• Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 1 4 6 2 1 1 Wozniacki, Caroline 2 6 2 6 2 2
  • Seoul, South Korea
    Kirilenko, Maria 1 6 6 2 1 Pliskova, Karolina 1 4 7 3 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Scheepers, Chanelle 0 3 5 0 0 Bacsinszky, Timea 2 6 7 2 2
  • Wuhan, China, Qualifying
    Wang, Yafan 1 6 3 2 1 Schmiedlova, Anna-Karolina 1 1 6 4 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Hercog, Polona 1 6 3 2 1 Gibbs, Nicole 1 3 6 2 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    BIN Zainal-Abidin, Muhammad-Ashaari 0 3 3 0 0 Lipsky, Scott 2 6 6 2 2
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Zhu, Zhicheng 0 3 4 0 Brunstrom, Johan 1 6 5 1
  • Shenzhen, China, Qualifying
    Wang, Aoran 1 6 4 1 LI, Zhao-Tai 0 4 2 0
  • Guangzhou, China, Doubles
    Cornet A / Linette M 07:05 Chuang C-J / Liang C
  • Wuhan, China, Qualifying
    Erakovic, Marina 0 4 0 Yang, Zhaoxuan 0 2 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Syed Naguib, Syed Mohd Agil 0 1 0 Merzuki, Mohd Assri 0 0 0
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 07:55 Ivanovic, Ana
  • Wuhan, China, Qualifying
    Diyas, Zarina 08:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Seoul, South Korea
    Lepchenko, Varvara 08:10 Mchale, Christina
  • Wuhan, China, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 08:15 Schiavone, Francesca
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 09:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 09:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 09:00 Szatmari, Agnes
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 09:00 Solovyeva, Valeria
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rus, Arantxa 09:00 Rodina, Evgeniya
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Black C / Mirza S 09:05 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Cooper, Joe 09:10 Merunka, Stefan
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 09:25 Kirilenko M / Wickmayer Y
  • Turkey F32, Singles
    Ehara, Hiroyasu 09:30 Boutillier, Remi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 09:30 De Bernardi, Clothilde
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kramperova, Katerina 09:30 Moser, Lisa Maria
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 10:00 Djere, Laslo
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 10:00 Maden, Yannick
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 10:00 Benoit, Marie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 10:00 Dentoni, Corinna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Fett, Jana 10:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pantuckova, Gabriela 10:00 Morgosova, Karin
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Eraydin, Basak 10:00 Belovukovic, Monique
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Popivoda, Mila 10:00 Husaric, Anita
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Neuwirth, Yvonne 10:00 Raickovic, Dejana
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 10:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 10:30 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 10:30 Kapshay, Veronika
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:30 Ledovskikh, Mikhail
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 11:00 Maleckova, Jesika
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 11:00 Veic, Antonio
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 11:00 Pecotic, Matija
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 11:00 Cepelyte A / Mikulskyte J
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 11:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ponchet, Jessika 11:00 Saez Larra, Olga
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Tan, Harmony
  • Serbia F13, Singles
    Bjelica, Ivan 11:30 Tepavac, Marko
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Semrajc, Janez
  • Croatia F18, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Gigounon, Germain
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Milovanovic, Dzina 11:30 Jorovic, Ivana
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Vucenovic, Svjetlana 11:30 Herdzelas, Dea
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kulova, Andrea 11:30 Alibalic, Nina
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 11:30 Lescure, Mick
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 12:00 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 12:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 12:20 Haider-Maurer, Andreas
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Jablonovska, Jana 12:30 Kuncikova, Lenka
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 12:30 Clayton S / Gabb R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Kramperova K / Vankova K 12:30 Nakano Y / Takahata K
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 12:30 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 12:30 Curovic T / Totka N
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 13:00 Kobelt, Peter
  • Izmir, Turkey
    Coric, Borna 13:00 Ilhan, Marsel
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 13:00 Kleinsteuber T / Vorih S
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kalezic, Nina 13:00 Stojanovic, Nina
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Uberalova, Petra 13:00 Tomic, Tamara
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Sramkova, Rebecca 13:00 Gazzaeva, Liudmila
  • Metz, France
    Goffin, David 14:00 Struff, Jan-Lennard
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 14:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 14:20 Jaziri M / Kudryavtsev A
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 14:30 Bellotti R / Sinicropi R
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Klac, Ivana 14:30 Lekaj, Adrijana
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Novakovic, Milica 14:30 Bara, Irina Maria
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kulova, Jana 14:30 Haddad Maia, Beatriz
  • Meknes, Morocco
    Pouille, Lucas 14:30 Coppejans, Kimmer
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 14:30 Desein, Niels
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:00 Fransen S / Haase R
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 15:00 Dodin, Oceane
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 15:20 Monfils, Gael
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 16:00 Ouanna, Josselin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Sizikova, Yana
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 16:00 Honcova, Michaela
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Metz, France, Doubles
    Fyrstenberg M / Matkowski M 16:40 Begemann A / Knowle J
  • Canada F11, Singles
    Wolmarans, Fritz 18:00 Bester, Philip
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Souza, Joao Olavo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 18:30 Andrady A / Hattingh I
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 19:00 Andreozzi, Guido
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 19:30 Gosea, Farris Fathi
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 20:20 Mina, Gianni
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Cunha H / Escobar G 21:00 Beretta D / Cuevas M
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 21:40 Ghem A / Neis F

nije nepromočiv

Kiša prekinula Jankov meč u Kvinsu

Tenis

Autor:

Pobednik ovog duela u četvrtinalu se sastaje sa Hrvatom Marinom Čilićem, koji je savladao Čeha Lukaša Rosola sa 7:6 (7:3), 6:2.

Zaustavljen u preokretu: Janko Tipsarević

Zaustavljen u preokretu: Janko Tipsarević

LONDON - Meč osmine finala na turniru Kvins u Londonu između Janka Tipsarevića i Jen Hsun Lua iz Kineskog Tajpeha prekinut je zbog kiše u drugom setu pri vođstvu srpskog tenisera sa 2:1, a nešto kasnije organzatori su odučili da meč bude nastavljen u petak.

Prvi set dobio je Lu rezultatom 6:3.Pobednik ovog duela u četvrtinalu se sastaje sa Hrvatom Marinom Čilićem, koji je savladao Čeha Lukaša Rosola sa 7:6 (7:3), 6:2.Turnir se igra za nagradni fond od 625.300 evra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ako se izbori za savete nacionalnih manjina ne održe po istim principima kao republički, bojkovaćemo ih Sulejman Ugljanin predsednik SDA

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!