• Guangzhou, China, Doubles
    Cornet A / Linette M 1 6 6 7 1 1 Chuang C-J / Liang C 2 2 7 10 2 2
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 0 5 1 0 Ivanovic, Ana 1 7 3 1
  • Seoul, South Korea
    Lepchenko, Varvara 1 3 6 0 1 Mchale, Christina 1 6 1 2 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 0 3 5 0 Schiavone, Francesca 1 6 3 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Beck, Annika 1 7 1 Vekic, Donna 0 5 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Khazaniuk, Deniz 09:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Pirazhenka, Sviatlana 09:00 Fomina, Alona
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Burger, Cindy 09:00 Szatmari, Agnes
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 09:00 Solovyeva, Valeria
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Cooper, Joe 0 3 1 0 Merunka, Stefan 1 6 2 1
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rus, Arantxa 0 4 0 Rodina, Evgeniya 1 6 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Pliskova, Kristyna 09:15 Bacsinszky, Timea
  • Turkey F32, Singles
    Ehara, Hiroyasu 0 0 0 Boutillier, Remi 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Vankova, Katerina 0 1 0 De Bernardi, Clothilde 1 6 1
  • Wuhan, China, Qualifying
    Gibbs, Nicole 09:30 Knapp, Karin
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kramperova, Katerina 0 0 0 Moser, Lisa Maria 0 2 0
  • Serbia F13, Singles
    Licciardi, Pietro 10:00 Djere, Laslo
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 10:00 Maden, Yannick
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 10:00 Benoit, Marie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 10:00 Dentoni, Corinna
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Eraydin, Basak 10:00 Belovukovic, Monique
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Popivoda, Mila 10:00 Husaric, Anita
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Neuwirth, Yvonne 10:00 Raickovic, Dejana
  • Wuhan, China, Qualifying
    Gajdosova, Jarmila 10:15 Schmiedlova, Anna-Karolina
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 10:25 Kirilenko M / Wickmayer Y
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Black C / Mirza S 10:25 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 10:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Sezer, Melis 10:30 Kasatkina, Darya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Marozava, Lidziya 10:30 Kapshay, Veronika
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 10:30 Ledovskikh, Mikhail
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 11:00 Maleckova, Jesika
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 11:00 Veic, Antonio
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 11:00 Cepelyte A / Mikulskyte J
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:00 Semrajc, Janez
  • Croatia F18, Singles
    Partl, Adrian 11:00 Gigounon, Germain
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Fett, Jana 11:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Pantuckova, Gabriela 11:00 Morgosova, Karin
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 11:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ponchet, Jessika 11:00 Saez Larra, Olga
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Tan, Harmony
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 11:10 Pecotic, Matija
  • Serbia F13, Singles
    Bjelica, Ivan 11:30 Tepavac, Marko
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Milovanovic, Dzina 11:30 Jorovic, Ivana
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Vucenovic, Svjetlana 11:30 Herdzelas, Dea
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kulova, Andrea 11:30 Alibalic, Nina
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 11:30 Lescure, Mick
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Szatmari A / Vasylyeva A 12:00 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Kapshay V / Marozava L 12:00 Kasatkina D / Solovyeva V
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 12:20 Haider-Maurer, Andreas
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Jablonovska, Jana 12:30 Kuncikova, Lenka
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Kramperova K / Vankova K 12:30 Nakano Y / Takahata K
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 12:30 Cervera-Vazquez, Lucia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Bonic B / Lazareva M 12:30 Curovic T / Totka N
  • Turkey F32, Doubles
    Ehara H / Nagao K 12:40 Clayton S / Gabb R
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 13:00 Kobelt, Peter
  • Izmir, Turkey
    Coric, Borna 13:00 Ilhan, Marsel
  • Croatia F18, Doubles
    Semrajc J / Ternar T 13:00 Bellotti R / Sinicropi R
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 13:00 Kleinsteuber T / Vorih S
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kalezic, Nina 13:00 Stojanovic, Nina
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Uberalova, Petra 13:00 Tomic, Tamara
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Sramkova, Rebecca 13:00 Gazzaeva, Liudmila
  • Metz, France
    Goffin, David 14:00 Struff, Jan-Lennard
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 14:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 14:20 Jaziri M / Kudryavtsev A
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Klac, Ivana 14:30 Lekaj, Adrijana
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Novakovic, Milica 14:30 Bara, Irina Maria
  • Podgorica, Singles Qualifying...
    Kulova, Jana 14:30 Haddad Maia, Beatriz
  • Meknes, Morocco
    Pouille, Lucas 14:30 Coppejans, Kimmer
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 14:30 Desein, Niels
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:00 Fransen S / Haase R
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 15:00 Dodin, Oceane
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 15:20 Monfils, Gael
  • France F19, Singles
    Jahn, Jeremy 16:00 Ouanna, Josselin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 16:00 Sizikova, Yana
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 16:00 Honcova, Michaela
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Metz, France, Doubles
    Fyrstenberg M / Matkowski M 16:40 Begemann A / Knowle J
  • Canada F11, Singles
    Wolmarans, Fritz 18:00 Bester, Philip
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Souza, Joao Olavo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Sizikova Y 18:30 Andrady A / Hattingh I
  • Campinas, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 19:00 Andreozzi, Guido
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 19:30 Gosea, Farris Fathi
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 20:20 Mina, Gianni
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Cunha H / Escobar G 21:00 Beretta D / Cuevas M
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 21:40 Ghem A / Neis F

Kakav otac takav sin

Maradona junior spreman da zaigra u Argentini

Fudbal

Autor:

Očekuje se da Dijego Sinagra Maradona, uglavnom poznat kao Maradona Junior, pristupi klubu El Porvenir

Tatinim stopama: Sinagra Maradona

Tatinim stopama: Sinagra Maradona

BUENOS AIRES - Sin legendarnog Dijega Maradone blizu je dolaska u redove argentinskog fudbalskog trećeligaša, preneli su argentinski mediji.

Očekuje se da Dijego Sinagra Maradona, uglavnom poznat kao Maradona Junior, pristupi klubu El Porvenir.

Trener tog kluba naveo je da će papirologija biti završena kada sin legendarnog "El Pibea" doputuje sledeće nedelje u Argentinu.

Dijego Junior rođen je 1986. godine u Italiji iz Maradonine veze sa Italijankom Kristinom Sinagra dok je igrao za Napoli.

Do sada je imalo malo kontakata sa slavnim ocem, a nije nasledio ni njegov fudbalski talenat. Dijego Junior igrao u nižerazrednim italijanskim klubovima, ali je rekao da je oduvek želeo da zaigra u Argentini.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ako se izbori za savete nacionalnih manjina ne održe po istim principima kao republički, bojkovaćemo ih Sulejman Ugljanin predsednik SDA

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!