• Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kania, Paula 1 1 7 5 1 Jaksic, Jovana 1 6 6 5 1
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Embree, Lauren 02:50 Boserup, Julia
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Black C / Mirza S 2 6 6 2 2 Bencic B / Hingis M 0 4 2 0 0
  • Seoul, South Korea
    Rybarikova, Magdalena 0 5 0 Wickmayer, Yanina 0 2 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Cibulkova D / Flipkens K 05:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Tokyo, Japan
    Erakovic, Marina 05:30 Dellacqua, Casey
  • Seoul, South Korea
    Gibbs, Nicole 06:00 Kovinic, Danka
  • Seoul, South Korea
    Kirilenko, Maria 06:15 Koukalova, Klara
  • Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 06:45 Jankovic, Jelena
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Barthel M / Minella M 07:15 Bogdan E / Kuwata H
  • Seoul, South Korea
    Kanepi, Kaia 07:30 Pliskova, Kristyna
  • Guangzhou, China
    Niculescu, Monica 08:00 Puig, Monica
  • Guangzhou, China
    Wang, Yafan 08:00 Zhang, Kai Lin
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Paolini, Jasmine 08:00 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 08:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 08:00 Szatmari, Agnes
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 08:45 Kirilenko M / Wickmayer Y
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Dzehalevich, Ekaterina 09:00 Takahata, Kotomi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Shkudun, Anna 09:00 Kramperova, Katerina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Leykina, Polina 09:00 Vogt, Stephanie
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Peterson, Rebecca 09:00 Lottner, Antonia
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Brianti, Alberta 09:00 Arshinkova, Petia
  • Turkey F32, Singles
    Ehara, Hiroyasu 09:00 Koyama, Keita
  • Turkey F32, Singles
    Kiuamov, Timur 09:00 Heller, Peter
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 09:00 Apostol, Andrei Stefan
  • Turkey F32, Singles
    Bellier, Antoine 09:00 Boutillier, Remi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    You, Xiaodi 09:00 Stiteler, Alexandria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Rottmann, Nicole 09:00 Moser, Lisa Maria
  • Guangzhou, China
    Hsieh, Su-Wei 09:15 Cornet, Alize
  • Guangzhou, China, Doubles
    DOI M / XU Y-F 09:15 Beck A / Martic P
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 09:30 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 09:30 Kasatkina, Darya
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Jastraunig, Lukas
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 09:45 Carli, Cristian
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Tiel, Elke 09:45 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 09:45 Smith, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:45 Trevisan, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 09:45 Balducci, Alice
  • Izmir, Turkey
    Shyla, Yaraslau 10:00 Coric, Borna
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 10:00 Chan C-W / Hsu C-Y
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 10:00 Gerasimov, Egor
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 10:00 Partl, Adrian
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 10:00 Adaktusson, Jacob
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 10:00 Grabul, Dimitar
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 10:00 Marc, Masa
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Ymer, Mikael
  • Serbia F13, Singles
    Antonescu, Vasile 10:00 Conkic, Petar
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Zagorac, Eva 10:00 Fett, Jana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Leweurs, Angela
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:00 Durguti, Besir
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lemmens, Elke 10:00 Primorac, Iva
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova, Vivien 10:00 Vorih, Stefanie
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:00 Ilkel, Cem
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pislak, Manca 10:00 Morgosova, Karin
  • Tokyo, Japan
    Suarez Navarro, Carla 10:00 Gavrilova, Daria
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 10:00 Muchova, Karolina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kolarova, Veronika 10:00 Jablonovska, Jana
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kuncikova, Lenka 10:00 Sumova, Diana
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 10:30 Kubler, Jason
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 10:30 Evtimova, Dia
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 10:30 Michel, Lara
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Tig, Patricia Maria 10:30 Kozlova, Kateryna
  • Trnava, Slovakia
    Volandri, Filippo 10:30 Rola, Blaz
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 10:30 Bodmer, Adrian
  • Turkey F32, Singles
    Nagao, Katsuki 10:30 Lee, Duck Hee
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 10:30 Brinkman, Nils
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 10:30 Pecotic, Matija
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 10:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 10:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 10:30 Collombon, Alix
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Tsuji, Kanami 10:30 Giovine, Claudia
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:30 Haider-Maurer, Andreas
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    De Bernardi, Clothilde 10:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Bhambri, Prerna 10:30 Wang, Yan
  • Guangzhou, China, Doubles
    Cornet A / Linette M 10:30 Thorpe L / Zhang K-L
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 10:30 Bacsinszky, Timea
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 11:00 Bejenaru, Karola Patricia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Cazeaux, Amandine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Heil, Anna Maria 11:00 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 11:00 Tan, Harmony
  • Izmir, Turkey
    Basic, Mirza 11:00 Kravchuk, Konstantin
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 11:00 Khachanov, Karen
  • France F19, Singles
    Halys, Quentin 11:00 Dubail, Julien
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 11:00 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 11:00 Kapshay, Veronika
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ponomar, Lisa 11:00 Horakova, Nikola
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 11:15 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 11:15 Fortuna, Claudio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 11:15 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 11:15 DI Giuseppe, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Jessica 11:15 Arcidiacono, Federica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 11:15 Prati, Federica
  • Tokyo, Japan
    Gajdosova, Jarmila 11:15 Wozniacki, Caroline
  • Izmir, Turkey
    Setkic, Aldin 11:30 Marchenko, Illya
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 11:30 Nekic, Tim
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 11:30 Mijic, Ivo
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 11:30 Arneodo, Romain
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:30 Kraljevic, Filip
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 11:30 Marti, Javier
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:30 Sulea, Tudor Cristian
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 11:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Serbia F13, Singles
    Trendafilov, Petar 11:30 Katic, Dejan
  • Sweden F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:30 Ivashka, Ilya
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 11:30 Borsos, Gabor
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 11:30 Pavic, Ante
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Rutarova, Eva 11:30 Vajdova, Nikola
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 11:30 Horackova, Gabriela
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 11:30 Krtenova, Sonja
  • Trnava, Slovakia
    Cecchinato, Marco 11:50 Ungur, Adrian
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 12:00 Fetecau, Irina
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 12:00 Pavic, Mate
  • Spain F27, Singles
    Lescure, Mick 12:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 12:00 Riba, Pere
  • Metz, France
    Kamke, Tobias 12:00 Goffin, David
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 12:00 Albot, Radu
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 12:00 Sijsling, Igor
  • Izmir, Turkey
    Brkic, Tomislav 12:30 Vorster, Tucker
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 12:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Totka, Naomi
  • France F19, Singles
    Guez, David 12:30 Jacq, Gregoire
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 12:30 Galdon, Mateo
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 12:30 Fomina A / Zaniewska S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 12:30 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B 12:30 Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 12:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 12:30 Dodin, Oceane
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 12:30 Dolonc, Vesna
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 12:45 Dettinger M / Raab D
  • Italy F32, Doubles
    Frigerio L / Portaluri G 12:45 Maden D / Maden Y
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 12:45 Hammond M / Smith M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Balducci A / Brescia G 12:45 Ferrando C / Rubini S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova B / Zagorac E 13:00 Fett J / Primorac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 13:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Melander H / Peterson R 13:00 Jani R-L / Shinikova I
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 13:00 Paquet, Chloe
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 13:00 Honcova, Michaela
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 Gigounon, Germain
  • Serbia F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:00 Bjelica, Ivan
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Jablonovska J / Muchova K 13:00 Domagala V / Dubska L
  • Serbia F13, Singles
    Dimov, Valentin 13:00 Djere, Laslo
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 13:00 Pantuckova, Gabriela
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 13:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 13:00 Zhang, Yukun
  • Sweden F4, Doubles
    Brunstrom J / Dubarenco M 13:00 Balaji N / Rosenholm P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 13:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:00 Marc M / Pislak M
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:00 Safwat, Mohamed
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 13:00 Buzkova, Radka
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Kerr J / Martin F 13:00 Rudnev V / Shyla Y
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Houbova A / Veverkova A 13:00 Kolarova V / Krejsova P
  • Metz, France
    Kohlschreiber, Philipp 13:20 Lorenzi, Paolo
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 13:20 Veic, Antonio
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 13:20 Bednarek T / SA A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 13:30 Kapas A / Koniusz B
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 13:30 Coric B / Pavic A
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Marti, Yann
  • France F19, Singles
    Boehler, Dominik 14:00 Authom, Maxime
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 14:00 Carballes Baena, Roberto
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:00 Mestach, AN Sophie
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 14:20 Viola, Matteo
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 14:30 Kraljevic F / Miocic F
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 14:30 Bizjak B / Stosic M
  • Croatia F18, Doubles
    Nekic T / Vidak A 14:30 O'Connell C / O'Mara J
  • Croatia F18, Doubles
    Bellotti R / Sinicropi R 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Serbia F13, Doubles
    Grabul D / Jotovski T 14:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Metz, France, Doubles
    Moser F / Satschko A 14:40 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:50 Fransen S / Haase R
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 15:00 Balleret B / Motti A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Daniels C / Michel L 15:00 Bara I / Mitu C-A
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 15:00 Crepaldi E / Jahn J
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Versteeg, Kelly 15:00 Yerolymos, Margot
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 Hajek, Jan
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 15:30 Inzerillo J / Rice D
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer Y / Dolonc V 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 15:40 Pouille, Lucas
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:00 Inglot D / Mergea F
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ponchet, Jessika 16:00 Roemer, Charlotte
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Bredl N / Moroi C
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Cazeaux A / Wang X-Y 16:00 Belhadj S / Benaissa A
  • Metz, France
    Struff, Jan-Lennard 16:00 Chardy, Jeremy
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 16:00 Neis, Fabricio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Denisenko, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 16:00 Andrady, Arantxa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 16:00 Clezar, Guilherme
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Beck K / Zelenay I 16:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Haddad Maia, Beatriz 16:30 Rus, Arantxa
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 16:30 Desein, Niels
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 16:30 Boborykin A / Kiuamov T
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 16:30 Bellier A / Bodmer A
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 16:30 Clayton S / Gabb R
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:30 Granollers-Pujol G / Samper-Montana J
  • Canada F11, Singles
    Shane, Ryan 17:00 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 17:00 Bois, Michael
  • Canada F11, Singles
    Juneau, Isade 17:00 Bourchier, Harry
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Honcova M / Niedmers N
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Mantilla, Felipe
  • Spain F27, Doubles
    Lescure M / Willis M 17:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Collarini A / Lama G 17:00 Mello H / Scarpelli G
  • Metz, France, Doubles
    Chardy J / Rosol L 17:20 Marray J / Murray J
  • Campinas, Brazil
    Mina, Gianni 17:20 Silva, Caio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 17:30 Lukic, Vojislava
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bacquie, Alice 17:30 Saez Larra, Olga
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Heil A M / Peckl K 17:30 Rigozzi C / Riley A
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi H / Boudjadi Y 17:30 Curovic T / Totka N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 17:30 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 17:30 Selvarajoo, Theiviya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 17:30 Sizikova, Yana
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 18:00 Monfils, Gael
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Klasen C / Uebelhoer C 18:00 Boeykens E / Versteeg K
  • Canada F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 18:30 Hochwalt, Tyler
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 18:30 Tabilo, Alejandro
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 18:30 Siwy, Rudolf
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 18:30 Brouleau, Lou
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 18:40 Romboli F / Turini T
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Paul, Tommy
  • USA F25, Singles
    Dome, Andre 19:00 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Sandgren, Tennys
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 19:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Kaufinger I 19:00 Rogers M / Smallbone A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dancetovic E / Stojanovic J 19:00 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Easwaramurthi A / Lavrikova E 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Matos R / Zormann M 19:00 Andreozzi G / Duran G
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:30 Nieminen, Jarkko
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Kushnirovich, Gary
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 20:00 King, Kevin
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Wolmarans, Fritz
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 20:00 Alvarez-Guzman M / Zornosa S
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 20:30 Brymer, Gage
  • USA F25, Singles
    Baughman, Deiton 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 20:30 Trombetta, TY
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 20:30 Silverman C / Vega Q
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Doubles
    Peliwo F / Skripnik D 21:30 Bourchier H / Krainik P
  • USA F25, Singles
    Thompson, Clay 22:00 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F25, Singles
    Ouellette, Greg 22:00 Jenkins, Jarmere
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 22:00 Dadamo J / Sandgren T
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 22:00 Struvay, Eduardo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 22:00 Galdos S / Trungelliti M
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 22:30 Klec, Ivo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 23:20 King K / Spir J-C

Konj skuplji i od Ronalda

Fudbal

Vlasnik Malage Šeik Abdulah An Tani napisao da njegov arapski pastuv vredi više od bilo kog fudbalera na svetu

Malaga, Šeik Abdulah An Tani, konj,

A od Mesija?
Šeik Abdulah An Tani, vlasnik španskog fudbalskog kluba Malaga, veliki je zaljubljenik u najvažniju sporednu stvar na svetu, ali su mu na prvom mestu konji! A posebno mesto u njegovom srcu zauzima prelepa životinja po imenu Galopirajući Kralj, koja je, bar što se šeika tiče, najvrednije što poseduje.

Koliko je „lud“ za Galopirajućim Kraljem, Abdulah An Tani pokazao je i poslednjom objavom na društvenoj mreži Tviter, u kojoj svog ljubimca diže u nebesa i upoređuje s jednim od najboljih fudbalera današnjice:

- Moj konj vredi više od bilo kog fudbalera na svetu, pa i od Kristijana Ronalda -napisao je An Tani i sve ilustrovao slikom prelepog belog arapskog pastuva.

(G. F.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • igor

    igor

    Stvarno,dobar konj!

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je pouzdan partner NATO, a naše učešće na samitu u Velsu je potvrda da smo pouzdan faktor Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!