• Mexico F9, Doubles
    Dome A / Matthews O F 2 7 6 2 2 Hank T / Ramirez L F 0 5 3 0 0
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Groth S / Guccione C 0 6 0 Andujar P / Granollers M 1 7 1
  • Korea F11, Singles
    Seol, Jae-Min 0 2 0 Lee, Dong-Kyu 0 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    YU, Cheng-Yu 0 1 0 HO, Chih-Jen 0 0 0
  • Korea F11, Singles
    Nagao, Katsuki 0 0 Kim, Woo-Ram 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 0 Ito, Yuichi 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Niki, Takuto 0 0 Shiga, Masato 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Chuang, Ting YU 0 0 0 Chen, TI 0 2 0
  • Korea F11, Singles
    Lim, Ji-Sup 0 0 Hung, Jui-Chen 0 0
  • Korea F11, Singles
    Uchida, Kaichi 05:00 Jun, Woong-Sun
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Wang, Chieh-Fu 05:40 Susanto, David Agung
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Lee, Kuan-Yi 05:40 Takeuchi, Kento
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Onozawa, Arata 05:40 Bai, Yan
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Whittington, Andrew 05:40 Saito, Takashi
  • Korea F11, Singles
    Statham, Jose 05:40 Choi, Jae-Won
  • Korea F11, Singles
    Song, Min-Kyu 05:40 Lee, Seung-Jae
  • Korea F11, Singles
    Kim, Jae Hwan 05:40 Kim, Cheong-Eui
  • Korea F11, Singles
    Son, JI Hoon 07:00 Millman, John
  • Korea F11, Doubles
    Moon J-H / Yoon Y-S 07:10 Chung H / Noh S-W
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chen T / Huang L-C 07:30 Shiga M / Suzuki K
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 07:30 HO C-J / Yang T-H
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chuang T Y / YU C-Y 08:00 Onozawa A / Suzuki T
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 08:00 ITO Y / Takeuchi K
  • Russia F8, Singles
    Zaitsev, Anton 08:00 Baluda, Victor
  • Russia F8, Singles
    Ivanov, Vladimir 08:00 Levine, Andrei
  • Russia F8, Singles
    Medvedev, Daniil 08:00 Davydenko, Philip
  • Russia F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 08:00 Alekseenko, Gleb
  • Turkey F28, Singles
    Shevkedov, Ferdun 08:30 Chervyakov, Fedor
  • Turkey F28, Singles
    Walkin, Brandon 08:30 Ilkel, Cem
  • Turkey F28, Singles
    Halebian, Alexios 08:30 Lizen, Aswin
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 08:30 Zhang, Hao
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Yang, Zhaoxuan 08:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Aksu, Ayla 08:30 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Virtanen, Eveliina 08:30 Toljan, Janina
  • Korea F11, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 08:30 KIM C-E / Lim J-S
  • Korea F11, Doubles
    Nagao K / Oku H 08:30 Choi D-W / Choi J-W
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Bara, Irina Maria 08:30 Moroi, Cristina
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 08:30 Fetecau, Irina
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 08:30 Bogdan, Elena
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Szatmari, Agnes 08:30 Platon, Raluca Elena
  • Korea F11, Doubles
    KIM H-J / Seol J-M 08:40 Kawachi K / Uchida K
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Diatchenko, Vitalia 09:00 Solovyeva, Valeria
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Ivakhnenko, Valentyna 09:00 Kremen, Ilona
  • Finland F3, Singles
    Paukku, Juho 09:00 Gao, Xin
  • Finland F3, Singles
    Tabatruong, Maxime 09:00 Cayre, Paul
  • Finland F3, Singles
    Sillanpaa, Henrik 09:00 Ouyang, Bowen
  • Finland F3, Singles
    Goldsteiner, Peter 09:00 Portaluri, Giorgio
  • Romania F12, Singles
    Marin, Teodor Nicolae 09:00 Dima, Dragos
  • Romania F12, Singles
    Ciumac, Andrei 09:00 Antonescu, Vasile
  • Romania F12, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 09:00 Cociasu, Andrei
  • Netherlands F5, Singles
    Griekspoor, Scott 09:30 Sporken, Moos
  • Netherlands F5, Singles
    Van Der Duim, Antal 09:30 Van Terheijden, Tim
  • Netherlands F5, Singles
    Middelkoop, Matwe 09:30 Kaczynski, Kevin
  • Netherlands F5, Singles
    Matic, Nico 09:30 Obry, Julien
  • Netherlands F5, Singles
    Lestienne, Constant 09:30 De Goeijen, Bobbie
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Morderger, Yana 09:30 Scheepens, Jainy
  • Russia F8, Doubles
    Kirillov E / Krasnorutskiy A 09:30 Elistratov E / Miocic F
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Belarus F2, Singles
    Dubinski, Artur 10:00 Liutarevich, Ivan
  • Belarus F2, Singles
    Propoggia, Dane 10:00 Glancy, Daniel
  • Croatia F14, Singles
    Raspudic, Franjo 10:00 Reissig, Nicolas
  • Croatia F14, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F14, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Couacaud, Enzo
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 10:00 Marterer, Maximilian
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 10:00 Baumann, Moritz
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 10:00 Omae, Akiko
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cadar, Selma Stefania 10:00 Ionescu, Simona
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cazeaux, Amandine 10:00 Talaba, Gabriela
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Ghitescu, Andreea 10:00 Pinto, Giorgia
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Tatarus, Gabriela Nicole 10:00 Duca, Gabriela
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Seguel, Daniela 10:00 Bua, Tatiana
  • Belarus F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 10:00 Ivashka, Ilya
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Marfutina, Maria 10:30 Mikulcic, Ema
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Sotnikova, Alyona 10:30 Ozgen, Pemra
  • Serbia F10, Singles
    Zekic, Miljan 10:30 Vidak, Antun
  • Serbia F10, Singles
    Ciric, Nikola 10:30 Tepavac, Marko
  • Serbia F10, Singles
    Barrere, Gregoire 10:30 Bjelica, Ivan
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 10:30 Zheng, Weiqiang
  • Finland F3, Singles
    Vasa, Eero 10:30 Jahn, Jeremy
  • Finland F3, Singles
    Vasilenko, Alexander 10:30 Pollanen, Aaro
  • Finland F3, Singles
    Solberg, Christoffer 10:30 Arneodo, Romain
  • Russia F8, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 10:30 Gorodetsky V / Muzaev R
  • Romania F12, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:30 Torroni, Giulio
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 10:30 Safranek, Vaclav
  • Romania F12, Doubles
    Gheorghe L / Merzuki M A 10:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Gabon F1, Singles
    Ahuja, Sagar 11:00 Roelofse, Ruan
  • Gabon F1, Singles
    Gille, Sander 11:00 Barry, Sam
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 11:00 Miedler, Lucas
  • Austria F8, Singles
    Trubrig, Christian 11:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    LU, Jia-Jing 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Austria F8, Singles
    Popko, Dmitry 11:00 Eames, Jake
  • Austria F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Konecny, Michal
  • Netherlands F5, Singles
    Negritu, Christoph 11:00 Sidorenko, Alexandre
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 11:00 Luttikhuis, Nikki
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Graaf, Gabriela 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Steur, Julyette Maria Josephine 11:00 Wachaczyk, Julia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Rikkert, Maurien 11:00 Niketta, Sina
  • Croatia F14, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Heller, Peter
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Fernandez Rabener A 11:30 Platon R E / Stancu C-M
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Helbet J / Perper A 11:30 Hristea C-E / Simion O G
  • Belarus F2, Doubles
    Duldaev D / Uzhylovsky V 12:00 NYS H / Propoggia D
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Diatchenko V / Kremen I 12:00 Danilina A / Pashkova E
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Lazareva M / Marozava L 12:00 Dzalamidze N / Pivovarova A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Heil, Anna Maria 12:00 Brglez, Pia
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Lekaj, Adrijana 12:00 Cesnekova, Sarlota
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Stresnakova, Katarina 12:00 Lukas, Tena
  • Serbia F10, Singles
    Nekic, Tim 12:00 Sborowitz, Matias
  • Serbia F10, Singles
    Katic, Dejan 12:00 Petrovic, Danilo
  • Germany F13, Singles
    Ehrat, Sandro 12:00 Haerteis, Johannes
  • Serbia F10, Singles
    Djokovic, Marko 12:00 Jankovic, Miki
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Kapric, Denis
  • Belarus F2, Doubles
    Betov S / Bury A 12:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 12:00 Frech, Magdalena
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Gabric, Anna 12:00 Saez Larra, Olga
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Mendesova, Pernilla 12:00 Klasen, Anna
  • Finland F3, Doubles
    Portaluri G / Renard L 12:00 Folie A / Witmeur A
  • Finland F3, Doubles
    Julin M / Tuomi V 12:00 Goldsteiner P / Jahn J
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Esen, Hulya 12:00 Jakupovic, Dalila
  • Romania F12, Singles
    Napolitano, Stefano 12:00 Kapogiannis, Charalampos
  • Romania F12, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:00 Rondoni, Pietro
  • Romania F12, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 12:00 Horansky, Filip
  • Gabon F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:30 Momo-Kassa, Kryce-Didier
  • Gabon F1, Singles
    Surreaux, Arthur 12:30 Indondo Ilongende, Denis
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 12:30 Wunner, Matthias
  • Netherlands F5, Singles
    Constantinovici, Robert 12:30 Bloemke, Dennis
  • Austria F8, Singles
    Scheucher, Niklas 12:30 Fatic, Nerman
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 12:30 Brunner, Pascal
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 12:30 Van Dijkman, Inger
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 12:30 Kremer, Dana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Ponomar, Lisa 12:30 Distelmans, Steffi
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D 12:30 Deaves E / Parviz Y
  • Austria F8, Singles
    Bellotti, Riccardo 12:30 Pazicky, Michal
  • Austria F8, Singles
    Kim, Young Seok 12:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F14, Doubles
    Draganja T / Sancic A 13:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Croatia F14, Doubles
    Kuncik J / Suc D 13:00 Kekez D / Rath M
  • Switzerland F4, Singles
    Rossier, Simeon 13:00 Bossel, Adrien
  • Poland F5, Singles
    Gawron, Marcin 13:00 Panfil, Grzegorz
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Kairi, Angeliki 13:30 Pantuckova, Gabriela
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Alibalic, Nina 13:30 Barzo, Lilla
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 13:30 Kovacevic, Janja
  • Serbia F10, Singles
    Pehar, Antun 13:30 Bejtulahi, Denis
  • Serbia F10, Singles
    Sakharov, Gleb 13:30 Jotovski, Tomislav
  • Germany F13, Singles
    Krawietz, Kevin 13:30 Zynga, Lennart
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Bosio, Victoria 13:30 Leykina, Polina
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Suvrijn, Jade 13:30 Krejsova, Petra
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Klasen, Charlotte 13:30 Stamatova, Julia
  • Austria F8, Doubles
    Brunner P / Statzberger T 14:00 Bellotti R / Novak D
  • Austria F8, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 14:00 Popko D / Weissborn T-S
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Lescure, Mick
  • Belgium F12, Singles
    Plotniy, Andrei 14:00 Salman, Omar
  • Gabon F1, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 14:00 Ndayishimiye H / Surreaux A
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Langer, Nils
  • Netherlands F5, Singles
    Meuffels, Alban 14:00 Mertens, Yannick
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Versteeg, Kelly 14:00 Morderger, Tayisiya
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Geurts L / Wikkerink J 14:00 RUS K / Wagemaker M
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Niketta S / Stoilkovska M 14:00 Boeykens E / Scheepens J
  • Turkey F28, Singles
    Jankovits, Yannick 14:00 Fabian, Patrik
  • Turkey F28, Singles
    Pecotic, Matija 14:00 Nastasi, Ugo
  • Turkey F28, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 14:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Fomina, Alona 14:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Prenkovic, Linda 14:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Arcidiacono, Federica 14:00 Fridman, Olga
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Pribylova, Anastasia 14:00 De Bernardi, Clothilde
  • Austria F8, Singles
    Ofner, Patrick 14:00 Tuksar, Sasa
  • Austria F8, Singles
    Geib, Daniel 14:00 Brtnicky, Filip
  • Poland F5, Singles
    Schmid, Michal 14:00 Chadaj, Adam
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Stamenkovic, Dunja 14:00 Lukacs, Vanda
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Nancarrow A / Totka N 14:00 Petrei M / Pribaz S
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Mertens, Elise 14:00 Melander, Hilda
  • Switzerland F4, Singles
    Rousset, Elie 14:30 Hoang, Antoine
  • Poland F5, Singles
    Kowalczyk, Mateusz 14:30 Sikora, Adrian
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Radanovic, Dejana 15:00 Dukic, Dajana
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Horakova, Nikola 15:00 Mekovec, Iva
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Fett J / Lekaj A 15:00 Brglez P / Marc M
  • Gabon F1, Doubles
    Castro M / Gille S 15:00 Fynn M / Roelofse R
  • Italy F28, Singles
    Trusendi, Walter 15:00 Cachin, Pedro
  • Italy F28, Singles
    Reuter, Yannik 15:00 Picco, Francesco
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Shinikova, Isabella 15:00 Perrin, Conny
  • Argentina F14, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Spain F23, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 15:00 Vega Hernandez, David
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Austria F8, Doubles
    Mozgovoy A / Wagner S 15:30 Miedler L / Pichler D
  • Austria F8, Doubles
    Eger D / Weidinger D 15:30 Oliveira G / Ternar T
  • Germany F13, Singles
    Ejupovic, Elmar 15:30 Korolev, Evgeny
  • Serbia F10, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 15:30 Grbic F / Tepavac M
  • Serbia F10, Doubles
    Bjelica I / Zekic M 15:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Turkey F28, Doubles
    Ilkel C / Yurtacan E 15:30 Chervyakov F / Shevkedov F
  • Turkey F28, Doubles
    Gomez J / Trujillo-Soler G 15:30 Uzakov V / Yatsyk Y
  • Turkey F28, Doubles
    Ayap S / Lizen A 15:30 Deviatiarov M / Halebian A
  • Turkey F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 15:30 Erguden U / Yuksel A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Fomina A / Shakovets C 15:30 Cruciani D / Palmigiano F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Nakano Y / Prenkovic L 15:30 Arcidiacono F / Palhoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Boubelikova J / Virtanen E 15:30 Collie N / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Grajdek K-A / Toljan J 15:30 Omae A / Wang Y
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Chimura N / Lehnert K M 15:30 Bogoliy D / Matteucci A
  • Spain F23, Singles
    Martos Gornes, Sergio 15:30 Esteve Lobato, Eduard
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Haas, Barbara 15:30 Savoretti, Alice
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Primorac, Iva 15:30 Korzeniak, Anna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Larcher De Brito, Michelle 16:00 Krejcikova, Barbora
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Daw, Leah
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 16:00 Bychkova, Ekaterina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bemelmans, Ruben 16:00 Moriya, Hiroki
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 16:00 Bedene, Aljaz
  • Belgium F12, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:00 Choinski, Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siniakova, Katerina 16:00 Duque Marino, Mariana
  • Winston Salem, USA
    Janowicz, Jerzy 16:00 Goffin, David
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Friedsam, Anna-Lena 16:00 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gojowczyk, Peter 16:00 Molchanov, Denys
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Desein, Niels 16:00 Elias, Gastao
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 16:00 Androic, Toni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Victoire 16:00 Abou Zekry, Ola
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Paszek, Tamira 16:00 Pavlovic, Irena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hernandez, Oscar 16:00 Andreozzi, Guido
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Zander, Nina 16:00 Lottner, Antonia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gomez, Emilio 16:00 Martin, Andrej
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Murray J / Peers J 16:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Panova, Alexandra 16:00 Chirico, Louisa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bagnis, Facundo 16:00 Marcora, Roberto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Polansky, Peter 16:00 Mecir, Miloslav
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rogowska, Olivia 16:00 Siegemund, Laura
  • Winston Salem, USA
    Seppi, Andreas 16:00 LU, Yen-Hsun
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rodionova, Anastasia 16:00 Pfizenmaier, Dinah
  • Switzerland F4, Singles
    Basso, Andrea 16:00 Siwy, Rudolf
  • Switzerland F4, Doubles
    Ghareeb M / Maqdes A 16:00 Bossel A / Lammer M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Huta Galung, Jesse 16:00 Londero, Juan Ignacio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaziri, Malek 16:00 Chiudinelli, Marco
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Black, Tornado Alicia 16:00 Kudryavtseva, Alla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Stewart, Katerina 16:00 Tsurenko, Lesia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajinovic, Filip 16:00 Cecchinato, Marco
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 16:00 Myers, Abbie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sanchez, Maria 16:00 Putintseva, Yulia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaksic, Jovana 16:00 Zheng, Saisai
  • Poland F5, Singles
    Kostin, Viktor 16:00 Smola, Maciej
  • Poland F5, Doubles
    Kapas A / Koniusz B 16:00 Gawron M / Panfil G
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kerkhove, Lesley 16:00 Duan, Ying-Ying
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Barbieri, Gioia 16:00 Cepede Royg, Veronica
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Radwanska, Urszula 16:00 Hogenkamp, Richel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abduraimova, Nigina 16:00 Kania, Paula
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Alund, Martin 16:00 Kudryavtsev, Alexander
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sugita, Yuichi 16:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Nishioka, Yoshihito 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Berankis, Ricardas 16:00 Altamirano, Collin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hlavackova, Andrea 16:00 Pervak, Ksenia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Duckworth, James 16:00 Escobedo, Ernesto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Russell, Michael 16:00 Darcis, Steve
  • New Haven, USA, Doubles
    Black C / Mirza S 16:00 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Brianti, Alberta 16:00 Shapatava, Sofia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 16:00 Ilhan, Marsel
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Williams, Claudia 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Parres Azcoitia, Olga 16:00 Khazaniuk, Deniz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhu, Lin 16:00 Rodionova, Arina
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    BUA T / Seguel D 16:00 Celik S / Eraydin B
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lucic-Baroni, Mirjana 16:00 Falconi, Irina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jabeur, Ons 16:00 Maria, Tatjana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Allertova, Denisa 16:00 Krunic, Aleksandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bachinger, Matthias 16:00 Viola, Matteo
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 16:30 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Italy F28, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 16:30 GIL F / Giustino L
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Ferrer-Suarez I / Papamichail D 16:30 Klasen A / Klasen C
  • Argentina F14, Singles
    Grimolizzi, Gaston-Arturo 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F14, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Kicker, Nicolas
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 16:30 Roca Batalla, Oriol
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Faber T / Palcic S 16:30 Barzo L / Bukta A
  • New Haven, USA
    Zahlavova Strycova, Barbora 17:00 Kvitova, Petra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlova, Kateryna 17:00 EL Tabakh, Heidi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kumkhum, Luksika 17:00 Witthoeft, Carina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vankova, Katerina 17:00 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gavrilova, Daria 17:00 Chan, Yung-Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajicek, Austin 17:00 Zhang, ZE
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Albot, Radu 17:00 Fucsovics, Marton
  • Germany F13, Singles
    Trinker, Bastian 17:00 Ritschard, Alexander
  • Germany F13, Doubles
    Hirschmueller C / Kapric D 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Foretz, Stephanie 17:00 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Williams, Rhyne 17:00 Ram, Rajeev
  • New Haven, USA, Doubles
    Medina Garrigues A / Shvedova Y 17:00 Erakovic M / Parra Santonja A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Whoriskey, Caitlin 17:00 Barty, Ashleigh
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlov, Stefan 17:00 Coric, Borna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibino, Nao 17:00 Abanda, Francoise
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Eguchi, Misa 17:00 Buyukakcay, Cagla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mcgee, James 17:00 Bhambri, Yuki
  • New Haven, USA, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 17:00 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 17:00 Riske, Alison
  • Ecuador F3, Singles
    Zeballos, Federico 17:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Ecuador F3, Singles
    Aubone, Jean-Yves 17:00 Echazu, Mauricio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ward, James 17:00 Millot, Vincent
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Wang, Jimmy 17:00 Chung, Hyeon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vogt, Stephanie 17:00 Zanevska, Maryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 17:00 Przysiezny, Michal
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Beck, Andreas 17:00 Singh, Sanam
  • Colombia F3, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F3, Singles
    Spir, Juan Carlos 17:00 Mina, Gianni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Fujioka, Nozomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 WU, HO Ching
  • Belgium F12, Doubles
    Forcin M / Lescure M 17:30 Cagnina J / Salman O
  • Switzerland F4, Doubles
    Kahoun J / Navarro S 17:30 Crepaldi E / Haenle P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Koehler, Maria Joao 17:30 Homutova, Anastasija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 17:30 Martinez Martinez, Maria
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    Mertens E / Schuurs D 17:30 Melander H / Wacanno E
  • Brazil F8, Singles
    Cunha, Henrique 18:00 Sakamoto, Pedro
  • Belgium F12, Singles
    Gigounon, Germain 18:00 Grabul, Dimitar
  • Italy F28, Singles
    Basic, Mirza 18:00 Lamasine, Tristan
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 18:00 Domingues, Joao
  • Spain F23, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Roca Batalla O 18:00 Domingues J / Vega Hernandez D
  • Spain F23, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:00 Baryshev S / Gakhov I
  • Winston Salem, USA
    Garcia-Lopez, Guillermo 18:00 Querrey, Sam
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 18:15 Tiel E / Vogelsang E
  • Switzerland F4, Singles
    Nikles, Johan 18:30 Perret, Loic
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Busch, Julian
  • Ecuador F3, Singles
    Banzer, Rodrigo 18:30 Smith, Connor
  • Colombia F3, Singles
    De Paula, Fabiano 18:30 Mena, Facundo
  • Colombia F3, Singles
    Llompart, Alex 18:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Argentina F14, Doubles
    Descotte M F / Massonneau M 19:00 Capalbo F / Ficovich J P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Morgina A 19:00 Martinez Martinez M / Pereira A R E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    D'Oliveira E / Daw L 19:00 Geukens B / Ladurner J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Myers A / Williams C 19:00 Boccard AL / Boccard AM
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Lukic V 19:00 Bruzzone G / Rana S
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 20:00 Lopes, Thiago
  • Ecuador F3, Doubles
    Silva C / Turini T 20:00 Echazu M / Zeballos F
  • Brazil F8, Singles
    Aguilar, Jorge 20:00 Romboli, Fernando
  • Colombia F3, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 20:30 Arevalo-Gonzalez M / Ramirez C
  • Italy F28, Doubles
    Picco F / Trusendi W 20:30 Caruso S / Fago M
  • Argentina F14, Doubles
    Casanova H / Kicker N 20:30 Arus R / De Gregorio N A
  • New Haven, USA
    Giorgi, Camila 21:30 Muguruza Blanco, Garbine
  • Ecuador F3, Doubles
    Aubone J-Y / Smith C 21:30 Escobar G / Sanchez R
  • Colombia F3, Doubles
    Gard C-I / Mena F 22:00 Martinez L D / Salamanca Caicedo C
  • Brazil F8, Doubles
    Sakamoto P / Sorgi J P 22:00 Britto L / Longhi Neto C A
  • Winston Salem, USA
    Isner, John 22:20 Rosol, Lukas
  • Brazil F8, Singles
    Sant'Anna, Bruno 23:30 Hocevar, Ricardo
  • Brazil F8, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Dischinger E / Laranja A

Ramazan

Islamski sportisti poste posle Igara

Ostali sportovi

Autor:

Na Olimpijskim igrama očekuje se oko 3.500 sportista islamske vere, a oni navode da će nastaviti sa svakodnevnim režimom ishrane

Olimpijski krugovi

Sportisti islamske veropispovesti nalaze se, uoči Igara u Londonu, pred dilemom olimpijskih razmera, da li da poste tokom praznika Ramazana ili da uzdržavanje od jela i pića sačeka završetak najvažnijeg takmičenja, prenosi AP.

Tokom praznika Ramazana, koji je počeo danas i traje 30 dana, muslimanski vernici su dužni da se uzdržavaju od jela i pića od zore do sumraka.

Taj post, tokom dugih letnjih dana u Londonu, može da traje i do 18 sati, što većina muslimanskih sportista smatra nemogućim ukoliko žele da ostvare vrhunske rezultate. Na Olimpijskim igrama očekuje se oko 3.500 sportista islamske vere, a oni navode da će nastaviti sa svakodnevnim režimom ishrane.

"Ne mogu da postim, jer su mi potrebne sve namirnice, proteini, ugljeni hidrati i minerali", rekao je egipatski kajakaš Mustafa Saied.To ću učiniti posle Ramazana i Alah će to prihvatiti jer je bilo važnih razloga zašto nisam postio kada treba, dodao je Saied.

Neki od sportista su odlučili da dane posta koji neće poštovati kompenzuju dobrotvornim radom ili donacijama siromašnima.

Egipatski Visoki islamski savet doneo je verski edikt kojim je odlučeno da se od egipatskih olimpijaca ne zahteva post tokom treninga i takmičenja.Tokom Olimpijskih igara u Moskvi 1980. godine Ramazan je takođe "pao" sredinom jula, a jedan od sportista iz Tanzanije, Sulejman Niambui, je postio i takmičio se. On je tada osvojio srebrnu medalju na u trci na 5.000 metara.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pasivno smo posmatrali dešavanja u EU, sad je mečka zaigrala pred našim vratima Dušan Proroković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!