• China F9, Singles
    LI, Zhe 0 2 1 0 Cho, Min Hyeok 1 6 0 1
  • China F9, Singles
    Nam, JI Sung 0 2 0 Milojevic, Nikola 0 4 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Thandi, Karman Kaur 1 4 6 6 1 1 Kim, Dabin 2 6 4 7 2 2
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Buyukakcay, Cagla 1 2 6 2 1 Vinogradova, Polina 1 6 2 1 1
  • Baku, Azerbaijan
    Eguchi, Misa 0 5 0 Jovanovski, Bojana 0 4 0
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Friedsam, Anna-Lena 0 3 0 Gasparyan, Margarita 0 3 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    Onozawa A / Roelofse R 0 2 0 Kobelt P / Mccarthy D 0 3 0
  • Astana II, Kazakhstan
    Menendez-Maceiras, Adrian 08:30 Berankis, Ricardas
  • Astana II, Kazakhstan
    Ilhan, Marsel Cipolla, Flavio
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 09:00 Artamonova, Alexandra
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 09:00 Frolova, Anastasia
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Savchuk O 09:00 Panova A / Watson H
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:00 HAN N-L / Yoo M
  • China F9, Doubles
    QIU Z / TE R 09:00 CHO M H / Nam J S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gonzales R / Thornley S 09:00 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Baku, Azerbaijan
    Voegele, Stefanie 09:15 Peer, Shahar
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko, Vitalia 09:40 Kudermetova, Veronika
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 09:50 Gerasimov, Egor
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 09:50 Chen T / Huang L-C
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 10:00 Kerkhove, Lesley
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 10:00 Rus, Arantxa
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 10:00 Majchrzak, Kamil
  • Slovak Republic F2, Singles
    Fabian, Patrik 10:00 Brtnicky, Filip
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 10:00 Borsos G / Zsiga M
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 10:00 Grabul, Dimitar
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 10:00 Blecha, Jan
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 10:00 Nejedly, Pavel
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Konig, Pia 10:00 Fett, Jana
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 10:00 Mekovec, Iva
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Flood, Emma 10:00 Romeo, Caroline
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Gao, Xinyu 10:00 Shinikova, Isabella
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 10:00 Burgic, Ema
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 10:00 Vajdova, Natalia
  • Estonia F2, Singles
    Lomacki, Piotr 10:30 Podzus, Janis
  • Gstaad, Switzerland
    Monaco, Juan 10:30 Bellucci, Thomaz
  • Baku, Azerbaijan
    Parmentier, Pauline 10:30 Svitolina, Elina
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 10:30 Djurdjevic, Bogdan
  • Serbia F6, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:30 Melchiorre, Davide
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 10:30 Ivanov, Vladimir
  • Spain F19, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 11:00 Zheng, Saisai
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 11:00 Hess-Olesen, Soren
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 11:00 Hernandez, Jose
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 11:00 Donati, Matteo
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 11:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 11:00 Dodin, Oceane
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 11:00 Beretta, Duilio
  • Romania F9, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:00 Fortuna, Claudio
  • Nan Chang, China
    Wang, Yafan 11:00 Kumkhum, Luksika
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 11:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 11:00 Wang, Qiang
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Stephenson, Francesca 11:00 Morderger, Tayisiya
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Cipolla F / Menendez-Maceiras A 11:10 Bubka S / Chiudinelli M
  • Astana II, Kazakhstan
    Edmund, Kyle 11:10 Kavcic, Blaz
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kapshay V / Khabibulina A 11:10 Boev M / Friedsam A-L
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 11:30 Carpenter, Jack
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 11:30 Pazicky, Michal
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 11:30 Faith P / Jurovcik D
  • Austria F5, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:30 Beck, Karol
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 11:30 Haas, Barbara
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 11:30 Proese, Natalie
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 11:30 Prosperi, Valeria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 11:30 Bara, Irina Maria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 11:30 Malikova, Tereza
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 11:30 Gatto-Monticone, Giulia
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 11:30 Chilumula N / Han S-H
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 11:45 Schiavone, Francesca
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 12:00 Kostic, Natalija
  • Belgium F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 12:00 Minokoshi M / Wang Y
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 12:00 Matojan J / Paalma E
  • France F16, Singles
    Jacq, Gregoire 12:00 Barth, Florian
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 12:00 Brunstrom J / Monroe N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 12:15 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 12:15 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 12:15 Liu, Fangzhou
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 12:20 Haase, Robin
  • Denmark F1, Singles
    Reichelt, Timon 12:30 Manafov, Vladyslav
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 12:30 Donati M / Vagnozzi S
  • Austria F5, Singles
    Lojda, Dusan 12:30 Haenle, Pirmin
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 12:30 Paquet, Chloe
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 13:00 Kosec I / Semjan M
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kleman M / Zeleny L 13:00 Fabian P / Partl A
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:00 Berrer, Michael
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 13:00 Karatantcheva, Sesil
  • Serbia F6, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 13:00 Katic, Dejan
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Torebko, Peter
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 13:20 Marx P / Rola B
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 13:30 Blecha J / Pel D
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Sakkari, Maria 13:30 Vasilyeva, Liubov
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 13:30 Cedermark, Beatrice
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Maleckova, Jesika
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 13:30 Van De Velde, Bernice
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 13:30 Hrabalova K / Janatova T
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 13:30 Brouleau, Lou
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 13:30 GAO X / YE Q Y
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 13:30 Rochette, Laurent
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 14:00 Ivanov V / Sabanin Y
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Geens, Clement
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 14:00 Adam, Josepha
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:00 Diarra, Gibril
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 14:00 Galdon P / Kicker N
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:20 Hajek, Jan
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 14:30 Goffin, David
  • Tampere, Finland
    Lapentti, Giovanni 14:30 Lokoli, Laurent
  • Ireland F1, Singles
    Jankovits, Yannick 14:30 Corrie, Edward
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 14:30 Netuschil, Marvin
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 15:00 Florez, Valentin
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 15:00 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 15:00 Zukas, Matias
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 15:00 Giraudeau, Thomas
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:00 Granollers, Marcel
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 15:00 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 15:00 Hamou, Maxime
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:00 Bara I M / Hristea C-E
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 15:00 Distelmans S / Kempen M
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Godry L / Nagy P
  • Serbia F6, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jandric D / Rakic S
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:20 Kapas A / Koniusz B
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:30 Daniels, Carolin
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 15:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 15:40 Gojowczyk, Peter
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 15:50 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 16:00 Brescia G / Ferrando C
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Italy F24, Singles
    De Greef, Arthur 16:00 Giorgini, Daniele
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 16:00 Rossi, Nathalia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gomide, Julia Mansano 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 Rochus, Olivier
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 16:30 Cuevas M / Senattore Baumbach R
  • Argentina F11, Doubles
    Mantilla F / Sanchez R 16:30 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Schneider, Ronnie
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 16:30 Bambridge, Luke
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 16:30 Czarnik P / Lysakova A
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Laine E / Pivovarova A 16:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 16:30 Milton, Joshua
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 16:30 Janvier, Maxime
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:40 Bader S / Mirzadeh V
  • Spain F19, Singles
    Gutierrez-Ferrol, Sergio 17:00 Vega Hernandez, David
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 17:00 Albot R / Kowalczyk M
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:00 Cuevas, Pablo
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:30 Cilic, Marin
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 17:30 Chen, Kelly
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Weatherholt, Mary 17:30 Guarachi, Alexa
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 17:30 Krejsova, Petra
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:30 Marie, Jules
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 18:00 Brengle, Madison
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 18:00 Aoyama S / Wong K
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 18:00 Napolitano, Stefano
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Cagnina J / Gille S
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 18:00 Buchanan, Chase
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 18:00 Barrientos N / Estrella Burgos V
  • Umag, Croatia
    Carreno-Busta, Pablo 18:20 Robredo, Tommy
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Martos Gornes, Sergio
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Remondina, Anna-Giulia 18:30 Sugnaux, Tess
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Ponchet, Jessika 18:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 18:30 Pous Tio, Laura
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 19:00 Higuchi, Yuka
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Scheffbuch J / Sumova D 19:00 Melander H / Stefkova B
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Alves C M R / Gamarra Martins I
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Bothwell P / O'Hare D
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 19:00 Kucova, Kristina
  • Atlanta, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 19:20 Gonzalez S / Lipsky S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 19:30 Clark B D / Schneider R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 19:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 19:30 RAE J / Smith A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 19:40 Cermak F / Rosol L
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 20:00 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 20:00 Strakhova, Valeriya
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Coric, Borna
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 20:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 20:30 Collie N / Kopinski M
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:40 Ward, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 21:00 Falconi, Irina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Paolini, Jasmine
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Shaulskaya A 21:30 Hattingh I / Le Roux M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bruzzone G / Totka N 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, USA, Doubles
    Jenkins J / Singh S 22:00 Buchanan C / Mcgee J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 22:00 Matosevic, Marinko

Kagavina porno-ženska

Fudbal

Devojka igrača Mančester junajteda snima filmove za odrasle

Ameri Ičinose, Šinđija Kagave,

Nova zvezda „Crvenih Đavola“

Opasna konkurencija.
Ameri Ičinose (24), devojka novog igrača Mančester junajteda, Japanca Šinđija Kagave, zvanično se vodi kao model, ali glumi i u porno-filmovima. Veza s poznatim fudbalerom i te kako joj pomaže u građenju statusa zvezde, a pošto se u Engleskoj pročula vest o njenom zanimanju, i na Ostrvu je postala prava atrakcija.

Ameri, koja se u filmovima pojavljuje i kao Misora Ajaka i Kurisu Erika, izjavila je za Sandej san da obožava seks, a supruge ostalih fudbalera Mančestera već su „podigle nivo odbrane“, jer ne žele da im se izabranici zagledaju u atraktivnu Japanku. Menadžer Aleks Ferguson izjavio je da se nada da to što će Ameri biti podjednako popularna kao Šinđi neće uticati na njegove igre.

(S. R.)

Šinđi Kagava zoom Šinđi Kagava

Nova zvezda „Crvenih Đavola“ zoom Nova zvezda „Crvenih Đavola“

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odnosi Srbije i Kine su na najvišem nivou u proteklih nekoliko decenija i kontinuirano se unapređuju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh