Masovna tuča Grobara u Čairu

Ostali sportovi -
Zabranjeni napali "Niški kartel" pre početka meča Partizan - Flensburg
1 / 2

NIŠ - Utakmica Lige šampiona između Partizana i Flensburga kasnio je zbog masovne tuče zavađenih frakcija Grobara.

Navijačka grupa "Zabranjeni" napala je niške navijače Partizana "Niški kartel", koja je bliska sa "Alkatrazima", a policiji je trebalo nekoliko minuta da smiri strasti u "Čairu".

Igrači dve ekipe su napustile teren, a posle petnaestak minuta situacija se smirila pa je utakmica mogla da počne.

Rukometaši Partizana izgubili su večeras kao domaćini u Nišu od nemačkog Flensburga sa 37:31 (17:15) u utakmici drugog kola A grupe Lige šampiona.

Izabranicima Aleksandra Brkovića to je bio drugi poraz u elitnom kontinentalnom takmičenju.

Osim vođstva na samom početku utakmice, ekipa Partizana nije uspevala ozbiljnije da ugrozi favorizovane goste.

Najefikasniji u timu Flensburga bio je Andres Jensen Egert sa devet pogodaka, dok je jedan gol manje za crno-bele dao Bojan Radivojević.

Sledeću utakmicu rukometaši Partizana odigrahe 13. oktobra, takođe u Nišu, a protivnik će im biti španski Ademar iz Leona.