• Hong Kong F3, Singles
    Kelly, Dayne 07:45 Tang, Chih-Chun
  • Romania F9, Singles
    Borza, Bogdan 1 6 6 4 1 1 Marfia, Matteo 2 7 1 6 2 2
  • Romania F9, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 1 4 6 4 1 1 Fifea, Catalin 2 6 1 6 2 2
  • Baku, Azerbaijan
    Rybarikova, Magdalena 0 4 6 0 0 Eguchi, Misa 2 6 7 2 2
  • Estonia F2, Singles
    Whittington, Andrew 0 3 6 0 0 Sakinis, Dovydas 2 6 7 2 2
  • Estonia F2, Singles
    Tyurnev, Evgeny 1 6 1 5 1 Cayre, Paul 1 3 6 5 1
  • Baku, Azerbaijan
    Glushko, Julia 1 6 2 7 1 Bondarenko, Kateryna 1 2 6 5 1
  • Astana II, Kazakhstan
    Chen, TI 0 4 2 0 0 Ortega-Olmedo, Roberto 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    YE, Qiu YU 0 4 1 0 0 Brouleau, Lou 2 6 6 2 2
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 1 6 6 1 1 Qiu, Zhuoyang 1 7 2 0 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Kalva, Bhuvana 0 4 3 0 0 Han, Sung-Hee 2 6 6 2 2
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sethi, Simran Kaur 1 6 6 1 Babu Raj, Nithya Raj 0 1 5 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kudermetova, Veronika 1 6 2 4 1 Sirotkina, Marta 1 2 6 0 1
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 1 4 6 3 1 Vanneste, Jeroen 1 6 0 2 1
  • Belgium F8, Singles
    Heyman, Christopher 1 6 3 3 1 Roy, Matthieu 1 1 6 4 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Bhosale, Rutuja 0 6 2 0 Kim, Dabin 1 7 3 1
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:45 Saito T / Suzuki T
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Jandakate C / Plipuech P 1 6 2 5 1 1 Sema E / Sema Y 2 1 6 10 2 2
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 10:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 1 6 1 1 O'Neill, Jillian 0 3 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 1 6 1 1 Cakarevic, Sara 0 4 0 0
  • France F16, Singles
    Nastasi, Ugo 1 6 0 1 Vibert, Francois Arthur 0 4 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krejcikova, Barbora 0 4 1 0 Kerkhove, Lesley 1 6 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Favier, Charlene 10:00 Stephenson, Francesca
  • Tampere, Finland
    Karatsev, Aslan 1 6 0 1 Lokoli, Laurent 0 4 3 0
  • Tampere, Finland
    Arvidsson, Isak 0 2 1 0 0 Huta Galung, Jesse 2 6 6 2 2
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Adamovic, Katarina 0 1 0 0 Burgic, Ema 1 6 4 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 6 3 1 Herdzelas, Dea 0 3 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Lancranjan, Patricia 0 3 1 0 Stojanovic, Nina 1 6 1 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Markovic, Mina 1 7 2 1 Tomic, Danijela 0 5 2 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Sakkari, Maria 2 6 6 2 2 Nylund, Nanette 0 0 0 0 0
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Hassan, Benjamin 1 6 1 1 Strunk, Benjamin 0 3 3 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi R / Rohde-Moe C 1 6 4 1 Czarnik P / Lysakova A 0 2 4 0
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 1 6 2 1 Ilic, Luka 0 1 2 0
  • Germany F9, Doubles
    Scholz P / Stephan F 10:00 Masur D / Netuschil M
  • Serbia F6, Singles
    Markovic, Goran 1 7 4 1 Cosic, Vladimir 0 5 1 0
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 0 5 0 Nagy, Peter 0 6 0
  • Serbia F6, Singles
    Puttergill, Calum 0 4 2 0 Godry, Levente 1 6 1 1
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 10:00 Kaldawi S / Scott J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Braun, Janina 0 1 0 0 Paterova, Dominika 1 6 5 1
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Cesnekova, Sarlota 1 7 3 1 Janatova, Tereza 0 6 2 0
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 1 6 4 1 Simon, David 0 0 2 0
  • Austria F5, Singles
    Wagner, Sebastian 0 2 1 0 Oliveira, Goncalo 1 6 5 1
  • Austria F5, Singles
    Jastraunig, Lukas 1 6 2 1 Pichler, David 0 4 1 0
  • Austria F5, Singles
    Poskocil, Jan 0 4 3 0 Waloch, Marcel 1 6 2 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 10:00 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Touly, Carla 10:00 Andriamarosoa, Sandra
  • Tampere, Finland
    Westerhof, Boy 0 4 1 0 0 Krstin, Pedja 2 6 6 2 2
  • Denmark F1, Singles
    Dellien, Hugo 1 3 6 1 1 Engsted, Mads 1 6 1 0 1
  • Denmark F1, Singles
    Raab, Demian 0 6 0 Manafov, Vladyslav 0 6 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Witthoeft, Carina 1 7 3 1 Vasylyeva, Anastasiya 0 5 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 1 6 2 1 Stanciute, Lina 0 2 5 0
  • Denmark F1, Doubles
    Ferrigno M / Ferrigno N 10:00 Matic N / Schutt L
  • Denmark F1, Doubles
    Gjoels Andersen S / Orno P 2 1 6 10 2 2 Reichelt T / Von Massow G 1 6 1 8 1 1
  • Denmark F1, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 10:00 Donati M / Vagnozzi S
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Cuevas, Pablo 10:00 Zeballos, Horacio
  • Umag, Croatia, Qualifying
    Martin, Andrej 10:00 Cecchinato, Marco
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 10:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 1 6 4 1 Sharipova S / Thombare P G 0 3 3 0
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 0 0 5 0 Dima, Dragos 1 6 1 1
