• Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Pribylova, Anastasia 1 6 6 4 1 1 Lidkovskaya, Irina 2 0 7 6 2 2
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Piskun, Oleksandra 1 5 7 5 1 Tsiklauri, Ekaterina 1 7 5 3 1
  • Tokyo, Japan
    Muguruza Blanco, Garbine 2 6 7 2 2 Pavlyuchenkova, Anastasia 0 3 6 0 0
  • Seoul, South Korea
    Barthel, Mona 2 7 6 2 2 Garcia, Caroline 0 6 2 0 0
  • Guangzhou, China, Doubles
    Thorpe L / Zhang K-L 2 6 7 2 2 LIU C / Tian R 0 3 5 0 0
  • Italy F32, Singles
    Leonardi, Filippo 0 5 2 0 Jastraunig, Lukas 1 7 4 1
  • Italy F32, Singles
    Campo, Antonio 2 6 6 2 2 Giraldi Requena, Marcos 0 2 1 0 0
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 1 6 3 1 Bonuccelli, Ferdinando 0 3 1 0
  • Italy F32, Singles
    Raab, Demian 0 6 0 0 Fortuna, Claudio 1 7 1 1
  • Italy F32, Singles
    Sonego, Lorenzo 1 6 5 1 Oliveira, Goncalo 0 4 4 0
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 1 6 3 1 Linette, Magda 0 2 4 0
  • Guangzhou, China
    Putintseva, Yulia 0 1 1 0 0 Cornet, Alize 2 6 6 2 2
  • Tokyo, Japan
    Zahlavova Strycova, Barbora 0 4 1 0 0 Svitolina, Elina 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Skrzypczynska, Joanna 0 3 1 0 0 Kopsova, Ivana 2 6 6 2 2
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Stloukalova, Katerina 1 6 4 1 Krtenova, Sonja 0 3 3 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Mashtakova, Alena 0 1 2 0 0 Buzkova, Radka 2 6 6 2 2
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Van Beem, Colin 0 5 1 0 Durguti, Besir 1 7 1 1
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Dimov, Valentin 2 6 6 2 2 Serdarusic, Nino 0 1 3 0 0
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Sulea, Tudor Cristian 1 2 6 2 1 Deari, Shendrit 1 6 2 1 1
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Martinski, Aleks 0 3 0 0 Borsos, Gabor 1 6 5 1
  • France F19, Singles Qualifying
    Lechevretel, Louis 0 5 1 0 Champion, Gauthier 1 7 1 1
  • France F19, Singles Qualifying
    Boehler, Dominik 1 6 4 1 Gayte, Maxime 0 3 1 0
  • France F19, Singles Qualifying
    Le Boulch, Thomas 0 6 0 Galdon, Mateo 1 7 1
  • France F19, Singles Qualifying
    Danes, Alexandru 0 4 3 0 Remond, Florian 1 6 5 1
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Cadar, Elena Teodora 1 6 1 1 Dascalu, Nicoleta 0 2 1 0
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Argyelan, Csilla 10:40 Memishishi, Nino
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 0 4 0 Ning, Yuqing 0 1 0
  • Sweden F4, Singles
    Sekulic, Milos 0 1 0 Cao, Zhaoyi 0 3 0
  • Sweden F4, Singles
    Solberg, Christoffer 0 2 0 Balaji, N. Sriram 0 1 0
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Melander, Hilda 0 3 0 Bara, Irina Maria 0 1 0
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Shinikova, Isabella 0 5 0 Raykova, Tanya 0 1 0
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Zhyrmont, Dzmitry 0 0 0 Baluda, Victor 0 2 0
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Kuzmanov, Dimitar 0 1 0 Ledovskikh, Mikhail 0 4 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Mejak, Mojca 11:00 Prochazkova, Tereza
  • Metz, France, Qualifying
    Herbert, Pierre Hugues 0 1 0 Bossel, Adrien 0 2 0
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Fomina, Alona 0 1 0 Pakatsochvili, Elizaveta 0 0 0
  • Sweden F4, Singles
    Haenle, Pirmin 0 0 0 Kivanda, Sizya Ernest 0 3 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Moroi, Cristina 0 1 0 Boualem, Josephine 0 2 0
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 0 1 0 Cammarata, Alberto 0 0 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Benhalima, Sofia 0 0 0 Benaissa, Amira 0 1 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 0 4 0 Khetib, Doria 0 0 0
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Amiraghyan, Ani 11:25 Szatmari, Agnes
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Stresnakova, Katarina 11:30 Novotna, Natalie
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Trendafilov, Petar 11:30 Malyshev, Georgyi
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Micov, Stefan 11:30 Tarpov, Danail
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Kulova, Andrea 11:30 Vondraskova, Kristyna
  • France F19, Singles Qualifying
    David, Alexandre 11:40 Walch, Antoine
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles Q...
    Ondrasova, Lucia 11:40 Okalova, Martina
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Milojevic, Nikola 11:40 Waloch, Marcel
  • Serbia F13, Singles Qualifying
    Djurdjevic, Bogdan 11:40 Massa, Alexandre
  • France F19, Singles Qualifying
    Brechemier, Thomas 11:40 Poullain, Lucas
  • France F19, Singles Qualifying
    Dauzet, Romain 11:40 Mitjana, Leny
  • France F19, Singles Qualifying
    Commin, Cedrick 11:45 Bouquet, Lucas
  • Metz, France, Qualifying
    Bachinger, Matthias 12:00 Serra, Florent
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 12:00 Bourgue, Mathias
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 12:00 DI Mauro A / Naso G
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Sterenbach, Saray 12:10 Vorontsova, Victoria
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Deviatiarov, Marat 12:20 Shyla, Yaraslau
  • Izmir, Turkey, Qualifying
    Jankovic, Miki 12:20 Vorster, Tucker
  • Metz, France, Qualifying
    De Schepper, Kenny 12:20 Mathieu, Julien
  • Sweden F4, Singles
    Samuelsson, Christian 12:30 Adaktusson, Jacob
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Fetecau, Irina 12:30 Prenkovic, Linda
  • Dobrich, Singles Qualifying W-...
    Ploskina, Helen 12:30 Rudakova, Anastasia
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Georges, Myrtille 12:30 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Arcangioli, Manon 12:30 Askew, Sarah Beth
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Badosa Gibert, Paula 12:30 Foster, Manisha
  • Italy F32, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 12:30 Bonuccelli F / Cammarata A
  • Italy F32, Doubles
    Dettinger M / Raab D 12:30 Campo A / Leonardi F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:30 Giraldi Requena M / Oliveira G
  • Italy F32, Doubles
    Fortuna C / Torroni G 12:30 Giacalone O / Rondoni P
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 12:40 Mridha, Jonathan
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 12:40 Blomgren, Tobias
  • Sweden F4, Singles
    Borg, Stefan 12:40 Ivashka, Ilya
  • Italy F32, Doubles
    Moncagatto F / Picco F 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Telavi, Singles Qualifying W-C...
    Marozava, Lidziya 12:55 Sumbadze, Tamari
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:00 Gomez, Ibai
  • Spain F27, Doubles
    Herrero Araguas R / Vivero Gonzalez P 13:00 Kocyla A / Pulgar-Garcia J
  • Spain F27, Doubles
    Amantegui J / Blanco Paris F A 13:00 Lescure M / Willis M
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Guisard, Estelle 13:00 Paquet, Chloe
  • Meknes, Morocco
    Khaddari, Hicham 13:20 Mertens, Yannick
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 13:20 Pavlasek, Adam
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 14:00 CAO Z / Ning Y
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Bowtell, Amy 14:00 Simpson, Jessica
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Dodin, Oceane 14:00 Nicholls, Olivia
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    O'Neill, Jillian 14:00 Dart, Harriet
  • Metz, France, Qualifying
    Przysiezny, Michal 14:00 Moraing, Mats
  • Sweden F4, Singles
    Vidgren, Marcus 14:10 Ouyang, Bowen
  • Sweden F4, Doubles
    Lundkvist G / Regner A 14:10 Forsell O / Renard L
  • Sweden F4, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 14:10 Mansson M / Windahl D
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 14:30 Arrogante-De Lanuza F / Manrique-Velazquez D-J
  • Spain F27, Doubles
    Ledesma Pineda D / Molina A 14:30 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Spain F27, Doubles
    Sanjurjo Hermida A / Semmler M 14:30 Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 14:30 Goldengoren T / Voinea C F
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Erguden B / Ilhan M 14:30 Gerasimov E / Ortega-Olmedo R
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 14:30 Niedmers, Nora
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:40 Middelkoop, Matwe
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:40 Cachin, Pedro
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Muntean S / Muntean V 15:00 Scheepens J / Scholsen H
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Mina, Gianni
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 15:00 Scarpelli, Ghilherme
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:00 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Romboli, Fernando
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Turini, Thales
  • France F19, Doubles
    Le Boulch T / Meehan H 15:00 Marquis C / Stevenson K
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 15:00 Boehler D / Novotny D
  • Metz, France, Doubles
    Bracciali D / Marach O 15:30 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Santos, Nicolas 15:30 Brandao, Filipe
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Sorgi, Joao Pedro 15:30 Blumenberg, Alex
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Zampieri, Caio 15:30 Junior, Osni
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Laine, Emma 15:30 Brown, Lucy
  • Shrewsbury, Singles Qualifying...
    Barbat, Karen 15:30 Geuer, Nicola
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shropshire, Samuel 16:00 Kumar, Mihir
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Shane, Justin 16:00 Baev, Fedor
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Silverman, Cameron 16:00 Leduc, Antoine
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Distelmans, Steffi 16:00 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 16:30 Silbereisen T / Weisen J
  • France F19, Doubles
    Halys Q / Jacq G 16:30 Commin C / Medvedev D
  • France F19, Doubles
    Gayte M / Walch A 16:30 Brechemier T / Galdon M
  • Campinas, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:50 Silva, Caio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 17:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 17:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 17:00 Pella, Guido
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador
    Reyes-Varela, Miguel Angel 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Quito, Ecuador
    Campozano, Julio-Cesar 17:00 King, Kevin
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 17:00 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 17:00 Mektic, Nikola
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 17:00 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 17:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 17:00 Adnaoui M / Chakrouni A
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Montes, Juan 17:00 Quinti, Adriano
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 17:00 Melano Granados, William Jamphier
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 17:00 Espindola, Edgar D
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Trujillo, Carlos Ernesto
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 17:00 Bredl, Natasha
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Radjaa, Samira 17:00 Rigozzi, Chantelle
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Tikhomirov, Maksim 17:30 Mcconnell, Bryan
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Gore, Rico 17:30 Major, Philip Wilbert
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Fan, Felix 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Campinas, Brazil
    Telles, Leonardo 17:30 Andreozzi, Guido
  • Spain F27, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 17:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Doubles
    Mardones B / Martinez M N 17:30 Cukierman D / Leshem E
  • Spain F27, Doubles
    Ortega Palacios A / Ortiz Couder J 17:30 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bhatia R / Fafaliou S 17:30 Heil A M / Peckl K
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Becker, Benjamin
  • Quito, Ecuador
    Escobar, Gonzalo 18:00 Beretta, Duilio
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Angelinos T / Mektic N 18:00 Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G
  • Argentina F18, Singles
    Gennaro, Dante 18:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Iriarte, Tomas 18:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:00 Cressa, Mateo Facundo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 18:00 Doria, Luciano
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 18:00 EL Idrissi N / Tifnouti T
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Sanchez, Maria 18:00 Kenin, Sofia
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weatherholt, Mary 18:00 Kinard, Tori
  • France F19, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 18:00 Crepaldi E / Jahn J
  • France F19, Doubles
    Chala R / Fomba E 18:00 Inzerillo J / Rice D
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 18:00 Pesch, Sharon
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 18:00 Schoelink, Jade
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:30 Cucalon Herrera, Paolo
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Cordonnier, Gregorio 18:30 Ariza Vargas, Hernan
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Becerra, Miguel 18:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles Qualifyin...
    Santamaria, Felipe 18:30 Tellez, Julian Andres
  • Campinas, Brazil
    Pereira, Jose 18:50 Sant'Anna, Bruno
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Vega, Quinton 19:00 Kandath, Matthew
  • Canada F11, Singles Qualifying
    Kushnirovich, Gary 19:00 Marcotte, David
  • Campinas, Brazil
    Alund, Martin 19:00 Collarini, Andrea
  • Quito, Ecuador
    Endara, Ivan 19:20 Molteni, Andres
  • Quito, Ecuador
    Echazu, Mauricio 19:20 Souza, Joao Olavo
  • Metz, France
    Roger-Vasselin, Edouard 19:20 Muller, Gilles
  • Canada F11, Doubles
    Guzina M / Guzina N 19:30 Rosenzweig N / Shapovalov D
  • Argentina F18, Doubles
    Bertucci F N / Moreno F 19:30 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Farro J-L / Mendez F 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Melichar, Nicole 19:30 Shamayko, Marina
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 19:30 Bellis, Catherine Cartan
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Weinhold, Ashley 19:30 Crawford, Samantha
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 20:00 Mantilla, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Marin, Adolfo 20:00 Torres, Oscar
  • Colombia F6, Singles
    Ramirez Luna, Felipe 20:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 20:00 Arconada, Jordi
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Romboli F / Turini T 20:20 Becker R / Gaio F
  • Bolivia F1, Singles
    Nunez Leal, Victor 20:30 Merino, Alexander
  • Bolivia F1, Singles
    Matute, Juan Manuel 20:30 Makiguchi, Ryusei
  • Bolivia F1, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 20:30 Feitt, Franco
  • Bolivia F1, Singles
    Pasutti, Andreas Ignacio 20:30 Vallebuona, Duilio
  • Canada F11, Doubles
    Hara T S / Siyyid A 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Canada F11, Doubles
    FAN F / Volfson D 21:00 Shane J S / Shane R
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 21:00 De Gregorio N A / Rondina M
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 21:00 Arus R / Doria L
  • Quito, Ecuador
    Lipovsek Puches, Tomas 21:00 Miele, Andre
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Lao, Danielle 21:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Rampre, Petra 21:00 Pera, Bernarda
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:30 Erazo C A / Montes J
  • Colombia F6, Doubles
    Osorio J S / Sepulveda Navarro C A 21:30 Rodriguez Castillo J S / Tellez J A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:30 Sanabria N / Trujillo C E
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Ruiz Naranjo M A 21:30 Espindola E D / Mira C
  • Bolivia F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 22:00 Zuliani, Santiago
  • Bolivia F1, Singles
    Araya, Javier 22:00 Villarruel, Santiago
  • Quito, Ecuador
    Konstantinov, David 22:00 Gomez, Emilio
  • Bolivia F1, Singles
    Claudino, Caio 22:00 Bruna, Esteban
  • Bolivia F1, Singles
    Ceppo, Andres 22:00 Becerra Jeria, Serge
  • Canada F11, Doubles
    Ghinda I-L / Whittingham K R 22:00 Peliwo F / Skripnik D
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 22:00 Olivo, Renzo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Cunha H / Escobar G 22:20 Molteni A / Ramirez C
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Endara I / Mena F 23:20 Londero J I / Pella G
  • Bolivia F1, Doubles
    Laranja A / Tsuchiya A 23:30 Dellien Velasco M A / Guardia F
  • Bolivia F1, Doubles
    Dorado A / Guerrero I G 23:30 Arreche N A / Matute J M
  • Bolivia F1, Doubles
    Iliev J I / Rondina M 23:30 Banzer R / Zeballos F
  • Bolivia F1, Doubles
    Busch J / Moyano A 23:30 Apaza G / Porro T

Francuz već napustio Valensiju

LOVERNJ DOLAZI: Partizane stižem!

Košarka

Autor:

Francuski košarkaš će se početkom naredne godine priključiti redovima crno-belih

Žofri Lavernj

Lavernj jedva čeka da zaigra u crno-belom dresu

BEOGRAD - Francuski košarkaš Žofri Lovernj raskinuo je ugovor sa Valensijom i u narednih nekoliko dana trebalo bi da se priključi Partizanu.

Lovernj je poslednji meč za Valensiju trebalo da odigra u nedelju protiv Unikahe, ali je Francuz izostavljen iz tima.

"Hvala Valensiji, svima u klubu i mojim saigračima, bio je ovo jedan od najlepših meseci u mojoj karijeri. Srećno u budućnosti. A sada Partizan!", napisao je Lovernj na svom Tviter profilu.

Lovernj (21) će u redove crno-belih stići kao slobodan igrač. On je visok 210 centimetara, a igra na pozicijama četiri i pet. Francuz je pre Valensije igrao je za Šalon.


Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Žalili smo se sudu u Strazburu zahtevajući da nas Srbija registruje kao versku zajednicu, a izbriše Zukorlića Adem Zilkić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!