles
    Podzus, Martins 15:00 Baumann, Moritz
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Bonaventure, Ysaline 15:00 Korpatsch, Tamara
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Zarazua, Renata 15:00 Cai, Xi-Wei
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Flores, Victoria 15:00 Dolehide, Caroline
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Gallovits-Hall, Edina 15:00 Gilchrist, Nadja
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Arconada, Usue Maitane 15:00 Miroshnichenko, Veronica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Tehrani, Tina 15:00 Pelletier, Jacqueline
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Boulais, Isabelle 15:00 HO, Jessica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Graham, Alexa 15:00 Guttormsen, Karyn
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Granstrom, Emilia 15:00 Frenkel, Nicole
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Ouellet-Pizer, Chloe Michele
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Neel, Ingrid 15:00 Brogan, Anna
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Chang, Sophie 15:00 Yang, Amy
  • Italy F33, Singles
    Janvier, Maxime 15:05 Oliveira, Goncalo
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Gasparyan, Margarita 15:10 Siniakova, Katerina
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:20 Draganja T / Vucic I
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Rame A / Remy V 15:20 Lombardo B / Marchetti G
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 15:30 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Spain F28, Singles
    Zhang, Zhizhen 15:30 Garcia-Roman, Marc
  • Spain F28, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 15:30 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Spain F28, Doubles
    Lizariturry J / Roca Batalla O 15:30 Izquierdo Contreras J L / Pedrosa Cuevas C
  • Turkey F33, Doubles
    Shofayziyev S / Zhyrmont D 15:30 Jayaprakash M M / Mukund S K
  • Turkey F33, Doubles
    Goldsteiner P / Nakamura R 15:30 Bonzi B / Reboul F
  • Turkey F33, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:30 Chanakira T / Hernandez Perez O
  • Turkey F33, Doubles
    Vasilyev I / Yamasaki J 15:30 Ciumac A / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Piirtola P / Pimia O 15:30 SUN X L / Yamamoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kramperova K / Lukacs V 15:30 Distelmans S / Scholsen H
  • Sweden F5, Singles
    Figueroa, Pablo 15:30 Milton, Joshua
  • Sweden F5, Singles
    Mridha, Jonathan 15:30 Renard, Lucas
  • Sweden F5, Singles
    Gustafsson, Edvin 15:30 Barth, Florian
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Pratesi M 15:35 Quattrone C / Touly C
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:40 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:40 Apostol B I / Patrui A
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 15:40 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 15:40 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:40 Apostol B I / Patrui A
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:45 Gheorghe L / Sulea T
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 15:55 Hammond M / Smith M
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Covington D / Versteeg K 16:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Radeva, Polina 16:00 Platon, Raluca Elena
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Doroshina, Olga 16:00 Ciobanu, Daniela
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Doroshina O / Gjorcheska L 16:00 Ionescu S / Perper A
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 16:00 Adamescu C / Zlatanova V
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 16:00 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 16:00 Biro A / Borsos G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:00 Alay E / Parshina Y
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Adamovic, Katarina
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Arcangioli M / Konjuh A 16:00 Jabeur O / Lim A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dancetovic, Emilija 16:00 Agarwal, Disha Satish
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Thandi, Karman Kaur 16:00 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yokota, Natsumi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 16:00 Kaufinger, Ina
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 16:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Neuwirth, Yvonne 16:10 Mitu, Cristina-Andreea
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 16:20 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:20 Hofmanova N / Ivanova M
  • Porto Alegre, Brazil
    Bagnis, Facundo 16:20 Zampieri, Caio
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 16:20 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 16:20 Neis, Fabricio
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 16:25 Milanovic L / Pejic A
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Kucova, Kristina 16:30 Michel, Lara
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Serbia F14, Doubles
    Massa A / Micov S 16:30 Grbic F / Vukicevic D
  • Serbia F14, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 16:30 Djurdjevic B / Gavrilovic D
  • Serbia F14, Doubles
    Cociasu A / Dima D 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 16:30 Collarini, Andrea
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Hogenkamp, Richel 16:30 Dolonc, Vesna
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Norris, Marie 16:30 Flood, Emma
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bhosale, Rutuja 16:30 Daniell, Andie K.
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Martinich, Ivania 16:30 Alves, Maria Fernanda
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 16:35 Samsonova L / Sartori G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 16:50 Kaminkova K / Rohanova P
  • Spain F28, Doubles
    Mesquida Berg O / Plattes C 17:00 Ojeda Lara R / Perez Sanz D
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 17:00 Durasovic V / Leshem E
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:00 Demoliner M / Souza J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 17:00 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 17:00 Buchanan C / Krajicek A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sweden F5, Singles
    Corrie, Edward 17:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F5, Singles
    Zopp, Jurgen 17:00 Arvidsson, Isak
  • Sweden F5, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Moebius P / Noren A
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Canero Perez, Maria Del Rosario 17:00 Paquet, Chloe
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 17:10 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 17:10 Brechemier T / Escoffier A
  • Pereira, Colombia
    Lapentti, Giovanni 17:30 Leite, Wilson
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Kolb, Nadiya 17:30 Zheleva, Viktoriya
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:30 Escobar, Gonzalo
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Ploskina, Helen 17:30 Shinikova, Isabella
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Rosca A A / Tatarus G N 17:30 Jetcheva E / Ocheva V
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:30 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Pereira, Colombia
    Lapentti, Giovanni 17:30 Leite, Wilson
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Means E / Means S 17:30 Hollander T / Pereira R
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 17:40 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    Mina, Gianni 17:40 Lopes, Thiago
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Porto Alegre, Brazil
    Dutra DA Silva, Daniel 17:50 Clezar, Guilherme
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia B / Papamichail D 18:00 Bojanic T / Knezevic J
  • Serbia F14, Doubles
    Chettar M / Sakharov G 18:00 Milenkovic S / Vukotic D
  • France F20, Singles
    Nys, Hugo 18:00 Choinski, Jan
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Shapatava, Sofia 18:00 Segarelli, Francesca
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Lewis, Mary 18:00 Wienerova, Lenka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leon, Sabastiani 18:00 Pigossi, Laura
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Mina, Brandy 18:00 Halbauer, Ellie
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 18:00 Uzcategui, Aymet
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Feuerstein, Claire 18:00 Armitano, Mathilde
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Yergina, Kateryna 18:00 Valdes, Rianna
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Solovieva A 18:00 Daxhelet C / Frapolli C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Thandi K K 18:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njoze M / Vaz Osorio De Souza A C 18:00 Andrady A / Peddi Reddy S V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Iska A / Iska T 18:00 Agarwal D S / Alfredsson I
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Pavic, Ante
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Embree, Lauren 18:30 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Burgic, Ema
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Glatch, Alexa 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Sweden F5, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 18:30 Dubarenco M / Ivashka I
  • Sweden F5, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 18:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Sweden F5, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Eriksson V / Tubic I
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:50 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 18:50 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 18:50 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:50 Pella, Guido
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Mendesova P / Rudakova A 19:00 Esen H / Esen L
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ciobanu D / Sterenbach S 19:00 Arshinkova P / Mihaylova G
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 19:00 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 19:00 Broady L / Thompson J
  • USA F26, Singles
    Baughman, Deiton 19:00 Ore, Junior Alexander
  • USA F26, Singles
    Smith, Logan 19:00 Sarkissian, Alexander
  • USA F26, Singles
    Hach Verdugo, Hans 19:00 Brymer, Gage
  • USA F26, Doubles
    Gomes G / Ramadan N 19:00 Nevolo D / Rivera S
  • Napa, USA
    Dancevic, Frank 19:00 Nguyen, Daniel
  • Orleans, France
    Matsukevitch, Denis 19:20 Brown, Dustin
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 19:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Hermoso, Ximena 19:30 Carruthers, Steffi
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 20:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 20:00 Lorenzi, Paolo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 20:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Pereira, Colombia
    Endara, Ivan 20:00 King, Kevin
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 20:00 Hernandez, Jose
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Chirico, Louisa
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Muhammad, Asia 20:00 Cepede Royg, Veronica
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 20:00 Brady, Jennifer
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kania, Paula 20:00 Radwanska, Urszula
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Alves M-F / Wong K 20:00 Flood E / Kharchenko A
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Adamovic K / Flores V 20:00 Kalhorn S / Sadler T
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    HO J / Neel I 20:00 Rossi N / Toma V M
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Chang S / Daniell A K 20:00 Kobelt M / Simmons S
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 20:20 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 20:20 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Smith, John-Patrick 20:20 Lenz, Julian
  • USA F26, Singles
    Fritz, Taylor Harry 20:30 Trombetta, TY
  • USA F26, Singles
    Kozlov, Stefan 20:30 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F26, Singles
    Gomez, Lucas 20:30 Manlow, Daniel
  • USA F26, Doubles
    Bakalov B N / Davidson P 20:30 Gard C-I / Nicholas J H
  • Orleans, France
    Guez, David 20:40 Bozoljac, Ilija
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 20:45 Arguello, Facundo
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leacock, Yolande 21:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Pous Tio, Laura 21:00 CE, Gabriela
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 21:20 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:20 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 21:20 Buchanan C / Krajicek A
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 21:30 Dabrowski, Gabriela
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Larcher De Brito, Michelle 21:30 Moore, Tara
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Bondarenko K / Jaksic J 21:30 Broady N / Falconi I
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Kolar N / Smitkova T 21:30 Maria T / Oudin M
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 22:00 Seeberger, Matt
  • USA F26, Doubles
    Jones G / Ouellette G 22:00 Butts S / Wood W
  • Napa, USA
    Querrey, Sam 22:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA
    Langer, Nils 22:00 Smyczek, Tim
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Rosca, Ioana Loredana 22:30 Rodriguez, Victoria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Januskova, Petra 22:30 Rizzolo, Kayla
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 22:30 Betancourt, Carolina
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Chirico L / Marand S 23:00 Hrdinova E / Tatishvili A
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Shamayko M 23:00 Cepede Royg V / Irigoyen M
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Chang A / Chang A
  • USA F26, Doubles
    Hovhannisyan M / Sarkissian A 23:00 Baughman D / Digiulio J
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 23:20 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 23:20 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Reid, Matt 23:20 Millman, John
  • USA F26, Doubles
    Ball C / Ore J A 23:30 Aaron T / Battistone B