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 1 6 3 1 Sturdza, Constantin 0 0 2 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Vanni, Luca 0 2 3 0 Lopez-Perez, Enrique 1 6 5 1
  • Astana II, Kazakhstan
    Fabbiano, Thomas 0 6 2 0 Bubka, Sergei 1 7 0 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Mihaylova, Gebriela 0 4 0 Prosperi, Valeria 0 5 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Demirci, Muazzez 0 2 0 0 Romeo, Caroline 1 6 5 1
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Ninomiya, Makoto 0 1 4 0 Eric, Doroteja 1 6 1 1
  • Estonia F2, Singles
    Podzus, Janis 0 5 0 Bublik, Alexander 0 2 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 1 1 Klyueva, Ekaterina 0 3 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 10:30 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:30 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 10:30 Basilashvili, Nikoloz
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 10:30 Mecir, Miloslav
  • Gstaad, Switzerland
    Volandri, Filippo 10:30 De Schepper, Kenny
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Gasparyan, Margarita 10:30 Putintseva, Yulia
  • Gstaad, Switzerland
    Melzer, Gerald 10:30 Bellucci, Thomaz
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Minokoshi, Mai 0 4 0 You, Xiaodi 0 3 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 10:40 Huang, Liang-Chi
  • Estonia F2, Singles
    Pavlov, Anton 0 0 0 Garcia-Roman, Marc 0 5 0
  • Baku, Azerbaijan
    Abduraimova, Nigina 0 1 0 Svitolina, Elina 0 4 0
  • Estonia F2, Singles
    Papasidero, Lorenzo 0 0 0 Podzus, Martins 1 6 1
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 0 3 0 Giurgiu, Ilie Aurelian 0 0 0
  • Romania F9, Singles
    Richard, Antoine 0 2 0 Luncanu, Petru-Alexandru 0 1 0
  • Estonia F2, Singles
    DI Ianni, Ercole 0 0 0 Garzelli, Francesco 0 3 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Minetti, Mariella 0 4 0 Strike, Luize Liva 0 1 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Biryukov, Mikhail Gerasimov, Egor
  • Nan Chang, China
    Zhang, Kai Lin 0 0 XU, Yi-Fan 0 0
  • Nan Chang, China
    Minella, Mandy 0 0 Mrdeza, Tereza 0 0
  • Nan Chang, China
    Wang, Yafan 0 0 Yang, ZI 0 0
  • Nan Chang, China
    Honcova, Michaela 11:00 Zheng, Saisai
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 0 1 0 Chala, Remy 0 0 0
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 0 1 0 Mrose, Oliver 0 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Porter, David 0 0 0 Stride, Ben 0 1 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    Shiga M / Takeuchi K 11:00 ITO Y / Udomchoke D
  • Ireland F1, Singles
    Fournerie, Theo 0 1 0 Skalsky, Adam Richard Charles 0 0 0
  • Ireland F1, Singles
    Dempsey, Brendan 0 1 0 Strachan, Bruce 0 0 0
  • Spain F19, Singles
    Domingues, Joao 0 0 0 Giraudeau, Thomas 0 1 0
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 0 0 Esteve Lobato, Eduard 0 0
  • Spain F19, Singles
    Semmler, Miguel 0 0 0 Salazar Martin, Jose Anton 0 1 0
  • Spain F19, Singles
    Martos Gornes, Sergio 0 0 Perez Sanz, David 0 0
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 0 1 0 Kilumets, Kert 0 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Kovinic, Danka 11:05 Soler-Espinosa, Silvia
  • Ireland F1, Singles
    Thornton-Brown, Adam 0 0 Corrie, Edward 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Flood, Emma 11:10 Gulman, Yasmin
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 0 0 Crapcenco, Andrei 0 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Pirazhenka, Sviatlana 11:15 Bukhanko, Anastasia
  • Denmark F1, Singles
    Pastor, Hasier 11:15 Olin, Robin
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 11:20 Maheta, Eetee
  • Baku, Azerbaijan
    Cirstea, Sorana 11:20 Jabeur, Ons
  • Belgium F8, Singles
    Fomba, Eric 11:20 Dubail, Julien
  • Belgium F8, Singles
    Schonenberg, Tom 11:20 Plotniy, Andrei
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 11:20 Wang, Tak Khunn
  • Tampere, Finland
    Samper-Montana, Jordi 11:20 Teixeira, Maxime
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Husaric, Anita 11:20 Tolibova, Sadafmoh
  • Romania F9, Singles
    Antonescu, Vasile 11:20 Merzuki, Mohd Assri
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arakawa, Natsuho 11:30 Distelmans, Steffi
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Rana S / Sunkara R 11:30 Chakravarthi R / Palha N
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Barrere, Eleonore 11:30 Morderger, Tayisiya
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Radanovic, Dejana 11:30 Kachar, Marina
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Mejic, Mila 11:30 Selakovic, Nevena
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Vajdova, Natalia 11:30 Zovincova, Vendula
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Hristea, Camelia-Elena 11:30 Gjorcheska, Lina
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Iserath, Alexander 11:30 Forchap, David Chaplefeh
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 11:30 Cammarata, Alberto
  • Serbia F6, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Schnur, Max Jacob
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Stresnakova, Katarina 11:30 Proese, Natalie
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Oparenovic, Ana 11:30 Rebersak, Polona
