• Russia F8, Singles
    Baluda, Victor 1 6 5 1 Davydenko, Philip 0 3 4 0
  • Turkey F28, Doubles
    Deviatiarov M / Halebian A 2 6 4 10 2 2 Jankovits Y / Nastasi U 1 4 6 7 1 1
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Bara, Irina Maria 0 2 0 Stancu, Cristina-Madalina 0 1 0
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chen T / Huang L-C 0 2 0 Onozawa A / Suzuki T 0 2 0
  • Korea F11, Doubles
    Choi D-W / Choi J-W 09:05 KIM H-J / Seol J-M
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 0 4 0 Propoggia, Dane 0 1 0
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 10:00 Horansky, Filip
  • Serbia F10, Singles
    Nekic, Tim 10:00 Sakharov, Gleb
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Vilardo, Francesco 10:00 Miliani, Filippo
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Ghidetti, Filippo 10:00 De Marzi, Lapo
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Mazzella, Manuel 10:00 Galli, Samuele
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Schena, Filippo 10:00 Mosciatti, Matteo
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 10:00 Sumova, Diana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 10:00 Distelmans, Steffi
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 10:00 Lootsma, Niels
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Talaba, Gabriela 10:30 Pinto, Giorgia
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Mikulcic, Ema 10:30 Ozgen, Pemra
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 10:30 Brtnicky, Filip
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Mondan, Andreea Valentina 10:30 Imolesi, Stefania
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Pratesi, Martina 10:30 Fossa Huergo, Nicole
  • Romania F12, Singles
    Dima, Dragos 11:30 Napolitano, Stefano
  • Serbia F10, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Bjelica, Ivan
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Merone, Riccardo 11:30 Schold, Tommaso
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Carletti, Tomaso 11:30 Ongari, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Zucca, Antonio 11:30 Marelli, Roberto
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Ornago, Fabrizio 11:30 Ross, Jesse
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Boeykens E / Scheepens J 11:30 Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D
  • Netherlands F5, Singles
    Lazov, Alexander 11:30 Lestienne, Constant
  • Netherlands F5, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 11:30 Constantinovici R / Meuffels A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Pantuckova, Gabriela 12:00 Lekaj, Adrijana
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Perrin, Conny 12:00 Mendesova, Pernilla
  • Finland F3, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:00 Vasilenko, Alexander
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Korzeniak, Anna 12:00 Mocciola, Silvia
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Piludu, Natasha 12:00 Pitisci, Fabiana
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Lossangoye, Darvel Valency 12:00 Jakhoukh, Anouar
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Biyamba Nzila Star, Aymar Hugor 12:00 Omokomongamon, Emmanuel
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 12:00 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Soffredini, Mattia 13:00 Attrice, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Rigamonti, Matteo 13:00 De Lucia, Flavio
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Poggianti, Alessandro 13:00 Scerrati, Ludovico
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Volpi, Gabriele 13:00 Baldi, Leonardo
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 13:00 Langer, Nils
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Saez Larra, Olga 13:30 Lottner, Antonia
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 13:30 Paukku, Juho
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Ciaccia, Camilla 13:30 Mariotto, Valentina
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Cascapera, Giulia 13:30 Sartori, Giulia
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Meynie, Florentin 13:30 Cooper, Joe
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Lebendje, Willy 13:30 Faubert, Olsen
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 14:00 Mekovec, Iva
  • Turkey F28, Singles
    Ilkel, Cem 14:00 Jankovits, Yannick
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 14:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 14:00 Yang, Zhaoxuan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    De Bernardi, Clothilde 14:00 Toljan, Janina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Cruciani D / Palmigiano F 14:00 Collie N / Tehrani T
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Korashvili, Oleksandra 14:00 Melander, Hilda
  • Switzerland F4, Singles
    Rousset, Elie 14:00 Basso, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Cocchella, Leonardo 14:30 Rombai, Tommaso
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Albertoni, Davide 14:30 Camurri, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    DI Meo, Andrea 14:30 Longo, Michele
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Pepi, Daniele 14:30 Esposito, Mariano
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Perrin C / Simmonds C 15:00 Leykina P / Shinikova I
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Leweurs, Angela 15:00 Bonometti, Francesca
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Giavazzi, Valentina 15:00 Catini, Chiara
  • Germany F13, Singles
    Korolev, Evgeny 15:00 Marterer, Maximilian
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 15:00 Choinski, Jan
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Nzegui, Loth 15:00 Goyal, Medhir
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 16:00 Gheorghe L / Merzuki M A
  • Croatia F14, Singles
    Heller, Peter 16:00 Couacaud, Enzo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 Myers, Abbie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Williams, Claudia
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Jakupovic, Dalila 16:00 Oyen, Sofie
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Mazzari, Sveva 16:30 Parmigiani, Martina
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Njoze, Mirabelle 16:30 Icardi, Chiara
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Turati, Bianca 16:30 Primorac, Iva
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Sama, Yasin 16:30 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Scaravilli, Franco 16:30 Iniguez Sanchez, Fernando David
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Crowley, Keith-Patrick 16:30 Moyano, Agustin
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Ozcoidi, Agustin 16:30 Hardoy, Lautaro
  • Colombia F3, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Pelletier, Jacqueline 17:00 Tomita, Giovanna
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Gomez, Laura 17:00 Sanchez, Arantxa
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Quiceno, Valerie 17:00 Zhuravleva, Angelina
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Franco, Maria Elisa 17:00 Varela-Alvarado, Tania
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Alves M-F / Bhargava A 17:00 Molnar S / O'Neill J
  • Canada F8, Singles
    Thompson, Jordan 17:00 Broady, Liam
  • Canada F8, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 17:00 Kutrovsky D / Myneni S
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 17:30 Picco, Francesco
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Scremin, Chiara 18:00 Giorgi, Viviana
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Visentin, Elisa 18:00 Beccaria, Valentina
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:00 Aubone, Jean-Yves
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Sanchez, Lukas 18:00 Carneiro Torres Goncalves, Gabriel
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Ramos Vergara, Sebastian 18:00 Felice, Marcos
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Lacalle, Eduardo 18:00 Leiva Biason, Oscar Matias
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Asaba, Abraham 18:00 Schalet, Myles
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 18:30 Myers A / Williams C
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Constantinescu, Ana-Maria 18:30 Brogan, Anna
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Zeballos, Noelia 18:30 Rojas, Sofia
  • Winston Salem, USA
    Rosol, Lukas 18:30 Janowicz, Jerzy
  • New Haven, USA, Doubles
    Erakovic M / Parra Santonja A 18:30 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Mayr-Achleitner, Patricia 18:30 Gilchrist, Nadja
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Wallace, Isabelle 18:30 Hibi, Mayo
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:00 Rodriguez, Victoria
  • Mexico F9, Singles
    Hank, Tigre 19:00 Gallardo Valles, Miguel
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Gai, Clarissa 19:30 Masini, Maria
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Caciotti, Martina 19:30 Lioi, Emma
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Albin Martin, Wenceslao 19:30 Puga, Jose
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 19:30 Fernandez, Tomas
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Lacalle, Felipe 19:30 Barrezueta, Galo
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 19:30 Maldonado Rodriguez, Mateo Francisco
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Murray J / Peers J 19:50 Cabal J S / Farah R
  • Canada F8, Singles
    Bester, Philip 20:00 Mott, Blake
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Johanson R / Petrick C 20:00 Hibi M / Zhao C
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 20:30 Makiguchi, Ryusei
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Kukharchuk, Nika 20:30 Zacarias, Marcela
  • Mexico F9, Singles
    Garza, Daniel 20:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Iliev, Juan Ignacio 21:00 Kohl, Cristopher
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Alvarez, Adrian 21:00 Viteri Garcia, Juan Sebastian
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Banzer, Rodrigo 21:00 Basile Lobartolo, Giuliano
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Perafan, Francisco 21:00 DO Porto, Enzo
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 21:00 Kvitova, Petra
  • Canada F8, Doubles
    Bester P / Daniell M 21:30 Jasika O / Vukic A
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 22:30 Sant'Anna, Bruno

HRVATI OPTUŽUJU: Srpski hokejaši namerno izgubili

Ostali sportovi

Srbija izgubila od amatera iz Meksika u kvalifikacijama za ZOI

Na popravnom protiv domaćina: Hokejaši Srbije

Hokejaši Srbije

ZAGREB - Hokejaška reprezentacija Srbije namerno je izgubila od Meksika u kvalifikacijama za Zimske olimpijske igre, tvrde mediji u Hrvatskoj.

Srbija je u grupi, koja se igra u Zagrebu, u utorak poražena od Meksika rezultatom 3:5, a koeficijent na pobedu "Sombrerosa" iznosio je 15!

Prema navodima hrvatskog Večernjeg lista, takav ishod predstavlja veliku senzaciju, jer su Meksikanci potpuni amateri u ovom sportu.

U grupi koji se igra u Ledenoj dvorani u Zagrebu takmiče se Srbija, Hrvatska, Izrael i Meksiko, a samo prvoplasirana ekipa ide u naredni krug kvalifikacija za ZOI u Sočiju 2014. godine.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (8)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Jumbo

    Jumbo

    Kao prvo nije ovo prvi put da gubimo od Meksikanaca. Juniori su vec u nekoliko prethodnih sezona gubili od njih skoro redovno.
    A kao drugo sto se tice onog amateri, na toj utakmici su igrali i amateri iz Srbije posto je kod nas haokej takodje amaterski sport.

    25 Odgovori 
  • hr

    hr

    To je na Balkanu normalno...zašto bi uvijek profitirali samo vlasnici kladionica.. hehe

    19 Odgovori 
  • čolak nataša

    čolak nataša

    Hrvatska je slaba a srbija Bože sačuvaj

    12 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Mario

    Mario

    Slažem se. Kao da je hokej neki trofejan sport, koji donosi puno love, pa da se tek tako "proda" utakmica.

    3 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Teško je reći šta mi najviše nedostaje u pritvoru, jednom rečju, to je sloboda Oliver Ivanović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!