• Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 2 6 0 7 2 2 Ruepke, Lukas 1 4 6 6 1 1
  • Spain F19, Singles
    Gakhov, Ivan 1 7 3 3 1 1 Martos Gornes, Sergio 2 6 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Minokoshi, Mai 0 0 0 Flood, Emma 1 6 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Burgic, Ema 2 6 6 2 2 Radanovic, Dejana 0 3 3 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 2 7 6 2 2 Wienerova, Lenka 0 5 2 0 0
  • Nan Chang, China
    XU, Yi-Fan 1 7 1 1 Zheng, Saisai 0 6 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Diarra, Gibril 2 7 6 2 2 Przysiezny, Michal 0 6 4 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 0 5 5 0 0 Berrer, Michael 2 7 7 2 2
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 1 1 7 1 1 Jacq, Gregoire 1 6 6 3 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Sumova, Diana 0 3 5 0 0 Kostic, Natalija 2 6 7 2 2
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 1 6 5 2 1 Roemer, Charlotte 1 4 7 1 1
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 1 7 4 6 1 Haider-Maurer, Mario 1 5 6 5 1
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Korashvili O / Martincova T 0 2 3 0 0 Schiavone F / Voegele S 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 12:20 GAO X / YE Q Y
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 0 2 4 0 Rochette, Laurent 1 6 5 1
  • Nan Chang, China
    Kolar, Nastja 0 2 4 0 0 Liu, Fangzhou 2 6 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 1 4 6 2 1 Haase, Robin 1 6 1 3 1
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 1 7 4 1 Kerner, Markus 0 6 4 0
  • Denmark F1, Singles
    Dellien, Hugo 0 4 1 0 0 Reichelt, Timon 2 6 6 2 2
  • Germany F9, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 2 6 6 2 2 Lustyk, Jakub 0 0 3 0 0
  • Germany F9, Singles
    Escoffier, Antoine 0 2 2 0 0 Torebko, Peter 2 6 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 1 7 3 1 Brunstrom J / Monroe N 1 5 6 1
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 1 7 4 1 Shabib, Mohamed 0 6 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 1 7 1 1 Virtanen, Eveliina 0 6 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 6 1 Stojanovic, Nina 0 4 0
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 1 6 4 1 Zhu, Lin 0 2 5 0
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Tampere, Finland
    Sillanpaa, Henrik 0 4 2 0 Ymer, Elias 1 6 2 1
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 13:00 Kleman M / Zeleny L
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:00 Kerkhove, Lesley
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:00 Rus, Arantxa
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 1 6 1 1 Nejedly, Pavel 0 4 5 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 2 6 6 2 2 Paterova, Dominika 0 2 0 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 2 6 6 2 2 Iakovleva, Anna 0 1 0 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 0 1 3 0 Schuurs, Demi 1 6 1 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 1 7 1 Van De Velde, Bernice 0 6 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 0 6 0 Poplavskyy, Stanislav 0 6 0
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 1 6 5 1 Nielsen, Frederik 0 3 1 0
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 0 2 1 0 0 Corrie, Edward 2 6 6 2 2
  • Serbia F6, Singles
    Markovic, Goran 0 4 2 0 Djurdjevic, Bogdan 1 6 1 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 1 7 1 1 Armitano, Mathilde 0 5 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Soler-Espinosa, Silvia 0 5 2 0 Svitolina, Elina 1 7 3 1
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Gatto-Monticone, Giulia 1 6 0 1 Hogenkamp, Richel 0 1 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 1 7 1 Mendesova, Pernilla 0 5 0
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 1 6 2 1 Mecir, Miloslav 0 4 1 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 0 4 0 Zsiga, Mate 0 4 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 1 6 1 1 Engelmann, Jil Nora 0 2 0 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 13:40 Czarnik P / Lysakova A
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 0 4 0 De Sousa, Gilles 0 3 0
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 0 4 0 Rakic, Strahinja 0 1 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 0 4 0 Ponchet, Jessika 0 2 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 0 5 0 Nyikos, Helena 0 0 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 0 2 0 Jurikova, Lenka 0 2 0
  • Nan Chang, China
    Mrdeza, Tereza 14:00 Wang, Yafan
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam Dutra Silva, Rogerio
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 0 1 0 Cazeaux A / Husaric A 0 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto Safwat, Mohamed
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 0 1 0 Gojowczyk, Peter 0 1 0
  • Romania F9, Singles
    Malouli, Laurent 14:00 Fortuna, Claudio
  • Belgium F8, Singles
    Geerts, Michael 0 0 0 Rochus, Olivier 0 1 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 0 0 0 Remondina, Anna-Giulia 0 1 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 0 0 Hincu, Bianca 0 0
  • Denmark F1, Doubles
    Donati M / Vagnozzi S 0 0 0 Grills J / Manafov V 0 1 0
  • Belgium F8, Singles
    Geens, Clement 0 1 0 Sporken, Moos 0 1 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 14:10 Krejsova, Petra
  • Germany F9, Singles
    Moellers, Kim 14:15 Netuschil, Marvin
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 14:15 Dudley R / Johnson L
  • Austria F5, Doubles
    Blecha J / Pel D 14:20 Beck K / Kekercheni F
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 14:20 Shakovets, Christina
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 14:20 Rettich N / Shakovets C
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 14:25 Bekker K / Frolova A
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Tomic, Danijela 14:25 Malikova, Tereza
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 14:25 Haenle, Pirmin
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 14:30 Golubev, Andrey
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:30 Kalenichenko D / Milko M
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kremen I / Lertcheewakarn N 14:30 Beygelzimer Y / Minella M
  • Nan Chang, China, Doubles
    Barbieri G / Melnikova M 14:30 Chuang C-J / Namigata J
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bara I M / Hristea C-E 14:30 Bukta A / Pantuckova G
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 14:30 Lindell C / Olin R
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 14:30 Cedermark, Beatrice
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 14:30 Lemoine, Quirine
  • France F16, Singles
    Barth, Florian 14:30 Vibert, Francois Arthur
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 14:30 Joncour, Ronan
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Andujar P / Monaco J 14:30 Meffert D / Oswald P
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 14:30 DEL Cueto Castillo, Paula
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 14:40 Goffin, David
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 14:40 Haeusler T / Rettl S
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 14:40 Costa Melgar, Cecilia
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 14:40 Kosec, Ivan
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 14:40 Jankovits, Yannick
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 14:40 Filipenko, Viktor
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:45 Rissanen J / Saarteinen S
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 14:50 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:55 Machado, Rui
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 15:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 15:00 Travaglia, Stefano
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 15:05 Majchrzak, Kamil
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:10 Celebic L / Melchiorre D
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Iakovleva A / Kairi A 15:10 Silich A / Vasilyeva L
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:15 Ilic L / Milivojevic I
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 15:20 Albot, Radu
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 15:20 Basilashvili N / Frantzen R
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 15:20 Mayerova M / Vrbenska A
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Coppola C / Orlini Campos P N 15:20 Hrabalova K / Janatova T
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 15:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Andrei, Stefana 15:25 Prosperi, Valeria
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Farfan, Daniela 15:30 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:30 Sampaio, Rafaella
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Castellano S / Quattrone C 15:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 15:30 Stamenkovic, Dunja
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 15:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 15:30 Cornea, Vlad Victor
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 15:30 Pedretti, Thaisa Grana
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Brescia G / Ferrando C 15:30 Arcidiacono F / Spigarelli M
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 15:40 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Lukas, Tena 15:40 Daniels, Carolin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 15:50 Laaksonen H / Marti Y
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:50 Hruba, Marina
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 15:55 Sabanin, Yan
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bonic B / Zoric N 15:55 Gjorcheska L / Ianchuk E
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Mertens, Yannick
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 16:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 De Goeijen, Bobbie
  • France F16, Singles
    Hamou, Maxime 16:00 Demois, Julien
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 16:00 Brinkman, Nils
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 16:00 De Greef, Arthur
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Papamichail, Despina
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:10 Katic D / Roganovic S
  • Slovak Republic F2, Singles
    Brtnicky, Filip 16:10 Bettles, Andrew
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Cedermark B / Virtanen E 16:15 Laine E / Pivovarova A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:15 Bader S / Mirzadeh V
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Krejcikova B / Krunic A 16:30 Kerkhove L / Rus A
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 16:30 Trevisan, Matteo
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 16:30 EDE S / Malik J
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Chappell, Nick
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:30 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:30 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 16:30 Orkin, Elliott
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 16:40 Kapas A / Koniusz B
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Dutra Silva R / Maytin R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:40 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 16:45 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 16:55 Fayol C / Romeo C
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 17:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 17:00 Seppi, Andreas
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 17:00 Krajicek, Austin
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 17:00 Rossi, Nathalia
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 17:00 Anil C / Honigova S
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 17:00 Ciorcila, Patrick
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 17:00 Van De Velde B / Versteeg K
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Distelmans S / Kempen M 17:00 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F19, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 17:00 Dodin, Oceane
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 17:00 Luque Moreno, Maria Jose
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:00 Falconi, Irina
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:00 Pigossi, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 17:00 Elbaba, Julia
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 17:20 Maleckova, Jesika
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Gonzales R / Thornley S
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 17:30 Verdasco, Fernando
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 17:30 Coric, Borna
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Galdon P / Kicker N
  • Germany F9, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:30 Elliott E / Van Peperzeel G
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 17:30 Sidorenko, Alexandre
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 17:30 Forcin M / Nastasi U
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Goetz, Paula
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Pierson, Rachel May 17:30 Weatherholt, Mary
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 18:00 Vasylyeva A / Zanevska M
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Rochus O / Storme J J
  • Belgium F8, Doubles
    Cagnina J / Gille S 18:00 Geerts M / Merckx J
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 18:00 Rondoni P / Travaglia S
  • USA F21, Singles
    Dome, Andre 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Efferding, Jeremy
  • USA F21, Singles
    Martin, Toby 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 18:20 Sugita, Yuichi
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:20 Riba P / Sousa J
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 18:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Spain F19, Singles
    Garcia-Villanueva, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Vega Hernandez, David
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 18:30 Castellon Guasch S / Mesquida Berg O
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 18:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 18:30 Glancy, Daniel
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gavrilova, Daria 18:30 Brengle, Madison
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 18:30 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 18:30 Oudin, Melanie
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Daniels C / Schaeder L 19:00 Hummel A C / Toseva M
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 19:00 Pous Tio, Laura
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 19:00 Paolini, Jasmine
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 19:00 Redlicki, Martin
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 19:00 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nauta, Stephanie 19:00 Higuchi, Yuka
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Moriya, Hiroki
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 20:00 Kurata N / Tomita G
  • Italy F24, Singles
    Napolitano, Stefano 20:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 20:00 Giacalone O / Giorgini D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 20:00 Lukic, Vojislava
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 20:00 Sanchez, Maria
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Watanabe, Hirono 20:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Chen, Kelly 20:30 Zarazua, Renata
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Collie N / Kopinski M 20:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Dentoni, Corinna
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 21:30 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 21:30 Clark B D / Schneider R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 21:30 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vangelova, Ani 21:30 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 21:30 Tretyak, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 21:30 Ciraolo, Vincenza
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 21:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 21:30 HSU C-Y / Mueller A
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 21:30 Aoyama S / Wong K
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 22:00 Baric N / Karaitiana J
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Harrison C / Weatherholt M 22:00 Nauta S / Pierson R M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 22:00 Fournier E / Mills D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V