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Konig, Pia 11:30 Jaruskova, Timea
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Miklova, Barbora 11:30 Szupper, Marlies
  • Serbia F6, Doubles
    Blagojevic F / Trejgut O 11:30 Jandric D / Rakic S
  • Austria F5, Singles
    Gueven, Can Paul 11:30 Kahoun, Jacob
  • Austria F5, Singles
    Stiefelmeyer, Sebastian 11:30 Beck, Karol
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Danilina A / Kerimbayeva K 11:30 Kapshay V / Khabibulina A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Busson, Elodie 11:30 Salas, Emmanuelle
  • Denmark F1, Singles
    Bjerrehus, Andreas 11:30 Arends, Sander
  • Denmark F1, Doubles
    Arends S / Raab D 11:30 Llompart A / O'Brien D
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Minnen, Greetje 11:35 Lemoine, Quirine
  • Astana II, Kazakhstan
    Yevseyev, Denis 11:35 Kudryavtsev, Alexander
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 11:40 Niedmers, Nora
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 11:40 Shyla Y / Vasilevski A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 11:40 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 11:40 Barbat K / Rasmussen A S
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 11:40 Savinykh, Valeria
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 11:40 Grymalska, Anastasia
  • Denmark F1, Singles
    Mridha, Jonathan 11:40 Goldsteiner, Peter
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Hlavackova, Andrea 11:40 Vogt, Stephanie
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 11:45 Mirtea, Dragos Cristian
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 11:45 Khabibulin T / Popko D
  • Astana II, Kazakhstan
    Molchanov, Denys 11:45 Rudnev, Valery
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk, Olga 11:45 Bonaventure, Ysaline
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 11:50 Koolhof, Wesley
  • Gstaad, Switzerland
    Nedovyesov, Oleksandr 11:50 Haase, Robin
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 11:50 Bachinger, Matthias
  • Gstaad, Switzerland
    Rola, Blaz 11:50 De Paula, Fabiano
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Garcia Perez, Georgina 12:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 12:00 Roemer, Charlotte
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Kuznetsova, Ksenia
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 12:00 Rivera, Sebastian
  • Slovak Republic F2, Singles
    Baldi, Filippo 12:00 Maiga, Riccardo
  • Slovak Republic F2, Singles
    Pazicky, Michal 12:00 Jurovcik, Daniel
  • Tampere, Finland
    Heliovaara, Harri 12:00 Elias, Gastao
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 12:00 Bogoliy, Diana
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 12:00 Dzalamidze, Natela
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Anil C / Honigova S 12:00 Maetschke L-M / Stoilkovska M
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    GAO X / YE Q Y 12:00 Durmus A / Tomey E
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 12:10 Guldas G / Xin C
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 12:15 Mugevicius, Lukas
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 12:15 Barbieri, Gioia
  • Nan Chang, China
    Raina, Ankita 12:15 Namigata, Junri
  • Nan Chang, China
    Beygelzimer, Yuliya 12:15 Zhang, Ling
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:15 Han, Xinyun
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Glushko J / Klemenschits S 12:20 Bondarenko K / Melichar N
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Cadantu A / Piter K 12:20 Olaru R / Peer S
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Klymenko, Anastasiya 12:20 Sarrazin, Laetitia
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 12:25 Matojan, Julia
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 12:30 Craciun, Teodor-Dacian
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 12:30 Przysiezny, Michal
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 12:30 Kapas, Andriej
  • France F16, Singles
    Galdon, Mateo 12:30 Demois, Julien
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 12:30 Bois, Michael
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 12:30 Oakley, Keelan
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 12:30 Johnson, Luke
  • Ireland F1, Singles
    O'Hare, David 12:30 Jankovits, Yannick
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nylund N / Timonen R 12:30 Iakovleva A / Kairi A
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hesse A / Parmentier P 12:30 Sasnovich A / Siniakova K
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 12:35 Kuzmina-Rimsa, Irina
  • Ireland F1, Singles
    Borg, Stefan 12:40 Nielsen, Frederik
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 12:40 Van Der Duim, Antal
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 12:40 Zopp, Jurgen
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 12:40 Akyurt E / Tari B
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Bychkova E / Kudermetova V 12:45 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Denmark F1, Doubles
    Bergevi F / Engsted M 12:45 Holm A / Shabib M
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Nazarova, Gyulnara 12:50 Drazic, Mariana
  • Romania F9, Singles
    Cozma, Vlad 12:50 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 12:55 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 13:00 Zuur, Monique
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wagemaker, Mandy 13:00 Van Der Sypt, Elena
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 13:00 Michiels, Morgane
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 13:00 Fleming, David
  • Belgium F8, Singles
    De Goeijen, Bobbie 13:00 Bonapart, Sebastiaan
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Kaminkova, Katerina
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bauer E / Dukic D 13:00 Cechova K / Horakova N
  • Germany F9, Singles Qualifying
    Wang, Johnny 13:00 Lichte, Jonas
  • Serbia F6, Doubles
    Katic D / Roganovic S 13:00 Pejovic D / Pjevcevic P
  • Serbia F6, Doubles
    Ilic L / Milivojevic I 13:00 Janvier M / Sebaoun L J
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 13:00 Hofmanova, Nikola
  • Serbia F6, Doubles
    Dawson S / Puodziunas S 13:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Hrabalova, Kristyna 13:00 Mekovec, Iva
  • Austria F5, Doubles
    Hirschmann M / Schwarzl D 13:00 Razborsek N / Stosic M
  • Austria F5, Doubles
    Derler B / Golob M 13:00 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Austria F5, Doubles
    Pimishofer M / Simon D 13:00 Blecha J / Pel D
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 13:00 Morderger, Yana
  • Italy F24, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 13:00 Trevisan, Matteo
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 13:00 Pancaldi, Luca
  • Italy F24, Singles
    Rath, Marc 13:00 Giacalone, Omar
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 13:00 Forsell O / Mridha J
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 13:05 Shyla Y / Vasilevski A
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 13:10 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:10 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 13:10 Wikkerink, Janneke
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 13:10 Haider-Maurer, Andreas
  • Gstaad, Switzerland
    Simon, Gilles 13:10 Andujar, Pablo
  • France F16, Singles
    Belot, Constantin 13:10 Marie, Jules
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:10 Frech, Magdalena
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Marcinkevica, Diana 13:10 Mendesova, Pernilla
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:10 Suk, Natalie
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Vrljic, Ana 13:15 Zander, Nina
  • Tampere, Finland
    Desein, Niels 13:20 Sillanpaa, Henrik
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 13:25 Khabibulin T / Popko D
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Mocete-Talamantes, Paula
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 13:30 Jakupovic, Dalila
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Burillo Escorihuela, Irene 13:30 Dodin, Oceane
  • Estonia F2, Doubles
    Cayre P / Reboul F 13:30 Podzus J / Podzus M
  • Nan Chang, China
    Liu, Fangzhou 13:30 Zheng, Jie
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 13:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 13:30 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F2, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 13:30 Kellovsky, Dominik
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Lavrikova E / Piran A 13:30 Bonic B / Zoric N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 13:45 Paalma, Eva
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:50 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:50 Berrer, Michael
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 13:50 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 13:55 Chernetsova D / Dmitrieva K
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Rochette, Laurent
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:00 Bothwell, Peter
  • Ireland F1, Singles
    Hutt, Sam 14:00 Gleeson, Alan
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 14:00 Hirschmueller, Christian
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 14:00 Munafo P / Ramiaramanana L
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 Markovic M / Prati F
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:00 Minetti M / Parviainen K
  • Tampere, Finland
    Hocevar, Ricardo 14:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Tampere, Finland
    Mertens, Yannick 14:00 Kivijarvi, Timi
  • Denmark F1, Singles
    Hansson, Gustav 14:00 Mansson, Marcus
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 14:05 Pajumets, Liisa
  • Ireland F1, Singles
    Stoute, Isaac 14:10 Glancy, Daniel
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok, Lyudmyla 14:15 Rodina, Evgeniya
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Cazeaux A / Husaric A 14:20 Ivanova M / Karavaeva A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Chinellato, Silvia 14:30 Siedliska, Natalia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Huber, Luisa Marie 14:30 Paolini, Jasmine
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Bernardi, Francesca
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:30 Carballes Baena, Roberto
