• Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Shkudun, Anna 1 5 7 1 Kramperova, Katerina 1 7 5 1
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 0 2 5 0 Jastraunig, Lukas 1 6 3 1
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 2 6 6 2 2 Carli, Cristian 0 1 4 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Tiel, Elke 1 7 2 1 Zimmermann, Kimberley 0 6 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 1 6 2 1 Smith, Maria 0 0 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pillot, Carolina 0 1 5 0 Balducci, Alice 1 6 6 1
  • Guangzhou, China, Doubles
    DOI M / XU Y-F 2 6 7 2 2 Beck A / Martic P 0 3 6 0 0
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 0 1 4 0 0 Gerasimov, Egor 2 6 6 2 2
  • Izmir, Turkey
    Basic, Mirza 2 7 6 2 2 Kravchuk, Konstantin 0 5 0 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Navarro, Simon 0 1 3 0 0 Partl, Adrian 2 6 6 2 2
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 2 6 6 2 2 Adaktusson, Jacob 0 3 2 0 0
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 1 6 4 1 Grabul, Dimitar 0 4 5 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 2 6 6 2 2 Marc, Masa 0 1 3 0 0
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 1 7 5 1 Ymer, Mikael 0 6 5 0
  • Serbia F13, Singles
    Antonescu, Vasile 1 7 0 1 Conkic, Petar 0 6 2 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Zagorac, Eva 0 3 4 0 Fett, Jana 1 6 5 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 2 6 6 2 2 Leweurs, Angela 0 2 4 0 0
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 2 6 6 2 2 Durguti, Besir 0 1 4 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lemmens, Elke 0 6 3 0 Primorac, Iva 1 7 2 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova, Vivien 1 7 3 1 Vorih, Stefanie 0 5 0 0
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 2 6 6 2 2 Ilkel, Cem 0 3 2 0 0
  • Tokyo, Japan
    Suarez Navarro, Carla 1 7 3 1 Gavrilova, Daria 0 6 0 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 1 6 4 1 Muchova, Karolina 0 4 5 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kolarova, Veronika 0 2 5 0 Jablonovska, Jana 1 6 4 1
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kuncikova, Lenka 1 6 5 1 Sumova, Diana 0 4 5 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Tsuji, Kanami 1 6 2 1 Giovine, Claudia 0 2 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 2 6 6 2 2 Collombon, Alix 0 2 0 0 0
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 1 6 1 1 Kubler, Jason 0 4 3 0
  • Guangzhou, China
    Hsieh, Su-Wei 0 6 0 Cornet, Alize 0 5 0
  • Trnava, Slovakia
    Volandri, Filippo 0 3 2 0 Rola, Blaz 1 6 2 1
  • Turkey F32, Singles
    Nagao, Katsuki 1 6 1 1 Lee, Duck Hee 0 4 2 0
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 0 2 2 0 Haider-Maurer, Andreas 1 6 3 1
  • Seoul, South Korea, Doubles
    HAN X / Mchale C 0 4 1 0 Kirilenko M / Wickmayer Y 1 6 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    De Bernardi, Clothilde 1 6 4 1 Rohde-Moe, Caroline 0 0 1 0
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 1 6 0 1 Alcaraz Ivorra, Albert 0 2 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Bhambri, Prerna 0 4 0 Wang, Yan 1 6 1
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 1 6 1 Evtimova, Dia 0 1 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 1 6 2 1 Michel, Lara 0 1 1 0
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 0 5 0 Bodmer, Adrian 0 6 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Tig, Patricia Maria 0 3 0 Kozlova, Kateryna 0 4 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 0 2 0 Gutierrez Carrasco, Maria 0 5 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 0 3 0 Cazeaux, Amandine 0 3 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Heil, Anna Maria 0 3 0 Boualem, Josephine 0 3 0
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 0 4 0 Tan, Harmony 0 2 0
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 1 6 1 Khachanov, Karen 0 1 0
  • France F19, Singles
    Halys, Quentin 0 4 0 Dubail, Julien 0 2 0
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 1 6 2 1 Ojeda Lara, Ricardo 0 1 2 0
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Ponomar, Lisa 1 6 1 1 Horakova, Nikola 0 1 0 0
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 1 6 1 1 Brinkman, Nils 0 0 0 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 0 3 0 Bejenaru, Karola Patricia 0 1 0
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kalashnikova O / Voracova R 0 3 0 Chan C-W / Hsu C-Y 0 4 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Turati, Bianca 0 1 0 DI Giuseppe, Martina 0 2 0
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 0 1 0 Fortuna, Claudio 0 1 0
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:25 Ternar, Tomislav
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 0 1 0 Kocevar-Desman, Tom 0 1 0
  • Izmir, Turkey
    Brkic, Tomislav 0 0 Vorster, Tucker 0 0
  • Izmir, Turkey
    Setkic, Aldin 0 0 Marchenko, Illya 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 0 1 0 Nekic, Tim 0 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 0 0 Arneodo, Romain 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 11:30 Marti, Javier
  • Italy F32, Singles
    Rondoni, Pietro 0 0 Tatlot, Johan Sebastien 0 0
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 11:40 Mijic, Ivo
  • Croatia F18, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:40 Kraljevic, Filip
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:40 Sulea, Tudor Cristian
  • Serbia F13, Singles
    Trendafilov, Petar 11:40 Katic, Dejan
  • Sweden F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:40 Ivashka, Ilya
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 11:40 Borsos, Gabor
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 11:40 Pavic, Ante
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Jessica 11:40 Arcidiacono, Federica
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Rutarova, Eva 11:40 Vajdova, Nikola
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Sugnaux, Tess 11:40 Horackova, Gabriela
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 11:40 Krtenova, Sonja
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 11:45 Pecotic, Matija
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 11:45 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 11:45 Prati, Federica
  • Trnava, Slovakia
    Cecchinato, Marco 11:50 Ungur, Adrian
  • Guangzhou, China, Doubles
    Cornet A / Linette M 11:55 Thorpe L / Zhang K-L
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 12:00 Riba, Pere
  • Metz, France
    Kamke, Tobias 12:00 Goffin, David
  • Tokyo, Japan
    Gajdosova, Jarmila 12:00 Wozniacki, Caroline
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 12:00 Albot, Radu
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 12:00 Sijsling, Igor
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 12:10 Pavic, Mate
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 12:20 Fetecau, Irina
  • Spain F27, Singles
    Lescure, Mick 12:25 Arenas-Gualda, Ivan
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Totka, Naomi
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 12:30 Galdon, Mateo
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Paolini, Jasmine 12:30 Zaniewska, Sandra
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 12:30 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 12:30 Szatmari, Agnes
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 12:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Golubic, Viktorija 12:30 Dodin, Oceane
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 12:30 Dolonc, Vesna
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 12:40 Atucha Gomez, Ainhoa
  • France F19, Singles
    Guez, David 12:40 Jacq, Gregoire
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 12:40 Bacsinszky, Timea
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Balducci A / Brescia G 12:45 Ferrando C / Rubini S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova B / Zagorac E 13:00 Fett J / Primorac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 13:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Melander H / Peterson R 13:00 Jani R-L / Shinikova I
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 13:00 Paquet, Chloe
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 13:00 Honcova, Michaela
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 Gigounon, Germain
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Allgurin, Ellen 13:00 Pantuckova, Gabriela
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 13:00 Zhang, Yukun
  • Meknes, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:00 Safwat, Mohamed
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 13:00 Hammond M / Smith M
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Kerr J / Martin F 13:00 Rudnev V / Shyla Y
  • Serbia F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:10 Bjelica, Ivan
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Jablonovska J / Muchova K 13:10 Domagala V / Dubska L
  • Serbia F13, Singles
    Dimov, Valentin 13:10 Djere, Laslo
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 13:10 Sabanov I / Sabanov M
  • Sweden F4, Doubles
    Brunstrom J / Dubarenco M 13:10 Balaji N / Rosenholm P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 13:10 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Leweurs A / Pradova M 13:10 Marc M / Pislak M
  • Italy F32, Doubles
    Frigerio L / Portaluri G 13:10 Maden D / Maden Y
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Prochazkova, Tereza 13:10 Buzkova, Radka
  • Hluboka Nad Vltavou, Doubles W...
    Houbova A / Veverkova A 13:10 Kolarova V / Krejsova P
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 13:15 Dettinger M / Raab D
  • Metz, France
    Kohlschreiber, Philipp 13:20 Lorenzi, Paolo
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 13:20 Veic, Antonio
  • Metz, France, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 13:20 Bednarek T / SA A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 13:30 Kapas A / Koniusz B
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 13:30 Coric B / Pavic A
  • Izmir, Turkey
    Ilhan, Marsel 14:00 Marti, Yann
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 14:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 14:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 14:00 Kasatkina, Darya
  • Meknes, Morocco
    Obry, Julien 14:00 Carballes Baena, Roberto
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:00 Mestach, AN Sophie
  • France F19, Singles
    Boehler, Dominik 14:10 Authom, Maxime
  • Meknes, Morocco
    Reuter, Yannik 14:20 Viola, Matteo
  • Croatia F18, Doubles
    Arneodo R / Salaba L 14:30 Kraljevic F / Miocic F
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 14:30 Bizjak B / Stosic M
  • Croatia F18, Doubles
    Nekic T / Vidak A 14:30 O'Connell C / O'Mara J
  • Croatia F18, Doubles
    Bellotti R / Sinicropi R 14:40 Draganja T / Vucic I
  • Serbia F13, Doubles
    Grabul D / Jotovski T 14:40 Sulea T C / Tatomir L G
  • Metz, France, Doubles
    Moser F / Satschko A 14:40 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:50 Fransen S / Haase R
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 15:00 Balleret B / Motti A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Daniels C / Michel L 15:00 Bara I / Mitu C-A
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 15:00 Crepaldi E / Jahn J
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Versteeg, Kelly 15:00 Yerolymos, Margot
  • Turkey F32, Doubles
    Bretting D / Tabrizi K 15:00 Jayaprakash M M / Ramanathan R
  • Argentina F18, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Moreno, Federico 15:00 Ficovich, Juan Pablo
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 15:00 Hajek, Jan
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 15:30 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 15:30 Kapshay, Veronika
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 15:30 Fomina A / Zaniewska S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 15:30 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Sezer M / Stefkova B 15:30 Khazaniuk D / Sterenbach S
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer Y / Dolonc V 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 15:40 Pouille, Lucas
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 15:40 Inzerillo J / Rice D
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 16:00 Inglot D / Mergea F
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ponchet, Jessika 16:00 Roemer, Charlotte
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Bredl N / Moroi C
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Cazeaux A / Wang X-Y 16:00 Belhadj S / Benaissa A
  • Metz, France
    Struff, Jan-Lennard 16:00 Chardy, Jeremy
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 16:00 Neis, Fabricio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Denisenko, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 16:00 Andrady, Arantxa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 16:00 Clezar, Guilherme
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Beck K / Zelenay I 16:20 Gadomski P / Michalicka M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Haddad Maia, Beatriz 16:30 Rus, Arantxa
  • France F19, Singles
    Schonenberg, Tom 16:30 Desein, Niels
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 16:30 Boborykin A / Kiuamov T
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 16:30 Bellier A / Bodmer A
  • Turkey F32, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 16:30 Clayton S / Gabb R
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:30 Granollers-Pujol G / Samper-Montana J
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 16:30 Casanova, Hernan
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Canada F11, Singles
    Shane, Ryan 17:00 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 17:00 Bois, Michael
  • Canada F11, Singles
    Juneau, Isade 17:00 Bourchier, Harry
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Honcova M / Niedmers N
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Mantilla, Felipe
  • Spain F27, Doubles
    Lescure M / Willis M 17:00 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 17:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Collarini A / Lama G 17:00 Mello H / Scarpelli G
  • Metz, France, Doubles
    Chardy J / Rosol L 17:20 Marray J / Murray J
  • Campinas, Brazil
    Mina, Gianni 17:20 Silva, Caio
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 17:30 Lukic, Vojislava
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bacquie, Alice 17:30 Saez Larra, Olga
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 17:30 D'Oliveira E / Reddy S S
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Heil A M / Peckl K 17:30 Rigozzi C / Riley A
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Boudjadi H / Boudjadi Y 17:30 Curovic T / Totka N
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 17:30 Ruhrig, Georgiana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 17:30 Selvarajoo, Theiviya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 17:30 Sizikova, Yana
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 18:00 Monfils, Gael
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Chirico, Louisa 18:00 Hesse, Amandine
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 18:00 Vaidisova, Nicole
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Klasen C / Uebelhoer C 18:00 Boeykens E / Versteeg K
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 18:00 Cressa M F / Monteferrario J-J
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 18:00 Casanova H / Torre E A
  • Canada F11, Singles
    Gosea, Farris Fathi 18:30 Hochwalt, Tyler
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 18:30 Tabilo, Alejandro
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 18:30 Siwy, Rudolf
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 18:30 Brouleau, Lou
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 18:40 Romboli F / Turini T
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Paul, Tommy
  • USA F25, Singles
    Dome, Andre 19:00 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Sandgren, Tennys
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 19:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chamarthi S S / Kaufinger I 19:00 Rogers M / Smallbone A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dancetovic E / Stojanovic J 19:00 Andrady A / Hattingh I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Easwaramurthi A / Lavrikova E 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Matos R / Zormann M 19:00 Andreozzi G / Duran G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Weinhold, Ashley 19:00 Brengle, Madison
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:30 Nieminen, Jarkko
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Kushnirovich, Gary
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 20:00 King, Kevin
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Wolmarans, Fritz
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 20:00 Alvarez-Guzman M / Zornosa S
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 20:00 Black, Tornado Alicia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Larcher De Brito, Michelle
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 20:30 Brymer, Gage
  • USA F25, Singles
    Baughman, Deiton 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 20:30 Trombetta, TY
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 20:30 Silverman C / Vega Q
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Falconi, Irina 20:30 Barbieri, Gioia
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Doubles
    Peliwo F / Skripnik D 21:30 Bourchier H / Krainik P
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Boserup, Julia 21:30 Oudin, Melanie
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Rampre, Petra 21:30 Kania, Paula
  • USA F25, Singles
    Thompson, Clay 22:00 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F25, Singles
    Ouellette, Greg 22:00 Jenkins, Jarmere
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 22:00 Dadamo J / Sandgren T
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 22:00 Struvay, Eduardo
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 22:00 Galdos S / Trungelliti M
  • Campinas, Brazil
    Gaio, Federico 22:30 Klec, Ivo
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Barbieri G / Hesse A 23:00 Melichar N / Will A
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Muresan D / Whoriskey C 23:00 Broady N / Falconi I
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 23:20 King K / Spir J-C

Debi i Ike u centru pažnje

Mamini sinovi Felps i Lohte!

Ostali sportovi

Autor:

Majke Majkla Felpsa i Rajana Lohtea najveća podrška dvojici američkih plivača. Obe su razvedene i same su podigle velike šampione

Majkl Felps, Rajan Lohte, majka Debi, majka Ike, Olimpijske igre

Ljube ih majke!
Najbolji plivači današnjice, Majkl Felps i Rajan Lohte, briljiraju na Olimpijskim igrama u Londonu, gde im podršku pružaju majke Debi i Ike. Obe su razvedene od očeva slavnih plivača, a u prestonici Velike Britanije ne samo da su velika podrška svojim sinovima, već su zanimljive i novinarima sa svih strana sveta, koji se utrkuju ko će prvi napraviti priču o njima ili ih snimiti kako se nerviraju tokom trke.

Gospođa Felps, koja je posle razvoda sama odgajila Majkla i njegove dve sestre, kaže da joj ne smeta ta popularnost koja je posledica uspeha njenog sina.

- Na prethodnim OI u Pekingu primetila sam da me ljudi prepoznaju, a to se nastavilo i posle tog takmičenja. Zaustavljaju me na aerodromu, vozu ili autobusu, pa čak i deca na ulici. Za sve to zaslužan je Majkl, koji ostvaruje sjajne rezultate - rekla je Debi i dodala:

- Nemojte tražiti da vam dam neki savet samohranim majkama, jer to ne postoji. Jednostavno, samo sam podržavala svoju porodicu i trudila se da budem jaka. Ne dozvolite deci da vam se odmah otrgnu iz ruku.

S druge strane, Ike je u centar javnosti dospela tek u Londonu, gde je njen sin osvojio dve zlatne medalje, i ona još nije navikla da se nosi s tim.

- Prilikom gledanja trka veoma sam nervozna i trudim se da me kamere ne uhvate u takvom raspoloženju. Zbog toga se stalno krijem u gledalištu. Ponosna sam na sve što je uradio moj sin, a pre svega na to što sve medalje sa seniorskih takmičenja poklanja mladim plivačima širom Amerike - rekla je Ike.

Debi Felps zoom Debi Felps
Ike Lohte zoom Ike Lohte

Majklova amajlija

Majkl Felps posle svake trke ima ritual koji sprovodi u delo još od svoje sedme godine.

Pogledom na tribinama potraži majku, a po izlasku iz bazena zajedno proslave uspeh.

Tako je bilo i posle osvojene 21. medalje, čime je Felps postao sportista s najvećim brojem olimpijskih odličja.

- Sine, voli te mama - rekla Debi tom prilikom, a zatim su zajedno zaplakali.

Naivna  Ike

Lohteova majka Ike još ne ume da se snađe u novoj sitauaciji, a klasičan primer je njena izjava američkim medijima, u kojoj je rekla da njen sin uglavnom ima „vezu za jednu noć“.

- Nisam rekla da voli veze za jednu noć, već da nema vremena da ostvari vezu i da se s devojkama vidi jednom ili dva puta. Pa, ja sam majka dve ćerke i nikad ne bih rekla tako nešto - pokušala je da se opravda Ike.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Sara Bn

    Sara Bn

    Bice da zbog kompleksa rasute porodice gutaju Supstance koje daju snagu

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Čim udariš sirotinju po džepu, to se smatra liberalizmom. Čudno je koliko se kod nas obožava lažni liberalizam Vesna Pešić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!