• Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Collombon, Alix 1 5 6 5 1 Kyrpot, Olena 1 7 1 0 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Aponasenko, Vasilisa 0 3 3 0 Bhambri, Prerna 1 6 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Nakano, Yumi 1 7 0 1 1 Wang, Yan 1 5 6 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vangelova, Ani 0 3 4 0 0 Rohde-Moe, Caroline 2 6 6 2 2
  • Guangzhou, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Piter K 1 2 6 5 1 1 Cornet A / Linette M 2 6 4 10 2 2
  • Guangzhou, China
    Puig, Monica 1 6 4 4 1 Knapp, Karin 1 1 6 2 1
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 2 6 6 2 2 Ocleppo, Julian 0 2 0 0 0
  • Italy F32, Singles
    Pancaldi, Luca 2 6 6 2 2 De Goeijen, Bobbie 0 0 1 0 0
  • Italy F32, Singles
    Frigerio, Lorenzo 0 4 2 0 Giacalone, Omar 1 6 3 1
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 2 6 6 2 2 Maccari, Federico 0 3 4 0 0
  • Italy F32, Singles
    Portaluri, Giorgio 0 3 0 0 Torroni, Giulio 1 6 5 1
  • Italy F32, Singles
    Colella, Alessandro 0 3 2 0 Molina, Emanuele 1 6 4 1
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Savinykh, Valeria 0 1 1 0 0 Zaniewska, Sandra 2 6 6 2 2
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 1 6 1 1 Stefkova, Barbora 0 4 4 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 10:00 Beck K / Zelenay I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Carpen A-D / Ignatik U
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 10:00 Balleret B / Motti A
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Buzkova, Radka 7 1 Paterova, Dominika 5 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Marc, Masa 1 6 4 1 Maggen, India 0 4 1 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Horackova, Gabriela 2 6 6 2 2 Hrabalova, Kristyna 0 3 2 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova, Vivien 1 6 3 1 Susak, Antonela 0 3 0 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ponomar, Lisa 2 6 6 2 2 Dubska, Linda 0 4 1 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber, Theresa 0 5 0 0 Zhang, Yukun 1 7 1 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Silich, Alina 0 5 2 0 Morgosova, Karin 1 7 3 1
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 1 6 2 1 Torebko, Peter 0 4 2 0
  • Trnava, Slovakia
    Arnaboldi, Andrea 0 4 1 0 Kubler, Jason 1 6 3 1
  • Croatia F18, Singles
    Marti, Javier 1 6 3 1 Vucic, Ilija 0 1 2 0
  • Izmir, Turkey
    Yurtacan, Efe 1 0 7 1 1 Pavic, Ante 1 6 5 0 1
  • Serbia F13, Singles
    Kuncik, Jan 0 6 0 Bjelica, Ivan 0 6 0
  • Serbia F13, Singles
    Antonescu, Vasile 1 1 6 1 Zlatanovic, Arsenije 1 6 2 1
  • Serbia F13, Singles
    Diep, Florent 0 3 0 0 Conkic, Petar 1 6 2 1
  • Izmir, Turkey
    Gerasimov, Egor 1 6 5 1 Kudryavtsev, Alexander 0 3 4 0
  • Izmir, Turkey
    Ilkel, Cem 0 5 3 0 Fabbiano, Thomas 1 7 3 1
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 6 3 Petzschner, Philipp 1 0
  • France F19, Singles
    Couacaud, Enzo 1 6 5 1 Halys, Quentin 0 4 3 0
  • France F19, Singles
    Dubail, Julien 1 7 3 1 Medvedev, Daniil 0 6 1 0
  • Croatia F18, Singles
    Gorcic, Ismar 0 4 1 0 Arneodo, Romain 1 6 2 1
  • Seoul, South Korea
    Rybarikova, Magdalena 1 6 3 1 Schiavone, Francesca 0 4 3 0
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier D / Rus A 0 2 5 0 Bara I / Mitu C-A 1 6 4 1
  • Guangzhou, China
    Jovanovski, Bojana 0 2 1 0 Niculescu, Monica 1 6 0 1
  • Tokyo, Japan
    Lisicki, Sabine 1 7 1 Dellacqua, Casey 0 6 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Versteeg, Kelly 1 6 0 1 Gasparovic, Lea 0 2 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Wongteanchai, Varunya 0 3 0 Shkudun, Anna 0 5 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Hsu, Ching Wen 10:30 You, Xiaodi
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Fomina, Alona 0 5 0 Naydenova, Aleksandrina 0 4 0
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 1 6 3 1 Jurak D / Moulton-Levy M 0 1 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Ornberg, Maja 0 4 0 Stiteler, Alexandria 0 3 0
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kovinic D / Schmiedlova A 0 2 1 0 Panova A / Watson H 1 6 2 1
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Boeykens, Elyne 0 3 0 Schaeder, Laura 0 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Novoselova, Polina 1 6 1 1 Kramperova, Katerina 0 0 0 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Lottner, Antonia 1 6 1 Cadantu, Alexandra 0 3 0
  • Tokyo, Japan
    Azarenka, Victoria 0 1 0 Date-Krumm, Kimiko 0 4 0
  • Metz, France
    Herbert, Pierre Hugues 11:00 Przysiezny, Michal
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Roemer, Charlotte 0 1 0 Parrizas-Diaz, Nuria 0 2 0
  • Spain F27, Singles
    Sanjurjo Hermida, Adam 0 2 0 Pulgar-Garcia, Javier 0 2 0
  • Sweden F4, Singles
    Brunstrom, Jesper 0 2 0 Windahl, Daniel 0 1 0
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 0 2 0 Shabib, Mohamed 0 2 0
  • Sweden F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:00 Orno, Philip
  • Sweden F4, Doubles
    Kocevar-Desman T / Sekulic M 0 2 0 Adaktusson J / Blomgren T 0 3 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 0 3 0 Boudjadi, Yassamine 0 0 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Peckl, Kerstin 0 3 0 Amour, Samara 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Mikulskyte, Justina 0 2 0 Moser, Lisa Maria 0 3 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Haddad Maia, Beatriz 0 3 0 Terziyska, Julia 0 2 0
  • Metz, France
    Herbert, Pierre Hugues 0 1 0 Przysiezny, Michal 0 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Moratelli, Angelica 0 0 0 Balducci, Alice 0 1 0
  • Italy F32, Singles
    Carli, Cristian 11:05 Wang, Tak Khunn
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Olalla Abajo, Marina 0 1 0 Garcia Perez, Georgina 0 3 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Luque Moreno, Maria Jose 0 2 0 Palhoto, Maria 0 0 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Roman Dominguez, Ana 0 2 0 Ponchet, Jessika 0 1 0
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 0 3 0 Bessire, Francesco 0 2 0
  • Spain F27, Singles
    Bulis, Mor 0 0 0 Kocyla, Arkadiusz 0 1 0
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 0 1 0 Villacorta-Alonso, Ricardo 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Yondem, Ilayda 0 0 0 Rottmann, Nicole 0 1 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Belhadj, Saadia 0 0 0 Boukezzi, Fatima Zohra 0 1 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Matteucci, Alice 11:15 Lidkovskaya, Irina
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 11:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 11:20 Kapas A / Koniusz B
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 11:20 Siedliska, Natalia
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Stresnakova, Katarina 11:20 Rutarova, Eva
  • Serbia F13, Singles
    Sulea, Tudor Cristian 11:20 Cornea, Vlad Victor
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:20 Cerretani J / Zverev A
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 11:25 Marchetti, Giorgia
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 11:25 Lustyk, Jakub
  • Italy F32, Singles
    Turchetti, Nicolo 11:25 Tatlot, Johan Sebastien
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pertusa Garcia, Laura 11:30 Zagorac, Eva
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kolarova, Veronika 11:30 Vlachova, Karolina
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:30 Fournerie, Theo
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 11:30 Zaninovic, Luka
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Silva, Eden 11:30 Coin, Julie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 11:30 Vrljic, Ana
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Kerkhove, Lesley 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dodin, Oceane 11:30 Sirotkina, Marta
  • Izmir, Turkey
    Baluda, Victor 11:30 Setkic, Aldin
  • Izmir, Turkey
    Zverev, Alexander 11:30 Shyla, Yaraslau
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Wannasuk, Nungnadda 11:30 Dzehalevich, Ekaterina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte, Agne 11:30 You, Xiaodi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kalimullina, Ralina 11:30 Takahata, Kotomi
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 11:30 Suc, Dominik
  • Serbia F13, Singles
    Sabanov, Matej 11:30 Dimov, Valentin
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kasatkina, Darya 11:35 Vinogradova, Polina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ondrasova, Lucia 11:40 Krtenova, Sonja
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 11:40 Brunskog, Louise
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Stoilkovska, Magdalena 11:40 Pislak, Manca
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 11:40 Meis, Pascal
  • Guangzhou, China, Doubles
    Wang Y / Zhu L 11:40 Olaru R / Peer S
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Pavlyuchenkova A / Safarova L 11:40 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 11:40 Boltz, Sebastien
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 11:40 Remond, Florian
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 11:45 Vanni, Luca
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 11:45 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 11:45 Kapas A / Koniusz B
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 11:45 Bogdan A / Friedsam A-L
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 11:45 Hong S-Y / Kang S-K
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Glushko J / Rogowska O 11:50 Chan C-W / Hsu C-Y
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 11:55 Altuna, Tuna
  • Guangzhou, China
    Soler-Espinosa, Silvia 12:00 Stephens, Sloane
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 12:00 Rola, Blaz
  • Meknes, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 12:00 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Idmbarek, Yassine 12:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Cipolla, Flavio 12:00 Karatsev, Aslan
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:00 Sabry, Sherif
  • France F19, Singles
    Le Boulch, Thomas 12:00 Brechemier, Thomas
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Hobgarski, Katharina 12:10 Codino, Fiona
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Fayol, Clemence 12:10 Yerolymos, Margot
  • Tokyo, Japan
    Errani, Sara 12:10 Erakovic, Marina
  • Metz, France
    Seppi, Andreas 12:20 Sijsling, Igor
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Stefanou, Agni 12:30 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru K P / Sharifova K 12:30 Cabrera Lafuente L / Marti L
  • Spain F27, Singles
    Padilla-Jerez, Javier 12:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi, Hanine 12:30 Heil, Anna Maria
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 12:30 Pribylova A / Tsiklauri E
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Chiesa, Deborah 12:40 Ozga, Justine
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:40 Polo, Mireia
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 12:40 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 12:40 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F27, Singles
    Goldengoren, Tal 12:40 Lescure, Mick
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:40 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:40 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 12:40 Krajinovic F / Tosic G
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rame, Alice 12:45 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 12:45 Hofer, Verena
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sumbadze T / Tchitchashvili M 12:45 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Baranska, Agata 12:50 Pillot, Carolina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 12:50 Stloukalova, Katerina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Tatiana 12:55 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 12:55 Hincu, Bianca
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 12:55 Colella A / Sonego L
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Oparenovic, Ana 13:00 Pantuckova, Gabriela
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Stuchla, Karolina 13:00 Sumova, Diana
  • Trnava, Slovakia
    Balleret, Benjamin 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Croatia F18, Singles
    Cagalj, Stjepan 13:00 Mijic, Ivo
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 13:00 Kahlke J / Masur D
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Stephenson, Francesca 13:00 Georges, Myrtille
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 13:00 Lim, Alize
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arcangioli, Manon 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 13:00 Geuer, Nicola
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 13:00 Bjelica I / Zlatanovic A
  • Sweden F4, Singles
    Tubic, Igor 13:00 Rosenholm, Patrik
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 13:00 Renard, Lucas
  • Sweden F4, Singles
    Ymer, Mikael 13:00 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F4, Singles
    Eriksson, Markus 13:00 Bettles, Andrew
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Prenkovic, Linda 13:00 Vogt, Stephanie
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Njiric S / Savic A 13:00 Daniels C / Michel L
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova P / Mihaylova G 13:00 Melander H / Peterson R
  • Serbia F13, Doubles
    Antonescu V / Dima D 13:00 Grabul D / Jotovski T
  • Serbia F13, Doubles
    Djurdjevic B / Milivojevic I 13:00 Milenkovic S / Milicevic S
  • Serbia F13, Doubles
    Sibinovic V / Vukotic D 13:00 Malyshev G / Waloch M
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 13:05 Chalaganidze T / Petriashvili M
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 13:10 Kopsova, Ivana
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:10 Djurdjevic S / Rebersak P
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 13:10 Mick P / Partl A
  • Croatia F18, Doubles
    Pejic A / Pierce A 13:10 Nekic T / Vidak A
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 13:10 Champion, Gauthier
  • Guangzhou, China, Doubles
    Larsson J / Smith A 13:15 Beck A / Martic P
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 13:20 Riba, Pere
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 13:20 Viola, Matteo
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Vaisse, Martin
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 13:20 Dzumhur, Damir
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 13:20 Diez, Steven
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • France F19, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Boehler, Dominik
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 13:40 Uebelhoer, Caroline
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 13:40 Muntean, Sophie
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • France F19, Singles
    Commin, Cedrick 14:00 Desein, Niels
  • Spain F27, Singles
    Semmler, Miguel 14:10 Grant, Michael
  • Spain F27, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 14:10 Cayre, Paul
  • Spain F27, Doubles
    Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R 14:10 Mardones B / Martinez M N
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 14:15 Cutuli, Mirko
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:15 Binaghi R / Caddeo F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cruciani D / Palmigiano F 14:20 Balducci A / Brescia G
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Houbova A / Veverkova A 14:20 Hrabalova K / Paterova D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    DI Giuseppe M / Marchetti G 14:25 Hering K / Tiel E
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Moratelli A / Nancarrow A 14:25 Hammond M / Smith M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 14:25 Lombardo B / Trevisan M
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 14:30 Fleming C / Venus M
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Engelmann, Jil Nora 14:30 Kuncikova, Lenka
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 14:30 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Chernetsova D / Shulzhanok D 14:30 Lukas T / Maggen I
  • Croatia F18, Doubles
    Androic T / Smalyanyy F 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Laine, Emma 14:30 Mestach, AN Sophie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mertens, Elise 14:30 Gatto-Monticone, Giulia
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 14:30 Foretz, Stephanie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 14:30 Drew, Jazzamay
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 14:30 GAO X / Ouyang B
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Sliusar K / Terziyska J 14:30 Gjorcheska L / Haddad Maia B
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 14:30 Bozhilova K / Jetcheva E
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 14:30 Esen H / Esen L
  • Serbia F13, Doubles
    Kuncik J / Suc D 14:30 Borsos G / Mirtea D C
  • Serbia F13, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 14:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Serbia F13, Doubles
    Deari S / Micov S 14:30 Jandric D / Licciardi P
  • Serbia F13, Doubles
    Katic D / Roganovic S 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Cechova K / Horakova N 14:40 Domagala V / Dubska L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Sheng Y / Zhang Y 14:40 Alay E / Parshina Y
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 14:40 Bourbon M / Laurent Y
  • Croatia F18, Doubles
    Grund G U / Jakob F 14:40 Bellotti R / Sinicropi R
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 14:40 Pouille, Lucas
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 14:40 Ouahab, Lamine
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Kohen, Alan
  • Argentina F18, Singles
    Amado, Juan-Pablo 15:00 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Paz, Gaston 15:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 De Greef, Arthur
  • Spain F27, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 15:00 Martinez Portero, Pedro
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Sweden F4, Doubles
    Eriksson V / Mridha J 15:00 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Sweden F4, Doubles
    Johansson M / Samuelsson C 15:00 Balaji N / Rosenholm P
  • Turkey F32, Doubles
    Boutillier R / Taweel I H 15:00 Ehara H / Nagao K
  • Turkey F32, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 15:00 Browne S / Goldsteiner P
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 15:00 Grenier H / Jomby T
  • Turkey F32, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 15:00 Allen T / Carpenter J
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Eischen K / Harajchi A
  • Turkey F32, Doubles
    Mitsuhashi J / Nakamura R 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:00 Kikuchi G / Takeshima S
  • Turkey F32, Doubles
    Apostol A S / Durmus D 15:00 Clayton S / Gabb R
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Argentina F18, Singles
    DI Aloy, Stefano 15:00 Malla, Bastian
  • France F19, Singles
    Mitjana, Leny 15:00 Crepaldi, Erik
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 15:10 Scheepens, Jainy
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 15:10 Boeykens E / Versteeg K
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:30 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:30 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:30 Romboli, Fernando
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • France F19, Singles
    Fomba, Eric 15:30 Rice, David
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 15:40 PLA Malfeito, Jaume
  • Spain F27, Doubles
    Kocyla A / Pulgar-Garcia J 15:40 Lescure M / Willis M
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 15:40 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 15:45 Ormazabal-Oregui A / Pratesi M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 15:50 Lagoda K / Svatikova L
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 15:50 Becker B / Muller G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 15:55 Guyomard S / Touly C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Stefanini L / Turati B 15:55 Baranska A / Siedliska N
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 16:00 Lopez Lazaro N / Yang J Q
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 16:00 Ben-Or L / Choon B
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Palhoto M / Ponchet J 16:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 16:00 Beck, Karol
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 16:00 Ozgen, Pemra
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 16:00 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Badosa Gibert, Paula 16:00 Bowtell, Amy
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Cavaday, Naomi 16:00 Dolonc, Vesna
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 16:00 Boukezzi, Sarra
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 16:00 Ramos, Albert
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 16:00 Alfredsson, Ida
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Saikai, Yui 16:00 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 16:00 Smallbone, Antonia
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 16:00 Kamke, Tobias
  • Argentina F18, Singles
    Guerses, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:30 Pellecchia, Bruno
  • Argentina F18, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Gimenez Pilutik, Inaki
  • Argentina F18, Singles
    Descotte, Matias Franco 16:30 Moreno, Federico
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 16:30 Reyes, Nicholas Alexander
  • Colombia F6, Singles
    Amiri, Farzin Danny 16:30 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 16:30 Santamaria, Felipe
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 16:30 Fafaliou, Stamatia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:30 Halo A / Khetib D
  • France F19, Singles
    Inzerillo, Jerome 16:30 Galdon, Mateo
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 16:30 Boltz S / Tchoutakian M
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 16:50 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:50 Zampieri, Caio
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 16:50 Santos, Nicolas
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 17:00 Decker, Margot
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Deigman, Laura 17:00 Honcova, Michaela
  • Canada F11, Singles
    Kushnirovich, Gary 17:00 Kryvonos, Nikita
  • Canada F11, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Juneau, Isade
  • Canada F11, Singles
    Bourchier, Harry 17:00 Peliwo, Filip
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:10 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Tishchenko, Iana 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bacquie A / Chiesa D 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Bonaventure Y / Mestach A-S 17:30 Gatto-Monticone G / Silva E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 17:30 Foretz S / Laine E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 17:30 Drew J / Mcminn L
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 17:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 17:30 Arcangioli M / Georges M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Munozova A / Pereira A R E 17:30 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Mackey A 17:30 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GAI A / YU Y 17:30 Easwaramurthi A / Lavrikova E
  • France F19, Singles
    Chala, Remy 17:30 Khachanov, Karen
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 18:00 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 18:00 Lavaselli, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Massonneau, Marcos 18:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Spain F27, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 18:00 Pavic, Mate
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kenin, Sofia 18:00 Melichar, Nicole
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 18:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kinard, Tori 18:00 Weinhold, Ashley
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 18:00 Erazo, Camilo Andres
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Colombia F6, Singles
    Montes, Juan 18:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Colombia F6, Singles
    Carvajal Torres, Jose Fernando 18:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Argentina F18, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:00 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 18:00 Marquis C / Stevenson K
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 18:10 Sorgi, Joao Pedro
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:30 Boev, Michaela
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Klasen, Charlotte 18:30 Dimmer, Lara
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Paul S S / Ruhrig G 18:30 Rogers M / Smallbone A
  • Canada F11, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 18:30 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Silverman, Cameron 18:30 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    Bois, Michael 18:30 Fan, Felix
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Saikai Y / Yokota N 19:00 Alfredsson I / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Frapolli C / Selvarajoo T 19:00 Dancetovic E / Stojanovic J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • USA F25, Singles
    Santiago, Mico 19:00 Trombetta, TY
  • USA F25, Doubles
    Gealer D / Storrie R J 19:00 Nicholas J H / Ore J A
  • USA F25, Doubles
    Kaster K / Strode I 19:00 Ball C / Jones G
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:30 Villanueva G / Viu F
  • Argentina F18, Doubles
    Gennaro D / Manzanares F 19:30 PAZ G / Richard J
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 19:30 Betella L / Destefanis M
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 19:30 Descotte M F / Guerses G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Karatantcheva, Sesil 19:30 Vaidisova, Nicole
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Will, Allie 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Cepede Royg, Veronica 19:30 Chirico, Louisa
  • Colombia F6, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 19:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles
    Ariza Vargas, Hernan 19:30 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 19:30 Barros, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Perez Cortez, Alexander 19:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Volfson, David
  • Canada F11, Singles
    Skripnik, Daniel 20:00 Hochwalt, Tyler
  • Bolivia F1, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Morandini Sanches, Lucas
  • Bolivia F1, Singles
    Molina, Luis 20:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Bolivia F1, Singles
    Vrsalovic, Tomislav Saulo 20:30 Portmann, Leandro
  • Bolivia F1, Singles
    Patino, Luis 20:30 Andrade, Yuri
  • Bolivia F1, Singles
    Tsuchiya, Alexandre 20:30 Estevez, Maximiliano
  • USA F25, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 20:30 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Sarkissian, Alexander 20:30 Sandgren, Tennys
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 20:30 Gard C-I / Nakagawa N
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Dabrowski G / Kania P 21:00 Marand S / Weinhold A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Moore, Tara
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Embree L / Weatherholt M 21:00 LAO D / Sanchez M
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:00 Ruiz Naranjo P P / Torres O
  • Colombia F6, Doubles
    Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P 21:00 Builes T / Mantilla F
  • Colombia F6, Doubles
    Melano Granados W J / Perafan F 21:00 Amiri F D / Reyes N A
  • Colombia F6, Doubles
    Becerra M / Echavarria R 21:00 Guzman J-P / Hernandez J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Chawich K / Davanzo K
  • Canada F11, Doubles
    Bunescu S / Ghasemi K 21:30 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • USA F25, Doubles
    Jenkins J / Novikov D 22:00 Baughman D / Fritz T
  • Bolivia F1, Doubles
    Pini S E / Portmann L 22:00 Bruna E / Nunez Leal V
  • Bolivia F1, Doubles
    Ceppo A / Vellbach G 22:00 Feitt F / Vallebuona D
  • Bolivia F1, Doubles
    Mendoza A / Merino A 22:00 Diaz-Figueroa C / Estevez M
  • USA F25, Doubles
    Caruso S / Massara A 22:00 Davidson P / Reid M
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:30 Chirico L / Zhao C
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 22:30 Duque-Marino M / Maria T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cohen J / Gonzalez M 22:30 Melichar N / Will A
  • Canada F11, Doubles
    Bois M / Juneau I 22:30 Ahmed A / Tomczak T
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Bolivia F1, Singles
    Banzer, Rodrigo 23:00 Laranja, Augusto
  • Bolivia F1, Doubles
    Jara Unzueta R / Vrsalovic T S 23:00 KU Meza A / Patino L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Johns C / Leduc A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Pokajao se

Kolašinac: Hoću da pevam Bože pravde

Ostali sportovi

Autor:

Bacač kugle i učesnik na OI žali zbog izjave da nikad neće pevati „Bože pravde“

Asmir Kolašinac, himna Srbije, pevanje, himna Bože pravde, Oi, olimpijske igre,

Ako koza laže, rog ne laže, Kolašinac priča, Kurir snima

Sinulo mu.
Posle intervjua u Kuriru i još nekim srpskim medijima, gde tvrdi da neće pevati himnu države Srbije „Bože pravde“, Asmir Kolašinac je promenio mišljenje. Momak koji je osvojio sedmo mesto u bacanju kugle na OI u Londonu, posle negativnog stava javnosti prema onome što je izjavio, rešio je da promeni ploču.

Naime, Asmir Kolašinac je u nedelju izveštaču Kurira, ali i novinarima Presa i Bete, bez ičijeg pritiska, kada je prokomentarisao pitanje vezano za slučaj fudbalera Adema Ljajića i selektora Siniše Mihajlovića, rekao:

- Ne poznajem Adema. Bilo je raznih priča, pa i o tome kako deca Siniše Mihajlovića ne znaju srpski, a on traži od igrača da pevaju himnu. Od nas to niko ne traži, stojim mirno prilikom intoniranja i mislim da je to dovoljno. Nikad ne bih pevao „Bože pravde“, jer je problem što se u toj himni, osim srpskog, ne pominje nijedan drugi narod koji živi u Srbiji.

Kada je javnost u Srbiji osudila takvu izjavu, i kada je Asmir Kolašinac shvatio šta je rekao, juče je našoj redakciji poslao pisanu izjavu preko OK Srbije u kojoj tvrdi da će uvek rado pevati „Bože pravde“?!

- Žao mi je što moj uspeh na Igrama i rezultati postignuti pod obeležjima Srbije nisu dovoljni kao vest pojedinim medijima. Ni u jednom trenutku nisam izjavio da neću pevati himnu Srbije. Voleo bih da sam olimpijski šampion i da sam imao priliku da pevam himnu. Nadam se da ću u budućnosti kao pobednik nekog takmičenja imati tu sreću. Molim medije u Srbiji da ne koriste moje ime u propagandne svrhe i ne kreiraju senzaciju tamo gde je nema.

 

Dule Savić: A reči Marseljeze?

Bivši fudbaler Crvene zvezde Dušan Savić kaže da reči srpske himne ne bi trebalo da budu problem ni za jednog građanina naše zemlje.

- Ako je Kolašinac rekao da mu se ne sviđa deo himne gde se spominje srpski narod, baš me zanima kako bi prokomentarisao francusku „Marseljezu“. Trebalo bi da se informiše i vidi šta tamo piše - konstatovao je Savić.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (38)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • pitbul

    pitbul

    DULE LEGENDO,sve si u pravu.Himna SRBIJE vazi za sve gradjane drzavljane nase zemlje.Kolasinac je uvideo gresku,on je nas veliki sportista ,svi mu oprastamo i nadamo se da ce osvojiti to zlato i otpevati himnu.

    27 Odgovori 
  • пеца

    пеца

    иди то сад реци онима који су те научили то што си изјавио,да си мало размислио и погледао објективно,а не из угла сулејмана угљанина и зукорлића ,видео би да химна боже правде не вређа ниједну ... više националну мањину,напротив... оксиморон је што си рекао да не би певао јер ти сметају речи химне,а овамо носиш на дресу грб са КРСТОМ,КРУНОМ и ЧЕТИРИ С... остави се политичких изјава и ради оно у чему си најбољи,политика у спорту ником добро није донела...

    21 Odgovori 
  • Boki

    Boki

    Svaka drzava ima svoju himnu. Tako Srbi koji zive u Francuskoj nece da se ljute sto nisu spomenuti u Franc. himni jer imaju svoju drzavu Srbiju i svoju himnu. Vecinsko stanovnistvo Srbije su Srbi tako da je potpuno normalno da se himna odnosi samo na domacine te zemlje, u ovom slucaju Srbije. Bosnjaci koji zive ovde u Srbiji imaju svoju drzavu Bosn ... više u i samim tim svoju himnu. Isto vazi i za sve ostale nac. manjine. Uopste ne vidim u cemu je problem. Jok pevacu u svojoj himni o Albancima, Rumunima, Madjarima, Hrvatima, Bosnjacima, Crnogorcima i ostalima.

    14 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Kostadin

    Kostadin

    Uplasio se da ce ga javnost razapeti samo zato sto je izneo svoj stav.To samo dokazuje da je Srbija,kao i ostale zemlje u okruzenju koje volimo prozivati zbog raznoraznih nacionalizama, zemlja nesloboda, nacionalizma i jednoumlja gde se oni koji razmisljaju drugacije posipaju perjem i katranom. A tu je i tradicionalno kratko pamcenje, pa se pitam, ... više kad ce Nole poceti biti pljuvan najstrasnije zbog svojih "neuspeha" a otac mu zbog "srebroljublja".
    Da mi je samo znati gde su bili ovi sto srbuju po forumima 90-ih kad se pokazivao pravi patriotizam i borilo se za otadzbinu.

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!