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 14:30 Maggen, India
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 14:30 Landener, Hanna
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:30 Lancranjan P / Muntean V
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Mejic M / Pecovski J 14:30 Benackova K / Kostalova M
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 14:30 Coppola, Claudia
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Mayerova M / Vrbenska A 14:30 Kollarova B / Stiegner V
  • Austria F5, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 14:30 Haider-Maurer M / Poskocil J
  • Austria F5, Doubles
    Reissig N / Statzberger T 14:30 Haeusler T / Rettl S
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 AL Mahmoud A / Kahoun J
  • Austria F5, Doubles
    Filipsky J / Oliveira G 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 14:30 Engelmann, Jil Nora
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Versteeg, Kelly 14:30 Lehnert, Katharina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 14:30 Paquet, Chloe
  • Italy F24, Singles
    Caruso, Salvatore 14:30 Sinicropi, Riccardo
  • Italy F24, Singles
    Naso, Gianluca 14:30 Fago, Matteo
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 14:30 Maccari, Federico
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 14:30 Bjerrehus A / Corbett J
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 14:40 Wachaczyk, Julia
  • France F16, Singles
    Meraut, Tristan 14:40 Sidorenko, Alexandre
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Pasanen M-E / Pimia O 14:40 Laine E / Pivovarova A
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 14:40 Kuczer, Daria
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 14:40 De Vroome, Indy
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Ferrer-Suarez, Ines 14:40 Kucova, Kristina
  • Romania F9, Doubles
    Buzelan A / Crapcenco A 15:00 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Ciumac A / Cozbinov A 15:00 Fortuna C / Marfia M
  • Romania F9, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardone, Laura 15:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:00 Chien, Pei-Ju
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Sampaio, Rafaella 15:00 Teodoro De Oliveira, Lara Isis
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 15:00 Carpenter, Jack
  • Slovak Republic F2, Singles
    Vajda, Peter 15:00 Toledo Bague, Pol
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Buril M / Smolak L
  • Belgium F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 15:00 Smalyanyy, Filipp
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 15:00 Stevens, Simon
  • Belgium F8, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Baltogiannis Y / De Meyer N
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Adamovic K / Burgic E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Markovic G / Sucevic L
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Panic S / Radovic N
  • Romania F9, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 15:00 Ciorcila, Patrick
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 15:20 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Tampere, Finland
    Munoz-De La Nava, Daniel 15:20 Goffin, David
  • France F16, Singles
    Forcin, Maxime 15:30 Hamou, Maxime
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 15:30 Rey, Sebastian
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 15:30 Thomson, Bjorn
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Ruppert, Lena 15:30 Kostic, Natalija
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 15:30 Acierno F / Babanine A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Eklund M N / Schoelink J 15:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 15:30 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 15:30 Goransson A / Pastor H
  • Ireland F1, Singles
    Ede, Simon 15:40 Dudley, Robert
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 15:50 Gadomski P / Panfil G
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Rubini, Stefania 16:00 Palmigiano, Francesca
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 16:00 Pillot, Carolina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Simic, Jelena 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 16:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 16:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 16:00 Gonzalez S / Lipsky S
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Amiraghyan, Ani 16:00 Maleckova, Jesika
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baranska, Agata 16:00 Lukas, Tena
  • Atlanta, USA
    Querrey, Sam 16:00 Sela, Dudi
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 16:00 Paya, Candice
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 16:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 16:00 Rafalovicz, Jade
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Wikkerink J / Zuur M 16:00 Minnen G / Van Der Sypt E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    RUS K / Wagemaker M 16:00 DEL Peral-Francin M / Sugihara R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pigossi, Laura 16:00 Foretz, Stephanie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Muhammad, Asia 16:00 Ahn, Kristie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Sanchez, Maria 16:00 Shamayko, Marina
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Zhao, Carol 16:00 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Mueller, Alexandra 16:00 Webley-Smith, Emily
  • Italy F24, Singles
    Rondoni, Pietro 16:00 Napolitano, Stefano
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • Italy F24, Singles
    Sonego, Lorenzo 16:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Singles
    Campo, Antonio 16:00 Travaglia, Stefano
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 16:00 Papa, Spencer
  • USA F21, Singles
    Mylnikov, Tommy 16:00 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Clayton, Scott 16:00 Martin, Toby
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 16:10 Bensoussan, Samuel
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Sillanpaa A / Theodossiou A 16:10 Rissanen J / Saarteinen S
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 16:10 Kawa K / Kramperova K
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Hogenkamp R / Ozga J 16:10 Krejcikova B / Krunic A
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 16:30 Birau W E / Cozma V
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 16:30 Borza B / Sulea T C
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:30 Giurgiu I-A / Sturdza C
  • Umag, Croatia
    Delic, Mate 16:30 Cuevas, Pablo
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:30 Gimenez, Sara
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Pedretti, Thaisa Grana 16:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Giangreco Campiz, Camila 16:30 Rossi, Nathalia
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 16:30 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Borsos G / Zsiga M 16:30 Rivera S / Sualehe D
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 16:30 Baldi F / Serrano-Gamez O
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 16:30 Martin, Andrej
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 16:30 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Umag, Croatia
    Reister, Julian 16:30 Sijsling, Igor
  • Serbia F6, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 16:30 Weatherholt, Mary
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dutra Silva R / Maytin R 16:40 Desein N / Mertens Y
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:50 Andujar P / Monaco J
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 17:00 Inclan Solis, Olaya
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Atucha Gomez, Ainhoa 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cortina Pou A / Perez-Somarriba E 17:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 17:00 Jaloviec, Marek
  • Spain F19, Singles
    Herrera, Robert 17:00 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F19, Singles
    Mensurado, Vasco 17:00 Eames, Jake
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 17:00 Perez Contri S / Sanz Gimenez M
  • Spain F19, Doubles
    Domingues J / Salazar Martin J A 17:00 PLA Malfeito J / Ramanathan R
  • Belgium F8, Singles
    Cailleau, Jolan 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:00 Defoort T / Deschamps T
  • Belgium F8, Doubles
    Sporken M / Van Den Honert V 17:00 Cagnina J / Gille S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 17:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bouwmans R / Forchap D C
  • Germany F9, Doubles
    Michaelis M / Michaelis T 17:00 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 17:00 Karwasz P-A / Strunk B
  • Germany F9, Doubles
    Spirin A I / Zubov I 17:00 Groen S / Kaczynski K
  • Lexington, USA
    Evans, Daniel 17:00 Millot, Vincent
  • Germany F9, Doubles
    Rivchin I / Roidl T 17:00 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Lexington, USA
    Gomez, Emilio 17:00 Mitchell, Benjamin
  • Lexington, USA
    Giron, Marcos 17:00 Krajicek, Austin
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 17:20 Giner, Marc
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Brescia, Georgia 17:30 Dentoni, Corinna
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 17:30 Pasini G / Scala C
  • Umag, Croatia
    Pavic, Ante 17:30 Zeballos, Horacio
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Mueller C / Mueller D 17:30 Castellano S / Quattrone C
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Alfredsson I / Engelmann J N 17:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 17:30 Hirschmueller C / Kapric D
  • Ireland F1, Doubles
    Isaaks R / Stoute I 17:30 Oakley K / Thornton-Brown A
  • Ireland F1, Doubles
    Glancy D / Seator E 17:30 Bothwell P / O'Hare D
  • Ireland F1, Doubles
    Dempsey B / Duncan S 17:30 Cooper J / Lewit C
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Primorac, Iva
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 17:30 Laaksonen, Henri
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 17:30 Armitano, Mathilde
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hozumi, Eri 17:30 Hibino, Nao
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 17:30 Falconi, Irina
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 17:30 Mercuri, Fabio
  • USA F21, Doubles
    Argent Q / Thompson B 17:30 Silverman C / Vega Q
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:40 De La Bassetiere, Constant
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 17:50 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia
    Cecchinato, Marco 17:50 Seppi, Andreas
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:50 Lajovic, Dusan
  • Romania F9, Doubles
    Ispas R / Maru A M 18:00 Bucur S I / Dumitru V A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Tomita, Giovanna 18:00 Farfan, Daniela
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 18:00 Izuogu, Chinenye
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 18:00 De Sutter J / Oyen S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 18:00 Rettich N / Shakovets C
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Maria 18:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Harrison, Catherine 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 18:00 Contreras Gomez, Fernanda
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alves M-F / Hermoso X 18:00 Alda R / Contreras Gomez F
  • Lexington, USA
    Donskoy, Evgeny 18:20 Mcgee, James
  • Lexington, USA
    Thompson, Jordan 18:20 King, Evan
  • Lexington, USA
    Sarmiento, Raymond 18:20 Moriya, Hiroki
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:30 Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 18:30 Vukic, Aleksandar
  • Spain F19, Singles
    Gomez Sanchez, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Cuypers B / Feler M
  • Belgium F8, Doubles
    Cant L / Martens S 18:30 De Vetter P / Van Duyse F
  • Belgium F8, Doubles
    Taylor A / Taylor J 18:30 Geerts M / Merckx J
  • USA F21, Doubles
    Chappell N / Lin W 18:30 Surreaux A / Tashi V
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Arcidiacono F / Spigarelli M 19:00 Remondina A-G / Schaefer A
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Bucsa, Cristina 19:00 Pous Tio, Laura
  • Ireland F1, Doubles
    Carpenter M / Taylor S 19:00 Stride B / Thomson B
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 19:00 Banasik A / Hutt S
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 19:00 Carter T / O'Connell F
  • Ireland F1, Doubles
    EDE S / Malik J 19:00 Carson S / Rosenzweig N
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 19:00 Coin, Julie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 19:00 Bhargava A / Muresan D
  • Atlanta, USA
    Estrella Burgos, Victor 19:00 Matosevic, Marinko
  • Italy F24, Doubles
    Chiurulli D / Fago M 19:00 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Italy F24, Doubles
    Caruso S / Naso G 19:00 Giacalone O / Giorgini D
  • USA F21, Doubles
    Dome A / LI Y 19:00 Ghasya F / Redlicki M
  • Umag, Croatia
    Paire, Benoit 19:10 Ramos, Albert
  • Umag, Croatia
    Riba, Pere 19:10 Vesely, Jiri
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Beirao M / Duarte A-C 19:30 Cardone L / Cardoso J R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Lykina K / Moriarty J 19:30 Cercone A / Guarachi A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Butler C / Kharchenko A 19:30 Collie N / Kopinski M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Fieldsend L / Hine K 19:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 19:40 Collarini, Andrea
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 19:40 Jenkins, Jarmere
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 19:45 Smethurst, Daniel
  • Umag, Croatia
    Montanes, Albert 20:00 Zverev, Alexander
  • Atlanta, USA
    Ram, Rajeev 20:00 Istomin, Denis
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 20:00 Harrison, Ryan
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 20:00 Blumenberg A / Boltz S
  • USA F21, Doubles
    Goldin G M / Mylnikov T 20:00 Clark B D / Schneider R
  • USA F21, Doubles
    COX C / Reese H 20:00 Clayton S / Martin T
  • Atlanta, USA
    Diez, Steven 20:20 De Bakker, Thiemo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lorenzi P / Seppi A 20:30 Lajovic D / Skugor F
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 20:30 Benitez Chavarriaga J M / Zukas M
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 20:30 Silva De Carvalho J / Teodoro De Oliveira L I
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:30 Childers J A / Holt B
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 20:30 Bedene A / Delgado J
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Cucca, Marcella 21:00 Bronzetti, Lucia
  • Lexington, USA, Doubles
    Demoliner M / Raja P 21:00 Krajicek A / Williams R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Kilgo K / Kiro L 21:00 Baric N / Karaitiana J
  • Italy F24, Singles
    Bortolotti, Marco 21:00 De Greef, Arthur
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 21:00 Gaio F / Licciardi P
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 21:20 Gonzalez, Alejandro
  • Atlanta, USA
    Ginepri, Robby 21:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Umag, Croatia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 21:30 Cecchinato M / Fognini F
  • Atlanta, USA
    Ebden, Matthew 21:40 Becker, Benjamin
  • Atlanta, USA, Doubles
    Sharan D / Young D 22:40 King K / Venus M
  • Atlanta, USA
    Smith, John-Patrick 22:40 Marchenko, Illya

HRVATI OPTUŽUJU: Srpski hokejaši namerno izgubili

Ostali sportovi

Srbija izgubila od amatera iz Meksika u kvalifikacijama za ZOI

Na popravnom protiv domaćina: Hokejaši Srbije

Hokejaši Srbije

ZAGREB - Hokejaška reprezentacija Srbije namerno je izgubila od Meksika u kvalifikacijama za Zimske olimpijske igre, tvrde mediji u Hrvatskoj.

Srbija je u grupi, koja se igra u Zagrebu, u utorak poražena od Meksika rezultatom 3:5, a koeficijent na pobedu "Sombrerosa" iznosio je 15!

Prema navodima hrvatskog Večernjeg lista, takav ishod predstavlja veliku senzaciju, jer su Meksikanci potpuni amateri u ovom sportu.

U grupi koji se igra u Ledenoj dvorani u Zagrebu takmiče se Srbija, Hrvatska, Izrael i Meksiko, a samo prvoplasirana ekipa ide u naredni krug kvalifikacija za ZOI u Sočiju 2014. godine.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (8)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Jumbo

    Jumbo

    Kao prvo nije ovo prvi put da gubimo od Meksikanaca. Juniori su vec u nekoliko prethodnih sezona gubili od njih skoro redovno.
    A kao drugo sto se tice onog amateri, na toj utakmici su igrali i amateri iz Srbije posto je kod nas haokej takodje amaterski sport.

    25 Odgovori 
  • hr

    hr

    To je na Balkanu normalno...zašto bi uvijek profitirali samo vlasnici kladionica.. hehe

    19 Odgovori 
  • čolak nataša

    čolak nataša

    Hrvatska je slaba a srbija Bože sačuvaj

    12 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Mario

    Mario

    Slažem se. Kao da je hokej neki trofejan sport, koji donosi puno love, pa da se tek tako "proda" utakmica.

    3 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh