• US Open, New York, USA, Double...
    Emmrich M / Rosol L 0 6 5 0 Gonzalez S / Marach O 1 7 1 1
  • US Open, New York, USA
    Berlocq, Carlos 1 6 3 2 5 1 1 Sela, Dudi 3 1 6 6 7 3 3
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Kang, Seo-Kyung 0 1 2 0 Lee, So-Ra 1 6 3 1
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Jeong, Yeong Won 0 3 5 0 Choi, Ji-Hee 1 6 0 1
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Liang, Chen 0 1 4 0 YU, Min-Hwa 1 6 5 1
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Liu, Chang 2 6 6 2 2 Park, Sang Hee 0 1 2 0 0
  • US Open, New York, USA
    Wawrinka, Stanislas 2 6 6 2 Bellucci, Thomaz 0 3 4 0
  • Korea F12, Singles
    Son, JI Hoon 1 6 1 Moon, Ju-Hae 0 3 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Okamura, Kyoka 0 4 0 Tian, Ran 1 6 1
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Yang, Tsung-Hua 1 6 1 1 Marquis, Christopher 0 4 1 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Virali Murugesan, Ranjeet 0 5 0 Whittington, Andrew 0 3 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    YU, Cheng-Yu 0 4 0 Balaji, N. Sriram 0 3 0
  • Korea F12, Singles
    Song, Min-Kyu 0 5 0 Choi, Jae-Won 0 5 0
  • Korea F12, Singles
    Uchida, Kaichi 0 5 0 Kang, Ho-Min 0 5 0
  • Korea F12, Singles
    Noh, Sang-Woo 1 6 1 1 Cho, Soong Jae 0 1 1 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Khachanov, Karen 0 4 0 Wang, Chieh-Fu 0 4 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Kato, Miyu 0 2 0 Hibino, Nao 0 1 0
  • Bangkok, Thailand
    Huang, Liang-Chi 05:00 Matsui, Toshihide
  • Bangkok, Thailand
    Edmund, Kyle 05:00 Isarow, Pruchya
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Kim, DA Hye 05:00 JI, Ha-Young
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Hsu, Wen-Hsin 05:10 Kim, NA RI
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Lee, Hye-Min 05:10 Lee, Jin-A
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-05...
    Zhang, Yuxuan 05:10 Han, Sung-Hee
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Saito, Takashi 05:40 Chiu, YU Hsiang
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Takeuchi, Kento 05:40 Patrombon, Jeson
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Ito, Yuichi 05:40 HE, Yecong
  • Korea F12, Singles
    Kibi, Yuuya 05:40 Kim, Hyeong Don
  • Korea F12, Singles
    Choi, Seungri 05:40 Chung, Hong
  • Korea F12, Singles
    Kang, KU Keon 05:40 OH, Sang-Oh
  • Korea F12, Singles
    Seol, Jae-Min 05:40 Nagao, Katsuki
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Han, Xinyun 05:45 Inoue, Miyabi
  • Chinese Taipei F2, Singles
    YI, Chu-Huan 05:45 Niki, Takuto
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Hsu, Chieh-Yu 06:10 Yoo, MI
  • Bangkok, Thailand
    Meister, Nicolas 06:20 Chung, Hyeon
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Hong S-Y / Kang S-K 06:30 KIM Y-H / Yoo J
  • Bangkok, Thailand
    Thompson, Jordan 06:30 Duckworth, James
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Jeong Y W / Lee J-H 06:40 KIM S-J / YU M-H
  • Korea F12, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 07:10 Kang H-M / Son J H
  • Korea F12, Doubles
    CHO S-J / Song M-K 07:10 Jeong Y-H / Moon J-H
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Chang, Kai-Chen 07:15 Eric, Doroteja
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Liang C / Liu C 07:30 Hong H-H / Kim H-S
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Choi J-H / Lee S-R 07:30 KIM N R / Lee H-M
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 07:30 HO C-J / Marquis C
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Hsieh C-P / Yang S-C 07:30 Onozawa A / Yang T-H
  • Iran F9, Singles
    Marie, Jules 07:30 Hossein Zade, Mohsen
  • Iran F9, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 07:30 Goto, Shotaro
  • Iran F9, Singles
    Marfia, Matteo 07:30 Kalovelonis, Markos
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Sharan D / Uchiyama Y 07:40 Tanasugarn C / Udomsuk W
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Sharan D / Uchiyama Y 07:40 Tanasugarn C / Udomsuk W
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Huang L-C / Matsui T 07:50 Fabbiano T / Vanni L
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Huang L-C / Matsui T 07:50 Fabbiano T / Vanni L
  • Turkey F29, Singles
    Yurtacan, Efe 08:00 Fabian, Patrik
  • Turkey F29, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 08:00 Agabigun, Sarp