Opsadno stanje u Sarajevu

Pogledajte masovnu tuču navijača Želje i Maribora

Fudbal

Haos je nastao kada su navijači Maribora skandirali su u centru Sarajeva "Nož, žica, Srebrenica"

Navijači Željezničara i Maribora potukli su se danas u Sarajevu, gde će dva kluba odigrati revanš meč drugog kola kvalifikacija za fudbalsku Ligu Evrope.

Tuča je izbila kod sarajevske Katedrale, gde se okupila grupa navijača Maribora. Nakon verbalnih provokacija sa obe strane, njih je iz dva pravca napala grupa, navijača Željezničara. Nakon sukoba, slovenački navijači su se povukli prema Ekonomskom fakutltetu, gde se nalaze pod zaštitom policije. Mediji navode da je haos nastao kada su navijači Maribora skandirali su u centru Sarajeva "Nož, žica, Srebrenica"..

Bosanski mediji dobili su potvrdu tuče:

"Imamo informacije da je došlo do sukoba navijača u centru Sarajeva. Naše patrole su na licu mesta i intervencija je još u toku", saopšteno je iz operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.

Mediji prenose da je opsadno stanje u gradu i da su mnogobrojne TV kuće, kamermani, novinari i fotoreporteri na mestu sukoba  u centru Sarajeva.

Kako navode sukob je počeo oko 11 sati i 30 minuta, a prema prvim informacijama incident se dogodio u kafiću ispred sarajevske Katedrale. U sukobu su korišteni mnogobrojni predmeti, pepeljare, flaše i sve ostalo što se našlo pri rukama navijača.

Navijači Maribora, popularne Viole, prebačeni su do Staklenog grada, gde ih je opkolila policija.
Građani Sarajeva besni su i razočarani. Titova ulica je blokirana!

„Ovo je skandalozno, policija je zaslužila platu od 20 pfeninga. Sramota. Trebali su pustiti da ih raja prebije, a ne štititi ih ovako. Došli su nam, da nas vređaju i ruše grad. Odjednom su počeli skandirati Nož, žica, Srebrenica i rušiti po baštama“, reči su jednog od očevidaca ispred sarajevske Katederale.

Policija glavnog grada Bosne i Hercegovine, saopštila je da se tokom dana očekuje dolazak još nekoliko stotina navijača Maribora. U policiji su uvereni da povećanje broja pristalica slovenačkog tima, neće izazvati nerede u Sarajevu i spremni su za dolazak Slovenaca.

Grupa navijača Maribora, koja je učestvovala u tuči, neće gledati večerašnji meč na Koševu i vraćeni su prema Sloveniji, uz policijsku pratnju, potvrdio je portparol MUP-a KS Irfan Nefić.

On je rekao da će biti sprovdena istraga, nakon čega bi mogle da uslede eventualne kazne za učesnike nereda.

Ostali navijači Maribora, koji pristižu u BiH, biće dočekani na ulazu u Kanton Sarajevo i nalaziće se pod policijskom pratnjom.

Slovenački navijač: Ponovo će dobiti batine ako krenu na nas

Oni su nas napali, pa su zato dobili batine. Dobiće ih ponovo, ako se usude krenuti na nas, pričao je jedan od huligana koji se nazivaju navijačima Maribora za SCsport.ba, a koji je želeo da ostane anoniman. Dok smo razgovarali sa njim ostali „navijači“ dobacivali su mu da ne treba da razgovara sa Bosancima.

„To vam je tako. Sve je to deo igre. Gledamo fudbal, navijamo, pa se tučemo. Ništa novo...“, pričao je sagovornik iz Slovenije koji inače, kako kaže, ima i familije po Sarajevu.

Na pitanje zašto su skandirali „Nož, žica, Srebrenica“ i da li su mislili da posle takve provokacije u Sarajevu mogu da ostanu „netaknuti“ Slovenac je samo odmahnuo rukom i vratio se u svoj „čopor“ okružen specijalcima MUP-a Kantona Sarajevo između Olimpijske dvorane „Juan Antonio Samaranch – Zetra“ i Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase – Koševo“. 


 

Apel direktora Želje

Dželaludin Muharemović, direkor FK Željezničar, pozvao je sve navijače tima sa Grbavice da večeras dostojno podrže svoju ekipu i da se uzdignu iznad provokacija Mariborčana.

"Molim sve navijače Željezničara da se izdignu iznad uvredljivih poruka i nereda, te da dostojno podrže svoj tim večeras", poručio je Muharemović navijačima Željezničara.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (28)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Goran

    Goran

    A kad ti pocinje faks ponovo pa dolazis u Bg da studiras devetu godinu o trosku srpske drzave podgoricane?

    87 Odgovori 
  • za

    za "podgoricu"

    Znas sta da li si srecniji ili ne to je tvoja licna stvar, ali si bre mnogoooo glup ! Srbin si kao i svi tvoji preci sto su bili a dozvolio si ti i tebi slicni da ti onaj Milo govori sta si i kako treba da razmisljas. E to sve govori o tebi i slicnima tebi. Uzmi procitaj jednog od najvecih SRBA Njegosa da vidis sta je on bio i kako se izjasnjavao, ... više a onda idi lepo u javne arhive tu u Podgorici pa pogledaj npr. do 1995 kako su se izjasnjavali i osecali stanovnici Crne Gore, i koliko njih je upisano kao SRBI, ne racunam poturice i siptare. Ne znam sto spominjes Kosovo, jel to nije tvoja zemlja, jel ne osecas povezanost sa precima koji su poginuli 1389 tamo, a ? I jos jedno da znas ko ne ceni svoju proslost nema ni buducnost. Sva sreca pa velika vecina Srba u CG ne deli tvoje stavove.

    73 Odgovori 
  • Doktor

    Doktor

    Prvo Bugari a zatim i Slovenci...to be continued.

    57 Odgovori 

Poslednji komentar

  • RedOrDead

    RedOrDead

    Njegoš je pisao:''Ime mi je Vjeroljub,prezime mi Rodoljub.Crnu Goru, rodnu grudu,kamen paše odasvudu.Srpski pišem i zborim,svakom gromko govorim:narodnost mi srbinska um i duša slavjanska''. Toliko o tvom poreklu sem ako nisi šiptar koji se predstavlja kao crnogorac.

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh