• Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 1 6 2 1 Smith, Maria 0 0 1 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lemmens, Elke 1 6 7 4 1 1 Primorac, Iva 2 7 5 6 2 2
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Tig, Patricia Maria 2 6 4 6 2 2 Kozlova, Kateryna 1 4 6 1 1 1
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 1 6 7 3 1 Bodmer, Adrian 1 7 5 4 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Bhambri, Prerna 0 4 1 0 Wang, Yan 1 6 0 1
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Heil, Anna Maria 1 4 6 2 1 1 Boualem, Josephine 2 6 1 6 2 2
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 0 4 5 0 0 Tan, Harmony 2 6 7 2 2
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 0 2 3 0 Tatlot, Johan Sebastien 1 6 2 1
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 1 6 3 2 1 Nekic, Tim 1 4 6 1 1
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 2 6 6 2 2 Ternar, Tomislav 0 1 4 0 0
  • Izmir, Turkey
    Brkic, Tomislav 2 7 7 2 2 Vorster, Tucker 0 6 5 0 0
  • Izmir, Turkey
    Setkic, Aldin 1 4 7 2 1 Marchenko, Illya 1 6 5 4 1
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 1 6 0 1 1 Marti, Javier 1 2 6 3 1
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 2 6 6 2 2 Borsos, Gabor 0 3 4 0 0
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 2 7 6 2 2 Pavic, Ante 0 6 1 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 1 3 6 0 1 Rubini, Stefania 1 6 2 2 1
  • Spain F27, Singles
    Lescure, Mick 1 6 6 1 Arenas-Gualda, Ivan 0 2 6 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Rutarova, Eva 1 4 6 3 1 Vajdova, Nikola 1 6 3 1 1
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 1 3 6 1 1 Riba, Pere 1 6 4 1 1
  • Metz, France
    Kamke, Tobias 0 1 3 0 0 Goffin, David 2 6 6 2 2
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 1 6 3 0 1 Albot, Radu 1 1 6 3 1
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 1 6 3 1 1 Sijsling, Igor 1 3 6 1 1
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 1 6 5 1 Fetecau, Irina 0 2 3 0
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 1 6 2 1 Mijic, Ivo 0 3 2 0
  • Sweden F4, Singles
    Kobelt, Peter 1 7 4 1 Ivashka, Ilya 0 6 3 0
  • Tokyo, Japan
    Gajdosova, Jarmila 1 6 2 1 Wozniacki, Caroline 0 4 3 0
  • Serbia F13, Singles
    Trendafilov, Petar 12:20 Katic, Dejan
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 1 6 4 1 Atucha Gomez, Ainhoa 0 1 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 1 6 1 Prati, Federica 0 4 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 0 1 0 0 Horackova, Gabriela 1 6 5 1
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 1 7 3 1 Hogenkamp, Richel 0 5 1 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 0 4 3 0 Dodin, Oceane 1 6 1 1
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 1 6 0 1 Dolonc, Vesna 0 3 3 0
  • France F19, Singles
    Guez, David 1 6 1 1 Jacq, Gregoire 0 2 4 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 1 6 4 1 Krtenova, Sonja 0 4 3 0
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 1 6 2 1 Sulea, Tudor Cristian 0 3 1 0
  • Trnava, Slovakia
    Cecchinato, Marco 0 4 0 Ungur, Adrian 0 5 0
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 0 2 0 0 Bacsinszky, Timea 1 6 1 1
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 1 6 3 1 Galdon, Mateo 0 1 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Jessica 1 6 1 1 Arcidiacono, Federica 0 1 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Balducci A / Brescia G 12:55 Ferrando C / Rubini S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova B / Zagorac E 13:00 Fett J / Primorac I
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 0 3 0 Totka, Naomi 0 3 0
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Melander H / Peterson R 1 6 1 Jani R-L / Shinikova I 0 3 0
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 0 5 0 Safwat, Mohamed 0 1 0
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 0 6 6 0 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R 1 7 5 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 0 1 0 Paquet, Chloe 0 3 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 0 0 0 Honcova, Michaela 0 4 0
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 0 3 0 Pavic, Mate 0 3 0
  • Metz, France
    Kohlschreiber, Philipp 0 0 Lorenzi, Paolo 0 0
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 13:20 Baluda V / Kravchuk K
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 0 1 0 Kraljevic, Filip 0 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:20 Gigounon, Germain
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 13:25 Sabanov I / Sabanov M
  • Serbia F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:30 Bjelica, Ivan
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 13:30 Coric B / Pavic A
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 13:40 Pantuckova, Gabriela
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 13:40 Zhang, Yukun
  • Sweden F4, Doubles
    Brunstrom J / Dubarenco M 13:40 Balaji N / Rosenholm P
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 13:40 Buzkova, Radka
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Kerr J / Martin F 13:50 Rudnev V / Shyla Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:55 Marc M / Pislak M
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Marti, Yann
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Paolini, Jasmine 14:00 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 14:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 14:00 Szatmari, Agnes
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 14:00 Carballes Baena, Roberto
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 14:00 Hammond M / Smith M
  • Guangzhou, China, Doubles
    Cornet A / Linette M 14:00 Thorpe L / Zhang K-L
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 14:00 Veic, Antonio
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Houbova A / Veverkova A 14:00 Kolarova V / Krejsova P
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:00 Mestach, AN Sophie
  • France F19, Singles
    Boehler, Dominik 14:05 Authom, Maxime
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Jablonovska J / Muchova K 14:05 Domagala V / Dubska L
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 14:05 Bednarek T / SA A
  • Serbia F13, Singles
    Dimov, Valentin 14:10 Djere, Laslo
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 14:10 Kapas A / Koniusz B
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:15 Dettinger M / Raab D
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 14:20 Viola, Matteo
  • Italy F32, Doubles
    Frigerio L / Portaluri G 14:25 Maden D / Maden Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 14:50 Alay E / Parshina Y
  • Serbia F13, Doubles
    Grabul D / Jotovski T 14:55 Sulea T C / Tatomir L G
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 15:00 Balleret B / Motti A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Daniels C / Michel L 15:00 Bara I / Mitu C-A
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 15:00 Crepaldi E / Jahn J
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Versteeg, Kelly 15:00 Yerolymos, Margot
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 15:00 Bizjak B / Stosic M
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Argentina F18, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Moreno, Federico 15:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 Hajek, Jan
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 15:10 Kraljevic F / Miocic F
  • Croatia F18, Doubles
    Nekic T / Vidak A 15:10 O'Connell C / O'Mara J
  • Croatia F18, Doubles
    Bellotti R / Sinicropi R 15:25 Draganja T / Vucic I
  • Metz, France, Doubles
    Moser F / Satschko A 15:25 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 15:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 15:30 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 15:30 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 15:30 Fomina A / Zaniewska S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 15:30 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B 15:30 Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 15:30 Fransen S / Haase R
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer Y / Dolonc V 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 15:35 Inzerillo J / Rice D
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 15:40 Pouille, Lucas
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ponchet, Jessika 16:00 Roemer, Charlotte
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Bredl N / Moroi C
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Cazeaux A / Wang X-Y 16:00 Belhadj S / Benaissa A
  • Metz, France
    Struff, Jan-Lennard 16:00 Chardy, Jeremy
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 16:00 Neis, Fabricio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Denisenko, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 16:00 Andrady, Arantxa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 16:00 Clezar, Guilherme
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Beck K / Zelenay I 16:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Haddad Maia, Beatriz 16:30 Rus, Arantxa
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 16:30 Desein, Niels
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 16:30 Boborykin A / Kiuamov T
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 16:30 Bellier A / Bodmer A
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 16:30 Clayton S / Gabb R
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:30 Granollers-Pujol G / Samper-Montana J
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 16:30 Casanova, Hernan
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:45 Inglot D / Mergea F
  • Canada F11, Singles
    Shane, Ryan 17:00 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 17:00 Bois, Michael
  • Canada F11, Singles
    Juneau, Isade 17:00 Bourchier, Harry
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Honcova M / Niedmers N
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 17:00 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 17:00 Kapshay, Veronika
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Mantilla, Felipe
  • Spain F27, Doubles
    Lescure M / Willis M 17:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 17:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Collarini A / Lama G 17:00 Mello H / Scarpelli G
  • Campinas, Brazil
    Mina, Gianni 17:20 Silva, Caio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 17:30 Lukic, Vojislava
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bacquie, Alice 17:30 Saez Larra, Olga
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Heil A M / Peckl K 17:30 Rigozzi C / Riley A
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi H / Boudjadi Y 17:30 Curovic T / Totka N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 17:30 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 17:30 Selvarajoo, Theiviya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 17:30 Sizikova, Yana
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 18:00 Monfils, Gael
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Chirico, Louisa 18:00 Hesse, Amandine
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 18:00 Vaidisova, Nicole
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Klasen C / Uebelhoer C 18:00 Boeykens E / Versteeg K
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 18:00 Cressa M F / Monteferrario J-J
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 18:00 Casanova H / Torre E A
  • Metz, France, Doubles
    Chardy J / Rosol L 18:05 Marray J / Murray J
  • Canada F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 18:30 Hochwalt, Tyler
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 18:30 Tabilo, Alejandro
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 18:30 Siwy, Rudolf
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 18:30 Brouleau, Lou
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 18:40 Romboli F / Turini T
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Paul, Tommy
  • USA F25, Singles
    Dome, Andre 19:00 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Sandgren, Tennys
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 19:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Kaufinger I 19:00 Rogers M / Smallbone A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dancetovic E / Stojanovic J 19:00 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Easwaramurthi A / Lavrikova E 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Matos R / Zormann M 19:00 Andreozzi G / Duran G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Weinhold, Ashley 19:00 Brengle, Madison
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:30 Nieminen, Jarkko
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Kushnirovich, Gary
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 20:00 King, Kevin
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Wolmarans, Fritz
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 20:00 Alvarez-Guzman M / Zornosa S
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 20:00 Black, Tornado Alicia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Larcher De Brito, Michelle
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 20:30 Brymer, Gage
  • USA F25, Singles
    Baughman, Deiton 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 20:30 Trombetta, TY
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 20:30 Silverman C / Vega Q
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Falconi, Irina 20:30 Barbieri, Gioia
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Doubles
    Peliwo F / Skripnik D 21:30 Bourchier H / Krainik P
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Boserup, Julia 21:30 Oudin, Melanie
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Rampre, Petra 21:30 Kania, Paula
  • USA F25, Singles
    Thompson, Clay 22:00 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F25, Singles
    Ouellette, Greg 22:00 Jenkins, Jarmere
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 22:00 Dadamo J / Sandgren T
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 22:00 Struvay, Eduardo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 22:00 Galdos S / Trungelliti M
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 22:30 Klec, Ivo
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Barbieri G / Hesse A 23:00 Melichar N / Will A
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Muresan D / Whoriskey C 23:00 Broady N / Falconi I
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 23:20 King K / Spir J-C

Ramazan

Islamski sportisti poste posle Igara

Ostali sportovi

Autor:

Na Olimpijskim igrama očekuje se oko 3.500 sportista islamske vere, a oni navode da će nastaviti sa svakodnevnim režimom ishrane

Olimpijski krugovi

Sportisti islamske veropispovesti nalaze se, uoči Igara u Londonu, pred dilemom olimpijskih razmera, da li da poste tokom praznika Ramazana ili da uzdržavanje od jela i pića sačeka završetak najvažnijeg takmičenja, prenosi AP.

Tokom praznika Ramazana, koji je počeo danas i traje 30 dana, muslimanski vernici su dužni da se uzdržavaju od jela i pića od zore do sumraka.

Taj post, tokom dugih letnjih dana u Londonu, može da traje i do 18 sati, što većina muslimanskih sportista smatra nemogućim ukoliko žele da ostvare vrhunske rezultate. Na Olimpijskim igrama očekuje se oko 3.500 sportista islamske vere, a oni navode da će nastaviti sa svakodnevnim režimom ishrane.

"Ne mogu da postim, jer su mi potrebne sve namirnice, proteini, ugljeni hidrati i minerali", rekao je egipatski kajakaš Mustafa Saied.To ću učiniti posle Ramazana i Alah će to prihvatiti jer je bilo važnih razloga zašto nisam postio kada treba, dodao je Saied.

Neki od sportista su odlučili da dane posta koji neće poštovati kompenzuju dobrotvornim radom ili donacijama siromašnima.

Egipatski Visoki islamski savet doneo je verski edikt kojim je odlučeno da se od egipatskih olimpijaca ne zahteva post tokom treninga i takmičenja.Tokom Olimpijskih igara u Moskvi 1980. godine Ramazan je takođe "pao" sredinom jula, a jedan od sportista iz Tanzanije, Sulejman Niambui, je postio i takmičio se. On je tada osvojio srebrnu medalju na u trci na 5.000 metara.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Čim udariš sirotinju po džepu, to se smatra liberalizmom. Čudno je koliko se kod nas obožava lažni liberalizam Vesna Pešić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!