  • Turkey F29, Singles
    Shevkedov, Ferdun 08:00 Vorster, Tucker
  • Turkey F29, Singles
    Erguden, Umud Baris 08:00 Halebian, Alexios
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Yang, Zhaoxuan 08:00 Finck, Sarah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Tsuji, Kanami 08:00 Laine, Emma
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Wang, Yan 08:00 Tehrani, Tina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Prenkovic, Linda 08:00 Collie, Nicole
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 08:30 HE Y / Zhang Y
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    LIN L Y R / WU T-L 08:30 ITO Y / Takeuchi K
  • Korea F12, Doubles
    Kang K K / OH S-G 08:40 OH D-S / Seol J-M
  • Korea F12, Doubles
    Choi D-W / Choi J-W 08:40 Chung H / Noh S-W
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 09:00 Isarow P / Kadchapanan N
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Smagina, Sofia 09:00 Paigina, Marta
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Saidova, Shakhlo 09:00 Dzalamidze, Natela
  • Iran F9, Singles
    Margaroli, Luca 09:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Iran F9, Singles
    Pancaldi, Luca 09:00 Ergeneman, Gokberk
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Mitu, Cristina-Andreea 09:00 Leykina, Polina
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Brianti, Alberta 09:00 Tig, Patricia Maria
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Bara, Irina Maria 09:00 Bonaventure, Ysaline
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Talaba, Gabriela 09:00 Fetecau, Irina
  • Croatia F15, Singles
    Mesaros, Kristijan 09:30 Zaninovic, Luka
  • Croatia F15, Singles
    Sabanov, Matej 09:30 Salaba, Libor
  • Croatia F15, Singles
    Draganja, Tomislav 09:30 Raspudic, Franjo
  • Croatia F15, Singles
    Sancic, Antonio 09:30 Cagalj, Stjepan
  • Croatia F15, Singles
    Danis, Marko 09:30 Heller, Peter
  • Croatia F15, Singles
    Nekic, Tim 09:30 Sabanov, Ivan
  • Turkey F29, Singles
    Trinker, Bastian 09:30 Nastasi, Ugo
  • Turkey F29, Singles
    Escoffier, Antoine 09:30 Jankovits, Yannick
  • Turkey F29, Singles
    Ilkel, Cem 09:30 Altuna, Tuna
  • Turkey F29, Singles
    Celikbilek, Altug 09:30 Propoggia, Dane
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Prosperi, Valeria 09:30 Palhoto, Maria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Klaric, Vanja 09:30 Shakovets, Christina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Pribylova, Anastasia 09:30 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Nakano, Yumi 09:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Zhang, Kai Lin 10:00 Namigata, Junri
  • Serbia F11, Singles
    Ilic, Luka 10:00 Vucic, Ilija
  • Serbia F11, Singles
    Bejtulahi, Denis 10:00 Jandric, Darko
  • Serbia F11, Singles
    Saveljic, Igor 10:00 Petrovic, Danilo
  • Austria F9, Singles
    Rettl, Stefan 10:00 Jastraunig, Lukas
  • Austria F9, Singles
    Lustyk, Jakub 10:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Como, Italy
    Sorensen, Louk 10:00 Andreozzi, Guido
  • Poland F6, Singles
    Michalicka, Marek 10:00 Kowalczyk, Mateusz
  • Poland F6, Singles
    Windahl, Daniel 10:00 Mokrzycki, Marco
  • Poland F6, Singles
    Lojda, Dusan 10:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Poland F6, Singles
    Khassanov, Roman 10:00 Klec, Ivo
  • Como, Italy
    Lindell, Christian 10:00 Herbert, Pierre Hugues
  • Belgium F13, Singles
    Petit, Gabriel 10:00 Carpenter, Jack
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Sema, Erika 10:00 Tanasugarn, Tamarine
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Morgosova, Karin 10:00 Zagorac, Eva
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Sugnaux, Tess 10:00 Lekaj, Adrijana
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Csoregi, Ilka 10:00 Skamlova, Chantal
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Kucova, Kristina 10:00 Jakupovic, Dalila
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Melander, Hilda 10:00 Liebens, Klaartje
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Jani, Reka-Luca 10:00 Melnikova, Marina
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Khromacheva, Irina 10:00 Mertens, Elise
  • Romania F13, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 10:00 Napolitano, Stefano
  • Romania F13, Singles
    Leonardi, Filippo 10:00 Tatomir, Luca Georg
  • Romania F13, Singles
    Alekseenko, Vadim 10:00 Apostol, Bogdan Ionut
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Martincova, Tereza 10:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Kamenskaya, Viktoria 10:30 Pekhova, Polina
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Pushkareva, Ekaterina 10:30 Urzhumova, Valeriya
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Buzean, Diana 10:30 Tomova, Viktoriya
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Mrdeza, Tereza 10:30 Negreanu, Daiana
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Pektorova, Hana 11:00 Kuncikova, Lenka
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Maleckova, Jesika 11:00 Fett, Jana
  • Switzerland F5, Singles
    Hamou, Maxime 11:00 Villagran, Cristian
  • Croatia F15, Singles
    Ternar, Tomislav 11:00 Vidak, Antun
  • Netherlands F6, Doubles
    Rath M / Reissig N 11:00 Moraing M / Pel D
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Scheepens, Jainy 11:00 Silich, Alina
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 11:00 Schoelink, Jade
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Wikkerink, Janneke 11:00 Scholsen, Helene
  • Croatia F15, Singles
    Urbanija, Mike 11:00 Marti, Javier
  • Croatia F15, Singles
    Kuncik, Jan 11:00 Kijametovic, Aziz
  • Croatia F15, Singles
    Kekez, Duje 11:00 Kocevar-Desman, Tom
  • Croatia F15, Singles
    Bjelica, Ivan 11:00 Caro, Martin
  • Croatia F15, Singles
    Delic, Duje 11:00 Semjan, Marek
  • Switzerland F5, Singles
    Meis, Pascal 11:00 Gao, Xin
  • Serbia F11, Singles
    Djere, Laslo 11:30 Milushev, Plamen
  • Serbia F11, Singles
    Zekic, Miljan 11:30 Rakic, Strahinja
  • Serbia F11, Singles
    Filipenko, Viktor 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Austria F9, Singles
    Haider-Maurer, Mario 11:30 Ofner, Patrick
  • Austria F9, Singles
    Poskocil, Jan 11:30 Trubrig, Christian
  • Poland F6, Singles
    Sikora, Adrian 11:30 Baranski, Piotr
  • Poland F6, Singles
    Brtnicky, Filip 11:30 Kapas, Andriej
  • Poland F6, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:30 Jaloviec, Marek
  • Poland F6, Singles
    Agar, Ryan 11:30 Leite, Wilson
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Gulbe, Laura 11:30 Konig, Pia
  • Como, Italy
    Arguello, Facundo 11:30 Burquier, Gregoire
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Njiric, Silvia 11:30 Hofmanova, Nikola
  • Como, Italy
    Troicki, Viktor 11:30 Androic, Toni
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Foretz, Stephanie 11:30 Zaniewska, Sandra
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    LU, Jia-Jing 11:30 Bua, Tatiana
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Korpatsch, Tamara 11:30 Rodina, Evgeniya
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Coin, Julie 11:30 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Como, Italy, Doubles
    Diez S / Lopez-Perez E 12:00 Moser F / Satschko A
  • Belgium F13, Singles
    Gigounon, Germain 12:00 Grinberg, Thomas
  • Kazan, Doubles W-C10-RUS-02A
    Bekker K / Frolova A 12:00 Smagina S / Smolina A
  • Kazan, Doubles W-C10-RUS-02A
    Kalimullina A / Lidkovskaya I 12:00 Dzalamidze N / Tarasova A
  • Romania F13, Singles
    Fortuna, Claudio 12:00 Cornea, Vlad Victor
  • Romania F13, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 12:00 Mensurado, Vasco
  • Iran F9, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 12:00 Souri, Omid
  • Romania F13, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:00 Silva, Frederico Ferreira
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Kaminkova, Katerina 12:30 Kolarova, Veronika
  • Ostrava, Doubles W-C10-CZE-02A
    Kubicikova M / Rutarova E 12:30 Kolb M / Kolb N
  • Netherlands F6, Singles
    King, Darian 12:30 Lootsma, Niels
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Versteeg, Kelly 12:30 Geuer, Nicola
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Van Dijkman, Inger 12:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 12:30 Saez Larra, Olga
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zlochova, Zuzana 12:30 Dentoni, Corinna
  • Switzerland F5, Singles
    Fournerie, Theo 12:30 Bossel, Adrien
  • Como, Italy
    Bozoljac, Ilija 12:50 Delic, Mate
  • Como, Italy, Doubles
    Hajek J / Zelenay I 12:50 Balleret B / Motti A
  • Portschach, Doubles W-C10-AUT-...
    Csoregi I / Skamlova C 13:00 Luknarova Z / Morgosova K
  • Serbia F11, Singles
    Tarpov, Danail 13:00 Katic, Dejan
  • Serbia F11, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 13:00 Durguti, Besir
  • Gabon F2, Singles
    Fynn, Mark 13:00 Dahiya, Jatin
  • Gabon F2, Singles
    Castro, Matias 13:00 Kadry, Karim
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Toljan, Janina 13:00 Reichel, Lena
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Heil, Anna Maria 13:00 Stokke, Melanie
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 13:00 Grabher, Julia
  • Fleurus, Doubles W-C25-BEL-03A
    Esen H / Esen L 13:00 RUS A / Schuurs D
  • Fleurus, Doubles W-C25-BEL-03A
    Bondarenko K / Poznikhirenko G 13:00 Jani R-L / Khromacheva I
  • Switzerland F5, Doubles
    Baroz A / Bellier A 13:30 Espasandin J / Montero J
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Nancarrow, Alexandra 13:30 Pieri, Tatiana
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Deagostini, Margaux 13:30 Wacanno, Eva
  • Romania F13, Singles
    Cacic, Nikola 13:30 Rondoni, Pietro
  • Romania F13, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 13:30 Jebavy, Roman
  • Ostrava, Doubles W-C10-CZE-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 14:00 Horakova N / Vlachova K
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Holanova, Nina 14:00 Paterova, Dominika
  • Netherlands F6, Singles
    Obry, Julien 14:00 Van Terheijden, Tim
  • Netherlands F6, Singles
    Korolev, Evgeny 14:00 Lazov, Alexander
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lemoine, Quirine 14:00 Chantraine, Catherine
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Grammatikopoulou, Valentini 14:00 Hering, Katharina
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Grymalska, Anastasia 14:00 Chakhnashvili Ranzinger, Margalita
  • Belgium F13, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:00 Storme, James Junior
  • Switzerland F5, Singles
    Simon, Tobias 14:00 Estevez, Maximiliano
  • Austria F9, Doubles
    Colella A / Lago T 14:30 Bader S / Weissborn T-S
  • Serbia F11, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 14:30 Godry L / Petrenko A
  • Serbia F11, Doubles
    Halachev D / Milushev P 14:30 Saveljic I / Saveljic I
  • Gabon F2, Singles
    Vecchia, Emiliano Franco 14:30 Surreaux, Arthur
  • Portschach, Doubles W-C10-AUT-...
    Lekaj A / Njiric S 14:30 Konig P / Rebersak P
  • Como, Italy
    Hanescu, Victor 14:30 Pashanski, Boris
  • Como, Italy, Doubles
    Andreozzi G / Arguello F 14:30 Basic M / Herbert P H
  • Iran F9, Singles
    Madanchi, Amirvala 14:30 Musialek, Alexis
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-01A
    Bara I / Mitu C-A 15:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-01A
    Simion O G / Talaba G 15:00 Craciun G A / Tig P M
  • Como, Italy
    Volandri, Filippo 15:00 Zopp, Jurgen
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Kennel, Karin 15:00 Brescia, Georgia
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Rubini, Stefania 15:00 Sabino, Lisa
  • Italy F29, Singles
    Grassi, Claudio 15:00 Vaisse, Martin
  • Switzerland F5, Doubles
    Charroin O / Vagnozzi S 15:00 Guenat M / Rossier S
  • Romania F13, Doubles
    Carpen A-D / Fortuna C 15:00 Sulea T C / Tatomir L G
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Gatto-Monticone, Giulia 15:00 Ionescu, Simona
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Scholsen H / Silich A 15:30 RUS K / Wagemaker M
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Boeykens E / Wikkerink J 15:30 Geuer N / Van De Velde B
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Rohde-Moe C / Schoelink J 15:30 BAI A / Lister C
  • Italy F29, Singles
    Guez, David 15:30 Bega, Alessandro
  • Como, Italy, Doubles
    Arnaboldi A / Meffert D 15:50 Bozoljac I / Troicki V
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lajovic D / Sousa J 16:00 Giron M / King K
  • US Open, New York, USA
    Coric, Borna 16:00 Estrella Burgos, Victor
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Dellacqua C / Murray J 16:00 Svitolina E / Mergea F
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Medina Garrigues A / Klaasen R 16:00 Krajicek M / Draganja M
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mchale C / Kozlov S 16:00 Goerges J / Zimonjic N
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cermak F / Levinsky J 16:00 Draganja M / Mergea F
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Kops-Jones R / Cabal J S 16:00 Rodionova A / Farah R
  • Croatia F15, Doubles
    Mesaros K / Zarak L 16:00 Salaba L / Satral J
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Oudin M / Ram R 16:00 Cornet A / Huey T
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 16:00 Marchenko, Illya
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 16:00 Babos T / Butorac E
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bencic B / Cepelova J 16:00 Pavlyuchenkova A / Safarova L
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Davis L / Monroe N 16:00 Srebotnik K / Bopanna R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lepchenko V / Zheng S 16:00 Brady J / Crawford S
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Groenefeld A-L / Rojer J-J 16:00 Paes L / Black C
  • US Open, New York, USA, Double...
    Gonzalez M / Schwartzman D S 16:00 Peya A / Soares B
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Barty A / Peers J 16:00 Muhammad A / Fritz T H
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Hradecka L / Tecau H 16:00 Chan H-C / Mirnyi M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Chan H-C / Chan Y-J 16:00 Bacsinszky T / Vekic D
  • US Open, New York, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Bautista-Agut, Roberto
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cibulkova D / Lucic-Baroni M 16:00 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Begu I-C / Knapp K 16:00 Hsieh S W / Peng S
  • US Open, New York, USA
    Karlovic, Ivo 16:00 Granollers, Marcel
  • US Open, New York, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Cornet, Alize
  • US Open, New York, USA
    Groth, Samuel 16:00 Federer, Roger
  • Gabon F2, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 16:00 Antchandie H / Lossangoye D V
  • US Open, New York, USA, Double...
    Erakovic M / Parra Santonja A 16:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • US Open, New York, USA
    Zahlavova Strycova, Barbora 16:00 Niculescu, Monica
  • Gabon F2, Doubles
    Ahuja S / Dahiya J 16:00 Castro M / Gille S
  • US Open, New York, USA
    Kudryavtsev, Alexander 16:00 Gabashvili, Teimuraz
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Parra Santonja A / Marrero D 16:00 Hlavackova A / Peya A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Kukushkin M / Venus M 16:00 Lopez F / Monaco J
  • US Open, New York, USA
    Simon, Gilles 16:00 Delbonis, Federico
  • US Open, New York, USA, Double...
    Jankovic J / Koukalova K 16:00 Aoyama S / Nara K
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 16:00 Petkovic A / Rybarikova M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Husarova J / Kania P 16:00 Jovanovski B / Puig M
  • US Open, New York, USA, Double...
    DOI M / Svitolina E 16:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 16:00 Bertens K / Peer S
  • Croatia F15, Doubles
    Draganja T / Sancic A 16:00 Dowson D / Sekosan D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Jurak D / Moulton-Levy M 16:00 Beygelzimer Y / Meusburger Y
  • US Open, New York, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 16:00 Halep, Simona
  • US Open, New York, USA
    Sharapova, Maria 16:00 Lisicki, Sabine
  • US Open, New York, USA
    Fognini, Fabio 16:00 Mannarino, Adrian
  • US Open, New York, USA, Double...
    Haase R / Sijsling I 16:00 Granollers M / Lopez M
  • US Open, New York, USA
    Janowicz, Jerzy 16:00 Anderson, Kevin
  • US Open, New York, USA
    Lorenzi, Paolo 16:00 Gasquet, Richard
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pospisil V / Sock J 16:00 Kontinen H / Nieminen J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Paes L / Stepanek R 16:00 LU Y-H / Vesely J
  • US Open, New York, USA
    Vinci, Roberta 16:00 Peng, Shuai
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Kachar, Marina 16:00 Trevisan, Martina
  • US Open, New York, USA
    Thiem, Dominic 16:00 Gulbis, Ernests
  • US Open, New York, USA
    Goffin, David 16:00 Sousa, Joao (POR)
  • US Open, New York, USA
    Larsson, Johanna 16:00 Jankovic, Jelena
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 16:00 Klizan, Martin
  • Belgium F13, Singles
    Heyman, Christopher 16:00 Hoang, Antoine
  • US Open, New York, USA, Double...
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Lindstedt R / Melzer J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Davis L / Voracova R 16:00 Diyas Z / XU Y-F
  • US Open, New York, USA, Double...
    King V / Raymond L 16:00 Mchale C / Schmiedlova A
  • Croatia F15, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Heller P / Hutterer G
  • US Open, New York, USA
    Petkovic, Andrea 16:00 Wozniacki, Caroline
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Townsend T / Young D 16:00 Cako J / Kielbowicz J
  • US Open, New York, USA
    Errani, Sara 16:00 Williams, Venus
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pavic M / SA A 16:00 Marrero D / Verdasco F
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cabal J S / Farah R 16:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Berlocq C / Mayer L 16:00 Llodra M / Mahut N
  • US Open, New York, USA, Double...
    Errani S / Vinci R 16:00 Klepac A / Torro Flor M T
  • US Open, New York, USA
    Kerber, Angelique 16:00 Bencic, Belinda
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Peschke K / Matkowski M 16:00 Hingis M / Lindstedt R
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 16:00 Sela, Dudi
  • Turkey F29, Doubles
    Altuna T / Yurtacan E 16:00 Akkoyun H / Suluoglu S
  • US Open, New York, USA
    Monfils, Gael 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Turkey F29, Doubles
    Djamalov A / Polonskiy I 16:00 Gomez J S / Halebian A
  • Turkey F29, Doubles
    Agabigun S / Celikbilek A 16:00 Scholtz N / Vorster T
  • US Open, New York, USA
    Lopez, Feliciano 16:00 Ito, Tatsuma
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Martinez Martinez, Maria
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cetkovska P / Piter K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Fomina A / Shakovets C 16:00 Shkudun A / Shleptsova A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Nakano Y / Omae A 16:00 Drew J / Maetschke L-M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Collie N / Tehrani T 16:00 Laine E / Silva E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Aponasenko V / Covington D 16:00 Wang Y / Yang Z
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 16:00 Bruzzone, Giulia
  • Croatia F15, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 16:00 Kuncik J / Suc D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 Suhail, Ushna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 16:00 Koehler, Maria Joao
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lipsky S / Ram R 16:00 Murray J / Peers J
  • US Open, New York, USA
    Tomic, Bernard 16:00 Ferrer, David
  • US Open, New York, USA, Double...
    Barrientos N / Giraldo S 16:00 Golubev A / Istomin D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 16:00 Olaru R / Voegele S
  • US Open, New York, USA, Double...
    Rojer J-J / Tecau H 16:00 Huta Galung J / Junaid R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Muhammad A / Townsend T 16:00 Medina Garrigues A / Shvedova Y
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hradecka L / Krajicek M 16:00 Smitkova T / Vogt S
  • US Open, New York, USA, Double...
    Krajicek A / Smith J-P 16:00 Klahn B / Smyczek T
  • US Open, New York, USA, Double...
    Dlouhy L / Klizan M 16:00 Struff J-L / Thiem D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Donaldson J / Russell M 16:00 Kozlov S / Rubin N
  • US Open, New York, USA, Double...
    Johnson S / Querrey S 16:00 Dodig I / Melo M
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Pieri T / Turati A 16:30 Moratelli A / Sabino L
  • Italy F29, Singles
    Mertens, Yannick 16:30 Capecchi, Daniele
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Sotnikova, Alyona 16:30 Mekovec, Iva
  • Argentina F15, Singles
    Paz, Juan Pablo 17:00 Grimolizzi, Gaston-Arturo
  • Argentina F15, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Pini, Sebastian Exequiel
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Nancarrow A / Wacanno E 17:00 Chiesa D / Kennel K
  • US Open, New York, USA
    Nishikori, Kei 17:00 Andujar, Pablo
  • US Open, New York, USA
    Kohlschreiber, Philipp 17:00 Llodra, Michael
  • Netherlands F6, Singles
    Wunner, Matthias 17:00 Van Der Duim, Antal
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Costa Melgar C / Pirazhenka S 17:00 Mina B / Scheepens J
  • US Open, New York, USA
    Mchale, Christina 17:00 Azarenka, Victoria
  • US Open, New York, USA
    Pliskova, Karolina 17:00 Ivanovic, Ana
  • US Open, New York, USA
    Querrey, Sam 17:00 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Como, Italy
    Caruso, Salvatore 17:00 Starace, Potito
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Lucero, Carla
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Perez Garcia, Maria Paulina 17:00 Brogan, Anna
  • US Open, New York, USA
    Dellacqua, Casey 17:00 Wang, Qiang
  • Ecuador F4, Singles
    Turini, Thales 17:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Ecuador F4, Singles
    Miele, Andre 17:00 Dellien, Hugo
  • US Open, New York, USA
    Pennetta, Flavia 17:00 Rogers, Shelby
  • Mexico F10, Singles
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bar, Dekel
  • Mexico F10, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:00 Johns, Collin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gai, AO 17:30 Hasegawa, Risa
  • Belgium F13, Doubles
    Gonzalez Carrasco J M / Navarro S 17:30 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 17:30 Rana, Shweta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 17:30 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:30 Chilumula, Nidhi
  • Peru F4, Singles
    Lopes, Thiago 18:00 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Peru F4, Singles
    Moral, Franco 18:00 Cavero, Jorge
  • Peru F4, Singles
    Makiguchi, Ryusei 18:00 Mendoza, Alejandro
  • Peru F4, Singles
    Richard, Justiniano 18:00 Brandao, Filipe
  • Spain F24, Singles
    Cervantes-Huegun, Inigo 18:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F24, Singles
    Klein, Brydan 18:00 Liu, Siyu
  • Italy F29, Doubles
    Carli C / Turco A 18:00 Bega A / Della Tommasina D
  • US Open, New York, USA
    Carreno-Busta, Pablo 18:15 Paire, Benoit
  • US Open, New York, USA
    Struff, Jan-Lennard 18:15 Isner, John
  • US Open, New York, USA
    Lepchenko, Varvara 18:15 Barthel, Mona
  • Argentina F15, Singles
    Casanova, Hernan 18:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F15, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 18:30 Kicker, Nicolas
  • US Open, New York, USA
    Tsonga, Jo-Wilfried 18:30 Nedovyesov, Oleksandr
  • Netherlands F6, Doubles
    Fransen S / Middelkoop M 18:30 Arends S / Lootsma N
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Moroni, Alice 18:30 Lukacs, Vanda
  • US Open, New York, USA
    Erakovic, Marina 18:30 Vesnina, Elena
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Blanco, Sofia 18:30 Brito, Fernanda
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Kurata, Nathaly 18:30 Zeballos, Noelia
  • US Open, New York, USA
    Gibbs, Nicole 18:30 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Ecuador F4, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Smith, Connor
  • Ecuador F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 18:30 Banzer, Rodrigo
  • Mexico F10, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 18:30 Chaplin, Jarryd
  • Mexico F10, Singles
    Rojas-Maldonado, Alberto 18:30 Song, Evan
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Frech M / Stamatova J 19:00 Grymalska A / Perrin C
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 19:00 King, Vania
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sammons M 19:00 Suhail U / YU Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Andrady A / D'Oliveira E 19:00 Mfoumouangana G / Mfoumouangana V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 19:00 DAW L / Munozova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Martinez Martinez M / Ottomano S 19:00 Bruzzone G / Sunkara R
  • US Open, New York, USA
    Ebden, Matthew 19:30 Mayer, Leonardo
  • Spain F24, Singles
    Toledo Bague, Pol 19:30 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Colombia F4, Singles
    Romboli, Fernando 19:30 Lapentti, Giovanni
  • Colombia F4, Singles
    Hernandez, Jose 19:30 Jarry, Nicolas
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:30 Cercone, Alexandra
  • US Open, New York, USA
    Bolelli, Simone 19:45 Robredo, Tommy
  • US Open, New York, USA
    Vandeweghe, Coco 19:45 Suarez Navarro, Carla
  • US Open, New York, USA
    Krunic, Aleksandra 19:45 Keys, Madison
  • US Open, New York, USA
    Stosur, Samantha 19:45 Kanepi, Kaia
  • US Open, New York, USA
    Kvitova, Petra 20:00 Cetkovska, Petra
  • Italy F29, Doubles
    Borgo F / Grassi C 20:00 Guez D / Vaisse M
  • Spain F24, Doubles
    Arenas-Gualda I / Perez Sanz D 20:00 Burton L / Willis M
  • Mexico F10, Doubles
    EL Mihdawy A / Wasserman J 20:00 Fernandez Contreras A R / Navarro-Batles L
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 20:15 Mathieu, Paul-Henri
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Moroni A / Remondina A-G 20:30 Arcangioli M / Zlochova Z
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Fossa Huergo, Nicole 20:30 Camerin, Maria Elena
  • Argentina F15, Doubles
    Portmann L / Torre E A 21:00 Galarza J I / Monteferrario J-J
  • Argentina F15, Doubles
    Gennaro D / Paz J P 21:00 Espin Busleiman G / Romanazzi J-M
  • US Open, New York, USA
    Kyrgios, Nick 21:00 Seppi, Andreas
  • Peru F4, Doubles
    Makiguchi R / Mccarthy D 21:00 Moral F / Nunez Leal V
  • US Open, New York, USA
    Verdasco, Fernando 21:00 Kuznetsov, Andrey
  • US Open, New York, USA
    Hercog, Polona 21:00 Makarova, Ekaterina
  • Spain F24, Singles
    Menendez-Maceiras, Adrian 21:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Colombia F4, Singles
    Trungelliti, Marco 21:00 De Paula, Fabiano
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-03A
    Kurata N / Piai E 21:00 Blanco S / Madcur A
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-03A
    Perez Garcia M P / Perez Garcia P A 21:00 Ferrero M / Lucero C
  • Ecuador F4, Doubles
    Dellien H / Zeballos F 21:00 Silva C / Turini T
  • Ecuador F4, Doubles
    Echazu M / Rivera-Aranguiz G 21:00 Aubone J-Y / Smith C
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Okuno, Ayaka 21:00 Valdez Casas, Vanessa
  • US Open, New York, USA, Double...
    Babos T / Mladenovic K 21:15 Williams S / Williams V
  • US Open, New York, USA
    Bellis, Catherine Cartan 21:15 Diyas, Zarina
  • Spain F24, Doubles
    Corrie E / Rice D 21:30 Klein B / Martinez M N
  • Italy F29, Singles
    Schmid, Michal 21:30 Kern, Robin
  • Mexico F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 21:30 Hach Verdugo H / Letcher C
  • Colombia F4, Singles
    Mina, Gianni 22:30 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • US Open, New York, USA
    Gojowczyk, Peter 23:00 Raonic, Milos

Barsa ruši Real

Iniesta: Povratak titule glavni cilj

Fudbal

Autor:

Španske "večite" rivale uskoro očekuje i dvomeč u Superkupu Španije, što će biti najbolji način da se najavi nova sezona u Primeri

Andreas Iniesta

Andreas Iniesta

Fudbaler Barselona Andres Iniesta rekao je danas da će glavni zadatak njegovog tima biti da vrati titulu prvaka Španije na Nou Kamp.

"Pokušaćemo da svrgnemo šampiona sa vrha. Pred nama je ozbiljan zadatak da pobedimo Real. Imamo dodatnu motivaciju. Oni su prošle sezone nama uzeli trofej, sada je red na nas", kazao je Iniesta španskim medijima.

"To je važno takmičenje za nas, jer se tu osvaja prva titula u sezoni. Ipak, ishod Superkupa neće uticati na prvenstvenu trku. Ono što je činjenica, da će pobednik Superkupa imati veće samopouzdanje pred početak Primere", poručio je Injesta.

Prva utakmica Superkupa Španije igra se 23. avgusta u Barseloni, a revanš je šest dana kasnije u Madridu.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ako se ispostavi da sam u sukobu interesa, podneću ostavku na mesto poslanika Slavica Đukić Dejanović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!