• Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 10:00 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 10:00 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 10:00 Kapshay, Veronika
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 0 2 0 Djere, Laslo 0 3 0
  • Wuhan, China, Qualifying
    Wang, Yafan 10:20 Schmiedlova, Anna-Karolina
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 2 6 6 2 2 Kops-Jones R / Spears A 0 4 3 0 0
  • Wuhan, China, Qualifying
    Niculescu, Monica 11:05 Pliskova, Kristyna
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 1 2 6 1 Katic, Dejan 1 6 3 1
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 11:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 11:30 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 11:30 Szatmari, Agnes
  • Wuhan, China, Qualifying
    Davis, Lauren 1 6 3 2 1 Gajdosova, Jarmila 1 0 6 4 1
  • Guangzhou, China, Doubles
    DOI M / XU Y-F 0 6 6 0 0 Cornet A / Linette M 2 7 7 2 2
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 2 5 6 10 2 2 Rudnev V / Shyla Y 1 7 2 3 1 1
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Balleret B / Motti A 0 5 3 0 0 Fransen S / Haase R 2 7 6 2 2
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 2 6 6 2 2 Boualem, Josephine 0 3 1 0 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber T / Vorih S 2 6 6 2 2 Kotelesova B / Zagorac E 0 0 3 0 0
  • Sweden F4, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 0 4 4 0 0 Balaji N / Rosenholm P 2 6 6 2 2
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dodin, Oceane 1 6 1 1 Beygelzimer, Yuliya 0 3 2 0
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 0 2 5 0 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 1 6 5 1
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 1 6 3 1 Lescure, Mick 0 3 4 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 0 3 5 0 Saez Larra, Olga 1 6 1 1
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Jablonovska J / Muchova K 1 7 2 1 Kolarova V / Krejsova P 0 6 2 0
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 0 4 0 Rola, Blaz 0 5 0
  • Croatia F18, Singles
    Marti, Javier 0 2 0 Gigounon, Germain 0 4 0
  • Izmir, Turkey
    Coric, Borna 0 3 0 Gerasimov, Egor 0 2 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 0 2 0 Fett, Jana 0 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 0 2 0 Balducci A / Brescia G 0 0 0
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 13:50 Bjelica, Ivan
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Paolini, Jasmine 14:00 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 14:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 14:00 Fomina A / Zaniewska S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 14:00 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B 14:00 Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 14:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 14:00 Cecchinato, Marco
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 14:00 Semrajc J / Ternar T
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Brkic, Tomislav
  • Metz, France
    Kohlschreiber, Philipp 14:00 Struff, Jan-Lennard
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mestach, AN Sophie 14:00 Witthoeft, Carina
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Authom, Maxime
  • France F19, Singles
    Halys, Quentin 14:00 Desein, Niels
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 14:05 Viola, Matteo
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:15 Frigerio L / Portaluri G
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 14:30 Kretschmer G / Monroe N
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 14:30 LEE D H / Shofayziyev S
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 14:30 Clayton S / Gabb R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Kramperova K / Vankova K 14:30 Chikalkina A / Novoselova P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Nakano Y / Takahata K 14:30 De Bernardi C / Vangelova A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte A / Mikulskyte J 14:30 LI Y / You X
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 14:45 Bellotti R / Sinicropi R
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 15:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Argentina F18, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Meknes, Morocco
    Pouille, Lucas 15:10 Carballes Baena, Roberto
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 15:15 Marc M / Pislak M
  • Serbia F13, Doubles
    Grabul D / Jotovski T 15:20 Sabanov I / Sabanov M
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 15:30 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • France F19, Singles
    Guez, David 15:30 Jahn, Jeremy
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 15:30 Crepaldi, Erik
  • Metz, France, Doubles
    Marray J / Murray J 15:30 Draganja M / Kontinen H
  • Metz, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 16:00 Goffin, David
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Bara I / Mitu C-A 16:00 Jani R-L / Shinikova I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Beck K / Zelenay I 16:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 16:00 Ponchet, Jessika
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:00 Sizikova, Yana
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Yerolymos, Margot 16:30 Honcova, Michaela
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 16:30 Heras, Patricio
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 17:00 Clezar, Guilherme
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Bortolotti, Marco
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 17:00 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 17:00 Bourchier, Harry
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 17:30 Cagnina J / Dubail J
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 17:30 Cazeaux A / Wang X-Y
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Heil A M / Peckl K 17:30 Curovic T / Totka N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 17:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 18:00 Souza, Joao Olavo
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 18:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 18:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 18:00 Monfils, Gael
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:00 Brouleau, Lou
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 18:00 Dellien, Hugo
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 18:00 Casanova H / Torre E A
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 18:00 Klec, Ivo
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Chirico, Louisa 18:00 Brengle, Madison
  • Campinas, Brazil
    Pereira, Jose 18:20 Andreozzi, Guido
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Andrady A / Hattingh I 18:30 Bruzzone G / Ladurner J
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 18:30 Wolmarans, Fritz
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 19:00 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Falconi, Irina 19:00 Rampre, Petra
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Trombetta, TY 19:00 Sandgren, Tennys
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 19:20 Mathieu, Paul-Henri
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Honcova M / Niedmers N 19:30 Boeykens E / Versteeg K
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:00 Jarry, Nicolas
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 20:30 Guzman J-P / Hernandez J
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Thompson, Clay 20:30 Jenkins, Jarmere
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Peliwo F / Skripnik D
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Boserup, Julia
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 21:30 Collarini A / Lama G
  • Quito, Ecuador
    Escobar, Gonzalo 22:00 Molteni, Andres
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:00 Demoliner M / Souza J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 23:00 Matos R / Zormann M
  • USA F25, Doubles
    Nicholas J H / Ore J A 23:00 Dadamo J / Sandgren T
  • USA F25, Doubles
    Mcdonald M / Redlicki M 23:00 Mcmorrow K / Trombetta T

Umetničko delo

MAGIJA: Ronaldinjo čarobnjak i na papiru!

Fudbal

Autor:

Brzim listanjem sveske vide se najbolji potezi čuvenog Dinja

Ronaldinjo

Ronaldinjo i na papiru

BELO HORIZONTE - Fudbaler Atletiko Mineira Ronaldinjo inspirisao je umetnika Etoileka da napravi knjižicu pokretnih slika sa najboljim potezima čuvenog brazilskog igrača.

Brzim listanjem male sveske sa slikama mogu se videti neke od najboljih poteza Ronaldinja u vreme dok je igrao za Barselonu i Milan. Etoilek je ovo uradio na genijalan način i gledanje ovog klipa podseća na najbolje driblinge, slobodne udarce, trikove i radovanja nakon postignutog gola brazilskog fudbalera.

http://www.youtube.com/watch?v=LAExZjcwydk

Ronaldinjo je pored Atletika, Barselone i Milana igrao i za Flamengo, Pari Sen Žermen i Gremio.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Neopravdani su zahtevi hrvatskih poslanika u EP da se zaštite prava Hrvata u Srbiji jer ih manjine imaju Miodrag Linta

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!