• Guangzhou, China
    Van Uytvanck, Alison 1 6 6 1 Hsieh, Su-Wei 1 7 2 1
  • Guangzhou, China
    XU, Yi-Fan 2 6 6 2 2 Mayr-Achleitner, Patricia 0 2 3 0 0
  • Guangzhou, China
    Zhang, Ling 2 6 6 2 2 Diyas, Zarina 0 4 1 0 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 04:00 Miyamura M / Namigata J
  • Seoul, South Korea
    Kirilenko, Maria 1 3 6 2 1 Vekic, Donna 1 6 2 2 1
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Gajdosova J / Rodionova AR 05:15 Sema Y / Tanaka M
  • Seoul, South Korea
    Schmiedlova, Anna-Karolina 1 7 0 1 Kovinic, Danka 0 6 4 0
  • Tokyo, Japan
    Gajdosova, Jarmila 1 6 2 1 Hantuchova, Daniela 0 2 2 0
  • Tokyo, Japan
    Davis, Lauren 1 6 1 1 Gavrilova, Daria 0 4 1 0
  • Seoul, South Korea
    Watson, Heather 0 3 0 Gibbs, Nicole 0 2 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bencic B / Hingis M 07:10 Fujiwara R / Hsieh S-Y
  • Seoul, South Korea
    Pliskova, Kristyna 07:10 Voegele, Stefanie
  • Seoul, South Korea
    Radwanska, Agnieszka 07:20 Hercog, Polona
  • Tokyo, Japan
    Suarez Navarro, Carla 07:30 Nara, Kurumi
  • Seoul, South Korea
    Glushko, Julia 07:30 Pliskova, Karolina
  • Seoul, South Korea
    Minella, Mandy 07:30 Wickmayer, Yanina
  • Tokyo, Japan
    Lisicki, Sabine 07:45 Dellacqua, Casey
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kovinic D / Schmiedlova A 07:45 Panova A / Watson H
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 07:45 Jurak D / Moulton-Levy M
  • Guangzhou, China
    Stosur, Samantha 08:00 Wang, Yafan
  • Guangzhou, China
    Zhang, Kai Lin 08:00 Cepelova, Jana
  • Guangzhou, China
    Cirstea, Sorana 08:00 Martic, Petra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 08:00 Argyelan, Csilla
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sterenbach, Saray 08:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 08:00 Chalaganidze, Tamari
  • Seoul, South Korea
    Rybarikova, Magdalena 08:45 Schiavone, Francesca
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Pavlyuchenkova A / Safarova L 09:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 09:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Collombon, Alix 09:00 Kyrpot, Olena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Aponasenko, Vasilisa 09:00 Bhambri, Prerna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Nakano, Yumi 09:00 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    De Bernardi, Clothilde 09:00 Karaitiana, Joanne
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vangelova, Ani 09:00 Rohde-Moe, Caroline
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Rinaldo Persson, Kajsa 09:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Ostlund, Fanny 09:00 Giovine, Claudia
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Peterson, Rebecca 09:00 Savic, Ana
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Kozlova K / Rodina E 09:00 KAN V / Leykina P
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Truca I / Yordanova N 09:00 Jani R-L / Shinikova I
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 09:00 Bogdan A / Friedsam A-L
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Glushko J / Rogowska O 09:00 Chan C-W / Hsu C-Y
  • Guangzhou, China
    Jovanovski, Bojana 09:15 Niculescu, Monica
  • Guangzhou, China
    Puig, Monica 09:15 Knapp, Karin
  • Guangzhou, China, Doubles
    Jans-Ignacik K / Piter K 09:15 Cornet A / Linette M
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Savinykh, Valeria 09:30 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Fomina, Alona 09:30 Naydenova, Aleksandrina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 09:30 Stefkova, Barbora
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Ocleppo, Julian
  • Italy F32, Singles
    Pancaldi, Luca 09:45 De Goeijen, Bobbie
  • Italy F32, Singles
    Frigerio, Lorenzo 09:45 Giacalone, Omar
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 09:45 Maccari, Federico
  • Italy F32, Singles
    Portaluri, Giorgio 09:45 Torroni, Giulio
  • Italy F32, Singles
    Colella, Alessandro 09:45 Molina, Emanuele
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 10:00 Beck K / Zelenay I
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Carpen A-D / Ignatik U
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 10:00 Balleret B / Motti A
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 10:00 Marray J / Murray J
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Buzkova, Radka 10:00 Paterova, Dominika
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Marc, Masa 10:00 Maggen, India
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 10:00 Bednarek T / SA A
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 10:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Horackova, Gabriela 10:00 Hrabalova, Kristyna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova, Vivien 10:00 Susak, Antonela
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ponomar, Lisa 10:00 Dubska, Linda
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 10:00 Inglot D / Mergea F
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber, Theresa 10:00 Zhang, Yukun
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Silich, Alina 10:00 Morgosova, Karin
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Choinski, Jan
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 10:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 10:00 Kovalik, Jozef
  • Trnava, Slovakia
    Veic, Antonio 10:00 Torebko, Peter
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 10:00 Delic, Mate
  • Trnava, Slovakia
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Kubler, Jason
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 10:00 Cecchinato, Marco
  • Croatia F18, Singles
    Gorcic, Ismar 10:00 Arneodo, Romain
  • Croatia F18, Singles
    Marti, Javier 10:00 Vucic, Ilija
  • Izmir, Turkey
    Yurtacan, Efe 10:00 Pavic, Ante
  • Tokyo, Japan
    Azarenka, Victoria 10:00 Date-Krumm, Kimiko
  • Izmir, Turkey
    Vorster, Tucker 10:00 Krajinovic, Filip
  • Serbia F13, Singles
    Kuncik, Jan 10:00 Bjelica, Ivan
  • Serbia F13, Singles
    Antonescu, Vasile 10:00 Zlatanovic, Arsenije
  • Serbia F13, Singles
    Diep, Florent 10:00 Conkic, Petar
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 10:00 Chardy, Jeremy
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 10:00 Struff, Jan-Lennard
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 10:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 10:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 10:00 Dodig, Ivan
  • Izmir, Turkey
    Gerasimov, Egor 10:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 10:00 Brkic, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Ilkel, Cem 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:00 Petzschner, Philipp
  • France F19, Singles
    Couacaud, Enzo 10:00 Halys, Quentin
  • France F19, Singles
    Dubail, Julien 10:00 Medvedev, Daniil
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 10:00 Hong S-Y / Kang S-K
  • Guangzhou, China, Doubles
    Wang Y / Zhu L 10:30 Olaru R / Peer S
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Versteeg, Kelly 10:30 Gasparovic, Lea
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Boeykens, Elyne 10:30 Schaeder, Laura
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Wannasuk, Nungnadda 10:30 Huber, Luisa Marie
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kalimullina, Ralina 10:30 Takahata, Kotomi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Wongteanchai, Varunya 10:30 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Novoselova, Polina 10:30 Kramperova, Katerina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Hsu, Ching Wen 10:30 You, Xiaodi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Ornberg, Maja 10:30 Stiteler, Alexandria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Yondem, Ilayda 10:30 Rottmann, Nicole
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Mikulskyte, Justina 10:30 Moser, Lisa Maria
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Lottner, Antonia 10:30 Cadantu, Alexandra
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Haddad Maia, Beatriz 10:30 Terziyska, Julia
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier D / Rus A 10:30 Bara I / Mitu C-A
  • Metz, France
    Herbert, Pierre Hugues 11:00 Przysiezny, Michal
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Olalla Abajo, Marina 11:00 Garcia Perez, Georgina
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Luque Moreno, Maria Jose 11:00 Palhoto, Maria
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Roman Dominguez, Ana 11:00 Ponchet, Jessika
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Roemer, Charlotte 11:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 11:00 Bessire, Francesco
  • Spain F27, Singles
    Sanjurjo Hermida, Adam 11:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F27, Singles
    Bulis, Mor 11:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 11:00 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Sweden F4, Singles
    Brunstrom, Jesper 11:00 Windahl, Daniel
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 11:00 Shabib, Mohamed
  • Sweden F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:00 Orno, Philip
  • Sweden F4, Doubles
    Kocevar-Desman T / Sekulic M 11:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Belhadj, Saadia 11:00 Boukezzi, Fatima Zohra
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 11:00 Boudjadi, Yassamine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Peckl, Kerstin 11:00 Amour, Samara
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 11:00 Obry, Julien
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Matteucci, Alice 11:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kasatkina, Darya 11:00 Vinogradova, Polina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 11:15 Siedliska, Natalia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 11:15 Marchetti, Giorgia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Moratelli, Angelica 11:15 Balducci, Alice
  • Tokyo, Japan
    Errani, Sara 11:15 Erakovic, Marina
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 11:15 Lustyk, Jakub
  • Italy F32, Singles
    Turchetti, Nicolo 11:15 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Carli, Cristian 11:15 Wang, Tak Khunn
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Capkovic K / Schmid M 11:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Crivol V / Panfil G 11:20 Kapas A / Koniusz B
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 11:20 Moriya, Hiroki
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 11:20 Marchenko, Illya
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 11:20 Basic, Mirza
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:20 Cerretani J / Zverev A
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Stresnakova, Katarina 11:30 Rutarova, Eva
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ondrasova, Lucia 11:30 Krtenova, Sonja
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pertusa Garcia, Laura 11:30 Zagorac, Eva
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kolarova, Veronika 11:30 Vlachova, Karolina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 11:30 Brunskog, Louise
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Stoilkovska, Magdalena 11:30 Pislak, Manca
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:30 Fournerie, Theo
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 11:30 Zaninovic, Luka
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 11:30 Meis, Pascal
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Silva, Eden 11:30 Coin, Julie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 11:30 Vrljic, Ana
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Kerkhove, Lesley 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dodin, Oceane 11:30 Sirotkina, Marta
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 11:30 Altuna, Tuna
  • Izmir, Turkey
    Baluda, Victor 11:30 Setkic, Aldin
  • Izmir, Turkey
    Zverev, Alexander 11:30 Shyla, Yaraslau
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 11:30 Vanni, Luca
  • Serbia F13, Singles
    Sulea, Tudor Cristian 11:30 Cornea, Vlad Victor
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 11:30 Suc, Dominik
  • Serbia F13, Singles
    Sabanov, Matej 11:30 Dimov, Valentin
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 11:30 Boltz, Sebastien
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 11:30 Remond, Florian
  • Guangzhou, China
    Soler-Espinosa, Silvia 12:00 Stephens, Sloane
  • Trnava, Slovakia
    Ignatik, Uladzimir 12:00 Rola, Blaz
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Hobgarski, Katharina 12:00 Codino, Fiona
  • Meknes, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 12:00 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Idmbarek, Yassine 12:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Cipolla, Flavio 12:00 Karatsev, Aslan
  • Meknes, Morocco
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:00 Sabry, Sherif
  • France F19, Singles
    Le Boulch, Thomas 12:00 Brechemier, Thomas
  • Metz, France
    Seppi, Andreas 12:20 Sijsling, Igor
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Chiesa, Deborah 12:30 Ozga, Justine
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:30 Polo, Mireia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Stefanou, Agni 12:30 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru K P / Sharifova K 12:30 Cabrera Lafuente L / Marti L
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 12:30 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 12:30 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F27, Singles
    Goldengoren, Tal 12:30 Lescure, Mick
  • Spain F27, Singles
    Padilla-Jerez, Javier 12:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi, Hanine 12:30 Heil, Anna Maria
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 12:30 Pribylova A / Tsiklauri E
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 12:30 Chalaganidze T / Petriashvili M
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sumbadze T / Tchitchashvili M 12:30 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:40 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:40 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 12:40 Krajinovic F / Tosic G
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Tatiana 12:45 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rame, Alice 12:45 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 12:45 Hincu, Bianca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 12:45 Hofer, Verena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Baranska, Agata 12:45 Pillot, Carolina
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 12:45 Colella A / Sonego L
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 13:00 Stloukalova, Katerina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 13:00 Kopsova, Ivana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Oparenovic, Ana 13:00 Pantuckova, Gabriela
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Stuchla, Karolina 13:00 Sumova, Diana
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:00 Djurdjevic S / Rebersak P
  • Trnava, Slovakia
    Balleret, Benjamin 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Croatia F18, Singles
    Cagalj, Stjepan 13:00 Mijic, Ivo
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 13:00 Mick P / Partl A
  • Croatia F18, Doubles
    Pejic A / Pierce A 13:00 Nekic T / Vidak A
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 13:00 Kahlke J / Masur D
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Stephenson, Francesca 13:00 Georges, Myrtille
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 13:00 Lim, Alize
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arcangioli, Manon 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 13:00 Geuer, Nicola
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 13:00 Bjelica I / Zlatanovic A
  • Sweden F4, Singles
    Tubic, Igor 13:00 Rosenholm, Patrik
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 13:00 Renard, Lucas
  • Sweden F4, Singles
    Ymer, Mikael 13:00 Dubarenco, Maxim
  • Sweden F4, Singles
    Eriksson, Markus 13:00 Bettles, Andrew
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Prenkovic, Linda 13:00 Vogt, Stephanie
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Njiric S / Savic A 13:00 Daniels C / Michel L
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova P / Mihaylova G 13:00 Melander H / Peterson R
  • Serbia F13, Doubles
    Antonescu V / Dima D 13:00 Grabul D / Jotovski T
  • Serbia F13, Doubles
    Djurdjevic B / Milivojevic I 13:00 Milenkovic S / Milicevic S
  • Serbia F13, Doubles
    Sibinovic V / Vukotic D 13:00 Malyshev G / Waloch M
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 13:00 Champion, Gauthier
  • Guangzhou, China, Doubles
    Larsson J / Smith A 13:15 Beck A / Martic P
  • Trnava, Slovakia
    Pospisil, Jaroslav 13:20 Riba, Pere
  • Meknes, Morocco
    Krstin, Pedja 13:20 Viola, Matteo
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Vaisse, Martin
  • Meknes, Morocco
    Tifnouti, Taha 13:20 Dzumhur, Damir
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 13:20 Diez, Steven
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 13:30 Uebelhoer, Caroline
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 13:30 Muntean, Sophie
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • France F19, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Boehler, Dominik
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Spain F27, Singles
    Semmler, Miguel 14:00 Grant, Michael
  • Spain F27, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 14:00 Cayre, Paul
  • Spain F27, Doubles
    Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R 14:00 Mardones B / Martinez M N
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • France F19, Singles
    Commin, Cedrick 14:00 Desein, Niels
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    DI Giuseppe M / Marchetti G 14:15 Hering K / Tiel E
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Moratelli A / Nancarrow A 14:15 Hammond M / Smith M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 14:15 Lombardo B / Trevisan M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cruciani D / Palmigiano F 14:15 Balducci A / Brescia G
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 14:15 Cutuli, Mirko
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:15 Binaghi R / Caddeo F
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 14:30 Fleming C / Venus M
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Engelmann, Jil Nora 14:30 Kuncikova, Lenka
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Cechova K / Horakova N 14:30 Domagala V / Dubska L
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Houbova A / Veverkova A 14:30 Hrabalova K / Paterova D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 14:30 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Sheng Y / Zhang Y 14:30 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Chernetsova D / Shulzhanok D 14:30 Lukas T / Maggen I
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 14:30 Bourbon M / Laurent Y
  • Croatia F18, Doubles
    Grund G U / Jakob F 14:30 Bellotti R / Sinicropi R
  • Croatia F18, Doubles
    Androic T / Smalyanyy F 14:30 Draganja T / Vucic I
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Laine, Emma 14:30 Mestach, AN Sophie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Mertens, Elise 14:30 Gatto-Monticone, Giulia
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 14:30 Foretz, Stephanie
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 14:30 Drew, Jazzamay
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 14:30 GAO X / Ouyang B
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Sliusar K / Terziyska J 14:30 Gjorcheska L / Haddad Maia B
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 14:30 Bozhilova K / Jetcheva E
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 14:30 Esen H / Esen L
  • Serbia F13, Doubles
    Kuncik J / Suc D 14:30 Borsos G / Mirtea D C
  • Serbia F13, Doubles
    Cornea V V / Gheorghe L 14:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Serbia F13, Doubles
    Deari S / Micov S 14:30 Jandric D / Licciardi P
  • Serbia F13, Doubles
    Katic D / Roganovic S 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 14:40 Pouille, Lucas
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 14:40 Ouahab, Lamine
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Kohen, Alan
  • Argentina F18, Singles
    Amado, Juan-Pablo 15:00 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Paz, Gaston 15:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 De Greef, Arthur
  • Spain F27, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 15:00 Martinez Portero, Pedro
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 15:00 Elias, Gastao
  • Sweden F4, Doubles
    Eriksson V / Mridha J 15:00 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Sweden F4, Doubles
    Johansson M / Samuelsson C 15:00 Balaji N / Rosenholm P
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 15:00 Scheepens, Jainy
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Paquet C / Yerolymos M 15:00 Boeykens E / Versteeg K
  • Turkey F32, Doubles
    Boutillier R / Taweel I H 15:00 Ehara H / Nagao K
  • Turkey F32, Doubles
    Boborykin A / Kiuamov T 15:00 Browne S / Goldsteiner P
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 15:00 Grenier H / Jomby T
  • Turkey F32, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 15:00 Allen T / Carpenter J
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Eischen K / Harajchi A
  • Turkey F32, Doubles
    Mitsuhashi J / Nakamura R 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:00 Kikuchi G / Takeshima S
  • Turkey F32, Doubles
    Apostol A S / Durmus D 15:00 Clayton S / Gabb R
  • Campinas, Brazil
    Santos, Nicolas 15:00 Lindell, Christian
  • Argentina F18, Singles
    DI Aloy, Stefano 15:00 Malla, Bastian
  • France F19, Singles
    Mitjana, Leny 15:00 Crepaldi, Erik
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 15:30 PLA Malfeito, Jaume
  • Spain F27, Doubles
    Kocyla A / Pulgar-Garcia J 15:30 Lescure M / Willis M
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 15:30 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:30 Neis, Fabricio
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 15:30 Bagnis, Facundo
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 15:30 Romboli, Fernando
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • France F19, Singles
    Fomba, Eric 15:30 Rice, David
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 15:45 Ormazabal-Oregui A / Pratesi M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 15:45 Lagoda K / Svatikova L
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 15:45 Guyomard S / Touly C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Stefanini L / Turati B 15:45 Baranska A / Siedliska N
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 15:50 Becker B / Muller G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 16:00 Lopez Lazaro N / Yang J Q
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 16:00 Ben-Or L / Choon B
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Palhoto M / Ponchet J 16:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 16:00 Beck, Karol
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 16:00 Ozgen, Pemra
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 16:00 Stanciute, Lina
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Badosa Gibert, Paula 16:00 Bowtell, Amy
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Cavaday, Naomi 16:00 Dolonc, Vesna
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 16:00 Boukezzi, Sarra
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 16:00 Ramos, Albert
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 16:00 Alfredsson, Ida
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Saikai, Yui 16:00 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 16:00 Smallbone, Antonia
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 16:00 Kamke, Tobias
  • Argentina F18, Singles
    Guerses, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:30 Pellecchia, Bruno
  • Argentina F18, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Gimenez Pilutik, Inaki
  • Argentina F18, Singles
    Descotte, Matias Franco 16:30 Moreno, Federico
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 16:30 Reyes, Nicholas Alexander
  • Colombia F6, Singles
    Amiri, Farzin Danny 16:30 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 16:30 Santamaria, Felipe
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 16:30 Fafaliou, Stamatia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:30 Halo A / Khetib D
  • France F19, Singles
    Inzerillo, Jerome 16:30 Galdon, Mateo
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 16:30 Boltz S / Tchoutakian M
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 16:50 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:50 Zampieri, Caio
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 17:00 Cuevas, Martin
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 17:00 Decker, Margot
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Deigman, Laura 17:00 Honcova, Michaela
  • Canada F11, Singles
    Kushnirovich, Gary 17:00 Kryvonos, Nikita
  • Canada F11, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Juneau, Isade
  • Canada F11, Singles
    Bourchier, Harry 17:00 Peliwo, Filip
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Tishchenko, Iana 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bacquie A / Chiesa D 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Bonaventure Y / Mestach A-S 17:30 Gatto-Monticone G / Silva E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 17:30 Foretz S / Laine E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 17:30 Drew J / Mcminn L
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 17:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 17:30 Arcangioli M / Georges M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Munozova A / Pereira A R E 17:30 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Mackey A 17:30 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GAI A / YU Y 17:30 Easwaramurthi A / Lavrikova E
  • France F19, Singles
    Chala, Remy 17:30 Khachanov, Karen
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 18:00 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 18:00 Lavaselli, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Massonneau, Marcos 18:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Spain F27, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 18:00 Pavic, Mate
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kenin, Sofia 18:00 Melichar, Nicole
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 18:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kinard, Tori 18:00 Weinhold, Ashley
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 18:00 Erazo, Camilo Andres
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Colombia F6, Singles
    Montes, Juan 18:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Colombia F6, Singles
    Carvajal Torres, Jose Fernando 18:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Argentina F18, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:00 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 18:00 Marquis C / Stevenson K
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 18:10 Sorgi, Joao Pedro
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:30 Boev, Michaela
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Klasen, Charlotte 18:30 Dimmer, Lara
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Paul S S / Ruhrig G 18:30 Rogers M / Smallbone A
  • Canada F11, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 18:30 Shane, Ryan
  • Canada F11, Singles
    Silverman, Cameron 18:30 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    Bois, Michael 18:30 Fan, Felix
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Saikai Y / Yokota N 19:00 Alfredsson I / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Frapolli C / Selvarajoo T 19:00 Dancetovic E / Stojanovic J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • USA F25, Singles
    Santiago, Mico 19:00 Trombetta, TY
  • USA F25, Doubles
    Gealer D / Storrie R J 19:00 Nicholas J H / Ore J A
  • USA F25, Doubles
    Kaster K / Strode I 19:00 Ball C / Jones G
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Argentina F18, Doubles
    Gennaro D / Manzanares F 19:30 PAZ G / Richard J
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 19:30 Betella L / Destefanis M
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 19:30 Descotte M F / Guerses G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Karatantcheva, Sesil 19:30 Vaidisova, Nicole
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Will, Allie 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Cepede Royg, Veronica 19:30 Chirico, Louisa
  • Colombia F6, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 19:30 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 19:30 Barros, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Perez Cortez, Alexander 19:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Volfson, David
  • Canada F11, Singles
    Skripnik, Daniel 20:00 Hochwalt, Tyler
  • Bolivia F1, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Morandini Sanches, Lucas
  • Bolivia F1, Singles
    Molina, Luis 20:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Bolivia F1, Singles
    Vrsalovic, Tomislav Saulo 20:30 Portmann, Leandro
  • Bolivia F1, Singles
    Patino, Luis 20:30 Andrade, Yuri
  • Bolivia F1, Singles
    Tsuchiya, Alexandre 20:30 Estevez, Maximiliano
  • USA F25, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 20:30 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Sarkissian, Alexander 20:30 Sandgren, Tennys
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 20:30 Gard C-I / Nakagawa N
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Moore, Tara
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Embree L / Weatherholt M 21:00 LAO D / Sanchez M
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:00 Ruiz Naranjo P P / Torres O
  • Colombia F6, Doubles
    Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P 21:00 Builes T / Mantilla F
  • Colombia F6, Doubles
    Melano Granados W J / Perafan F 21:00 Amiri F D / Reyes N A
  • Colombia F6, Doubles
    Becerra M / Echavarria R 21:00 Guzman J-P / Hernandez J
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Chawich K / Davanzo K
  • Canada F11, Doubles
    Bunescu S / Ghasemi K 21:30 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • Bolivia F1, Doubles
    Pini S E / Portmann L 22:00 Bruna E / Nunez Leal V
  • Bolivia F1, Doubles
    Ceppo A / Vellbach G 22:00 Feitt F / Vallebuona D
  • Bolivia F1, Doubles
    Mendoza A / Merino A 22:00 Diaz-Figueroa C / Estevez M
  • USA F25, Doubles
    Caruso S / Massara A 22:00 Davidson P / Reid M
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:30 Chirico L / Zhao C
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 22:30 Duque-Marino M / Maria T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cohen J / Gonzalez M 22:30 Melichar N / Will A
  • Canada F11, Doubles
    Bois M / Juneau I 22:30 Ahmed A / Tomczak T
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Bolivia F1, Singles
    Banzer, Rodrigo 23:00 Laranja, Augusto
  • Bolivia F1, Doubles
    Jara Unzueta R / Vrsalovic T S 23:00 KU Meza A / Patino L
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Johns C / Leduc A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Maltežanin u Partizanu

Košarka

Vujošević na probu doveo košarkaša Samuela Deguaru, visokog 223 cm

Partizan, košarka, proba, Malta, Maltežanin, Samuel Deguar,

Malteški Soko u Partizanovom reketu

Crno-beli gorostas!
Nova akvizicija KK Partizan mogao bi da bude centar s Malte Samuel Deguara (21), koji je visok 223 centimetra. On je došao na probu u redove crno-belih, a trener Duško Vujošević odlučiće o njegovom statusu.

- Došao je na probu u Partizan iako sada i nije pravo vreme za testiranje, jer je početak priprema. Ali organizovaćemo za njega zatvorene utakmice, koje nemaju za cilj uigravanje tima, već testiranje pojedinaca - kazao je Vujošević.

Deguara je igrao za Beneton u juniorskoj ligi.

(M. N.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!