• Bangkok, Thailand, Doubles
    Sharan D / Uchiyama Y 07:40 Tanasugarn C / Udomsuk W
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Huang L-C / Matsui T 07:50 Fabbiano T / Vanni L
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Wang, Yan 1 4 6 2 1 Tehrani, Tina 1 6 3 3 1
  • Iran F9, Singles
    Marfia, Matteo 2 6 6 6 2 2 Kalovelonis, Markos 1 3 7 3 1 1
  • Korea F12, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 2 7 6 2 2 Kang H-M / Son J H 0 5 1 0 0
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Jeong Y W / Lee J-H 0 3 2 0 0 KIM S-J / YU M-H 2 6 6 2 2
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Smagina, Sofia 0 3 3 0 0 Paigina, Marta 2 6 6 2 2
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Mitu, Cristina-Andreea 1 3 6 2 1 Leykina, Polina 1 6 2 1 1
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Bara, Irina Maria 2 6 7 2 2 Bonaventure, Ysaline 0 4 5 0 0
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Talaba, Gabriela 2 6 7 2 2 Fetecau, Irina 0 3 5 0 0
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Huang L-C / Matsui T 1 4 7 1 Fabbiano T / Vanni L 1 6 5 1
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 1 6 6 10 1 1 Isarow P / Kadchapanan N 2 7 4 12 2 2
  • Croatia F15, Singles
    Mesaros, Kristijan 1 6 1 1 Zaninovic, Luka 0 4 2 0
  • Croatia F15, Singles
    Sabanov, Matej 2 6 6 2 2 Salaba, Libor 0 4 1 0 0
  • Croatia F15, Singles
    Draganja, Tomislav 0 2 1 0 0 Raspudic, Franjo 2 6 6 2 2
  • Croatia F15, Singles
    Sancic, Antonio 1 6 4 3 1 Cagalj, Stjepan 1 1 6 0 1
  • Croatia F15, Singles
    Danis, Marko 0 2 2 0 Heller, Peter 1 6 4 1
  • Croatia F15, Singles
    Nekic, Tim 0 5 4 0 Sabanov, Ivan 1 7 2 1
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 2 6 6 2 2 Han, Na-Lae 0 2 1 0 0
  • Turkey F29, Singles
    Trinker, Bastian 3 0 Nastasi, Ugo 6 4
  • Serbia F11, Singles
    Ilic, Luka 0 4 0 Vucic, Ilija 1 6 1
  • Serbia F11, Singles
    Bejtulahi, Denis 1 6 1 Jandric, Darko 0 4 0
  • Serbia F11, Singles
    Saveljic, Igor 0 1 1 0 0 Petrovic, Danilo 2 6 6 2 2
  • Austria F9, Singles
    Rettl, Stefan 1 6 1 1 Jastraunig, Lukas 0 3 1 0
  • Como, Italy
    Sorensen, Louk 0 4 1 0 Andreozzi, Guido 1 6 1 1
  • Poland F6, Singles
    Windahl, Daniel 0 3 2 0 Mokrzycki, Marco 1 6 3 1
  • Poland F6, Singles
    Khassanov, Roman 0 2 4 0 Klec, Ivo 1 6 4 1
  • Como, Italy
    Lindell, Christian 0 4 0 Herbert, Pierre Hugues 0 5 0
  • Belgium F13, Singles
    Petit, Gabriel 0 3 4 0 Carpenter, Jack 1 6 1 1
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Morgosova, Karin 1 6 3 1 Zagorac, Eva 0 0 2 0
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Sugnaux, Tess 0 2 0 0 Lekaj, Adrijana 1 6 5 1
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Csoregi, Ilka 1 6 0 1 Skamlova, Chantal 0 2 2 0
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Melander, Hilda 0 4 0 Liebens, Klaartje 0 3 0
  • Turkey F29, Singles
    Celikbilek, Altug 0 0 1 0 0 Propoggia, Dane 2 6 6 2 2
  • Korea F12, Doubles
    Kang K K / OH S-G 0 1 0 0 0 OH D-S / Seol J-M 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Prosperi, Valeria 0 3 0 Palhoto, Maria 0 2 0
  • Romania F13, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 0 4 0 Napolitano, Stefano 0 4 0
  • Austria F9, Singles
    Lustyk, Jakub 0 2 2 0 Weissborn, Tristan-Samuel 1 6 2 1
  • Poland F6, Singles
    Lojda, Dusan 1 6 1 Jedruszczak, Mikolaj 0 4 0
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Kucova, Kristina 0 2 0 Jakupovic, Dalila 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Nakano, Yumi 0 4 0 Grajdek, Kim-Alice 0 3 0
  • Romania F13, Singles
    Leonardi, Filippo 1 6 1 Tatomir, Luca Georg 0 4 0
  • Romania F13, Singles
    Alekseenko, Vadim 1 6 2 1 Apostol, Bogdan Ionut 0 1 0 0
  • Turkey F29, Singles
    Escoffier, Antoine 0 5 0 Jankovits, Yannick 0 2 0
  • Poland F6, Singles
    Michalicka, Marek 1 6 1 Kowalczyk, Mateusz 0 3 0
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    LIN L Y R / WU T-L 0 2 0 ITO Y / Takeuchi K 0 5 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-27A
    Pribylova, Anastasia 0 3 0 Shkudun, Anna 0 4 0
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Pushkareva, Ekaterina 0 0 0 Urzhumova, Valeriya 0 5 0
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-05...
    Choi J-H / Lee S-R 0 5 0 KIM N R / Lee H-M 0 2 0
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 0 3 0 HE Y / Zhang Y 0 3 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Fujiwara, Rika 0 2 0 Hisami, Kanae 0 2 0
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Buzean, Diana 0 5 0 Tomova, Viktoriya 0 0 0
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    LU, Jia-Jing 10:45 Bua, Tatiana
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Korpatsch, Tamara 10:45 Rodina, Evgeniya
  • Korea F12, Doubles
    Choi D-W / Choi J-W 0 1 0 Chung H / Noh S-W 0 1 0
  • Croatia F15, Singles
    Ternar, Tomislav 10:50 Vidak, Antun
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Foretz, Stephanie 10:50 Zaniewska, Sandra
  • Turkey F29, Singles
    Ilkel, Cem 0 1 0 Altuna, Tuna 0 1 0
  • Fleurus, Singles W-C25-BEL-03A
    Coin, Julie 10:50 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Kazan, Singles W-C10-RUS-02A
    Kamenskaya, Viktoria 0 0 Pekhova, Polina 0 0
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Martincova, Tereza 0 0 Ianchuk, Elizaveta 0 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Tian, Ran 0 0 0 Hibino, Nao 0 1 0
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Pektorova, Hana 11:00 Kuncikova, Lenka
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Maleckova, Jesika 11:00 Fett, Jana
  • Switzerland F5, Singles
    Hamou, Maxime 11:00 Villagran, Cristian
  • Netherlands F6, Doubles
    Rath M / Reissig N 11:00 Moraing M / Pel D
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Scheepens, Jainy 11:00 Silich, Alina
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 11:00 Schoelink, Jade
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Wikkerink, Janneke 11:00 Scholsen, Helene
  • Switzerland F5, Singles
    Meis, Pascal 11:00 Gao, Xin
  • Croatia F15, Singles
    Urbanija, Mike 11:05 Marti, Javier
  • Croatia F15, Singles
    Kuncik, Jan 11:10 Kijametovic, Aziz
  • Croatia F15, Singles
    Kekez, Duje 11:10 Kocevar-Desman, Tom
  • Croatia F15, Singles
    Bjelica, Ivan 11:10 Caro, Martin
  • Croatia F15, Singles
    Delic, Duje 11:10 Semjan, Marek
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Mrdeza, Tereza 11:10 Negreanu, Daiana
  • Bangkok, Thailand, Doubles
    Sato B / Soeda G 11:15 Chen T / Peng H-Y
  • Serbia F11, Singles
    Filipenko, Viktor 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Austria F9, Singles
    Haider-Maurer, Mario 11:30 Ofner, Patrick
  • Poland F6, Singles
    Sikora, Adrian 11:30 Baranski, Piotr
  • Poland F6, Singles
    Agar, Ryan 11:30 Leite, Wilson
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Gulbe, Laura 11:30 Konig, Pia
  • Como, Italy
    Arguello, Facundo 11:30 Burquier, Gregoire
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Njiric, Silvia 11:30 Hofmanova, Nikola
  • Como, Italy
    Troicki, Viktor 11:30 Androic, Toni
  • Serbia F11, Singles
    Djere, Laslo 11:40 Milushev, Plamen
  • Serbia F11, Singles
    Zekic, Miljan 11:40 Rakic, Strahinja
  • Austria F9, Singles
    Poskocil, Jan 11:40 Trubrig, Christian
  • Poland F6, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:40 Jaloviec, Marek
  • Poland F6, Singles
    Brtnicky, Filip 11:50 Kapas, Andriej
  • Como, Italy, Doubles
    Diez S / Lopez-Perez E 12:00 Moser F / Satschko A
  • Belgium F13, Singles
    Gigounon, Germain 12:00 Grinberg, Thomas
  • Kazan, Doubles W-C10-RUS-02A
    Kalimullina A / Lidkovskaya I 12:00 Dzalamidze N / Tarasova A
  • Romania F13, Singles
    Fortuna, Claudio 12:00 Cornea, Vlad Victor
  • Romania F13, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 12:00 Mensurado, Vasco
  • Iran F9, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 12:00 Souri, Omid
  • Romania F13, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:10 Silva, Frederico Ferreira
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Zhang, Kai Lin 12:15 Namigata, Junri
  • Kazan, Doubles W-C10-RUS-02A
    Bekker K / Frolova A 12:20 Smagina S / Smolina A
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Sema, Erika 12:25 Tanasugarn, Tamarine
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Kaminkova, Katerina 12:30 Kolarova, Veronika
  • Ostrava, Doubles W-C10-CZE-02A
    Kubicikova M / Rutarova E 12:30 Kolb M / Kolb N
  • Netherlands F6, Singles
    King, Darian 12:30 Lootsma, Niels
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Versteeg, Kelly 12:30 Geuer, Nicola
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Van Dijkman, Inger 12:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 12:30 Saez Larra, Olga
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zlochova, Zuzana 12:30 Dentoni, Corinna
  • Switzerland F5, Singles
    Fournerie, Theo 12:30 Bossel, Adrien
  • Como, Italy
    Bozoljac, Ilija 12:50 Delic, Mate
  • Como, Italy, Doubles
    Hajek J / Zelenay I 12:50 Balleret B / Motti A
  • Portschach, Doubles W-C10-AUT-...
    Csoregi I / Skamlova C 13:00 Luknarova Z / Morgosova K
  • Gabon F2, Singles
    Fynn, Mark 13:00 Dahiya, Jatin
  • Gabon F2, Singles
    Castro, Matias 13:00 Kadry, Karim
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Toljan, Janina 13:00 Reichel, Lena
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Heil, Anna Maria 13:00 Stokke, Melanie
  • Fleurus, Doubles W-C25-BEL-03A
    Esen H / Esen L 13:00 RUS A / Schuurs D
  • Fleurus, Doubles W-C25-BEL-03A
    Bondarenko K / Poznikhirenko G 13:00 Jani R-L / Khromacheva I
  • Serbia F11, Singles
    Tarpov, Danail 13:10 Katic, Dejan
  • Serbia F11, Singles
    Zlatanovic, Arsenije 13:10 Durguti, Besir
  • Portschach, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 13:10 Grabher, Julia
  • Switzerland F5, Doubles
    Baroz A / Bellier A 13:30 Espasandin J / Montero J
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Nancarrow, Alexandra 13:30 Pieri, Tatiana
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Deagostini, Margaux 13:30 Wacanno, Eva
  • Romania F13, Singles
    Cacic, Nikola 13:30 Rondoni, Pietro
  • Romania F13, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 13:30 Jebavy, Roman
  • Ostrava, Doubles W-C10-CZE-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 14:00 Horakova N / Vlachova K
  • Ostrava, Singles W-C10-CZE-02A
    Holanova, Nina 14:00 Paterova, Dominika
  • Netherlands F6, Singles
    Obry, Julien 14:00 Van Terheijden, Tim
  • Netherlands F6, Singles
    Korolev, Evgeny 14:00 Lazov, Alexander
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lemoine, Quirine 14:00 Chantraine, Catherine
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Grammatikopoulou, Valentini 14:00 Hering, Katharina
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Grymalska, Anastasia 14:00 Chakhnashvili Ranzinger, Margalita
  • Belgium F13, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:00 Storme, James Junior
  • Switzerland F5, Singles
    Simon, Tobias 14:00 Estevez, Maximiliano
  • Austria F9, Doubles
    Colella A / Lago T 14:30 Bader S / Weissborn T-S
  • Gabon F2, Singles
    Vecchia, Emiliano Franco 14:30 Surreaux, Arthur
  • Como, Italy
    Hanescu, Victor 14:30 Pashanski, Boris
  • Como, Italy, Doubles
    Andreozzi G / Arguello F 14:30 Basic M / Herbert P H
  • Iran F9, Singles
    Madanchi, Amirvala 14:30 Musialek, Alexis
  • Serbia F11, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 14:40 Godry L / Petrenko A
  • Serbia F11, Doubles
    Halachev D / Milushev P 14:40 Saveljic I / Saveljic I
  • Portschach, Doubles W-C10-AUT-...
    Lekaj A / Njiric S 14:40 Konig P / Rebersak P
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-01A
    Bara I / Mitu C-A 15:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-01A
    Simion O G / Talaba G 15:00 Craciun G A / Tig P M
  • Como, Italy
    Volandri, Filippo 15:00 Zopp, Jurgen
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Kennel, Karin 15:00 Brescia, Georgia
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Rubini, Stefania 15:00 Sabino, Lisa
  • Italy F29, Singles
    Grassi, Claudio 15:00 Vaisse, Martin
  • Switzerland F5, Doubles
    Charroin O / Vagnozzi S Guenat M / Rossier S
  • Romania F13, Doubles
    Carpen A-D / Fortuna C 15:00 Sulea T C / Tatomir L G
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-01A
    Gatto-Monticone, Giulia 15:00 Ionescu, Simona
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Scholsen H / Silich A 15:30 RUS K / Wagemaker M
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Boeykens E / Wikkerink J 15:30 Geuer N / Van De Velde B
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Rohde-Moe C / Schoelink J 15:30 BAI A / Lister C
  • Italy F29, Singles
    Guez, David 15:30 Bega, Alessandro
  • Como, Italy, Doubles
    Arnaboldi A / Meffert D 15:50 Bozoljac I / Troicki V
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Medina Garrigues A / Klaasen R 16:00 Krajicek M / Draganja M
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Kops-Jones R / Cabal J S 16:00 Rodionova A / Farah R
  • Croatia F15, Doubles
    Mesaros K / Zarak L 16:00 Salaba L / Satral J
  • US Open, New York, USA
    Cilic, Marin 16:00 Marchenko, Illya
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Barty A / Peers J 16:00 Muhammad A / Fritz T H
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Hradecka L / Tecau H 16:00 Chan H-C / Mirnyi M
  • US Open, New York, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Bautista-Agut, Roberto
  • US Open, New York, USA
    Karlovic, Ivo 16:00 Granollers, Marcel
  • US Open, New York, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Cornet, Alize
  • US Open, New York, USA
    Groth, Samuel 16:00 Federer, Roger
  • Gabon F2, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 16:00 Antchandie H / Lossangoye D V
  • US Open, New York, USA, Double...
    Erakovic M / Parra Santonja A 16:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Gabon F2, Doubles
    Ahuja S / Dahiya J 16:00 Castro M / Gille S
  • US Open, New York, USA
    Kudryavtsev, Alexander 16:00 Gabashvili, Teimuraz
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Parra Santonja A / Marrero D 16:00 Hlavackova A / Peya A
  • US Open, New York, USA
    Simon, Gilles 16:00 Delbonis, Federico
  • US Open, New York, USA, Double...
    DOI M / Svitolina E 16:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Croatia F15, Doubles
    Draganja T / Sancic A 16:00 Dowson D / Sekosan D
  • US Open, New York, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 16:00 Halep, Simona
  • US Open, New York, USA
    Sharapova, Maria 16:00 Lisicki, Sabine
  • US Open, New York, USA
    Fognini, Fabio 16:00 Mannarino, Adrian
  • US Open, New York, USA, Double...
    Haase R / Sijsling I 16:00 Granollers M / Lopez M
  • US Open, New York, USA
    Janowicz, Jerzy 16:00 Anderson, Kevin
  • US Open, New York, USA
    Lorenzi, Paolo 16:00 Gasquet, Richard
  • US Open, New York, USA, Double...
    Paes L / Stepanek R 16:00 LU Y-H / Vesely J
  • US Open, New York, USA
    Vinci, Roberta 16:00 Peng, Shuai
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Kachar, Marina 16:00 Trevisan, Martina
  • US Open, New York, USA
    Thiem, Dominic 16:00 Gulbis, Ernests
  • US Open, New York, USA
    Goffin, David 16:00 Sousa, Joao (POR)
  • US Open, New York, USA
    Larsson, Johanna 16:00 Jankovic, Jelena
  • US Open, New York, USA
    Berdych, Tomas 16:00 Klizan, Martin
  • Belgium F13, Singles
    Heyman, Christopher 16:00 Hoang, Antoine
  • US Open, New York, USA, Double...
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Lindstedt R / Melzer J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Davis L / Voracova R 16:00 Diyas Z / XU Y-F
  • US Open, New York, USA, Double...
    King V / Raymond L 16:00 Mchale C / Schmiedlova A
  • Croatia F15, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Heller P / Hutterer G
  • US Open, New York, USA
    Petkovic, Andrea 16:00 Wozniacki, Caroline
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Townsend T / Young D 16:00 Cako J / Kielbowicz J
  • US Open, New York, USA
    Errani, Sara 16:00 Williams, Venus
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pavic M / SA A 16:00 Marrero D / Verdasco F
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cabal J S / Farah R 16:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Berlocq C / Mayer L 16:00 Llodra M / Mahut N
  • US Open, New York, USA
    Kerber, Angelique 16:00 Bencic, Belinda
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Peschke K / Matkowski M 16:00 Hingis M / Lindstedt R
  • US Open, New York, USA
    Dimitrov, Grigor 16:00 Sela, Dudi
  • Turkey F29, Doubles
    Ehara H / Puodziunas S 16:00 Propoggia D / Tyson J
  • Turkey F29, Doubles
    Altuna T / Yurtacan E 16:00 Akkoyun H / Suluoglu S
  • US Open, New York, USA
    Monfils, Gael 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Turkey F29, Doubles
    Djamalov A / Polonskiy I 16:00 Gomez J S / Halebian A
  • Turkey F29, Doubles
    Agabigun S / Celikbilek A 16:00 Scholtz N / Vorster T
  • US Open, New York, USA
    Lopez, Feliciano 16:00 Ito, Tatsuma
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Martinez Martinez, Maria
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cetkovska P / Piter K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Fomina A / Shakovets C 16:00 Shkudun A / Shleptsova A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Nakano Y / Omae A 16:00 Drew J / Maetschke L-M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Collie N / Tehrani T 16:00 Laine E / Silva E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-27A
    Aponasenko V / Covington D 16:00 Wang Y / Yang Z
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 16:00 Bruzzone, Giulia
  • Croatia F15, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 16:00 Kuncik J / Suc D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 Suhail, Ushna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 16:00 Koehler, Maria Joao
  • US Open, New York, USA
    Tomic, Bernard 16:00 Ferrer, David
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Pieri T / Turati A 16:30 Moratelli A / Sabino L
  • Italy F29, Singles
    Mertens, Yannick 16:30 Capecchi, Daniele
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Sotnikova, Alyona 16:30 Mekovec, Iva
  • Argentina F15, Singles
    Paz, Juan Pablo 17:00 Grimolizzi, Gaston-Arturo
  • Argentina F15, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Pini, Sebastian Exequiel
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cermak F / Levinsky J 17:00 Draganja M / Mergea F
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Nancarrow A / Wacanno E 17:00 Chiesa D / Kennel K
  • US Open, New York, USA
    Nishikori, Kei 17:00 Andujar, Pablo
  • US Open, New York, USA
    Kohlschreiber, Philipp 17:00 Llodra, Michael
  • US Open, New York, USA, Double...
    Jankovic J / Koukalova K 17:00 Aoyama S / Nara K
  • Netherlands F6, Singles
    Wunner, Matthias 17:00 Van Der Duim, Antal
  • US Open, New York, USA, Double...
    Jurak D / Moulton-Levy M 17:00 Beygelzimer Y / Meusburger Y
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Costa Melgar C / Pirazhenka S 17:00 Mina B / Scheepens J
  • US Open, New York, USA, Double...
    Pospisil V / Sock J 17:00 Kontinen H / Nieminen J
  • US Open, New York, USA
    Mchale, Christina 17:00 Azarenka, Victoria
  • US Open, New York, USA
    Pliskova, Karolina 17:00 Ivanovic, Ana
  • US Open, New York, USA
    Querrey, Sam 17:00 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Como, Italy
    Caruso, Salvatore 17:00 Starace, Potito
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Lucero, Carla
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Perez Garcia, Maria Paulina 17:00 Brogan, Anna
  • US Open, New York, USA
    Dellacqua, Casey 17:00 Wang, Qiang
  • Ecuador F4, Singles
    Turini, Thales 17:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lipsky S / Ram R 17:00 Murray J / Peers J
  • Ecuador F4, Singles
    Miele, Andre 17:00 Dellien, Hugo
  • US Open, New York, USA
    Pennetta, Flavia 17:00 Rogers, Shelby
  • US Open, New York, USA, Double...
    Rojer J-J / Tecau H 17:00 Huta Galung J / Junaid R
  • Mexico F10, Singles
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bar, Dekel
  • US Open, New York, USA, Double...
    Krajicek A / Smith J-P 17:00 Klahn B / Smyczek T
  • Mexico F10, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:00 Johns, Collin
  • US Open, New York, USA, Double...
    Donaldson J / Russell M 17:00 Kozlov S / Rubin N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gai, AO 17:30 Hasegawa, Risa
  • Belgium F13, Doubles
    Gonzalez Carrasco J M / Navarro S 17:30 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 17:30 Rana, Shweta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sunkara, Rishika 17:30 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:30 Chilumula, Nidhi
  • Peru F4, Singles
    Lopes, Thiago 18:00 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Peru F4, Singles
    Moral, Franco 18:00 Cavero, Jorge
  • Peru F4, Singles
    Makiguchi, Ryusei 18:00 Mendoza, Alejandro
  • Peru F4, Singles
    Richard, Justiniano 18:00 Brandao, Filipe
  • Spain F24, Singles
    Cervantes-Huegun, Inigo 18:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F24, Singles
    Klein, Brydan 18:00 Liu, Siyu
  • Italy F29, Doubles
    Carli C / Turco A 18:00 Bega A / Della Tommasina D
  • San Luis Potosi, Doubles W-C10...
    Leon S / Schmidt M 18:00 Kompalka M / Roldan S
  • US Open, New York, USA
    Carreno-Busta, Pablo 18:15 Paire, Benoit
  • US Open, New York, USA, Double...
    Kukushkin M / Venus M 18:15 Lopez F / Monaco J
  • US Open, New York, USA
    Struff, Jan-Lennard 18:15 Isner, John
  • US Open, New York, USA
    Lepchenko, Varvara 18:15 Barthel, Mona
  • US Open, New York, USA, Double...
    Barrientos N / Giraldo S 18:15 Golubev A / Istomin D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Gonzalez M / Schwartzman D S 18:20 Peya A / Soares B
  • US Open, New York, USA, Double...
    Begu I-C / Knapp K 18:20 Hsieh S W / Peng S
  • US Open, New York, USA, Double...
    Husarova J / Kania P 18:20 Jovanovski B / Puig M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Muhammad A / Townsend T 18:20 Medina Garrigues A / Shvedova Y
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hradecka L / Krajicek M 18:20 Smitkova T / Vogt S
  • Argentina F15, Singles
    Casanova, Hernan 18:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F15, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 18:30 Kicker, Nicolas
  • US Open, New York, USA
    Tsonga, Jo-Wilfried 18:30 Nedovyesov, Oleksandr
  • Netherlands F6, Doubles
    Fransen S / Middelkoop M 18:30 Arends S / Lootsma N
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Moroni, Alice 18:30 Lukacs, Vanda
  • US Open, New York, USA
    Erakovic, Marina 18:30 Vesnina, Elena
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Blanco, Sofia 18:30 Brito, Fernanda
  • Quito, Singles W-C10-ECU-03A
    Kurata, Nathaly 18:30 Zeballos, Noelia
  • Ecuador F4, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Smith, Connor
  • Ecuador F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 18:30 Banzer, Rodrigo
  • Mexico F10, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 18:30 Chaplin, Jarryd
  • Mexico F10, Singles
    Rojas-Maldonado, Alberto 18:30 Song, Evan
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 19:00 Babos T / Butorac E
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Frech M / Stamatova J 19:00 Grymalska A / Perrin C
  • US Open, New York, USA
    Zahlavova Strycova, Barbora 19:00 Niculescu, Monica
  • US Open, New York, USA
    Williams, Serena 19:00 King, Vania
  • US Open, New York, USA
    Gibbs, Nicole 19:00 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sammons M 19:00 Suhail U / YU Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Andrady A / D'Oliveira E 19:00 Mfoumouangana G / Mfoumouangana V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 19:00 DAW L / Munozova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Martinez Martinez M / Ottomano S 19:00 Bruzzone G / Sunkara R
  • San Luis Potosi, Doubles W-C10...
    Mills D / Weedon K-A 19:00 Failla J / Robinson C
  • US Open, New York, USA
    Ebden, Matthew 19:30 Mayer, Leonardo
  • Spain F24, Singles
    Toledo Bague, Pol 19:30 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Colombia F4, Singles
    Romboli, Fernando 19:30 Lapentti, Giovanni
  • Colombia F4, Singles
    Hernandez, Jose 19:30 Jarry, Nicolas
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:30 Cercone, Alexandra
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lajovic D / Sousa J 19:35 Giron M / King K
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mchale C / Kozlov S 19:35 Goerges J / Zimonjic N
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Oudin M / Ram R 19:35 Cornet A / Huey T
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Groenefeld A-L / Rojer J-J 19:35 Paes L / Black C
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 19:35 Bertens K / Peer S
  • US Open, New York, USA
    Vandeweghe, Coco 19:45 Suarez Navarro, Carla
  • US Open, New York, USA
    Krunic, Aleksandra 19:45 Keys, Madison
  • US Open, New York, USA
    Stosur, Samantha 19:45 Kanepi, Kaia
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Davis L / Monroe N 20:00 Srebotnik K / Bopanna R
  • US Open, New York, USA
    Kvitova, Petra 20:00 Cetkovska, Petra
  • Italy F29, Doubles
    Borgo F / Grassi C 20:00 Guez D / Vaisse M
  • Spain F24, Doubles
    Arenas-Gualda I / Perez Sanz D 20:00 Burton L / Willis M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Errani S / Vinci R 20:00 Klepac A / Torro Flor M T
  • US Open, New York, USA, Double...
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 20:00 Olaru R / Voegele S
  • Mexico F10, Doubles
    EL Mihdawy A / Wasserman J 20:00 Fernandez Contreras A R / Navarro-Batles L
  • US Open, New York, USA
    Bolelli, Simone 20:15 Robredo, Tommy
  • US Open, New York, USA
    Djokovic, Novak 20:15 Mathieu, Paul-Henri
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Moroni A / Remondina A-G 20:30 Arcangioli M / Zlochova Z
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Fossa Huergo, Nicole 20:30 Camerin, Maria Elena
  • US Open, New York, USA, Double...
    Cibulkova D / Lucic-Baroni M 20:50 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bencic B / Cepelova J 20:55 Pavlyuchenkova A / Safarova L
  • US Open, New York, USA, Double...
    Johnson S / Querrey S 20:55 Dodig I / Melo M
  • Argentina F15, Doubles
    Portmann L / Torre E A 21:00 Galarza J I / Monteferrario J-J
  • Argentina F15, Doubles
    Gennaro D / Paz J P 21:00 Espin Busleiman G / Romanazzi J-M
  • US Open, New York, USA
    Kyrgios, Nick 21:00 Seppi, Andreas
  • Peru F4, Doubles
    Makiguchi R / Mccarthy D 21:00 Moral F / Nunez Leal V
  • US Open, New York, USA
    Verdasco, Fernando 21:00 Kuznetsov, Andrey
  • US Open, New York, USA
    Hercog, Polona 21:00 Makarova, Ekaterina
  • Spain F24, Singles
    Menendez-Maceiras, Adrian 21:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Colombia F4, Singles
    Trungelliti, Marco 21:00 De Paula, Fabiano
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-03A
    Kurata N / Piai E 21:00 Blanco S / Madcur A
  • Quito, Doubles W-C10-ECU-03A
    Perez Garcia M P / Perez Garcia P A 21:00 Ferrero M / Lucero C
  • Ecuador F4, Doubles
    Dellien H / Zeballos F 21:00 Silva C / Turini T
  • Ecuador F4, Doubles
    Echazu M / Rivera-Aranguiz G 21:00 Aubone J-Y / Smith C
  • San Luis Potosi, Singles W-C10...
    Okuno, Ayaka 21:00 Valdez Casas, Vanessa
  • US Open, New York, USA
    Coric, Borna 21:15 Estrella Burgos, Victor
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Dellacqua C / Murray J 21:15 Svitolina E / Mergea F
  • US Open, New York, USA, Double...
    Babos T / Mladenovic K 21:15 Williams S / Williams V
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 21:20 Petkovic A / Rybarikova M
  • Spain F24, Doubles
    Corrie E / Rice D 21:30 Klein B / Martinez M N
  • Italy F29, Singles
    Schmid, Michal 21:30 Kern, Robin
  • Mexico F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 21:30 Hach Verdugo H / Letcher C
  • US Open, New York, USA
    Bellis, Catherine Cartan 21:35 Diyas, Zarina
  • US Open, New York, USA, Double...
    Lepchenko V / Zheng S 22:10 Brady J / Crawford S
  • US Open, New York, USA, Double...
    Dlouhy L / Klizan M 22:10 Struff J-L / Thiem D
  • Colombia F4, Singles
    Mina, Gianni 22:30 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • US Open, New York, USA, Double...
    Chan H-C / Chan Y-J 22:55 Bacsinszky T / Vekic D
  • US Open, New York, USA
    Gojowczyk, Peter 23:00 Raonic, Milos

Uspeo

Kajakaš Novaković u finalu K1 na 200 metara

Ostali sportovi

Autor:

Novaković se plasirao u finale trke K1 na 200 metara, dok je Nikolina Moldovan zauzela četvrto mesto u polufinalu i završiće učešće na Igrama u B finalu

Za medalju: Marko Novaković

Za medalju: Marko Novaković

LONDON - Na Olimpijskim igrama u Londonu 14. dana takmičenja od sportista iz Srbije samo je kajakaš Marko Novaković uspeo da se plasira u finale.

Novaković se plasirao u finale trke K1 na 200 metara, dok je Nikolina Moldovan zauzela četvrto mesto u polufinalu i završiće učešće na Igrama u B finalu.

Vaterpolisti, kao poslednji predstavnici Srbije u kolektivnim sportovima, nisu uspeli da pobede Italijane u polufinalu i da osiguraju medalju. Izgubili su 7:9 i u nedelju će se boriti za bronzu sa selekcijom Crne Gore.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Briselski sporazum ne koči priključenje Evropskoj uniji Marko Ðurić, direktor Kancelarije za KiM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!