• Chinese Taipei F1, Doubles
    Chen T / Huang L-C 2 6 6 2 2 Balaji N S / Virali-Murugesan R 0 3 2 0 0
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Onozawa A / Suzuki T 2 7 7 2 2 Wang C-F / YI C-H 0 6 5 0 0
  • Russia F8, Singles
    Baluda, Victor 1 7 3 1 Ivanov, Vladimir 0 6 2 0
  • Korea F11, Doubles
    KIM H-J / Seol J-M 0 4 4 0 Chung H / Noh S-W 1 6 3 1
  • Romania F12, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 0 1 0 0 Horansky, Filip 1 6 3 1
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Bara, Irina Maria 0 4 0 Ionescu, Simona 0 2 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 1 6 1 1 Simion, Oana Georgeta 0 3 0 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Talaba, Gabriela 1 6 0 1 Platon, Raluca Elena 0 1 1 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Pinto, Giorgia 0 4 0 Duca, Gabriela 0 3 0
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 1 6 1 1 Ciumac, Andrei 0 2 0 0
  • Belarus F2, Singles
    Dubinski, Artur 10:00 Propoggia, Dane
  • Belarus F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 10:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 10:00 Jahn, Jeremy
  • Finland F3, Singles
    Paukku, Juho 10:00 Tabatruong, Maxime
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Liebens, Klaartje 10:00 Korashvili, Oleksandra
  • Serbia F10, Singles
    Sakharov, Gleb 10:00 Petrovic, Danilo
  • Serbia F10, Singles
    Zekic, Miljan 10:00 Tepavac, Marko
  • Russia F8, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 10:30 Elistratov E / Miocic F
  • Romania F12, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:40 Dima, Dragos
  • Romania F12, Singles
    Napolitano, Stefano 10:40 Rondoni, Pietro
  • Austria F8, Singles
    Bellotti, Riccardo 11:00 Kim, Young Seok
  • Austria F8, Doubles
    Brunner P / Statzberger T 11:00 Miedler L / Pichler D
  • Netherlands F5, Singles
    Lazov, Alexander 11:00 Obry, Julien
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 11:00 Morderger, Yana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 11:00 Silich, Alina
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Diatchenko, Vitalia 11:30 Mikulcic, Ema
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Ozgen, Pemra 11:30 Ivakhnenko, Valentyna
  • Finland F3, Singles
    Ouyang, Bowen 11:30 Goldsteiner, Peter
  • Finland F3, Singles
    Vasilenko, Alexander 11:30 Arneodo, Romain
  • Serbia F10, Singles
    Pehar, Antun 11:30 Nekic, Tim
  • Belarus F2, Doubles
    Betov S / Bury A 12:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Heil, Anna Maria 12:00 Pantuckova, Gabriela
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Lekaj, Adrijana 12:00 Barzo, Lilla
  • Gabon F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:00 Surreaux, Arthur
  • Gabon F1, Singles
    Roelofse, Ruan 12:00 Barry, Sam
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Bua, Tatiana 12:00 Jakupovic, Dalila
  • Croatia F14, Doubles
    Draganja T / Sancic A 12:00 Kuncik J / Suc D
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Lottner, Antonia 12:00 Leykina, Polina
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Krejsova, Petra 12:00 Perrin, Conny
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 12:30 Baumann, Moritz
  • Austria F8, Doubles
    Popko D / Weissborn T-S 12:30 Oliveira G / Ternar T
  • Netherlands F5, Singles
    Lootsma, Niels 12:30 Constantinovici, Robert
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wikkerink, Janneke 12:30 Stokke, Melanie
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Distelmans, Steffi 12:30 Morderger, Tayisiya
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 13:00 Grigoriu P / Paval C
  • Finland F3, Doubles
    Portaluri G / Renard L 13:00 Goldsteiner P / Jahn J
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Nancarrow A / Totka N 13:00 Chiesa D / Segarelli F
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 13:00 Trubrig, Christian
  • Serbia F10, Singles
    Bjelica, Ivan 13:00 Djokovic, Marko
  • Poland F5, Singles
    Gadomski, Piotr 13:00 Lomacki, Piotr
  • Poland F5, Singles
    Schmid, Michal 13:00 Sikora, Adrian
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 13:00 Grigoriu P / Paval C
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Diatchenko V / Kremen I 13:30 Dzalamidze N / Pivovarova A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 13:30 Stresnakova, Katarina
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Radanovic, Dejana 13:30 Mekovec, Iva
  • Croatia F14, Singles
    Urbanija, Mike 13:30 Couacaud, Enzo
  • Germany F13, Doubles
    Haerteis J / Wagner H 13:30 Blecha J / Marsoun L
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Frech, Magdalena 13:30 Saez Larra, Olga
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 14:00 Hristea C-E / Simion O G
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Melander, Hilda 14:00 Khazaniuk, Deniz
  • Austria F8, Singles
    Brtnicky, Filip 14:00 Konecny, Michal
  • Turkey F28, Singles
    Chervyakov, Fedor 14:00 Ilkel, Cem
  • Turkey F28, Singles
    Jankovits, Yannick 14:00 Halebian, Alexios
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 14:00 Erguden, Umud Baris
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 14:00 Fomina, Alona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Aksu, Ayla 14:00 Toljan, Janina
  • Switzerland F4, Singles
    Basso, Andrea 14:00 Bossel, Adrien
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 14:00 Vagnozzi, Simone
  • Netherlands F5, Singles
    Lestienne, Constant 14:00 Meuffels, Alban
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D 14:00 Van De Graaf G / Van De Velde B
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Lukacs, Vanda 14:30 Primorac, Iva
  • Germany F13, Singles
    Krawietz, Kevin 14:30 Langer, Nils
  • Serbia F10, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Perrin C / Simmonds C 14:30 Ferrer-Suarez I / Papamichail D
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Bogoliy D / Matteucci A 14:30 Leykina P / Shinikova I
  • Poland F5, Singles
    Hurkacz, Hubert 14:30 Koniusz, Blazej
  • Gabon F1, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 15:00 Fynn M / Roelofse R
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Barzo L / Bukta A 15:00 Fett J / Lekaj A
  • Croatia F14, Singles
    Raspudic, Franjo 15:00 Heller, Peter
  • Austria F8, Singles
    Ofner, Patrick 15:00 Haider-Maurer, Mario
  • Germany F13, Singles
    Ehrat, Sandro 15:00 Marterer, Maximilian
  • Turkey F28, Singles
    Pecotic, Matija 15:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Yang, Zhaoxuan 15:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Fridman, Olga 15:00 De Bernardi, Clothilde
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 15:00 Trusendi, Walter
  • Turkey F28, Doubles
    Ilkel C / Yurtacan E 15:30 Gomez J / Trujillo-Soler G
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Collie N / Tehrani T 15:30 Grajdek K-A / Toljan J
  • Netherlands F5, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 15:30 Bonapart S / Lazov A
  • Netherlands F5, Doubles
    De Goeijen B / Pel D 15:30 Arends S / Lootsma N
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Boeykens E / Scheepens J 15:30 Lister C / Silich A
  • Belgium F12, Singles
    Choinski, Jan 15:30 Salman, Omar
  • Canada F8, Singles
    Bambridge, Luke 16:00 Daniell, Marcus
  • Canada F8, Singles
    Nielsen, Frederik 16:00 Krueger, Mitchell
  • Canada F8, Singles
    Bester, Philip 16:00 Jones, Greg
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Oyen, Sofie 16:00 Khromacheva, Irina
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Turati, Bianca 16:00 Haas, Barbara
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Klasen, Charlotte 16:00 Mendesova, Pernilla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Koehler, Maria Joao 16:00 Myers, Abbie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Martinez Martinez, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 16:00 Williams, Claudia
  • Switzerland F4, Singles
    Nikles, Johan 16:00 Rousset, Elie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Poland F5, Singles
    Kostin, Viktor 16:00 Panfil, Grzegorz
  • Poland F5, Doubles
    Mansson M / Windahl D 16:00 Jebavy R / Sikora A
  • Spain F23, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 16:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F23, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 16:00 Roca Batalla, Oriol
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Bowtell, Amy 16:00 Wallace, Isabelle
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Todd, Parris 16:00 Zhao, Carol
  • Italy F28, Singles
    Lamasine, Tristan 16:30 Picco, Francesco
  • Argentina F14, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 16:30 Ficovich, Juan Pablo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krejcikova, Barbora 17:00 Kudryavtseva, Alla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zheng, Saisai 17:00 Zhu, Lin
  • Germany F13, Singles
    Trinker, Bastian 17:00 Korolev, Evgeny
  • Germany F13, Doubles
    Fallert F / Langer N 17:00 Schonenberg T / Zynga L
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    BAI A / LU J-J 17:00 RUS K / Wagemaker M
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Distelmans S / Versteeg K 17:00 Tiel E / Vogelsang E
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lucic-Baroni, Mirjana 17:00 Shapatava, Sofia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jabeur, Ons 17:00 Cepede Royg, Veronica
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pavlovic, Irena 17:00 Duan, Ying-Ying
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gojowczyk, Peter 17:00 Bedene, Aljaz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hernandez, Oscar 17:00 Desein, Niels
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bagnis, Facundo 17:00 Escobedo, Ernesto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Marchenko, Illya 17:00 WU, DI
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Panova, Alexandra 17:00 Kania, Paula
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Polansky, Peter 17:00 Daniel, Taro
  • Colombia F3, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Mena, Facundo
  • Belgium F12, Singles
    Gigounon, Germain 17:30 Cagnina, Julien
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Kinard, Tori 17:30 Robillard-Millette, Charlotte
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Mergea F / Sousa J 18:00 Cabal J S / Farah R
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    BUA T / Seguel D 18:00 Mertens E / Schuurs D
  • Argentina F14, Singles
    Paz, Juan Pablo 18:00 Makiguchi, Ryusei
  • Ecuador F3, Singles
    Zeballos, Federico 18:00 Escobar, Gonzalo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajinovic, Filip 18:15 Londero, Juan Ignacio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Chiudinelli, Marco 18:15 Moriya, Hiroki
  • Netherlands F5, Doubles
    Constantinovici R / Meuffels A 18:15 Dijkhuizen M / Sels J
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Friedsam, Anna-Lena 18:15 Tsurenko, Lesia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Darcis, Steve 18:20 Gomez, Emilio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siegemund, Laura 18:20 Pervak, Ksenia
  • Switzerland F4, Doubles
    Bossel A / Lammer M 18:30 Crepaldi E / Haenle P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Martinez Martinez M / Pereira A R E 18:30 Geukens B / Ladurner J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Myers A / Williams C 18:30 Abou Zekry O / Lukic V
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Witthoeft, Carina 18:30 Zanevska, Maryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siniakova, Katerina 18:30 Krunic, Aleksandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sugita, Yuichi 18:30 Bachinger, Matthias
  • Colombia F3, Singles
    Salamanca Caicedo, Carlos 18:30 Spir, Juan Carlos
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Wang, Jimmy 18:30 Coric, Borna
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Alves M-F / Bhargava A 19:00 LEE S / Tennant M
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Riley A / Simmons S 19:00 Hibi M / Zhao C
  • Canada F8, Doubles
    Bester P / Daniell M 19:00 Clayton S / Uspensky D
  • Canada F8, Doubles
    Mott B / Thompson J 19:00 Jasika O / Vukic A
  • Canada F8, Doubles
    Ghinda I-L / Kylar K 19:00 De Voest R / Seeberger M
  • Spain F23, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Roca Batalla O 19:00 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhang, ZE 19:00 Mcgee, James
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 19:00 Giorgi, Camila
  • Italy F28, Doubles
    Picco F / Trusendi W 19:30 GIL F / Giustino L
  • Ecuador F3, Singles
    Banzer, Rodrigo 19:30 Aubone, Jean-Yves
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 19:30 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ito, Tatsuma 19:35 Przysiezny, Michal
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ward, James 19:35 Albot, Radu
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Barty, Ashleigh 19:40 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlova, Kateryna 19:40 Chan, Yung-Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Beck, Andreas 19:40 Ram, Rajeev
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Nishioka, Yoshihito 19:50 Ilhan, Marsel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Berankis, Ricardas 19:50 Kudryavtsev, Alexander
  • Argentina F14, Doubles
    Casanova H / Kicker N 20:00 Capalbo F / Ficovich J P
  • Colombia F3, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Ramirez C 20:00 Gard C-I / Mena F
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hogenkamp, Richel 20:00 Rodionova, Anastasia
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Kukharchuk, Nika 20:00 Cercone, Alexandra
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Zacarias, Marcela 20:00 Okuno, Ayaka
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Weedon, Kirsten-Andrea 20:00 Neffa De Los Rios, Ana Paula
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Leacock, Yolande 20:00 Rodriguez, Victoria
  • New Haven, USA, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 20:15 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abanda, Francoise 20:20 Eguchi, Misa
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Molnar S / O'Neill J 20:30 Albanese L / Hardebeck K
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 20:30 Johanson R / Petrick C
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 20:30 Sakamoto, Pedro
  • Brazil F8, Singles
    Aguilar, Jorge 20:30 Sant'Anna, Bruno
  • Winston Salem, USA
    Rosol, Lukas 21:00 LU, Yen-Hsun
  • Ecuador F3, Doubles
    Escobar G / Sanchez R 21:30 Silva C / Turini T
  • Mexico F9, Singles
    Song, Evan 21:30 Gallardo Valles, Miguel
  • Mexico F9, Singles
    Santiago, Mico 21:30 Garza, Daniel
  • Mexico F9, Singles
    Patino, Luis 21:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 22:00 Sanchez, Maria
  • Mexico F9, Singles
    Hank, Tigre 23:00 Mclachlan, Ben
  • Brazil F8, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Sakamoto P / Sorgi J P
  • Brazil F8, Doubles
    Miele A / Tsuchiya A 23:30 Aguilar J / Jarry N

Trofejni vaterpolo trener podneo ostavku

Kemenj posle 16 godina napustio Mađare

Ostali sportovi

Autor:

Kemenj je kao selektor mađarskih vaterpolista tri puta trijumfovao na Olimpijskim igrama, dva puta je bio šampion Evrope, jednom sveta, a dva puta je osvajao i Svetsku ligu.

Denes Kemenj vaterpolo mađarska

Vaterpolo reprezentacija Mađarske ostala je bez selektora, pošto je Deneš Kemenj posle 16 godina na toj funkciji podneo ostavku.

"Odluka nije bila laka, s obzirom na prethodnih 16 godina provedenih na tom mestu. Bilo je mnogo radosti i sreće, uvek sam se trudio da radim maksimalno. Hvala svima koji su u ovom dugom periodu radili sa mnom i stajali kraj mene", rekao je Kemenj mađarskim medijima.

Kemenj je kao selektor mađarskih vaterpolista tri puta trijumfovao na Olimpijskim igrama, dva puta je bio šampion Evrope, jednom sveta, a dva puta je osvajao i Svetsku ligu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Koncentraciona vlada se ne formira zato što sve u Vojvodini funkcioniše dobro, već zato što je veoma loša Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!