MESI ZADRŽAO NADU: Barselona pobedila, bele maramice za Tatu Martina na Kamp Nou

Primera

Katalonci sada imaju četiri boda manje od lidera Atletiko Madrida, četiri kola pre kraja.

Fudbaleri Barselone savladali su Atletik Bilbao na Kamp Nou sa 2:1 u 34. kolu španske Primere i tako ostali u trci za titulu, gde sada imaju četiri boda manje od lidera Atletiko Madrida, četiri kola pre kraja.

Gosti su poveli preko Adurica u 50. minutu, igrali su veoma dobro i delovalo je da mogu do trijumfa na polupraznom Kamp Nou, koji se tada zabeleo od maramica bnezadovoljnih navijača, koje u Španiji predstavljaju okretanje leđa i zahtev za smenu trenera.

Barselona je u poslednjih 20 minuta ipak uspela da dođe do pobede. Pedro Rodriges je izjednačio u 72. minutu, a Leo Mesi je tri minuta kasnije iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat. To je Argentincu 26. gol ove sezone u Primeri (28 utakmica).