Hrvata oterale NATO bombe

Košarka

Košarkaš Goran Suton detinjstvo proveo u Gornjem Milanovcu

Gornji Milanovac

Gornji Milanovac

Dete iz mešovitog braka.
Košarkaš Cibone Goran Suton (26) izjavio je da je imao teško detinjstvo jer potiče iz mešovitog braka, Hrvata i Srpkinje. Kaže da je zbog rata morao da beži iz Sarajeva, a potom i od NATO bombi iz Gornjeg Milanovca, gde je bio kod rodbine.

- Sa šest i po godina iz ratnog Sarajeva otišao sam s mamom Živanom kod njenih prijatelja u Gornji Milanovac. Poneli smo jedan kofer misleći da ćemo ostati tamo dve nedelje, a ostali smo sedam i po godina - rekao je Suton i dodao:

- Otac Miroslav je ostao u Sarajevu, ali je nakon šest meseci i on došao u Srbiju. Kada smo saznali da će NATO bombardovati Srbiju, mama je spakovala stvari i krenuli smo natrag u Sarajevo, jer je tata pokušavao da obnovi kuću. Nismo se tamo zadržali, vrlo brzo smo otišli u Ameriku.

(S. R.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Sasa NS

    Sasa NS

    Šta reći na ovu gornju priču? Gornji Milanovac je, uz Zrenjanin, jedini grad u Srbiji na koji za vreme NATO agrsije nije pala ni jedna jedina bomba!!!

    8 Odgovori 
  • titov omladinac

    titov omladinac

    Kako sve instrumentalizujete u svoju percepciju sveta, dogadjaja i politike. On se ipak vratio u Sarajevo, i odlazak u ameriku - iluzija od amerike - moze imati puno razloga i motica. Ko im je razorio kucu, kao i mojoj porodici stan ? Koji je dokaz i pretpostavka da bi zapadni kriminalci iz NATO-a bombardovali bas njega i njegovu porodicu ??

    5 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Sasa NS

    Sasa NS

    Šta reći na ovu gornju priču? Gornji Milanovac je, uz Zrenjanin, jedini grad u Srbiji na koji za vreme NATO agrsije nije pala ni jedna jedina bomba!!!

    8 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pokušavamo da ozdravimo našu privredu, da napravimo zdravo telo koje će koristiti budućim generacijama Goran Knežević

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!