• Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Date-Krumm, Kimiko 2 6 6 2 2 Amanmuradova, Akgul 0 4 3 0 0
  • Shenzhen, China
    Uchiyama, Yasutaka 0 1 3 0 0 Zhang, ZE 2 6 6 2 2
  • Uzbekistan F2, Singles
    Balaji, N. Sriram 2 6 6 2 2 Vasilenko, Alexander 0 1 2 0 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Fufygin, Mikhail 1 7 3 1 Chervyakov, Fedor 0 6 2 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Ismailov, Temur 0 6 5 0 Kalovelonis, Markos 1 7 3 1
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Vasylyeva, Anastasiya 1 7 6 1 Ianchuk, Olga 0 5 6 0
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Lazareva, Margarita 0 1 0 Monova, Polina 0 5 0
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Buchina, Yana 0 4 4 0 0 Bychkova, Ekaterina 2 6 6 2 2
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    XU, Yi-Fan 2 6 6 2 2 Burger, Cindy 0 3 1 0 0
  • Shenzhen, China, Doubles
    COX D / WU D 0 3 1 0 Sugita Y / Udomchoke D 1 6 0 1
  • Shenzhen, China, Doubles
    Myneni S / Peng H-Y 0 6 2 0 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 1 7 3 1
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Ozaki, Risa 2 6 6 2 2 Choi, Suyeon 0 2 3 0 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Naydenova, Aleksandrina 0 4 2 0 Liu, Chang 1 6 5 1
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-02A
    Hibino, Nao 2 6 6 2 2 Webley-Smith, Emily 0 2 2 0 0
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Pavlovic, Irena 0 2 0 0 Doi, Misaki 1 6 4 1
  • Korea F1, Doubles
    Kibi Y / Niki T 0 5 0 Daniell M / Gabb R 0 5 0
  • Seoul, Doubles W-C50-KOR-01A
    Alvarez-Teran M-F / Guthrie A 0 2 3 0 HAN N-L / Yoo M 1 6 1 1
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Jiang X / Qin M 0 1 0 Inoue M / Okadaue C 0 5 0
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Sanders, Storm 0 3 0 Miyamura, Miki 0 2 0
  • Korea F1, Singles
    Matthews, Oscar Fabian 0 1 0 Neuchrist, Maximilian 0 3 0
  • Korea F1, Singles
    OH, Chan-Yeong 08:25 Zhyrmont, Dzmitry
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Kudermetova, Veronika 0 0 0 Bogdan, Ana 0 3 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Karimov, Djurabeck 0 0 Vardhan, Vishnu 0 0
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Wang B / Wang Yan 08:35 De Vroome I / Moriarty J
  • Shenzhen, China
    Chiudinelli, Marco 08:35 Meffert, Dominik
  • Korea F1, Doubles
    NA J-W / Seo Y-B 08:35 LEE H-T / Lim Y-K
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    GAI A / XU S 08:40 HAN X / Zhang K-L
  • Uzbekistan F2, Singles
    Safiullin, Roman 08:50 Shipilov, Sergey
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Thombare, Prarthana G 08:50 Broady, Naomi
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Sharipova, Sabina 08:50 Poznikhirenko, Ganna
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Tang H C / Yang ZH 08:55 Inoue A / Kuwata H
  • Namangan, Singles W-C25-UZB-02...
    Kerimbayeva, Kamila 09:00 Kasatkina, Darya
  • Bucharest, Romania
    Haase, Robin 09:00 Youzhny, Mikhail
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Orlova, Natalia 09:00 Reichel, Lena
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Tolibova, Sadafmoh 09:00 Prenkovic, Linda
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:00 Panak, Yvo
  • Turkey F13, Singles
    Iliescu, Berk 09:00 Katayama, Sho
  • Turkey F13, Singles
    Nys, Hugo 09:00 Dmitriev, Maxim
  • Turkey F13, Singles
    Nastasi, Ugo 09:00 Vovk, Stanislav
  • Bucharest, Romania
    Monfils, Gael 09:00 Berankis, Ricardas
  • Bucharest, Romania
    Copil, Marius 09:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Shenzhen, China, Doubles
    Groth S / Guccione C 09:05 ITO T / Moriya H
  • Shenzhen, China, Doubles
    LEE H-H / Reid M 09:10 Bolt A / Whittington A
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Zhang L / Zheng S 09:30 Kato M / Ninomiya M
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Buyukakcay, Cagla 09:30 Soylu, Ipek
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Shapatava, Sofia 09:30 Camerin, Maria Elena
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Vrljic, Ana 09:30 Kania, Paula
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 09:30 Williams, Claudia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bogoslavets, Anna 09:30 Laine, Emma
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rafful, Lara 09:30 Cadar, Elena Teodora
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 09:30 Stotyka, Veronika
  • Korea F1, Doubles
    Coupland G / Nielsen F 09:45 CHO M H / Cho S-J
  • Shenzhen, China, Doubles
    Gong M-X / Zhang Z 09:55 Delgado J / Muller G
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Marcinkevica D / Sasnovich A 10:00 Jankovic J / Kleybanova A
  • Shenzhen, China, Doubles
    Lacko L / Zemlja G 10:00 Soeda G / Uchiyama Y
  • Stuttgart, Germany
    Kerber, Angelique 10:00 Suarez Navarro, Carla
  • Vercelli, Italy
    Guez, David 10:00 Edmund, Kyle
  • Vercelli, Italy
    Peliwo, Filip 10:00 Eysseric, Jonathan
  • Uzbekistan F2, Singles
    Ikramov, Sarvar 10:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Folts A / Yusupova G 10:00 Buchina Y / Gamiz A
  • Stuttgart, Germany
    Kuznetsova, Svetlana 10:00 Halep, Simona
  • Egypt F15, Singles
    Richard, Antoine 10:00 Altuna, Tuna
  • Egypt F15, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 10:00 Yurtacan, Efe
  • Egypt F15, Singles
    Lazdins, Arturs 10:00 Bretting, Dimitri
  • Egypt F15, Singles
    Micov, Stefan 10:00 Gennaro, Dante
  • Barcelona, Spain
    Golubev, Andrey 10:00 Nishikori, Kei
  • Vercelli, Italy
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Ignatik, Uladzimir
  • Stuttgart, Germany
    Radwanska, Agnieszka 10:00 Vinci, Roberta
  • Italy F11, Singles
    Giacalone, Omar 10:00 Bonuccelli, Ferdinando
  • Italy F11, Singles
    DI Ienno, Damiano 10:00 Galdon, Pablo
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mitu, Cristina-Andreea 10:00 Korzeniak, Anna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cheli, Camille 10:00 Touly, Carla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Tona, Miriana 10:00 Stemmer, Stefanie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Ivonne 10:00 Saez Larra, Olga
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jaksic, Jovana 10:00 Luz, Barbara
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Shkudun, Anna 10:00 Morgosova, Karin
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Vogt, Stephanie 10:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Furlanetto, Vanesa 10:00 Malikova, Tereza
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Barrois K / Beck A 10:00 Black C / Mirza S
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Hibino N / Jegiolka J 10:05 Chen J / Liang C
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    Naydenova A / Sawayanagi R 10:10 Majeric T / Webley-Smith E
  • Uzbekistan F2, Singles
    Sultanov, Khumoun 10:20 Kozyukov, Vitaly
  • Uzbekistan F2, Singles
    Duldaev, Daniyar 10:20 Molchanov, Denys
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Barry S / Boutillier R 10:20 Kalovelonis M / Vasilenko A
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-02A
    LU J-J / Zhang Y 10:25 LIU C / Tian R
  • Vercelli, Italy
    Rufin, Guillaume 10:30 Hajek, Jan
  • Vercelli, Italy
    Cecchinato, Marco 10:30 Mesaros, Kristijan
  • Vercelli, Italy
    Reissig, Nicolas 10:30 Olivetti, Albano
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Fuentes, Camila 10:30 Belovukovic, Monique
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Sehovic, Melissa 10:30 Honigova, Sandra
  • Turkey F13, Singles
    Komakhidze, Beka 10:30 Raspudic, Franjo
  • Turkey F13, Singles
    Bar, Dekel 10:30 Podzus, Martins
  • Turkey F13, Singles
    Vartanian, Suren 10:30 Meraut, Tristan
  • Turkey F13, Singles
    Desyatnik, Anton 10:30 Chile Fonte, Ricardo
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Gonzalez S / Lipsky S 11:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • Barcelona, Spain
    Dolgopolov, Alexandr 11:00 Montanes, Albert
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Eraydin, Basak 11:00 Ozgen, Pemra
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Diatchenko, Vitalia 11:00 Pigossi, Laura
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Krajicek, Michaella 11:00 Kozlova, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 11:00 Dunne, Katy
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mori, Yuka 11:00 Radanovic, Dejana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Der Sypt, Elena 11:00 Sljukic, Milica
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Prosperi, Valeria 11:00 Payet, Pauline
  • Barcelona, Spain
    Klizan, Martin 11:00 Almagro, Nicholas
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 11:00 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Marrakech, Morocco
    Meusburger, Yvonne 11:00 Cabeza-Candela, Estrella
  • Marrakech, Morocco
    Oprandi, Romina 11:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Piter K / Zanevska M 11:00 Foretz Gacon S / Hrdinova E
  • Egypt F15, Singles
    Hossam, Karim 11:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Egypt F15, Singles
    Ziadi, Mehdi 11:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F15, Singles
    Durguti, Besir 11:30 Erguden, Umud Baris
  • Egypt F15, Singles
    Pehar, Antun 11:30 Statzberger, Thomas
  • Italy F11, Singles
    Marcora, Roberto 11:30 Diarra, Gibril
  • Italy F11, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:30 Bortolotti, Marco
  • Italy F11, Singles
    Vanni, Luca 11:30 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F11, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 11:30 Maden, Yannick
  • Italy F11, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:30 Melchiorre, Davide
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Moroder, Greys 11:30 Wikkerink, Janneke
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Grimm, Chiara 11:30 Schaefer, Anne
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jani, Reka-Luca 11:30 Borecka, Martina
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Jokic, Katarina 11:30 VON Deichmann, Kathinka
  • Vercelli, Italy
    Brown, Dustin 11:50 Gaio, Federico
  • Vercelli, Italy
    Mertens, Yannick 11:50 Delic, Mate
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 12:00 Cabal J S / Farah R
  • Bucharest, Romania
    Nieminen, Jarkko 12:00 Rosol, Lukas
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 12:00 Korshunov S / Shipilov S
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Saveliev A / Vaks M 12:00 Fufygin M / Shofayziyev S
  • Uzbekistan F2, Doubles
    Bekimov K / Chervyakov F 12:00 Gadomski P / Vardhan V
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Pashkova E / Poznikhirenko G 12:00 Bychkova E / Kudermetova V
  • Namangan, Doubles W-C25-UZB-02...
    Raina A / Thombare P G. 12:00 Khabibulina A / Vasylyeva A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Romeo, Caroline 12:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Bryzgalova, Yulia 12:00 Saidova, Shakhlo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Negreanu, Daiana 12:00 Tehrani, Tina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Eklund, Mia 12:00 Bukhanko, Anastasia
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Rodriguez V / Zacarias M 12:00 Ciobanu D / Vdovenco A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gulman Y / Reimchen A 12:00 LI H / Tarpischeva A
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Fleming C / Hutchins R 12:20 Emmrich M / Kas C
  • Barcelona, Spain
    Dodig, Ivan 12:20 Lopez, Feliciano
  • Stuttgart, Germany
    Goerges, Julia 12:30 Cirstea, Sorana
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Boev, Michaela 12:30 Beygelzimer, Yuliya
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Sezer, Melis 12:30 Kichenok, Lyudmyla
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-01...
    Katsitadze, Mayya 12:30 Irigoyen, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rigozzi, Chantelle 12:30 Silva, Eden
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vrbenska, Anna 12:30 Bowtell, Amy
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konig, Pia 12:30 Covington, Dominique
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Laine E / Morgina A 12:30 Pera C / Rafful L
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Jans-Ignacik K / Tomljanovic A 13:00 Huber L / Husarova J
  • Bucharest, Romania
    Stakhovsky, Sergiy 13:00 Berlocq, Carlos
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Krejsova P / Smitkova T 13:00 Kania P / Shapatava S
  • Bucharest, Romania
    Hanescu, Victor 13:00 Simon, Gilles
  • Italy F11, Singles
    Borella, Filippo 13:00 Lokoli, Laurent
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Paquet, Chloe 13:00 Scala, Camilla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Boualem, Josephine
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Ostapenko, Jelena 13:00 Albie, Audrey
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bastianello L / Eccel S 13:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Schaeder L / Stemmer S 13:00 Paya C / Rame A
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Sadikovic, Amra 13:00 Knoll, Xenia
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Dentoni, Corinna 13:00 Mikulcic, Ema
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Neuwirth, Yvonne 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Vercelli, Italy
    Goffin, David 13:10 Napolitano, Stefano
  • Vercelli, Italy
    Marti, Yann 13:10 Travaglia, Stefano
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Granollers M / Lopez M 13:30 Kubot L / Lindstedt R
  • Barcelona, Spain
    Gabashvili, Teimuraz 13:30 Ferrer, David
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Dean E / Hauer J 13:30 Ryskova L / Schmitz A-K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Tolibova S / Zubkova A 13:30 LEE P-C / Sterenbach S
  • Turkey F13, Doubles
    Ciumac A / Ramanathan R 13:30 Patino L / Rossier S
  • Turkey F13, Doubles
    Klegou A / Margaroli L 13:30 Fomba E / Nastasi U
  • Turkey F13, Doubles
    Julin M / Tuomi V 13:30 Heller P / Nys H
  • Turkey F13, Doubles
    Bubka S / Kirillov E 13:30 Katayama S / Sato B
  • Barcelona, Spain
    Fognini, Fabio 13:40 Giraldo, Santiago
  • Stuttgart, Germany
    Kanepi, Kaia 13:45 Errani, Sara
  • Marrakech, Morocco
    Zhang, Shuai 14:00 Hercog, Polona
  • Marrakech, Morocco
    Peer, Shahar 14:00 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Krajicek M / Krunic A 14:00 Gjorcheska L / Tomova V
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Sirotkina M / Vrljic A 14:00 Fomina A / Shakovets C
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-01...
    Camerin M-E / Grajdek K-A 14:00 Doroshina O / Pigossi L
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Fransen S / Koolhof W 14:00 Herbert P-H / Olivetti A
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Barthel M / Birnerova E 14:15 Hlavackova A / Safarova L
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 14:20 Mahut N / Mannarino A
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Bracciali D / Seppi A 14:20 Crivoi V / Ungur A
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Rufin G / Teixeira M 14:30 Brown D / Satschko A
  • Italy F11, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 14:30 Alcaraz Ivorra A / Oliveira G
  • Italy F11, Doubles
    Molina E / Sinicropi R 14:30 Moritani S / Saito T
  • Italy F11, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Frigerio L / Vanni L
  • Italy F11, Doubles
    Diarra G / Malyshev G 14:30 Campo A / Giacalone O
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Wikkerink J 14:30 Sugnaux T / Touly C
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Hofmann, Lena Marie 14:30 Rus, Arantxa
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Matteucci A / Rosatello C 14:30 Bandecchi S / Bergomi S
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Morgosova K / Sramkova R 14:30 Kennel K / Sorribes Tormo S
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Paire B / Roger-Vasselin E 14:50 Bautista-Agut R / Montanes A
  • Barcelona, Spain
    Nadal, Rafael 14:50 Ramos, Albert
  • Santos, Brazil, Doubles
    Alund M / Heras P 15:00 Ghem A / Saretta F
  • Santos, Brazil, Doubles
    Gomez E / Lapentti G 15:00 De Bakker T / Demoliner M
  • Stuttgart, Germany
    Ivanovic, Ana 15:00 Lisicki, Sabine
  • Barcelona, Spain
    Melzer, Jurgen 15:00 Janowicz, Jerzy
  • Egypt F15, Singles
    Salaba, Libor 15:00 Akkoyun, Haluk
  • Egypt F15, Doubles
    Altuna T / Hrbaty D 15:00 Durguti B / Micov S
  • Egypt F15, Doubles
    Erguden U B / Ilkel C 15:00 Morozov A / Petersen B
  • Egypt F15, Doubles
    Yuksel A / Yurtacan E 15:00 Juneau I / Richard A
  • Santos, Brazil
    Londero, Juan Ignacio 15:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Santos, Brazil
    Odesnik, Wayne 15:00 Eriksson, Markus
  • Santos, Brazil
    Gomez, Emilio 15:00 Elias, Gastao
  • Santos, Brazil
    De Bakker, Thiemo 15:00 Sorensen, Louk
  • Santos, Brazil, Doubles
    Pella G / Schwartzman D S 15:00 Gonzalez M / Molteni A
  • Marrakech, Morocco
    Zanevska, Maryna 15:15 Peng, Shuai
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 15:15 BUA T / Seguel D
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 15:20 Burquier G / Mertens Y
  • Vercelli, Italy
    Donati, Matteo 15:30 Starace, Potito
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Errani S / Vinci R 15:30 Goerges J / Groenefeld A-L
  • Bucharest, Romania
    Dimitrov, Grigor 15:40 Vesely, Jiri
  • Savannah, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 16:00 King E / Mccarthy D
  • Savannah, USA, Doubles
    Dancevic F / Polansky P 16:00 Smyczek T / Williams R
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Rodionova, Anastasia 16:00 Boserup, Julia
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kostova, Elitsa 16:00 Sanchez, Maria
  • Chiasso, Singles W-C25-SUI-02A
    Shinikova, Isabella 16:00 Pera, Bernarda
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Ivakhnenko V / Jani R-L 16:00 Sadikovic A / Von Deichmann K
  • Chiasso, Doubles W-C25-SUI-02A
    Grimm C / Teichmann J 16:00 Moser L-M / Neuwirth Y
  • Savannah, USA
    Ward, James 16:00 Sock, Jack
  • Savannah, USA
    King, Evan 16:00 Kuznetsov, Alex
  • Brazil F3, Singles
    Turini, Thales 16:00 Walendowsky, Joao
  • Brazil F3, Singles
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 16:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Brazil F3, Singles
    Zampieri, Caio 16:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F3, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 16:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Savannah, USA
    Nishioka, Yoshihito 16:00 Kyrgios, Nick
  • Savannah, USA, Doubles
    Marx P / Mertinak M 16:00 Bagnis F / Bogomolov JR A
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Rogers, Shelby 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Molinero, Florencia 16:00 Abanda, Francoise
  • Barcelona, Spain
    Verdasco, Fernando 16:10 De Schepper, Kenny
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Dodig I / Melo M 16:20 Lopez F / Mirnyi M
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Istomin D / Rosol L 16:20 Butorac E / Klaasen R
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Ferrer Suarez I 16:30 Glushko J / Peer S
  • Santos, Brazil
    Kudla, Denis 17:00 Olivo, Renzo
  • Savannah, USA
    Kubler, Jason 17:00 Dancevic, Frank
  • Barcelona, Spain
    Kuznetsov, Andrey 17:30 Cilic, Marin
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Oudin, Melanie 17:30 Kontaveit, Anett
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Townsend, Taylor 17:30 Falconi, Irina
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kremen, Ilona 17:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Brazil F3, Singles
    Laranja, Augusto 17:30 Dutra DA Silva, Daniel
  • Brazil F3, Singles
    Blumenberg, Alex 17:30 Cuevas, Martin
  • Brazil F3, Singles
    Kicker, Nicolas 17:30 Escobar, Idio
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Cohen, Julia 17:30 Gonzalez, Montserrat
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Buryachok I / Solovieva V 17:45 Atik R / Qostal L
  • Savannah, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 18:00 King E / Mccarthy D
  • Santos, Brazil
    Pella, Guido 18:20 Ghem, Andre
  • Stuttgart, Germany
    Petkovic, Andrea 18:30 Pennetta, Flavia
  • Marrakech, Morocco
    Hantuchova, Daniela 18:30 Dominguez Lino, Lourdes
  • Savannah, USA
    Melzer, Gerald 18:30 Krajinovic, Filip
  • Brazil F3, Singles
    Ugarte, Benjamin 19:00 Sant'Anna, Bruno
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Klaffner, Melanie 19:00 Rogowska, Olivia
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kolar, Nastja 19:00 Min, Grace
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Duval, Victoria 19:00 EL Tabakh, Heidi
  • Brazil F3, Doubles
    Blumenberg A / Escobar I 19:00 Kicker N / Laranja A
  • Brazil F3, Doubles
    Kestelboim M / Villanueva G 19:00 Silva C / Turini T
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Kovalets, Sofiya 19:00 Cepede Royg, Veronica
  • Stuttgart, Germany
    Kleybanova, Alisa 19:30 Kvitova, Petra
  • Santos, Brazil
    Bourgue, Mathias 19:40 Gonzalez, Maximo
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza Blanco, Garbine 19:45 Voegele, Stefanie
  • Savannah, USA, Doubles
    Dancevic F / Polansky P 20:30 Smyczek T / Williams R
  • Brazil F3, Doubles
    Cuevas M / Neis F 20:30 Brandao F / Gutierrez O J
  • Brazil F3, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 20:30 Dischinger E / Severino C E
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Kontaveit A / Kremen I 20:30 Harman E J / Hibi M
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Cohen J / Slater N 20:30 Muhammad A / Townsend T
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 20:45 Mircic T / Thorpe L
  • Santos, Brazil, Doubles
    Duran G / Olivo R 21:00 Hidalgo G A / Londero J I
  • Savannah, USA, Doubles
    Bozoljac I / Venus M 21:00 Monroe N / Sock J
  • Savannah, USA
    Bagnis, Facundo 22:00 Reynolds, Bobby
  • Santos, Brazil, Doubles
    Gomez E / Lapentti G 22:30 De Bakker T / Demoliner M
  • Santos, Brazil, Doubles
    Alund M / Heras P 23:00 Ghem A / Saretta F

Po medalju

Mandić i Španović otputovale za London

Ostali sportovi

Autor:

Kvalifikacije u skoku u dalj za atletičarke održaće se u utorak, 7. avgusta

Ivana Španović, silikoni, ispala, Evropsko prvenstvo, zoom

Ivana Španović

Olimpijske reprezentativke Srbije u tekvondou i atletici Milica Mandić i Ivana Španović otputovale su danas na Igre u London i, kako su rekle, jedva čekaju da počnu takmičenja.

"Došao je i taj dan. Svesni smo da smo mladi i da smo sportisti u razvoju. Svako od nas je dao 100 odsto tokom priprema, kako fizički i psihički, tako i taktički. Hoćemo to da prenesemo na borilište. Nema pritiska, svi radimo za Srbiju i to nam je dodatna motivacija", rekla je Mandićeva na beogradskom aerodromu Nikola Tesla.

Olimpijska takmičenja u tekvondou počeće u sredu, 8. avgusta.

Skakačica u dalj Ivana Španović istakla je da je ponosna što je deo olimpijskog tima.

"Svesni smo kvaliteta takmičenja na koje odlazimo. U Londonu ćemo da predstavljamo i sebe i naciju. Ponosni smo što smo deo olimpijskog tima, meni je ovo drugi put u karijeri. Nestrpljivo čekam početak, maksimalno sam spremna za ono što sledi", poručila je Španović.

 

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

Facebook

Izjava dana

Pitanje promene Ustava čeka Srbiju, ne sutra, ali u ovom mandatu, što je prilika i za drugačiju poziciju Vojvodine Ištvan Pastor lider SVM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh