• Bolivia F1, Singles
    Mendoza, Alejandro 01:00 Molina, Diego
  • Tokyo, Japan
    Flipkens, Kirsten 0 1 0 Cibulkova, Dominika 1 6 1
  • Seoul, South Korea
    Bertens, Kiki 0 0 4 0 Koukalova, Klara 1 6 1 1
  • Guangzhou, China
    Van Uytvanck, Alison 04:00 Hsieh, Su-Wei
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 04:00 Miyamura M / Namigata J
  • Guangzhou, China
    XU, Yi-Fan 04:00 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Guangzhou, China
    Zhang, Ling 0 0 0 Diyas, Zarina 0 1 0
  • Tokyo, Japan
    Vandeweghe, Coco 1 6 0 1 Kudryavtseva, Alla 0 2 1 0
  • Seoul, South Korea
    Kanepi, Kaia 1 6 1 1 Kulichkova, Elizaveta 0 2 2 0
  • Seoul, South Korea
    Kirilenko, Maria 05:00 Vekic, Donna
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Gajdosova J / Rodionova AR 05:15 Sema Y / Tanaka M
  • Tokyo, Japan
    Davis, Lauren 05:15 Gavrilova, Daria
  • Tokyo, Japan
    Gajdosova, Jarmila 05:15 Hantuchova, Daniela
  • Seoul, South Korea
    Schmiedlova, Anna-Karolina 05:15 Kovinic, Danka
  • Seoul, South Korea
    Watson, Heather 05:15 Gibbs, Nicole
  • Seoul, South Korea
    Radwanska, Agnieszka 06:15 Hercog, Polona
  • Tokyo, Japan
    Suarez Navarro, Carla 06:30 Nara, Kurumi
  • Seoul, South Korea
    Pliskova, Kristyna 06:30 Voegele, Stefanie
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bencic B / Hingis M 06:30 Fujiwara R / Hsieh S-Y
  • Seoul, South Korea
    Minella, Mandy 06:30 Wickmayer, Yanina
  • Seoul, South Korea
    Glushko, Julia 07:30 Pliskova, Karolina
  • Tokyo, Japan
    Lisicki, Sabine 07:45 Dellacqua, Casey
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kovinic D / Schmiedlova A 07:45 Panova A / Watson H
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 07:45 Jurak D / Moulton-Levy M
  • Guangzhou, China
    Stosur, Samantha 08:00 Wang, Yafan
  • Guangzhou, China
    Zhang, Kai Lin 08:00 Cepelova, Jana
  • Guangzhou, China
    Cirstea, Sorana 08:00 Martic, Petra
  • Seoul, South Korea
    Rybarikova, Magdalena 08:45 Schiavone, Francesca
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Pavlyuchenkova A / Safarova L 09:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 09:00 Bogdan A / Friedsam A-L
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Glushko J / Rogowska O 09:00 Chan C-W / Hsu C-Y
  • Guangzhou, China
    Jovanovski, Bojana 09:15 Niculescu, Monica
  • Guangzhou, China
    Puig, Monica 09:15 Knapp, Karin
  • Guangzhou, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Piter K 09:15 Cornet A / Linette M
  • Tokyo, Japan
    Azarenka, Victoria 10:00 Date-Krumm, Kimiko
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 10:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Izmir, Turkey
    Gerasimov, Egor 10:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 10:00 Brkic, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Ilkel, Cem 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:00 Petzschner, Philipp
  • Izmir, Turkey
    Yurtacan, Efe 10:00 Pavic, Ante
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 10:00 Marray J / Murray J
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 10:00 Bednarek T / SA A
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 10:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 10:00 Inglot D / Mergea F
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Choinski, Jan
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 10:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 10:00 Kovalik, Jozef
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 10:00 Torebko, Peter
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 10:00 Delic, Mate
  • Trnava, Slovakia
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Kubler, Jason
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 10:00 Cecchinato, Marco
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 10:00 Chardy, Jeremy
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 10:00 Struff, Jan-Lennard
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 10:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 10:00 Dodig, Ivan
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 10:00 Hong S-Y / Kang S-K
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 10:00 Beck K / Zelenay I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Carpen A-D / Ignatik U
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 10:00 Balleret B / Motti A
  • Izmir, Turkey
    Vorster, Tucker 10:00 Krajinovic, Filip
  • Guangzhou, China, Doubles
    Wang Y / Zhu L 10:30 Olaru R / Peer S
  • Metz, France
    Herbert, Pierre Hugues 11:00 Przysiezny, Michal
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 11:00 Obry, Julien
  • Tokyo, Japan
    Errani, Sara 11:15 Erakovic, Marina
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 11:20 Moriya, Hiroki
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 11:20 Marchenko, Illya
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 11:20 Basic, Mirza
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 11:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 11:20 Kapas A / Koniusz B
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:20 Cerretani J / Zverev A
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 11:30 Altuna, Tuna
  • Izmir, Turkey
    Baluda, Victor 11:30 Setkic, Aldin
  • Izmir, Turkey
    Zverev, Alexander 11:30 Shyla, Yaraslau
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 11:30 Vanni, Luca
  • Meknes, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 12:00 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Idmbarek, Yassine 12:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Cipolla, Flavio 12:00 Karatsev, Aslan
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 12:00 Rola, Blaz
  • Guangzhou, China
    Soler-Espinosa, Silvia 12:00 Stephens, Sloane
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:00 Sabry, Sherif
  • Metz, France
    Seppi, Andreas 12:20 Sijsling, Igor
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:40 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:40 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 12:40 Krajinovic F / Tosic G
  • Trnava, Slovakia
    Balleret, Benjamin 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Guangzhou, China, Doubles
    Larsson J / Smith A 13:15 Beck A / Martic P
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 13:20 Viola, Matteo
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Vaisse, Martin
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 13:20 Dzumhur, Damir
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 13:20 Diez, Steven
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 13:20 Riba, Pere
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 14:30 Fleming C / Venus M
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 14:40 Pouille, Lucas
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 14:40 Ouahab, Lamine
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 De Greef, Arthur
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Campinas, Brazil
    Santos, Nicolas 15:00 Lindell, Christian
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:30 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:30 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:30 Romboli, Fernando
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 15:50 Becker B / Muller G
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 16:00 Ramos, Albert
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 16:00 Beck, Karol
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 16:00 Kamke, Tobias
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 16:50 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:50 Zampieri, Caio
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 18:10 Sorgi, Joao Pedro
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Jelena Kostov: Čestitaću mom Toresu

Fudbal

Autor:

Jelena slavi trijumf svojih Španaca na Evropskom prvenstvu

Jelena Kostov, Fernando Tores, Španija, Italija, finale, EP, Evropsko prvenstvo,

Jeca se uzbudila!
Srpska pevačica Jelena Kostov slavi pobedu svojih favorita! Tokom čitave groznice Evropskog prvenstva Jelena je navijala za reprezentaciju Španije i nadala se golu Fernanda Toresa.

- Znala sam da Tores to može! Od kada je u drugom poluvremenu ušao na teren, nisam sklonila pogled sa ekrana i sve vreme sam očekivala gol! Bila sam presrećna i vrištala sam iz sveg glasa kad je napokon ispunio moja očekivanja! Pokazao je da nije samo neizmerno lep već i talentovan fudbaler - uzbuđeno je rekla Jelena.

Poznata „zvezda Granda“ kaže da joj je žao što nije prisustvovala dočeku „crvene furije“, ali da će sigurno u narednom periodu posetiti prelepu zemlju prvaka u fudbalu!

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • gile

    gile

    jel ce KENE da te vodi u Spaniju

    11 Odgovori 
  • Podaj japancu

    Podaj japancu

    Tvoj tores , bas lepo , jedini je problem što on pojma nema da postoji neka tamo negde .. na brdovitom Balkanu , ne verujem da zna ni gde je Balkan ako ti je za utehu ;)

    10 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Podaj japancu

    Podaj japancu

    Tvoj tores , bas lepo , jedini je problem što on pojma nema da postoji neka tamo negde .. na brdovitom Balkanu , ne verujem da zna ni gde je Balkan ako ti je za utehu ;)

    10 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Žalili smo se sudu u Strazburu zahtevajući da nas Srbija registruje kao versku zajednicu, a izbriše Zukorlića Adem Zilkić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!