• Shenzhen, China, Qualifying
    Kokkinakis, Thanasi 1 6 2 1 Venus, Michael 0 2 3 0
  • Wuhan, China
    Keys, Madison 0 4 1 0 Cibulkova, Dominika 1 6 0 1
  • Wuhan, China
    Errani, Sara 1 7 0 1 Watson, Heather 0 5 3 0
  • Wuhan, China, Doubles
    Medina Garrigues A / Koukalova K 1 7 2 1 Klepac A / Parra Santonja A 0 5 1 0
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Klizan, Martin 0 6 0 Yang, Tsung-Hua 0 6 0
  • Wuhan, China
    Voegele, Stefanie 0 1 0 0 Bacsinszky, Timea 1 6 3 1
  • Wuhan, China
    Beck, Annika 0 3 2 0 Vandeweghe, Coco 1 6 5 1
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Liu, Siyu 0 4 3 0 Ouyang, Bowen 1 6 3 1
  • Wuhan, China
    Gajdosova, Jarmila 06:30 Pennetta, Flavia
  • Wuhan, China
    Cornet, Alize 06:35 Oprandi, Romina
  • Wuhan, China, Doubles
    Hantuchova D / Zahlavova Strykova B 06:40 Wang Y / Zhu L
  • Wuhan, China
    Safarova, Lucie 06:50 Lisicki, Sabine
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Troicki, Viktor 06:50 Matsui, Toshihide
  • Wuhan, China
    Suarez Navarro, Carla 07:00 Zhang, Kai Lin
  • Shenzhen, China
    Ebden, Matthew 07:00 Bolelli, Simone
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Niki, Takuto 07:00 Oswald, Philipp
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Takeuchi, Kento 07:00 Sato, Bumpei
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 07:00 Paolini, Jasmine
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 07:00 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Solovyeva, Valeria 07:00 Kapshay, Veronika
  • Wuhan, China
    Muguruza Blanco, Garbine 07:45 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Wuhan, China
    Vinci, Roberta 07:50 Dellacqua, Casey
  • Wuhan, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Mladenovic K 07:55 Cibulkova D / Flipkens K
  • Wuhan, China
    Mchale, Christina 08:05 Jankovic, Jelena
  • Shenzhen, China, Doubles
    Donskoy E / Gabashvili T 08:10 QIU Z / TE R
  • Wuhan, China
    Radwanska, Agnieszka 08:15 Garcia, Caroline
  • Shenzhen, China
    Devvarman, Somdev 08:20 Gao, Xin
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Ward, James 08:20 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Nedunchezhiyan, Jeevan 08:20 Petzschner, Philipp
  • Sibiu, Romania
    Fucsovics, Marton 09:00 Kovalik, Jozef
  • Sibiu, Romania
    Arnaboldi, Andrea 09:00 Ungur, Adrian
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 09:00 Montanes, Albert
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 09:00 Hanescu, Victor
  • Sibiu, Romania
    Rola, Blaz 09:00 Albot, Radu
  • Sibiu, Romania
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Copil, Marius
  • Sibiu, Romania
    Torebko, Peter 09:00 Cornea, Vlad Victor
  • Sibiu, Romania
    Setkic, Aldin 09:00 Cecchinato, Marco
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 09:00 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 09:00 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 09:00 Apostol B I / Patrui A
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 09:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 09:00 Kubler J / Petrovic D
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 09:00 Albot R / Fransen S
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Rosca, Andreea Amalia 09:00 Ivascu, Iulia Maria
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Perper, Alexandra 09:00 Kulikova, Yulia
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Mihaylova, Gebriela 09:00 Zatulko, Valeri
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Gukasyan, Daryna 09:00 Stinga, Teodora
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Linzer, Michael 09:00 Petrovic, Danilo
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 09:00 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Drinic, Milan 09:00 Sucevic, Luka
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Conkic, Petar 09:00 Milicevic, Stefan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Waloch, Marcel 09:00 Malyshev, Georgyi
  • Wuhan, China, Doubles
    Groenefeld A L / Rosolska A 09:05 Erakovic M / Voegele S
  • Wuhan, China, Doubles
    Niculescu M / Olaru I R 09:10 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • Italy F33, Singles
    Campo, Antonio 09:15 Pellegrino, Andrea
  • Italy F33, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 09:15 Segarelli, Emilio Andrea
  • Italy F33, Singles
    Aswat, Imran 09:15 Pancaldi, Luca
  • Italy F33, Singles
    Perret, Loic 09:15 Vavassori, Andrea
  • Italy F33, Singles
    Cammarata, Alberto 09:15 Picco, Francesco
  • Wuhan, China
    Ivanovic, Ana 09:20 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Shenzhen, China, Doubles
    Groth S / Guccione C 09:40 Ouyang B / Wang A
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Lipsky S / Ram R 09:40 Andujar P / Oswald P
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Cuevas, Pablo 09:40 Melzer, Jurgen
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Plattes, Christian 10:00 Nunez Navarro, Jose
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Strachan, Bruce 10:00 Papageorgiou, George
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Dominguez Alonso, Pedro 10:00 Ibanez Gallego, Alejandro
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 10:00 Daniell M / Sitak A
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 10:00 Pavic A / Skugor F
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 10:00 Gombos N / Vesely J
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Zekic, Miljan 10:00 Jebavy, Roman
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 10:00 Bellucci T / SA A
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 10:00 Cerretani J / Siljestrom A
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 10:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 10:00 Kuznetsov A / Zverev A
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Semjan, Marek 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Orleans, France
    Kudryavtsev, Alexander 10:00 Lokoli, Laurent
  • Sibiu, Romania, Qualifying
    Panfil, Grzegorz 10:00 Masar, Juraj
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 10:00 Pavic, Ante
  • Orleans, France
    Bemelmans, Ruben 10:00 Mahut, Nicolas
  • Orleans, France
    Gombos, Norbert 10:00 Beck, Andreas
  • Orleans, France
    Kohlschreiber, Philipp 10:00 Puetz, Tim
  • Orleans, France
    Guez, David 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Zhang, Zhizhen 10:30 Torralbo-Albos, Marcos
  • Spain F28, Singles Qualifying
    Mesquida Berg, Oscar 10:30 Izquierdo Contreras, Jose Luis
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Lysakova, Antonina 10:30 Klymenko, Anastasiya
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Tatarus, Gabriela Nicole 10:30 Ocheva, Victoria
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Ciufrila, Raluca 10:30 Gheorghita, Ioana
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Jankovic, Miki 10:30 Jandric, Darko
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Ilic, Luka 10:30 Jevtic, Slobodan
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Deari, Shendrit 10:30 Shandarov, Vasil
  • Serbia F14, Singles Qualifying
    Massa, Alexandre 10:30 Tarpov, Danail
  • Italy F33, Singles
    Mager, Gianluca 10:45 Borella, Filippo
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    VON Deichmann, Kathinka 11:00 Kan, Victoria
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Sramkova, Rebecca 11:00 Papamichail, Despina
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Lekaj, Adrijana 11:00 Knoll, Xenia
  • Italy F33, Doubles
    Fago M / Mazzella M 11:00 Moroni G M / Roncalli S
  • Italy F33, Doubles
    Colella A / Mastrelia A 11:00 Cutuli M / Ocleppo J
  • Italy F33, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 11:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 11:00 Machado, Rui
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 11:00 Ouahab, Lamine
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 11:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 11:00 Bourgue, Mathias
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 11:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 11:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 11:00 Safwat, Mohamed
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 11:00 Pouille, Lucas
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Cornea V V / Crivoi V 11:00 Mies A / Torebko P
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 11:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 11:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Orleans, France
    Mecir, Miloslav 11:00 Berrer, Michael
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Sahli, Sihem 11:00 Moroi, Cristina
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Konig, Pia 11:00 Benaissa, Amira
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Bhatia, Riya 11:00 Heil, Anna Maria
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Lizarazo, Yuliana 11:30 Poncetta, Emmanuelle
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Orlova, Natalia 11:30 Stoll, Tatjana
  • Wuhan, China
    Stosur, Samantha 12:00 Pliskova, Karolina
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 12:00 Peng, Shuai
  • France F20, Singles
    Podzus, Janis 12:00 Schonenberg, Tom
  • France F20, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Grenier, Hugo
  • Orleans, France
    Couacaud, Enzo 12:00 Kuznetsov, Andrey
  • Italy F33, Doubles
    Garzelli F / Pellegrino A 12:15 Frigerio L / Ghedin N
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Diatchenko, Vitalia 12:30 Mekovec, Iva
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Savic, Ana 12:30 Alibalic, Nina
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia, Beatriz 12:30 Husaric, Anita
  • Italy F33, Doubles
    Rexach-Itoiz C / Segarelli E A 12:30 DI Ienno D / Vilardo F
  • Sibiu, Romania
    Volandri, Filippo 12:30 Apostol, Bogdan Ionut
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Eysseric J / Riba P 12:30 Gawron M / Panfil G
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Moriya, Hiroki 12:30 Dodig, Ivan
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 12:30 Halo, Assia
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 12:30 Riley, Alexandra
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Rigozzi, Chantelle 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Kenitra, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:00 Travaglia, Stefano
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 13:00 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 13:00 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    CUK P / Marc M 13:00 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Sheng Y / Zhang Y 13:00 Barbir N / Fedosenkova G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 13:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kleinsteuber T / Vorih S 13:00 Chernetsova D / Shulzhanok D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 13:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Basic M / Lukas T 13:00 Leweurs A / Pradova M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 13:00 Hossam K / Safwat M
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Ramialison, Irina 13:00 Van Cauter, Anais
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    O'Neill, Jillian 13:00 Bacquie, Alice
  • Wuhan, China
    Sharapova, Maria 13:15 Kuznetsova, Svetlana
  • Kenitra, Morocco
    Ahouda, Amine 13:20 Chakrouni, Ayoub
  • Orleans, France
    Lamasine, Tristan 13:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Shenzhen, China
    Delbonis, Federico 13:30 Monaco, Juan
  • France F20, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Le Boulch, Thomas
  • France F20, Doubles
    Espinosa Muller G / Messin G 13:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Krajinovic, Filip 13:30 Daniel, Taro
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 KAN V / Sramkova R
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Kulova J / Novakovic M 14:00 Kulova A / Raickovic D
  • Italy F33, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:00 Borella F / Stefanini J
  • Italy F33, Doubles
    Kalambay J / Perret L 14:00 Mager G / Oliveira G
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 14:00 Smirnov, Artem
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 14:00 Cipolla, Flavio
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 14:00 Gheorghe, Lucian
  • Sweden F5, Singles
    Ning, Yuqing 14:00 Sekulic, Milos
  • Sweden F5, Singles
    Burton, Lewis 14:00 Rasmussen, Robert
  • Sweden F5, Singles
    Eriksson, Markus 14:00 Ivashka, Ilya
  • Portugal F7, Doubles
    Lourenco D / Molina A 14:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Totka, Naomi 14:00 Amour, Samara
  • Kenitra, Morocco
    Carballes Baena, Roberto 14:20 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Karatsev A / Zaitcev A 14:20 Borgo F / Viola M
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 14:30 Biljesko D / Podvinski T
  • Croatia F19, Doubles
    Bizjak B / Radinski A 14:30 Matic N / Mijic I
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:30 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 14:30 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 14:30 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 14:30 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 14:30 Michalicka M / Zednik J
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Remondina, Anna-Giulia 14:30 Fayol, Clemence
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Payet, Pauline 14:30 Armitano, Mathilde
  • Kenitra, Morocco
    Ramos, Albert 14:40 Krstin, Pedja
  • Orleans, France
    Millot, Vincent 14:40 Marti, Yann
  • Italy F33, Doubles
    De Goeijen B / Janvier M 15:00 Binaghi R / Caddeo F
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 15:00 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 15:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Neis, Fabricio
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 15:00 Collarini, Andrea
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Arguello, Facundo
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 15:00 Zynga, Lennart
  • France F20, Doubles
    Karcher H / Krusinski L 15:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 15:00 Reynolds C / Semedo M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Portugal F7, Doubles
    Bulis M / Darmon A 15:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 15:00 Elias G / Michon A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Sweden F5, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F5, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Johansson, Morgan
  • Sweden F5, Singles
    Bettles, Andrew 15:30 Solberg, Christoffer
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Romboli, Fernando 15:30 Lopes, Thiago
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Dutra DA Silva, Daniel 15:30 Duran, Guillermo
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Zampieri, Caio 15:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:30 Brandao, Filipe
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 15:40 Cervantes I / Vervoort M
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Marinkovic, Mila 16:00 Bojanic, Tamara
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Korpatsch, Tamara 16:00 Decker, Margot
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Grassi C / Lopez-Perez E 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Adnaoui M / Chakrouni A 16:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 16:00 Durasovic V / Leshem E
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Benaissa A / Radjaa S 16:00 Rigozzi C / Riley A
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Moroi C / Sahli S 16:00 Bhatia R / Halo A
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Marquis C / Stevenson K
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 16:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 17:00 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 17:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 17:00 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 17:00 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 17:00 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan, Sat
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:00 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Sweden F5, Singles
    Blomgren, Tobias 17:00 Donati, Matteo
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 17:00 Tubic, Igor
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P 17:00 CAO Z / Ning Y
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Arcangioli, Manon 17:00 Kocher, Imane
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 17:20 Diaz J M / Ramos-Vinolas A
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 17:30 Matos, Rafael
  • Porto Alegre, Brazil
    Alund, Martin 17:30 Turini, Thales
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 Endara, Ivan
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Hernandez, Jose 17:30 Mena, Facundo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:30 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Leite, Wilson 17:30 Echazu, Mauricio
  • France F20, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Jankovits, Yannick
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 18:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 18:00 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 18:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Orleans, France
    Zverev, Alexander 18:00 Sijsling, Igor
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Parazinskaite, Akvile
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Elie, Jennifer 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Holland, Isabella
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Burgic, Ema 18:30 Carter, Hayley
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Fredborg H / Gustafsson E
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Mridha J / Sekulic M
  • Sweden F5, Doubles
    Solberg C / Solberg R 18:30 Brunstrom J / Eriksson M
  • Porto Alegre, Brazil
    Gaio, Federico 18:50 Elias, Gastao
  • Pereira, Colombia
    Spir, Juan Carlos 19:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Pereira, Colombia
    Buchanan, Chase 19:00 Barrientos, Nicolas
  • Napa, USA, Qualifying
    Nguyen, Daniel 19:00 Halebian, Alexios
  • Napa, USA, Qualifying
    Norrie, Cameron 19:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA, Qualifying
    Langer, Nils 19:00 Statham, Jose
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lindell C / Londero J 19:00 Estrella V / Llompart A
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 19:20 Gicquel, Marc
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Menezes J / Russi Assumpcao E 19:30 De Paula F / Romboli F
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 20:00 Embree, Lauren
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Morgan, Brianna 20:00 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Higuchi, Emma Christine 20:00 Glatch, Alexa
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stevenson, Alexandra 20:00 Shamayko, Marina
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 20:20 Struvay, Eduardo
  • Napa, USA, Qualifying
    Santiago, Mico 20:20 Lenz, Julian
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Dellien H / Galdos S 20:20 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Napa, USA
    Odesnik, Wayne 20:30 Klahn, Bradley
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:30 Edmund, Kyle
  • Orleans, France, Doubles
    Brown D / Kas C 20:40 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 21:00 Kukharchuk, Nika
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 21:00 Hocevar R / Pereira J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lama G / Martinez L D 21:40 Hernandez J / Trungelliti M
  • Pereira, Colombia, Doubles
    King K / Spir J-C 21:40 Escobar F / Mantilla F
  • Napa, USA
    Kudla, Denis 21:50 Kuznetsov, Alex
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Klec I / Sikora A 22:00 Dischinger E / Matos R
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 22:00 Meister N / Thompson C
  • Napa, USA, Doubles
    Bader S / Elliott E 22:30 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 22:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Bhargava, Anamika 22:30 Duque Marino, Mariana

Jelena Janković: Eh, da sam muško

Tenis

Autor:

Ne možete uvek biti u vrhunskoj formi, to samo momci mogu

Jelena Janković, loša forma, muški tenis

Jelena veruje da će se vratiti u vrh

Novi debakl.
Srpska teniserka Jelena Janković ponovo je neprijatno iznenadila svoje fanove porazom na startu turnira u Stanfordu. Novi debakl doživela je u duelu sa 120. igračicom na svetu Koko Vandevege - 6:4, 6:2, a Jankovićeva je pronašla opravdanje za seriju loših partija.

- Dugo sam bila medu top 10 teniserki, ali ne možete uvek da pružate dobre partije i budete u vrhunskoj formi. Postoje pojedini igrači, posebno u muškom tenisu, koji su u stanju da to urade - rekla je Jelena i dodala da su za sve krive muke s povredama:

- Ove sezone sam imala dosta povreda, koje su me vraćale nekoliko korak unazad i uvek sam kretala od nule. I nije tako loše biti 20. igračica na svetu. Ipak, s obzirom na moje mogućnosti, moram da se vratim u vrh. Treniram naporno i nadam se da ću povratiti samopouzdanje.

(G. F.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • пеца

    пеца

    тако је,мушкарци то могу јер им није битније да се сликају,креирају и снимају едиторијале него се зноје и умиру на терену.... изгледа да је јелена заборавила жастин енан колико дуго је била у врхунској форми ...

    3 Odgovori 
  • Papilon

    Papilon

    Moze Jelena moze ali trebas da treniras sest do osam sati na dan kao sto je radila Monika Seles,Navratilova,Stefi Graf pa one su spavale na terenima,a da nepominjem sale 2 sata skakanje i doterivanje misica,pa kad Stefi udari loptu protivnice i ne vide,a ti ides od turnira na turnir,znas i sama koliko treniras,pa ne moze se tako sreco,nemoj vise d ... više a se blamiras i sebe i nas kao naciju.

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • DD

    DD

    Kad je "Zenski Teniski Komitet" provalio da Zastin Enan nije zensko, da se ne bi napravila bruka, napravili su da sam da ostavku :))))))))

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!