• Bolivia F3, Singles
    Zeballos, Federico 0 5 0 Moyano, Agustin 0 2 0
  • Monterrey, Singles W-C25-MEX-0...
    Zacarias, Marcela 1 1 7 1 1 1 Czink, Melinda 2 6 6 6 2 2
  • Bolivia F3, Singles
    Dellien, Hugo 2 6 4 6 2 2 Vellbach, Gustavo 1 4 6 3 1 1
  • Bolivia F3, Doubles
    Bahamonde F / Zukas M 02:25 Turini T / Zeballos F
  • Australia F6, Singles
    Propoggia, Dane 1 6 5 1 Niki, Takuto 0 4 2 0
  • Australia F6, Singles
    Krueger, Mitchell 0 3 5 0 0 Klein, Brydan 2 6 7 2 2
  • Sacramento, USA, Doubles
    Nguyen D / Quigley E 02:35 Klahn B / Smyczek T
  • Bolivia F3, Doubles
    Banzer R / Dellien Velasco M A 1 6 2 7 1 1 Estevez M / Feitt F 2 3 6 10 2 2
  • Tokyo, Japan
    Przysiezny, Michal 0 1 0 Istomin, Denis 0 2 0
  • Australia F6, Singles
    Jenkins, Jarmere 04:20 Kelly, Dayne
  • Australia F6, Singles
    Guccione, Daniel 04:30 De Waard, Steven
  • Tokyo, Japan
    Melzer, Jurgen 05:20 Raonic, Milos
  • Beijing, China
    Troicki, Viktor 06:30 Berdych, Tomas
  • Beijing, China
    Makarova, Ekaterina 06:30 Vinci, Roberta
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 06:30 Kuznetsova, Svetlana
  • Beijing, China
    Petkovic, Andrea 06:30 Halep, Simona
  • Beijing, China
    Gulbis, Ernests 06:30 Klizan, Martin
  • Beijing, China
    Kvitova, Petra 06:30 Williams, Venus
  • Tokyo, Japan
    Nishikori, Kei 06:40 Young, Donald
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 07:00 Sporken, Moos
  • Kazakhstan F12, Singles
    Gakhov, Ivan 07:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Lazareva, Margarita 07:00 Khabibulina, Albina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Kvatsabaia, Sofia 07:00 Grinchishina, Alexandra
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Pekhova, Polina 07:00 Rudakova, Anastasia
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Klyueva, Ekaterina 07:00 Palkina, Ksenia
  • Australia F6, Doubles
    Klein B / Propoggia D 07:30 Jenkins J / Krueger M
  • Beijing, China, Doubles
    Klepac A / Soler-Espinosa S 07:45 Kops-Jones R / Spears A
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 07:45 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 07:45 Dimitrov, Grigor
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 07:50 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A
  • Tokyo, Japan
    Chardy, Jeremy 08:00 Anderson, Kevin
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bopanna R / Paes L 08:00 Dodig I / Melo M
  • Beijing, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 08:05 HAN X / Zhang K-L
  • Beijing, China
    Gojowczyk, Peter 08:30 Nadal, Rafael
  • Beijing, China
    Lisicki, Sabine 08:30 Ivanovic, Ana
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 08:30 Hamou, Maxime
  • Kazakhstan F12, Singles
    Schutt, Leon 08:30 Horansky, Filip
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 08:30 Gakhov I / Sillanpaa H
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Kolisnyk O 08:30 Shipilov S / Tsoy P
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Khabibulina A / Pekhova P 08:30 Bekker K / Lidkovskaya I
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    MUN V / Tcakanian M 08:30 Grinchishina A / Palkina K
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 09:00 Halep S / Olaru R
  • Beijing, China, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 09:00 Cabal J S / Farah R
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Stuchla, Karolina 09:00 Argyelan, Csilla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Buzean, Diana 09:00 Adamescu, Cristina
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 09:00 Platon, Raluca Elena
  • Turkey F34, Singles
    Yurtacan, Efe 09:00 Nedelko, Ivan
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 09:00 Ramanathan, Ramkumar
  • Turkey F34, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Uchida, Kaichi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Gaydarzhi, Ksenia 09:00 Rosatello, Camilla
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 09:00 Shlomo, Keren
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Simpson, Jessica 09:00 Kramperova, Katerina
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M 09:05 Djokovic N / Krajinovic F
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 09:15 Simic, Jelena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cordovani, Elisa 09:15 Klasen, Anna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 09:15 Bullani, Francesca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Haas, Sina 09:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Charlotte 09:15 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Meliss, Verena 09:15 Remondina, Anna-Giulia
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 09:20 Hlavackova A / Peng S
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 09:45 Stosur, Samantha
  • Beijing, China
    Cuevas, Pablo 09:50 Murray, Andy
  • Mons, Belgium
    Goffin, David 10:00 Bachinger, Matthias
  • Mons, Belgium
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Vesely, Jiri
  • Mons, Belgium
    Darcis, Steve 10:00 Marti, Yann
  • Mons, Belgium
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Kamke, Tobias
  • Mons, Belgium, Doubles
    Gicquel M / Mahut N 10:00 Marach O / Oswald P
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 10:00 Ilhan, Marsel
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 10:00 Darcis S / Rochus O
  • Croatia F20, Singles
    Krivic, Ivan 10:00 Popko, Dmitry
  • Croatia F20, Singles
    Semrajc, Janez 10:00 Dmitriev, Kirill
  • Croatia F20, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 10:00 Serdarusic, Nino
  • Mons, Belgium, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 10:00 Huta Galung J / Venus M
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 10:00 Brown D / Kas C
  • Mons, Belgium
    Melzer, Gerald 10:00 Sijsling, Igor
  • Beijing, China, Doubles
    Dellacqua C / Raymond L 10:15 Black C / Mirza S
  • Beijing, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 10:25 Berdych T / Isner J
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Savoretti, Alice
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Marti Riembau, Ariadna 10:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova, Lenka 10:30 Ploskina, Helen
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 10:30 Terziyska, Julia
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kolb, Nadiya 10:30 Shinikova, Isabella
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 10:30 Bois, Michael
  • Turkey F34, Singles
    Bonzi, Benjamin 10:30 Bodmer, Adrian
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 10:30 YE, Qiu YU
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kajevic, Ena 10:30 Kerfs, Deborah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Aksu, Ayla 10:30 Reix, Sherazad
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 10:30 You, Xiaodi
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Marchetti, Giorgia 10:45 Spigarelli, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hofer, Verena 10:45 Csoregi, Ilka
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 10:45 Maden, Yannick
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:45 Basso, Andrea
  • Italy F34, Singles
    Trusendi, Walter 10:45 Chazal, Maxime
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 10:45 Leonardi, Filippo
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Nishikori K / Uchiyama Y 11:00 Granollers M / Lopez M
  • Croatia F20, Singles
    Mijic, Ivo 11:30 Osmakcic, Marko
  • Croatia F20, Singles
    Radinski, Aljaz 11:30 Michalicka, Marek
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 11:30 Biro, Andre
  • Croatia F20, Singles
    Melchiorre, Davide 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Portugal F8, Singles
    Patael, Ben 11:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:30 Barbosa, Romain
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 11:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Saez Larra, Olga 12:00 Wallace, Isabelle
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Mendesova, Pernilla 12:00 Fetecau, Irina
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Esen H / Esen L 12:00 Buzean D / Platon R
  • Turkey F34, Singles
    Reboul, Fabien 12:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Turkey F34, Singles
    Saito, Takashi 12:00 Tutu, Marshall
  • Turkey F34, Singles
    AL Taweel, Issam 12:00 Hernych, Jan
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ramanathan R 12:00 Durmus D / Maruscak M
  • Turkey F34, Doubles
    Ciumac A / Plotniy A 12:00 Gabb R / Marsalek J
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:00 Koshino, Yurina
  • Germany F14, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Nejedly, Pavel
  • Germany F14, Singles
    Jankovits, Yannick 12:00 Barrere, Gregoire
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 12:00 Schmid, Michal
  • France F21, Doubles
    Joncour R / Suillerot V 12:00 Charroin O / Nys H
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 12:15 Benoit M / Zimmermann K
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Nancarrow A 12:15 Klasen A / Klasen C
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 12:15 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Capecchi D / Oliveira G 12:15 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Beijing, China
    Cilic, Marin 12:30 Sousa, Joao (POR)
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 13:00 Bellotti R / Statzberger T
  • Croatia F20, Doubles
    Miocic F / Popko D 13:00 Nekic T / Vidak A
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 13:00 Groen S / Sidorenko A
  • Beijing, China
    Williams, Serena 13:30 Safarova, Lucie
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Ploskina H / Vdovenco A
  • Turkey F34, Doubles
    Tyurnev E / Vasilyev I 13:30 Yuksel A / Yurtacan E
  • Turkey F34, Doubles
    Bois M / Juneau I 13:30 Erguden U B / Hajek J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Kramperova K / Negreanu D 13:30 Dubska L / Ottomano S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Kerfs D / Rosatello C 13:30 Afanasyeva D / Kyrpot O
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    YE Q Y / You X 13:30 SUN X L / Zhang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Akdemir Y / Yamamoto M 13:30 Giovine C / Simpson J
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 13:30 Zynga, Lennart
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Martins 13:30 Wunner, Matthias
  • Germany F14, Singles
    Kobelt, Peter 13:30 Marterer, Maximilian
  • France F21, Singles
    Reinwein, Sami 14:00 Desein, Niels
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:30 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 14:30 Arvidsson, Isak
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 14:45 Benneteau J / Pospisil V
  • Germany F14, Singles
    Wagner, Hannes 15:00 Krawietz, Kevin
  • France F21, Singles
    Peliwo, Filip 15:00 Hemery, Calvin
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 15:30 Durasovic, Viktor
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 15:30 Botzer, Bar Tzuf
  • Portugal F8, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 16:00 Cuypers B / Gomez Mantilla I
  • Germany F14, Doubles
    Strunk B / Zynga L 16:00 Kobelt P / Smith C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Silva, Eden 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 16:00 Munozova, Anette
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Baluu, Sharrmadaa 16:00 Veselinovic, Ana
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 16:00 Donati, Matteo
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 16:00 Zopp, Jurgen
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Simmonds, Chanel 16:00 Vikhlyantseva, Natalia
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 16:00 Valdes, Rianna
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Parazinskaite, Akvile
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Chang, Sophie
  • France F21, Singles
    Guez, David 16:30 Jacq, Gregoire
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Germany F14, Doubles
    Haenle P / Wunner M 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • Portugal F8, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 17:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:00 Pereira, Jose
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 17:00 Lindell, Christian
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:00 Jarry, Nicolas
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Portugal F8, Singles
    Domingues, Joao 17:30 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 17:30 Abou Zekry, Ola
  • Portugal F8, Singles
    Perez Sanz, David 17:30 Escoffier, Antoine
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pinto, Giorgia 17:30 Haas, Barbara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 17:30 Wang, Xi-Yao
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Shaffer, Kennedy 17:30 Norris, Marie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Bouzkova, Marie 17:30 Pegula, Jessica
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Wlodarczak, Karolina 17:30 Martinich, Ivania
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ducu, Ioana 17:30 Daxhelet, Caroline
  • Germany F14, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Choinski, Jan
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:00 O'Hare D / Salisbury J
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 18:00 Arvidsson I / Eriksson M
  • Germany F14, Doubles
    Oakley K / Pauffley N 18:30 Krawietz K / Marterer M
  • France F21, Singles
    Belot, Constantin 18:30 Diarra, Gibril
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 18:30 Sborowitz, Matias
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 19:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 19:00 Millman, John
  • Sacramento, USA
    Vanni, Luca 19:00 Donaldson, Jared
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 19:00 Nguyen, Daniel
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Sezer M 19:00 Denisenko V / Saikai Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Samir S 19:00 Pereira A R E / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ducu I / Silva E 19:00 Van Lier M / Zakarlyuk M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Daxhelet C / Njoze M 19:00 Baluu S / Wang X-Y
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Alves M-F / Wong K 19:00 Ouellet-Pizer C M / Pelletier J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 19:00 Harman E J / Kobelt M
  • Sacramento, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Kozlov, Stefan
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 19:00 Bolt A / Dancevic F
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 19:00 Smyczek, Tim
  • Sacramento, USA, Doubles
    Reid M / Statham J 19:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:00 Alvo F / Fleming D
  • Chile F4, Doubles
    Coria F / Rivera-Aranguiz G 20:00 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 20:20 Bagnis, Facundo
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Martinich I / Tehrani T 20:30 Clark E / Yergina K
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Norris M / Valdes R 20:30 Simmonds C / Wlodarczak K

zbornaja dobila selektora

Kapelo preuzima reprezentaciju Rusije

Fudbal

Autor:

Poznati italijanski stručnjak, doskorašnji selektor reprezentacije Engleske, doputovao je na pregovore u Moskvu i ugovor bi trebalo da potpiše sledeće nedelje

Na kormilu Russije: Fabio Kapelo

Na kormilu Rusije: Fabio Kapelo

MOSKVA - Ruska fudbalska unija (RFU) sporazumela se sa Fabiom Kapelom da preuzme mesto selektora nacionalne reprezentacije, preneli su ruski mediji.

Poznati italijanski stručnjak, doskorašnji selektor reprezentacije Engleske, doputovao je na pregovore u Moskvu i ugovor bi trebalo da potpiše sledeće nedelje, preneo je dnevnik "Sport Ekspres".

Kapelo bi trebalo da vodi reprezentaciju Rusije do svetskog prvenstva 2014. u Brazilu, a mediji tvrde da će godišnje zarađivati između pet i šest miliona dolara.

Rusija će u kvalifikacijama za prvenstvio sveta igrati u F grupi sa Portugalijom, Izraelom, Severnom Irskom, Azerbejdžanom i Luksemburgom.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Napad na Andreja Vučića predstavlja prekoračenje svih ovlašćenja i zaslužuje osudu Zoran Babić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!