• Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Pribylova, Anastasia 1 6 6 4 1 1 Lidkovskaya, Irina 2 0 7 6 2 2
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Piskun, Oleksandra 1 5 7 5 1 Tsiklauri, Ekaterina 1 7 5 3 1
  • Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 2 6 7 2 2 Pavlyuchenkova, Anastasia 0 3 6 0 0
  • Seoul, South Korea
    Barthel, Mona 2 7 6 2 2 Garcia, Caroline 0 6 2 0 0
  • Guangzhou, China, Doubles
    Thorpe L / Zhang K-L 2 6 7 2 2 LIU C / Tian R 0 3 5 0 0
  • Italy F32, Singles
    Leonardi, Filippo 0 5 2 0 Jastraunig, Lukas 1 7 4 1
  • Italy F32, Singles
    Campo, Antonio 2 6 6 2 2 Giraldi Requena, Marcos 0 2 1 0 0
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 1 6 3 1 Bonuccelli, Ferdinando 0 3 1 0
  • Italy F32, Singles
    Raab, Demian 0 6 0 0 Fortuna, Claudio 1 7 2 1
  • Italy F32, Singles
    Sonego, Lorenzo 1 6 5 1 Oliveira, Goncalo 0 4 4 0
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 1 6 3 1 Linette, Magda 0 2 4 0
  • Guangzhou, China
    Putintseva, Yulia 0 1 1 0 0 Cornet, Alize 2 6 6 2 2
  • Tokyo, Japan
    Zahlavova Strycova, Barbora 0 4 1 0 0 Svitolina, Elina 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Skrzypczynska, Joanna 0 3 1 0 0 Kopsova, Ivana 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Stloukalova, Katerina 1 6 4 1 Krtenova, Sonja 0 3 3 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Mashtakova, Alena 0 1 2 0 0 Buzkova, Radka 2 6 6 2 2
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Van Beem, Colin 0 5 1 0 Durguti, Besir 1 7 1 1
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Dimov, Valentin 2 6 6 2 2 Serdarusic, Nino 0 1 3 0 0
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Sulea, Tudor Cristian 1 2 6 2 1 Deari, Shendrit 1 6 2 1 1
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Martinski, Aleks 0 3 0 0 Borsos, Gabor 1 6 5 1
  • France F19, Singles Qualifying
    Lechevretel, Louis 0 5 1 0 Champion, Gauthier 1 7 1 1
  • France F19, Singles Qualifying
    Boehler, Dominik 1 6 4 1 Gayte, Maxime 0 3 1 0
  • France F19, Singles Qualifying
    Le Boulch, Thomas 0 6 0 Galdon, Mateo 1 7 1
  • France F19, Singles Qualifying
    Danes, Alexandru 0 4 3 0 Remond, Florian 1 6 5 1
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Cadar, Elena Teodora 1 6 1 1 Dascalu, Nicoleta 0 2 1 0
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Argyelan, Csilla 10:40 Memishishi, Nino
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 0 4 0 Ning, Yuqing 0 1 0
  • Sweden F4, Singles
    Sekulic, Milos 0 1 0 Cao, Zhaoyi 0 3 0
  • Sweden F4, Singles
    Solberg, Christoffer 0 2 0 Balaji, N. Sriram 0 1 0
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Melander, Hilda 0 3 0 Bara, Irina Maria 0 1 0
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Shinikova, Isabella 0 5 0 Raykova, Tanya 0 1 0
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Zhyrmont, Dzmitry 0 0 0 Baluda, Victor 0 2 0
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Kuzmanov, Dimitar 0 1 0 Ledovskikh, Mikhail 0 4 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Mejak, Mojca 11:00 Prochazkova, Tereza
  • Metz, France, Qualifying
    Herbert, Pierre Hugues 0 1 0 Bossel, Adrien 0 2 0
  • Sweden F4, Singles
    Haenle, Pirmin 0 0 0 Kivanda, Sizya Ernest 0 3 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Moroi, Cristina 0 1 0 Boualem, Josephine 0 2 0
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 0 1 0 Cammarata, Alberto 0 0 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Benhalima, Sofia 0 0 0 Benaissa, Amira 0 1 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 0 4 0 Khetib, Doria 0 0 0
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Fomina, Alona 0 3 0 Pakatsochvili, Elizaveta 0 0 0
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Amiraghyan, Ani 11:25 Szatmari, Agnes
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Stresnakova, Katarina 11:30 Novotna, Natalie
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Trendafilov, Petar 11:30 Malyshev, Georgyi
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Micov, Stefan 11:30 Tarpov, Danail
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Kulova, Andrea 11:30 Vondraskova, Kristyna
  • France F19, Singles Qualifying
    David, Alexandre 11:40 Walch, Antoine
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Ondrasova, Lucia 11:40 Okalova, Martina
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Milojevic, Nikola 11:40 Waloch, Marcel
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Djurdjevic, Bogdan 11:40 Massa, Alexandre
  • France F19, Singles Qualifying
    Brechemier, Thomas 11:40 Poullain, Lucas
  • France F19, Singles Qualifying
    Dauzet, Romain 11:40 Mitjana, Leny
  • France F19, Singles Qualifying
    Commin, Cedrick 11:45 Bouquet, Lucas
  • Metz, France, Qualifying
    Bachinger, Matthias 12:00 Serra, Florent
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 12:00 Bourgue, Mathias
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 12:00 DI Mauro A / Naso G
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Sterenbach, Saray 12:10 Vorontsova, Victoria
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Deviatiarov, Marat 12:20 Shyla, Yaraslau
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Jankovic, Miki 12:20 Vorster, Tucker
  • Metz, France, Qualifying
    De Schepper, Kenny 12:20 Mathieu, Julien
  • Sweden F4, Singles
    Samuelsson, Christian 12:30 Adaktusson, Jacob
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Fetecau, Irina 12:30 Prenkovic, Linda
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Ploskina, Helen 12:30 Rudakova, Anastasia
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Georges, Myrtille 12:30 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Arcangioli, Manon 12:30 Askew, Sarah Beth
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Badosa Gibert, Paula 12:30 Foster, Manisha
  • Italy F32, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 12:30 Bonuccelli F / Cammarata A
  • Italy F32, Doubles
    Dettinger M / Raab D 12:30 Campo A / Leonardi F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:30 Giraldi Requena M / Oliveira G
  • Italy F32, Doubles
    Fortuna C / Torroni G 12:30 Giacalone O / Rondoni P
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 12:40 Mridha, Jonathan
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 12:40 Blomgren, Tobias
  • Sweden F4, Singles
    Borg, Stefan 12:40 Ivashka, Ilya
  • Italy F32, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Marozava, Lidziya 12:55 Sumbadze, Tamari
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:00 Gomez, Ibai
  • Spain F27, Doubles
    Herrero Araguas R / Vivero Gonzalez P 13:00 Kocyla A / Pulgar-Garcia J
  • Spain F27, Doubles
    Amantegui J / Blanco Paris F A 13:00 Lescure M / Willis M
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Guisard, Estelle 13:00 Paquet, Chloe
  • Meknes, Morocco
    Khaddari, Hicham 13:20 Mertens, Yannick
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 13:20 Pavlasek, Adam
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 14:00 CAO Z / Ning Y
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Bowtell, Amy 14:00 Simpson, Jessica
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Dodin, Oceane 14:00 Nicholls, Olivia
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    O'Neill, Jillian 14:00 Dart, Harriet
  • Metz, France, Qualifying
    Przysiezny, Michal 14:00 Moraing, Mats
  • Sweden F4, Singles
    Vidgren, Marcus 14:10 Ouyang, Bowen
  • Sweden F4, Doubles
    Lundkvist G / Regner A 14:10 Forsell O / Renard L
  • Sweden F4, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 14:10 Mansson M / Windahl D
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 14:30 Arrogante-De Lanuza F / Manrique-Velazquez D-J
  • Spain F27, Doubles
    Ledesma Pineda D / Molina A 14:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Spain F27, Doubles
    Sanjurjo Hermida A / Semmler M 14:30 Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 14:30 Goldengoren T / Voinea C F
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Erguden B / Ilhan M 14:30 Gerasimov E / Ortega-Olmedo R
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 14:30 Niedmers, Nora
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:40 Middelkoop, Matwe
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:40 Cachin, Pedro
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Muntean S / Muntean V 15:00 Scheepens J / Scholsen H
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Mina, Gianni
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 15:00 Scarpelli, Ghilherme
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:00 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Romboli, Fernando
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Turini, Thales
  • France F19, Doubles
    Le Boulch T / Meehan H 15:00 Marquis C / Stevenson K
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 15:00 Boehler D / Novotny D
  • Metz, France, Doubles
    Bracciali D / Marach O 15:30 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Santos, Nicolas 15:30 Brandao, Filipe
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Sorgi, Joao Pedro 15:30 Blumenberg, Alex
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Zampieri, Caio 15:30 Junior, Osni
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Laine, Emma 15:30 Brown, Lucy
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Barbat, Karen 15:30 Geuer, Nicola
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shropshire, Samuel 16:00 Kumar, Mihir
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shane, Justin 16:00 Baev, Fedor
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Silverman, Cameron 16:00 Leduc, Antoine
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Distelmans, Steffi 16:00 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 16:30 Silbereisen T / Weisen J
  • France F19, Doubles
    Halys Q / Jacq G 16:30 Commin C / Medvedev D
  • France F19, Doubles
    Gayte M / Walch A 16:30 Brechemier T / Galdon M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:50 Silva, Caio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 17:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 17:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 17:00 Pella, Guido
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador
    Reyes-Varela, Miguel Angel 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Quito, Ecuador
    Campozano, Julio-Cesar 17:00 King, Kevin
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 17:00 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 17:00 Mektic, Nikola
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 17:00 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 17:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 17:00 Adnaoui M / Chakrouni A
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Montes, Juan 17:00 Quinti, Adriano
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 17:00 Melano Granados, William Jamphier
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 17:00 Espindola, Edgar D
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Trujillo, Carlos Ernesto
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 17:00 Bredl, Natasha
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Radjaa, Samira 17:00 Rigozzi, Chantelle
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Tikhomirov, Maksim 17:30 Mcconnell, Bryan
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Gore, Rico 17:30 Major, Philip Wilbert
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Fan, Felix 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Campinas, Brazil
    Telles, Leonardo 17:30 Andreozzi, Guido
  • Spain F27, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 17:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Doubles
    Mardones B / Martinez M N 17:30 Cukierman D / Leshem E
  • Spain F27, Doubles
    Ortega Palacios A / Ortiz Couder J 17:30 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bhatia R / Fafaliou S 17:30 Heil A M / Peckl K
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Becker, Benjamin
  • Quito, Ecuador
    Escobar, Gonzalo 18:00 Beretta, Duilio
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Angelinos T / Mektic N 18:00 Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G
  • Argentina F18, Singles
    Gennaro, Dante 18:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Iriarte, Tomas 18:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:00 Cressa, Mateo Facundo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 18:00 Doria, Luciano
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 18:00 EL Idrissi N / Tifnouti T
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Sanchez, Maria 18:00 Kenin, Sofia
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weatherholt, Mary 18:00 Kinard, Tori
  • France F19, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 18:00 Crepaldi E / Jahn J
  • France F19, Doubles
    Chala R / Fomba E 18:00 Inzerillo J / Rice D
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 18:00 Pesch, Sharon
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 18:00 Schoelink, Jade
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:30 Cucalon Herrera, Paolo
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Cordonnier, Gregorio 18:30 Ariza Vargas, Hernan
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Becerra, Miguel 18:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Santamaria, Felipe 18:30 Tellez, Julian Andres
  • Campinas, Brazil
    Pereira, Jose 18:50 Sant'Anna, Bruno
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Vega, Quinton 19:00 Kandath, Matthew
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Kushnirovich, Gary 19:00 Marcotte, David
  • Campinas, Brazil
    Alund, Martin 19:00 Collarini, Andrea
  • Quito, Ecuador
    Endara, Ivan 19:20 Molteni, Andres
  • Quito, Ecuador
    Echazu, Mauricio 19:20 Souza, Joao Olavo
  • Metz, France
    Roger-Vasselin, Edouard 19:20 Muller, Gilles
  • Canada F11, Doubles
    Guzina M / Guzina N 19:30 Rosenzweig N / Shapovalov D
  • Argentina F18, Doubles
    Bertucci F N / Moreno F 19:30 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Farro J-L / Mendez F 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Melichar, Nicole 19:30 Shamayko, Marina
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 19:30 Bellis, Catherine Cartan
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weinhold, Ashley 19:30 Crawford, Samantha
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 20:00 Mantilla, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Marin, Adolfo 20:00 Torres, Oscar
  • Colombia F6, Singles
    Ramirez Luna, Felipe 20:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 20:00 Arconada, Jordi
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Romboli F / Turini T 20:20 Becker R / Gaio F
  • Bolivia F1, Singles
    Nunez Leal, Victor 20:30 Merino, Alexander
  • Bolivia F1, Singles
    Matute, Juan Manuel 20:30 Makiguchi, Ryusei
  • Bolivia F1, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 20:30 Feitt, Franco
  • Bolivia F1, Singles
    Pasutti, Andreas Ignacio 20:30 Vallebuona, Duilio
  • Canada F11, Doubles
    Hara T S / Siyyid A 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Canada F11, Doubles
    FAN F / Volfson D 21:00 Shane J S / Shane R
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 21:00 De Gregorio N A / Rondina M
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 21:00 Arus R / Doria L
  • Quito, Ecuador
    Lipovsek Puches, Tomas 21:00 Miele, Andre
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Lao, Danielle 21:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Rampre, Petra 21:00 Pera, Bernarda
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:30 Erazo C A / Montes J
  • Colombia F6, Doubles
    Osorio J S / Sepulveda Navarro C A 21:30 Rodriguez Castillo J S / Tellez J A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:30 Sanabria N / Trujillo C E
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Ruiz Naranjo M A 21:30 Espindola E D / Mira C
  • Bolivia F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 22:00 Zuliani, Santiago
  • Bolivia F1, Singles
    Araya, Javier 22:00 Villarruel, Santiago
  • Quito, Ecuador
    Konstantinov, David 22:00 Gomez, Emilio
  • Bolivia F1, Singles
    Claudino, Caio 22:00 Bruna, Esteban
  • Bolivia F1, Singles
    Ceppo, Andres 22:00 Becerra Jeria, Serge
  • Canada F11, Doubles
    Ghinda I-L / Whittingham K R 22:00 Peliwo F / Skripnik D
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 22:00 Olivo, Renzo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Cunha H / Escobar G 22:20 Molteni A / Ramirez C
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Endara I / Mena F 23:20 Londero J I / Pella G
  • Bolivia F1, Doubles
    Laranja A / Tsuchiya A 23:30 Dellien Velasco M A / Guardia F
  • Bolivia F1, Doubles
    Dorado A / Guerrero I G 23:30 Arreche N A / Matute J M
  • Bolivia F1, Doubles
    Iliev J I / Rondina M 23:30 Banzer R / Zeballos F
  • Bolivia F1, Doubles
    Busch J / Moyano A 23:30 Apaza G / Porro T

Otkucavanje

Iguadali poništeno zakucavanje

Košarka

Američki reprezentativac zakucao, ali se lopta vratila kroz obruč pa koš nije priznat

Andre Iguadala

Andre Iguadala

Andre Iguadala napravio je jedan od najatraktivnijih poteza na meču SAD - Argentina, odigranom u ponedeljak uveče u okviru olimpijskog turnira.
Posle brze kontre as Filadelfije je snažno zakucao loptu u koš "Gaučosa". Međutim, lopta mu se odbila od grudi i vratila kroz obruč! Po pravilima košarkaške igre, koš u takvoj situaciji ne važi. Uzalud je bilo radovanje Iguadale i ostalih američkih reprezentativaca. Zanimljivo je da je sudija na tom meču bio naš Ilija Belošević.

http://www.youtube.com/watch?v=OjWoatkcxlk
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Žalili smo se sudu u Strazburu zahtevajući da nas Srbija registruje kao versku zajednicu, a izbriše Zukorlića Adem Zilkić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!